Мені потрібен день відпочинку?

В даний час я працюю 6 днів в тиждень. Тим не менш, я не 'Хитаючи залізо'. Я роблю в основному маси тіла вправи.

"А" днів(верхня частина тіла):

 • 3 набори:
  • віджимання
  • підтягування
  • підтягування
  • діпи

'Б' днів (основна/нижня частина тіла):

 • 3 набори:
  • 2-3 хв Динамічна планка
  • 15 присідань з 25 фунтів ваги

Я в даний час день відпочинку у вівторок, оскільки у вівторок буде зайнятий для мене, і я був під враженням, що день відпочинку треба.

Тим не менш, я знаходжу це дратує, що треба прийняти рішення, які вправи робити в середу, і я не зовсім впевнений, що це необхідно. Я хочу, щоб отримати результати.

+905
shadowofshade 13 квіт. 2017 р., 21:24:32
36 відповідей

Рефлекси можуть бути поліпшені за конкретні дії. Основних правил декілька:

 1. Коли ви реагуєте на подразники, ви зміцнюєте нейронні зв'язки, відповідальні за це діяння. На додаток до цього, ви берете елемент "прийняття рішень", оскільки ваш розум негайно знає, як реагувати. Наприклад, ви можете тренувати себе, щоб автоматично блокувати круглий будинок удар і передній удар лічильник. Чим більше ви зробите це, тим швидше це буде. Це не переноситься на будь-якій іншій ситуації. Іншими словами:

Футболіст, наприклад, може поліпшити його або ногами, і в процесі, його колінний рефлекс може зробити швидше. Але такі поліпшення є специфічними для діяльності. Футболіста і ноги можуть швидше розвиватися нервова провідність, ніж в середньому. Але якщо той же футболіст був брати участь в змагання на швидкість пальця класичний піаніст, піаніст переміг би, руки вниз.

Реальний ключ до Час реакції є практика. Повторюючи ті ж самі рухів, ви робите їх майже автоматичним. Ось чому професійні гравці в бейсбол можуть пірнати, щоб зловити гарячі лінії приводу. І це тому як тільки ви навчитеся їздити на велосипеді, ніколи не забудеш.

https://www.urmc.rochester.edu/encyclopedia/content.aspx?ContentTypeID=1&ContentID=562

 1. Якщо ваш розум має кілька напрямів дій (лічильник з круглим будинком або лічильник з захопленням ноги і розгортки), час реакції сповільнюється, так як ваш розум повинен вибирати між двома добре обумовлених альтернатив, а для цього потрібен час. Я не знаю, якщо це було відкрито, але це добре розуміють в нескінченності спільноти, адже рахунок йде на секунди, тому вони намагаються з'ясувати, що уповільнює їх вниз, якщо, скажімо, їх основний джеми - вони ясно несправність, перейти на їх зброю, і т. д?
 2. Існує ряд доказів, що відеоігри "підвищення рефлексів", але це, здається, пов'язане з психічною обробки, а не фактична швидкість рефлексу. Дивіться тут: https://skeptics.stackexchange.com/questions/22692/do-video-games-improve-reflexes-reaction-time
 3. І, нарешті, рефлекси сповільнюються з віком, але, мабуть, це може бути скасовано в якійсь мірі. З тієї ж статті вище (хоча і без всяких "чому"):

Рефлекси не сповільнюється з віком. Фізичні зміни в нервових волокнах повільна швидкість провідності. І ділянки мозку, що беруть участь у контролі втрачати клітин з плином часу. Але вплив віку на рефлекси і час реакції значно варіюється від людини до людини. Ви насправді може уповільнити навіть зворотний ефект старіння, залишаючись фізично активними.

Пам'ятаєте приказку: Якщо ви не використовуєте його, ви втратите його.

Коротше кажучи, це дуже хороший і важливе питання. Рефлекси поділяються на дві категорії - рефлексивних дій з невелику обробку, і все більш складні дії з участю багато психічної обробки. Фактична швидкість, з якої сигнал "м'язів" не може бути поліпшена. Це размышляется, щоб бути кілька генетичних і швидше коротше, люди, просто з-за довжини нерва, але я думаю, що різниця мізер, враховуючи швидкостях ми маємо справу.

На стороні записки, Я дуже задоволений цією відповіддю і сподіваюся, що ми можемо це ще обговорити. Те, що я писав-правда, але я відчуваю, що це просто подряпини на поверхні розділу.

+971
user61007 03 февр. '09 в 4:24

Переваги працює від сили в задній ланцюга, особливо підколінні сухожилля, сідничні м'язи і поперек. Нижній частині тіла, як правило, теж допоможе. Гантелі присідання, присідання-стрибки, випади, і станова тяга, зробив важкий, як це можливо, було б ідеальним для цієї мети.

Потужність і швидкість розвитку теж важливий. Для цієї мети гантель очищає, гойдалки, і уривками називають.

В інтересах балансу, він може бути хорошим, але не обов'язковим, щоб додати деякі накладні пресів і гантелі рядків для верхньої частини тіла.

Я не бачу ніяких особливих причин, щоб присідати на 10k гонки, особливо, якщо ти стаєш сильнішим в АБС від підйому тягарів. Я віддаю перевагу дощок. Але вони, імовірно, буде в порядку.

+967
user4469 23 бер. 2012 р., 05:13:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Досі я не знайшов яких-небудь порад із книги, як "якщо ви можете зробити тільки N-тижнів від фази-р, вибрати тижня числа X, Y і Z" або "..., вибрати тижні, які ви знайдете відповідає вашим потребам"

Але є рекомендації, коли фази є тільки один тиждень, щоб бути обрані (наприклад, у вас 7 тижнів до старту, так що є тільки 1 тиждень бути обрані з етапу II). Ж. Danniels приходить в голову (не в буквальному сенсі, тому що у мене є російське видання):

Якщо ви відчуваєте/припустимо, що немає прибутку в поміняти тарифний план лише на один тиждень іншу фазу, ви можете додати на цьому тижні ще один етап, який вже кілька тижнів, наприклад, додати ще один фонд підготовки кадрів тиждень. І було б 4 тижнів з етапу I, і 3 тижні з фази IV.

Тому я вважаю, що він залишає рішення нам також у разі вибору певної тижня на етап. Вибираючи за даними наших попередніх досліджень і спостережень за нашою реакцією на різні види фізичних вправ.

+925
leewz 28 бер. 2016 р., 06:00:14

Я думаю зробити 5-денний спліт 1 день груди 2 день спина 3 день плечі 4 день ноги 5 руки,кожен день, що складається з 30 хвилин, гантелі 10 хвилин роботи мішка, і 20 хвилин кардіо. Це гарна ідея, або б я бути перетренованість?

+917
Rafe Kettler 28 лют. 2013 р., 19:12:11

Мені було цікаво про місце вашого тіла, де ви більше пітніють під час тренування і спалювання жиру, чи є зв'язок між ними ? Наприклад, маючи більше поту навколо вашого живота, означає, що ви спалювання жиру з вашого живота ?

+856
user3435047 5 лип. 2018 р., 02:42:46

Знати Себе І Залишатися Повільним

Ключ до вашої проблеми-з'ясувати, скільки ви приймаєте, і скільки ви спалюєте.

Навіть якщо ви працюєте, цього може бути недостатньо, щоб компенсувати споживання калорій.

Це особливо вірно, якщо ваша спалювання калорій невисока - ми всі знаємо, що деякі люди спалити 2000 калорій в день, просто дивиться на стіну! ;) Але для решти з нас, ми повинні знати, скільки ми спалюємо або хоча б груба оцінка.

Найпростіший спосіб отримати результати, щоб поступово скоротити споживання калорій - зберегти все інше те ж саме. Контролювати свою вагу. Як тільки ви почнете втрачати вагу за курсом ви хочете, зупинити зниження споживання калорій.

Ключовим моментом тут є повільно - занадто швидко, і Ваше тіло буде думати, що щось не так, що призведе до його реагувати у неприродній манері, зіпсувати процес.

Потім, коли ви досягнете вашої цільової вагу, збільшити споживання калорій, поки ви не набуття, ні втрати ваги.

+839
shaolinux 25 трав. 2014 р., 23:02:13

Я балерина і танцюю змагально починаючи з віку чотири і буде йти в Нью-Йорк для танцю у вересні цього року.

Я в хорошій формі, але я відчуваю, що є один шар жиру на моєму тілі, що мені потрібно скоротити, щоб поліпшити свої м'язи визначення з естетичних міркувань.

Я просто почав вважати сьогодні калорії, тренування 4 рази на тиждень, плюс ходжу в тренажерний зал кожен другий день, якщо це можливо. Коли я тренування в тренажерному залі я роблю Сайбекс Арк тренер протягом 30 хвилин на рівні втрати ваги 2. Я вважаю, це чудова машина потіти, як божевільний на! Тоді я зроблю тренування протягом 30 хвилин, потім прикладом і стегон за 15 хвилин.

Потім на наступний день у мене тренування на тренажері дуги, а потім про 45-1 годину тренування руки, але я відчуваю, що я бачу практично ніяких результатів і я танцював весь рік і тільки почали ходити в тренажерний зал в березні.

Я просто хочу, що одного шару жиру, що покриває моє тіло зникнути. Я харчуюся погано до хорошого, однак я не послідовні, так що якщо хто може, будь ласка, дати мені деякі поради і покажчики буде прийнята з вдячністю.

+794
gparyani 1 лист. 2012 р., 00:14:21

Що визначає кращий спосіб отримати м'язи? Це необхідно, щоб тримати низький вага при високій на білки? Я чув жири допомагають у побудові нових м'язів.

Маса гейнери дійсно ефективним? Чим вони відрізняються від звичайних протеїнових добавок?.

При покупці їм, що ми повинні шукати? Є так багато марок там. Його трохи заплутаним.

Робити таблетки тестостерону сприяють збільшенню маси?

+785
leadlab 18 жовт. 2014 р., 16:13:57

Я просто почав робити підтягування близько двох тижнів тому на турнік (той, що поміщається на дверній коробці - схожий на цей).

В день після того, як я почав, я отримав м'язову біль у всьому плечі і верхньої частини руки. Я перестав робити підтягування протягом двох днів, поки біль у м'язах не було.

Я продовжував робити підтягування на щоденній основі після цього, але двома днями раніше, я відчув біль у правому плечовому суглобі, коли я опускаючи моє тіло. Вона також стає боляче, коли я піднімаю праву руку вгору. Біль терпима і не так інтенсивно. Це тільки стає боляче, коли я опускаючи моє тіло від положення підтягують і піднімаючи праву руку вгору.

Я вирішив припинити підтягувань за один день - біль теж зупинився, навіть коли піднімаю свою праву руку. Я продовжував робити підтягування сьогодні, але я знову відчув біль у правому плечовому суглобі при опусканні моє тіло.

Як я можу оговтатися від болю? Також, як не допустити або уникнути біль знову виникає, коли робиш віджимання?

+753
Maniratnam Iyer 17 січ. 2017 р., 12:26:50

Швидше за все, у вас є супер швидкий метаболізм. Це хороші і погані новини. Хороші новини це буде дуже ймовірно, що ви будете розвивати чудовою чіткості і високу якість щільності м'язів. Погана новина-ви повинні бути дуже стратегічним і плаває по всій дорозі!

Згоден на всі 100% ж/ Берін & anothem, але ви також повинні враховувати способи спробу метаболізм сповільниться. Якщо це можливо, денний сон проходить довгий шлях. Після кожного прийому їжі посидіти, розслабитися, покласти ноги. Якщо ви в стані тренування з'їсти, а потім спати, що ідеально підходить...

У випадку, якщо ви пропустите його..спати! Більшість челов, які мають проблеми набирає вагу супер швидкий метаболізм, і є питання, сидить до сих пір. Працювати то почитати, розслабитися, прийняти ванну, що-небудь, щоб уповільнити обороти ваш метаболізм.

В залежності від вашого генетичного макіяжу, то існує дуже висока вірогідність того, що ваш метаболізм буде уповільнення, як ви стаєте старше. Цей відповідь заснований на особистому досвіді!

Інша річ, щоб розглянути, є молочних...будьте обережні, але морозиво творить дива!

+705
user224669 5 черв. 2012 р., 01:06:35

Якщо ви повністю ООН - або де-навчання, ви можете наразитися на неприємності відновлення між сесіями. Це може трапитися у будь-якому випадку, особливо якщо ти не спиш чи мало їси. Але я впевнений, він буде працювати нормально.

Ці програми, однак, не розглядаються у зв'язку з їх акцентом на зміцнення один рух, ігноруючи її протилежність. Ви багато штовхаючись і багато АБ зміцнення, так де потягнути і зміцнити спину? Створюючи м'язовий дисбаланс, як правило, не найкраща ідея.

+659
Mateusz Kowal 11 жовт. 2017 р., 19:24:36

Якщо у вас є серйозні сумніви в тому, що ви можете робити будь-які дії, не нашкодивши собі, зверніться до лікаря заздалегідь. Але підняття тягарів слід спосіб вибору. Це може навіть допомогти вам позбавитися від проблем, про які ви згадали.

Підняття тягарів-це чудовий вид спорту для людей, які абсолютно не в формі, тому що ви можете варіювати скільки стресу ви поклали на вашому тілі. Якщо ви вибрали інший вид спорту, скажімо, біг, ви в значній мірі застрягли з вашим вагою тіла. При піднятті тягарів, ви можете вибрати будь-яку вагу ви можете впоратися - і якщо вам доведеться робити вправи з просто бар або навіть без ваги взагалі. Але це не означає, що ти не можеш помилитися і нашкодити вашому організму і в разі сумнівів, якщо ваше тіло зроблено для чогось, завжди запитуйте лікаря.

Я рекомендую вам взяти його легко з вправами, які вимагають великої гнучкості і координації, а також в основні дозволяють піднімати дуже важкі. Багато людей кажуть, що вони варто вашого часу найбільше, і вони мають свою точку зору, але вважають, що їх причини, підняття тягарів (наприклад заробляти гроші або робити це на конкурсній основі), не може бути вашим для підйому причин. Почніть світло і зосередитися на вашій формі з тими. Ви були в формі протягом деякого часу, не намагайтеся увійти в форму всього за місяць або два. Але добре, ми не вдаючись в деталі і не питав.

Ох, і я думаю, що це само собою зрозуміло, але треба завжди додати це: тренувати все тіло, не тільки груди і біцепс або щось подібне.

+635
Nutik2358 25 трав. 2010 р., 03:27:35

В залежності від вашого визначення "простий", є багато оцінки протоколів, які можуть бути використані для вимірювання певного аспекту фізичної особи "фітнес". Вони складаються з:

 • Кардіореспіраторної ефективності (відпочинок і фізичні вправи).
 • М'язова сила і витривалість.
 • М'язи і гнучкість суглобів.
 • Складу тіла.

щоб назвати декілька. Відповідь буде залежати від того, що ви намагаєтеся перевірити. Наприклад, нижче перераховані деякі тести і що вони оцінюють.

ІМКА суб-максимальної велосипедів тест – оцінку фізичної працездатності та оцінки максимального споживання кисню.

Рокпорт фітнес-тест – оцінка серцево-судинної системи.

Жим лежачи-тест – Тест на витривалість і міцність грудної клітки і плечей.

Багажник згинанні/сидіти і REACH тест – заходів гнучкість нижньої частини спини і підколінні сухожилля.

Біоелектричного імпедансу – вимірювання складу тіла і жиру.

Вище наведено лише приклади тестів, які доступні. Випробування для "фітнес" означає різні речі для різних людей. Немає жодного тесту, який надає повну картину індивідуальний рівень фізичної підготовки. Отже, як було сказано, вам потрібно визначити, що саме ви хочете перевірити, і виберіть відповідний протокол випробування.

+606
mariae9290 1 лип. 2018 р., 09:21:23

Не надто багато про це думати, Просто зроби це. Тобто, як ви вчитеся. Коли я був молодшим, у розквіті сил, я б бігти в тренажерний зал, піднімати тяжкості, плавати і бігти додому. О, це були дні.

ПС. Моя думка буде вагою до купання. Коли ви будете працювати з вагою, ви хочете, зв'язок плеча, суглобової капсули, щоб бути трохи жорсткою, щоб захистити суглоб. Коли ви плаваєте, ці зв'язки буде трохи відпочити з-за широкого діапазону руху. Так що Ваги по-перше, по моєму досвіду.

+605
StormSailing 31 груд. 2015 р., 20:49:58

До найкращої з моєї здатності, я не зміг знайти дослідження, яке повністю відповідає на це питання. Тим не менш, ІМТ-це поганий показник сам по собі для цілого ряду причин. Я перерахую деякі з них: (а) вісцеральний жир-це набагато гірше, ніж підшкірного жиру з точки зору здоров'я. (б) занадто мало жирів теж шкідливо для здоров'я, але шанси, що ваш БФ% ввівши в необхідні рівні жиру невеликий і не потребує екстремальних зусиль і голоду. (с) здоров'я серця залежить не тільки жирових відкладень, рівня холестерину в крові, стрес і рівень кортизолу, крім того, кількість кардіо, що ви робите, має величезний вплив на здоров'я серця. Таким чином, ви можете мати високий індекс маси тіла більше 10% жиру і високий ризик серцевого нападу. Крім того, незалежно від того, яка тканина, яке додавання судинної тканини на велике навантаження та роботу серця повинні подолати для того, щоб качати кров через твоє тіло. З точки зору здоров'я серця, індекс маси тіла є поганим показником, так як він говорить вам, трохи більше, ніж ви могли б отримати з дзеркала. Якщо ви турбуєтеся про здоров'я, і здоров'я серця, проконсультуватися з лікарем, щоб мати їх зробити навантажувальний тест і виконати аналіз крові. Наприклад, застійна серцева недостатність

Як для ортопедичних здоров'я, ІМТ корелює краще, і є велика ймовірність причинності зв'язку з тим, що маса тіла є одним з найбільших постачальників для ортопедичних проблем після дієти, фізичні навантаження, і генетика (проблеми з суглобами). Занадто багато маси і Ваше тіло буде в стані постійного стресу, занадто мало маси, і ваші кістки будуть слабкіше через зменшення навантаження, що призводить до зменшення кальцію переводять в кістках (остеопороз).

ТЛ::ІН: незалежно від складу, збільшення маси призводить до більшої роботі над тілом. Більш наполеглива робота викликає більше стресу, більше відходів і т. д. Проблема полягає в пошуку балансу між фізичними вправами і м'язової маси (гіпертрофії) і бездіяльності (атрофія). Як правило, бездіяльність-це гірше для здоров'я, ніж занадто багато маси тіла. Зрештою, будь-які проблеми щодо здоров'я краще всього підходить для лікаря, який може виконувати тести і робити об'єктивні оцінки на додаток до суб'єктивної оцінки.

Цей відповідь залежить багато в чому від мого досвіду роботи в якості фельдшера і біомедичних студент інженерного факультету з неповнолітнім в пре-мед. Я перепрошую, що не зміг придумати остаточне дослідження, але я підозрюю, що там не так багато, оскільки підвищений м'язовий низьким вмістом жиру люди майже не стосуються здоров'я, як ожиріння і високий огрядний чоловік.

+596
DinhQC 24 черв. 2018 р., 10:53:04

Раз на тиждень тренування ніколи не працював для мене. Я витратив роки робити це не має сенсу. Для мене він тільки дав стартовий результати, а потім залишив мене робити маленькі поліпшення. Я відчував, що це не було достатньо для тренування і відпрацювання кожної частини тіла два рази на тиждень було набагато краще. Ви також можете спробувати альтернативні процедури, як Стартова сила або GVT і чим скинути зайвий жир. Я теж не згоден з вашим підходом будувати тільки випендрюватися м'язів, тому ігнорувати щось важливе як ноги. ІМО вправи, як станова тяга/присідання впливають на гормональний фон, що покращує загальну міцність і відновлення.

+541
Loot 3 вер. 2013 р., 22:17:32

Я займаюся йогою вранці і силові тренування у вечірній час. Коли я виконайте цю процедуру протягом довгого часу я помітив, що займаючись йогою вранці допоміг мені багато, щоб прийти
Домс при виконанні важкого попереднього дня підйому. Так що я відчуваю себе дуже комфортно і робити 4 тренування в тиждень,плюс майже 4 заняття йогою

+496
user1481 16 черв. 2014 р., 16:04:14

У мене був м'який тенісний лікоть близько 3 місяців тому. Я пішла до лікаря і вона підтвердила це. Це зайняло близько 2 місяців, перш ніж він зцілився. Я думаю, що це був результат занурення та/або підтягування.

Болі вже близько місяця.

Однак, зараз я відчуваю дуже слабка версія того, що. Це не так погано, і відчуває, як вона могла відновитися через кілька днів.

Я читав багато суперечливих речей в інтернеті про те, що робити, щоб запобігти біль в лікті: 1. Припиніть робити вправи руку 2. рука робити вправи для тренування сухожиль 3. прикладіть лід 4. нанесіть теплою водою.

Що взагалі я повинен зробити, щоб запобігти біль в лікті від провалів і повторень, і як мені переконатися, що я добре відновитися?

+481
Pier Fabiani 14 бер. 2013 р., 17:24:19

Коротка відповідь: Ні, ваш вік не обмежує вас...ви. Ви знаходитесь в початковій стадії або у розквіті свого життя, особливо кажучи гормонально.

Ви повинні поставити собі кілька питань:

 • Які ваші цілі?
 • Ви намагаєтеся нарощувати м'язову масу?
 • Ви тренуєтеся, щоб побудувати серцево-судинну витривалість?
 • Які терміни ви хочете досягти вказаних цілей?
 • Ваша програма вправ підтримують ваші цілі?
 • Ваша дієта підтримують ваші цілі?

Ці питання важливі, оскільки вони дають вам компас, напрямок, і працювати в потрібному напрямку. Крім того, це дає вам зосередитися і перспективи, необхідно виміряти, де ви знаходитесь у вашій подорожі, і де ви хочете в кінцевому підсумку. Якщо у вас немає початкової і кінцевої точки, у вас немає системи відліку для вимірювання. Як ви знаєте, куди ви йдете, якщо ви не маєте сфокусовану мета?

Про те, що ви значно добре поїсти, харчуючись 4 рази на день і пити протеїнові коктейлі, не визначає нічого або означає, що ви насправді "це" їсть добре. Знову ж таки, як ви знаєте, якщо ви не вимірюєте? Як ви знаєте, якщо ваша дієта досить добре, щоб підтримати ваші цілі?

Також, Коли ви говорите, що ви тренування...що це значить? Ти на програмі? Ви виконуєте певні вправи кожен день тренування? Ви ведете щоденник тренувань? Це важливо, щоб ви знали, де ви були і що зробити краще наступного разу, коли ви виконувати комплекси вправ.

Для прикладу, кілька швидких математику, і загальної відправною точкою для нарощування м'язової маси:

 • 65.5 кг (144 фунта)
 • 14% БФ
 • 56 кг (124 кг) м'язової маси тіла (LBM)

 • 1586 ккал - основна швидкість метаболізму (BMR)

 • 2142 ккал - Загальна добова витрата енергії (TDEE на)
 • 2356 ккал - щоденне споживання калорій (TDEE на + 10% від TDEE на)

 • 144 грамів білка

 • 327 грамів вуглеводів
 • 52 грама жиру

Ці цифри засновані на 4-6 годин роботи на тиждень. Якщо у вас тренування більш або метаболізм (це суб'єктивно) швидше, ніж в середньому, то вам необхідно збільшити споживання калорій. Ви можете отримати уявлення про те, як добре ця дієта працює, отримує свою вагу протягом 7-10 днів. Якщо вона не піднімається, то додати калорій поки не. Зважуйтеся кожен день після відвідування туалету і тримає в середньому. Вам потрібна точка даних для порівняння або ви не знаєте, якщо ваші зміни працюють. Розуміти, що збільшення ваги не обов'язково завжди лінійний, то це буде виглядати як графік фондового ринку якщо ви поставите свій щоденний вага в таблицю.

Якщо вам потрібно додати калорій, роблять це на 50-100 ккал за один раз, то чекати 7-10 днів, щоб побачити, якщо ваша вага не лізе. Додати калорії на вуглеводи і жири, то вважайте білок пізніше. Як правило, ви хочете 1,1 до 1,3 грама білка на кілограм м'язової маси тіла - є багато суперечок з цієї теми.

Вище в поєднанні з правильної програми тренувань вага буде приносити неймовірні результати у вашому віці між зараз і середньої школи.

+468
user7189 12 бер. 2013 р., 00:12:03

У мене є кілька питань з приводу постановки на деякий вагу, як я худоба.

Я почала ходити в тренажерний зал всього кілька днів тому.

Я хочу набрати масу і м'язи в такому випадку вони можуть бути отримані одночасно. Ось мої питання:

 1. Я почала їсти багато і мені цікаво, приймають якісь білкові продукти можуть бути добре для новачків зразок мене.

 2. Також я повинен взяти вихідний? Я відпрацював 2 дні поспіль. Чув перетренованості може бути погано для вас.

+422
Areeba SAR 9 квіт. 2013 р., 01:47:13

Ще в 1970-х роках теорія була тримати пальці разом. Потім люди почали застосовувати техніки і науки до спорту. Одним з ранніх досліджень було Дару Торрес, за участю формою руки, які вона використовувала. Вона проігнорувала загальноприйнятої теорії, і поплив з "розслабленими" форму руки, з пальцями нарізно. І вона була гарна (так ефектно).

Тепер, якщо ви дивитися відео Топ актуального вільним стилем плавці, ви побачите, що їх пальці не закриті наглухо. Один тренер мені говорив із пропонує почати з долоню схоже на те, як ваша рука природним чином формує себе в той час як ви стоїте і нехай ваші руки і кисті мотатися ліниво - пальці не тиснуть.

В якості посилання, це відео на YouTube Натан Адріан робить його легко побачити, що його рука не стиснула разом.

+379
TidyDev 25 трав. 2018 р., 08:04:10

Гей, не урізати калорії. Вирізати калорій погоні!! :)

Спробувати, щоб поїсти в чистоті - Чак з будь-якого магазину приніс речі. Спробуйте приготування їжі з нуля. Їжте багато пісного білка. Баланс вуглеводів, білків і жирів. не міра ваги, виміряти %жиру.

Робити силові тренування разом з кардіо. Я ніколи не знав, що фізична активність перешкоджає природному зростанню. Їж багато і важко грати!

+369
Akosha Jones 12 жовт. 2017 р., 11:50:23

Коротка відповідь: це безпечно робити кардіо щодня.

Використання "інтенсивний" дійсно залежить від вашого тіла. Якщо ви будуєте свій раціон, починаючи з 20 хвилин бігу на день і тиждень після 30, 40 і т. д. в кінці кінців дістатися до "інтенсивної" кардіо тренування, то це нормально.

Кинутися в інтенсивному рутина, кожен день без накопичення може призвести до певних м'язів або суглобів, мають важкий час, не відстаючи.

Приклад: я граю в баскетбол влітку, як мій вид кардіотренажерів, щоб спертися. Я починаю з 1-3 днів в тиждень, на 1-2 години. По-перше, мої коліна будуть трохи болять після гри, і на 3-4 тижні я в 5+ днів у тиждень, мінімум 2 години в день без болю.

З кардіо (як і багато речей), чим більше ви робите, тим краще ви отримаєте на нього. Це все про швидкість (рухаючись у ритмі вашого тіла) і просто бути уважним до того, що ваше тіло потребує. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібен вихідний день, візьміть одну, але не треба робити це для кардіо. Просто переконайтеся, що ваша дієта та інші відображають роботу ви збираєтеся робити (надання ваше тіло з харчування він повинен, щоб не відстати).

+341
Thakur Shivank Shikhawat 1 лют. 2015 р., 12:21:00

Я згоден з вами, що ваші коліки швидше за все із-за дисбалансу електролітів. Особисто я п'ю кокосову воду під час тривалих перегонів. Він містить електроліти, і це цілком природно. Ви також можете випити енергетик, Енергетик, спортивний напій або схожі. Я ніколи не чув про тонік бути корисним для роботи.

Для працює довше, ніж за годину, ви можете хотіти включати гелі. Я чув хороші речі про мед Стінгер гелі, але не використав їх сам. У них є безкоштовний номер на їх інформаційній сторінці, яку ви можете зателефонувати, щоб задати питання про продукції.

Я сподіваюся, що це допомагає. Удачі вам з вашої підготовки.

+333
Selene Boyd 3 груд. 2011 р., 10:00:01

Можливо, вам варто спробувати перейти з рутинною, і фокус груп м'язів, а не всього тренування.

Можливо, 4 дні на тиждень тренування?

Приклад...

Понеділок: Груди І Трицепс

Середа: Задня & Біцепси

П'ятниця: Плечі + Ядро

Неділя: Ноги

Можливо, вам слід спробувати більше уваги приділяти кожній групі м'язів до інтенсивних і короткі тренування протягом приблизно 40-60 хвилин. Спробуйте різні вправи, а не тільки для кожної групи м'язів. Особисто коли я треную груди, я схильний робити наступні вправи...

Квартира штангою прес - 3 комплекти нахил гантелей, прес - 3 комплекти Квартира мухи - 3/4 набори Кабельні кросовери - 2 комплекти

3 або 4 вправи на кожну групу м'язів, як правило, працюють дуже добре для мене...

Біцепс для мене було дуже важко тренувати, оскільки я ніколи не використовував, щоб поставити такі ж зусилля, як і будь-які інші групи м'язів. Це помилка. Ви повинні зайняти стільки ж часу, тренування біцепса, як великі групи м'язів, такі як груди або спину.

Спробувати кілька різних процедур, і з часом я впевнений, що ви побачите деякі покращення :)

+333
Vinay Anumalla 31 жовт. 2014 р., 20:37:41

Вони, мабуть, наближається до неї через гігієну і вплив-безпека майбутніх. Два досить обґрунтовані сумніви щодо босоніж піднімаючись:

 • Точно так само ви не ходіть босоніж в роздягальні, щоб уникнути грибка стопи, то тепер ця проблема поширюється на тязі платформи і стійки для присідань (і скрізь, де ти босоніж піднімаючись).

 • Звичайно, ви можете носити шкарпетки, але це не зупиняє людей від потрапляння ніг інфекцій. Багато шкарпетки діряві, а якщо ваші шкарпетки забрати грибок, то ви покласти своє взуття і носити їх протягом кількох годин, у вас є хороший Петрі відбувається. Крім того, багато людей носять досить слизькі синтетичні шкарпетки.

 • Ви можете прищемите пальці. Багато людей чманіють від великовагових і я вдарився (Конверс крита) пальці в жорсткі металеві предмети багато разів.

Від підйому перспективні є багато переваг, щоб підніматися босоніж, в шкарпетках або навіть в балетні тапочки. Це міцний фундамент, рок, і такі речі, як станова тяга може поголити малу частину від самого ліфта, що має значення, коли ви говорите про 1ПМ і запишіть налаштування.

Може бути, розглянути піднімаючи деякі Конверс або іншу плоску взуття, яка не стискає. Набір низький топ Чак Тейлорс буде встановить вам назад $30 (USD) і триває протягом багатьох років, якщо ви просто використовувати їх для підняття важких предметів.

+277
Jun Murakami 31 бер. 2016 р., 20:19:04

Я використовувати еліптичний тренажер для спалювання жиру вправи. Як правило, вони рекомендують вправи три рази на тиждень. враховуючи, що я міг щодня займатися фізичними вправами, що є значущим оптимальний план навчання? (мій поточний ІМТ 32, і це було 26.5 пару років тому).

Чому це питання не до мене обґрунтовані відповіді?

 • Може тобто відомо - факти - щоденна еліптична тренування викликати негативні наслідки для здоров'я, наприклад на коліна?
+260
user49672 14 черв. 2012 р., 02:23:30

Деякий час тому я б сказала, що негативні підтягування-допоміжна вправа, яку слід використовувати при старті. У допоміжній версії у вас однакові рухи, тому ваш організм дізнається точне рух, і ви розвиваючи м'язову пам'ять.

Однак з цієї презентації можна дізнатися, що там немає нічого, як м'язова пам'ять. Ви не тільки будувати м'язи, нервову систему, і ось воно.

Зверніть увагу, що ви можете отримати допомогу з групами, спеціальних машин, а від іншої людини. Чим довше смуги, тим більше сил дається, так що в нижньому положенні вони допомагають більш на самому верху. Машини, як правило, дає однаковою силою весь час. Люди... залежить :) з цієї точки зору негативних версія дає краще відслідковувати прогрес. Також вимоги до обладнання набагато нижче.

Як Примітка боку - це відправна точка, так що я б не думати про це занадто багато. Різниця не така велика.

+228
Josh Grant 3 черв. 2019 р., 08:25:24

Я зараз працюю в цьому напрямку повній формі зверху захоплення вікон 10-15 смикати трохи ширше, ніж ширина плечей. Я можу тільки про 1 з них в наборі, зберігаючи при цьому правильну форму. Я можу зробити 7-12 з правильною формою, використовуючи пурпурні смуги опору (12 в першому сеті, потім повільно опускаючись кожен набір до 8 на провал. Однак я можу зробити близько 3-5 нейтральним хватом, Підтягування на менш широкий, ніж ширина плечей.

У мене питання, якщо я хочу домогтися першим ділом (10-15 зверху), я більше користі від цього 3х5 повторень нейтральним хватом з повною масою, або 10х3 з пурпурова смуга опору? Я 135lbs і 6'2. Також, коли я повинен вибрати для нижньої смуги рівня, щоб тримати менше мого ваги? Я займаюся опір групи на 2 тижні тепер і я поліпшив виконувати 7-8х3 на 12-8х3 але я не впевнений, якщо це найкраще, що я міг очікувати.

+218
Jonas Van der Aa 26 лист. 2017 р., 03:33:53

Це зовсім інша проблема, ніж у твого плеча.

Якщо на вашому лівому стегні, перейшовши, лівому коліні і/або ніг, ймовірно, повернутися всередину небагато, який викликає лівої тазостегнової кістки, щоб кинути трохи попереду.

Будь-який час у вас є сором у стегон і сідниці, це створює дисбаланс в положення тазової кістки. Дисбаланс і нестабільність в стегнах буде викликати інші м'язи стегна, щоб працювати важче, щоб стабілізувати область. Різниця між цією ситуацією і вашої проблеми плече, полягає в тому, що ваше плече має тривалих періодів відпочинку протягом дня, у той час як ваші стегна тільки відпочивати поки ви схильні. Прості щоденні дії є причиною проблеми збережуться, навіть якщо ви знали про це, поки ви тренуєтеся.

Вам слід звернутися до мануального терапевта і попросіть його рентген стегна і покажемо вам, швидше за все, обертання це ваша область тазу. Вони можуть запропонувати план лікування. Навіть якщо ви виберете не повертатися до регулярного коригування для вирішення цієї проблеми, я як і раніше рекомендуємо, що ви йдете на первинний візит. Таким чином, ви можете зрозуміти, що відбувається.

Щоб виправити проблему, вам необхідно розслабити м'язи, які стимулюють обертання в стегнах, і ви можете виявити, що у вас болить в новому місці, що є коренем проблеми. Щоб розслабити м'язи, ви повинні зробити регулярний масаж. Я пропоную раз на тиждень до початку. Переконайтеся, що ви знайти масажиста, який робить глибоку роботу тканин, і не уникнути передній області стегна і сідниці. Це де ви будете потребувати в самій роботі, а деякі ЛМТ-це, як правило, працюють руки, ноги й спини, яка не слугуватиме вам потрібно.

Можливо також, що існує корінь проблеми, вірніше, що ви сильно віддають одну ногу до того, що ваші звички дозволили м'язів у певній галузі, щоб скоротити і м'язів в іншому районі, щоб подовжити.

Додано через редагування... Як для вправи для зміцнення кульшових...не знаючи точного корінь проблеми, я не можу дати конкретні вправи, які принесуть користь вашій конкретній проблемі. Я б сказав, що будь-які вправи, які працюють ваші квадрицепси, сідниці, підколінні сухожилля, м'язи живота і попереку, буде Вам корисна, якщо робити з легким вагою в наборах 20 або більше супроводжуються великою кількістю розтягування. Ці вправи можуть включати, але не обмежуються присідання, станова, випади, затерплі ноги станова, гіпертонії, і хрумтить.

+211
David Roldan Solares 20 вер. 2012 р., 16:44:29

Як дуже активний велосипедист, витрачаючи багато годин на велосипеді, я можу порекомендувати 3 речі.

 • Якщо у вас є запалення, нехай це зцілити в першу чергу.
 • Отримати пару пристойних, м'які велосипедні шорти. Краще моделі мають "анатомічну" прокладки, які йдуть довгий шлях до комфортній їзді на велосипеді. Ви навіть можете отримати підшоломники, які можуть піти під звичайні шорти спортзал, якщо скромність-це питання. Велосипедні шорти розроблені, щоб мінімізувати проблеми, як натирання і роздратування.
 • Ви можете використовувати продукт, як, Paceline замша стикового Р, який є шкіри мастило & замша крем. Цей продукт запобігає неприємні натирання і попрілостей, що більшість велосипедистів досвід, коли, сидячи на своїх сідлах. Також можна використовувати шкіру зволожуючий лосьйон на уражені ділянки.
 • Як уже зазначалося, частина проблеми може бути в сідлі.

"Чи можна уникнути болю?" - Безумовно, з належним спорядженням.

Сподіваюся, що це допомагає.

+202
Seth Fennell 5 лип. 2017 р., 21:37:22

Для будь-якого вправи антагоніста, зворотного основної вправи, і зберегти той же підхід і діапазон руху. Для віджимання, що б перевернутої рядки з вашими руками на фіксованому бар, з піднятими ногами на поле таке, що ваше тіло є горизонтальною у верхній частині рядка. Кільце поспіль (з руки на кільцях або тренером підвіски) також зворотний кільце або підвіска-тренер віджимання. Ви можете зробити це з багато верхніх вправ тіла (накладні жими/підтягування, летить/летить назад, нахил преси/pulldowns тощо).

+154
Keith Coker 6 бер. 2019 р., 15:25:27

Видно АБС досяжні в цей раз. Питання в тому, скільки ви готові чимось жертвувати або віддати для досягнення цієї мети?

 • Застосовувати інтенсивні [вставити будь-яке ім'я дієти] дієта.
 • Застосувати який-небудь конкретної програми навчання, спрямовані на зниження загального жиру в організмі.
 • Піддавайтеся спокусі купити жіросжігателі.

  Швидкі успіхи досягнуті наступні чарівні добавки / супер дієти / режими тренування зазвичай тривають не дуже довго і з поважної причини. Саме тіло не дозволить їм завдати такого роду ушкодження їх тіла більш тривалий час. В якийсь момент він буде спалити тим чи іншим способом (читай: травми/ захворіти / втратити мотивацію, натхнення тощо).

  Це може бути весело, намагаюся щось зробити, і ви навіть можете зловити помилку! Але для досягнення давні результати "Час" змінна може вийти з цього рівняння.
 • +131
  LongLT 3 квіт. 2011 р., 18:21:39

  Середня м'язова маса тіла в значній мірі даремний для порівняння за весь різної висоти і композиції. Є багато посилань на швидкий пошук приведе до відсотки вмісту жиру в тілі.

  Для початку, чоловіки і жінки мають різні рівні незамінних жирів. Це фактично мінімальний рівень жиру в організмі, нижче якої проблеми зі здоров'ям можуть виникнути проблеми, наприклад, з менструацією в жінок. Культуристи намагаються бути ближче до цього, наскільки це можливо для змагань, але не зберегти його для свого здоров'я. Це становить близько 3-5% для чоловіків і 8-12% для жінок.

  Спортсмени, як правило, сидять близько 5-12% для чоловіків і 12-20% у жінок.

  І до ~24% для чоловіків, і ~30% для жінок вважається здоровим.

  Вище вважається ожирінням.

  Коли справа доходить до жиру, однак тести (радий, що ви розумієте, можуть бути значні помилки), вони, як правило, краще використовувати як показник зміни, особливо домашні тести, за різних факторів, таких як розподіл жиру, типу жиру і т. д.

  +90
  Lokendra Soni 16 трав. 2012 р., 20:00:59

  Моя порада... зверніться до лікаря. І якщо ви зробили, і вони нічого не знайти, розглянути друга думка.

  Насправді, є багато можливих причин цього, що просто дати вам деякі поради навряд чи вирішити. І так як причина може бути серйозною проблемою, це було б безвідповідально з мого або тих, хто не є професіоналом охорони здоров'я, щоб дати вам пораду.

  Єдине, що я особисто думаю, що ви робите для підняття важких і стрес вам нав'язують перевищить ваші можливості відновлення, або ти піднімаєш дуже важкий по відношенню до кондиціонера. Відновлення відбувається в основному під час сну. Я помітила, що коли робиш часто серйозні тренування, мені знадобиться цілих 10 годин, щоб відчувати себе відпочив. Але ви згадали збільшувати вагу тільки через кілька тижнів (новачок здатне збільшувати щотижня або навіть кожне тренування), тому я сумніваюся, що це. Може, гормонів не достатньо для усунення гіпотиреозу.

  Розглядати тільки вище пункту, якщо ви виключили що-небудь більш серйозне, яке потребує професійного медичного висновку.

  +76
  Ian Henry 13 лип. 2012 р., 17:07:58

  Я часто чув і читав про розминку наборів настійно рекомендується перед виконанням вправ з повним робочим навантаженням і тому робити їх сам. Однак тепер я був цікаво, розминки сідає на наступних вправ (розгинання ніг після присідань, мухи після жиму лежачи і т. д.) також треба? Адже якщо вдуматися, м'язи вже працювали на попередній тренуванні і вже повинно бути тепло і правильно.

  +64
  user48861 4 лип. 2018 р., 04:12:44

  Показати питання з тегом

  $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil