Ти знаєш таймер кола, що 'скидає' кожного кола?

Одна з речей, яка мене дуже мотивує, коли плавання, їзда на велосипеді або біг на гоночну себе.

Однак, всі таймери на колінах я знайшов до сих пір нормальної функції колі вимірювання часу кола, а не на самому справі 'скинути' години кожного кола. Так сказати, я намагаюся тримати на 90 другий поворот і я 83 секунд і натисніть кнопку коло, потім продовжується на 84, 85, 86 ... і т. д.

Я б хотів що-небудь скидає години кожен раз, коли я натисніть кнопку коло, щоб потім я міг насправді бачити мій нинішній час у порівнянні з моїм попередньому колі, проти того, щоб обчислювати подумки його кожен раз. Таким чином, я можу розраховувати свої сили більш ефективно і мотивувати себе працювати важче, якщо я скажу, що зазвичай б'ють на півдорозі на 40 секунд, але я просто зробив це в 43 цього кола.

Будь-які додатки смартфон або можливо фактичне секундомір і т. д. Було б добре.

+894
user352290 3 квіт. 2017 р., 19:56:23
34 відповідей

Хрумтить overdevelop топ-4 ( або корона ) з 8 кубиків м'язи живота, Якщо ви компенсація, роблячи багато нижче вправи.

А сидіти теж не найкраща животі вправи для основних сил.

Спробуйте вікна, Джек ножі, піднімає ногу, обтяжені планками, передні важелі і т. д.

+929
Srevilo 03 февр. '09 в 4:24

Я плаваю 2 км або більше на день і 4 днів в тиждень.
У цю відстань я використовую дошка kickboard і робити фрістайл удари (200 м). Вона займає близько 120 секунди кожні 50 м, що пипец сесії.

Може хто-небудь запропонувати спосіб поліпшити свої удари і тим самим зменшити час?

+883
Tomohito Kimura 2 лист. 2012 р., 10:03:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я бачу суперечливу інформацію про використання ВСАА перед тренуванням. Один ресурс каже, що приймати їх перед тренуванням вуглеводи, щоб допомогти вам, що BCAA в м'язи за рахунок посилення інсуліном. Ще один ресурс каже, щоб уникнути вуглеводів як мінімум за 2 години до тренування (не скажу чому).

Якщо мета для BCAA supplimenting-це додаткові втрати жиру і м'язової вигоди, яка є правильною відповіддю? Воно відрізняється низькою інтенсивності проти високих інтенсивності тренувань?

+879
eimaj 10 вер. 2012 р., 04:39:00

Присідання поле найбільш корисні дві речі: 1) Спорт, посилені тренування, де ви хочете більш коротку амплітуду руху 2) обладнана Пауерліфтинг, тому що вони вчать склопідіймача сидіти в костюмі і завантажити його.

+855
json25 14 серп. 2017 р., 04:12:47

Загального правила не існує як такої.

Щоб отримати тоновані мускулиста рука і потрібно зосередитися на тому, що ти робиш. Поставте собі мету. Якщо ви хочете мати те м'язисті руки зосередьтеся на кількість повторів і підходів і вага U використовуєте.

Для початку спробувати

Початковий рівень 4 комплекти з гантелями 1 сет 4 кг 10 повторень 2-й сет 4 кг 10 повторень 3-й комплекту 4 кг 10 повторень 4-й набір 4 кг 10 повторень

як тільки ви отримаєте техніку і правильну поставу ,ми просуваємося на наступний рівень

Середній рівень

4 комплекти з гантелями 1 сет 4 кг 10 повторень 2-й сет-6 кг 10 повторень 3-й набір 8 кг 10 повторень 4-й набір 10 кг 10 повторень

зробіть це, поки у вас не досягне кінцевої мети 10 кг 10 повторень

заздалегідь рівень

2 комплекту з гантелями розминка рівня, щоб отримати, що кров тече у ваших з vains

1 сет 4 кг 15 повторень 2-й сет 6 кг 15 повторень

3-й набір буде ваш оптимальний вагу, з яким ви можете зробити 10 повторень

4-й набір буде трохи важким, щоб кинути виклик вашої власної особистості для ваших співробітників, кращий з 10 повторень з важким вагою.

Переконайтеся, що у решти під час відпочинку між вправами протягом приблизно 90 секунд, правильне дихання пози техніка, спрацьовувань ( коли U знаходяться піднімаючись вгору ) і негативні ( коли U знаходяться довівши свою вагу вниз ), переконайтеся, що ви не обманюєте під час підйому.

Якщо ви можете увійти proress, використовуючи аркуш Excel щодня основи і порівняти його з вашим вагою записаних на щоденній основі, ви можете проаналізувати, як ситуація змінилася в кращу сторону і U може знадобитися, щоб підштовхнути його ще далі

+848
Mozher Yahya 17 серп. 2012 р., 03:05:09

Андерсон Сільва, який є те, що можна консервативно назвати одним з найуспішніших контр-панчерів в сучасних змішаних бойових мистецтв, що включає в себе два елементи в своєму навчанні, я б сказав, життєво важливе значення для цього успіху:

Інші, ніж ніг, Вправи на спритність, кондиціонер працює, щоб переконатися, що ви свіжі, достатньо пред'явити розумний оборони, буріння боксу оборони і голова руху техніки і силової підготовки для розвитку вибуховість, я хотів зосередитися на цих двох способів (переважно перші) для поліпшення бойових мистецтв реакції.

+815
Trantidon 17 січ. 2018 р., 16:38:08
Основна, фронтальна суглоб у нозі в стегні й гомілці.
+792
Michelix 22 вер. 2018 р., 12:43:19

Ефект, який ви описуєте, це зазвичай називається "насос" і викликано великим об'ємом крові в області, яка активно опрацьовується. Причина це відбувається, щоб підштовхнути поживних речовин в зону і продуктів змиву відходів назад.

Як для як зберегти ваш насос за межами спортзалу, це не представляється можливим з вищевказаної причини. Це відбувається тому, що, коли зона не опрацьовується тіло виявляє відсутність необхідності в підвищеному кровопостачанні і повертається до нормального життя.

Якщо ви шукаєте способи, щоб ваші м'язи виглядати краще, в першу чергу, ви хочете зберегти як низький відсоток підшкірного жиру, як це можливо і здоровий - так що в 10%-15% діапазон для чоловіків і 15-20% жінок. Чим менше жиру ви носите, тим більше ваші м'язи (і відстанях між ними) буде виділятися помітно, навіть непідготовлений розслаблено. По-друге, ви можете спробувати навести насоса. Перед тим як вийти (до дати, конкурс бодібілдингу, або банку) зробити кілька комплектів реп, помірно низький вага комплекту, щоб приплив крові в області. Однак, це буде носити тимчасовий характер і буде впливати на вашу можливість відпочити між регулярними тренуваннями.

Крім того, є синтетичні олії, які вводять в м'язи, щоб збільшити їх, але вони коштують дорого, відносно короткого міцного і забезпечити неприродний і нездоровий вигляд, як м'язи не деформується при русі, як зазвичай буває.

+756
Adrian Childers 14 черв. 2011 р., 02:38:15

Вже запитували, чому холодний-вниз-це так важливо, моє наступне запитання як же правильно зробити в охолонути?

Будь ласка, будьте конкретні про те, як потрапити в цей прохолодний-вниз з метрики, які можуть бути виміряні для усіх вправ або конкретного виду роботи.

+742
Simon Gregson 15 жовт. 2017 р., 18:45:11

Я так розумію, що ваш HR пристрій надає вам миттєві вимірювання (без функції запису), так як свої спостереження, здається, складається з періодичних перевірок пристрої моніторингу, осудність перевірити за ручного вимірювання.

Я згоден, що в сукупності ваш HR спостережень здатися трохи дивним, тому хотів би запропонувати наступний крок отримання більш повного набору даних, а саме раз в секунду вимірювання ЧСС за весь пробіг (від теплої до прохолодної-вниз) за допомогою нагрудного ременя (для точності) пульсомеров, доступні за ціною нижче $100, якщо ви не вже є один з цього типу. Я б запропонував зробити що б монітор ви купуєте використовує стандарт бездротового зв'язку (Bluetooth і мураха+ два сучасних протоколів), що ваш смартфон також має вбудований, так що ви можете ефективно використовувати свій смартфон в якості сесійного записуючого пристрою допоможе заощадити вам рахунок купити бігові GPS-годинник для запису частоти серцебиття.

Я думаю, що ви в кінцевому підсумку навчання багато дали ці деталізовані дані, особливо якщо ви записуєте декілька рейсів в різні дні і порівняти/зіставити результати.

+569
JanneML 9 трав. 2012 р., 02:45:51

Більш високі енергетичні продукти приходять від більш багату калоріями продукти, такі як солодкі батончики/енергетичні батончики. Для мене, я хотів би мати трохи шоколаду, щоб отримати мій цукор високої і забезпечують швидкий приплив енергії для більш інтенсивного тренування. А саме, коли я приходжу додому з роботи мені хочеться швидко перекусити, може бути, кілька шматочків шоколаду, може бути солодкий напій (не більше 250 мл), щоб отримати енергію.

Це також допомагає з мотивацією , яка може бути важко накачати після тривалого дня.

+561
NUGEGODAGE MALINDA SULOCHANA S 5 груд. 2015 р., 04:50:05

Деякі довідкова інформація: я віджимаюся зараз, близько 100-200 віджимань на день, 2-3 рази в тиждень, кожен день я буду робити це приблизно за 4-5 груп, кожній групі 40-50 віджимань. Я теж роблю планку, для основних м'язів.

я б хотів зробити якусь роботу-для побудови нога м'язи.

я сподіваюся, що це не потребує додаткового обладнання.

Також я сподіваюся, що це не болить коліно, як я наближаюся до 40... краще щось на кшталт планки, тобто статичні. Я використовував для запуску, близько 12 км в 1 годину, але це трохи довго, і я чула, що біг болить коліно.

сподіваюся, що це питання відноситься до форуму. ура.

+488
hellojinjie 16 груд. 2013 р., 10:03:59

Якщо ви про кардіо, Є кілька причин зробити це насамперед з ранку.

По-перше, ви не їли протягом декількох годин, так що ваш організм перетворить в жир для енергії замість їжі, яку ви з'їли. За даними цього поста,

ви прокидаєтеся вранці зі збідненим глікогену і зниження артеріального цукор - оптимальні умови для спалювання жирів замість вуглеводів. Скільки більше жиру ви будете спалювати невідомо, але деякі дослідження показали, що до 300% більше жиру спалюється при кардіо робиться в постиш, глікоген-виснаженому стані.

Крім того, гімнастика вранці дає організму більшу кількість часу, щоб скористатися "після опіку" ефект. Ваш обмін речовин збільшується після того, як ви тренуєтеся, і хоча це правда, неважливо, в який час ви працюєте, це також вірно, що ваш метаболізм сповільнюється, коли ви лягаєте спати. Так що, якщо ви працюєте ближче до ліжка, ви не отримаєте стільки цієї конкретної користі.

+484
bjorn 1 жовт. 2016 р., 08:58:03

Для того, щоб відповісти на ваше запитання, краще всього розглянути енергетичні системи організму працюють. Стаття називається "Смерть мародер" Метт Рейнольдс має хороший огляд. Це освітні читання, але я буду сумувати тут пару високих точок:

  • Аеробна активність спалює більше жиру в пропорції до цукор.
  • Аеробний метаболізм не вимикається, коли ви натискаєте на більш високі енергетичні системи попиту (тобто анаеробної активності).

На підставі Кэтч Маккардл алгоритм, відпочиваючи метаболічно тариф залежить в основному від м'язової маси у вас є. Тобто більше м'язової маси, більше калорій спалюється в стані спокою.

Отже, суть полягає в наступному: ви будете спалювати більше калорій у заданий проміжок часу, коли ви працюєте в анаеробному рівні. Основний нюанс полягає в тому, що ви не зможете зберегти анаеробні вправи як довго, як ви можете аеробних вправ. Хоча більшість спалених калорій під час тренування буде надходити з крові цукор/глікогену в анаеробному стані, тіло буде мати, щоб звільнити енергію з ваших жирових запасів, щоб заповнити енерговитрати. Це те, що зазвичай згадується як "після опіку" ефект.

З аеробних вправ, ваш організм здатний зберегти постачання енергії, в якій він використовується. Поки це стійке, як тільки ви перестанете працювати, ви не маєте будь-яку вимогу для отримання додаткової енергії. Таким чином, немає ніякого збільшення метаболізму ціною.

+471
Ishit Mehta 16 січ. 2019 р., 10:26:55

Я особисто не користувався інструментами, але добре відомо, потужність склопідіймача Майк Tuscherer робить. Вони допомагають аналізувати силу ви прикладаєте до бару. Коли ви поєднуєте інструмент, як, що з компенсуючим навчанням прискорення, він може сказати вам, наскільки добре ви прискорюєтеся через ліфт, так як це стає більш механічним вигідно.

Інструменти, які найбільш корисні при порівнянні рядка тренувань. Припустимо, ви тренуєте як Сема Берда, де ви залишаєтеся у тому ж вазі і намагатися звести до мінімуму час, що потрібно, щоб підняти його на 5 комплектів 5. Сем спочатку збільшує швидкість повторень, використовуючи кішку, поки там дуже мало змін у тому, що перш, ніж він зводить до мінімуму час відпочинку. Інструмент скаже вам, чи є ваш бар швидкість і виробничі потужності збільшуються або залишаючись незмінними.

Чим більше набраний у вашій техніці, тим більше корисний гаджет стає. Якщо ви не тренуєте як Сем Берд, і ви дійсно не піклуються про кішку або швидкість барі, то ці одиниці не буде великої користі для вас. Коротше, вам, можливо, доведеться змінити спосіб ви тренуєтеся, щоб використовувати його.

+446
Daemon of Chaos 23 бер. 2017 р., 12:21:23

Квп не законно скрізь.

Коли я служив в морській піхоті (1988-92), стос була дозволена, і я використав його, тому що не вистачає сил, щоб завершити 20 загиблих повісити підтягувань.

Оскільки навчання Квп вже не прийнято в морській піхоті, я перестала використовувати його для завершення мого підтягування.

Кіпа є гарним, за все тренування тіла, і він все ще може виснажувати вас. Я думаю, саме тому ці курси кроссфіт використовують їх. Ці курси не призначені, щоб зробити вас могутніми і сильними, але вони призначені, щоб отримати вас у форму.

Так, ви можете поранити себе. Ви також можете отримати травму, послизнувшись на мокрому підлозі в туалеті на роботі, але вам все одно туди йти для вашого бізнесу. Так?

Отже, тепер прийшов час, щоб показати ваші друзі Ви можете зробити 20 віджимань. Ви збираєтеся Квп або використовують мертву повісити? Якщо ви Квп, вони можуть сказати: "Чувак, WTF це було?" Якщо ви не дохло висіти, вони можуть сказати: "братан, ваш підборіддя не пройти весь шлях через планку на число 18."

Це зразок того, що сказали інші, але я просто хотів, щоб покласти в мої 2 центи.

Хоча я не професійний тренер. Я просто той, хто працює за 25+ років.

+400
Raul Vega 4 серп. 2018 р., 10:30:49

Я часто біжу, як на відкритому повітрі і на біговій доріжці, найчастіше 3-6 кілометрів. Це відчуває себе прекрасно, під час і після. Однак, близько двох років тепер мої коліна були турбує мене: отака помірний біль навколо коліна мучить мене всякий раз, коли я стояти протягом тривалих періодів часу. Це проблематично під час, наприклад, моя робота (в лабораторії) або під час приготування їжі. Я справді прийшов, щоб ненавидіти його.

На верхній частині цього сухожилля вище колінної чашечки іноді, здавалося б, 'ловить' та встане на місце, згинаючи коліна більше ніж на 90 градусів, хоча це безболісно.

Мені 22 років і дуже бадьорим і здоровим, крім цього. Я потягнувся і піни прокатки лайно з чотириголового, підколінні сухожилля та телят, але це не позбавить мене від мого болю.

Поради/враження/зауваження будуть з вдячністю.

+342
mcuadros 26 лют. 2016 р., 08:44:29

Ти набирала вагу не про вагу гантелей, але скільки їжі ви з'їдаєте в день. Якщо ви просто додати додатковий прийом їжі в день, ви наберете вагу.

Ви хочете отримати м'язи, а не жир звичайно. Тому потрібно їсти більше білка і зробити вагу тіла вправи, такі як віджимання, присідання, підтягування та подальшого їх складніше прогресії. Це позбавить вас від тренажерного залу і вартість устаткування.

Ви повинні кинути виклик собі, тому ви не можете дотримуватися однієї гантелей, назавжди, і доведеться продовжувати збільшувати вагу ви піднімаєте. Або ви можете збільшити інтенсивність вправи.

+325
THANOSCAR 25 квіт. 2014 р., 06:49:00

У мене було багато досвіду з ВФФ (3+ років особистого) і від того, що ви говорите нам, швидше за все у дівчат ноги, які ніколи не мали шанс розвинути мозолів. Вам босоніж частіше і поки ваші мозолі не зриваючи ти в порядку.
Подивіться на нижню частину ноги нічиєї, хто працює багато і ви помітите, як за межами великих пальців ніг, середньої частини стопи і п'яти досить мозолистими вгору, чим пишатися, не про що турбуватися.

+312
Sohan Patel 26 бер. 2017 р., 10:44:28

Я планую грати в сквош раз в тиждень з подругою, так на повсякденний рівень, однак я повненький (ну гарбуз допоможе і в цьому сенсі для мене схуднути) і я ходжу в тренажерний зал регулярно (3 рази в тиждень).

моє питання, якщо є що-небудь, я повинен остерігатися? або які-небудь конкретні зігрітися я повинен зробити, щоб уникнути проблеми з колінами?

велике спасибі

+310
user1452079 15 трав. 2015 р., 06:06:31

Оскільки ви не працювали взагалі, і це ваш перший 2-3 милі, деяка хворобливість і слід було очікувати. Щоб знизити дискомфорт, можна застосувати трохи лід (10-15 хвилин, не безпосередньо на шкіру), стрейч ніжно, самомасаж, контрастний душ (1 хвилина гаряча вода, 1 хвилина холодної води, кілька разів), або крен піни.

Найкраще, що ви можете зробити, щоб зменшити цю біль довгостроковій перспективі продовжувати бути активним. Ваше тіло буде адаптуватися, і після кількох сеансів ходити, то кількість біль ви відчуваєте після кожної прогулянки буде зменшуватися.

Щоб відрізнити це від травми, рівень болю ви відчуваєте з однаковим обсягом роботи, повинен зменшуватися з плином часу (якщо ви не будете чекати занадто довго між сесіями). Тобто, якщо в день або два, ви йдете ще 2-3 км приблизно з тією ж швидкістю, ви не повинні відчувати себе як біль у наступні дні.

+297
smith6870 5 вер. 2010 р., 10:00:33

По вісім годин на день я маю можливість сидіти або стояти за моїм столом, поки я працюю. Хотілося б думати, що я можу працювати в багатозадачному режимі протягом цього часу і отримати повноцінний стретчинг або вправи в той же час орієнтуючись на комп'ютер...і стека обмін...які є хороші вправи, які можуть бути включені за допомогою цієї установки?

+288
Stephanie Grace Leen Navarro 26 черв. 2018 р., 16:09:24

Я не вважаю 45 ЧСС спокою як занадто повільно. Моє серце б'ється приблизно такою ж швидкістю, як ваша, і я ніколи не мав проблему. Я теж не спортсмен, я просто роблю звичайний спорт, без високих амбіцій. Мої лікарі ніколи не скаржився на це, тільки навпаки.

Для мене це дуже ймовірно, генетичні. Мій батько, який ще менше спортсмен, має такий же повільний серцевий ритм. Ви повинні перевірити у вашій родині, якщо є інші люди з такими ж проблемами". Консультації лікаря-це ніколи не погана ідея, але я б не турбуватися про це.

+283
Markiplier 14 січ. 2018 р., 13:29:45

Одна з найкращих статей, які я знайшов на цю тему, хоча я не фанат доповнення. Їжте цілісні продукти, щоб отримати рекомендованої поживних речовин і залишу порошки поодинці. http://www.poliquingroup.com/ArticlesMultimedia/Articles/Article/890/Top_Ten_Nutrition_Tips_for_Best_Results_with_Twice-A-Day_Training_.aspx

+282
Zoe Rowa 30 бер. 2010 р., 05:49:22

В одній руці-гантель-рядний складовою спини вправи. Він відпрацьовує подібні м'язи штангою/pendlay поспіль. http://www.exrx.net/WeightExercises/BackGeneral/DBBentOverRow.html

Є багато вправ, ізоляція для спини (наприклад. Зворотна літати, тягнути over, підборіддя), але для з'єднання спини вправи дивитися в бік:

+261
kfreds 3 черв. 2014 р., 02:15:08

Якщо ви не відчуваєте болю, немає ніякої причини для занепокоєння. Діп ремені хороші, ви також можете придбати обважений жилет. Таким чином, вага розподілений більш рівномірно.

+252
gengkev 11 вер. 2010 р., 04:22:10

Можливо, ви пам'ятаєте бар'єрист Мішель Jenneke знаменитий танець , коли вона ворушить пальцями для розминки перед змаганням. У цьому інтерв'ю (в 01:11), вона показує, що поворухнувши пальцями активує її швидко скорочувальних волокон. Це науково обгрунтований? І якщо це так, то чому ваші ноги стануть більш підривних рухів в пальцях?

+236
Andrey Medvedev 12 вер. 2010 р., 23:48:08
Вправа кулі м'які заповнені повітрям кулі. Вони часто згадуються як швейцарські кулі, але не слід плутати з медбол. Питання або про кульки сама або різних вправ, в яких використовуються кулі.
+116
Hamilton Lucas 26 черв. 2012 р., 09:52:02

Я згоден з @tridip1931 з навчання на провал.

Час відпочинку, ймовірно, повинен бути десь між 1 і 2 хвилини (але не більше того).

Якщо ви не знаєте, як довго чекати, використовувати пульс в якості керівництва. Як тільки він повернувся до того, що щось путнє (скажімо, 70% від максимальної ЧСС), ви готові піти знову.

Кількість повторень до відмови керувати на наступний набір теж хороший гід. Якщо він не падає, ви чекали дуже довго. Якщо падає дуже швидко, дайте собі більше часу. Через деякий час ви повинні отримати гарне 'відчуття' до нього.

Зверніть увагу, що зниження часу відпочинку в 30секунд або хвилини 40secs є хорошим способом напруги м'язів трохи більше, а також збільшує серцево аспект. З мого досвіду, більшість людей відпочивають занадто довго між підходами в тренажерному залі.

+112
Jihad Daana 24 квіт. 2018 р., 01:26:08

Мені сказали, лікарем, що ходити босоніж - це добре, як довго, як це на порізаною поверхні (трава, гравій, пісок,...), але я не повинен ходити босоніж по асфальту або будинку.

Водночас, тут є поради, заохочуючи босі ноги біжать по flatfooters. Аргументи, які він рекомендує бігун на землю і зніміть передню частину ноги, а не п'ятою, тим самим зменшуючи пронація під час самого тренування і зміцнення литкових, тим самим запобігаючи подальшу пронацию.

Моя проблема полягає в тому, що я живу в такому районі, де неможливо знайти досить довгий ділянку порізаною поверхні. Всі мої бігові тренування приблизно 4 км, з яких лише 1.5 на порізаною поверхні, решта на асфальті. Я вже протягом 2 місяців босоніж, поки все добре, але хотілося б знати віддалені наслідки цього.

Є деякі дослідження на цю тему? У вас є особистий досвід?

+90
Rodrigo Castro 21 трав. 2012 р., 04:19:31

Як лактозу людина, я майже завжди буває пронос, коли я п'ю молоко.

Але навіть якщо мій шлунок викидає її в іншу сторону, це принаймні може витягти з нього білок для нарощування м'язової маси? Якщо так, то скільки?

+79
gez 3 лип. 2019 р., 04:12:16

Ти схожий на одного з щасливчиків. мені був поставлений діагноз кісти Бейкеров 3 місяці тому і він не показує реальний знак іти. Це було болісно в лікарні і мені дали знеболюючі і протизапальні и. Це трохи допомогло, але нога як і раніше погано. В результаті поїхав на документи близько місяця тому, щоб отримати його зливають і укол стероїдів. Що працювала, але не довго, повернутися до креслярської дошці. Він почав, щоб полегшити вгору трохи, я сподівався, що ще місяць чи 2 і я зможу робити дуже легкі фізичні вправи. Дуже хвилювався, що це просто знову, як тільки я піду на футбольному полі.

Ось чому він пішов, я думаю. Футбол два рази на тиждень протягом останніх 5 або 6 років. Мені 35 в цьому році і, схоже, мені доведеться повісити мої чоботи. Я дійсно не можу ризикувати ще один з цих лохів, як він тримав мене з роботи на тиждень і я шкандибала на роботу кожен день протягом 3 місяців після.

Абсолютний кошмар, я не хотів би його на мій найлютіший ворог. Проблема ви повинні спиратися на неї, напевно, цілий місяць, але я просто не можу піти. Плюс у нас новий будинок і всі вироби треба зробити. Не можу дочекатися мої дурні ноги, щоб стати краще.

+77
Aran Bins 16 січ. 2015 р., 07:36:39

Я рекомендую використовувати штангу, щоб тренувати обидві руки одночасно Орієнт навколо штангою орієнтованого комплексу мульти-важіль руху, такі як штанга curl, згортуваність проповідника, з EZ-штангою завиток. Якщо у вас немає доступу до цього, зробити мітлі, заповнити 2 однакові пляшки з водою і прив'язати їх до рівної кінці з кожного кінця. Робити багато повторень (або 2+ набори 21(7-7-7) див. Це для подальшого використання або 3+ підходи по 15 повторів кожен, поки у вас є відчуття, що сили добре збалансовані)

А також зверніться до лікаря, щоб перевірити, чи ваш моторні і парасимпатичної нервової системи знаходиться в хорошому стані. Вона також може бути викликана або нервові розлади проблеми у вашій шиї.

@Всі коментарі нижче моя відповідь: мабуть я повинен був повторно лещата це, яке може прийти з-за мого короткого замикання пояснення. Після того, як Олімпійський стажист для бойових мистецтв протягом більш ніж 8 років в юності, і бачачи сотні квіткових Олімпійських спортивних лікарів і лікарів і терапевтів, які навчили мене ретельно про те, як спостерігати дисбаланс в моєму організмі і вжити заходів, щоб відновити, я просто поділився своїми висновками. Там не менш сильніше, ніж інші в організмі людини, механічно, якщо є кілька дисбалансу або порушення в нервовій системі або проблеми кровообігу..... період! І якщо у вас є проблеми рухливості з інших причин, які я вказав нижче, ніж ви повинні знайти причину і вжити заходів.

Багато з цих дисбалансів прийти через порушення в способі життя (руки трясовини Google, наприклад). Також багато хто вважає, що симптоми причиною яких закінчується або додаткових тілесних ушкоджень на верхній або повертаючи травми нездатність. Запобігання травми залежить не тільки від гарної форми, але й на хороший вибір право здійснювати в потрібний час і знаючи, як кінетичні ланцюга даного вправи працює перевірити, чи справді ви робите повторень в хорошій формі чи ні. Працює не тільки возитися з вагами, коли зробили неправильно, ви в кінцевому підсумку витрачати свій час і гроші...

Чому у мене таке відчуття, що ніхто не навчив вас, хлопці, про "людському тілі адаптації і відновлення?"

А що тут радити комусь до лікаря? ми тут, щоб дати пораду, як професіоналів?

У випадку, якщо вам потрібно більш докладне пояснення або посилання у випадку, якщо у вас є відчуття, що мої пояснення не вистачає, не соромтеся просити, і я буду переконайтеся, що вони будуть додані моя відповідь. Заради зручності, я буду просто тримати піст зрозуміло, заплутаним докази...

С. п.: Крім того, добре мати "атлас анатомії людини" Френка Неттера, д. м. н. (3-е видання) будинку, якщо ти хочеш зрозуміти своєму тілі.

+67
Jesse Lara 6 черв. 2010 р., 18:29:59

Я думаю, що найбільш ефективною стратегією для середньої людини, щоб магазин за їх дієтичне м'ясо і овочі на день, що ви на роботі і приготувати велику кількість страви заздалегідь і заморозити небагато. Для відповідності мінімальним вимогам для палео ви можете купити найкращі продукти в місцевому супермаркеті. Якщо ви хочете піти трохи більше вниз горезвісну кролячу нору ви можете купити трави годували яловичиною і Зубр, а також на вільному вигулі курчати і дикої риби. Перевірте мережу на ринках місцевих фермерів, а також. Навряд чи ми коли-небудь знайти зручний готові страви в супермаркетах, які Палео як більш висока ступінь обробки необхідно буде взяти такі страви з дієтичної філософії. Для невеликої закуски можна комбінувати сухофрукти (без додавання цукру), несолоні горіхи та в'ялене м'ясо.

Все це, як мовиться свої послуги там, що ви можете знайти. Це може зайняти деякий пошук у Google або мереж. Моя дружина, наприклад, готує Палео страви для кількох людей, з якими я працюю. Ми робимо обід-година занять кроссфіт і багато хто з учасників пожирачі Палео. Так що ви могли б знайти когось такого, хто може робити покупки і готувати їжу для вас. Вона бере $5.00 за їжею (але це тільки для людей, з якими я працюю, на жаль!).

Ось кілька посилань для вас, які можуть допомогти:

http://www.paleobrands.com/

http://www.paleoplan.com/resources/sampler-menu-meal-plan/

http://robbwolf.com/2011/01/16/pre-cooking-paleo-diet-food/

+14
Tbird 22 груд. 2016 р., 01:45:22

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil