Тренування не стали легше для мене

Я роблю 8 хвилин тренування кожен день з додатком. Мої тренування-це поєднання різних вправ (індуїстські віджимання, черевної порожнини і т. д., 30 секунд кожна). до цього я використав, щоб зробити легше роботу-аутів. Я займаюся цією тренування вже більше місяця регулярно, але це не стало легше. Я застряг на "комфортному" рівні і пульс після тренування-це 110-130 ударів в хвилину. Що я роблю не так?

+454
Andre Spinola E Castro 23 трав. 2014 р., 06:52:58
39 відповідей

Немає. Діарея-це симптом того, що відбувається всередині вашого шлунка. Ваші черевні м'язи знаходяться зовні, і не робить ніякого впливу на травну систему.

Якщо у вас є проблеми з діареєю, ви повинні поглянути на те, що ти їси, як погане харчування є основною причиною проносу.

Якщо ви впевнені, що це не дієта, зверніться до лікаря. Ви могли б мати інфекції, такі як гастроентерит, що дуже дратує і до того ж дуже заразна.

+978
Wolfram J 03 февр. '09 в 4:24

Я шукаю деякі хороші види кардіо вправи, які гарні для когось Проблеми з колінами, особливо коліна що колінна чашечка вивих проблем. Я пробував еліптичний тренажер і знайшов, що це занадто нудно для мене, хочуть використовувати на регулярній основі. Я також використав для серфінгу багато, але це дуже боляче для колін. Отже, мені потрібно щось нове, щоб спробувати, що не буде нудно і не заподіє мені зайвий біль у коліні.

+967
user33479 5 жовт. 2017 р., 19:33:40
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Немає нічого конкретного, що призведе до втрати ваги. Бути дефіцит калорій буде це робити. Емі вправ, який допоможе вам втратити вагу просто тому, що це ставить вас в дефіцит калорій, тобто ви можете спалювати більше калорій, ніж ви приймаєте всередині. 15 хвилин насправді будь-яких вправ достатньо, щоб поставити вас в серйозний дефіцит, що призведе до значної втрати ваги ? Probablyy не

+878
cdbajorin 30 вер. 2015 р., 14:08:49

Я був підтримання дефіциту калорій 500-1000, але нещодавно я застудилася. Я, природно, відчуваю себе лайном і хочу відновитися якомога швидше. Я цікаво, якщо припинення дієта допоможе мені швидше відновитися.

Чи є докази того, що перебуваючи на дієті, можете зробити це важче, щоб оговтатися від застуди?

+845
Barbara Xu 21 жовт. 2010 р., 14:36:01

Особисто я використовую біометрії Android-додаток для розрахунку коментар формула десятка з більш загальних оцінок, але BiranMac сайт є хорошим джерелом інформації для більшості фітнес-огляди формулою:

+783
qichen ou 13 черв. 2019 р., 00:44:16

Я хочу знати, що краще для прискорення процесу спалювання жиру.

 1. Бігова доріжка
 2. Сходові млин
 3. Гребний Тренажер
 4. Airdyne
 5. Спін Велосипед
 6. Драбина Якова
 7. Skierg
 8. Тренер дуги
 9. Еліптичний 10.Лежачий Велосипед

Будь ласка, поясніть, що це?

+746
Chris Colborne 13 лист. 2015 р., 04:14:40

В нижньому рядку ви хочете, щоб ваше плече в нейтральне положення. Це не обов'язково означає повний лопатковий стягування, але це підказка, що допомагає багатьом людям.

Враховуючи ваш рівень досвіду, і той факт, що ви прийшли з травмою я б порадив вам використовувати цей образок спростування, але лише до моменту, коли плече знаходиться в нейтральній позиції.

Пару моментів:

 • Діпи додає вертикальний розмір у вас для захисту від. Займайтеся своїми латів, і тримати сокет плече нейтральний.
 • Станова тяга ви можете дістатися до точки, де ви можете підняти більше, ніж ви можете повністю втягніть лопатки. Я не надто категоричними в цьому ліфті. На них більше уваги, займаючись своїми латів.

Це менше про лопаткового спростування, ніж тримати м'яч двинув плеча в середині суглоба. Втягуючи лопатки легше зрозуміти, чим займатися своїм латів на кількість цих ліфтів, але я вважаю, що більш ефективним в якості ваг буде важче.

+712
Shane Johnson 18 бер. 2018 р., 16:36:51

Я зазвичай ходжу на добрих півгодини інтенсивного сеансу спина на велосипеді перед початком будь-якої ваги. Однак при виконанні розгинання ніг на вагу машини, я помітив, що, хоча мої ноги не відчувають опік або напруга, вони трясуться як божевільні, коли я зниження ваги.

Штовхаючи його догори це не проблема, але схоже, що вони сходять з розуму на зниження етапі респ.

Моє питання, чи Є це поганий знак? Я не відчуваю ніякого болю і я відчуваю, що я можу легко додати хороший 15кг, але тряска фактично створив досить великої ракетки. Мені продовжувати чи це означає тремтить, що мої ноги кажуть мені зупинитися?

+695
Corwin Mcknight 20 черв. 2015 р., 09:40:57

Національний сила і кондиціонування асоціації є кілька досліджень у цій області.

Ось приклад статті в законі

Ключовим моментом тут є те, що ви доповнити свої тренування в протилежність замінивши одну з ваших тренувань. Якщо вам доведеться вибирати між одним або іншим, я б точно вибрати тренування на витривалість.

+663
jladan 5 лист. 2018 р., 17:54:11

Креатин не заподію вам шкоди. І я бачу це надає хороші переваги для вас, тому що те, що ви описуєте, схоже як HIIT (висока інтенсивність інтервал підготовки).

Спосіб креатину може допомогти вам тут, забезпечуючи кращу витривалість шляхом збільшення відновлення м'язів під час набору/інтервалів.

Крім того, креатин зміцнює м'язи, так що ви будете мати більше чинності ваших ударів. Це, само по собі, це тимчасовий ефект, а вправи ви робите, в той час як під цей ефект, забезпечують постійний прогрес.

Крім того - і я просто припускаю, що це бажано - креатин збільшує обсяг м'язів, роблячи їх більш сприйнятливими для перенесення води вагою. Це не те, що ми називаємо "розірваний" оскільки інфляція є свого роду м'яким, але при цьому затримка води збільшує синтез білка, так що ваші м'язи будуть мати більший ефект від вашої багатої білками їжі.

Для більш лабораторний халат пояснення цього, ви могли б поглянути на деякі з цих посилань;

+659
MrPotatoHead 10 жовт. 2018 р., 17:41:12

Раз в тиждень, я біжу невеликої гори (3 км, 450 denivelation м). 1/3 асфальт, але 2/3 це слід, що складається з каменів і коріння, копирсання у бруді, покритий опалим листям і рідкісними камінням. Поверхня теж вологий або матовий залежно від погоди. Я не поспішаючи підтюпцем, чергуючи біг і швидка ходьба (по Коли я захекавшись). Моя хода не допоможе: я, як правило, важко приземлитися на п'яти, що є громіздкий низ.

Якщо я намагаюся робити це в кросівках, я скоро зламати голеностоп. Так що я роблю це в похідні черевики.

У той час як похідні черевики нести вагу добре і не ковзають, вони як і раніше не оптимальна для бігу. Чи є спосіб, щоб зробити це легше на ногах? Може, якась вставками? Щось правильне для моєї overpronation?

+620
lilKriT 12 трав. 2010 р., 15:43:46

Тому, коли ви навпочіпки ви везете велика кількість ваги на вашій задній частині, як ми знаємо, і я намагаюся з'ясувати, якщо це тримає, що вага на спину і плечі б теж їх будувати?

+611
Georgian Benetatos 15 трав. 2013 р., 22:48:21

Є кілька речей, щоб розглянути: довжина рукоятки, і вправ. Гантель ручки у мене не багато сили номер. Для мене, використовуючи більш широкі пластини буде змінюватися так, як я виконую вправи.

У якості відправної точки, більшість спортзалів мають фіксовану голови гантелі. Ці голови зазвичай не товщі, ніж якщо б Ви були не більше, ніж 5кг або тарілки 10 фунтів на бар.

Деякі вправи, такі як гантелі рядків буде погіршуватися, тому що ви не можете підтягти гантелі якомога ближче до грудей, якщо у вас 10кг або 25фунтов накладками на ручки. Інші вправи, як жим ДБ навряд чи буде впливати на все.

Для моїх цілей, усі тарілки, я поклав на мою гантель ручки 5кг і нижче (так, я американець і я піднімаю метрика).

+610
Rashed Mahmud 23 лют. 2019 р., 00:47:42

Зазвичай сплю 8 годин, корисні для здоров'я, але, принаймні, 6 годин є обов'язковими, в іншому випадку ви будете почувати себе втомленим після декількох днів і може вплинути на ваші дослідження. так спати не менше 6 годин

+609
Halfacht 28 квіт. 2010 р., 22:09:22

Я помітив після відмови від використання ваг кілька місяців тому, що жонглювання стало важче.

Я все ще можу зробити це, але руки втомлюються після 10 - 15 хвилин. Це нагадує мені багато силових тренувань.

Так що я був цікаво, якщо я міг порівняти жонглювання працює? Які м'язи це потяг, що я міг би зрівняти кількість повторів і підходів і як би добре і тривалості днів відпочинку.

Трохи дивне питання, але я знайти здорове дуже нудно тримати здаватися через кілька місяців, що я коли-небудь спробувати, але я як жонглювання, так це може бути в змозі тримати мій інтерес.

+599
AliN11 22 квіт. 2017 р., 21:27:47

Ваші рівні білка зазвичай низька після тренування. теж саме з усім іншим. Так що ваше тіло поглинає майже всі(майже всі) свої покласти в нього. Подивитися повідомлення працювати з їжі та харчування. Оптимального харчування становить білок, особливо після тренування. Це називається гідролізований купити. Коли ваш рівень білка низький, ваше тіло може перейти в катаболічну стан, тому дуже важливо, щоб повторно палива підтримувати анаболізм.

+566
FreeStyler 26 серп. 2015 р., 04:06:42

Я зазвичай тренування в 12 годин дня, візьміть Ожо, а потім обід. До мене тільки дійшло, що я беру Ожо 50 грам білка + 30 в обід в безпосередній близькості, і тіло, ймовірно, може absort тільки так.

Я чув, як люди кажуть, що прийом білка до тренування дати організму цілу годину, щоб переварити білок, тому він досягає потік тілі тоді ви закінчите.

Чи існують які-небудь переваги в прийнятті Ожо Шейк перед тренуванням?

+562
lol lol 5 лип. 2016 р., 05:51:23

Якщо у вас виникли споживання білка, що білок буде використовуватися для ремонту і компенсувати microdamaged м'язової тканини. Більше білка буде зробити цей відповідь сильніше.

Якщо буквально немає споживання білка, ви будете мати багато різних медичних проблем, одна з них в тому, що ви не можете відновити цей збиток, тобто ви будете в організмі.

+545
trudydsmall 31 жовт. 2013 р., 02:28:16

Схоже, ти починаєш втрачати жир.

Ви споживаєте більше води, ніж у перший місяць. Це тому, що жирні кислоти розкладаються і поглинають воду у вигляді глюкози.

У цьому випадку, люди нормальні краплі повільно, навіть отримати додаткову фунт. Але ви все одно на правильному шляху, то організм бере воду і картавлячи жир.

+543
Eric Wardell 7 бер. 2018 р., 15:43:44

Я знаю, ви сказали, що немає обладнання, але група опору так дешево, я думаю, що це може представляти практично ніякого обладнання.

З цим ви могли б виконувати багато трицепсів вправи, такі як pulldowns і pushaways.

Для грудей, можна робити обертальні жим від грудей, або з двома смугами, звичайного кабелю кросовера. Плити вичавлює може бути зроблено, а також якщо у вас невелика вага плити чи щось 5-10 кг. можна бутерброд разом з обома руками.

+537
Hari Yogi 22 січ. 2020 р., 06:18:41

Пам'ятайте стандартні поради на всі речі працює: ми один експеримент, і ви повинні знайти те, що працює краще для вас.

Ви не сказали якої відстані ви на розігріві або якщо ви говорите про гонках або просто навчання.

Розтяжка

Так, дослідження на це бентежить або, в кращому випадку, змішані. Однак, багато працівників охорони здоров'я виступають за це - заснований на досвіді. Особисто я знаю свій організм і знаю, що якщо я зроблю те-стрейч до цього я біжу, я не герметичність хромових. Я ігнорую більшість інших розтяжку безпосередньо перед або після запуску. Я, однак, розтягнути вранці, щоб тримати спину вільною.

Гонки

Якщо ви готуєтеся до гонки, то тривалість прогріву обернено пропорційна довжині перегонів. Тому, якщо ви збираєтеся гонка 5км можна зробити 1-2км легенів в якості розминки. Це так ваші м'язи в робочий стан прямо на старті і вам не доведеться чекати хвилину або дві, перш ніж вони на повній швидкості. Однак, на ультра у тебе багато часу для речей, щоб йти так що ніхто не заважає.

Навчання

Якщо ви знаходитесь поза для того щоб зробити тренування швидкості, то, як правило, ви хотіли б кілька км легкого бігу, щоб ноги працюють на піку. Ти швидкість тренування, щоб швидко бігати, коли ваші ноги знаходяться в такому стані, так що ви повинні потрапити в цей стан в першу чергу.

+528
Sanjat Lama 15 вер. 2014 р., 10:32:28

Так що дошки можуть бути добрими чи поганими днями відпочинку, але це залежить від того, який тип вправи ви робите на тренування днів. Core-це особливо важко вправи робити більше, ніж продемонструвати, як частина тренування. У результаті він може бути в порядку, щоб зробити ядро кілька днів поспіль (але, ймовірно, не повинен бути кожен день).

Що я б порекомендував це роблять йоги, які будуть динамічно підтримувати ядро, але і буде підтримувати активне відновлення і гнучкість.

+403
mymyn 31 жовт. 2012 р., 12:12:50

Я працюю над моєю власною структури тренування на деякий час тепер, намагаючись знайти правильне поєднання розминки і вправи.

Я завжди починаю з розминки, працюючи на м'язи я буду бити цій сесії.

Потім переходьте на вправи я повинна бути свіжою, наприклад. будь-які стрибки, стрибки коробки і т. д.

Тоді я буду працювати на вправи опору, закінчуючи біговій доріжці або працювати на велосипеді.

Є наукова теорія побудови тренування у правильному порядку?

+402
Frac 6 бер. 2010 р., 08:16:09

Щоб додати додаткові тренування в тиждень для відбивання свою вагу і він повинен бути безпечним,то ви повинні зробити важку роботу для цього.На початковому етапі, коли ви почати працювати, будь ласка, покрити меншу відстань.Повільно збільшіть розмір бігового полотна,так і з-за цього ви можете додати додаткові тренування в тиждень дуже легко.Біг-це найкращий спосіб для розтушовування фунтів, отриманих вами.Так що додати сеанс в бігу, але повільний процес.

+392
Praise Joe 11 жовт. 2019 р., 16:32:46

Я здивований, що ніхто не згадав суперсети, старовинна і почесна практика, в якій Ви робите комплекс одну вправу, потім відразу ж набір інший, відпочити і повторити. Supersetting 3 вправи-це не рідкість. Один вид включає висування ноги - типу лат пулдаун. Це робиться з метою економії часу, оскільки ви добираєтеся, щоб пропустити період спокою. Ваша працездатність знижена? Напевно. Напевно, якщо ви не в кращій формі або не використовуючи стероїди. Але якщо сьогодні тренування грудей і ви робите всі ваші жиму по-перше, ну і що? Самий дивний вигляд суперсет-це гантелі завиток - тип лат пулдаун. Тут ви намагаєтеся зайняти свій біцепс з роботи, або як не парадоксально, ти сподіваєшся, що pulldowns будуть отримувати останній шматок біцепса сила. Найскладніший суперсет-це те, що я недавно дізнався від Еріка Кресс це концерт , де вправу в парі з великою натяжкою або мобільності. Як ви можете бачити, це розширений підхід у всіх сенсах. Всі ваші енергетичні системи повинні бути добре розвиненими, і ви повинні знати первинні і вторинні м'язи, використовувані на кожну вправу. Якщо ви, задаючи питання, ви, ймовірно, не готовий, але те, що ви придумали це показує творчий розум, який відвезе вас далеко.

+383
Elmirkamr 30 лип. 2017 р., 18:21:13

Я думаю, що ви перебільшуєте.

Це важливо, щоб Ви були досить близькі в ПАРЄ, з якою ви біжите, але трохи відхилення вгору і вниз не буде мати великий вплив на ефективність навчання.

Наскільки прискорення і уповільнення, не надто турбуватися про це. Я воліла б почати з тією ж швидкістю, що ви можете легко уповільнити; що зберігає загальну тривалість інтервалу.

Як для відпочинку, активний відпочинок (рух в зниженому темпі) бажано сидячи. Чи Будете ви ходити або бігати за вами. Темп повинен бути досить низько, щоб відновити низького пульсу до наступного інтервалу.

Зміст інтервального тренування полягає в тому, що, роблячи короткі тренування, ви можете

не Вікіпедію

+366
yagusha 13 лип. 2013 р., 15:45:43

Гаразд, почнемо з того, що моя статистика:

Вік : 22
Висота : 172см
Вага : 95кг

Я просто хочу, щоб втратити вантаж в найбільш ефективним способом. В даний час я працюю (не менше 3-4 разів на тиждень). Я пропускаю кожну ніч їду.

Мені потрібна порада, як зробити це в найшвидшою, але правильний шлях.

Те, що я роблю правильно? Якщо ні, то які методи слід використовувати?

І.. чи можете ви дати мені цілі? (наприклад, скільки ваги повинна одна втрата в тиждень/місяць) Спасибі!

+219
Mifishka100 26 жовт. 2013 р., 16:40:13

Сидячи в буквальному сенсі вбиває тебе. Є довга нитка відповіді сюди, відносяться до фіксації ушкоджень, що приходить від довгострокових комп'ютера.

Потрібні місяці й роки, щоб викликати ушкодження, і пройдуть місяці і роки, щоб відновити її повністю. Ви можете не протягне і грати з деякими гантелі на пару тижнів і чекати на щось віддалено вражаючі.

Шукати збалансована програма силових тренувань (починаючи сила або або популярні), і розглянути питання про прийняття курси йоги.

Будьте готові інвестувати ~5 годин на тиждень у ваше здоров'я. Якщо не ти, то розумієш, пріоритети не визначені достатньо, і не дивно, чому ви не отримуєте результати. Це дійсно все зводиться до того, що на хорошу програму і дотримуватися її.

+203
Rey Rajesh 31 бер. 2012 р., 19:48:11

Існує два основних небезпек для ваших рук при захопленні речі: розвиток мозолів і пухирів. Якщо у вас є пухирі (ділянка шкіри, що покриває кишеню кота), це тому, що ви дозволили здійснювати рух в свої сили.

До речі, щоб зменшити мозолі і запобігти пухирі навчитися рукояткою знаряддя, тому вона не рухатися в руці:

 • Якщо при виконанні руху витягувати, покладіть руку на реалізацію так майданчик (площа долоні, де пальці кріпляться) знаходиться в Контакті. Оберніть пальці і інше зчеплення в барі таким чином, що стискається, але не затискаючи подушечку свої сили.
 • При виконанні штовхає рух, місце, знаряддя в долоні так, що він спочиває на згині великого пальця і підставою долоні. Оберніть ваші пальці і стисніть реалізувати так, що бар, гантель, ручка повністю підтримуються на долоні, де вона з'єднується з зап'ястям.
 • У будь-якому випадку, зчеплення реалізувати щільно так, щоб вона не пересуватися в свої сили.

Навіть без крейди, просто навчившись правильно зчеплення реалізує зможе запобігти пухирі і звести до мінімуму мозолі. Що сказав, все, щоб допомогти ваші руки залишаються сухими протягом вправ поліпшить ваше зчеплення, і, отже, подальше скорочення мозолів і пухирів. У порядку переваги:

 • Крейду. Це золотий стандарт, використовуваний гімнасти, Олімпійські важкоатлети, пауерліфтери, і просто про будь-якому виді спорту, де сила над своїм власним тілом та іншими знаряддями потрібно.
 • ЕКО кулька Metoleus. Це альтернатива крейдяний, який виробляє менше безладу. Він працює, але не так добре, як крейда.
 • Рідкий крейда. Це альтернатива крейдяний, який не залишає слідів позаду. Він тримати хоч руки хороші і сухі.
 • Спортивне стрічки. Стрічка добре працює, коли у вас є сирих місцях, які повинні бути захищені, але це не для спітнілих рук.
 • Стопка свіжих рушників. Ти будеш пітніти, якщо ви робите все правильно, значить вам доведеться тримати висушивши руки.

Ви помітите, що рукавички не увійшли до цього списку. Рукавички насправді роблять ситуацію ще гірше:

 • Рукавички зроблять ваші руки більш піт, викликаючи бар більше рухатися в долоні.
 • Рукавички сильніше стискаючи в цілому, викликаючи сприятливі умови пухирі і мозолі трапляються частіше.
 • Рукавички представляємо нові точки тертя, тобто нові місця, які ви можете зробити бульбашки, які ви не отримаєте, якщо ви не носите їх. Яскравим прикладом міг би бути область між пальцями.

Бульбашки повинні бути видалені. Найкраще, що можна зробити, це поп-міхур, очистити його і використовувати спортивне стрічки під час тренування. Потім знову очистити її і покрити її групи допомоги. Вони повинні зажити досить швидко, поки вона не заразитися.

Мозолі просто потрібно контролювати. Коли вони починають стає занадто великим, взяти пемзу, щоб сточувати зайве, але не видалити його повністю. Застосування лосьйону після очищення від вправи також можуть допомогти.

+200
Matthew Scerri 16 лип. 2014 р., 16:34:59

У мене виникли деякі проблеми дуже заважає, але мій наставник навчив мене методу снігоприбиральної машини, в яку дуже легко. Ви нахилитися в той час як ковзаючи, і йди голуб клишоногий, потім зішкребти лід з лівою або правою ногою, поки ви не зупините! Сподіваюся, що це допомогло!

+199
xizdaqrian 17 груд. 2015 р., 10:32:54

Я згодна з програми md5sum. Вам потрібно більше складних вуглеводів і жирів і, можливо, трохи більше білка, а також. Тому, напевно, все швидко згорає, тому що це все дуже "солодкаво".

+198
opticod 23 лют. 2014 р., 18:25:17

Я ще не записався в тренажерний зал для фізичних вправ, але лише від 30 до 45 хвилин до сніданку і після вечері. На сніданок я беру чашку чаю з шматочком чорного хліба, а в обід маленьку тарілку салат і курку або рибу, на вечерю я їм чапаті з деякими овочеве блюдо. Мені потрібні яйця для схуднення? Я повинен додати/видалити деякі продукти, щоб схуднути? Як варені яйця можуть мені допомогти у втраті ваги і якими мають бути обсяг та таймінги, як на сніданок, обід і т. д. або в будь-який час(коли я хочу)?

+195
Stephen Turner 12 груд. 2011 р., 09:01:53

У мене недавно перелом п'ятої плеснової кістки під час гри в футбол (футбол) і так, мої щотижневі тренування біг, важка атлетика та футбол доведеться відкласти на деякий час.

Я дуже стурбований тим, що моє раптове падіння фізичної активності змусить мене втратити мій нинішній Фітнес і поправилася, так що я хотів би зробити кілька вправ, щоб спробувати компенсувати втрату м'язової маси і збільшення ваги.

У кого-небудь є якісь вправи я можу робити, поки я не зможу повернутися в біг і силові тренування?

+184
RightmireM 1 груд. 2010 р., 00:08:37

Про останнє я погарячкував ідея бігти марафон на еліптичний тренажер після прочитання цього поста на livestrong.org:

Полковник Mastrianna, Військово-Повітряних сил США в Європі робочої сили, персоналу та послуг, заступник директора, завершена 37.5 миль на п'ять годин на еліптичній машини. http://www.af.mil/news/story.asp?id=123215029

Я хотів би запитати як я повинен підготувати для виконання 26.21 кілометровому марафоні на еліптичній машини. Досі я робив до 2/3, 3 години, не відчуваючи ніякого коліна/щиколотки біль, яка є причиною, чому я роблю це в еліптичну машину, а не дорогу марафон.

Який одяг я повинен носити або уникати?
Що/коли краще поїсти заздалегідь?
Що краще пити під час?

+118
user10035 17 серп. 2011 р., 15:33:48

Я альпініст, тому я кажу конкретно про передпліччях. Я регулярно тренуватися і вже протягом багатьох років, тому я добре знаю, як мій організм реагує.

Як я розумію, "прокаченный" відчуття в передпліччях походить від анаеробного використання енергії; це побудувати молочної кислоти. Під час моєї навчальної сесії вчора, я випробував більше настання насос, ніж зазвичай. Я хотів сказати, здавалося, що я тренуюся, роблю точно мій же розминки і тренування, як я регулярно займаюся кілька тижнів, близько 80% від звичайних показників.

Я знаю, що якщо не добре прогріти, він швидше. Але моя розминка була як зазвичай. Що я хочу знати, які ще параметри можуть впливати на це? Був у мене низький рівень цукру в крові? Мої м'язи все ще втома від попереднього тренування? Не холодно, я щойно оговтався від матерії?

+103
Nevin 22 вер. 2013 р., 19:03:01

Я б запропонував Phrak за Greyskull ЛВ. Це варіант стартової сили (СС) з великим упором на верхню частину тіла і естетики, ніж СС. Ви можете тренувати все тіло 3 дні в тиждень.

Якщо ви хочете зробити верхній/нижній спліт, ви повинні тренуватися як мінімум 4 дні в тиждень. Шпагат більше для культуристів, які не шкода витрачати багато часу в тренажерному залі.

Ви можете зробити набагато легше гоблет присідання, а не присідання тому в перші місяці.

Будьте обережні з станова тяга. Це не складно, але якщо ви робите це неправильно, ви можете дуже болить спина (грижа міжхребцевого диска). Дивитися відео уважно і фільм вашої власної особистості, щоб переконатися, що ви робите це правильно.

Коли робиш жим лежачи, переконайтеся, що ваші лопатки залишитися притиснули до лавки разом і тягнуть вниз. Не піднімайте з ваших плечей.

+91
lesabonoman 30 січ. 2015 р., 20:04:29

Переконайтеся, що ваші передпліччя не вкладаються на верхній частині плечової кістки. Вона повинна бути в стороні.

enter image description here

Ви можете зробити це стрейч, щоб допомогти поліпшити вашу гнучкість для установки зловити.

enter image description here

Головне-лікті догори, а не положення пальця в улові. Якщо вам не вистачає гнучкості, існують альтернативні ловити ручки, ви можете використовувати:

enter image description here

+91
Medeiros 2 квіт. 2013 р., 00:22:36

Тільки так ви зможете з'ясувати, якщо серйозно йти до лікаря або ПТ.

Якщо ви не хочете зробити це, ви могли б спробувати піни прокатки в районі. Якщо це пов'язано з м'язами або сухожиллями, які можуть допомогти.

+25
Nurettin Alp 23 бер. 2012 р., 05:24:13

Можливо, ваш монітор занадто високо або не під правильним кутом. Вона повинна відповідати цим стандартам:

enter image description here

(Від цього запитання про постійну реєстрацію ергономічності.)

+10
Valdemiro Santo 29 квіт. 2019 р., 15:38:29

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil