повний довідник для тренування і вправи поради з анімовані картинки

Я шукаю безкоштовний добре документовані і, звичайно, повний довідник для навчання, тренування і фітнес-вправи з анімовані картинки (.Формат GIF).

хоча googleing я знайшов http://www.fitnessbliss.com/en/exercises але це повний.

Я хочу, щоб якась річ, яку можна завантажити у свій телефон, повинні компактні анімовані файли.

будь відповідь вітається.

+960
Veles15 3 груд. 2019 р., 16:02:19
34 відповідей

Я прямо відповідаючи на питання "хотілося б знати, як переконатися, що ми будемо спалювати жир, коли працює замість м'язів".

Один із способів ніхто не згадав-це використання ВСАА

Одна з теорій про те, як ВСАА справляють істотний спалювання жиру ефекти нарощування м'язової маси це: коли присутній у великих кількостях під час вправа, організм відчуває високий рівень BCAA в крові, який зазвичай є ознакою надмірного м'язового руйнування. Так що організм перестає розпад м'язової тканини і використовує більше жиру в якості палива. В той же час додаткові ВСАА в кров, стимулюють інсулін, тому ВСАА женуть безпосередньо у м'яз. Так що в результаті люди втрачають жир і отримати м'язи одночасно. Якщо моя здогадка вірна, для того, щоб скористатися найбільше від втрати жиру аспект ВСАА ви повинні переконатися, що ви обмежити споживання вуглеводів протягом 2 годин, перш ніж ваш тренування.

ВСАА, ймовірно, надають більшу частину їх анаболічний ефект через анти-катаболическую активність. Коротше, вони пригнічують використання м'язів протеїни для палива, тим самим позбавляючи розпад м'язового білка. Частково це тому, що вони можуть пожертвувати собою в якості палива. З менше м'язовий протеїн руйнується в організмі під час тренувань, кінцевим результатом є збільшення синтезу білка і більше м'язів для вас! У дослідженні, проведеному на людей, які страждають ожирінням, посадили на голодному тип дієти, валін докорм був знайдений, щоб стимулювати анаболізм і азоту щадний, так що суб'єкти спалювали жир, а не м'язову масу, скорочуючи, таким чином м'язового білка.

Невідомий вивчення:

Добавки ВСАА, як було показано, щоб викликати значне і пільгові втрати вісцерального жиру. Розташовані в більш глибоких шарах тіла під підшкірного жиру, це вісцеральний жир має тенденцію бути стійкий до дієти і важко втратити. В одному дослідженні, 25 низьким борці були розділені на 1 з 3 груп дієти: дієта з високим вмістом ВСАА, дієти з низьким вмістом ВСАА, і дієта контролю. Борці зупинилися на дієта на 19 днів. Результати показали, що високі групи ВСАА втратили саме гладке тіло, 17.3% в середньому. Велика частина жиру втрачається в черевної області. Це може дати шанс ВСАА ефективності "місце скорочення" АБС. В іншому дослідженні 2 групи альпіністів були діляться на групи доповнено BCAA і контрольної групи. Обидва групи втратили вагу, але групи ВСАА реально набрати м'язову масу у той час як втрати жиру, а інша група втратила м'язову масу.

джерело: http://www.bodybuilding.com/fun/inmag13.htm

Хоча я згоден з "ви не можете гарантувати, що ви тільки спалювання жиру, а не м'язів".

+999
jxlio 03 февр. '09 в 4:24

Я б не покласти занадто багато уваги на частоту серцевих зон і числа калорій. Загальне правило для втрати ваги є двома крайнощами. Ходьба і біг. Joggingis середній рівень і він може отримати вас в біді, якщо ви робите дуже багато (наприклад. перевиробництво кортизолу, жиру гормон). Щоденні прогулянки ви робите звучить добре для ваших цілей.

Я б почав змішування в деяких високих інтервалами інтенсивності в кінці вашого силові тренування або на протилежних днів, час дозволяє звичайно. Ви можете спринт, робити вправи. Режим дійсно не має значення. Знайти щось інтенсивно ви можете зробити від 20 до 30 секунд, а потім дайте собі хвилину, щоб відновити і повторюють 7 або 8 разів. Калорій ви спалюєте, коли ви робите реальну роботу не так вже й важливо. Це інтенсивність, що вважається. Чим більше ви працюєте, тим більше калорій ви будете спалювати в період після тренування, і ось де реальна втрата жиру відбувається. Погуглите 'епос'. Є багато відмінних статей

Намагайтеся не загрузнути в роздуми. Я був там. Це контрпродуктивно.

Сподіваюся, що допомагає,

Майк

+977
Jim Hampton 3 вер. 2012 р., 16:46:34
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мій присед в даний час 235 (див. форма перевірки відео) але моя тяга сильно страждає. Перш ніж я пішов на 2 тижні відпустку на роботі (де мій тренажерний зал) я тягнув 225 з досить хорошій формі, але тепер я борюся, щоб витягнути 185 без округлення (форма перевірити відео 185, форма реєстрації відео 205).

Це нормально, станова відстає від присідання, як це і яким чином я можу підвищити міцність тяга можливість? Як би я бути слабкою, що б викликати у мене тяга до страждань?

+934
Teo Sartori 25 черв. 2013 р., 09:38:18

Я багато шукав всякі різні комбінації ім'я для латекс-вільний стрибок розтяжку/вправи групи. Я бачу, що є матеріал, стилі і світлих смуг, які є латекс-вільний, але все більш важких груп для розтяжки здаються латексу. Є якась кращої назви для цих груп я повинен використовувати, щоб знайти їх? Хіба комусь продати латекс-вільні?

Ось приклад з латексу один: enter image description here

http://www.amazon.com/SeriousSteel-Single-Pull-Up-CrossFit-Power-Lifting/dp/B0064DPLMY

+923
NastyaTyn 4 вер. 2016 р., 19:17:50

Ось я читаю про те, що називається 'приріст новачка", який є по суті, як нова людина, починаючи звичайної тренування, побачите самі набирають велику кількість м'язової маси в перші кілька тижнів тренувань. Хорошим прикладом є мій друг, який проводить свої дні за комп'ютером, дуже негідний і худий, проте при запуску 5х5 тренування і приклеїти до нього, був знайдений мертвим підйомно-60кг дуже легко приблизно через 4-5 тижнів (хоча після цього він залишився в 60-70кг ваги протягом декількох місяців).

Так що моє запитання, оскільки у мене немає доступу до тренажерний зал (але є гантелі будинку), я в кінцевому підсумку втрати прибутку, роблячи низький вага вправи, такі як гантелі станова всього близько 12 кг ваги максимум на кожну руку? Я уявляю 12кг збирається стати надзвичайно простий у мертвий ліфт дуже швидко, так що відсутність великих ваг не пропустіть мій приріст новачка'? Якщо це допоможе, мої наміри все це набрати м'язову масу.

+905
Charleno Pires 31 жовт. 2019 р., 01:35:29

Вага його по відношенню до вашої мети. Ви збираєтеся добитися прогресу, гіпертрофія-мудрий, як довго, як ви надати стимул або механічне та/або метаболізму.

Як правило, силові тренування ( тренування з обтяженнями ) забезпечує обидві ці подразники.

Почніть з ваги, який влаштує тебе. Потім побудувати свій шлях вгору по periodizating обсягу та інтенсивності ( хороший парадигми навантаження для новачків 2:1 - 2 мікроциклів збільшення гучності [загальна кількість повторень навчання], і зниження ).

Ви можете використовувати цей підхід або просто піти з хвилеподібною періодизації, що за даними останніх літературних даних в області дослідження кращий для міцності і знежиреного маси.

Сподіваюся, що це допомагає.

+886
Quaye Emmanuel 7 вер. 2011 р., 10:39:04

Сила Континууму Витривалість

На силову витривалість континууму показує, що сила і витривалість знаходяться на протилежних кінцях спектру. Зосередившись на одному кінці спектра (наприклад, сила) жертви іншої (витривалість).

strength endurance continuum

Люди схильні розглядати цю шкалу як компроміс між міцністю та розмірами, але як ви побачите пізніше, це не зовсім вірно.

Низькі повторень проти високих повторень

У документі, названому м'язової адаптації у відповідь на три різних опору-тренувань: специфіка повторення максимальних тренувальних зон, автори прийшли до висновку, що тільки мінімум-повторення (3-5 повторень) і проміжними-повторення (9-11 повторень) груп гіпертрофована, без значного збільшення показано на високі повторення (20-28) групи:

Всі три основних типи волокна (типи I, ІІА, ІІБ) плати за низького Інт реп і реп груп, в той час як значний ріст був продемонстрований для високого представництва або Кон групи.

Крім того, висока повторення групи було показано, що покращує аеробну здатність і витривалість:

Висока репутація групи, однак, виявилися краще пристосовані для субмаксимальної, тривалі сутички, з істотним підвищенням після тренування аеробної потужності і часу до знемоги. Таким чином, з'являється низького і середнього рівнів підготовки РМ викликати аналогічні м'язової адаптації, принаймні, після короткострокового навчання в раніше нетренованих суб'єктів.

Навчання Опору Навантаження

У статті показано в іншу відповідь, озаглавлений опір навантаження не визначає навчання-опосередкованої гипертрофическим зростанням за молодих чоловіків прийшли до висновку, що тренувальна навантаження (%від 1ПМ, від 30% до 80%) у поєднанні з тренуваннями обсяг (1 або 3 Повторень) ніяк не вплинув на гіпертрофічний вигоди.

Згідно з нашим попереднім гострої вимірювання м'язової синтетичні показники білка менше навантаження підняли на провал, в результаті аналогічних гіпертрофії як важкий тягар підняли на провал.

Низька інтенсивність висока проти

Оновлення: цей розділ вилучений у відповідь на коментарі не мають відношення до обговорюваного питання і тільки вводить в оману.

У м'язової адаптації до комбінації високо - і низькоінтенсивне вправи, автори провели наступний експеримент:

Були вивчені гостра і довгострокові наслідки опору-тренувань з різними комбінаціями з високо - і низькоінтенсивне вправи. Гострі зміни в сироватці крові гормону росту (гр) концентрації були спочатку виміряний після 3-х типів режимів для колінних вправи розширення: середньої інтенсивності (близько 10 повторного максимуму [РМ]) коротше интерсет інший період (30 С) з поступовим зменшенням навантаження ("гіпертрофія Тип"); 5 комплектів високої інтенсивності (90% від 1ПМ) і низький рівень-повторення вправ ("сила тип"); і один набір з низькою інтенсивністю і високим повторення вправ відразу після сила-тип схеми ("комбі-тип").

Вони прийшли до висновку, що поєднання високої і низької інтенсивності більш ефективні для оптимізації сила адаптації.

Відповіді на питання

Існує ідеальний діапазон повторень для нарощування м'язової маси, і якщо так, то що це?

Низького до середнього діапазонів реп (3-11 повторень), як було показано, щоб бути більш ефективним, ніж високі діапазони повторень (20-28 повторів). Те, що відбувається між 11-20 повторень не поширюється на папери, які я зміг знайти, але підозрюю, що буде так високо, як 15 повторень в програмі Джо Stoppani не буде шкідливо для м'язів.

Я думаю, що це важливо, щоб позбавитися від такого підходу, що поодинці діапазоні повторень є єдиним фактором для збільшення м'язової маси.

Скільки різниця в діапазоні повторень робити?

Велика різниця. Незалежно від діапазону повторень ваше тіло буде змінюватися, бути його на міцність/маса або витривалість.

Чому так багато протиріч між джерелами?

Найбільше протиріччя для мене в тому, що 8-12 повторень є "кращою". Це знаходиться в межах від низького до середнього діапазону, але немає ніяких доказів (що я міг знайти), щоб припустити, що 8-12 це краще, ніж 5-8. Крім того, я підозрюю, що ж за асортимент Джо Stoppani по 12-15 повторень.

Я можу тільки уявити, що, як і у випадку Джо Вейдера, люди анекдотично повідомили про кращі результати, і вони були прийняті як факт. Це припущення, звичайно.

Інші Міркування

Є й інші змінні, які не входять в цей відповідь. Наприклад, вік і стать тренування осіб, і кількість досвіду навчання.

Я читаю тільки тези доповіді, тому що я не кваліфікований, щоб зрозуміти багато з того, що в газеті, так візьміть це з дрібкою солі.

+846
Akaik 27 черв. 2015 р., 16:29:23

Так, Сурья Намаскар вважається динамічна розтяжка представляє не проходить більше 10 секунд, а є постійний рух під час розтягування. Якщо ви не знайомі з привітання сонця, зробити перший два раунди з поза кобри замість лицьовою стороною вгору собака.

Ви можете включати інші динамічну розтяжку на ваш Привітання Сонця, а також зробити його більш ефективним для роботи. Banarasana (розтяжку) - це відмінна поза для включення. Змінити її зі зворотної сторони коліна вниз для більш глибокої розтяжки у дворику або включити поворот, а також для розігріву хребта далі.

Існують три різні варіації Сурья Намаскар (А, B і C). Це відео у різних варіаціях досить добре.

Як тільки ви зручні з ними, змішувати їх небагато, щоб задовольнити ваші потреби розтягування. Для хорошої розминки, спробуйте зробити 2-3 комплекту кожного типу.

+786
rrrrrray 21 трав. 2011 р., 09:49:58

Це трапляється зі мною дуже...вони відчувають, що найбільш інтенсивні менструальні спазми і відбудеться тільки після виконання більш ніж на 3 милі. Я думаю, що моє ставлення до "кровообіг" питання, і я почав все більше і прогулянка швидкий темп-Майл після виконання яких, як правило, повільно, нехай кровотік в районі шлунку, а не все відразу. Я до сих пір коліки, але вони не так погано, як якщо б я просто зупинилася. Так що, можливо, включати в себе більше охолонути і подивитися, якщо ходити трохи після запуску допомагає!

+783
GriffenT 10 вер. 2011 р., 15:17:37

Я читав трохи впираються ці програми, я бачу деякі результати в форумах в інтернеті взагалі, але будь-досить хороший спосіб і правильному харчуванню можна досягти результату.

Я хотів би знати, якщо:

Чи є документи або наукові дослідження, які доводять дієвість і ефективність стартову силу і сильний піднімає спосіб? (Може бути, порівняно з іншими програмами навчання)

Хотілося б побачити папери в основному про лінійної прогресії і скинути вагу .

+705
marissa taylor 20 бер. 2012 р., 05:23:19

Я роблю повний тренування тіла 3 рази на тиждень. Моя проблема, я відчуваю, як відсутність рутини, і я хотів би додати деякі форми фізичних вправ на мій день відпочинку. Як поганою ідеєю було б зробити дошки в мої дні відпочинку?

+693
user5899 8 жовт. 2012 р., 15:45:17

Чи означає це, що неважливо, які заходи і установки ми вживаємо при використанні Жим ногами сидячи завжди несе ризик низький травми спини?

Ні, це не те, що автор намагається сказати. Ви, звичайно, могли б позиціонувати себе таким чином, щоб звести до мінімуму ризик травмування. Що, тоді ви повинні свідомо зміцнити весь набір, тому що це навіть не близько до природного руху (натискання вгору з-за чисто оторваной ногою на стабілізований сердечник вгору по похилій поверхні? Давай зараз.)

Проблема в тому, хоча всі вправи мають ризики, як зазначив Алек, цей вирізняється від інших. Я впевнений, що кожен бачив випадковий чувак в спортзалі навантаження до 568 45lbs плити на жим ногами, машина, але хлопець не може присідати 200lbs. Чому майже кожен може використовувати більшу вагу на жим ногами проти присідання, тому що сама машина забезпечує всю зовнішню стабільність – не проблема, споконвічно властива організму нічого стабілізувати. Ви просто завантажити і прес, от і все.

З присіданнями, сам організм повинен використовувати свої внутрішні стабілізатори, щоб правильно виконувати рухи, щоб зберегти рівновагу, поставу і т. д.

Сенс у тому, що з присіданнями (і майже всі freeweight вправами), ваше тіло буде робити дуже хорошу роботу, захищаючи вас від травм якщо виходити з вашої форми, це не жахливо. Але з жиму ногами, ваше тіло не треба нічого стабілізувати, таким чином, ви можете завантажити більше ваги, ніж ваше тіло насправді здатний, і навіть якщо ви робите це правильно, буде більше шансів на ризик.

Тепер, хіба це не всі машини, хоча вправи? Не правда. Я процитую тут доктор Стюарт Макгілл, (напевно, самий розумний чувак там з точки зору спортивної науки і травм):

“жим ногами іноді викликає тазу для повороту від заднього люнета, коли вага знижується. В результаті поперековий вигин виробляє грижі умов для диска!"

Є не так багато машина вправи, якщо такі є, крім жиму ногами, що насправді може призвести до цього. Так що я не думаю, що це дійсно може бути в порівнянні.

Моя точка зору, ви, безумовно, можете робити жим ногами і не отримати травму, якщо ви не дозволяйте вашому его взяти і завантажити занадто велику вагу, і крім того, якщо ви зміцнення правильної постави, положення диска, реп швидкість і т. д. Але, очевидно, вірогідність отримати травму вище, порівняно з, ну в принципі будь-яка інша машина (крім обертових сторона-косою поворот, це жахливо).

+682
Barry Sterley 26 серп. 2012 р., 22:46:33

Ваш метаболізм сповільнюється з віком, тому оцінити, що добре (або стійкого) для однієї вікової категорії не підходять для літнього віку.

+681
Keehong 17 трав. 2015 р., 01:54:07

На самому початку цього відео http://www.youtube.com/watch?v=z8WiRpPoZu8 жінка використовує якийсь ремінь, щоб компенсувати її, на жаль, зараз не вистачає сили, але це миготіло занадто швидко, щоб розгледіти назву виробника.

Мій (намертво пов'язані) питання: це найкращий варіант для людини з відсутньою або поранені або іншим чином непридатними для використання рукоятки в тягу? Чи існують інші палять видах? Може їх використання приведе до більш травми (хребет, лопатки)?

Погуглите на «тяга для інвалідів», «станова тяга травми руки» і т. д. Нічого не трапиться, і в магазинах на спортивні товари для інвалідів якось уникати підняття важких предметів.

Є мульти-ремінь» тут http://www.roguefitness.com/monster-multi-strap але здається, що це буде зламати хлопцеві шию, він повинен намагатися підняти 100+ кг

+650
dxy 3 лют. 2011 р., 09:43:48

ТЛ;ІН: спробуйте використовувати правильне положення зап'ястя, перевірити вашу форму, підйомник для техніки, не перевтомлюватися травми.


Мої зап'ястя почали хворіти, коли я почала важкої (близько одинадцяти місяців тому) під час жиму лежачи та накладні преси. Я отримав деякі обхоплює зап'ястя на самому початку і вони допомагали тримати зап'ястя в правильному положенні. Близько двох місяців тому я перестав ним користуватися, а замість цього продовжили робити підйоми з правильною формою я дізнався і у мене не було ніякого болю. Мої кисті і силу хвата зміцнили просто як побічний продукт ведення тренувань.

1. Положення Зап'ястя

Першим ділом я виявив, що я був дуже початківцям річ, а не тримати зап'ястя прямо. Коли я роблю верхній прес, в барі сиділи ближче до пальців і я дозволяю моє зап'ястя зігнути спину, щоб зробити 90° між верхньої частини моєї руки і мого передпліччя (схожий на перший з трьох зображень нижче). Під час пуша, ви повинні прагнути, щоб тримати зап'ястя прямо. Якщо ви натискаєте бар вигляді на першій картинці, це напружує зап'ястя

Wrist Positioning

[1] наручні позицію через https://www.themusclemaster.com/

Якщо ви використовуєте обхоплює зап'ястя повинно бути дуже складно згинати зап'ясті. Якщо ви досі можемо згинати коліна 90° при носінні обгортання вони, ймовірно, занадто низько на передпліччя або не досить щільно. Це може бути, чому ваш тренер порадив він. Під час стійки, ваші руки зазвичай зігнуті.

2. Техніка і вага

Тільки почав важкою атлетикою я дійсно хотів йти важко. Я підкреслив, вага я піднімав над правильній техніці, щоб підняти вагу. Я так набрала назад більшу частину мого ваги і прагнемо зробити комплекти з 100% правильної форми. Я знаходжу, що це працює мої м'язи більше , а я менше хворіти на наступний день.

Техніка в CrossFit це дуже важливо. Є багато дрібних нюансів, які новачкам (включаючи мене) не увійти. Моя порада буде вам ваш тренер, щоб перевірити свою форму на наступний клас у вас є і подивитися, якщо є які-небудь поліпшення, які ви можете зробити. Подивіться на речі, як положення ліктя, плеча і гнучкості зап'ястя, і, звичайно, ваше позиціювання зап'ясті.

3. Заключні думки

Працювати не боляче і мені було страшно, коли я почав. Біль за м'язової втоми це зазвичай ознака поганої техніки або травми. Якщо ви отримали травму, дайте йому відпочити і не глупи. Якщо ви продовжуєте тренування з травмою вам тільки нашкодити ще більше. Як @Томаш сказав у своїй відповіді, що є й інші вправи, які ви можете зробити, якщо ви повинні.

+622
heldt 3 квіт. 2014 р., 00:25:18

Я працюю у 8,5 км від дому. Я часто беру велосипед (близько 30-35 хвилин), але коли сама погода, схоже, буде дощ, я сісти на автобус або зловити попутку від моїх батьків.

В автобусі по дорозі додому зупиняється на півдорозі, 4 км від мого будинку, який я і ходив раніше. стежка йде через досить жваву дорогу, але у нього є тротуар близько 90% шляху, і велосипедних доріжок, на 10%, і кожен жвавому перехресті мені потрібно хрест світлофори. сама дорога в основному рівні, хоча останній км був невеликий спад. Я зробив карти гугл, що показує шлях (не зовсім в моєму будинку, я не настільки дурний): https://www.google.be/maps/dir/51.1571561,4.4154346/51.146091,4.4465674/@51.1521886,4.4352632,15 z/data=!4m9!4m8!1m5!3m4!1m2!1d4.44544!2d51.15539!3s0x47c3f0982c5624f9:0x31820bda1d367bae!1m0!3e2?hl=en

Мій автобус зупиняється в лікарні. Можна зробити переклад там на автобус, який слід тій же траєкторії, але в залежності від часу, коли я приїхав в лікарню, це найчастіше так швидко ходити. Однак, я думаю, що біг може навіть бути реальною альтернативою, враховуючи відносно невелику відстань і прийнятні дорожні умови. Що мене цікавить, якщо мені знадобиться ніякого спеціального обладнання або навчання, щоб освіжити цю частину. Чи мені потрібна спеціальна взуття та одяг, або я можу зробити це в моєї звичайної робочої одягу (сорочка на гудзиках, джинси або інші зручні штани, красиві туфлі)? Мені потрібно особливої тренування або відпрацювання перш ніж я зроблю це (я не маю дивовижний або навіть відмінному стані, але я можу зробити кілька годин кататися на велосипеді 40-50 км)? Це нормальний для початку с 4 км пробіжки відразу, або я повинен почати з сісти на автобус і їдемо десь на півдорозі?

+608
mario jason 1 січ. 2014 р., 09:03:49

Я професійний піаніст (жінка моїх років) намагаюся почати з підняття важких речей, але мене турбує, який ефект це матиме на руках у довгостроковій перспективі. Я в основному зацікавлені в міцності будівлі, не розмір, тому що я слабка, що ніколи не робили будь-який вид спорту до того, що це заважає моїй грі (я втомлююся набагато легше, ніж я, особливо мої плечі). Але коли я почав на цьому тижні в тренажерний зал, де навіть зняття панелі без додаткової ваги-це виклик для мене, я помітив, що мої пальці отримують вид "жорсткої" і втратити трохи спритності, якщо я намагаюся грати знову після повернення з спортзалу. Я намагалася знайти інформацію в інтернеті про те, Чи не для піаніста, щоб зробити підняття тягарів, або, якщо я в кінцевому підсумку губить мої руки, але я не знайшов нічого послідовного.

Всі ви знаєте з досвіду? Для тих, хто підняти велику вагу, руки втратили спритність і пальці стають товщі з плином часу?

+607
debalaksha saha 14 черв. 2010 р., 20:51:16

На відміну від відповіді @Натан Уїлера (яка була прийнята), я збираюся вийти на кінцівки і сказати, що ви можете компенсувати індульгенція дня без вуглеводів/день жиру (тобто тільки овочі і білок).

Припускаючи, що ви їсте здорову протягом більшої частини тижня, ви можете мати один вільний день на тиждень-до тих пір, як ви виконаєте його немає-карбюратор/день жиру. Отже, давайте розберемо, що відбувається, коли ви дійсно надмірно балувати.

 • Ви все ще спалити потрібну кількість калорій в день. Заради аргументу давайте назвемо це 2000.
 • Для того, щоб отримати один фунт жиру, ви повинні споживати 3500 калорій більше, ніж ваш організм спалює просто дихати і перекачувати кров. Ось до 5500 калорій в день, щоб отримати один фунт жиру.
 • Потрібно час, щоб переварити всю цю їжу, і деякі з зайву вагу ви бачите на шкалі може бути просто затримка води та/або неперетравленої їжі.

Коли ви ходите цілий день без яких-небудь вуглеводів або жирів, його підшлункова залоза секретує glucogon, який буде спалювати жир. Коли їдять тільки джерелами білка, овочами та картоплею, інсулін ніколи не помруть від шести годин після вашого поблажливості, щоб наступного разу у вас є вуглеводи (за 24 години після того, як ви фактор в сон). Ви також будете мати менше калорій в той день. Додайте до цього пити багато води, і ви будете позбавитися від зайвої ваги води з-за надлишку натрію в вашій системі (я припускаю, що у вас є повний чотирьох страв і декадентської тут пустеля).

Поєднання залишилися в спалюванні жиру державою протягом 24 годин і зайва вода зазвичай більш ніж достатньо, щоб належним чином компенсувати повний вільний день на тиждень. Деякі люди стверджують, (мій дієтолог був одним з них), що це не тільки абсолютно здорові, але воліють мати одну індульгенцію тиждень. Проблема стає, коли ви проводите кожну ніч...

Також якщо ви збираєтеся в круїз, і ви отримали більше, ніж один або два кілограми за цей термін-ви можете компенсувати це шляхом як багато вуглеводів/жирів, скільки потрібно для виправлення. Ви знайдете, що ви могли б компенсувати в 2-3 дні протягом усього тижня варто пошкодження. Ви також знайдете, що після здорове харчування 6 днів в тиждень ви просто не може поміститися вся їжа в один день, щоб дійсно завдати серйозної набирає вагу.

+586
sdkks 22 бер. 2012 р., 09:50:35

У мене задня травма хрящової прокладки сльозу. Що ліфти не варто було мені з ним робити? Я можу зробити кучері, підтягування, трицепс розширень, пуловери... і т. д.? Я садимо на підлогу, як я чув, лікоть не повинен йти за спиною зі сльозою.

+541
Abhi Jaki 21 трав. 2012 р., 16:22:41

Перевірити цю Армстронга статті з деяких причин, чому біг може змусити вас відчувати біль у шлунку. Враховуючи, що ви працюєте в 3-5 миль щодо розслабленому темпі, ось деякі причини, які можуть ставитися до вас:

 1. Зневоднення/виснаження натрій - навіть якщо ви не використовуєте що далеко або швидко, якщо ви не правильно гідрат, який міг би викликати це
 2. Зменшується приплив крові до кишечника - поки ви біжите, більше крові тече до м'язів та менш тече в кишечник і шлунок, що може викликати проблеми ШКТ
 3. "Вгору і вниз" працює - рух працює зразок ріже слух, враховуючи, що ти постійно стрибає вгору і вниз і наїзд на тротуар

Очевидно, щоб виправити для #1, можна пити більше води (для зневоднення) або споживаємо більше натрію (для руйнування натрію). Я не знаю, що робити з 2 і 3, так як вони обидва Гівенс з керуванням.

+538
Ashutosh Singh Tomar 12 трав. 2019 р., 00:50:23

Можливо, це може допомогти, я натрапив на це на днях, коли я був точно такий же питання. https://breakingmuscle.com/fitness/why-the-numbers-on-weight-machines-are-a-lie

+503
Sarkofagik 17 серп. 2013 р., 07:33:10

27-річний чоловік - 5 футів 11 дюймів

7 місяців тому у мене був ІМТ 40+ (21.5 камінь).

Після наклеювання на 1000-1500 щоденне споживання калорій (Підрахунок і зважування все) я втратив ІМТ 33.6 (17.4 камінь).

Я бачив мій лікар, перш ніж робити все це, і він сказав, що мій ІМТ був у тому, що я дійсно не доведеться турбуватися про спалюванні м'язів / в-ем (в межах розумного звичайно) як стрижуть-то надлишок жиру буде просто горіти першої.

Зараз ІМТ знизився до 33,6 від 40+ я просто хочу, щоб оновити моє розуміння безпечний / рекомендовані дефіциту.

Є визнаний співвідношення ІМТ дефіцит калорій проти, що я можу використовувати, щоб визначити цільовий дефіцит калорій, так як мій ІМТ продовжує йти вниз?

Графік з ІМТ на осі X і рекомендовані дефіцит калорій на осі Y буде ідеальним.

+433
Shubhanshu Prasi 1 лют. 2015 р., 21:52:10

Завжди є штам на коліно, коли ви використовуєте його для чогось. Насправді цей режим є, ймовірно, безпечніше, ніж повний присед олімпійський стиль унаслідок: діапазон руху зменшується, а відправна точка в нижній частині руху фактично інерції безкоштовно.

В дешевше слова, Його відмінність від "Малишок", тому що, коли ви знаходитесь в самому нижньому положенні ви сідайте на козла і тому напруга на коліно і гомілковостопний суглоб heavly знижується.

Так що, так, він збирається покласти навантаження на коліно, але нічого страшного, до тих пір, поки ти правильно виконувати рухи.

+427
CHARLES MAPIMBIRI 16 лист. 2010 р., 14:46:29

Я міг би зробити передній важіль, коли мені було 20-22 років. Ще не пробували, але я не думаю, що у мене з'явився шанс. Я вважаю, що це сухожильні вправи/балансування. Одна з великих речей про це є те, що він дійсно бере на найменш акліматизувався частини тіла. Він показує вам, де ви повинні працювати.

Практикуючи

 1. Отримуєте партнера, який буде взяти деякий вага тіла у вас при цьому. Переконайтеся, що ваші долоні повинні бути звернені ваші ноги. Це ключ для важіль передній і майже нелогічним, що ви могли б зробити свій перший раз - повісити і дотримуйтесь вашої ноги.
 2. Робити набори в передньої виточки. Також зверніть увагу, що я буду робити на пуш днів. Якщо ви робите це на тягнемо дні, ваші передпліччя будуть убиті і ваша форма буде страждати. Я не можу бачити, намагаюся зробити передній важіль після хорошого тренування зволікати і робити це, перш ніж може нашкодити вашій тренування.
 3. Як тільки ви отримаєте дуже комфортно тримати передні виточки, а потім просувайтеся до відрахованих. Ви просто притисніть коліна з передньої виточки на передній важіль в дуже малих приростів і утримуйте. Може бути, на сантиметр щотижня.
 4. Коли у мене були проблеми, тримаючись за кільця - я гойдався так сильно, що не вдалося - мені сказали, щоб спробувати його на перший бар, який легше. Я використовував бар на присяд стійки до практики. Це допоможе розвинути трицепси і передпліччя.
 5. Практика, практика, практика. Єдина причина, я міг би зробити передній важіль легко, тому що я хотів на сьогоднішній день гаряча гімнастка я працював с. Тому я зробила купу комплектів. І я ненавиджу розірвати його до вас але це, напевно, ваші плечі а не трицепс.

Піднімаючись

 1. Підтягування - долоні. Зважений б краще. Зробити їх красивими і дуже повільно.
 2. Перевернуті рядки - просто зворотний жим.
 3. Гантелі піднімає.
 4. Череп Дробарки
 5. Доброго ранку і роботи Ab для ядра.

Але коли запитують, Як зробити передні важелі, піднявши її наче питають, Як підняти замочити баскетбол. Ви можете зробити трохи краще на передній важіль на підйом, але якщо у вас важіль вправи більше ви отримаєте його набагато швидше. І в той час я був на піку форми, і це зайняло близько 2.5 місяців, практикуючи це 3 рази в тиждень.

+419
Diya 21 лип. 2011 р., 09:07:04

Це гарна ідея, якщо у мене є сироватковий протеїн, перш ніж я йду на тренування з ранку (близько 7 ранку)?

З мого місця в залі близько 40 хвилин.

+406
Allegra Mendonsa 9 черв. 2019 р., 04:30:37

Я недавно десь читав, що масовий набір складових всіх груп м'язів,кожної робочої м'язі до втоми більш ефективно, ніж кілька комплектів одного і того ж сорту(без втоми) або декілька наборів для різних груп м'язів, в один день або протягом тижня. Який підхід краще для збільшення сили, а що краще для збільшення розміру(більш функціональним розмір)? Цитати, щоб довести вашу відповідь очікується.

Що я маю на увазі під масовим суперсети, що здійснює всі основні групи м'язів одну за одною в діапазоні повторень до втоми, без відпочинку.

+405
user338614 1 квіт. 2013 р., 05:34:28

Кожен повинен почати десь. Ви дуже швидко з'ясуйте, як далеко ви можете йти.

Не спробувати і йти в ногу з класом, але працювати на збереженні ваші ноги рухатися як можна довше. Тобто Робити найкраще, що ви можете, враховуючи обставини. Ви краще з практикою, і мати терпіння.

Одна з речей, інструктор буде зробити, це рекомендувати рівнях напруженості на гальма. Легше зберегти ваше напруга, так що ви можете зробити це через сесії, як ви можете.

+386
Binish 30 лист. 2013 р., 21:57:58

Моя постава-це дуже погано. Я вважаю, що у мене синдром верхнього Хреста. (Я думаю, що це, як це називається?)

Я пошук в інтернеті і на YouTube, але нічого, здається, допомагає з моєї поставі. Коли я намагаюся сісти або встати прямо, спина починає боліти після небагато. Я пішов стрибати Америці і приблизно через 30 хв моя спина просто починає хворіти я не впевнений, якщо це про мою позу, але я просто кажу, може бути, ви дещо знаєте. Моя погана постава можуть давати мене дуже сильні головні болі і я знову не впевнений, якщо це з-за моєї жахливої поставою.

Якщо ви знаєте щось, що допоможе мені сказати? Спасибі.

+323
rmunde 9 бер. 2017 р., 22:25:12

Отже, моє життя досить сильно змінилася за минулий рік. І я, і моя наречена отримав нову роботу, і переїхали в країну.

Однак, це означає, що наш спосіб життя став дуже малорухливим, як ми зараз обидва працюють в офісах.

До цього, ми обидва ходили в тренажерний зал регулярно, і отримувати розумні рівні придатності. Але з тих пір наш фітнес-різко скоротилося.

Я цілком звик до цього, як я хворіти досить багато, тому я буду періоди місяці де я багато тренуватися, але тоді воно перестане раптом на якийсь час, тому у мене немає занепокоєння, що я можу повернутися до нього знову.

Моя проблема полягає в тому, що я б хотів, щоб моя наречена, щоб повернутися до неї. Вона хоче бути в хорошій формі, але без доступу в тренажерний зал є не так багато речей, які вона любить робити.

У нас немає багато місця в нашій квартирі, щоб зберегти обладнання, наприклад, Гребні тренажери і т. д. але є достатньо місця для інших вправ.

Живучи в країні, є також багато хороших маршрутів для бігу/ходьби, однак вона повністю проти бігу. Для мене це було єдине, що я міг думати, щоб будувати режим тренування, так що тепер я навіть не знаю, які речі ми можемо зробити разом.

Ходьба-це задоволення, які ми вже робимо, але, сподіваюся, там можуть бути інші речі ми можемо зробити під час прогулянки, що буде трохи більш інтенсивним і фітнес будинок.

На моє запитання, без бігу, які вправи ми можемо робити разом, які не потребують громіздкого обладнання, що я можу побудувати збалансовані тренування з?

Вони можуть бути критий або відкритий, але я шукаю різні речі ми можемо зробити для загального збалансований режим.

+225
user46891 29 черв. 2019 р., 23:22:49

Люди я працюю в інтернеті, і тому я повинен сидіти весь день і ніч, щоб робити свою роботу. Це принесло багато мінусів у мені, таких як збільшення ваги стегна і живіт, активність нудьги і т. д. Але останнє, але не менш я думаю, що я отримую нудно день у день.

Будь ласка, мені потрібна ваша допомога з вашого корисні поради з приводу того як я можу працювати і працювати, але залишаються здоровими і свіжими, а я поки починаю свою роботу!!

+117
stois21 16 квіт. 2016 р., 21:16:04

У мене те ж питання. Що я завжди роблю перед сном, легкий масаж ніг з маслом. Це допомагає розслабити м'язи і знімає біль. Крім того, коли я сплю, я завжди кладу подушку під ноги, яка неймовірно допомагає. Ноги вправи, як ходьба на носочках, згинаючи ноги, теж допомагає. Також переконайтеся, що взуття ви носите протягом дня ноги чисті (не балетки, тапочки, високі підбори).

+95
Bala 13 вер. 2010 р., 03:21:18

Якщо, наприклад, я треную груди і спину, а в мене 2 вправи для кожної м'язової групи, назвемо їх груди1, chest2, back1, назад2.

В цій ситуації я звичайно хотів тренуватися back1, груди1, назад2, chest2. Так що я можу відпочивати на спині і грудях між вправами.

Я чув, що краще тренувати всі вправи м'язові групи разом, так що він тримає перекачування крові.

Що краще?

+90
gwendolinese 5 вер. 2017 р., 22:10:23

В даний час я працюю мій шлях до окремостоячий стійку. Проблема я зіткнувся полягає в тому, що моє зап'ястя просто не відчуває себе досить міцною, щоб робити стійку на руках. Іншими словами, якщо я почну падати, немає ніякого способу, мої руки будуть досить сильні, щоб виправити своє становище.

Отже, питання... Як я можу побудувати передпліччя вміти робити стійку відносно комфортно?

+51
dennisbot 20 трав. 2016 р., 14:49:32

Я маю на увазі не зовсім босоніж, я маю на увазі, використовуючи пальці або щось на зразок Найк вільний хід 3.0, в моїй перспективі я добре 10-13к в босоніж, але після цього мої ноги отримує багато болю. Я думаю, що моя нога була набагато сильніше, і може бути, це може бути хороший відстань для виконання всього 10к босоніж для підтримки сильнішої ноги, а потім довго бігати з cushioner взуття..

Відредаговано: Моє тіло вага 83до, а у мене зростання 1.80, я думаю, що біг босоніж може бути, може бути що-то для людей, вага <= 70 кг на далекі відстані, але для важких людей ми повинні робити тільки 10к або використовувати може бути середньої подушці взуття, як Saucony Кинварра 3, що alows ви, щоб бігти, як удар стопи бігуна, але дозволяє запустити каблук-удар теж.

+10
daniloprates 29 вер. 2012 р., 22:14:44

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil