Ноги пітніти під час фізичних вправ

Я працював вчора, я останнім часом збільшилися темпи я біжу за вчора, вперше мої ноги стали пітніти більше, ніж моя верхня частина тіла, зазвичай це верхня частина мого тіла, що не потіючи, але чомусь мої ноги потіли, ретельно. Раніше такого ніколи не було, може хто-небудь пояснити, чому ми потіємо в деяких місцях, ніж в інших? чому він не круглий? і, можливо, пояснити, чому, що сталося вчора? це було лише тренування на біговій доріжці.

+137
Udara Seneviratne 12 квіт. 2012 р., 17:26:12
34 відповідей

Забруднення повітря може вплинути на ваші легені, викликаючи кашель, чхання, сльозотеча, задишка і фактичний напади астми. В напад астми, ваші набрякають легені і дихальні шляхи звужуються, що зменшує кількість кисню, потрапляючи у ваші легені.

+997
LeanneKen Young 03 февр. '09 в 4:24

Як вже згадувалося у коментарі @Дейв Liepmann, ви можете спробувати тренера з індивідуальної оцінки вашого рівня і індивідуальний навчальний план. Але це буде коштувати досить багато грошей.

Я рекомендую спробувати деякі книги (і додатків і відео), які я дуже люблю. Як @Алекс я згадав YAYOG Марка Lauren хороша відправна точка, яка вважає всіх частинах тіла, з силою і силовий витривалістю.

Мені теж подобається програма-зонний засудженого за пів Уейд. Забув ім'я і історію навколо нього, я думаю, це тільки для маркетингу. Він має 4 (соотв. 6) великих рухів, яка звучить дуже важко, але ви почніть на низькому рівні і прогрес, наприклад, від стіни віджимання на одній руці Віджимання.

Ви можете перевірити на перших рівнях, де ви знаходитесь прямо зараз, і почати звідти, або ви можете спробувати почати все вправи з 1 рівня і зосередитися на належній формі. Стіни віджимань буде звучати легко, але 30-50 осіб з належною формою і дуже повільно і дам тобі дупу (або в даному випадку руки і плечі).

Інші місця, щоб почати з гімнастики будуть:

 • Аль Kavadlo (розсовують кордони)
 • Келлі Starett (стає еластичною Леопард)
 • У Barbrothers
+996
hgcrpd 11 лип. 2011 р., 21:53:58
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є, звичайно, травми-профілактика пільги в залежності від того, скільки миль ви працюєте.

 • Зміна рельєфу відмінно підходить для зміцнення всіх маленьких стабілізуючих м'язів ніг і ніг.
 • Різної поверхні ви працювати в (змінний стимул тобі ноги) гарантує, що ви ніколи не заспокоюватися і більш стійкі до травм.
 • Є багато нещасних випадків, які відбуваються в тренажерні зали і бігові доріжки. Працює на пристойний кліп, дивитися Netflix обов'язково закінчитися катастрофою.

Звичайно, є контр-аргументи по кожному з цих пунктів, і ви могли б бути більш готові впасти з бігової доріжки, ніж нападуть якщо ви приймаєте неправильний поворот. Зрештою, обидва навчальних середовищах мають свої переваги і недоліки, але я вважаю, що користь від установки зовні набагато переважають ті біг на біговій доріжці.

+989
Roger Coutts 20 лют. 2015 р., 17:52:12

Я 6 футів висотою, 20-річна хлопчик. В даний час я важу 60кгс.

Я беру звичайний раціон складається з сніданку, молоко, Обід, вечірні закуски, вечеря і півлітра молока на добу, а також. Незважаючи на все це, я не можу поправитись і набрати вагу.

В чому проблема? Якими повинні бути дієта і що я повинен є/немає. Є проблеми з обміном речовин ? Як я відчуваю себе голодним, навіть після 1-2 годин після щільного обіду/вечері.

+968
Nipun Kaplish 21 лип. 2015 р., 01:49:19

Травми будуть гальмувати ваш прогрес більш ніж освітлювати.

Зосередитися на техніці, якщо ви хочете довгострокові вигоди.

+951
Vikrant Bamal 30 лист. 2019 р., 06:57:59

З точки зору вашого плавання питання: якщо брати більше ударів, ваше тіло, природно, у більш модернізованої установки для сильного ковзання, який в свою чергу споживає менше енергії. Це також найбільш ефективний спосіб, щоб плавати швидше, швидко, більше ударів. Чим більше тренуєшся, тим менше втомлюються ви отримаєте.

Знову ж, природно, це залежить від будови тіла, і будова. деякі люди знаходять це легше для коротких кроків/ударів деякі навпаки.

+913
user199730 6 вер. 2012 р., 16:09:56

Два чинника, ви сказали, що впливають на центральну нервову систему (ЦНС) і, отже, продуктивності, отже, зростанню. Вони не такі впливові, як і інші фактори, такі як харчування і відпочинок, але досить впливовим для тих, хто активно бере участь у два.

Перш ніж відповісти на ваші питання, варто відзначити, що ЦНС бере участь у важких вправи, Вправи на витривалість і т. д. Тому крім ваших м'язів, що вимагають відпочинок і ремонт, ЦНС також потребує відпочинку і відновлення. Це означає, що його слід розглядати в сенсі відновлення (який впливає на продуктивність праці та економічне зростання). Якщо вона не відновиться ви не зможете виконати, а також в тренажерному залі (щодо концентрації, витривалість, сила).

1• канабісу курити, безумовно, впливають на ваш ріст і продуктивність. Якість крові йде до м'язів зменшується. Ваш гемоглобін буде бажано прив'язати до окису вуглецю, ніж кисню. Кисню вимагається під час тренування і в процесі відновлення. Кисень зберігається в м'язах, я вважаю, для використання під час тренування, коли кисню в крові мало, так що, якщо знижується, значить буде вашої м'язової продуктивності і, отже, зростанню. Є й інші ефекти, такі як якість ваших легенів і вашою здатністю розчиняти кисень з повітря.

Є дослідження, що показують, що канабіс може знизити рівень тестостерону. Тестостерон є дуже впливовою в зростанні м'язів. Її зниження відбудеться зниження зростання швидше за все.

Коноплі надає безпосередній вплив на ЦНС. Він індукує відчуваю хороший ефект. Після цих ефектів носить, можуть виникнути депресія, почуття, які можуть опосередковано впливати на ваш зріст, що ви не можете з'їсти, не може здійснювати також і ви не можете спати, між іншим. Чи відчуваю хороший ефект, допомагає вам краще спати, це теж особисте мінлива, щоб розглянути. Якщо вам краще спати, потім його, можливо, перевагу, якщо б не його можливий недолік до вашого зросту.

Вплив конопель на ЦНС також означає ЦНС можливо, потрібно час і ресурси, щоб повернутися до своєї "здорової" / "нормальний" стан, де він може підтримувати повсякденну діяльність і на вершині, що ваш вага вправи в звичайному порядку. Якщо ви не відпочити ЦНС достатньо, ви можете продовжувати випробовувати почуття млявості, відсутність визначення, втома, депресії, ЦНС ще не відновився повністю, означає, що ви буде працювати добре в тренажерному залі, тому потенціал зростання може бути зменшений.

Коноплі також допомагає зменшити набряк і біль. Це допоможе вам вправу краще в тренажерному залі? Якщо це так, то з нетерпінням чекаємо можливості кращого росту, з огляду на всі інші чинники виявляються (харчування, відпочинок тощо). Хоча ви можете також поранивши себе, приховуючи біль і продовжуючи використовувати м'язи. - Зменшення болю і набряклості допоможе вам краще спати? Якщо так, то ви будете одужувати, ремонт та кращого росту, знову ж таки, враховуючи інші фактори в достатніх кількостях/рівнів. Якщо ви залежні від цих наслідків і, отже, не можу заснути без конопель, то ваш зріст може бути зменшений. Все залежить від обставин.

2• злягання (секс) багато в чому передбачає нервової системи, м'язів теж. Ті почуття, які відчував під час акта наводяться допомогою гормонів і здійснюється через ЦНС. Кульмінація і щасливий фінал в кінці статевого акту також широко залучати в ЦНС, тому участь люди відчувають втому і сонливість після. М'язи, що беруть участь у сексі різноманітні, так що ваші м'язи потребують відпочинку може бути використаний під час злягання, а в подальшому може бути вичерпаний останні відновлення потрібно до наступної вправи, а може і ні. Всі непрямі.

Чоловіки можуть використовувати до 300 калорій під час сексу. Якщо вам потрібно 3600 калорій в день для активного способу життя, що потребують м'язового зростання, 300 калорій секс прирівнюється до двох годинників вартістю калорій, або одна дванадцята від загального споживання калорій. Якщо ви релігійні про калорійності їжі, то це значення є значною, вона може легко перекинутися під ваші цілі, і зупинити вас від цього ростуть м'язи. Ваше тіло може почати ламати інші м'язи для відновлення пошкоджених.

Ефект злягання на зростання непрямих - ти будеш добре харчуватися, і добре відпочивати, щоб протидіяти ефекти, і, можливо, вони працюють у ваших інтересах? Ваше харчування і відпочинок, як чоловік достатньо, щоб виробляти більше сперматозоїдів, відновлюються і ростуть м'язи, не порушуючи інші вниз? Ви не збираєтеся відпочити досить і натомість впливати на відновлення та ремонт, отже, впливає на продуктивність в тренажерному залі і тому зростання?

Ефекти канабісу, більш непрямі, але все ж варто відзначити, для важких або постійних користувачів. Чи збираєтесь ви прийняти його досить, що ви ЗПН не в нормальний здоровий стан? Тоді так, ваше відновлення буде залежати, і, отже, зростання (непрямі).

Ресурси:

+829
ThePerfinator 28 січ. 2012 р., 06:51:28

Для чоловіків і жінок.

Наприклад, я чоловік, тому давайте зосередимося на чоловіках. По-перше, припущення:

Розмір м'язів не головне для мене. Я не відчуваю, як ніби я для нарощування м'язової маси, щоб бути привабливими, і я в порядку з моїм власним розміром, тому ніякої вигоди/припущення в бік, м'язова маса практично не нада до мене. Включаючи цього в цій суміші, певна цифра тестостерону в будь-яких припущень не заважає мети, оскільки розмір не є пріоритетом для мене, тому всі фігури, які Т-рівнів в цьому плані не доречні.

Було б розумно припустити, будинок х певну кількість м'язів є пріоритетними для мене.

Що є моїм пріоритетом, запитаєте ви? Сила. Дослідження тестостерону корелює з м'язовою силою щодо м'язової тканини, так, але немає ніяких переконливих доказів того, що обидва повинні йти абсолютно паралельно, щоб поліпшити.

Іншими словами, немає 100% кореляції з м'язової сили потенціал для росту м'язів і маси. Попередньо опушені дітей побудували феноменальної сили з низьким рівнем тестостерону. Люди, які пройшли gonadectomies не були приречені на успіх в силу, хоча може бути дуже важко.

Коротше, якщо у мене є низьким рівнем тестостерону, як суспільства би я був у будинку, чисто сила?

Сила це не тільки м'язи, але потенціал: виконання міофібрили, нервову систему, розум/орган управління і т. д.

Мій нинішній розпорядок/Максів:

Присед: 1 раз в тиждень, 3 Повторень, 50-80 кг Глибокий 100%.

Біцепс: 50-80 кг 1-3 повторень, 100% досконала форма, один або два рази в тиждень.

Станова тяга максимальна: 280 кг

Присед максимум: 120 кг.

Моя мета:

Станова тяга максимальна: 600 фунтів.

Присед максимум: 300 кг.

Примітка: у мене немає абсолютно ніяких симптомів сексуальної дисфункції, пов'язані з низьким рівнем т (але все ще може мати його). Розглянути це питання, до деякої міри, гіпотетичний, тому що я припускаю, що у мене низький-Т заснований на нездатність поліпшити багато сил. Я не бачу ніяких лікарів/лікарів/і т. д., так що не утруждайтесь говорити мені.

+828
Shashikanth S 25 жовт. 2013 р., 02:45:19

Я переглянув цей відповідь, щоб відповідати відредагований питання.

По-перше, просто отримати його там, немає ніяких причин не робити так.

Вони обидва мають свої переваги і disadvantes, найбільший і бути фіксованим і нефіксованим ширини захвату і подвійний осі руху.

Кабель рядами дозволяють перемикатися зчеплення видах, що є величезною перевагою, коли ви хочете виконувати рухи з деяким прогресивної перевантаження, за умовами якої м'язи отримують більше уваги. Вона також дозволяє, певною мірою, щоб вибрати, щоб витягнути її вище до грудей, або нижче до вашого живота для збільшення розмаїтості.

Кредитне плече сидячого поспіль (як мені здається, це називається) - це машина, де траєкторія тягнути весь час виправлена. Це означає, що розподіл робочого навантаження також фіксується кожен раз. Це є недоліком (див. попередній пункт на кабельних рядів), і перевага, тому що там менше факторів, щоб мати на увазі з точки зору форми. Я б поставив це як "допоміжні вправи" в кінці тренування, просто щоб зробити це в останню хвилину стисніть і дійсно втомити м'язи біцепса і верхній частині спини. Перевага тут полягає в тому, що коли ти вже втомлений, форма має тенденцію ламатися. Цей фактор має менший вплив з фіксованою траєкторією машини.

Висновок

Отже, як і у верхньому рядку, що обидва гарні. В будь-який день, коли ви тренуєте верхню частину спини, я б щиро порадив робити деякі рядки (наприклад, штангою рядків та/або кабельне рядків), а потім закінчувати з кредитним плечем сидить рядків в кінці.

+752
heibat 19 лют. 2016 р., 22:29:49

Чи Правильно я розумію, що ви не можете робити будь-які віджимання після 3 днів вашого останнього тренування?

Я думаю, що вас атакують вашу проблему неправильно. Ви не повинні змушувати свій організм що-небудь, підібрати відповідну програму wprkout, дотримуватися його і стежити за своїм харчуванням. М'язи і сила прийдуть - будьте терплячими, не поспішайте - те, що приходить швидко, йде швидко ... ви будете розчаровані і припинити свою подорож.

В якості прикладу ви могли почати працювати 3 дні в тиждень, роблячи руху компаунда екс. Тяги, присідаючи, Бех і військові гостро, як ви сказали, пішов у спортзал.

З тільки ваги вправи ви рано чи пізно плато або виникли труднощі набирають більше маси, тим сильніше і більше ви отримаєте, тим більший опір необхідно для подальшого прогресу, як організм пристосовується до вимог ви поклали його до кінця.

Не здавайся, добрі речі потрібно час. Послідовність і терпіння-це ключ.

+667
Sochan Rungsung 17 лют. 2018 р., 20:48:43

Великі руки, природно, буде виробляти більш сильні передпліччя. Тому що багато м'язи в передпліччях були підключені до руки і пальці, великі руки неминуче піддаються великих передпліч, і збільшення м'язів майже завжди буде сильніше м'язи.

Генетика лише везіння, але, на щастя, вони не єдине що визначає наше статура/рівнів сили. Навчання і працюємо у відповідності з цим навчання ви можете часто разів перевершити когось, хто обдарований, але не посвячений.

+592
afiori 15 черв. 2016 р., 02:17:31

Враховуючи , що ти не навчений в будь-якій з цих частин, і вони в основному види спорту на витривалість, я б спочатку оцінити свою витривалість.

У кожного виду спорту протягом 30 хвилин і виміряйте відстань. Не робити всі три в один день, якщо ти не підготовлена. Замість того, щоб приймати їх в один день або більше, якщо ви відчуваєте біль. Якщо у вас є доступ до монітор серцевого ритму, спробуйте тримати стабільний серцевий ритм. Якщо не стежити за диханням ритм і спробувати зберегти його на такому рівні, що ти ще здатний підтримувати розмову (Так, це може бути повільним). Ми не хочемо, щоб ви напружуйся, ми просто хочемо, щоб побачити, що ви здатні.

Щоб виміряти відстань:

 • підрахунок кіл в басейні,
 • використовувати GPS, щоб відстежувати ваш біг на відстань або бігати на доріжці
 • використовувати GPS, щоб відстежувати їзда на велосипеді або використовувати велосипедний комп'ютер/спідометр

Використання програми Runkeeper це здорово, тому що це допомагає вам відстежувати Ваші успіхи і творів для різних типів тренувань.

Щоб оцінити результат, ми можемо зламати олімпійський рекорд, який становить 1:48. Тут вони проводять близько 20 хвилин плавання, їзда на велосипеді 60 хвилин і 30 хвилин роботи. Це зводиться до:

 • 4,5 км/год ногу з плаванням або скасував ~13 хв/км
 • 40 км/год велоспорт (використовуючи набагато краще велосипеда, ніж ви, ймовірно, володієте)
 • 20 км/год працює

Більшість людей мають частину вони добре і одному вони слабкі на. Якщо ви хочете поліпшити ваш кінцевий результат, покращуючи своє найгірше, ймовірно, хороша ідея.

Так яке це має відношення до вас? Ну різати всіх швидкостях в половину дає вам хороший приблизну цифру прагнути для початку.

 • Велоспорт продуктивності будуть сильно залежати від якості вашого велосипеда і кількість пагорбів, з якими ви зіткнулися. Їзда на велосипеді на плоскій поверхні з велопробігом буде краще, ніж при використанні гірських велосипедів в холмі.
 • Враховуючи вашу історію з крос, ця частина повинна бути найпростіший. У вашому віці, це не повинно зайняти більше, ніж пару місяців або програму C25K, щоб ви працюєте на 10+ км/год.
 • Нарешті Плавання ймовірно, буде найгірше, якщо ваш ненавчених і некваліфікованих. Ненавчені означає плавання на 1 км буде важкою, тому що від втоми ти дихання, що буде боляче свій метод, який вимордує вас ще більше. Так що нам, ймовірно, не очікувати великий час тут. Не турбуйтеся, ваша програма повинна допомогти вам поліпшити і при регулярних тренуваннях, це повинно швидко покращитися.
+547
Caio Benatti Moretti 7 черв. 2019 р., 14:06:34

Я шукаю, щоб збільшити кількість послідовних віджимань від 13 до 25.

Я чув про принципі двох конкуруючих підходів:

 1. Зробити набори все одразу кілька разів в тиждень, як у сто віджимань програма.
 2. "Бріолін ПАЗ" робить набори віджимання на протязі всього дня.

Очевидно, другий підхід отримує вас більше віджимань в цілому, але м'язи будуть мати більше часу на відпочинок між підходами.

Які плюси і мінуси кожного підходу? Вони підходять для різних фітнес-цілей?

+546
Deb deb 8 серп. 2016 р., 15:18:34

Кращий спосіб навчитися це робити. Звичайно, ризик з сальто це) якщо ви не зробите їх правильно, можна серйозно травмувати себе і Б) робите їм неодноразово ризиковано, адже в кінці кінців ви втомитеся, і це робить шанси робити сальто і не ризиковано. Ви можете скоротити захворюваність у першому випадку на відпрацювання сальто в більш безпечному місці, наприклад, на батуті, в установі, гімнастику, в басейн, з корректировщик і т. д. Це не гарантія безпеки , але знижує ризик. Що стосується останнього, ключ до практики, поки ви не почнете відчувати себе вичерпав і поки ви не відчуєте себе краще.

Є кілька методів, які ви можете зробити, перш ніж намагатися перевернути, то для зміцнення себе або подолати страх. Для колишнього, рекомендації включають в себе заняття як можна вище, стрибаючи і відзначити вершини стрибка і практикуючих стрибати складок (підтягування стрибки і без відображення). Для останнього відео у мене пов'язані певні пропозиції, що стосуються речі, як практикуючий neckbridges подолати страх, що посадка на верхній частині спини і вбиватимуть вас, і практикуємо в стрибках і приземлятися на карачки (на м'якому ґрунті), щоб переконатися, що ви можете зловити себе midfall. Як завжди, ваш кращий вибір включає в себе досвідчених людей, щоб допомогти вам дізнатися.

Є схожі вправи на перевороти. Я знаю, що на сальто назад, акробатика класу я відвідував використовується великий піни циліндр, над яким ми виконали назад-зігнути досить повільно і рівномірно, і підперши ноги вгору, щоб kickover легше.

+539
eremmel 4 трав. 2011 р., 04:03:38

Нещодавно я почав глют ноги магазинної використовувати гравитрон для того, щоб розвивати своє дно трохи. Я не розумію одного: яка різниця між цим і тисне на ноги? Він відчуває себе дуже схоже на той же крок з іншого боку. Чому в магазинній версії цільової сідниць краще?

+533
Chronofox 22 трав. 2018 р., 06:52:46

Ваші сідничні м'язи будуть розвиватися пропорційно до того, як ви стаєте більше і сильніше. Вам не потрібно турбуватися про їх ізоляції.

На 168см і 60 кг, присяд 90 кг, ви все ще є довгий шлях, щоб піти. За умови, що ви чоловік і в 50 років, ви повинні бути в змозі додати 2,5 кг присяд кожне тренування, і додати 5 кг кожен раз, коли ви станову тягу. Якщо ви не можете зробити цього, то або ви не їсте достатньо їжі або (що менш ймовірно) ви не отримуєте достатньої відпочинку або вашого обсягу вправ занадто низька.

Коли ви важите 65кг і навприсядки 125кг, тоді ви чітко зможете побачити гіпертрофію сідниць.

+509
Micah Goldstein 22 трав. 2013 р., 01:45:31

Моя дружина і я цілком конкурентноздатні, однак істотою протилежної статі, це важко для нас, щоб конкурувати з такими речами, як віджимання і т. д.

Я шукаю, щоб знайти деякі інші вправи, які ми можемо робити разом, щоб мати конкурентну перевагу, а де у нас можна на рівному ігровому полі.

До відома, моя дружина приблизно того ж рівня тренованості, але не однакові з точки зору міцності.

+454
Antoine L 19 груд. 2013 р., 13:57:31

Важко сказати, не бачачи ваш плавати інсульту, але я підозрюю, що коли ви дихаєте, ви не більш ніж обертається, з головою відкинули, а не в нейтральному положенні. Це дозволить воді потрапити в ніс.

При плаванні вільним стилем, вам не перейти багато вашій голові. Верхня частина голови повинна бути у воді, що дозволить створити невеликий "ефект", і ти дихаєш через те, що створено. Там майже завжди трохи води, які можуть потрапити в рот, але ти взагалі видихни його з диханням.

І хоча ви можете бути в хорошій формі, плавання включає в себе ще багато м'язів (особливо верхньої частини тіла), які не використовуються в роботі. Крім того, це дуже женуть техніку, тому, якщо ваша техніка залишає бажати кращого, буде втоми швидше, так як ви боретеся з водою. Я б порекомендував для дорослих початківців програма плавати, це здорово допоможе. Якщо це неможливо, подивіться на програми онлайн, такі як swimsmooth і повне занурення.

+451
d4ku3 26 лют. 2017 р., 21:10:49

Є незліченна безліч можливостей, що використати ні/мінімальне обладнання:

 • Біг, біг на короткі дистанції, інтервалів і т. д.
 • Сходи піднімаючись
 • Скакалка
 • Віджимання (це вас здивує: постарайтеся, щоб отримати через 50 так швидко, як ви можете)
 • Виточки стрибки
 • Стрибки у присяд
 • Бій з тінню
 • Силова йога
 • Краще всього: будь тимчасовий замикання/інтервал тренування. перевірте кроссфіт тренування з вагою власного тіла формат PDF для великого списку.
+439
NancyPetrichor 5 лип. 2013 р., 16:05:51

Стає одним яєчка в бік під час віджимання звучить як проблема, яка є ексклюзивним для тих, хто особливо благословенний величезні кулі. Або лаявся з надзвичайно чутливі.

Ні, там взагалі ніяких проблем не носити пов'язку на стегнах під час віджимання. Насправді, я навіть ніколи не чула одну людину, потрібно робити так.

Але тест дуже простий. Якщо яєчка болять під час віджимань без лангот, але не тоді, коли ви носите одну; поклав його назад.

+404
intboolstring 15 квіт. 2013 р., 06:12:56

Ви худі-жиру. Припиніть дієту. Піднімайте важкі, їжте більше: це зробить тебе сильнішим. Те, що ви їсте, повинні бути високоякісними продуктами харчування; пропустити газовану воду і солодощі. Не думаю, що це "Навальний" - просто їжте якомога більше якісного м'яса і овочів, скільки вам потрібно для вашого підйому.

Через кілька місяців, після того, як ви трохи м'язової маси, почати робити деякі серцево висовуватися. Але зараз ти слабкий і худий і товстий. Підйом важких і їжі більше буде виправити проблему.

+373
Bob rosk 25 лют. 2012 р., 19:13:43

Буде запущена в 70-х 400М потім відпочивають протягом 5 хвилин і знову біжить в 70-х 400М,повторюючи цей цикл до повного виснаження складають ВИИТ тренування?

Якщо ні, цей вид тренування надають ніякого сприятливого впливу на анаеробні і аеробні фітнес-як? Будь-який сухий м'язової маси?

Для довідки (А-400М в 70-ті роки-це як 80% мого сумарного зусилля,я можу зробити це в 61s якщо я біжу мертвої спринт)

Я хороший спринтер. Швидке прискорення і жорсткого упору-це мій коник.Я грати як нападник у футболі.Я не погано на витривалість, але не найкращий з великим відривом.Тому я попросив хлопців в моїй школі команди щодо підвищення витривалості.Вони сказали мені, щодо безперервного навчання. Тхо вони говорять, що я повинен вирізати деякі тренажерний зал.Я, звичайно, не хочете втратити м'язи, так як одна з основних причин швидкого прискорення. Тому робив деякі дослідження на Google на HIIT і безперервне навчання та інше, я думав про цьому плані.

Моєю метою було краще і мій час спринту і витривалості. Середині дистанції на витривалість. Як 2-3miles?Я не збираюся бігати марафони. І тому я приготував цей заплутаний план.Вибач, що дратую тебе люди з цього хитромудрого плану.Ви можете запропонувати покращення?

Я був 400М спринтер вже кілька місяців в моїй школі, поки жахливий вивих поставити мене з комісії протягом декількох тижнів.Я ніколи не бігав протягом декількох місяців після цього.Іспити та інше.

Я б знову працювати на 31/2 місяця. Приєдналася до футбольній команді всього кілька тижнів тому.

Я побіг 10 комплектів 200м до приходу в команду.

Після приходу в команду,у мене постійно йдуть 3-5 миль в день.Але мій час не добре.

Хтось сказав мені, що безперервної роботи, як це призводить до втрати м'язової і анаеробної витривалості.Крім того,я б не бідуємо, який я думаю, що якщо я буду постійно тренуватися.

Тому думка про ВИИТ.

+299
Jeff Michalski 28 груд. 2010 р., 02:35:58

Я десь читав, що якщо ви їсте правильну комбінацію фруктів та овочів ви можете насправді набрати вагу. Так буде їсти 2000 калорій варто фруктів і овочів зробить вас набрати вагу, як якщо б ви з'їли 2000 калорій в яловичина, курка або свинина?

Якщо так, то у мене таке запитання: я знаю, що 2000 калорій з овочів і фруктів дещо складніше, щоб споживати у великих кількостях, тому, якщо ваша мета набрати вагу, що краще: сік або їсть?

Якщо ні, то що ви пропонуєте-це оптимальний спосіб набрати вагу без особливих покладаючись на м'ясо?

+238
user2020871 11 черв. 2017 р., 16:30:04

Коли ви отримуєте п'ять фунтів у день люди завжди кажуть "утримання води від натрію" та неперетравленої їжі. Щоб побачити, якщо це можливо, я хочу отримати уявлення про масштаби впливу. Припустимо, що ви споживали до 2300 мг натрію (один з нас РДА, а також кількість натрію в одній 11-унція мішок чіпсів, так це звичайна реальному сценарії для мене). Скільки кілограмів води викличе це середньостатистичній людині, щоб зберегти?

+218
Nita Ammar 5 серп. 2014 р., 03:24:32

Я не можу знайти те, що я вважаю надійним орієнтиром для 35% рис.

Наскільки я можу судити, (Маш) проростки квасолі-близько 3% білка. Так що 200 грам дасть вам близько 6 грамів. Проростки люцерни трохи більше 4% білка.

Рекомендації добова кількість білка або для людини буде 55grams і 45 грам для жінки.

Тому, я б не сказала, 200г капуста не буде достатньо білка на свій власний.

http://nutritiondata.self.com/facts/custom/602335/2

http://nutritiondata.self.com/facts/vegetables-and-vegetable-products/2302/2

http://www.gdalabel.org.uk/gda/gda_values.aspx

+184
Argento Rawrz 15 жовт. 2017 р., 02:54:04

деякі пропонують скоротити в 3 рази їжу і з'їсти ту ж суму 6 разів....

все ж загальна калорійність, що організм прийме таке ж право ?

ніж як його збираються зменшити живіт жир ?

або пропускати ранковий сніданок допоможе нам зменшити живіт жир ? чим ми будемо стикатися з проблемами шлунку так ?

+180
Imran 27 квіт. 2016 р., 16:03:07

Для того, щоб втратити жир, ви повинні бути в дефіцит калорій, от і все навчання повинні збільшити ваш загальний витрата енергії.

+161
D3fkon 29 груд. 2017 р., 13:53:44

Я не можу дати вам медична рада - (не дока), але я можу дати вам кілька посилань на, сподіваюся, допоможе відповісти на деякі ваші запитання.

Ось деякі відомості про багатої тромбоцитами плазми (PRP). Лікування є відносно новим, тому доказів його результати досі збираються. Наприклад, використання PRP для ліктьового суглоба (тенісний лікоть) показали клінічне значення, але і інші дослідження для інших сайтів є двозначними чи недостатньо контролює.

Ця стаття має деяку гарну інформацію про пах біль, і спортсмен. Це вказує на те, що є "кількість можливих диференціальних діагнозів для спортсменів з хронічним болем в паху і нижній абдомінальної області".

У даній статті розглядаються терапія для м'яз травми і зазначає, що "до того часу, пацієнти потрапляють в клініку, щоб щось піклуватися, вони мали кілька штамів цього ж району"; і лікування, "багато з цих протоколів як мінімум 12 тижнів, щоб почати бачити зміни в собі сухожилля".

Крім цього, у мене немає ніяких прямих інформація для вас і у мене ніколи не було плазми. Якщо це було мені, я б обов'язково зробити МРТ, щоб побачити, що все замішано враховуючи, що ваша біль поширюється.

Крім того, ось пара відео, які ви можете запустити ваш терапевт. Перший-це з вуду нитку і адрес м'яких тканин. (Ви згадували вправи, але не м'якої тканини або ручної роботи терапії.) Друге відео на Келлі Старрет, фізіотерапевт. Це більше для отримання, ніж для лікування травми, але це говорить про суглобової капсули, а також м'які тканини.

Я розумію, що це не реально відповісти на ваше питання, але, сподіваюся, це забезпечує деяку допомогу в зборі інформації. Удачі.

+144
snuggles08 14 квіт. 2014 р., 20:08:58

Дейв має право на. Опір групи станова тяга не замінить прямий важкий покійних на їх. Вони всього лише додатковий вправа для створення більш сильній тязі.

Гантелі б бути гарною альтернативою, якщо ви можете отримати деякі важкі, що може забезпечити максимальні переваги.

+125
SC3 28 лип. 2014 р., 10:29:07

Я не думаю, що ви повинні бути стурбовані. Замість цього, ось деякі моменти, щоб отримати вас ближче до розгадки:

 • Розминка. Загальне правило великого пальця полягає в тому, щоб включати поступово змінюватися, щоб уникнути травм. Розігріти цільові м'язи/суглоби з меншою вагою або менше повторень. Поступово збільшуватися, доки ви знаходитесь у складній ритм для іншої частини тренування. Робити це протягом від 3 до 6 комплектів дозволить зменшити шок для ваших суглобів.
 • Інше. Дайте вашим організмом білок та інші поживні речовини, якщо це можливо протягом 30 хвилин після тренування, щоб допомогти вашому кузовних робіт. Періоди відпочинку можуть бути 2 або більше днів, щоб допомогти вашим м'язам і суглобам відновитися.
 • Нові вправи. Коли ваше тіло не використовується для чого вона повинна адаптуватися. Значно збільшується навантаження на групи м'язів, які не звикли це виллється в дуже болять м'язи протягом декількох днів. Дні відпочинку їх потрібно буде зменшуватися, як ви використовуєте їх більше.
 • Дієта. Деякі продукти харчування був знайдений, щоб допомогти нашим кузовного ремонту/підтримувати більш ефективно наші суглоби.
  Перевірте цю статтю.
  І це одна.

 • Мій досвід. Я молодий і мої кістки і суглоби мають тріщини з голови до ніг нон-стоп для більшості моєму житті. Я ходжу в тренажерний зал і з болем в мої зап'ястя. Зазвичай це вирішується змінюючи свої звички в їжі, періоди відпочинку, та/або вправ. Перемикання з високого спільних стрес-фізичні вправи (гантелі жим лежачи) на низьку стрес-фізичні вправи (машина жим лежачи), наприклад, дозволяє собі вени, щоб виправити себе (тиждень або дві ця процедура достатньо).
+101
fskilroy 2 бер. 2018 р., 00:06:59

50 фунтів в рік складає 1 фунт на тиждень, який є здорове кількість ваги, щоб програти (http://www.nhs.uk/Livewell/weight-loss-guide/Pages/losing-weight-getting-started.aspx). Це має допомогти вам уникнути в'ялої шкіри. Втратити занадто багато ваги швидко, як ви правильно заявили, це зазвичай причина для в'ялої шкіри. Робіть фотографії кожного місяця про себе і ознайомитися з ними, ви повинні бути в змозі бачити і відчувати наслідки. Крім того, попросіть, щоб отримати незалежний коментар від лікаря.

+92
Prakhar Verma 15 груд. 2019 р., 17:57:18

Я роблю сильні ліфти 5x5 програми протягом 4 тижнів, і я починаю до деякої значну вагу. Я дотримуюся, що з кардіо роботу і закінчити з купою розтяжок. До тих пір, поки я роблю розтяжку, я відчуваю себе добре. У мене немає ніякого болю після того, як я роблю присідання, станова тяга або штанга рядків (витягів, які можуть вплинути на мою поперек більше якщо я зроблю їх неправильно).

Однак, після того, як я роблю свою розтяжку, що у мене є біль у попереку. Він йде, перш ніж наступного разу я підніму, але за півтора дня все болить. У мене відчуття, що я роблю щось неправильно, або, принаймні, слід уникати одним з відрізків (і я знаю хто це). Тим не менш, я хочу переконатися, що у мене є деякі гідні гнучкості в цілому.

У мене є кілька розтяжок, які рекомендовано робити правильно присідання і вони залишаться:

Однак, коли я доберуся до розтягування наступні:

 • Підколінні сухожилля
 • Тому
 • Чотириголового
 • Стегна (саме стегна aducters)

Я відчуваю, що мені потрібно деяке поліпшення. Мої підколінні сухожилля більш гнучкими, ніж у моєї нижньої частини спини. В результаті, коли я сиджу і нахиліться вперед, єдине місце, де я відчуваю себе розтягнути поперек. Коли я тримаю мої ноги, щоб поглибити розтяжку я отримую біль в попереку, як я тягнулася занадто далеко назад. Він йде до кінця другий день, але це стрейч, що я думаю, що треба видалити.

Так як необхідна гнучкість дисбалансів, які у мене є?

Примітка: моя мета-збільшити діапазон рухливості (ПЗУ).

+81
Mike Hedman 7 лист. 2013 р., 11:34:06

10 Мец на велосипеді-це еквівалент ~ 14 миль в годину. Це досить простий ритм і повинен бути легким, щоб витримати якийсь час, якщо ви дійсно ніколи не їздив на велосипеді багато інших, ніж крейсера пляжу навколо блоку.

Ось посилання на мет вправа графіку еквівалентності, існують десятки з них розкидані по мережі, які показують зустрілися для різних вправ.

http://prevention.sph.sc.edu/tools/docs/documents_compendium.pdf

+17
Afzal shaikh 31 груд. 2016 р., 16:49:49

Деякі факти:

 • 8 каменів (50 кг) у віці 17 років дуже худа. Ви повинні переконатися, щоб відразу ж набрати вагу. Крім того, 1200 калорій в день-це не здорово для 17-річної чоловік. У цьому віці я з'їла 3000 калорій в день, і я не робив якісь вправи. Я все ще була худою (60 кг).

 • Якщо ви хочете отримати "режим голодування" і отримати м'язи, ви, очевидно, повинні харчуватися більше. Набирає м'язи неможливо, якщо ви не їсте більше. Якщо ви дійсно їсте 1200 ккал/добу, ви можете легко з'їсти подвійну, що ви їсте зараз, принаймні. Переконайтеся, що ваш раціон не збалансований.

 • Ви чітко потрапили в кардіо-пастка, де ви думаєте, що божевільна кількість кардіо-найкращий спосіб зменшити жир. Правда, це короткі напади високої інтенсивності вправи (високої інтенсивності інтервал підготовки) є більш ефективним способом зниження жиру, навіть якщо вони спалюють менше калорій. Це більш здорова форма фізичних вправ. Збільште інтенсивність, а не тривалість. Читав про це, це може змінити ваше життя.

 • Незліченна кількість годин кардіо кожен день будуть носити тільки вашого тіла, без яких-небудь позитивних ефектів. Кататися на велосипеді, якщо ви хочете, але якщо це високої інтенсивності (тобто ви змусити себе до межі) вважаю це вільний час, а не шлях до здоров'я.

 • Почніть тренування з вагами. Сила тренінгу (мало повторень, велика вага) буде міняти свій рівень гормонів і метаболізм і дозволить вам отримати м'язи. 400 віджимань в день не буду, це марна трата часу.

+16
Lschockaert 27 бер. 2019 р., 07:05:10

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil