Як піклуватися про болить плечовий суглоб?

Я думаю, що я боляче моє праве плече. Я не знаю, що викликало це, але це боляче. Я помітив це сьогодні під час прийому ванни. Я очистити мою спину, застосовуючи мило своїми руками зразок цього:

enter image description here

Я коли я роблю що показано вище, з моєю лівою рукою, мої пальці досягають моєї правої ості лопатки. Але коли я намагаюся зробити те ж саме з моєї правої руки, що болить в суглобі плеча. Це тільки руху (орієнтація права), у якому його ушибался. Це причина, чому вона залишилася непоміченою в спортзалі. Я не роблю нічого такого руху в тренажерному залі.

Що робити? Чого мені слід уникати в тренажерному залі? Як це вилікувати?

+302
Whatsit 5 бер. 2010 р., 01:06:31
36 відповідей

Я почав тренуватися після довгого часу і зробив кілька вправ на ноги (біг, присідання тощо). Вправа не strenous. Відразу після сеансу мені довелося піти на вечірку, так що я стрибнув в мою машину і поїхали в місце, яке було в годині їзди. Коли я спробував вийти з машини і встати, я не міг. Я не відчуваю сили в мої стегна. Я зібрала всі свої сили і виліз з машини і впав назад на землю. Кілька людей допомогли мені увійти в кімнату, і я лежав там на ніч. Провівши ніч цікаво, коли я втратив мої ноги, на ранок я зміг встати назад.

Тепер чому це сталося? Що я можу зробити, щоб цього більше не відбувалося?

+1000
user2230526 03 февр. '09 в 4:24

Я закочую очі трохи на "ключових" вправ, тому що ваш організм працює як повністю весь, так що якщо ти робиш правильний повне тіло вправи "ядра" (які не узгоджених анатомічний термін) не тільки пройти навчання, але будуть навчені пропорційно. Це величезна справа і не може бути переоцінена: велика навчання прямо небезпечним і контрпродуктивним, коли ви ізолювати місцях і не дозволяє вашому організму функціонувати в анатомічно нормальному вигляді.

Це не означає, що не існує цілий ряд важливих часто-забуті м'язи в середині тіла, але це більше відображає поганий фітнес-режимів (думаю: хлопці, хто жим і біцепс завиток весь день, чи серцево-князі(ЕСС) на еліптичному читанні журналів).

Багато вірний і силових тренувань практики пропонують неймовірне "ядро" розвиток в безпечних, збалансованих і ефективних способів. Плюс, вони не працюють в ізоляції, так що ви отримаєте купу загальної міцності.

Скільки має бути основною сесії стабільності? Це краще зробити широкий спектр вправ або зробити кілька рядів менше вправ?

Навіть якщо ваша мета була суто силові тренування, можна отримати досить добре з трьома сесіями по годині в частині розбиті протягом тижня. Раз ти у нас такий послідовний запуск за розкладом, я б стріляти по 2-3 рази в тиждень по 30-45 хвилин.

Ви завжди повинні зосередитися на більш низьку кількість ефективних вправ проти більшого числа заради різноманітності. У вас є тільки так багато часу для навчання: це нерозумно робити нічого іншого, крім діяльності, які є найбільш ефективними. Ось відповідь, яка усуває деякі конкретні вправи і розклад.

Я також збираюся взяти розтягування сесій. Як вступити в ядро і розтяжка з мій стандартний велосипеді або біг? Я повинен зробити кілька сеанси в один день або замовити спеціальні дні для ядра/розтяжки?

Я б реально дивитися на йогу, Айенгара , якщо ви можете знайти його, але що-то з хорошим інструктором буде добре. Схоже, у вас досить завантажив графік навчання, тому для занять йогою, якщо ви не можете зробити це на свій повний вихідний день, розглянути можливість зробити це як розминку перед бігом або відразу після запуску, так як ви будете досить гнучкий в цей момент.

+995
skybreaker 4 трав. 2013 р., 00:47:25
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я була "тренування", йдучи босоніж (+ vibrams) протягом 2-3 місяців. Я відчуваю себе відмінно, є не великі пошкодження (хоча у мене ніколи не штовхнув мою самовисування).

Моє питання полягає в наступному: чи розумно поїзд протягом 4 місяців або близько того на напівмарафон з допомогою босоніж/мінімальний методів ніг, а потім в день гонки спринт з що-то з величезною підтримкою п'яти?

Мій друг вказав, що він отримав величезний поштовх, коли він повертався до своїх АСИКС гель про.

+956
Jabir Mir 24 лип. 2012 р., 23:44:47

Ось відео, яке демонструє жиму в силовий клітці. Він має досить високу арку, але це єдина альтернатива, якщо нижче, безпека дійсно є надто низьким.

Іншим варіантом є, щоб зробити пін-прес. Це не повний діапазон руху або замінити звичайний жим лежачи, але це хороший додатковий вправа, яку можна обертати із звичайною лавці.

І, нарешті, жим гантелей порівнянна зі штангою і набагато безпечніше при навчанні самостійно. Також як @MaedeRubenstein зазначив, переконайтеся, щоб тримати бар/гантелей на грудях. Навіть коли починається в'янення, просто нехай воно прийде вниз до грудей. Намагаючись кинути його назад на гачки, може привести вас пропустити і бар дроблення шию. Якщо він приземляється на груди один метод-просто кинути його до стегон, і просто сидіти.

+919
Madeline Muhlherr 24 бер. 2014 р., 17:58:30

Люди на Ксерите взуття опублікував відео на тему , а також список порад:

Так що Так, ви можете впоратися, якщо ви:

 1. Розминка в приміщенні першого
 2. Налаштуйте ваш шаблон працює, а не в 5 км бігати, робити деякі петлі 1/2 милі (стає тепло всередині між кожною 1/2 милі і, як ви отримаєте більше акліматизувався, зробити трохи більше петлі)
 3. Бути розумним! Немає ніяких бонусних очок для бігу босоніж по снігу з точки отримання обмороження. Додати деякі Toe шкарпетки або товсті вовняні шкарпетки і шар захисту, як Ксерите взуття.
 4. БУТИ ДУЖЕ РОЗУМНИМ! Якщо ви отримуєте занадто холодно. Стоп!
 5. Дайте собі час, щоб акліматизуватися, ви обов'язково отримаєте краще і краще справляється з холодним плином часу.
 6. СЕРЙОЗНО, БУДЬ РОЗУМНІШИМ!!!! (зрозумів натяк?) 32 градусів (за Фаренгейтом) рідко є проблемою для мене... але нуль... це зовсім інша історія. "Сухий" пухкий сніг набагато легше переносять, ніж мокрий сніг. Іншими словами, пристосуватися до реальності

Коментарі з попередньої статті резервне копіювання поради, які ви дійсно хочете прислухатися до свого організму. Зокрема, стежити за відсутністю почуття, що пов'язано з обмороженням і відпочити в теплому місці, якщо щось почнеться.

+886
Syzygies 30 вер. 2018 р., 22:52:51

Я з Дейвом на "відщепенця рядків", одне з кращих вправ, коли-небудь.

Чесно кажучи, коли справа доходить до гантелей, я більше "о, мої м'язи можуть зробити речі рухатися цим шляхом" людини. Є не так багато варіантів, в кінцевому підсумку--кучері, кучері молоток, передпліччя локонів, наручні рулонах для біцепса і передпліччя. Дробарки черепа і відкати за Тріс. Передній, бічній і задній бічній піднімає, натискає на різні кути для плечей. Знизує плечима. Рядків.

Ви можете використовувати БД для таких речей, як станова тяга, лісорубів, Олімпійські ліфти і т. д. як добре.

+876
Dumm 3 серп. 2012 р., 04:14:10

На коментар з ваших попередніх запитань, я боюся, що ви може бути програма-скока. Я розумію, що травми повинні бути дотримані, але це більш важливо, щоб бути послідовними у якої-небудь однієї програми, що постійно перемикатися з або в парк Рег мінімального ваги-тільки програма для гантелі і вперед до чогось ще. Ви, здається, маєте аналіз параліч або її кузен, hyperoptimization після надмірного дослідження.

Дозволити собі дотримуватися однієї програми на три місяці. Відзначати дати. Зберегти обсяг тренувань низький. Урізати свої надії на прогрес. Якщо ви отримаєте травму, видалити або замінити лише постраждалі вправ і продовжувати робити все те ж.

Вибираючи програма має багато спільного з тим, що ви робили раніше. Це те, що ви описали хорошу програму? Так! Чи означає це, що це краще, ніж те, що ти вже робиш? Ні! Потім програма погано старанно краще, ніж перехід від програми до програми, навіть якщо кожен з них краще, ніж його попередник.

Може бути, я помиляюся, і ви не програма-скока. Але я настійно рекомендую переглянувши ваш журнал тренування (у вас є журнал тренування, вірно?) і бачачи, як часто ви відмовитися від одного підходу. Я робив це сам протягом тривалого часу, і мої результати були завжди краще, коли я застряг в одному -ні одне-не менше трьох місяців за один раз.

+849
Yuriy Ershov 2 черв. 2016 р., 04:02:16

Що вам потрібно, це програма реабілітації, щоб повернутися в гарну форму, з подальшим правильна програма, щоб запобігти стан повторилося. Я повинен кваліфікувати мій відповідь на той факт, що я не фізіотерапевт, і я настійно рекомендую вам ознайомитися з одним.

Загалом реабілітаційні програми передбачають сміховинно легкий вага з неймовірно високою кількістю повторень. Ви будете жити з дуже легкими гантелями або еспандером на деякий час. Ви також повинні працювати на підтримку м'язів, сполучної тканини з'єднується. Ця стаття про Т народ має хороший біт інформації:

 • Поширений рецепт терміналі коліно і Петерсон крок-UPS, хоча дослідження показують, що вони не зовсім вирішить проблему
 • Вам доведеться припинити всі вправи, які посилюють цю проблему протягом декількох тижнів, поки не розберуться з цим.
 • Знайти нижньої частини тіла вправи ви можете зробити, що не пошкодив коліно в проміжному
 • Люди з Біль у коліні, як правило, мають поганий контроль хіп-зосередити всю увагу на здійсненні стегна з спільним дружнім обсяг.
 • Стегна вправи, які будуть працювати для вас: глют мости, хіп-насуви, птахи, собаки з розширеннями, і зворотного hypers
 • Коли ви можете, нарешті, зробити ще присідань, переконайтеся, що ваше коліно треків за 2-го або 3-го пальця.
 • Використовувати м'яч для лакросу на ваш прямого м'яза стегна (див. малюнок в статті)

Після того, як ви лікуєте коліно, ви можете відновити хороша збалансована програма, яка включає обидва передніх і задніх робітників для ніг, як присідання. Просто переконайтеся, що ваша форма не збирається знову проблема. Після реабілітації ви будете хотіти, щоб переконатися в наступні речі:

 • Форма так само важлива, як функція. Коліна повинні стежити за 2 або 3 пальця під час будь-якого руху навприсядки.
 • Не нехтуйте стегна, підколінного сухожилля, і інший задній ланцюга роботи
 • Яскраві тканини і рухливості (правильна розтяжка) так само важливі, як і інші роботи ви робите.
+846
stagl 14 вер. 2017 р., 02:35:25

Для спалювання жиру і максимальної м'язової маси вам доведеться робити комплекс вправ 3-4 рази на тиждень у поєднанні з правильним харчуванням. Погляньте на це вправа https://www.youtube.com/watch?v=Jih2uiAhl6A. Ви також можете виконувати наступні вправи з гантелями, однак ви, можливо, буде потрібно ще кілька гантелей з різними вагами для різних м'язів вашого тіла.

 1. Жим Гантелей
 2. Нахилився гантельний ряд
 3. Гантелі Flyes
 4. Арнольд Гантелі Прес
 5. Гантелі Альтернативний Кучері
 6. Альтернативний Кучері Гантелей Молоток
 7. Гантелі Присідання
 8. Гантелі Випади
 9. Гантелі румунська випади
 10. Гантелі Знизує Плечима

Вобще в гуглі пошук картинок" з представлених вище вправ, і ви зможете зрозуміти, як він виконується.

Поєднувати перераховані вище вправи з руху гирі з високою інтенсивністю і у вас є ідеальне поєднання для втрати жиру і отримати м'язи.

Пам'ятаєте, коли справа доходить до втрати ваги,в тренажерному залі це тільки 30% інше харчування.

+844
ASD 2 бер. 2018 р., 16:22:14

Так я близько 6 футів (183 см) і важити близько 180lbs (75kgs). Я шукаю, щоб отримати більш підтягнутим животом і мати більше сил в моїх руках.

Мені не потрібні величезні м'язи, я просто хочу, щоб потрапити на більш низькому рівні сили, як я зрозумів, я набагато слабкіше, ніж мої однолітки.

Після вже ставити питання про те, як краще набратися сил, не набирають більшу масу, я почала робити тренування кожен день.

Вранці я роблю 10 віджимань. Це просто, щоб спробувати отримати мій шлунок/живіт в кращу форму і видалити ледь помітний жирок у мене розвинена.

Пізніше я зроблю 3 підходи підйому гантелі 10 разів, веся 15 фунтів на кожну руку. У мене є близько 20-хвилинну перерву між кожним набором підніматися 10 разів(кожен набір в реп?).

Це хороша відправна точка на шляху до моєї цілі? Я повинен включити додаткові вправи? Я повинен зробити більше або менше повторень? Чи це нормально на даний момент, коли я починав?

+809
Nga Nguyen 15 лист. 2016 р., 17:07:36

Всі відновлення загальної

Все навчання займає смертність від усіх інших видів підготовки. Це може бути зведений до мінімуму шляхом роботи окремих частин тіла або окремих метаболічних шляхів, але в кінці вашої здатності відновлюватися після тренування є загальною для всіх тренувань, всі ви їсте, всі ваші стреси, всі ваші сну.

Біг і робота руками звучить чудово

Тим не менше, якщо ви звикли бігати три рази в тиждень і додавання в деякі віджимання і підтягування, то ви не повинні спостерігатися значне зменшення відновлення небудь. Переконайтеся, що у вас є принаймні один день на тиждень повний відпочинок-не бігати, не роботою, просто приймаючи його легко з прогулянки або масаж або взагалі нічого.

Якщо ви робите великий бодібілдинг (багато вправи, важкі ваги, і багато наборів на провал), це може бути проблемою. Якщо ви новачок в обох режимах тренування, відновлення будуть порушені, але ти впораєшся. Я б більше стурбовані тим, щоб належний баланс у верхній частині тіла руху: будьте впевнені, щоб змішати штовхає і тягне, сили, роботу з роботою на витривалість, і так далі.

+804
user2580334 17 бер. 2017 р., 14:30:21

Я перебуваю у непоганій фізичній формі, але у мене не виконується протягом 2-3 місяців. Я записалася на 5к в десять днів. Яке навчання я можу зробити це в короткий час для кращої продуктивності в 5К?

Як далеко я повинен бігти? Я повинен швидкісний поїзд (швидко 400М) або це занадто пізно? Я повинен практикувати біг 5К або щось коротше? Скільки днів відпочинку потрібно перед змаганнями?

Я розумію, що я повинен пройшли навчання раніше, але, на жаль, я не. В наступний раз я збираюся. Я сподіваюся, що це питання буде розглядатися всерйоз, тому що є багато людей, які мають і велике, хто побіжить 5 кілометрів, всього кілька днів навчання.

+757
courtney coco Kerchmar 19 лют. 2015 р., 14:41:34

Лічильник калорій додаток, який я завантажив на свій iPad заходів споживаної калорій та енергії як спалюють ккал. Так, якщо лічильник калорій говорить про те, що загальна кількість спалених калорій становить 2451 ккал це ж 2451 калорій?

+700
user310178 25 бер. 2016 р., 02:46:47

Мої претензії: ніч харчування саме по собі приводить до більше ваги, ніж вдень їсть. Вночі їсть часто, значить, ви їсте щось додаткове, більше, ніж потрібно, що може призвести до збільшення ваги.

Дослідження 1. Ніч харчування і зміни ваги в середньому віці чоловіків і жінок. В PubMed

Вночі їжі не було пов'язано з збільшення ваги, крім вже серед жінок, що страждають ожирінням, припускаючи, що вставати вночі, щоб поїсти може стати фактором подальшого збільшення маси тіла в осіб з ожирінням.

Дослідження 2. Ніч-їла синдрому і ожиріння. В PubMed

Нічні синдрому прийом їжі не завжди веде до набрання ваги...

+679
Ray Lauff 20 черв. 2011 р., 12:05:42

Росс: я припускаю, що люди роблять 3х1 км @ 5 хв. темпами одного віку і роблять те ж саме навчання.

Так що якщо вони тренуються однаково, то, можливо, ваш розрив-це якась фізична річ, яка заважає вашому тілу від виступу на такому високому рівні. Однак, якщо ви уважно перегляньте цифри і запускати їх через калькулятор ходити, ви побачите, що ви знаходитеся дуже близько до де ви повинні бути

Приклад: https://www.mcmillanrunning.com/ я поклав в 1:10 хвилин на 10 миль. Тоді ваш 1 миля повинна бути 5:48 (і це все на виході), якщо ви використовуєте свій 3х1 в 6:10, то ви знаходитеся точно в ціль.

Якщо ми перетворити це навколо і сказати, що ви хочете запустити свій майл 5 хвилин, потім на 10 км повинна бути 1 годину.

Мій тренер завжди говорить мені, щоб запустити гонку і лежала все це є, то де ви знайдете там, де ви знаходитесь. Коли ви мчите, ви не повинні відчувати себе комфортно. Ви повинні відчувати, як ти тиснеш на себе і ви не можете йти швидше. Якщо ви відчуваєте, як ви можете йти швидше, швидше!!

Так що відповідаючи на ваше запитання, спробуйте наступні ідеї

Два рази в тиждень спробувати 3-х до 5 - 10 хвилин максимум зусиль інтервалом в 95-105 відсотків ЛТ ЧСС з 3 хвилинами відпочинку між інтервалами.

або на тривалий термін ви можете додати до вашої щотижневої навчання:

Два рази в тиждень робити 20-30 хвилинний інтенсивний на 95-105 відсотків ЛТ серцевого ритму.

Ви також повинні з'ясувати, що ваші конкуренти роблять і розглянути можливість отримати тренера, принаймні, провідних до гонки.

+638
BeauM 19 жовт. 2018 р., 21:25:17

Я не можу знайти гарне програмне забезпечення для управління тренажерним залом.

Хлопці, може ви допоможете мені давати посилання/Посилання на будь-яке гарне програмне забезпечення управління тренажерному залі, де не так дорого?

+633
Lucas Goodding 7 вер. 2018 р., 11:29:29

Я був дуже щасливий з моєю XeroShoes стадо сандалі. Вони зайняти трохи коригування, зокрема, знайти пов'язуючи стиль, який підходить під ваш діапазон руху і легко зав'язати, розв'язати і відрегулювати, але я думаю, що вони наступна найкраща річ, щоб бути босоніж. Єдина заковика полягає в тому, що їх флагманський продукт-це вироби, які можуть призвести до плямистої результати і випадкові каяття покупця, коли ви спекулируете на те, що ви могли б зробити те ж саме для себе дешевше. Що сказав, що вони використовують для підошви дуже міцний, без шкоди для почуття, так що я в кінцевому підсумку важив він стоїть ціна.

+541
Maximiliano 24 трав. 2013 р., 12:02:00

Ви можете скоротити хворобливі відчуття, ви відчуваєте, опустивши повторень ви робите за комплект (і, звичайно, збільшення ваги). Низьке число повторень з великою вагою ще підвищити приріст сили без утомливих м'язів стільки.

+531
user37223 5 серп. 2015 р., 23:20:36

Яку кількість тренувань/відпочинку/їжа вам потрібно для досягнення ваших цілей, не однакові для всіх. Є один-розмір-підходить-всім без плану, що говорить "робіть ці вправи, спати х годин, і їдять саме ці продукти", яка буде працювати для всіх.

Коли ми чуємо, хто тренується щодня, він говорить нам це: вони досить відпочивають на протязі усього дня (Не каламбур), і вони їдять потрібну кількість їжі. Це не буде перебільшенням думати, що будь-яку кількість часу вони проводять навчання, іншу частину дня чистого відпочинку і прийому їжі.

Той факт, що вони перебувають у відмінній формі, зовсім опосередковано, в тому, що років і років вони витратили на навчання підготувало їх тіла на цей стрес. Їх тіла просто навчилися процвітати в цій рутині.

Я розумію, деякі з них знаходяться в незвичайній формі, але чому б у "важливо інше" правило відноситься і до них?

Він зовсім не застосовується. І вони витратили багато часу, з'ясовуючи, яку саме суму навчання вони можуть робити щодня, поки ще вистачає часу і їжі, щоб повністю відновитися.

Цілком ймовірно, що в процесі калібрування, у них були періоди, коли вони страждали від хронічної втоми з-за занадто багато тренувань і занадто мало відпочинку, і ступив вниз кілька надрізів для того, щоб знайти своє особисте ідеальне співвідношення.

+531
user30662 8 квіт. 2017 р., 11:36:06

У Вікіпедії стаття для повноцінного білка має наступну таблицю, в якій перераховані оптимальний профіль незамінних амінокислот:

Незамінні амінокислоти | мг/г білка

 • Триптофан | 7
 • Треонін | 27
 • Ізолейцин | 25
 • Лейцин | 55
 • Лізин | 51
 • Метіонін+Цистин | 25
 • Фенілаланін+Тирозин | 47
 • Валін | 32
 • Гістидин | 18

Які продукти найкраще відповідало розподілу амінокислот в таблиці?

+529
PwnstarGT 22 жовт. 2012 р., 02:13:12

Це дуже поширений питання - так що ви точно не одні. Є кілька простих вправ, які ви можете зробити, щоб отримати краще на нього. Багато людей просто не отримують на Землю з-за страху застрягти там.


Кращі методи встаючи з Землі і з стільця

Вправи для зміцнення м'язів, які не повинні призводити ви з стільця або від підлоги.

Техніка дозволяє отримати основи права

Насамперед, ви повинні робити це правильно (що є самим простим і найбільш ефективним способом). Якщо ви не, ви будете просто дивують і витрачати енергію -- потенційно може привести до травми.

enter image description here

Правильної форми: сидіти на стенд

Встаючи зі стільця-це те, що дуже часто роблять не так, і є деякі великі поради, щоб поліпшити, як ви це робите.

 • Нахиліться вперед на стегнах

 • Подивитися

 • Ніс за пальці

 • Під'їжджають!

Порада: цей метод використовує ваш вагу тіла вперед, тому потрібно нахилитися вперед так, що ніс проходить повз ваших ніг. Це почне падати вперед, і тоді все, що вам потрібно зробити, це натиснути ногами встати-праворуч.

Примітка: пам'ятайте, якщо ви дивитеся вниз, ви можете піти вниз, щоб тримати вас в грудну клітку вгору-вправо і зосередитися на верхній частині стіни.

Як встати з підлоги

Головне тут полягає в наступному:

 1. Поверніться на бік і рослин своїми руками на підлогу
 2. натисніть верхню частину тіла вгору, так що ваші руки і прямі
 3. Півот на коліна так, щоб стегна не відірветься від Землі – це допоможе вам у чотири-точка на колінах
 4. Звідти вам потрібно вивести одну ногу вперед і посади його – звідти можна під'їхати з такою ногою.

Дивитися відео для гарного демо, як отримати вниз спокійно і знову

Вправи для зміцнення

Зміцнюючі вправи, Якщо робити регулярно може зробити так багато повсякденної діяльності набагато простіше. І я не маю на увазі ходити в спортзал і кидати заліза навколо – є кілька чудових вправ, які ви можете зробити з дому.

1. Сидіти на стенд

Відмінне функціональне вправу. Якщо ви виявили, що важко встати з сидіння, то одним з кращих способів поліпшення є практика – будувати м'язову пам'ять, використовуючи правильну техніку.

enter image description here

сідаючи в крісло і знову стала майже як добре присідати і ви можете використовувати ту ж техніку, щоб зробити це правильно.

Тепер, я знаю, що не кожен може почати робити це прямо зараз, тому я включив два рівня:

1 рівень: змінено сидіти на стенд

Тут, ми робимо це простіше, додавши подушку або подушка на стілець – це піднімає платформу, а значить менше відстань для вас, щоб йти вгору, що робить його легше на ногах.

Тепер, я хочу, щоб ви використовувати правильно сидіти на стенд техніку я навчив тебе вище, щоб робити цю вправу. Встати зі стільця, не використовуючи руки (ноги будуть тільки ставати сильнішими, працюючи на нього), а потім знову повільно сядьте назад, використовуючи ту ж техніку, що, коли ти підійшов (тільки у зворотному напрямку!)

Це один великий для зміцнення заднього ланцюга і є дуже функціональними. Не забудьте зробити це простіше всього розмістити подушки або суцільні книг і т. д на сидіння стільця, щоб підняти платформу.

Зробити 3 серії з 10 – це значить робити десять сидять на трибунах, 1 хвилина перерву і повторити ще 2 рази.

Рівень 2: повний посидіти з підставкою

Це те ж саме, як вище, але без валик або подушку, щоб підняти його – ви робите це прямо на сидіння стільця.

порада: щоб зробити його важче тримати, маленька вага в ваших руках перед вами , почніть з 1-3кг.


2. Мости

Ваш розгиначів (сідничні м'язи, м'язи спини, підколінні сухожилля і т. д.), Що дійсно диск Ви вгору і випрямити тебе на стегні і тулуб. Це відмінна вправа, щоб зробити, щоб змусити їх працювати для вас і добре, що це може бути зроблено на тверду ліжко або лаву, а також землю.

enter image description here

Дії:

 • Лежачи на спині, на землі, фірма ліжко або лаву, зігніть коліна і поставте ноги на землю.
 • Проштовхуючи п'яти і тримаючи спину прямо, підніміть вгору
 • Вниз знову ж таки, контролювати весь час
 • Повторити 10 разів по 3 підходи.

Порада: Якщо у вас болить спина, робити те чи жижки спазм, спробуйте перемістити ваші ноги ближче до низу-це, ймовірно, було легше.


3. Випади

enter image description here

Дії:

 • Від постійного початку, зробити крок вперед, посадці передню ногу
 • Як показано на малюнку, зігніть заднє коліно до підлоги, тримаючи пальці на землю.
 • Контролювати все це з вашої передній нозі – це буде робити багато роботи
 • Йти тільки вниз, наскільки ви можете зручно і безпечно
 • Відштовхніться передньою ногою так, що ви повертаєтеся в стояче
 • Повторіть 5 разів з кожного боку по 3 комплекти.

4. Стіна присідання

Ці вправи легше, ніж ім'я кредитує мислення і відмінно підходить для націлювання квадріцепси (стегна), вони, поряд з вашим розгиначів допомогти вести вас вгору, випрямляючи коліна.

enter image description here

Знову ж таки, є два рівня тут, так що ви не кинуті прямо в глибокий кінець і може початися там, де ви відчуваєте себе комфортно

Рівень один: присідання і утримувати Дії:

 • Притуліться до стіни, ноги принаймні на фут від стіни
 • Ковзати спиною вниз по стіні, контролюючи це з вашими ногами, поки ви на півдорозі вниз
 • Йти тільки вниз, наскільки ви задоволені!
 • Тримайте це протягом 5 секунд, а потім знову ковзати назад
 • Повторіть 10 разів

Два рівня: швейцарський м'яч стіни присідання

Вам знадобиться швейцарським м'ячем (також званий гимнасти між іншим) за це хороша вправа

enter image description here

Дії:

 • Помістіть м'яч до стіни і притулитися до неї на піку своєї низькою спинкою, щоб переконатися, що ваші ноги від стіни
 • Повільно присідайте, зберігаючи тиск на м'яч
 • Йти тільки вниз, наскільки це зручно.
 • Повернутися назад і повторити 10 разів по 3 підходи

5. Один Позиції Ноги

enter image description here

Рівень 1 Дії:

 • Стояти на одній нозі на підлогу
 • Не дозволяйте вашої ноги торкаються один одного
 • Мета: протриматися 1 хвилину

Порада: якщо ви не дуже добре в цьому, ви можете почати з одного пальця на стіні або лавці поруч з вами

Рівень 2: Дія

 • Стояти на дошці розгойдуватися, дура диска або босу м'яч на одній нозі
 • Мета, щоб тримати це в протягом 1 хвилини або створити його
 • Якщо ви не можете дозволити собі один з них ви можете скласти рушник і стою на тому, що прокатали його фірма, щоб зробити його сильніше

Як я вже згадував вище, ці вправи ефективні, якщо їх проводити регулярно, так це рутини і дотримуйтеся його.

Прагнемо робити ці вправи не менше 4 разів на тиждень, і ви помітите різницю.


Джерело: physioprescription.com

+521
JFar 4 жовт. 2018 р., 23:51:17

Використовуючи недорогий гімнастичний м'яч, або деякі інші стабільні платформи дозволить збільшити видах грудей Вправи, які ви можете зробити. Наприклад, ви могли б виконати муху гантелі і гантелі пуловер, а також гантелі преси.

В іншому випадку, ви можете заглянути в:

 • Зниження віджимання з ногами на сходинці.
 • Нахил віджимання з руками на сходи.
+418
modnarrandom 21 лют. 2018 р., 02:29:37

Це відбувається одразу після того, як ви закінчили їсти.

+414
pesik 4 лист. 2012 р., 02:57:57

Якщо ви хочете завжди парне число повторень в сеті для кожного тренування, ніж ні. Якщо ви робите силові тренування і роботи в набори, ви повинні працювати, щоб досягти того ж кількості повторень в наборі, і як тільки ви досягнете цієї мети, ви можете або а) збільшити кількість повторень, які ви хочете досягти у всіх наборах, або Б) змінити механіку тренування як збільшити кількість стресів на ваші м'язи і спробуйте досягти того ж числа повторень для різних наборів, як в попередній вправі прогресії. Для підтягувань, я рекомендую дивлячись лучник підтягування на перекладині, однією рукою підтягування, або м'язи ДБЖ.

+358
Felis Grant 1 черв. 2013 р., 14:17:55

Кращою стратегією буде побудувати серцево-судинну витривалість. 1,6 км за 14 хвилин не дуже швидко, на всіх, погодженому швидкому темпі ходьба дозволить вам досягти цієї мети.

+334
Tasneem Lakdawala 16 жовт. 2011 р., 11:11:58

Схоже, що ви хочете зробити м'язи вікна. Це кращий progession я виявив, хоча вам знадобиться гімнастичні кільця: м'язи прогресії від Crossfit Естеро

Ось відмінний прогрес для другого вправи, яке є передній важіль.

+327
nouseforname 11 квіт. 2015 р., 15:45:02

Якщо це просто ваша сила хвата (передпліччя роздавати), ти завжди можеш спробувати включити деякі передпліччя вправи в кінці вашого життя. Я завжди намагаюся зробити якийсь фермер ходить (з гантелями відчуваю толстоватым) і деякі вигин спини наплечник кучері. Я іноді намагаюся зворотний рух кучері і зробити це за лавку замість.

Якщо це ваші пальці (руки) видаючи на вас, ви, можливо, захочете інвестувати в gripmaster/зчеплення тренажер. Вони зазвичай використовуються для гітаристів, але у мене було дуже удачі з ними в минулому. Вони зазвичай працюють у більшості близько 10$. Сподіваюся, що це допомагає!

+311
RailsNewbie 4 жовт. 2010 р., 16:43:28

Я праву ногу вище коліна ампутантів. Я втратила 8 років тому і пішов від 135 до 242 фунтів. Нарешті я сказав собі, я міг би зробити що-небудь з однією ногою. Рік потому й я до 142 фунтів. Я ніколи не мав шанс, щоб купатися, хоча це було б краще для суглоби. Все, що я робив і ще зроблю-це підняття тягарів і кардіо. Що стосується кардіо, все, що я зробити, це вибрати 5 випадкових вправ. Я змінюю їх кожен день, тому я не дуже болить так що я ще можу тягати залізо. Я роблю 10-25 повторень кожної вправи, решта від 30 до 90 секунд і повторюю 5 разів. Весь сенс у тому, щоб змусити моє серце-швидкість відкачування дуже швидко, а потім дати йому час, щоб трохи сповільнити, але не всю дорогу, а потім зробити це знову викачка вечерю швидко. Ось як жирові клітини руйнуються. Амінокислоти, зеленого чаю і кофеїну, що для спалювання жиру помічників.

Вправи допомагає моя фантомний біль йди і тому іноді я роблю це два рази на день з 5 різних вправ. Я роблю всі вправи 1 ноги ніколи з штучною ногою. Раз або два в тиждень мені подобається бігати на милицях, на милю або близько того, - тоді йди швидко додому. Я роблю:

 • діпи
 • присідання
 • віджимання
 • хрусти
 • присідання
 • ножиці
 • нога ліфти
 • велосипеди
 • вигин і досягти
 • зліва направо сидять вниз)
 • і паяців.

Іноді я роблю випадкові вправи в тренажерному залі з баром. Кучері, пуловери, доброго ранку, мозок приборкувачів... ти зрозумів все і все, що тримає пульс, не надівши мої м'язи. Я пішов з супер жиру дуже м'язової. Я сподіваюся, що це допомагає небагато. Удачі на схуднення вгору.

+241
Chris says Reinstate Monica 14 лип. 2013 р., 10:40:06

Його можна спалити таку ж кількість калорій, або близько до цього. Заснований на припущенні про те, що ви починаєте з метою BPM в коротких сесій.

Щодо посилення системи кардіо - ні. Я припускаю, що 150bpm не нірі свій максимум годину. Взагалі якщо у вас менше сеансів потрібно йти важче отримати подібний ефект для вашої системи кардіо, але коротких сесій ніколи не буде повністю імітувати наслідки тривалих тренувань.

+185
Bram Peirs 16 квіт. 2016 р., 03:59:38

Які м'язи працюють якщо я опускаю руку? Це не може бути дельтоподібного, як передній і бічний підйом використовувати deltiod. Але допустимо, я з ніг на голову і опускаю руку, що м'язи у мене вийде? Як трицепси навпаки біцепса, що є протилежним до дельтоподібного?

+108
Habbit To Rock 23 груд. 2010 р., 10:38:12

Обсяг пробіг свій біг щотижня залежить від вашого віку, рівня фізичної підготовки, слід проти дороги, мети і, нарешті, визначення "біг проти біг підтюпцем". Найскладніша частина полягає в тому, що як люди ми всі різні, і наші організми по-різному реагують на навчання. Деякі люди можуть працювати 60к або менш успішно "виконати" ультра.

Іншої змінної є скільки гонок ви зробили, і які відстані. Наприклад, якщо у вас є тільки підготовку до марафону і ви завершили марафон в 3 години стояти на причини, які ви могли б виконати 50к в 3:38 (використовуючи цей калькулятор https://www.mcmillanrunning.com)

Якщо ви вже працюєте на 3-х годинний марафон, то ви вже знаєте зусилля, необхідне, щоб дістатися до цього рівня.

Нарешті, майже всі 50к рас зробити на слід. Ви повинні очікувати набагато більш повільними темпами, на стежки, а також багато різних перепади висот. Ви не можете дійсно судити такими темпами на слід гонках в порівнянні з шосейній гонці.

+104
Kvazar Kvazar 7 трав. 2017 р., 11:12:13

Я стежив на різні тіла частковостей, у тому числі щоденний облік ваги(160) жир (зараз 9.5%, волога (64.5%), ЧСС (42) в різний час, і кров'яний тиск (в діапазоні від 112/58 до 229/127) від березня 26, 2006 по сьогоднішній день. Я Далекий бігун і Декатлону конкурента, який включає в себе ваги, швидкості роботи і звичайно ж форми і пліометріка. Останнім часом, з-за травми, мій режим тренування ходила з 35 миль на немає. Потім, я мав нещастя впасти з даху. Застряг на посадку, але кровоточити зовсім небагато. У будь-якому випадку, справи налагоджуються. Існує феномен, званий синдром Вільсона, в яких температура тіла становить менш 98.6. Коли температура повітря опускається нижче 45 градусів, температура тіла знижується. З 9.5% кількість, я зазвичай число в діапазоні 95-96f чіпкості, але недавній холод, і не виходить, у мене до 90.2. Смерть від hyporthermia нібито відбувається в 89F. Але, мені було добре. Не було ніяких симптомів струсу або холодні частини тіла або що завгодно. Я біжу сьогодні. Нещодавно я припустив, що існує певне співвідношення повітря і темп, і жиру, що дозволяє йому скотитися до 90, без проблем.

+94
Andre Koppel 21 трав. 2016 р., 10:42:39

Для того, щоб залучити груди під час падіння, трохи нахиліться вперед. Це дійсно не має до ширини планок, а кут ваш пісний. Це, як кажуть, нахилившись вперед, як і раніше будуть працювати трицепси, а також.

Дивіться цю статтю для деяких хороша інформація на діпи.

enter image description here

+93
renat561 14 бер. 2012 р., 18:48:13

Мені подобається навчання для досягнення певних цілей, а не просто навчання заради навчання. Це робить його легше для мене, щоб спробувати прийти в форму, що робити.

Для нижньої частини тіла, у мене є якісь конкретні цілі, як робить 5к менш ніж за 20 хвилин і роблю 100 віджимань менш ніж за вісім хвилин. Однак, я не впевнений, до чого прагнути в разі верхньої частини тіла. У мене є доступ на гребні тренажери і найближчим часом буде також мати доступ до бойової мотузки. Я також мають доступ до підтягування і провали бари.

Які великі цілі я можу прагнути досягти для мого тулуба і рук?

+50
dyomas 28 вер. 2015 р., 11:48:34

Зробити його частиною вашої рутини.

 • Якщо ви працюєте поза домом, спробуйте накласти свою спортивний одяг в ніч перед так що ви готові вранці.
 • Якщо у вас є важкий час вилазячи з ліжка вранці, А. М. рутина не може бути для вас. Розглянемо роботу в обід чи після роботи замість. Тренування будуть першими, щоб піти, якщо вам потрібно трохи додаткового сну.

Особисто я працюю принаймні п'ять разів на тиждень. Щоранку я кладу свою спортивний одяг в спортивну сумку і поклав його в мою машину, як я йду на роботу. Якщо з якихось причин я не роблю цього, це дуже важко для мене, щоб повернутися додому і знову виїхати, щоб піти в спортзал.

Почніть з короткострокових цілей, а не в довгостроковій перспективі.

Довгострокові цілі, як правило, погана ідея, коли справа доходить до початку тренування. Замість того, щоб зосередитися на короткострокових цілей, таких як:

 • Сьогодні йти в тренажерний зал
 • Їжте здорову їжу сьогодні на обід
 • Зробити ще один респ на мій набір сьогодні
 • Збільшення нахилу трохи сьогодні на бігову доріжку

Це допоможе тримати ваш фокус на робити правильні речі на щоденній основі, а не для досягнення цілей, які можуть навіть не бути досяжним. Це помилка багатьох новачків робити, коли починає тренуватися. Наприклад, люди часто встановити цілі втрати ваги (скажімо, 20 фунтів на 3 місяці), і знайти вони починають набирати вагу, коли вони відпрацьовують. Це може бути бентежить. Замість того, щоб зосередитися на правильний вибір; зробити його ваша мета, щоб працювати сьогодні.

Забудьте про те, як ви відчуваєте.

Успішні люди успішні, тому що вони наполегливо трудяться на меті навіть коли вони не відчувають , як він. Будьте уважні, як ви відчуваєте, та все ж прийняти рішення, щоб зробити роботу. Ви будете почувати себе великим почуттям виконаного боргу після зробленої роботи навіть якщо ви не відчуваєте, як він.

Вам для тренувань.

Мати когось, що буде тримати вас підзвітним. Особистий тренер може зробити роботу, якщо ви не можете знайти когось ще.

+25
Lukas Kabrt 27 серп. 2016 р., 01:03:44

Хтось може побудувати грудної клітини,біцепси і трицепси роблячи вправи тільки днів мене називають?я роблю двічі в день

Так, 3 дні в тиждень є достатнім.

Буду я успіху ?

Ми поки не знаємо. Це цілком залежить від вашої дисципліни, харчування, сну, і ваша мотивація.

вага поліпшите ви думаєте для моїх кг і для мого зросту, щоб бути презентабельним?

Це залежить від наших індивідуальних уявлень про те, що презентабельно, і таку думку на основі запитань/відповідей не по темі тут.

Питання ви повинні запитати, чи, швидше, це питання я повинен задати тобі; ти дійсно збираєшся просто тренувати груди і руки? Тому що, якщо так:

Буду я успіху ?

Немає. Ви будете в кінцевому підсумку з безглуздими пропорціями, а головне, болі в спині, болі в шиї, і як наслідок, втрата якості життя.

Будь-яку програму тренування повинні працювати все ваше тіло!

+11
JJ Jose 6 лист. 2011 р., 05:57:48

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil