Як я можу виправити мою чисту силу?

Фон: я змінюю свій нинішній штангою від рутини небудь в стартову силу.

Проблема: один з п'яти ліфтів у стартовому сила-сила чиста, і моя форма абсолютно огидна з ним. Три найбільші проблеми із моя форма виглядає наступним чином:

 1. У мене важкий час, роблячи вибуховою тяги (третій крок, коли ви фактично робите вертикальному ряду). Мені стрибати? Я використовую стегном від кінця останнього кроку? Ні?
 2. Як я можу зловити вагу в кінці кінців? Він повинен буквально приземлитися на мої плечі з рукою утримуючи його на місці? Коли я намагаюся це, я завжди в кінцевому підсумку піймавши його руками (швидше бояться його, поранивши плече на посадку).
 3. Мої рухи не на всі рідини (надається ця проблема значною мірою вирішиться сама собою з плином часу, як мені пристосуватися до неї).

Як я можу вирішити ці проблеми? Є якісь сигнали, які я повинен тримати в голові при цьому? Чи є якісь вправи я можу практика, яка допоможе покращити мою форму (крім просто роблю тонн очищає потужність)?

+618
alhockly 27 квіт. 2018 р., 02:05:10
32 відповідей

На жаль, я не спеціаліст, просто хтось навчився за допомогою Google, щоб цитувати інших експертів. Більше, на жаль, більшість постів, які я знайшов з тренерів звеличуючи "переваги ручної праці", а не в тренажерний зал і багато тестостерону-завантажений рахунків "я працювала влітку в ананасових полів, і це зробило мене тим, ким я є сьогодні. Потім я повернувся в свій кондиційоване офіс, щоб зробити роботу". На щастя, є кілька рахунків люди обговорюють, що треба зробити, щоб допомогти з ручною працею.

Правильне харчування і сон

По-перше, ви хочете, щоб з'їсти багато і їсти здорову їжу. Чорнороб може легко спалювати близько 3000 калорій на їх зміну, і якщо ви не отримуєте достатньої кількості палива, що ви збираєтеся бути в гіршій формі. Там, напевно, буде багато вуглеводів, щоб дати вам енергію, необхідну, але не економте на білок (добре і для м'язів і суглобів) і жиру (добре для енергії). Намагайтеся уникати додавання занадто багато цукру, хоча не надто турбуватися про її ліквідацію, оскільки ви працюєте з цих порожніх калорій. Що стосується сну... Ну, це виверт-22. Тобі треба більше спати, але після 12-годинної зміни, і, ймовірно, годину або два в дорозі, поєднуючи при цьому звичайні потреби життя, ви, ймовірно, не мають багато сплю, навіть якщо не звертати увагу на болі і болі. Ще, принаймні, зробити все можливе, щоб уникнути короткого замикання себе.

Додаткові вправи

Я знаю... ви вже зробили це вправу. Чому більше? І де ти береш час? Червоною ниткою в цій гілці серед тих, хто був про те, що вони займалися важкою фізичною працею протягом десятиліть було те, що вони додали додаткову важкої атлетики та серцево-судинні вправи. Наскільки я можу судити, це питання, що ваш типовий день праці працює лише м'язів вам необхідно, і переробляє їх. Додаткові тренування допомагає зміцнити інші м'язи, які допоможуть підтримати ці суглоби, і допомогти розвинути гнучкість.

На жаль, це, де моє невігластво означає, що я трохи розгубився. Схоже, більшість з цих людей просто робили стандартний годину регулярних підйомів з наступними застереженнями:

 • Легкість в спині вправи, які зачіпають м'язи ви використовуєте у своїй праці. Вони вже відпрацьовані, і ви не хочете заважати вашій роботі. Роблю кілька легких сетів з ними-світло вправа допомагає стану цих м'язів повністю відновлюється, але не перевантажуйте їх.
 • Якщо ви також хочете наростити м'язову масу, затримки ці вправи для якраз перед вихідними, щоб забезпечити можливість відновлення, і ви, можливо, буде потрібно, щоб збільшити вагу, щоб забратися досить високо, щоб шокувати ваші м'язи визнання того, що вони насправді робили більше роботи.
 • Не нехтуйте розтяжкою, але робіть це після тренування. Частина цієї напруги, ручної праці є те, що ви робите все, що працює під дивними кутами, що означає, що гнучкість є ключовим фактором. І розтяжка в кінці тренування, як і на легкі вправи, які допомагають розслабити м'язи і отримати його в ремонт сама. Одна хитра річ тут, ви не можете бути в змозі покластися на своє відчуття болю (ви, ймовірно, обумовлені працювати через нього), тому йти легко, і вважають, спираючись на почуття, а не герметичність.

Розглянути питання про інвестування в піни ролика

Я не дуже знайомий з цими себе, але цей хлопець припускає, що це у своєму есе про небезпеки фізичної праці і чому це не гламурне вправу. Нібито, вони дійсно допомагають полегшити ригідність потиличних м'язів, так що ви можете знову рухатися.

Як я вже сказав, Я не експерт, що вам потрібно для роботи. Сподіваюся, Дейв або хтось більш компетентний державний вправи куранти.

+981
Tobias Nordahl Kristensen 03 февр. '09 в 4:24

Не втрата ваги може означати різні речі. Це може означати, що ваш жирової маси тіла не зменшується (і ви, можливо, захочете подивитися на свій раціон), але це також може означати, що поки ваш жирова маса зменшується, ваша м'язова маса росте. У другому випадку, ви насправді робите краще, ніж втратити вагу, ви не змінюючи свого складу маси тіла до одного, що це набагато здоровіше, і в цьому випадку втрата ваги не повинна бути вашою метою. Я б порадив, перш ніж змінювати свій раціон, щоб не дивитися на ваші дані протягом двох місяців або близько того, а замість цього використовувати тільки вимірювальну стрічку, щоб відстежувати свій прогрес або відсутність прогресу. Якщо вимірювальна стрічка Саіс ви отримуєте тонше, ніж викинути ваші ваги і забути про свою вагу. Якщо вимірювальну стрічку не кажіть, що ви отримуєте тонше, (тільки що) мати хороший погляд на свій раціон. Не починайте різати калорії за відсутності 'втрати ваги від тренування, збільшення м'язової маси це добре, а якщо це те, що тримає ваш вага йти вниз, це добре, що ви напевне не хочете, щоб протидіяти будь-то голодувати.

+966
abram 2 черв. 2016 р., 09:10:18
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

в той час як ви знаходитесь у воді, ваші руки підтримуються певною мірою, тому що вони вміють плавати. що робить його легше для вас, щоб тримати їх у положення для плавання.

+951
user15621 2 трав. 2010 р., 06:57:17

Швидкий пошук в Google дозволив мені ознайомитися з різними зважений жилети та сорочки, які ви можете використовувати під час тренування, але я сподіваюся, що моя природна добова активність можуть замінити звичайні тренування, якщо я ношу тягарів. Це, як кажуть, я сподівався на що-небудь більш дискретним.

По-перше, чи буде це працювати - враховуючи що я з недостатньою вагою, і є більше/право на виріст, чи я зможу набрати м'язову масу?

Є зважений сорочка або схожі, які можна використовувати для повсякденної шкарпетки, мабуть, один, який виглядає майже як звичайний сорочка? Чи є більш дискретний варіант для цього?

+950
matiux 2 груд. 2014 р., 04:41:25
Запалення (лат. īnflammō, "я підпалити, підпалили") - це частина комплексної біологічної реакції тканин судин на шкідливі подразники, такі як патогенів, пошкоджених клітин або дратівливих речовин.
+881
hanss 2 трав. 2016 р., 12:16:53

Немає нічого поганого з йде швидко. Схоже, вам потрібна LAT витягає вниз машину або обважнювачі під час підтягування, якщо ви збираєтеся так швидко підтягти бар, що закони фізики і гравітації на вашому шляху. Думаю, що біг проти бігу на довгі дистанції.

+868
bdb484 17 січ. 2018 р., 15:13:10

Мені потрібна допомога в ухваленні рішення, щоб використовувати добавки. Я намагаюся побудувати своє тіло, але не міг домогтися кращого результату навіть після 6 місяців безперервного навчання, коли його запитали моїх колег тренером, він сказав мені, що я був не вистачає живлення і необхідно вживати білкові добавки для того щоб побудувати більше м'язів.

Також я чув, що люди використовують добавки, щоб побудувати ваше тіло може мати деякий залишковий ефект на органи нашого тіла. Невже це правда?

Робити білкові добавки мають які-небудь побічні ефекти?

+855
PhulaTrox 19 лип. 2016 р., 03:24:00

Мені подобається робити вправи кроссфіт. Коли я подорожую і потрібна тренування, що не використовувати тренажери, я йду на кроссфіт глибокого пропонує бібліотеку і відкритий басейн. Багато чи працює у них, але коли ви додаєте в інших вправах, вони досить весело. Як "невидима Фран" я зробив у моїй квартирі або кімнаті готелю і працювали до сьомого поту. Сподіваємося, що ви можете знайти те, що ви шукаєте.

+851
Kevin Suttle 21 квіт. 2011 р., 03:06:24

Ну, я думаю, що новий Apple годинник-це те, що вам потрібно. Він може виміряти ваш пульс і надати більше інформації.

Але так, як мінімум потрібно заплатити 300 доларів, але ви отримуєте більше, ніж монітор, але смарт-годинник. У мене є один і я думаю, це здорово!

+767
boomlinde 30 серп. 2013 р., 14:34:08

Я скелелазіння, навчання скелелазіння, і читання книг на цю тему протягом тривалого часу. Якщо ви новачок в скелелазінні, необхідно якомога більше обсягу найпростіший з можливих класів. Це найкращий спосіб, щоб стан вашого тіла, а також поліпшити свою техніку.

Ходжу в спортзал, роблю все з найпростіших проблем. Повторювати їх знову і знову. Це зробить їх легше і дозволяють вам удосконалювати свою техніку. Легко дає обсяг, який дозволяє досить піднятися, щоб поліпшити міцність, не нашкодивши собі, а також дає можливість тренувати техніку; ви не можете тренувати техніку під час сходження речі важко для вас.

Техніка, сама основна свердла називають мовчазним ноги. Ви зосереджені на ноги 100%. Виконайте наступні дії для кожного приміщення:

 1. шукати варіанти
 2. оцінити варіанти і вибрати один
 3. поставте ногу на утримання без звуку
 4. не регулюйте вашу ногу
 5. вага стопи

Правила: будь-який звук або санації штраф. Якщо ви відірвати очей від трюму до ніг і зважене, це пенальті. Повторіть це протягом 10 - 30 хвилин легкого сходження; не кожній зупинці. Основними перевагами цього є:

 1. навчіться зосереджуватися на ноги
 2. навчіться контролювати ваші ноги точно

Отже, очевидно, що проблем з цим порадьте, що боулдерінг-це не просто. Я лізу V8 і .13 мої межі. І я досі не вважають боулдерінг в тренажерному залі досить просто для розминки або мовчать тренування ніг. Так що, я думаю, я пропоную вам подумати про додавання верхні троси легко лізе в свій раціон. Зробити деякі проблеми Боулдер після ви кладете час навчання, але не думати про них, як навчання. Вони надто жорсткі. Удачі!

І якщо ви не можете знайти скеледромі під час подорожі. Просто бігати, займатися йогою, або щось ще для загальної фізичної підготовки та гнучкості.

До речі, найкраща книга, яку я натикаюся-це "тренував себе альпініст"

+747
shaza 1 квіт. 2018 р., 14:04:15

Деякі довідкова інформація: мені 28 років, близько 177 см і моя вага коливається в межах 92-96 кг. Незважаючи на несприятливе співвідношення зростання/вага, я досить потужної статури, з широкими плечима і широкими грудьми. Хоча я не вважаю себе дійсно потрібним і сильним, я теж не зовсім у формі.

Я проводжу багато часу перед комп'ютером на роботі і вдома. Це, як мовиться я намагаюся тренуватися не рідше двох разів на тиждень; в першу чергу грати у футбол (в закритому приміщенні або на відкритому повітрі) і спробувати позайматися в тренажерному залі на регулярній основі (хоча я не можу стверджувати, що хороша дисципліна). Я недавно познайомилася з ідеєю перешкоду раси, такі як (грубий вікінг, воїн тире, спартанської гонки...) і прийти до подобається ідея. Особливо ставлячи перед собою мету, щоб закінчити таку гонку, перш ніж я перейду 30 у два роки.

Я розумію, що ці змагання є жорсткими, і що вони спрямовані в першу чергу на навчання-ентузіастів, які вкладають значно більше часу і грошей на навчання, ніж я. Однак, враховуючи, що я не дбаю про гоночному аспекті (тобто мені все одно, моє "час", але тільки насправді зробити це до кінця не здаватися), я думаю, це все-таки розумна мета.

Мої конкретні питання полягають у наступному:

 • 12 місяців, занадто мало часу для підготовки до такої події, якщо я не крапля зосередитися на роботі і соціального життя? Мені подобаються тренування, але я не можу дозволити взяти на все моє життя.

 • Мене турбують мої плечі і нижня частина спини з-за попередніх травм, в той час як я не мають яких-небудь обмежень у повсякденному житті, мені цікаво, якщо участь у таких перегонах було б занадто ризиковано. Які гарні вправи для плечей і нижньої частини спини, враховуючи тип зносу, вони будуть зустрічатися в такій гонці?

 • Наскільки важливим є умова в такому випадку? Я зазвичай втомлююся після бігу відразу після 20 хвилин, а інтервал підготовки (наприклад, футбол, сквош і т. д.) Я можу продовжувати це більш ніж на 1 годину без будь-яких проблем на всіх. Чи буде це проблемою?


Редагувати: я вже згадував, що у мене було кілька травм, не пояснюючи, що вони... у мене були серйозні проблеми з плечима, так як обидва були вывихнуты, і не раз. У мене експлуатувався на одному плечі, і є деякі обмеження обертання (близько 5-10 градусів назовні повороту). З моїм вагою це стає досить болючим в обидва плеча, дуже швидко, коли я намагаюся робити правильні присідання і підтягування

З моєї нижньої частини спини, у мене було менше, але все одно болючі проблеми, з-за відносно осілий спосіб життя, а також деякі дивні рухи я робив на футбольному полі в якийсь момент. У мене є якась незначна проблема з дисками, але док сказав, що це не досить серйозний для хірургії. Я більше уваги приділяю розтяжці і намагаюся бути більш активним протягом дня (на роботі чи то пак) для того, щоб допомогти з цим. Сподіваюся, це допоможе дати більш повну картину моєї фізичної ситуацією.

+592
Polonium 26 трав. 2013 р., 08:16:17

Доказова книги, написані для популярної аудиторії включають Джина Kolata за кінцевою Фітнес і Гретхен Рейнольдс перші 20 хвилин.

Обидва письменника є науковим репортером для Нью-Йорк Таймс.

Книга Kolata старше (2007); вона досліджує витоки поширених фітнес переконання, такі як "зону спалювання жиру". Її книга є частиною "розвінчання" і на питання типу "звідки це 220 мінус ваш вік серцевих скорочень формула взагалі взялася"?

Книгу Рейнольдс була опублікована зовсім недавно (2012) і написано, щоб допомогти людям з'ясувати, якщо вони працюють в найбільш ефективним способом. наприклад, "я повинен протягнути перед моєю тренування?" "що я повинен їсти/пити після тренування?"

+583
Snejik 30 бер. 2016 р., 18:37:09

Схоже, занадто багато коментарів і мало відповідей!

Вам потрібно зробити на спині разом з фристайлом, тому що:

 1. На спині охоплює певні м'язи набагато краще, ніж фрістайл, і
 2. Тренажерний зал не може ідеально повторити час плавати на спині.
 3. Якщо ви збираєтеся плавати стільки, скільки ви робите, ви можете також освоїтися з другої інсульт.

Роблю різні плавальні рухи запобігає РСІ. Не думайте про спині а втрачений час - ти, як і раніше, поліпшення вашої серцево-судинної системи, і багатьох м'язів перетнути. Е. Р. на спині поліпшить вашу гнучкість плеча і м'язи спини, які, ймовірно, допомогти зі зброєю з води циклу фрістайл. Так що, не бійтеся, насправді пожертвувати вільним часом на спині. До речі, я присвятив фристайлер, але я знаю важливість цього "перехресного навчання".

Також, ви повинні бути готові до цієї слави момент, коли тренер каже команді, що зірка backstroker отримав травму і не може плавати в естафеті, а ви підніміть руку і скажіть "Постав мене, я отримав цей тренер!"!!!

Повертаючись на доріжку... деякі на спині-ля тренажерний зал підпрограм як і раніше чудово:

 1. Рядки, де ви приносите ваші руки назад і широко розширивши грудні м'язи - це хороший навпаки важкі грудні роботу, яка фрістайл робить, має допомогти побудувати хороший діапазон руху.
 2. Обертальної манжети в напрямку, протилежному фрістайл. Вільні ваги, ймовірно, буде краще, в основному тільки тримати вашу верхню руку твердої і обертають передпліччя піднімається вгору.

Чесно кажучи, я думаю, що це основна її частина, це дійсно про зворотне рух плечей і спини-сконцентрований, а не груди-цілеспрямована робота. Якщо ваш фрістайл інсульту добре, як ваші біцепси і трицепси будуть отримувати працювали. Удар був досить рівний на обидві підколінні сухожилля і квадрицепси.

Вирівняти кількість повторів і підходів до того, як ви плаваєте вільним стилем - якщо ви в основному спринт, будувати електростанції, якщо ви в основному робите великі відстані, підвищити витривалість.

+582
Asharfi Singh 16 жовт. 2010 р., 15:31:22

Я біжу свій перший напівмарафон на 10/23. Я тренувався з графіком, який доданий в милі в довгостроковій перспективі щотижня. Останні три тижні розклад виглядає так:

| Тиждень | М | Т | Вт | Ср | ПТН | СБ | Су |
|------+------+-------+-------+-------+-------+-------+--------|
| 8 | 0 | 4 | 4 | 5 | 0 | 2 | 12 |
| 9 | 0 | 3 | 3 | 5 | 0 | 2 | 5 |
| 10 | 0 | 3 | 3 | 4 | 0 | 2 | 13.1 |

Через поїздки, я не працювати протягом тижня 8. Зараз я намагаюся вирішити, як відрегулювати тижня 9 і 10. Я повинен просто залишити як є? Я в основному зацікавлені в збереженні мої суглоби щасливими і здоровими. Підтримання/підвищення на моїх ~11 хвилин милю темпами довго біжить вдруге по відношенню до цього.

+567
Wolfgang Blessen 31 трав. 2018 р., 01:31:43

Я подивився на інгредієнти у Формулі відновлення P90X і вони включені в число відомих елементів:

 • Декстроза & мальтодекстрин: цукру, щоб допомогти забезпечити викид інсуліну (40г вуглеводів / порція)
 • Концентрат сироваткового білка: білка (10г / порція)
 • Лимонна кислота: вітамін C
 • L-карнітин та L-глютамин: амінокислоти, пов'язані зі спалюванням жиру і відновлення
 • Креатин: допомагає отримати енергію назад в м'язи (500 мг / порцію)
 • Оксид магнію: напевно, форма магнію добавка з низькою швидкістю поглинання

Інсуліну після інтенсивного тренування допомагає просувати енергію там, де вона вкрай необхідна: ваші м'язи. Загальні переважає думка, що доносить до інших необхідних поживних речовин, як протеїн. Дійсно це причина і наслідок або просто кореляція, ваші м'язи готові засвоювати білки, а також після тренування.

Не знаючи, що відсотки різні інгредієнти, це дуже хороші добавки для відновлення. Проблема в кількості.

Давайте зіставимо це з АМП Wheybolic крайність:

 • Глютамін, аргінін, лейцин, Л-карнітин: амінокислота, пов'язані з втратою ваги і відновлення (лейцину це амінокислоти з розгалуженими бічними ланцюгами)
 • Підсилювач маркетинговий інгредієнти: карбогену і аминоген нічого не значать за межами АМП продуктів, але я припускаю, що він забезпечує такий же ефект, як декстроза/мальтодекстрин у Формулі відновлення P90X (Примітка: тільки вуглеводи 7 м / порцію)
 • Ізолят сироваткового суміш: 60 г білка на порцію

У Wheybolic крайньої додаток дає вам набагато більше протеїну, а деякі амінокислоти, які, як відомо, щоб допомогти з відновленням. Між двома добавок, це забезпечує краще рішення для відновлення. Єдине, що мене турбує-це маркетинговий інгредієнти. Там дійсно не будь-який спосіб, щоб сказати, що вони роблять для вас або вас, не покладаючись на підсилювачі маркетингової галасу.

Чого не вистачає, що може зробити її краще, який креатин моногідрат (єдина форма креатину з навантаженнями дослідження за ним і перевірені результати). Рекомендована доза креатину моногідрата становить близько 5 г / добу. Коли ви тренуєтеся ваші м'язи спалювати АТП з побічним продуктом АДФ і молочної кислоти. Креатин допомагає перетворювати АДФ назад в АТФ, що дозволяє вам робити більше роботи. Він гігроскопічний, що означає, ви будете мати деякі набору ваги з цим доповненням, але це не зробить негативного впливу на склад тіла.

Для заповнення профілю доповнення, поки у вас є полівітаміни, які розроблені для атлетичних людей і, можливо, гарною добавкою з магнієм у вас буде ще краще формула, ніж Формула відновлення P90X. Хелатированный магній є, ймовірно, золотий стандарт і оптимальне харчування має дуже розумною ціною полівітаміни.

+565
Power 9 бер. 2012 р., 17:11:04

Знайти бігова доріжка або велотренажер поряд з привабливим людиною протилежної статі. Якщо людина відома (приєднатися рівнодення), все краще. Ви будете працювати старанніше, ніж будь-коли раніше.

+535
Moysej 23 трав. 2010 р., 13:26:48

Подивися будь-класичний бодібілдинг книги або DVD, і він скаже вільними вагами перевершують кабелі (і машини) для м'язової гіпертрофії. Джо Уайдера і Арнольда Шварценеггера два відомих прихильників цієї ідеї. Їх претензія полягає в тому, що люди еволюціонували, щоб працювати проти сили тяжіння і вільними вагами забезпечує природну гравітаційну силу, а кабелі не. Я розумію, що машини поступаються, тому що вони не працюють стабілізатора м'язи, але я не розумію, як ця логіка доводить кабелі є оптимальними.

А) Еволюція

Хто сказав, що люди еволюціонували, щоб наростити м'язи працювати проти сили тяжіння? Якщо що, технічний прогрес зробив людей менше працювати проти гравітації протягом століть. Ми не нудьгуєш в колгоспі, як наші предки. Тепер у нас є машини, комп'ютери і роботи, щоб робити важку роботу за нас.

Б) протиріччя з принципом перевантаження

Не ключ до гіпертрофії на тему м'язи до постійно зростаючому незвичайний стрес, тим самим змушуючи їх адаптуватися до цього нового стресу? Бодібілдери знають, що таку ж процедуру і знову зробити їх м'язи стають розслабленими. Оскільки кабелі забезпечують силу, що на відміну від сили тяжіння ми маємо справу з кожен момент нашого життя, то не став би кабелі напруга м'язів більш вільними вагами?

+507
nondebug 20 лист. 2014 р., 06:24:10

Можна отримати пік пристойний біцепс, навіть якщо у вас довгі руки. Я 6'2 з дуже великим вильотом і люди часто говорять, що мої біцепси виглядають пристойно.

Багато питань, працюють біцепси не отримують повної усадки через вправи ви виберете - такі речі, як стоячи або сидячи, гантелі кучері насправді не що добре, бо як тільки гантель у верхній частині реп (передпліччя вертикально), то ваш біцепс не під напругою більше, тому що весь вага йде вниз по руці і ефективно його плече і м'язи тулуба, утримуючи його на місці.

Які краще вправи для підтримки напруги на піку скорочення:

 • Стоїть кабель кучері.
 • Тісне зчеплення підтягування
 • Бент-за концентрації кучері
 • Однією рукою кабель кучері

Ви також можете спробувати робила кучері з лікті далі назад (не в перед або всередині вашого тіла) так як це буде гарантувати, що у верхній частині реп ваші біцепси як і раніше займається.

Крім того, обертання зап'ястям може допомогти підкреслити коротка головка біцепса - ви, напевно, помічали, коли ви напружуєте їх, що, якщо ваші долоні вгору пік більш помітні, ніж якщо долоню вниз або вбік. Коли робиш кучері можна зробити "молоток кучері", де гантелі збоку (долонею всередину, великий палець вгору), який працює довга головка біцепса, або ви можете завити долонею вгору великий палець від тіла). Якщо дуже постаратися і зробити вашу долоню минулому горизонтальна у верхній частині реп, ви відчуєте додаткову вичавити на піку.

+472
Scimirok 11 вер. 2011 р., 15:08:03

Я не рекомендую проведення бар з просто пальцями в будь-відпрацювання коли-небудь.

Все, що буде робити сильно тягне сухожилля з'єднані пальцями вгору через передпліччя і кисті.

З будь штангою Вправа, сильний міцний захоплення-це ключ, для розвитку передпліччя і панель управління.

+468
Ashish Gulati 24 січ. 2012 р., 02:16:04

Одна головна причина втоми через брак припливу кисню до клітин. Таким чином, ви повинні переконатися, що ви правильно дихати (тобто. глибокий вдих і видих) і усвідомлене дихання. Є багато дихальних вправ (пранаями) на йозі. Роблячи це регулярно, воно регулює дихання і омолоджує кожної клітини в організмі. Пранаяма дає дуже багато інших фізичних і психічних переваг.

+380
OKPALA MMADUABUCHI 13 січ. 2015 р., 00:32:35

Якщо ви про додаткову енергію, яку ви вживаєте в об'ємну фазу порівняно з відсіченням фази, потім все це йде в бік стає все більше, тому що під час тренування не споживають багато енергії, ти робиш це незалежно від того, ви знаходитесь у великому частини або вирізати фази.

Е. Р. Припустимо, ви споживаєте 4300kcal/день протягом об'ємну фазу і 3300kcal/день під час різання. Ось де ці калорії можуть йти.

Навальний: база 2300kcal метаболізм, 500kcal спалюється під час тренувань, 1000kcal згоріли під час інших повсякденній діяльності, що дає вам надлишок 500kcal, що йде назустріч стає все більше.

Вирізати: база 2300kcal метаболізм, 500kcal спалили під час тренування, 1000kcal згоріли під час інших повсякденній діяльності, створюючи дефіцит 500kcal, що змушує вас спалювати жир.

+362
mrikapa 26 лип. 2012 р., 11:05:14

Монітори серцевого ритму часто не дуже добре працює, коли я намагався використовувати один, групі довелося так щільно навколо моєї відходів, що це було просто незручно. Але мені не потрібно використовувати, тому що я завжди відчуваю, що моє серце б'ється так що я просто треба вважати і дивитися на годинник. При бігу ваш пульс має бути близько 150 БМП, вона може бути трохи нижче або вище, але якщо близько 100 то ви, ймовірно, не працює досить швидко, і якщо він вище 180, то ви, ймовірно, працює занадто швидко для оптимальних результатів навчання.

Для вимірювання серцевого ритму, коли ви не можете відчувати це, ви повинні покласти палець на зап'ясті нижче великого пальця. Але це не просто зробити під час роботи, тому вам може знадобитися, щоб зупинити протягом десяти секунд, а потім рахувати кількість ударів. Ваш пульс відразу після зупинки, то може бути набагато нижче, ніж це було під час роботи, навіть якщо вимірювання треба було всього десять секунд. Слюсар ти швидше ваш пульс буде знижуватися, цей показник занепаду є самим швидким протягом перших кількох секунд, і це також набагато більше, коли ви робите вимірювання, коли ви тільки почали працювати. Ось чому я думаю, що краще навчитися відчувати биття твого серця без того, щоб відчувати себе ваш пульс, поклавши палець на зап'ясті.

Коли ви робите силові вправи і у вас є чудова кардіо-фітнес, ви можете виявити, що ваш пульс не дуже високий. У моєму випадку, одразу після виконання 50 віджимань поспіль, мій пульс буде близько 90 ударів в хвилину. Але це тоді від ЧСС, яка в моєму випадку трохи нижче 40 ударів на хвилину.

+357
Girri Muthhukumar Palaniyapan 15 трав. 2012 р., 00:14:55

Це може бути трохи ближчими до босоніж, ніж ви шукаєте, але Місяць босоніжки є хорошим варіантом. Дивний розмір ноги не проблема, тому що ви виміряти ваші ноги, відправляти їх вимірювання, і вони користувальницькі вирізати сандалі.

enter image description here

+306
Mari Mendez 30 груд. 2012 р., 23:26:03

Я ношу окуляри з половину потужності, що у вас є і були gymming протягом тривалого часу. У мене проблем не виникло досі і знаю людей, які мають потужності дорівнюють або більше, ніж те, що ви регулярно займатися спортом.

Відшарування сітківки-це термін, який я вперше прочитала і подивилася коротко. Він не працює як один з факторів ризику, хоча надзвичайно швидкісних видів спорту, таких як банджі-джампінг, стрибки з парашутом і т.д. включені.

Ви повинні почати повільно і проаналізувати прогресивної перевантаження для сили і серцево-судинної системи, щоб ваші адаптації організму. Ця рада однаковий для всіх новачків, незалежно від їх очкового чи ні.

+291
Geraden 5 лют. 2018 р., 23:03:32

Насправді, є щось важливе пропало з відповідей ви дали, Фред, що стосуються того, як машини гребний (на відміну від веслування на веслах) впливають на м'язи живота.

Цілком природно, на гребний тренажер малювати шків естафету на всьому шляху в шлунок які обороти на фініші тактний, з попередніми згинання АБС для того, щоб взяти досить легкого впливу. Ця деформація може бути сильніше в залежності від того, скільки імпульс, який ви бажаєте додати до фінішу. Тоді АБС знову розслабитися, як ви повернутися в положення зловити.

Це АБС-флекс, вбудований у веслуванні інсульту є дуже ефективним у стимулюванні ABS і цілі ядра, і тому я не згоден, що гребля-це не найкращий спосіб розвитку АБС. Дійсно, протягом всього тренування тіло, це заключне додаток до техніки охоплює одну з основних цілей багато займається спортом, щоб стимулювати ядро і ABS як частина загальної аеробного тренування.

Дійсно, через годину помірної веслування, ви будете робити помірні АВ флекс стільки 1800 разів (3 ударів у калорії, разом 600 ліцензій). Тепер це серйозні тренування за будь-якими стандартами.

Головне, щоб не переборщити динаміку і спізнюватися в термінах за гнучким графіком, в іншому випадку ви будете в кінцевому підсумку обмотувати себе і, можливо, навіть синці АБС.

Але хороша техніка протягом Веслування хід необхідний для того, щоб уникнути травм і отримати максимальний ефект від вправи.

+277
SBylemans 1 жовт. 2011 р., 03:30:47

Запобігти їх від болю у першу чергу

Є банани після тренування. Здоровий джерело калію має важливе значення для запобігання болю в м'язах. Якщо ви коли-небудь пили (алкоголь) тяжко вам, можливо, також відчував м'язові болі. Це пояснюється втрачає багато електролітів (солі калію) за рахунок сечогінного ефекту алкоголю.

Вітаміни групи В також важливі, щоб поїсти після фізичних навантажень. Особливо B1 (тіамін), так як дефіцит буде викликати біль у м'язах.

 • Круто після тренування плавати (мій особистий анекдот)

У мене немає офіційного джерела, щоб підтвердити це, але я вважаю, що купання в холодній воді після фізичних навантажень допомагає скоротити після тренування болючість. Поєднання прохолодної води і не напруженого тренування, щоб отримати хорошу постачання кисню та крові до оподаткування м'язів творить чудеса.

Коли ви робите вправи, які змушують ваше серце в анаеробному діапазоні (думаю, що швидше, ніж легка пробіжка) вашого тіла споживання кисню буде максимум і він почне метаболізм анаеробних умовах (без кисню). Побічний продукт анаеробного метаболізму-це ще спірна тема (з-за традиційного навчання проти поточних досліджень) , але це в основному те, що змушує "горіти" ви відчуваєте себе від важкої тренування. Якщо ви не прийміть заходи, щоб процес побічний продукт анаеробного тренування ви відчуєте біль на наступний день. Ось чому перехід від спринту до мертвої зупинки-погана ідея.

Так як же відновитися після анаеробної тренування? Зробити правильний охолодження аеробні тренування (наприклад, легкий біг підтюпцем), щоб забезпечити киснем і кровообіг вашого організму для обробки цих продуктів створені шляхом анаеробного (або фізичних) вправ.

Розтяжки до тренування. Не статичну розтяжку (довго наполегливо тягнеться в розслабленому стані), але і динамічну розтяжку (короткі швидкі тягнеться, коли ти напрягаешь м'язи), інакше ви будете дуже сильно витягнути м'язи і збільшити ризик біль зв'язок/травми.

Правильно розігріти м'язи. Якщо ви коли-небудь працювали з монітором серцевого ритму ви, напевно, вже знаєте, що ваше тіло не йде від 0-макс дуже добре. Це займає деякий час для серцево-судинної системи повністю адаптуватися до збільшеної інтенсивності.

Концепція досить проста. Тим краще Ваше тіло може циркулювати і забезпечити кисню до м'язів, тим краще воно зможе обробити субпродукти напружені тренування.

Як ви робите це залежить від того, що ви будуєте до. Наприклад:

Якщо ви тренуєтеся для бігу на довгі дистанції, то ви будете хотіти зробити більше тренувань в аеробному діапазоні, в основному, завдяки тому, що більш тип м'язів II означає більше вага і більше ресурсів (енергії) потрібно витримати цей темп. Як ви можете бачити на цьому сайті, Багато людей хотіли б підняти тему 'бігунів високий', де ви відчуваєте, як ви можете працювати вічно без втоми. Це в основному пов'язано з тим, що ваше тіло повністю прогрівається і ефективно метаболізувати в аеробному (і, отже, не створює будь-яких неприємних побічних продуктів), а також випускає ендорфіни. Як довго ви можете продовжувати йти без будь-яких функціональних проблем (розтягування м'язів, зв'язок, біль, нудьга), і ви можете підтримувати здоровий рівень енергії, теоретично ви могли б піти назавжди. На жаль, Ваш організм не має можливості правильно вести себе (травлення, відновлення тощо) Під час тренування. Це пов'язано з вашим тілом сфокусувала свої ресурси насимпатичної нервової системипід час тренування на відміну від парасимпатичної нервової системи.

Якщо ви більше орієнтовані на підняття тягарів, більш висока інтенсивність, короткий спалах вправ або інших видів анаеробних діяльності, як спринтерський біг; жорсткий і швидкий правило, чим важче тренування, тим важче ви зможете потренуватися'. Це в основному пояснюється тим, що чим більше ти тиснеш на анаеробний спектр, тим краще Ваше тіло буде регулювати, щоб бути в змозі для обробки анаеробних продуктів. Менше залишкових побічних продуктів означає менше після тренування болючість.

Якщо ви хочете дізнатися подробиці "чому" це правило вірно, Гугл термін анаеробний поріг і витратити деякий час на читання на тему. Більшість людей (включаючи мене) були виховані вірити-ні болю ніякого зиску'. Це тільки частково вірно. Ви будете відчувати деяку біль/скутість при першому запуску не важливо, що ви робите, але біль не однаковий прогрес. Якщо ви націлені на підвищення фітнес по-перше , перш ніж сила ви будете мати набагато менш болісний шлях до прогресу (і ви, ймовірно, бути більш здоровими в цілому).


Якщо у вас вже болить, не повністю уникнути діяльності. Пересуватися допоможе розім'яти м'язи трохи та швидше відновитися, просто заспокоїтися і дозволити вашому організму відновитися.

Оновлення:

Я просто наткнувся на керівництво з відновлення на уста (Сполучені Штати тенісної асоціації) , який охоплює всі ці моменти більш докладно. В тому числі і ЦНС (центральної нервової системи) і психологічної втоми, які я забув кришку в моїй відповіді.

+269
Josh314151 8 жовт. 2013 р., 12:26:15

Величезна реальність, яку треба прийняти, що якщо ви не робите значного часу і коригування для вашого здоров'я зараз, ви будете робити час і коригувань на тривалий термін і, як правило, невиліковних проблем зі здоров'ям у майбутньому.

Ви може бути зайнятий зараз із зобов'язаннями життя, але перебуваючи в апарат для ниркового діалізу зробить вас ще "зайнятий". Це не про чистою чи брудною машині, де ще є машина, яка просто він виглядає добре. Це про те, чи справді ви здорові або хворі, і довго жити або померти раніше. Це дійсно так просто. І якщо ви не ставимо своє здоров'я зараз, ви будете змушені потім з хронічними захворюваннями.

Я цілком не згоден з думкою про те, що "калорія-це калорія". Багато що пов'язано з твинка дієти, але це вирване з контексту. Метаболічні впливи 100 калорій рафінованих вуглеводів сильно відрізняється від метаболічного впливу 100 калорій з білка. Рафіновані вуглеводи (те, що ви їсте на обід кожен день, як зазначено в одному з ваших коментарів) шипи цукру в крові, виділяє інсулін, і сприяє накопиченню жиру. Твінкі дієта дослідження тривало 10 тижнів, і люди помилково екстраполювати це ставлення.

Якщо ви продовжуєте робити це, ви станете резистентність до інсуліну , що означає, жирних кислот і попливе у ваші кровоносні судини, прилипаючи до стінок, і ваша судинна система буде збільшувати кров'яний тиск, щоб компенсувати зниження діаметрів.

Мій рецепт, чого б це не коштувало:

 1. Дивитися набридло (це посилання зараз працює, щоб потік безкоштовно). Він робить дуже хорошу роботу, пояснюючи їжі, калорій і метаболічних порушень. Купити копію і дати його одного, а це дуже багато коштує.
 2. Пріоритетність ваших фітнес. Кинути свою роботу, взяти ще один, що ви можете дійти до. Зроблю все, що потрібно, щоб покласти ваші фітнес-перше, тому що ви будете платити ціну якщо ви не. І це не буде у час та в місці за вашим вибором. Якщо хтось приставив пістолет до голови і веліла йти в тренажерний зал або бігати кожен день по 45 хвилин, ти зрозумієш.

Для більшості людей твоя початку 30-х років-це той вік, коли ви вибираєте, який шлях ви хочете піти вниз. Твоя молодість йде, і ви повинні працювати проти неухильне погіршення здоров'я або просто відмовлятися і нехай це слайд.

Вибачення це не дуже веселий, але це правда краще, як я її знаю.

+212
zachfrey 16 лют. 2011 р., 13:52:42

Я особисто тільки коли-небудь зробити це мої кісточки, але я вважаю цей термін називається пульсуючим. Палсінг, де ви використовуєте дуже короткі руху. Коли я виконувала це було на прохання мого ПТ, які я роблю кілька вправ теля, і в один момент я б зробив 10 повних повторів, а потім 10 імпульсів.

Я не знайшов корисної інформації, але є інформація по http://www.theirongame.net/take-your-training-to-the-next-level-with-%E2%80%9Cpulse-reps%E2%80%9D.html:

Повторень імпульсів, деякі люди називають їх "спалює", небагато відрізняються, ніж форсовані повторення. Форсовані повторення передбачають виконання додаткових повних серії повторень вправ, з допомогою коригувальника або ваш партнер по тренуваннях. Під час цих повторень ви дійсно "житло в будинок біль". Вам потрібна їхня допомога, щоб успішно зробити повторень. Повторень імпульсів або опіки часткових рухів зроблено виключно вами, без допомоги коригувальника, за винятком, коли вам потрібно для одягу вагу після завершення набору.

Ось приклад, як можна використовувати імпульсні або спалити повторень: після того, як роблять нахил штанги натискає на 8 повторень, які ви виконуєте ще 6 повторень, натискаючи штангу від грудей вгору на 2" до 4" тільки. Ці представники повністю зроблено вами, а в барі лише переміститься на відстань від 2" до 4" від стартової позиції. Після виконання цих пару комплектів ви швидко зрозумієте, що ваш корректировщик буде потрібно, щоб допомогти вам у вішалці вагу! Ось мій список вправ, які працюють для імпульсного або спалити повторень:

• Жими – як штангою і гантелями
• Натискає нахилу в обидві штанги і гантелі
• Військова преса – як спереду, так і ззаду на шиї штангою тільки
• Проповідник кучері – як штангою і гантелями
• Вузьким хватом і зниження штангою преси
• Прес-трицепсів підйоми на канатної машини
+189
Jose Villalta 18 груд. 2018 р., 02:12:48

Я працюю з останніх 8 місяців у мене було значне поліпшення в маси, а також набратися сил. Я був раніше з упором на міцність з 3-4 комплектів 5-6 повторень з вагою так важко, як я міг підняти. Я набрала 15 кг, включаючи деякі м'язи щільні разом з жиром.

Тепер я хотів би перейти на чистий розмір і виглядати більш загордилися, замість того щільний вигляд. Для виконання тієї ж я почав з високий обсяг тренувань(саркоплазматическая гіпертрофія ) з 4-5 сетів по 10-12 повторень з помірними вагами, так що я можу виконати 10 повторень.Мій раціон такий же, як і раніше(3600 ліцензій і 200 г білка). Інтервал відпочинку між підходами становить близько 90 секунд.

Я дотримуюся цієї нової програми протягом місяця, і я не бачу ніякого прогресу або вага або розмір м'язів. Може хто-небудь підкаже щось?

+125
Mukul Bansal 12 січ. 2013 р., 01:25:52

ІМТ приблизно так само просто, як він отримує, щоб оцінити, що працює для багатьох людей. Але ви абсолютно праві, що це не працює для всіх. Для тих, хто не підходить, я б сказав ІМТ працює досить точно, як сигнал, що їм потрібно зробити щось або зіткнутися з медичними проблемами. Для кого-то, хто буде відповідати, ІМТ не підходить. Але ти вже так підходять не турбуйтеся про ваш ІМТ.

Ми повинні бути пильні медичних страхових компаній і роботодавців, які можуть використовувати ІМТ у всьому, як якщо б воно було точною для всіх. ІМТ може показати в програми стимулювання, і було б дуже неправильно, щоб покарати когось, хто підходить, хто трапляється з проблемною ІМТ результат.

+87
KasunPrabath 10 серп. 2018 р., 06:58:39

У мене точно така ж проблема, але без болю. По суті, моя нижня нога злегка повернена означає, що якщо я вирівняти ноги так що мої коліна були спрямовані прямо вперед ноги, особливо ліву ногу, окуляри злегка. Його фізичний недолік, який не може бути "виправлена". Однак, я виявив, що біг у взутті стабільність поліпшується хода і зупиняє надмірне безбар'єрного. Я не отримую будь болі в коліні, не мали жодних серйозних травм і регулярно бігати марафони за 2:50. Не дозволяйте йому зупинити вас!! Спробувати деякі черевики стабилности і подивитися, якщо це допомагає (я біжу в структурі Найк 17) і триматися подалі від усього, мінімальний.

+65
Schneewittchen 12 груд. 2011 р., 17:58:04

В 5'10, 160lbs я був спортивної статури. Після того, як я почав підійматися скелі 6 місяців тому (4 години в день тренувався ДБЖ, тобто сидіти, віджимання, рада студмістечка...) я підскочила до 170фунтов в перший місяць з помітного збільшення м'язової маси. За останні три місяці я до 155lbs з видимим ABS і навіть більше рельєфність м'язів/маси.

Це спонукало мене поглянути на свою калорійність харчування вихід проти і я знайшов щось, що може викликати занепокоєння. На думку багатьох онлайн калькулятори, вони дали мені результат 3800-4200 калорій спалюється за 1 годину на жорсткому велосипеді в день, і 4 години скелелазіння з тренування і всі нормальні щоденні завдання, як ходьба.

Після введення їжі, яку я їм( всі надзвичайно здорові, не оброблені, майже без глютену та веганські, за винятком яєць), калькулятори кажуть, що я споживати 1600 калорій!

Які наслідки матиме таке низьке споживання співвідношення виходу? Це може бути стійким? Якщо немає як це виправити?

+55
Irma07 18 січ. 2013 р., 15:29:21

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil