Я повинен бігти наступну гонку? Або залишитися з-за моїх телят?

Що є кращим способом, щоб дістатися до повного відновлення ось так я раси?

Минулої суботи, я побіг 5K гонки, типовий шкільний раси. Після належного охолонути протягом 30 хвилин, пізніше в ту ніч я проїхав на велосипеді 30 км з кліпи на дорозі велосипед. Я пройшов досить легко (тільки про 13mph сер.) так я думав, що це щось на кшталт перезарядки або їздити відновлення.

В неділю я не відчуваю себе дуже погано.

У понеділок, ми провели тренування, вранці з вправи, як стрибки, станова тяга, (і основних). Я помітив, що мої ікри були трохи clinchy, але нічого поганого взагалі. Досить типовий. Пізніше в той же день, ми бігали на швидкість тренування. Я був в змозі зробити на швидкості, але на відновлення пробіжки, я ледве міг змусити свої ноги рухатися, я дійсно відчуваю біль у верхній частині ікри. Я вирішив просто пройти через це одне тренування, тоді я міг би повернутися його після.

На наступний день, прокинувшись мої ікри були дуже хворі, я не могла рухати ногою будь-яким способом, який використовував мою литковий м'яз. Я їздив на велосипеді на наступний день замість того, щоб бігти.

День після, я пропустила зустріч, і взяв відгул. Поради тренерів до льоду їх і взяти 4x12hours ібупрофену. Так я холодний 2хс залишок ночі

І ось сьогодні, я знову їздив на велосипеді, не відчуваю себе так погано, але біль була все ще там.

У мене завтра (п'ятниця) прийняти легко і...

В суботу у мене один з найбільших гонок в сезоні, і я хотів би запустити його, якісь поради, щоб отримати мене через цю гонку?

Спасибі!

+811
Tudor Vintilescu 4 лют. 2013 р., 23:24:46
34 відповідей

У мене є тренажерний зал в моєму домі і я в основному тільки тренування, мій брат, який робив тренування на довгий час навчив мене деяким вправам.

Якщо я роблю в основному ті ж вправи для кожної частини тіла (біцепс, трицепс, спина, ноги і т. д.) Я перестану набирає м'язи? Збільшуючи вагу кожні 2 тижні або так буде запобігти застою ?

+998
Spark 03 февр. '09 в 4:24
Тренування-частота-кількість вправ, які ви робите в одиницю часу
+990
taocp 3 лип. 2019 р., 01:25:28
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Прям як: що я можу зробити в тренажерному залі мудрий, тренажерний зал Планета фітнес, харчування і мудрі, щоб набратися сил і м'язів, а також схуднути?

Мені 17, буде 18 в серпні, і я хотів бути м'язистим і сильним на деякий час. У мене було ожиріння протягом більшої частини мого життя, і я зовсім недавно втратила близько 70 фунтів на рік-півтора, переходячи від 220 до 150. Я спортсмен, граю в крикет, так що я теж хочу отримати здоровіше і сильніше для цього. Я звик покладатися на гімнастику як тренування, так як я був дуже мало часу, щоб присвятити ходити в спортзал. Я пішов від нуля віджимання близько 30 в комплекті. Не можу зняти досі. Я б поїхав в мій тренажерний зал "Планета Фітнес", протягом 3 місяців на початку цього року, коли мій графік прояснилося, з січня по березень 3 рази в тиждень щотижня. Я помітив збільшення сили, але нічого для збільшення розміру. Нещодавно я знову почав ходити в тренажерний зал і працювати з вагою машини, і я знову помітив приріст в силі, але знову ж таки нічого в плані збільшення розміру. Я чув від друзів, що для нарощування м'язової маси мені потрібно зробити 4 підходи по 10 повторень, інші джерела кажуть, що 3 підходи по 8 повторень, інші друзі кажуть, щоб піти велику вагу і низька реп для тренування для сили і м'язів буде великий. Як правило, я не кардіо інші, ніж коли я граю в крикет, так як я чув, що кардіо заважає будь-яких успіхів. Але знову ж таки, я бачив, немає маси взагалі. Як бачите, я дуже збентежений про це.

Харчування мудрий, я вегетаріанка, тому більшість моїх білок надходить з молочних продуктів, сої та протеїнових коктейлів. Я намагаюся, щоб отримати 1 грам на кілограм ваги тіла в дні тренувань, але я боюся, що я буду одягати на себе більше жиру, ніж нічого. Я переконайтеся, щоб отримати білка не менше 2 годин після тренування, і я викладаю мій протеїн через їжу.

Загалом, буду вдячний будь-якій допомозі пропонованих тут. Я б з ожирінням і жиру протягом всього мого життя до недавнього часу, і я завжди мріяв якось бути сильним і м'язистим. Я сподіваюся, що це мій шанс зробити це. Спасибі велике!

+957
amyangfei 29 трав. 2012 р., 18:17:02

Мені 24 років, має 5'5" (165 см) ріст і вага 52 кг. Я хочу завершити за 14 хвилин до 5 липня 1,6 км. Як я можу виконати цю мету протягом обумовленого часу? Якою повинна бути найкраща стратегія для цього?

+946
ismailarilik 28 січ. 2013 р., 07:48:23
Шия-це частина тіла, на багатьох наземних і вдруге-водних хребетних, що відрізняє голову від тулуба або тулуб.
+913
Murray Foxcroft 25 черв. 2019 р., 16:47:11

Так є болі в спині графіки. Але у великій схемі речей, будь-яка така діаграма буде мати багато відсутньої інформації, тому що існує дуже багато типів болю в спині ставити на один графік.

Для решти питання, я не бачу, що ви намагаєтеся запитати. Схоже, ви просто розмірковую про те, чи дійсно існує моделювання пошкодження програмного забезпечення, і що виходить за рамки цього клієнт StackExchange.

Будь ласка, прочитайте на тему керівництво , перш ніж питати.

+885
Yorke 17 лют. 2017 р., 03:44:23

Знайти себе фізіотерапевтом, щоб допомогти вам, якщо це можливо, так як він зможе підібрати вправи для вашої конкретної ситуації.

Нещодавно я пройшла через це. Я виявив, що я можу підняти (квартира) якщо я пройшла дуже легкі на вагу (я впав назад у бар тільки) і якщо я отримав мою спину і плече позиція правильна. Для мене це втягувати лопатки (але не так перебільшено як у пауерліфтерів) і попадання лікоть в правильному положенні (для мене, у становище 45 градусів). Крім того, зніміть зі зброєю, а не висуваючи плечі вперед.

Якщо ви граєте навколо з цим, ви повинні бути в змозі знайти комбінацію змінних, де це не боляче (або трохи боляче). Це те, що ви хочете.

Також я виявив, що особа тягне, буде дуже корисно отримати мої плечі. Переконайтеся в тому, щоб зробити плечі назад і вниз на початку кожного повторення.

+876
zoeker 25 серп. 2015 р., 02:30:09

Я не пробував це сам, але ви могли б спробувати томбуй запливу і помістіть пристрій Там, що буде, сподіваюся, тримати його вище рівня води.

Ви не будете плавати метрики, але ви могли б отримати трек GPS точок ОК.

Крім того, я вважаю, що за допомогою "запис кожну секунду" в налаштуваннях >> запис даних теж допомагає точності, для потоків.

+829
jdgregson 16 лип. 2010 р., 07:30:37

Ваш підхід, низьке споживання їжі і використовується для тонування цілей, щоб вирізати зайвий жир тіла, щоб зробити ваші м'язи стають більш помітними.

Якщо ви хочете рости м'язи ви повинні робити силові тренування і збільшити споживання білка, вживаючи багаті білком продукти для підтримки м'язового відновлення і зростання, і уникати продуктів з високим вмістом жиру і вуглеводів.

Білкових Продуктів, Багатих

 • Курка
 • Риби
 • Пісна Яловичина
 • Яйця
 • Квасоля

Продукти, щоб уникнути

 • Паста (з високим вмістом вуглеводів)
 • Цукор (з високим вмістом вуглеводів)
 • Хліб (з високим вмістом вуглеводів)
 • Фритюрі харчові продукти з високим вмістом жиру)
 • Фруктові соки (з високим вмістом цукру) краще дотримуватися, а не з цілого плоду

Коротка відповідь: без достатньої кількості білка м'язи не будуть рости, незалежно від того, скільки ви працюєте.

+786
Atharva Pandey 2 серп. 2014 р., 13:12:52

Просте запитання, чи Може плавець поїзді і плавати 125 км в тиждень? Просто цікаво знати, якщо це можливо, що плавець може тренуватися і кожну тиждень плавати 125 км, тиждень?

+777
einav 3 лип. 2016 р., 05:53:57

1) йде розминка перед швидка ходьба? якщо не те, що розминка вправи треба робити?

2) йде розминка перед бігом? якщо ні, то що розминка вправи треба робити?

+777
0xniran 22 лип. 2016 р., 23:28:56

Я рекомендую стартову силу. Це три дні на тиждень, а решту часу так само важливо, як піднімаючись днів. Я не впевнений, що ви розумієте під "надуманими", але мені здається, що якщо ви полюєте зебри і лазити по деревах, будь-які регулярні тренування, створений людьми в сучасному світі є надуманим. Розробник цієї програми має багатий досвід, але я не в курсі будь-яких досліджень у клінічному сенсі. Я нічого не можу додати, що вже не обговорювалося на цьому сайті.

+770
Babak Kardan 19 вер. 2013 р., 14:08:20

Книги про силових вправах:

 • Початкова сила: основна стійка навчання (3-е видання). Марк Rippetoe.
 • Практичне програмування для силових тренувань (2-е видання). Марк Rippetoe і Лон Кілгор.

Книги про харчування:

+751
Mohammad Haseeb 18 серп. 2012 р., 00:59:53

Я б хотіла носити VFFs для бігу, але на жаль у мене чет подібний/довжина ніг і ступні, що зробити це практично неможливо носити. Є недорогі альтернативи, які я міг би подивитися (повний босоніж не варіант)?

Дякую

Примітка сторони:

Я відвідав магазин в моєму районі, і запитав, якщо вони несли НБС. Потім мене пригостили викривальна мова про те, як всі ці компанії знаходяться в ньому тільки за гроші, вони не для всіх бігунів, вона вивчає подология і вони жахливі, навіщо комусь рекомендувати їх, і т. д.

+708
Chris Geirman 1 лют. 2017 р., 12:04:08

У мене теж була спінальна хірургія. Крім постійної роботи, я також проаналізувати тип йоги двічі тягнеться в день. Я думаю, що важливо додати, що минає, в будь-фітнес-рутину, як ви віку, оскільки гнучкість може обмежувати діапазон руху. Для тренування, я думаю, це найкраще, що ви вирішите, що працює для вас.

+706
momo lay 24 лист. 2012 р., 16:29:28

Їм зараз сила починаючи з 3-го тижня грудня (до цього я займався гантелями підйом, який був з жовтня по листопад).

Присед на 155lbs станова тяга на 175lbs лавці біля 115lbs накладні прес 90 кг

Ive зробили те, що я вважаю значний прогрес у моїй ліфти, але поранився трохи час від часу з-за страшної формі.

Я зумів виправити деякі мої запитання форма за останні 3 тижні, але виявили, що в той час як я продовжую переучуватися ліфти, фіксуючи форму, я борюся, щоб впоратися зі зростаючим підйому необхідних програмою. Я не впевнений, якщо його з-за моєї дієти або просто моя форма (я вважаю його наче), що я борюся.

У будь-якому випадку, щоб скоротити до погоні, я хочу СС на скидання мого ваги (тобто починаючи з 45lbs для всіх вправ) на місяць, а потім перейти знову до моєї поточної ПРС, на цей раз з правильною формою.

Однак я не впевнений, що може статися з моїм PRS і мої м'язи, якщо я зроблю це. Але я дійсно відчуваю цей підступ дуже важливо для мене, щоб рухатися вперед.

Планування їм продовжувати якщо з 4 вікно подання год і -30% у вихідні дні при обслуговуванні в дні тренувань. Причиною дефіциту є, бо недавно я підвищив мій Bf% до близько 16%, а хотілося б хоча б до 12% через 2 місяці або близько того.

Тл;ін: deloading б на тиждень, щоб виправити проблеми форма роботи для мене чи це буде контрпродуктивним? Я зроблю -30% ліцензій на дні відпочинку і обслуговування в дні тренувань, оскільки їм близько 16% БФ і хотів би бути на 12% БФ в 2 місяці з перервами посту.

+700
bellcross 9 бер. 2018 р., 18:50:11

Один мій знайомий, приймаючи тренажерний зал в будь-який інститут, і він запропонував мені взяти limcy медицини , які містять вітамін С після тренування і дуже дешеві таблетки, які кожен може собі дозволити.

Limcy планшета деталі:http://www.catalog.md/drugs/limcee.html

Так що я просто хотів задати вам, хлопці, що це добре приймати такий вітамін С добавки після тренування?

+671
Godfrey Sididzha 2 жовт. 2011 р., 05:12:48

Я студент і живу розкладом, що робить неможливим для мене, щоб робити які-небудь надзвичайно серйозні програми або навіть піти в спортзал. Таким чином, я почав тренуватися вдома, робити в першу чергу наступне:

 • Віджимання з стрічками опору, я поставив групах, так що я можу зробити тільки 10 повторень на максимум міцності.
 • Підтягування

5 комплектів кожного до знемоги обох

Я п'ю сироваткового після тренування, і відпочивайте 2 дні поки я повторити цикл.

Я нехтую нижньої частини тіла, яких я знаю, не така вже й велика, але я намагаюся зосередитися на моїй верхньої частини тіла. Я хочу бути сильніше, бути більш підтягнутою і збрити зайвого жиру на животі.

Ось мій загальний підхід до харчування. У мене немає мети намагатися рахувати калорії чи з'ясовувати точний зміст протеїну. Замість цього я їм цільні злаки, біле м'ясо, риба, горіхи, овочі та фрукти. В середньому за харчування я б зробив 30% зерна, 40% овочі, 30% м'ясо або замінники м'яса (тофу, сейтан тощо). Я їм 3 рази в день, з закусками один або два рази в день з горіхами, насінням або плодами.

Як це все виглядає? Я зроблю хороший прогрес з цим? Мені потрібно зробити мої тренування більш інтенсивними?

+671
Telefunken 8 груд. 2011 р., 19:22:28

Я знаю, я, напевно, чогось недостатньо розуміють про весь травний процес, але концепція досі залишається незрозумілим для мене про це.

Вони кажуть, що жувати-це добре, так як він predigests їжу на дрібні шматочки і частково розріджує його, що робить його легше перетравлювати і розщеплювати їжу швидше. Це особливо важливо для отримання всіх вітамінів і поживних речовин з їжі. ОК, сенс.

З іншого боку, ми з високим ступенем переробки, продукти переробки зернових, на яких вони кажуть, що організм засвоює їх дуже швидко, що означає, що всі вуглеводи дуже швидко засвоюються, рівень цукру в крові швидко зростає, і багато невикористаного цукру зберігається у вигляді жиру. Таким чином, менш оброблені крохмалисті продукти приходять більш рекомендується, так як вони більш щільні, ніж у рафінованому, і це займає більше часу, щоб переварити, так що більше цукрів звикнути і не перетворюється в жирові відкладення для складських приміщень. Робить багато сенсу, як добре.

Тепер, все це означає, що якщо немає ніяких поживних речовин, щоб бути отриманим, і їжа містить багато вуглеводів (я знаю, що ми не повинні їсти такі продукти харчування), це дійсно має сенс, щоб не жувати, що їжі так багато? Наприклад, якщо ми їмо сильно оброблені зерна, такі як макарони з рафінованої білої муки, чи має сенс взагалі пропустити багато жувати - це в результаті набирає менше калорій?

+648
Rob Keller 21 трав. 2015 р., 10:15:40

У вас є доступ до весляр?

Очевидно, ви докладаєте чинності через ваші ноги на весляра, але це не впливає, як працює. Якщо у вас є доступ до одного я рекомендую навчання хорошій техніці, а потім дати йому кілька спроб (я можу дати посилання на відеоурок, якщо ви зацікавлені).

Редагувати : я повинен також додати, що це може бути ваш стиль. Я знаю, що їм боляче, коли робити інші речі, ніж біг, але одна річ може бути джерелом, а потім робити інші заходи результати від болю, бо ти ноги ще не встигли зажити. Так, ви, можливо, забажає розглянути свій стиль і домагатися внесення змін. Я рекомендую шукати позу методикою доктора Романова, щоб побачити, якщо "повторне навчання" як працювати добре може допомогти вам.

Редагувати : Отже, це прекрасна техніка веслування підручник для початківців. Є трохи фонового шуму, я сподіваюся, ви не заперечуєте, що. Візьміть речі легко спочатку, і звертати увагу на кожну одиницю техніки. Якщо у вас є додаткові питання, я радий відповісти чи надати додаткові відео, які йдуть у більш докладно. Давайте всі знаємо, як ви прогресу ваш діагноз болю в ногах і те, що ви знайдете, що працює для вас. https://www.youtube.com/watch?v=E_-7VQpPd54

+579
MAM 17 вер. 2018 р., 19:52:45

Я експериментувала зі спортивної лубриканти, такі як ковзання тіла або спортивних сліків. Є спеціальні лейкопластири соска, які також використовуються, як Ерік Кауфман припустив.

+571
user25985 12 квіт. 2012 р., 01:03:26

Я за комп'ютери. Все, що я зробити, це сидіти і код, 24/7, який зробив мене нічний спосіб життя,противний, і анти-соціальна істота. Я хочу внести зміни в мій малорухливий спосіб життя.

Я хочу працювати на регулярній основі і зробити це звичкою. До відома, я сильно кофеїном істота і я курю широкий спектр матеріалів. Я спробував запустити пару раз і я біжу з дихання. Однак, кожен раз, коли я біжу, я відчуваю себе такий буйний і моя схильність до куріння і сигарет вам виключно знижується.

Я хочу позбутися куріння, щоранку бігати, але, можливо, я ніколи не міг позбутися від кави. На моє запитання, отримавши поглиблені контексті про мене, як довго і як часто потрібно бігати? Кожен день? В який час? Рано вранці? Без або з сніданком? Як довго? 30 хвилин? 1 година? Я живу в школі, яка знаходиться на горі.Мені подобається ходити тихо, але тепер я хочу розслабитися і спокійно працює.

+476
Y Chen 26 жовт. 2016 р., 18:36:17

Я не знаю вашу мотивацію для пошуку наукових статей на цю тему, але особисто я не знаходжу документів з цих питань дуже інформативний і надійний. Просто тому, що неможливо створити дійсно об'єктивну контрольну групу.

Я впевнений, що ви можете знайти деякі документи про лінійної прогресії, тому що вона є основою всіх сил. Загальновідомо, що якщо у когось є проблеми з ногами, спочатку лікарі намагаються перенести свої пальці, потім ступні, потім ноги і т. д. Це лінійна прогресія.

ось посилання;
http://startingstrength.com/articles/brian_jones_story.pdf

До речі, Стартова сила є форум, де можна дізнатися в основному дійсно класні речі. Просто бути спокійним на форумах, і шукати свій шлях, читати ваш шлях. Це допоможе вам і дати вам ідеї.

+432
Yidir 2 бер. 2017 р., 00:43:39

Для початку, ви можете зробити певну кількість повітряних присідань / віджимань щогодини!

+421
ati 22 черв. 2015 р., 10:47:39

Не витрачайте свої гроші. Якщо ви не готові поставити в більш вправи трохи, ви побачите з добавки буде близька до нуля. Якщо хтось вам сказав, що ви виглядали більше, в той час як ви приймали креатин, що креатин викликає вас, щоб зберегти трохи більше води мав трохи більше ваги води зсипати тебе, але це не те ж саме, як фактичний приріст м'язової маси.

+418
user77370 2 груд. 2016 р., 09:22:23

Схоже, що ви не надто багато упором на вправи в тренажерному залі і занадто мало на ваш раціон. У мене були силові тренування і вправи вже близько 10 років, і харчування є абсолютним найважливіша частина.

Я пропоную вам прочитати АБС дієта. Це дійсно допомогло мені протягом багатьох років, щоб зрозуміти, що викликає жир і які види їжі ви повинні отримати м'язи і втрачати жир. Вона також має велике вправи і рецепти!

+343
Huw Jones 3 лист. 2018 р., 13:33:39

Я плавець, особливо захисні. У мене підняття тягарів набір на Різдво, але я не зовсім впевнений, як використовувати його для метеликів, або навіть плавання в цілому. Я читав на ці питання,

Який тип або кількість тренувань вага є корисним для початку плавець?

Який набір сушу вправи я можу виконати це було б рівнозначно плавання?

і переглянув в інтернеті, але я вирішив поставити тут для цього конкретного удару. Які види вправ (не тільки підняття важких речей) і розтягування може допомогти доповнити метелики?

Крім того, які м'язи я повинна зосередитися на відпрацювання?

Спасибі за будь-які поради!

+300
chemdog95 25 серп. 2010 р., 02:48:33

Немає. Є формули для розрахунку базального метаболізму (BMR) і загальна добова витрата енергії (TDEE на). Для вправ таких як ходьба або біг можна оцінити кількість спалених калорій на основі виміряних даних продуктивності. Скажімо, у вас є зріст, вага, стать, відстань і час, а також вимірювання спалених калорій, то ці параметри можуть бути використані в якості передбачення останнього. Подібного роду методів, використовуваних в машинному навчанні, де входи використовуються для "підготовки" алгоритм знаходження передбачив вихід.

Навіть так, там просто занадто багато невідомих параметрів залишилося, що буде мати великий вплив. Якщо ви працюєте на похилій поверхні або відхилити, "відстань", як буде вимірюватися на карті буде відрізнятися від фактичного їздив, але інтенсивність ходьби або виконання буде залежати. Зростання і вага не скажу вам нічого про склад тіла. Ви могли б дві людини, для яких ці параметри ще ж є великий відсоток жиру в організмі, в інших дуже низький з великою кількістю м'язової маси. Рівень фізичної підготовки і адаптації до фізичного навантаження буде впливати на ефективність і частоту серцевих скорочень, подальші оцінки неточними.

Простіше всього використовувати пульсометр, який приймає згаданим входом і потім використовує пульс вимірюється через короткі проміжки часу, щоб постійно розрахувати витрата енергії. Але навіть це не зовсім точно. Можливо, якщо у вас є монітор, який дозволяє експортувати дані серцевого ритму для тренування, він може бути включений в програму, що займає складу тіла під увагу. Я не знаю про існування чогось подібного. (Якщо це не вихід, робити що-то, як він упевнений, звучить як дуже цікавий проект. Потрібні тільки базові знання в області машинного навчання і методики, як метод градієнтного спуску.)

Проста формула, однак, в кращому разі буде дуже неточною.

+243
uared1776 10 серп. 2015 р., 08:39:27

Як заявив з важкої атлетики вимагає більшість, якщо не всі м'язи, в деякій мірі, однак у ривку і поштовху 2 різних високотехнічним руху, які використовують різні м'язи по-різному.

У той час як силові тренування, як то запропонувала Кейт, це важливо, якщо ви зацікавлені в виконанні важкої атлетики ви зможете швидко знайти програму початкової міцності задовольняє.

Стартова сила вважає "основними підйомниками", тобто жим лежачи, спина присідання й станову тягу, і тренує їх для максимальної сили - переміщення за величиною, що можливо-це, в той час як Олімпійська важка атлетика поїзда для максимальної сили, що люди називають вибуховий рух або рухається відносно велику справу якомога швидше.

Через повільних контрольованих рухів через мінімальний літак, сучасна силова тренування може поїзд незначні допоміжні, стабілізуючі м'язи, але не в тій мірі, у важкій атлетиці, яке вимагає контролю великої ваги, що швидко буде значний крутний момент. Багато спортсменів в контактних включати, принаймні, прибирає в свої програми з цього приводу.

Якщо ви шукаєте важкої атлетики, для задоволення або конкуренції, її варто вивчити, які програми доступні, крім часто зустрічається в сучасному міцність програми. Стартова сила дасть вам хорошу базу, однак якщо ви зацікавлені в олімпійській важкої атлетики доповнюючи його рано методика практика великих олімпійського руху - навіть ручкою від швабри.

+233
ThisWojciech 19 квіт. 2013 р., 01:19:58

Пульсу не є точним наук, як фізика або математика - це м'який науковий сенс це взагалі відноситься до більшості населення або групи зразків.

Якщо ви вважаєте дзвоноподібному кривий, стандарт з підготовки кадрів відноситься до може бути 80% (чи скільки там) вибірки. Це точно не поширюються на дві групи 10% на зовнішні сторони графа.

Ви не випадковість, це добре. Деякі люди можуть отримати їх годину до 240bpm, а деякі не можуть отримати свої год вище 100bpm. В "220 мінус ваш вік" максимальна ЧСС формула не працює для викидів.

Я б просто використовувати відсоток максимум годину або "тест на розмову" і ігнорувати весь 140-150bpm цифри.

Я тренував дитини плаванню, який не зміг підняти пульс вище 120 або близько того, і він у підсумку став фіналістом громадян Канади з плавання. Це не має ніякого значення, як важко ви працюєте чи ні.

+215
HorstKevin 24 вер. 2011 р., 17:09:55

Чому жінки на одні і ті ж дози стероїдів, з тим же рівнем підготовки досвід, на ті ж програми з тими ж ваги або ще важче на 30 кг, як і чоловіки, на стероїди, як і раніше, значно слабкіше, наприклад жіночі низьким пауерліфтерів, Олімпійських важкоатлетів?

+201
Duncan McKenzie 19 серп. 2013 р., 02:35:52

Схоже, що ви досягли критичної точки, і, можливо, перетренованість в рази. Довгої тренування призведе до підвищення рівня кортизолу, покласти ваше тіло в катаболічну стан. Це зробить вас почувати себе втомленим і навіть може призвести до затримки росту м'язів. Рівень кортизолу рости, коли організм перебуває під стресом. Звичайно різнобій відіграє велику роль. Будь-які невідповідності у вашій тренуванні буде сіяти хаос на ваш рівень енергії.

Кілька пропозицій:

 1. Пити після тренування пити відразу після тренування. Є багато, щоб вибрати з, Але я зазвичай купую Acceleradeбыл, тому що ціна розумна, і це є на смак досить добре теж. Хоча, технічно Endurox повинен бути більш ефективним, оскільки він має краще співвідношення білків/вуглеводів. У будь-якому разі ідея з цими напоями полягає в тому, що вони будуть зупинити зростання рівня кортизолу і допомогти стимулювати синтез білка.
 2. Як Лорен вже пропонував, можна спробувати розділяти вашу рутину. Можливо 2 або 3 дні в тиждень силові навантаження, чергуючи їх з пару днів кардіо. Кожне тренування буде трохи коротше, і просто, можливо, дозволить вам легко відновитися з дня на день.
 3. Аналізуєш свій раціон на кілька днів, і визначити, скільки білка, вуглеводів та жирів ви вживаєте щодня. Із звичайної, як у вас, можливо, хочуть розстріляти за що-то близько 30% білків, 40% вуглеводів / 30% жиру.

Якщо ви знайдете правильне поєднання дієти, фізичних вправ, відпочинку і харчування після тренування) насправді ви повинні почати бачити покращення у вашій працездатності, а також ваші енергетичні рівні.


Як просили в коментарях: "звідки я знаю, що перебрали"?

Є деякі показники, такі як підвищення частоти серцевих скорочень спокою. Але, мабуть, найбільш надійна річ буде звернути пильну увагу на те, як ви відчуваєте себе в день будь-якого тренування. Якщо, наприклад, ви все ще відчуваєте біль і втома від попереднього тренування, і все одно потім вирішити для тренування запишіть свої працездатність протягом дня. Якщо ви не змогли підняти вагу, або просто видихаються швидше, тоді є хороший шанс, що це з-за перетренованості.

+154
Vermillion 19 лют. 2011 р., 14:35:34

Я збираюся ігнорувати проблеми з колінами, тому що а) я не лікар, і б) вони не мають відношення до питання, ти насправді питаєш (хоча, якщо ви стурбовані, Спортивний поговоріть з конкретним лікарем про це).

Що ви відчуваєте, як правило, називають "новачка виграш", як, як людина нова, щоб працювати, ви знаходите, що кількість ваги ви можете підняти швидко збільшується, як ви отримаєте більш комфортно під бар / регулювати вагу, покращує свою техніку і поліпшити зв'язки між мозком і м'язами (тобто ви навчитеся набирати м'язи краще).

Зробити більшість з них в той час як ви можете, але спробуйте і не сходити з розуму і травмувати себе. Ви знайдете в якийсь момент сума, яку ви додати в барі сесії до сесії впаде, поки ти або дуже маленький дохід або, здавалося б, застоялося. Це те, що зазвичай називають "молотаркою".

Це та точка, де більшість людей кидають. Не більшість людей.

Коли ви натискаєте на цю точку, визнати її такою, яка вона є, і переконайтеся, що ваш раціон живлення та відновлення і на точку, а потім робити те, що ви можете проштовхнути. Можливо, вам доведеться комбінувати тренування, ви, можливо, просто поїду на тиждень, але це питання для іншого часу.

+39
Susan Sargent 19 січ. 2015 р., 16:18:19

Найдешевший як вже було сказано-це вправи. Швидкий підйом штанги на важкі ваги. В залежності від витрат на тренажерний зал, який може бути відповідним чином дешеві для вас, або це може бути досить дорогим.

Я був би дуже здивований, щоб побачити, хто робить успіхи, використовуючи тільки вага тіла так швидко, як з вільними вагами.

+13
CarlHaberfeld 30 груд. 2019 р., 18:26:43

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil