Як збільшити віджимання

Я почав робити віджимання три тижні тому, і я не можу здатися, щоб зробити більше, ніж 20 в наборі.

Коли я роблю 3 сету я завжди застрягли на 20. Я 65кг, я використав, щоб зробити 90 віджимань, 30 разів, 3 підходи. Після того як я закінчив свою військову службу, я став дуже ледачий, коли справа дійшла до навчання.

Що я можу зробити, щоб збільшити максимальну кількість віджимань я можу зробити одночасно (в одному наборі)?

+113
kyerie 19 трав. 2015 р., 03:42:01
40 відповідей

Ваш план не маєте будь-якій роботі, важливо не працює або ви отримаєте м'язовий дисбаланс і ви травмуєтеся, це також дуже важливо для гарної постави. Якщо ви тільки починаєте, я рекомендую почати з процедури, яка була створена людьми, які знають, а не свої речі зібрати себе. Якщо ви хочете тренуватися вдома, я б порекомендував на реддите bodyweightfitness рекомендований режим. Це в основному ваги, ваш гантелями можна використовувати для присідань. Багато людей використовують його, вона відточувалася протягом часу, а спільнота, є чисте місце, щоб задати будь-яке питання Ви маєте, це має хорошу розминку, і вона навчить вас прохолодно лайно, як стійка на руках, планш, Я-сидить і т. д.

https://www.reddit.com/r/bodyweightfitness/wiki/kb/recommended_routine

Продемонстровані там: https://www.youtube.com/watch?v=VpobvFPR6hQ

Як тільки ви маєте певний досвід, ви можете зробити зміни ви хочете, або переключитися на щось інше

+981
iPhone expert 03 февр. '09 в 4:24

Ця сторінка має ряд якісних вправ для очей процідити.

Важливо, щоб піклуватися про ваших очах і не тільки вашого тіла, як, дивлячись на комп'ютері весь день ставить навантаження на ваші очі і не тільки на ваше тіло.

+945
Stecco 16 лют. 2018 р., 01:42:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Сатурація О2 може, по більшій частині, ігнорували.

Якщо ваші О2 рівень насичення низький, тоді ваші легені не отримують достатню кількість кисню у вашій крові.

 • Ти не дуже-то дихає? Вам потрібно більше дихання при виконанні вправ.
 • Ти просто дуже міцно (як цикл на вершині великого пагорба)? Твоя кров, можливо, просто використала дуже багато кисню, роблять, що напружені тренування. Витратьте кілька хвилин, щоб дозволити вашому організму відновитися, не тренуючись при цьому ваші легені відправте свіжого кисню через ваше тіло.
 • Ти на велосипеді в обмеженому просторі? Якщо ви працюєте з вашого гаража (велотренажері), і машина працює, це не добре! Там не може бути достатньо кисню, щоб тримати вас в живих, і ваш рівень О2, безумовно, буде падати, тому що ви вмираєте! Відкриті двері гаража, заглушила мотор, і вийшла, щоб подихати свіжим повітрям.

Тим не менше, якщо ви помічаєте, що ваш рівень сатурації кисню знижується під час тренування, ви повинні серйозно розглянути сідаючи момент, щоб дозволити вашому організму відновитися і вийти назовні, щоб подихати свіжим повітрям.

Там можуть бути люди з захворюваннями, які необхідно контролювати рівень кисню в крові, але по більшій частині це не все, що ви збираєтеся контролювати самостійно.

+941
Leigh Cheri 22 груд. 2017 р., 01:50:33

Найкраще лікування для зневоднення профілактики, обов'язково пити достатньо води протягом дня. Одним з простих способів сказати, якщо ви починаєте зневоднюються ваша сеча. Якщо це ясно, світло-жовтий, то ви знаходитеся зволоженою, колір темніший, ніж вказують на зневоднення.

 • Деякі напої краще, ніж інші? Чи є кращий?

Воду краще пити. Однак, спортивні напої під час/після тренування є прийнятними.

 • Не боротьба з dehyrdation маю на увазі виключно пити? Існують продукти, які можуть бути корисні?

Ось список продуктів , які містять велику кількість води. Приклади включають диню, помідори і банани.

Зверніть увагу, що прийом їжі буде лише близько 20% вашого щоденного споживання води, що означає, що ви повинні зробити інші 80% через питну.

Одне зауваження з приводу солі,

За словами доктора Робертса, навіщо потрібна сіль перебільшена, оскільки середній бігун насправді втрачає дуже мало солі за один або дві години. "Поки у вас є трохи солі у вашому раціоні, немає, мабуть, величезна необхідність солі в рідині", - говорить він.

 • Є навколишнього мене ключ?

Ні, це не ключ, але це фактор. Вправи в вологість абсолютно важче на вашому тілі , тому що потім ви виробляєте, не випаровується, не ефективно охолоджувати шкіру. Оскільки ваше тіло не охолоне, ви продовжуєте потіти!

Зверніть увагу, що він не повинен бути гарячим, щоб бути небезпечним:

Продуктивність падає і термічної травми стає реальною загрозою. Смерть настала при температурі повітря менше 75 градусів F (24 ° С), а відносна вологість повітря вище 95%.

 • Спить/дрімає після цього корисно?

Немає. Після тренування ваше тіло все ще потребує воді, щоб отримати регідратація, яка може зайняти кілька годин. Спальний означає, що ви не пили!

Ресурси/Посилання

Детальніше про дегідратації з цим часто задаються.

+921
user19378 28 лип. 2010 р., 15:58:21

Я знайшов у мене дві різних ноги звичаї, коли я ходьби, бігу або злегка пробіжки/біг.

Іноді я торкаюся вниз спочатку з п'ятою. Я або рулон або більш, як правило, проступ/ліфт. Інший раз я передаю м'яч ногою, коли нога наближається до землі, і він діє як амортизація (п'ята не торкнеться або майже не торкнеться території). Це відчуває, як вона ставить менше навантаження на стопи і області п'яти і зручно.

Мені однаково комфортно з усіма з них. У чому їх відмінності з точки зору здоров'я, ефективність, ефект впливу, а також поліпшення тонусу або несприятливий вплив на м'язи і суглоби? Я повинен віддавати перевагу якій-небудь з них над іншим?

Зверніть увагу на контекст - я не бігун або бігун, я багато ходити і крокувати важко (довго і швидко відстані тривалим кроку), і іноді злегка бігти/бігати. Іноді я ношу зайву вагу, такі як важкий рюкзак або сумка в той же час. Тому я не дивлюся на серйозні роботи або біг, фітнес, багато спільного, але триває все-час щоденної практики. Відповіді поточні вітаються, але якщо вони більш орієнтовані на використання було б краще.

+918
peterht 24 квіт. 2014 р., 11:17:37

Я завжди була активна, коли я був молодшим, але це було, поки я не вдарив мою 30-х років, я, нарешті, вирішив осісти і почати працювати. Перше, що я б не радив використовувати тренування, такі як диван 2, 5К, який допоможе полегшити вам весь процес бігу/бігу підтюпцем.

Це великий інтервал тренер, який допоможе вам бігти 5k в 9 тижнів. Це дійсно допомогло мені хочуть продовжувати працювати, оскільки я прогресував щотижня і не відчуваю смерті.

Що стосується взуття, нічого не гуглити ... серйозно. Я пішов по цій дорозі і хотів знайти, що "ідеальної" взуття для моєї ноги - високі арки/Супинат - я навіть ортопедичні устілки протягом тривалого періоду часу. У будь-якому випадку, те, що я прийшов з'ясувати, що це спроба і навчання у взуття, яка дійсно дає вам знати, що працює для вас. Наприклад я люблю Найк за те, що босоніж/мінімалістичний вигляд, але і копати Acsics гель-Німбус для більш м'якої їзди.

Зрештою, легкістю в неї і не поспішайте. Переконайтеся, що ви можете вести розмову під час бігу, це дозволить вам знати, якщо ви йдете занадто складно. Але так, простота і насолоджуйтеся!

+907
SteveHoutmeyers 16 груд. 2011 р., 19:13:55

Я зроблю припущення, що ви турбуєтеся про те, скільки буде ваша сила бути порушені у вашій наступного тренування. Тобто, скільки ви повинні підступ, коли ви перезавантажте програму підйому?

Я отруївся, що вплинуло на мою дієту на тиждень. Коли я повернувся в спортзал, мій присадкуватий скоротилася з 230 до 215, плечі жим з 95 до 85.

Але, чи, що з-за фактичної втрати м'язів, я не знаю. Після тижня хвороби, ви, ймовірно, слабо зволоженою, ви будете виснажені запаси глікогену, рівень креатину буде низькою, ви пропустили супер-фази компенсації і, можливо, почали дезадаптації. Ви будете виразно відчувати себе менш сильними.

+808
Maki Lydia Mazungunye 3 вер. 2019 р., 00:15:14

За запитом...

Я б порекомендував

 • соуси (який може бути зроблено з різними механізмами звичайної побутової меблями, або на лічильник-верхній частині)
 • віджимання, з яких є багато видів/сортів/діапазони руху
 • літати вправи з (саморобні) гантелі.
+801
gardarh 29 вер. 2017 р., 15:44:31

Після бігу коліна будуть хворіти, у мене перестане працювати після цього, але все одно я хочу схуднути.

Коли я почати працювати, я в основному чергувати біг і ходьбу, це буде 30 хвилин.

Після цього я більше не можу бігти, тому я можу йти? Наскільки корисним є те, що для спалювання жиру?

+755
Jascha Goltermann 21 лют. 2013 р., 07:11:56

Існує цілий ряд змінних, пов'язаних з цим питанням, але ковдру відповідь так може вистачить у поєднанні з активної втрати ваги звички, коли з мата'.

Очевидно, в спробі схуднути, будьте уважні до їжі, яку ви приймаєте (мінімальний зерна і напівфабрикатів, багато овочів) і пити багато води.

З йогою, це буде залежати від стилю, як того, він допоможе вам з втратою ваги. Інь йога-це безліч розтягування, довго тримається, та для відпочинку - не допомагає схуднути. Гаряча йога, як Мокша/Модо або Бікрам-йога допоможе у втраті ваги, так як спека змушує вас потіти більше, ніж ви б нетопленном класі, підвищує частоту серцевих скорочень, підвищує обмін речовин, позбавляє організм від токсинів. Це допомагає пролити небажані кілограми.

Якщо на гарячий номер не ваш стиль, будь-віньяса стиль класу допоможе у втраті ваги, так як це кардіо позайматися, отримує серцево-судинної системи, і допомагає в отриманні/ тонізуючи м'язи.

+737
Denis Polo 29 груд. 2018 р., 13:46:50

Коротка відповідь: станова тяга головним чином зроблено (в плані міцності) при стегна і сідниці.

Це звичайно залежить від різниці в стилі (від "hardstyle" жижки основі дл до більш присадкуватим або на основі чотириголового м'яза).

Я що кажу, виходить з того, що ви не повинні динамічно використовувати нижню (зазвичай верхній) назад.

з погляду комплектації лайно я б сказав, станова тяга, тільки тому, що він нагадує забираю найбільш

+736
dcluvizon 28 бер. 2018 р., 23:38:14

Подивіться на те, що ви зазвичай їсте, і скільки калорій додає, що до. Якщо ви хочете наростити м'язи, працюючи, ви, як правило, потрібно більше калорій.

Якщо ви трохи жиру почнемо з того, що ваше тіло, ймовірно, не використовувати всі калорії ви даєте йому. Замість цього він кидає калорій, як відходи (так, какашки). Якщо ваш організм не використовує всі калорії, що ви даєте йому зараз, немає ніяких причин, щоб додати більше калорій. Замість цього, ваше тіло почне використовувати більше калорій, що входять в при додаванні вправ.

Для втрати ваги, я читала, що видалення 300 калорій в день призведе до втрати 1 фунт жиру в тиждень. Якщо JustSnilloc інформації раніше про набирає 1 кілограм м'язів в місяць-це точний, то ви можете спробувати додати близько 300 додаткових калорій до вашого "нормальне споживання калорій", Якщо вам потрібно більше їжі.

Здорове харчування, поставивши якість калорій (пісне м'ясо і овочі) в ваше тіло, безумовно, буде краще, ніж вживання непотрібних калорій (піца і гамбургери).

Записувати, скільки калорій ви берете в кожну тиждень, а те, що ваш вага в кінці кожного тижня. Якщо ви набираєте вагу занадто швидко, вважають, що вага і скоротити ваші калорії.

Якщо ви йдете 3 до 5 тижнів, без будь-яких збільшення ваги, що не може бути погано. Подивися на себе в дзеркало або на те, як штани/пояс сторона. Ви втрачаєте жир? Якщо ви отримуєте стрункішою, а набирають м'язову масу, ваш загальний вага може не змінюватися.

+720
user4989692 4 черв. 2018 р., 20:58:26

Це тому, що ваше тіло реагує з водою він. Слина в основному складається з води, і Ваше тіло використовує (втрачає багато води під час тренування. Оскільки у вас є тільки так багато води, ваш організм досить розумний, щоб відвернути води з неосновних функцій для обробки функцій, які вона виконує. Так ваш організм бере воду з системи травлення (слини), щоб допомогти палива такі речі, як піт.

+682
Ram Tarra 13 груд. 2010 р., 16:46:15

Більшість людей мають різні фази - для побудови м'язів і схуднення. Ви просто не можете втратив тільки жир, і зробити це швидко. У разі втрати ваги, ви спуститеся з калорій, і м'язи теж йдуть. Саме тому люди будують більше м'язів, а потім перейти до "визначенням".

Дивіться ваш план - я буду думати про ходьбі. Бігова доріжка, постійного пульсу на спалювання жиру, на одну годину. Ви можете слухати подкасти, читати що-небудь, чого-небудь - просто прогулянка.

Як @Y12K запропонував. Думайте про більше плану. Ви йдете до мети по кроках. На сходах спортзалу оцінюються в два тижні. З блоків можна побудувати фаз - як нарощування м'язової маси або втрати ваги. Потім наступний етап. Інший варіант полягає в створ більше різних м'язів. Наприклад, цільовий присідання, робити максимум. Потім спустіться вниз, просто для підтримки належного рівня, і перейти до мертва тяга або жим лежачи. Тобі не було б нудно. Щось змінюється, але два тижні блоки дозволяють стабільність, контроль.

+636
user71298 22 жовт. 2015 р., 01:10:24

Кілька речей, які приходять на розум:

 1. Зробити перевірку на довжину ноги нестиковка. Існують рішення.
 2. Розглянути можливість отримання деякі вставки для вашого взуття.
 3. Отримати один з цих: http://www.amazon.com/Mueller-Jumpers-Knee-Strap-Blue/dp/B000F5R4S6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1342985036&sr=8-1&keywords=mueller+knee+strap
 4. Коли ви бігати, не махати руками шалено - це Може скиньте весь свій крок. Думаю, ваші лікті як удар ліктем когось позаду тебе, не великі, розмахуючи рухів.
 5. Піди до ортопеда, може мати ряд можливих проблем з ногою.
 6. Майте на увазі, будь-які минулі травми.
+609
Edge G 13 груд. 2019 р., 00:43:29

Вашу проблему

Пасивний спосіб роботи, звучить як парадокс.

Якщо ви хочете стати сильніше, ви повинні напружити м'язи. І напруги м'язів-це "діяльність", яке є антонімом до "пасивності".

Якщо ви хочете прийти у форму, лежачи в ліжку, ви будете розчаровані.

Зрештою, проблема не в тому, що ти лінивий. Більшість з нас. Але ми все одно вийшло. Це дисципліни. Якщо у вас немає, що, потрапляючи у формі не відбудеться.

Омани

Ви згадуєте масаж, але це не тренування. Він знімає напругу в м'язах, але воно не стимулює якого-небудь помітного росту м'язів. Це не буде Вам у форму.

Лежачи на своєму ліжку і розтяжки-це не тренування. Він знімає напругу в м'язах, але воно не стимулює якого-небудь помітного росту м'язів. Це не буде Вам у форму.

Верхова їзда-це кілька діє. Вам потрібно прикласти деякі мускульної сили, щоб залишатися у вертикальному положенні, але все ж, якщо ви плануєте Галопом протягом кількох годин поспіль, це не буде Вам у форму. І ви не знайдете жодної коні готові зробити це для вас, якщо у вас ціла стайня з них. Купити або взяти напрокат, це буде коштувати вам більше, ніж абонемент в спортзал.

І останнє, прив'язавши руки і розтягування їх, не збирається будувати м'язи. Я не розумію, звідки ви набрались від цього. В цей момент, ти хапаєшся за соломинку. І буквально хапається за соломинку здається кращим варіантом, ніж те що ви вже запропонували.

+599
HaroldS 22 лист. 2016 р., 19:00:57

По-перше, робити вправи на повну довжину, тобто не 10 дюймів присідання, ні безглуздий жимів, де ви навіть не торкнеться грудей, без лат pulldowns, де ви смикати вага всім тілом, щоб тільки досягнувши підборіддя.

По-друге, тренування гнучкості, це не означає, що ви повинні витратити кілька хвилин, роблять деякі саморобні розтягуючі рухи, він повинен бути прийняті всерйоз. Особисто я згодна бути негнучким м'язи звіра так хтось інший буде інформувати вас тут, Якщо ви не погуглити :)

+475
odanny 9 лип. 2018 р., 20:20:14

Мені цікаво про білих волосся: подруга розповідала, що вживання кави і чаю призведе до збільшення кількості білих волосся.

Є схожі заявку на сайті, англійською Правда:

Серед інших причин посивіння волосся є надмірне споживання чаю, кави і алкоголю, смаженої і жирної їжі, спецій і кислої та кислої їжі.

Чи Можете ви сказати мені, якщо це правда чи ні?

Посилання на Sklivvz♦, скептики модератор

+466
anuj namjoshi 7 лип. 2015 р., 11:20:34

Деякі люди можуть спалювати вуглеводи більш ефективно, ніж інші. Я зараз на 50,30,20 (ПФУ) і я мав хороші результати. Я виразно спробувати спочатку нижче карбюратора, як це має кращий показник успіху. Якщо у вас є проблеми покласти на м'язи я додати більше калорій в 200 разів.

Ваш апетит може бути безпосередньо пов'язаний з ваш метаболізм і так, що б моє припущення, чому ви не відчуваєте, як їдять більше, ніж ви. Кращий спосіб збільшити ваш метаболізм, щоб їсти більше і частіше (за іронією долі), що в свою чергу підвищить ваш апетит.

Ось дієта, яка становить близько 2800 калорій (50,30,20) (білків,жирів,вуглеводів).

Прийом їжі 1: 4 яйця + 1 тост + 40г протеїновий коктейль 
Їжа 2: 230г м'яса + 200г овочів + 50г рису
Їжа 3: 25г мигдалю + 40г протеїновий коктейль 
Їжа 4: 230г м'яса + 200г овочів + 50г рису
Їжа 5: 25г мигдалю + 40г протеїновий коктейль 
Їжа 6: 230г м'яса + 200г овочів + 25г + мигдаль (без рису)

Додайте до цього якісний риб'ячий жир, полівітаміни і пробіотики для поліпшення травлення. Всі ваги є сирі і 'м'ясо' відноситься до всього, нежирне (куряча грудка без шкірки, пісна яловичина фарш, тунець тощо). Виключаються овочі картопля - просто дотримуватися зелений волокнистий, як брокколі. Порошок протеїну повинні бути з низьким вмістом вуглеводів, як це можливо (без цукру). Пийте багато води (не менше 3,5 літрів), але не на повний шлунок їжі!

Пам'ятаю, його в основному про їжу. Як і все це, вам потрібно тренуватися 3 або 4 рази в тиждень і жорсткий. Кожен поїзд набір на провал. Запишіть кількість повторень/ваги й переконатися, що ви завжди додаємо повторень або ваги (постійно зростаючої інтенсивності). Існує набагато більше, щоб все це, але це буде хорошим початком. 15-20 повторень на з'єднання, такі як присідання і станова тяга буде спалювати сало самий час зростає (або хоча б підтримки) м'язів. Забудьте кардіо - і забудьте присідання.

Це звучить, як ви вже маєте уявлення про прислухатися до свого тіла. Спочатку ви будете почувати себе, як ви змушуєте їжі і інтуїтивно ви будете відчувати, що ви їсте занадто багато. Це дозволить швидко змінити ваш метаболізм отримує передачу. Ви будете насолоджуватися стійкі рівні енергії протягом дня.

Удачі.

+464
Green Tree 30 квіт. 2011 р., 06:23:36

Всі сучасні вчення теорія заснована на дослідженні зроблено в 1930-х роках Сельє. Люди, з тих пір розширилася на базову теорію, і є два основних фактори, які визначають здатність організму адаптуватися:

 • Стрес. Організму потрібно достатнє зусилля для зриву гомеостазу (примус суперкомпенсация), що ви хочете.
 • Відновлення. Організм повинен достатньо відпочивати і ресурсів для виконання суперкомпенсации.

Як тіло стає більш пристосованим для ведення певного виду роботи, це нормально для прогресу сповільниться. Новачок може зробити адаптацію кожної сесії, але приблизно через 3-9 місяців (залежно від попередньої підготовки, генетики, і розмір) починається відновлення займає більше часу. Типовий 3 дні в тиждень роботу задає занадто багато роботи, щоб компенсувати час. Стажист потім проміжні.

Зокрема, для проміжних стажистів там повинен бути деякі зміни в інтенсивності і обсягу роботи. для полегшення активного відновлення і подальшого прогресу. Крім того, більш просунутий слухач стає, тим більш схильний до перетренованості, що вони можуть зробити, тому що вони стають набагато ближче до їх генетичним потенціалом. Загальної стратегії, яка використовується на проміжних ліфтерів тепер знаю як "техаський метод". Робота виглядає приблизно так:

 • Понеділок-важкий день. 5х5 на поточному 5RM.
 • Середа-день світла. 3х5 або 3х3 на 70-80% від ваги у понеділок.
 • У п'ятницю ви йдете на особистий рекорд. Для ліфтів, як присідання ви йдете на 5 фунтів більше, ніж підйом в понеділок. Для ліфтів, як жим лежачи можна чергувати 1ПМ (РМ= ПМ), 2RMБЫЛ, або 3RM.

Це забезпечує достатню зміна для багатьох проміжними ліфтерів продовжувати підтримувати прогрес. Якщо вашою метою є гіпертрофія, то ви все одно будуть застосовувати ті ж принципи, але ви будете використовувати різні діапазони повторень для ваших наборів.

Я настійно рекомендую придбати книгу "практичне програмування для силових тренувань" за Rippetoe і Кілгор, як вона йде в набагато більш докладно, ніж я тут. Це дуже збалансований погляд на тренування, і не припускають, ви не тільки робите підйомна сила або якоїсь однієї певної спрямованості.

+455
Giovanni Becchetti 10 трав. 2015 р., 02:35:42

По-перше, корекція оману. Ви не розтягнути зв'язки. Зв'язки з'єднують кістка з кісткою, і якщо їх розтягнути, вони не повернутися до своєї первісної форми. Це дає суглобам вільно і легко вивихнуте. (Дуже часто повторні вивихи плеча). Ви розтягнути м'язи.

Розтяжка перед тренуванням - дослідження показали, що статичні (охоплення і утримання) стретчинг протипоказаний перед тренуванням, особливо в силових видах спорту. Так що, якщо ви робите що-небудь перед тренуванням, динамічні рухи, які імітують дію ви збираєтеся зробити.

Розтягування для гнучкості (статична/ПНФ/балістичні) - проводиться після розминки, тренування, все, що ви хочете зробити, щоб переконатися, що ваші м'язи теплі і вільні. 3-4 рази в тиждень, 30-40 секунд на розтяг, два комплекти. Все, що менше, ніж 30 секунд не приносити користь, і вже куди більше може ризик травми.

Статичні - досягти і втримати. Йдіть туди, де ви можете відчути розтяжку, тримати, потім розслабити. 2-й сет, видихніть і проникнути глибше в перегоні. Повільне рух/переходи.

ПНФ - (пропріоцептивної нейром'язової фасилітації) - зроблено з партнером, як правило. У вас є партнер перенести тебе в ділянці, поки ви не відчуєте, потім пручається, як ви затягніть на допомогу. Утримуйте протягом 5-6 секунд, тоді як ви відпочиваєте, ваш партнер тягнеться минулого вихідної точки. Дуже інтенсивний, як правило, лише раз на тиждень.

Балістичні - теж ризиковано. Він може бути ефективний, але несе в собі високий ризик травм. Це старий стиль "сь" типу розтяжки. Небезпека полягає в активації рефлексу розтягання, який змушують м'язи скорочуватися під час розтягування, що часто призводить до розриву.

Так що, не дуже короткі/інтенсивний, не дуже довго/світло, але між ними.

+424
NextInLine 25 бер. 2015 р., 05:19:31

З того що я читав про Техасі спосіб, варіант для п'ятниці це робити динамічні зусилля встановлює замість того, щоб піарити присідання. Марк Rippetoe і Лон Кілгор сказати це (мається на увазі обмін в динамічних зусиль встановлює в Техасі спосіб):

Перед початком цього типу тренування, це нормально, щоб продовжувати використовувати 5 5 комплектів в понеділок і замінити п'ятничних тренувань з динамічним зусиллям набори.

(Динамічне зусилля набори пояснюються більш докладно в своїй книзі.

Головне, ви можете зробити потужність роботи (наприклад, спринт), і схоже, що п'ятниця-це день, щоб зробити це. Я думаю, що якщо хочеш Табата спринти на додаток до вашого важких присідань, в п'ятницю, ви, можливо, доведеться заново налаштувати відсотки ви робите через тиждень, щоб врахувати додаткове навантаження.

Крім того, пам'ятайте, чому ви перейшли до Техасу методу. Це тому, що обсяг роботи вам потрібно зробити, щоб стимулювати адаптацію потрібно занадто багато відновлення для початківців розклад. Техаський метод дав можливість зробити більше роботи (денний обсяг) і час відновлення потрібно (денне світло). При додаванні в додаткові речі на даний момент буде складно зробити.

Rippetoe і Кілгор сказати цього про налаштування Техаський метод:

 • Якщо ви зупинилися, не встановлюючи ПРС по п'ятницях, а не по понеділках, додати більше обсягу в понеділок
 • Якщо вам не вдається встановити ПРС у п'ятницю і регрес у понеділок, зменшіть гучність в понеділок (менше комплектів підігріву, знизити відсоток, або брати набори чи повторень від вашої роботи комплектів)

Я давав багато додаткової інформації, що ви не запитаєте, тому що я припускаю, що ви хочете, щоб додати Табата розганяється з-за перешкоджає прогресу. Отже, я хотів би нагадати вам про стандартних налаштувань, які можна зробити в Техас методу.

+362
Kayla Gunn 28 жовт. 2012 р., 06:22:39

Чесно кажучи, якщо у вас є почуття, це не гарна ідея, щоб тренуватися з-за тим, як ваш організм відчуває, то це дійсно хороша ідея, пропустити тренування. Однак не робіть це виправдання не працювати. Це також залежить від того, коли ви тренування. Наприклад : якщо тренування ввечері, і ви випили вчора ввечері, це не важливо.

+347
Evan Haas 26 серп. 2011 р., 16:50:03

Я буду 28-річний чоловік і господар гирі 16кг, які я використовую на деякий час тепер. Я знаходжу ця вага буде добре для більшості дворучний вправи, але коли я намагаюся робити вправи, з одного боку, як 'друк' я знаходжу, що він почуває себе занадто важким, і я не впевнений, робити вправи.

Моє питання я повинен купити запальничку дзвони (або дзвоника) або я повинна просто підштовхнути себе трохи, щоб впоратися з ним не так?

Також, якщо я перейду на легкі дзвін є правило, наскільки менше мені потрібно йти, грунтуючись на добре з 16кг?

+336
Fran Silva 22 бер. 2018 р., 19:46:09

Оскільки всі необхідні гормони для росту м'язів буде збільшуватися під час відпочинку і буде пік, коли ви спите, то ви можете розглянути можливість отримання більш перед сном. коли ви прокинетеся, ваше тіло буде жадати приблизно 8 годин, так що ви можете отримати високу кількість білка вранці. Ви можете розділити суму, що залишилася. Зберегти хорошу роботу :-)

+322
YUSUF SALAUDDIN 7 лист. 2016 р., 08:07:35

Я волів би зробити це в якості коментаря відповідь на Мойсея, але у мене немає необхідних ЮВ стажу для цього.

Там може не бути консенсусу щодо того, які компоненти УФ-випромінювання є канцерогенними, то це буде набагато кориснішим, щоб представити всі думки, так що ви можете краще, робіть висновки. Я сам не знаючи особливих думок до наступного; Ува є канцерогенним, УВБ пов'язаний з вітаміном D і розвитку вітамін D, як вважають деякі, щоб бути анти-канцерогенними. Інші, звичайно, вірите, що це фігня, але оскільки ці люди або войовничі скептики або пов'язаних з фармацевтичною промисловістю (немає патенту гроші на продажу вітаміну D, і це вільно доступні для будь-якого, хто встане сонце) свої претензії я думаю коштують менше, ніж ті, які пропонують вітамін D є дуже корисним. Крім того, виявилося, що люди, які працюють в приміщенні, а біля вікна мають більш високі показники раку шкіри, ніж ті, які знаходяться на відкритому повітрі весь час, мабуть тому, що скло блокує UVB, але не від UVA.

Деякі європейські регулюючий орган (я не живу в Європі, тому я не знайомий з організаціями Т) затверджено екрану сонце, яке тільки блокує UVA і UVB променів, дозволяє на цих підставах. Так відсутні деякі дуже переконливу інформацію, в іншому випадку, я б схилявся до вважаючи, що захист від UVA відповідає за рак шкіри і UVB допомагає захистити проти цього (і інших видів раку). Я не маю уявлення про різних видах впливу УФ-В залежності від часу доби, але я б пішов на яку-небудь європейську Ува блокування екрану сонце, якщо я регулярно піддається багато сонця.

Зволоження теж оскаржуються, і деякі стверджують, що при цьому гіпергідратації так само погано, як зневоднення (це, або гіпернатріємія або гіпонатріємія-це погано для вас). Перезволоження Тімоті Ноукс (опубліковано на людину Кінетика) переходить в це питання, і якщо ви плануєте багато пити, навіть якщо ви не хочете пити, ви, ймовірно, слід шукати в тому, які наслідки це могло б бути. Я б особисто не йти далі, ніж тримати воду мені пити тільки тоді, коли я хочу пити. Вашого дзвінка, зрозуміло, на основі яких дослідники ви більше вірите.

+317
user164160 1 бер. 2012 р., 17:07:08

Тобто Якщо я хочу жити довше і уникнути хвороб. Я повинен мета наростити м'язи або бути стійкі як марафонець? Більше вправ завжди краще? (Крім того, ризик звичайно травми)

+271
Farbod Rasaei 5 черв. 2017 р., 05:24:28

Я входжу в цей фітнес - життя зараз, у віці близько 30 років. Я ніколи не думала про це, але я розумію, що запізнився на цей, як я кинув все моя спортивна життя і стають нерухомими. Я в тренажерний зал близько 2 місяців і я вчуся про підготовку і поживних речовин. Я зрозуміла, наскільки годування перед тренуванням важливо надати енергію, так що я можу покласти в мій найкращий на діяльності. Я почала їсти фрукти тільки перед тренуванням і це тільки що зробив великий різниці для мого навчання.

Тому мені стало цікаво, що там з яйцями з'їла Роккі в першому фільмі, де він їсть близько 3 сирих яйця перед початком навчання.

+260
Afeef Janjua 3 серп. 2015 р., 09:19:27

Йога, як відомо, покращують гнучкість людського тіла, а також покращує м'язовий тонус. Але це фактично допомагає у втраті ваги?

+238
Manos Parzakonis 10 вер. 2017 р., 15:54:58

З точки зору харчування (харчові калорії), 1 калорія = 1 ккал = 1000 калорій. Тому припускаючи, що ваш iPad додаток є правильним у звітності 2451 ккал, тоді так, ви спалили 2451 калорій.

+224
Ree 27 трав. 2010 р., 18:00:34

Підсумок:

Ви можете набрати вагу без вправ, але якщо ви хочете, що вага м'язи ви повинні використовувати їх.

Якщо ви не хочете, щоб bodybuild я розумію. Ідея підняття тягарів з чисто естетичних міркувань не звернення до мене. Тим не менш, є ряд заходів, які ви можете зробити, корисні, задоволення і досягти мети, які ви хочете.

Набирають вагу-це найлегша частина. Просто з'їсти. Як для діяльності, у вас є кілька варіантів:

 • Вага тіла: в основному маси тіла зміцнення, як каторжник кондиціонування. Ви, ймовірно, отримати достатньо м'язів, щоб задовольнити ваших сьогохвилинних бажань, і бути досить складним. Для деяких вправ, як м'язи-UPS або пістолети, вам потрібно провести часу в тренажерному залі, щоб побудувати базу міцність.
 • Кроссфіт: в першу чергу-зонний працювати з важкими речами. Ви отримаєте деякі м'язи і в цілому бути в змозі займатися якою-небудь пікап спорт ви хочете.
 • Олімпійський підйом: в першу чергу потужність роботи. Ви будете набирати більше м'язів, ніж з CrossFit, але вона буде компактною.
 • Сила підйому: сила в першу чергу працювати. Ви отримаєте масу м'язів, піднімати важкі речі, і м'язи ви отримаєте, буде корисно.
 • Сильна людина: в першу чергу сила роботи з незвичайними знаряддями. Вся ця сила є корисною силою, піднімаючи речі, як Атлас, каміння, колеса Apallon, зважений несе, гортати приладдям і т. д.
 • Бодібілдинг: в першу чергу Сила Робота для повторень. Ви будете набирати багато м'язової маси і розміру, але ви не піднімаючи важкий, як інші варіанти.
 • Свою справу: відрегулюйте ваші тренування так, як ви хочете для ваших цілей, поки існують деякі загальні компоненти.

Якщо ви зовсім не знаєте, з чого почати, але як виклик і різноманітність, кроссфіт може стати гарною відправною точкою. Є велика різниця в способі, яким різні "коробки" (назву для CrossFit спортзали) роботи, і не вистачає послідовності в програмуванні, щоб проштовхнути сила плато. Якщо у вас добре працювати поле ви станете хорошим спортсменом, інакше можна перестаратися дуже легко. Іншим недоліком є те, що коробку Кроссфіт-це дуже дорого, хоча і дуже добре мебльовані.

Загалом будь-яку програму ви робите називається збалансованим, якщо він включає наступні компоненти:

 • Сила-ви повинні бути в змозі підняти те, що ви дивитеся, як ви можете підняти
 • Мобільність-ви повинні бути в змозі вільно пересуватися
 • Гіпертрофія-коли ви хочете виглядати як ви піднімаєте, але і для збільшення енергії для ваших м'язів
 • Кондиціонер-ви повинні бути в змозі піднятися по сходах без пихкаючи і відсапуючись

Ви не зможете набрати м'язову масу без здачі в роботу, щоб сказати ваше тіло, щоб побудувати м'язову масу. Це частина загального адаптаційного синдрому, який регулює наші тіла. Коли ви додаєте стрес, що говорить тіла, сила його недостатня, він буде відповідати за будує більше м'язів. При додаванні підкреслити, що говорить тіло ви потрібні ці м'язи, щоб витримати важкий матеріал протягом тривалого часу, він будує енергетичні системи у м'язи, що збільшує їх розмір, але не їх сила. Якщо додати відсутність стресу для вашого організму, він буде вважати кількість м'язової існуючих цілком достатньо.

Решта залежить від вас. Прийміть це як зістрибнути точкою для вивчення цих різних видів діяльності, щоб побачити, якщо він звертається до вас.

+214
Persijn 16 черв. 2014 р., 12:40:28

П'ять років тому у мене був мій вага до 84 кг. Я постійно потрапив в тренажерний зал вже 8 місяців на той момент. Також я відкинув усі chapattis і рису від моєї їжі. В результаті, я втратила майже 10 кг.

Але після цього я не зміг продовжувати свої відвідування тренажерний зал і в результаті, після 5 років, зараз я важу 95 кг. У мене дуже в'яла шкіра, особливо на животі.

Що виглядає дивно (очевидно). Але тепер, коли я спробував повернутися на ту ж процедуру (між моїм дуже щільний графік), я не кожен раз. Отже, прошу підказати, чому я не можу знову втратити жир ?

+213
himdel 2 лист. 2011 р., 15:00:00

Я не знаю, як "на ходу" ви, але те, що я регулярно зустрічаюся з клієнтами на цьому фронті їх переоцінюєш, як часто їх треба їсти.

Наприклад, старий "ти повинен з'їсти 6 прийомів їжі в день". Це дуже непростий, коли справа доходить до їжі викл.

Дорогу я посилаю багатьох з них є одним з менш частоту прийому їжі. У ті дні ми називали це "нормальна їжа". У ці дні вона часто їздить на "періодичне голодування" :).

Суть в тому, що якщо ви йдете довго тягнеться без їжі, 99% людей буде добре з точки зору зовнішності.

У мене було багато клієнтів, які вбивали себе, щоб встати в 5 ранку, щоб поснідати, а потім піти в тренажерний зал зі мною, то спробуйте, щоб мати здорову закуску готовий до їх після тренування, то будьте готові до роботи і т. д. Не тільки це не потрібно для результату, це велика робота, яку довгостроковій перспективі робить людину менш імовірно, щоб дотримуватися його, якщо не кинути свої руки і кинути.

Замість цього я сказала їм, що якщо вони не хочуть їсти перед тренажерним залом, не турбуйся про це. (Якщо ви робите щось дуже cardiovascularly вимогою, ви, ймовірно, будете в порядку. Або невеликий перекус в більшості буде достатньо.)

Хоча я знаю, що це табу в багатьох очах, щоб отримати більшість ваших калорій пізніше в той же день -коли більшість будинку і його легше готувати - це нормально. Загальна добова кількість калорій, що матиме найбільше значення. Буде це поширене кожні дві години або більша частина їжі закінчується в 8 годинне вікно-це не має значення.

Нарешті, я не цитував якісь дослідження, тому що

 1. Я знайшов індивідуальні переваги в їжі, істотно різняться
 2. Якщо шукати періодичне голодування, ви повинні бути в змозі отримати багато досліджень, більше або менше, що ілюструють буде довгий час без їжі, це не шкідливо

Застереження до 2. хоча ви , можливо, не довелося пережити таке голодування добре.

Хоча загальне положення, тим менше їжі вам необхідно, щоб підготуватися, тим легше їжа підготовчого буде.

+212
SteveScm 23 квіт. 2018 р., 16:30:25

Її прекрасно (і поширений), щоб пропустити сніданок, якщо ваша раса-вранці за умови , що ви добре поїсти напередодні ввечері з великою кількістю здорових вуглеводів (цільнозерновий пасти є хорошим).

Також майте на увазі, що це дуже суб'єктивно і те, що працює для однієї людини не для іншого.

Те, що я дуже рекомендую це для роботи, навчання проходить у вашому розкладі, які в той же час, як ваша раса, так що ви звикли вставати і вже бігає вранці. Переконайтеся, щоб перевірити, чи можна снідати чи ні під час цих випробувань, і ви будете мати ніяких проблем.

+171
Supanat Reanthong Ketsun 16 бер. 2013 р., 02:07:21

Вам необхідно звернути увагу на кількість вуглеводів ви їсте, а основний рецепт палео, як правило, працювати менше вуглеводів, ви хочете, щоб поїсти ямс і солодкий картопля досить часто. Я б порекомендував Лорен Cordain за Палео дієта для спортсменів як хороший ресурс для більше деталей.

+168
Tamarra 7 вер. 2019 р., 20:43:46

Тіло досить добре отримувати те, що він має з чим би ви не їли, так як ви пропонуєте, тарілку супу буде працювати досить добре. Швейцарської армії в 70-х роках (швидше за все, до цього теж) буде пити бульйон з термоса, щоб оговтатися від тренування на витривалість, і він був, мабуть, також популярні для далеких змагання в цей час, а також. Очевидно, що питання використання того, що у вас є доступні для вас.

Наскільки добавки спеціально розроблені для відновлення йти, я хотів би уникнути їх, якщо я точно знаю, що у них, якщо вони роблять карбюратора і білкового балансу з допомогою рафінованого цукру і один джерело білка, що не збирається бути особливо здоровими. Це також буде коштувати багато, як вони стверджують, вони зарядка для Формули. Ви отримаєте найкращі поживні речовини від чогось повноцінного і збалансованого.

Крім того, вам доведеться запитати, чому ви нужденних, щоб так швидко відновитися після робити кардіо. Будь-які поліпшення, які ви вносите у ваш організм буде зроблено під час відпочинку, і це досить повільний процес. Швидке відновлення пораджу тобі доводиться робити щось ще відразу після, який, ймовірно, гальмують будь-який прогрес ви робите.

+166
SirChop 8 трав. 2017 р., 13:38:44

Я розглядаю один з моїх парт підняли на висоту.

Є докладні Оша керівні принципи, наприклад

OSHA diagram of ergonomic desk sitting.

Існують також стандартні настроювання постійної роботи в офісі?

+160
Heyy 7 вер. 2018 р., 12:38:42

Не треба надмірно ускладнювати... люди мають неприємну схильність ускладнювати нахрена такі речі.

Головна проблема полягає в тому, що ви не їсте достатньо калорій. Їжте більше, і ви будете набирати вагу. В залежності від вашого обміну речовин, що ви можете з'їсти набагато більше, ніж ви звикли. Я б рекомендував набагато більше білка і здорових жирів, як ваші зайві калорії, але стріляти по деяким вуглеводів після тренування.

Щоб наростити м'язову масу, що ви вводите стрес для вашого організму. Це, як правило, працюють краще всього з комплексу підйомників, таких як присідання, станова тяга і жими. Потім ви їсте, відпочити і повторити. Наступного разу, коли ви виходите, ви перемістіть вагу трохи. Цей постійно додає стресу і біологічна адаптація машини, ваше тіло буде адаптуватися до нього шляхом нарощування м'язової маси.

Жиру майже напевно теж піти на прогулянку. Це почасти пов'язано з тим, як їжа розщеплюється, а також, скільки ви підкреслили собі.

Номер: ввести новий стрес. Їсти і добре відпочивати для відновлення. Повторити.

+157
Malik Mehrban 2 бер. 2019 р., 04:39:30

Я припускаю, тому, що ви говорите не була поділена-це питання не про вас, не будучи фізично в змозі виконати цю роботу (з-за недостатнього відновлення, наприклад), але просто, що ви не відчуваєте, як він. Є дві відповіді.

Легко

Якщо ви вирішите прийняти, що ти не зонований-в, просто візьміть його світло у цей день. Робіть розминку телеапаратури і вобще стільки тренування, як ви відчуваєте, як робити.

В залежності від того, як програма налаштована, це може означати, що ви зруйнували ваші шанси на прогрес на цьому тижні (якщо ти на щось складне, як техаський метод), чи це може просто означати, що ви повинні повторити цю тренування в наступний раз, коли ви в тренажерному залі (якщо ти простий А/Б). Це не може бути велика справа.

Жорсткий

Повернутися в зону. Ось деякі речі, щоб допомогти вам зробити це. (Кожна з цих тем буде гарантувати повний питання/відповідь про себе, так що я просто дам короткі покажчики).

+138
Mia D Mason 6 груд. 2011 р., 18:56:45

Біль під колінної чашечкою може мати безліч причин. Найчастіше, це викликано вашим біомеханіка будучи трохи не так, ваш кеп коліно сильно відстежувати, як ваша нога рухається.

Він також може бути відображена біль від якоїсь іншою проблемою в області. (Відображена біль: нервів, тому болю в одному місці може відчуваю, що це йде десь ще).

Моя порада, щоб побачити фізіотерапевт і запитати їх думку. Я очікую, що деякі зміцнюючі вправи, деякі координації вправи і, можливо, трохи розтягуючи.

+49
csuwldcat 21 лип. 2013 р., 13:09:33

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil