Втрати жиру

В даний час Я допомагаю батькові у втраті значної кількості ваги. Йому 60, 6'0", вага 230lbs (104kg) і їсть дуже здорово, підтримання добре збалансовану дієту. Біда в тому, що він не користується взагалі, але нещодавно він вирішив, що він хоче зменшити жирові відкладення, який є для нього великою проблемою, і досягти мети вага близько 204-208lbs. Я бачу багато подібних питань про такого роду речі на сайті, але жоден з них не дуже підходить до ситуації. Він має деякі проблеми, переносячи свою вагу на його зап'ястях, тому такі речі, як віджимання, берпи і т. д. насправді не варіант, поки він не втрачає вагу. Ще мене турбує, що його сім'я має дуже невеликі проблеми з серцем, тому я не хочу, щоб він все одно зайвий будівлі жир навколо серця. Мені було цікаво знайти його кардіо/схеми програма, яка допомогла б його швидко схуднути (його головна мотивація-це його весілля ювілей свято в 5 тижнів) і зменшити його загальний вміст жиру в організмі. Багато чого з цього зосереджена навколо його талії, стереотипне "пивного" живота, але я прекрасно розумію, що немає шляху до мети, що конкретно. Будь-яка допомога буде оцінили. Я весляр, тому я тренуюся щодня, так що і спонукало його піти зі мною-не проблема.

+49
RebelLion 10 лист. 2014 р., 19:06:35
36 відповідей

Якщо глибина порядку і печери коліна помірне, то не хвилюйтеся про це. Може бути, залишитися на кілька додаткових сесій в цю вагу, так що ви відчувати себе більш комфортно з ним. Але мало коліні печера не надто багато, щоб турбуватися, якщо все інше в порядку.

Якщо ви підступ десять або двадцять фунтів і працював назад нормально.

+989
Scorpion King 03 февр. '09 в 4:24

Я чую, як люди говорять, що вони люблять розтягнутися, тому що він відчуває себе добре. У мене ніколи не було такого досвіду. Це не боляче, але це десь між неприємними і нейтральними. Отже, розтяжки-це робота, і я повинні боротися, щоб мотивувати себе зробити це.

Які фактори впливають на те, як розтягування відчуває? Як ми можемо зробити його відчувати себе добре, щоб розтягнути?

+987
TEDSON 4 лип. 2011 р., 01:06:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я чув з декількох джерел, що "ніяких вуглеводів ввечері" це повинен бути хороший спосіб зменшити накопичення жиру і сприяють втраті ваги. Тепер, коли я знаю, що ні один з цих джерел-це дієтолог, але вони теж люди, які працюють багато і читайте на здоров'я та навчальні журнали.

Тому я цікаво, якщо є які-небудь здорові міркування позаду цієї заяви, або якщо це просто міф якийсь міський. Я можу собі уявити, що невикористані вуглеводи, ймовірно, оброблені в жирову тканину, коли тіло інертне під час сну, так що це свого роду має сенс, але я хотів би знати більше про це, так як я зазвичай легкий сніданок і іноді легкий обід, потяг тільки до обіду або після обіду і закінчити його з правильне харчування на вечерю. За рахунок правильного харчування я не маю на увазі повних відер їжі, очевидно, але значна частина, яка зазвичай містить якусь вуглеводів і білків, і салат на хороший день.

Чи є сенс перекладати споживання основних вуглеводів вранці, враховуючи, що мої тренування майже виключно під час обіду або в другій половині дня? Якщо так, то які альтернативи є на вечерю, так як макаронні вироби, хліб та багато овочів, а також більшість фруктів і мови?


Ось деяка довідкова інформація:

від наступних стаття - "Як їсти білок ввечері для максимальної втрати ваги"

Споживати всі ваші вуглеводи і моносахариди на початку день. Якщо ви тренуєтеся вранці, ви можете з'їсти половину з них, перш ніж тренування і половину після. Ця стратегія ГРМ поживних речовин, називають карбюратора укладання, рекомендується "х-треме худий" автори Джонатан Лоусон і Стів Холман. Наприклад, ви можете з'їсти всі ваші вуглеводи протягом дня до 3 ч. Чим швидше ви хочете втратити маса і тим повільніше ваш метаболізм, тим раніше ви повинні вирізати вуглеводів, щоб дозволити вашому тілу спалювати збережені жир для отримання енергії.

і ще трохи інфо з Люди- "я повинен вирізати вуглеводів після 6 вечора?"

Не є вуглеводи після 5 вечора-це ідея запатентована в раціоні книга 'крохмаль комендантську годину' Джоанна Хол - спортивного вченого і дієта і фітнес-експерт на цьому ранкова програма ІТВ 1.

і, нарешті, від Bodybuilding.com - "5 забутих втрата ваги поради"

Порада 2: уникайте вуглеводів після 6:00 вечора

Досвід навчив мене, що є вуглеводи після 6:00 вечора буде підвищити свій потенціал для зберігання жиру. Багато людей, у яких я вчився є також випробували подібний ефект. Після нашого останнього прийому їжі в день, що, безсумнівно, буде, або, принаймні, складають близько 45 відсотків складні вуглеводи, особливо якщо ми тренувалися до цього, там особливого сенсу в їжі більше макроелементів поки наступне ранок.

+971
Ted Cranham 12 вер. 2017 р., 22:43:45

Дуже часто я чую терміни "середній назад", а також "нижньої частини спини" крім традиційних "Лат" і "пастки", які визначаються їх реальними іменами, а не щось на кшталт "Сторони тренування спини" наприклад.

enter image description here

Якщо я хочу тренувати "ромбами" і "Терес майор", яке було б синонімом якої є ромбами "середній назад" і Терес майор "нижньої частини спини" чи це навпаки? Також "Еректорів spinae"...це синонім або частину одного з попередніх м'язів? І де б вона підходить..середньою або низькою спинкою?

Спасибі.

+950
Andrew Cornford 25 серп. 2013 р., 11:31:53

(Я випитував у експертів Зумба житель, який має великий досвід роботи з класом, а також грали в гру)

Класі багато в чому залежить від інструктора - якщо у вас низький ключ інструктор, це буде низький ключ класу. Однак, інструктор, гра, ймовірно, на нижньому кінці шкали впливу.

Кожен з ходів у реальному класі Зумба має різні складність рівнів, і ви можете масштабувати переміщати залежно від того, скільки досвіду ви маєте з ним, і як сильно ви хочете працювати. Гра, здається, не мають такого рівня різноманітності.

Гра дає обмежений Інструкції про кожному русі, і це схоже на те, як клас працює. Більшість інструкторів просто продемонструвати і очікує від вас, щоб слідувати разом як можна краще. Там може бути якийсь "підручник" час, якщо це перший раз, коли рух не було зроблено для класу.

Наскільки танцювальних стилів і кроки, клас є набагато більш широким і відкритим. Клас може складатися з 8 пісень з 20 кроків кожна, і ці пісні можуть змінюватися від класу до класу або від інструктора до інструктора. Різноманітність у грі-це зовсім не представник.

+914
MJB03 27 вер. 2016 р., 02:21:16

Я досить новими для бігу і тільки біг протягом 2-3 хвилин.

Я була у вашій ситуації. Під час бойових мистецтвах випробування пояси, вони послали нас на пару миль, і я завівся довелося йти більшу частину. Так як я знав, було б тільки гірше на більш високих поясів, я вирішив, що потрібно бути непоганий бігун.

Так от в цілому, як я це зробив, використовуючи акумуляторний кухонний таймер, і працює три дні на тиждень у день відновлення між ними. Я зосередився виключно на час, а не відстань, і зробить кожен крок небудь на тиждень (три заняття), або рухатися швидше, якщо б я відчував себе комфортно, але не так, як я штовхав собі травму.

  1. 15 хвилин, чергуючи біг одну хвилину, пройти два (1/2).
  2. 15 хвилин, чергуючи біг одну хвилину, пройдіть один (1/1).
  3. 15 хвилин, 2/1.
  4. Палиця до 15 хвилин, але поступово подовжувати цикли (3/1, 4/1 і т. д.) поки ти в сім, ходити 1, запустити сім.
  5. Біг 15 хвилин. На даний момент, він, ймовірно, буде вітерець.
  6. Збільшувати час на 2-3 хвилини, поки не дійдете до 30.

В цей момент я робив близько 4 км за 30 хвилин, що дійсно пробіжку. Після цього, я застряг на 30 хвилин, але працював по подовженню Мій крок, який збільшив свою швидкість і відстань.

Працював відмінно підходить для пухких старого виродка в його кінці 40-х років до якого досвід роботи був в основному в школі на фізкультурі. :-)

Тепер я вважаю себе бігуном, і зробили це буквально по всьому світу під час відряджень.

+846
user2915398 10 січ. 2015 р., 19:38:50

Мені подобається стояти і теж, і в моєму 12 місяців досвіду роботи-це те, що я дізнався:

  1. Сидить весь час на роботі-це очевидно погано, але стояв тільки один кут не супер великий. Так, а не просто варто, дайте вашому тілу деяка зміна. Перерва одноманітно стоячи, сидячи.

  2. Не просто встати, взяти швидкий 5 хвилинах ходьби.

Добре, як це, але козирі рух просто стоїть і працює.

+831
Android Dev 16 черв. 2016 р., 12:37:26

Просто запишіть ваш талії, стегна, пупок та кола разом з вашим сагітальний діаметр живота кожного місяця, і графік даних.

sagittal abdominal diameter

+789
Ameer Elsherif 18 квіт. 2019 р., 03:13:44

Я приєднався тренажерний зал, коли мені було 18 років, але з-за мого щільного графіка я не міг продовжувати інтенсивні тренування в тренажерному залі.

Тепер, через кілька років, я знову намагаюся заново почати свій тренажерний зал тренування. На основі мого попереднього досвіду, я помітив, що литкові м'язи, передня рукоятка сила ефекту майже кожну тренування. Тому я хочу бути краще підготовлені в цей раз.

Я регулярно роблю вправи на розтяжку, віджимання (для грудей і біцепсів), віджимання на брусах стільця (на трицепс), присідання (для стегон).

Отже, моє питання: Що таке правильний спосіб, щоб підготувати своє тіло для тренування в тренажерному залі з точки зору вчення і часу?

Додав:

А на питання, Чого я хочу досягти? Я намагаюся отримати деякі ваги, то після того як я отримаю потрібну масу, я планую концентруючись на міцність.

+773
Robyn Burridge 10 серп. 2014 р., 00:22:11

Я перестають працювати кілька місяців тому з-за роботи я багато подорожую, і я втратив багато м'язів . У мене є абонемент в спортзал, але це так важко для мене, щоб зосередитися і мотивувати себе, поки я в спортзалі, що я можу зробити, щоб повернути його і бути в змозі зосередитися . Я був дуже активний і працьовита людина, перш ніж я зупинити мої роботи аутів

+757
RyRy 16 лют. 2014 р., 11:38:04

Мені довелося взяти перерву від роботи на 3 місяці із-за Trapezitis(запалення трапецієподібної м'язи).

У той час як відновлення після тривалої перерви, які заходи мені потрібно зробити, щоб не зіткнутися з тією ж проблемою(Trapezitis)??

Мені потрібно, щоб уникнути/додати які-небудь вправи, щоб позбутися від Trapezitis??

Спасибі.

+738
OverLordGoldDragon 19 лист. 2013 р., 19:08:48

Я дуже люблю новий баланс МО10 (W010 для жіночої моделі).

Вони супер теплі, майже надто тепло для все, що вище 10°С-і водовідштовхувальний. Я не знаю, як вони будуть робити в -20°, але я бігав у них -3°С без проблем взагалі.

Вони майже як ідеальну взуття в світі, і я рекомендую їх без коливань.

+723
iflp 1 жовт. 2011 р., 09:31:56

Ну, якщо все, що ви плануєте на 6 тижнів напруженої роботи, ви можете навіть не починати. Я був в такому ж становищі, як ви кілька років тому, але я був 33, а не 37. Перші 6 тижнів? Я просто відчуваю свій шлях навколо тренажерному залі, розуміючи, в повільному темпі, що моє тіло було здатне, і розробка дієти я можу залишитися з решти мого життя.

Тому, чесно кажучи, я не думаю, що я щось втратив у перші тижні. Дивіться, як вправи, дієта вимагає певного повільне поступове наростання теж. Ви не можете просто Рухай тілом, повний газ швидке зворотне. Ймовірність відмови занадто висока.

Якщо ви збираєтеся "бути у формі", треба думати набагато більш тривалий термін. Фітнес і здоров'я і навіть втрата ваги є не те, що приходить в кілька тижнів. Пожертвувати короткого бою на довгострокову перспективу війни.

Я рекомендую в найближчі шість тижнів, щоб плескатися з кожен шматок тренажерами, виконують різні кардіо-вправи, які ви хочете, і знайти "речі", які вас цікавлять. Скажіть вам дуже подобається важка атлетика, але не кардіо речі: потім зосередитися на "основних" бути важкої атлетики з "малої" в ВИИТ.

З'ясувати, що буде тримати вас повертатися назад протягом найближчих шести тижнів і тренуватися там. Ваші смаки можуть змінитися, як ви прогрес, але ви будете почувати себе набагато менше, як ти просто переживає рухів, і багато що інше, як задоволення. Коли ви розважаєтеся, ваше інтенсивність йде вгору і ви робите більше прибутку. Це дуже просто.

Що ви можете очікувати, можливо, в 12 тижнів Припустимо, перші 6 тижнів-це пустощі? Груба втрата ваги близько 6-12 фунтів і, може бути, фунт або два новачка м'язової маси. Це за умови, що ви тримати свій раціон під контролем.

+627
Ynita 26 квіт. 2014 р., 12:16:24

Так, верхній частині спини болючість з будь-якого станова тяга-це абсолютно нормально.

Майте на увазі, вага навішується на ваші плечі. Ось де він прикріплений до тулуба. Коли ви нахиляєтеся вперед, ви повинні тягнути ваші плечі назад, вгору для того, щоб не мати їх знесли. Ваш верхній частині спини м'язи беруть участь у фіксації ваших плечах, тому цілком природно, що ви відчуваєте наслідки цієї взаємодії.

+557
Dunebro 10 трав. 2011 р., 07:16:19

Я планую займатися культуризмом протягом декількох місяців, і я хочу, щоб почати використовувати сироватковий протеїн. Я непереносимість лактози і відчувати серйозні болі в животі, коли я п'ю молоко.

Я бачу "безкоштовно етикетки лактози" про деякі сироваткових протеїнових добавок, але немає ніяких безлактозных білкових добавок в Туреччині, що я міг знайти. Зробити інші сироваткові білкові добавки мають занадто багато лактози? Якщо я використовую ці добавки, чи я буду відчувати болю в животі?

Наприклад, щось на зразок Bodybuilding.com 100% порошок сироваткового держави в його алерген інформація, яку містить молоко, але не може стверджувати що-небудь лактози.

+540
dr evil 23 лип. 2017 р., 00:00:58

Я хотів би розширити Megasaur на посаду і сказати, що більшість з прочитаного я зробив погоджується з мого досвіду і те, що альпініст повинен уникати campusing на цей тип дошки, поки вони піднімалися приблизно на рік-півтора або більше, і піднімається в діапазоні В7. Якщо ці вимоги не будуть виконані, я рекомендую системи або дошки Місяця тренуватися в той же час. Я бачив сильних альпіністів кінці свого сходження кар'єри на цих дошках, отримуючи на них занадто рано.

+489
HollyLeaves 28 квіт. 2016 р., 00:37:53

Будь ласка, зверніться до лікаря, якщо ви перебуваєте в точці балансу, слабкість і немає сил і нетверді ноги, як описано. Може бути проблема в харчуванні (дефіцит певних мінеральних/макроелементів) або щось ще, що гарантує кваліфіковану медичну експертизу.

Якщо ваш лікар очищає вас, і ви добре, це може бути просто не вистачає калорійності їжі до тренування (з'їсти банан перед підйомом). Відстежувати Ваші калорії на сайті MyFitnessPal і з'ясувати, наскільки ваш БМР , використовуючи цей сайт, щоб отримати уявлення про те, скільки ви повинні їсти в день. Є ймовірність, що почуття слабкості є недолік калорій (якщо ви вже очистили лікар ніяких проблем зі здоров'ям). Розуміння концепції харчування-це дуже важливо, оскільки ваше тіло побудований в основному на кухні.

Почніть з легких гантелей або вправи і працювати ваш шлях вгору (з тренером або кимось досвід, якщо це можливо). Я написав це як пропозиція для тих, хто шукає раду навчання і запропонувати вам:

Якщо ви перебуваєте в тренажерному залі, я б настійно рекомендуємо вам почати підйом, якщо ваш Пт Не ви підняття тягарів ще. Використовуйте легкі ваги, пошук відео онлайн-форму і робити ліфти належним чином. Звикнути до цих витягів. Це не означає ігнорувати вправ з власною вагою і кардіо, тому що це важливо, але оскільки ви платите за тренажерний зал, може також використовувати право? Ви згадали, що у вас була слабка спина, тому такі речі, як станова тяга/рядків (важливо мати гарну форму) і LAT pulldowns, кабельні рядків допоможе накачати спину. Почати отримувати уявлення про різних вправ, і які частини вашого тіла вони потрапили. Наприклад, ви могли б зробити стандартна програма тренування в стилі бодібілдингу, де ви потрапили різні частини тіла щодня з 10 до 12 повторень у сеті. Або може бути, ви хочете, щоб почати підніматися, як вид спорту/сила набирає режиму і, можливо, захочете перевірити або 5х5. Є багато програм і це здорово експериментувати, але ви хочете підібрати щось і залишатися послідовним. Не бути дитиною в кондитерській фабриці після місяць або два, щоб бути зручними в тренажерному залі. Підібрати програму і дотримуйтеся його для цілей, які ви встановили для себе.

+454
seaman29 29 груд. 2017 р., 19:11:24

Я рекомендую ВИИТ силових тренувань, може бути, 3-4 днів на тиждень. Таким чином, ви отримаєте досить кардіо (як ви працювати до втоми) і досить силові тренування, щоб підвищити витривалість, сила і розмір (кожен хоче більше розмір).

Ось зайнятий чоловік повний тіла тренування від Фітнес для чоловіків

Ось 3 ланцюга рутини (особистий фаворит)

Я б порекомендував вам підписатися на чоловічому здоров'ї і чоловічий фітнес і регулярні перевірки процедур у відповідних місцях, щоб зберегти його свіжим.

Щасливого Полювання.

+445
zexrayhold 8 груд. 2015 р., 09:04:49

Є науково-обґрунтовані список м'язів і м'язових груп по їх об'єму або масі, у середньому чоловіки (або навіть будь-яке підмножина здорової людської популяції)?

Тут легко знайти висловлювання типу сідничної і чотириголового м'яза стегна серед найбільш великих м'язів в тілі, але без точних даних. З деяким зусиллям я можу також знайти такі дослідження, як https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12012082 для конкретних м'язів і вилучати основну інформацію, таку як https://en.wikipedia.org/wiki/Rectus_abdominis_muscle#Size (від 3 робіт):

Це, як правило, близько 10 мм товщиною (порівняно з товщиною 20 мм поверхневого жиру),[2] або 20 товщиною у молодих спортсменів, таких як гандболістів мм.[3] типовий обсяг становить близько 300 см3 в неактивній indivuals, або майже 500 см3 у спортсменів (тенісистів).[4]

Однак я не можу знайти огляд. Будь-яка пропозиція? Інше питання запитує про відносний розмір з акцентом на верхню і нижню частину тіла.

+426
Praseetha 23 квіт. 2013 р., 16:55:40

Ви можете спробувати зробити один нога теляти підняти, вона вимагає, щоб ви балансіруете передній і задній і сторони в сторони теж, так що буде працювати дуже добре. Також, ви пробували робити більш активний вид вправ, як стрибки або біг босоніж, який активує багато бичків і в той же час ви повинні використовувати м'язи у всіх площинах з-за одностороннього аспект управління.

+417
Ishuttin 21 серп. 2013 р., 07:50:11

Зробити розтяжку частиною вашого повсякденного життя. Спробуйте потиснути вправи (без ваги) кожен день. Це можна робити скрізь і всюди (навіть на ваше місце на роботі).

Краса вправи полягає в тому, що більшість з них можна робити довільно і в будь-якому місці, навіть на своє місце. Не у всіх є можливість розміщення на м'ячі на роботі, однак, розтягуючи спину (і взагалі все ваше тіло) з періодичністю (кожну годину або два) буде зменшувати жорсткість в будь-якій частині вашого тіла.

+394
QmakarQ 25 трав. 2011 р., 22:09:05

Власником спортзалу я ходжу сказала випити повний стакан апельсинового соку. Вона легка, тому ви не будете втомлюватися, але це буде також палива.

+388
Aishwarya Verghese 30 лип. 2011 р., 01:43:49

Я починаю кожне тренування з 3 підходів по 3 повторень, потім я додаю від 1 до 3 повторень на кожному тренуванні, так що у мене йде дуже багато часу, щоб досягти 3 підходи по 15 повторень. Потім я збільшую навантаження і знову почати з 3 Повторень.

Обґрунтуванням цього є забезпечення максимальної безпеки, уникаючи тендиніт та інші можливі травми. Після того, як я витратив більше року відновлюється після болісної операції на плечі, я вирішила, що зроблю все можливе, щоб уникнути подібної ситуації в майбутньому.

Справа в тому, що я не впевнений, якщо я витрачаю свій час, якщо високий діапазон повторень на всі безпечніше. Я іноді дуже болить, навіть коли я поруч у високому діапазоні повторень кожного циклу.

Мета-це сила, але я не можу працювати завжди в низькому діапазоні повторень, тому що мені 42 рік і схильні до надмірних травм. Я повинен якось перемикатися між низьким і високим числом повторень, але не піднімається до 15 повторень занадто багато?

Зауваження

З відповіді Дейва я розумію, що це може бути гарною ідеєю, щоб реалізувати деякі короткі мікроцикли, так що чергую частіше між силою і закінчується витривалість спектру реп. Я виклав новий питання про те, як реалізувати що конкретно в моєму випадку. Але я все ж сподіваюся на інші можливі точки зору (наприклад, залишивши циклу від 3 до 15 повторень, як зараз, але зменшуючи кількість наборів близько до максимуму кінця?)

+381
Mrsray 16 трав. 2015 р., 19:40:27

Я тренуюся вечорами, іноді дуже пізно. Навчання, як правило, грэпплинг або підняття важких речей, а так я зазвичай відчуваю необхідність пити багато води після.

На жаль, це значить, мій сон порушений, щоб піти у ванну, і я можу відчути різницю проти мають безперервний нічний сон.

Я повинен пити більше води до тренування, а потім боротися з бажанням пити після тренування?

+366
drumGod31 6 груд. 2014 р., 16:21:54

Якщо я роблю вправи в тренажерному залі тільки для мого живота, це вплине на інші частини мого тіла, як біцепс, трицепс і т. д?

+325
Michael Vescovo 6 вер. 2012 р., 19:02:00

Природний рівень тестостерону у чоловіків, складає близько 200-1200ng/дл, а у жінок-близько 15-70ng/дл. Є суттєва різниця тут, і це є причиною, чому жінки мають цілком dificult, щоб отримати м'язи.

У будь-якому випадку, використовувати стероїди, як ви кажете, зупиняє вироблення ендогенного тестостерону. Ось де жінка повинна враховувати, якщо вона хоче підтримувати якийсь жіночністю, або якщо вона не турбується про це. Зазвичай дози стероїдів у жінок значно нижче, ніж у чоловіків, щоб не втратити цей femeninity, але ви також можете знайти жінок, які виглядають як справжні чоловіки.

+318
Rodney Golpe 11 квіт. 2016 р., 19:32:09

Є дуже велика різниця між просто пройшовши деяку відстань на малій швидкості і управлінням конкурентоспроможним для гарного закінчення часу (наприклад, з часом-мета). Наступне є істинним, якщо ви просто хочете, щоб закінчити, якщо бігом.

Як я дізнався багато років тому, щоб закінчити гонку, аж до марафону, як правило, ви повинні бути в змозі запустити 2/3 відстані і відчувати себе розумним і після цього. Тоді ви повинні бути в змозі завершити всю дистанцію в гонці з тією ж швидкістю, не відчуваючи себе абсолютно спустошеною.

Так, щоб зробити повний в 15-кілометровому забігу на малій швидкості, ви повинні бути в змозі пробігти 10 км з тією ж швидкістю. І щоб завершити напівмарафон, ви повинні бути в змозі працювати в 14 км (~ 2/3 від 21.1 км). Це відповідає більшість початківців плани на напівмарафон, який я можу знайти в інтернеті. Проміжні та часу цілі, плани, як правило, мають більш довгі відстані для довгих трас, але і тут план не завершити гонку, але закінчити в певний час - це щось інше.

Працює довше, ніж 30 км дуже важко на вашому тілі - особливо з тобою суглобів - і справді слід уникати, якщо це взагалі можливо. Навіть якщо ви хочете тренуватися для марафону. Більшість навчальних планів для марафону, який я подивився і зупиняється в 30 км найдовша траса.

Якщо ви хочете запустити великі відстані, ніж це - як ультрас і екстремальний біг - не існує ніякого способу, щоб тренуватися на рівні початківців! Зазвичай рекомендують спочатку спробувати з парою марафонів, а потім запустити 10-30 секунд повільніше за кілометр в залежності від відстані до цілі.

+278
Kya 13 вер. 2014 р., 06:11:19

Між тим я працював 2 місяці тому, я побачив зміни в моїй біцепса частина рукоятки зміни, зміни обхват і здається більше, я був приймати добавки,але я сказала багато це занадто багато. Поки я бачив зміни, і я був вражений. Я повинна приймати його. Моя мета-наростити м'язи і втратити жир. У супп була надана мені від тренера, якого я найняв.

list of supp I took during one month

+259
djnotepad 7 квіт. 2015 р., 07:34:22

У своєму прагненні жити вічно і виглядати просто прекрасно, я з великим інтересом читав про гормон росту HGH. Рівень гормону росту організму природним зменшується з віком. Деякі припускають, що підвищення гормону росту може звернути назад вікові тілесних погіршення. У США лікар Джеффрі Лайф сприяє використання синтетичного гормону росту, і мабуть він популярний в Голлівуді з-за своєї здатності, щоб збільшити товщину і еластичність шкіри. Сильвестр Сталлоне навіть був засуджений імпорту в Австралію.

Я не думаю, що приймаючи синтетичні гормони-це будь Мудрим в довгостроковій перспективі. Однак пусковим здатність організму виробляти його сама по собі звучить як хороша ідея. З того що я читав тренувальні ваги. Зокрема, уповільнення гіпертрофії навчання: Т-Нації: Рада: збільшення гормону росту на 1700%. Однак такого роду навчання, які ламають м'язів найбільш. Так це тільки здається логічним, що організм реагує, виробляючи найбільш гормону росту для відновлення м'язів.

Відремонтовано і більш потужні м'язи-це здорово, але я також хотів би мати ніжну шкіру дитини. Для цього кількість гормону росту, що виробляється організмом, ймовірно, має перевищувати те, що необхідно для відновлення м'язів або шкіри "схопити" гормону росту, у той же час як м'язи?

+259
Juan Rivera 11 січ. 2011 р., 03:50:01

Є рукави на ліктях і колінах, які утримують тепло і, в залежності від товщини і еластичності, забезпечують обтиснення. Вони зазвичай виготовлені з неопрену. Ігноруючи аспекти підтримки та зберігається еластичний допомагаючи енергію руху, є докази, щоб підтримати поняття, що б зменшити ймовірність травми?

Тепліше м'язів (до певного моменту, я припускаю), як кажуть, менше схильні до травм, і так, я теж чув більше тепла буде краще змащувати суглоби, можливо тому, що це може вплинути на в'язкість синовіальної рідини. Зрештою, ми "розігрітися" перед тренуванням. Є фактичні наукові докази того, що тепліше, м'язів, сполучної тканини та суглобів пряму вигоду від цього тепло, чи це можливо в разі кореляції приймають за причинно-наслідковий зв'язок? Як в спеку-це просто ефект метаболічних процесів та/або механічних дій, що відбуваються в організмі людини і що фактично запобігає травми відбувається поступове збільшення навантаження і інтенсивності?

Для стиснення. Це насправді приносити користь під час фізичних вправ, крім підтримки і беручи на себе частину навантаження на тканини організму?

+198
DejfCold 11 бер. 2019 р., 01:42:42

Не варто недооцінювати гімнастику.

Знайти інтенсивні маси тіла програми тренувань і правильне харчування.

Цілком імовірно, ви навіть наростити м'язи, як це звучить, як він буде абсолютно нова форма навчання для вас.

(платна програми: Athlean Ксерите

знайти безліч безкоштовних процедур та ідеї "переглядаючи відео на YouTube":

гімнастика/маси тіла програми)

Якщо у вас скоро іспити, не кидайте тренування. Це допоможе зберігати бадьорість і позитивний рок-тести.

Редагувати

Ще один хороший ресурс для художньої гімнастики - Марк Лорен, ви самі собі тренажерний зал.

+186
Laura Mills 28 жовт. 2019 р., 13:50:12

Я чув від старого приятеля, який стверджував, що він може агресивно знизити жиру, якщо необхідно (припустимо, він відчував себе трохи пухкі і хотів зробити як "тверде і худий" як можна швидше, сказати на пляжний день) протягом 3-5 днів. Він каже, що це можна зробити без втрати м'язів, якщо ви їсте надлишок білка і з'їсти вище TDEE на, а потім робити кардіо надмірно.

Він стверджує, що тіло буде Вам "обдурити", тому що він би був невеликий період, в якому він був надмірно упитаны (надлишки, щоб нагодувати м'язи), а потім ви можете наполегливо робити кардіотренування руйнують жирові запаси в той час як тіло, як і раніше використовує запас поживних речовин-і потім дати йому 6-12 годин Спліт і повторіть, або переверніть його на спину (тобто пропустити кардіо і їсти в міру ... наступного дня, не є і кардіо більше).

Він каже, що це працює і він підтримує м'язи і схуднути 1-2 кілограми за короткий термін, і приховати будь-які здуття живота/відсутність твердості від можливої великий день або два важкої їжі.

Болі в животі/живіт можна зменшити протягом 1-2 днів з кардіо та харчування на рівні або вище TDEE на з корисним додаванням кардіо і важкі абдомінальні зусиль, щоб затягнути/фірма живіт і спалити може 2 калорій в цільовому регіоні (так, зменшення плями в основному не працює, але при тривалому застосуванні все ще спалює жир локально).

В принципі, чи є в цьому сенс? Чи які-небудь докази показують, це взагалі може працювати (описано вище)?

Я питаю, тому що я міг би ходити на пляж протягом декількох тижнів, але я лінуюся займатися спортом і їдять занадто багато нездорової-і у мене зовсім поганий випадок живіт роздувається і хочете виглядати солідно/фірма.

+184
royalghost 23 лип. 2019 р., 21:36:16

Відчуття втоми і нудить після тренування - це нормально, особливо якщо ти продаєш себе. Ви, ймовірно, згорів через багато енергетичних запасів, і ваш адреналін буде збій. Якщо це відбувається кожен раз, навіть після легкої тренування, я рекомендую до лікаря, на всякий випадок щось не так, може бути ендокринна проблема.

Що стосується нудоти, після дуже інтенсивного тренування, ваше тіло було маршрутизації крові на більш важливі вправи біти, так що ваш шлунок буде трохи нудити деякий час. Це природно.

+180
chandan 29 жовт. 2017 р., 03:50:47

Сьогодні нарешті я зробила штангою присідання, я зателефонував тренеру, щоб перевірити мою форму, але виявилося, що він сам не знав правильної форми: коліна йшли вперед пальці, він тримав штангу майже на плечі, я сказав йому, що і він почав тобі робити присідання в Сміт-машині. Розповівши йому, що це погано для вас положення ніг і прямою спиною може бути небезпечно і т. д., він тупо не погодився і почав розповідати мені ці машини зроблені так, що вони не можуть бути неправі, і якщо ви не хочете, щоб вправи на машини, то чому ви використовуєте для жиму ногами, розширення і т. д.'. Я його злякав.

Коли я присідаю, я продовжував дивитися прямо, груди вперед, нейтральна хребта, тугий стрижень. Починаючи з стегнами назад, я був в змозі зробити майже 10 ідеальних повторень, але на 13-15-ті з них мої пальці йшли, і я падаю назад.

Моє питання: як я можу стабілізувати моїх ніг, щоб пальці не піднімаються і в той же час коліна не проходять пальці?

Я відчула деяке утруднення в нижній частині моєї спини, і я був злегка нахилившись вперед, це нормально?

+156
oko 19 бер. 2011 р., 10:51:42

Я на верхній межі великих з точки зору ваги (70кг). Я не короткий (близько 179см) у мене плечі широкі порівняно з моєї шириною шлунка. Єдина проблема, що після того, як моє тіло вигинається від плечей до живота, це криві на моїй талії знову. Це не жир, який робить мою талію з'являються широкі, тому що коли я відчуваю, що це, здається, тут тільки кістки. Я регулярно, але я не можу позбавитися від зайвої ваги зовнішній вигляд, тому що ширина моєї талії так сильно, як мої плечі. З-за цього, брати мої сорочки ширину моєї талії, і моє тіло, здається, товстий блок. Я розумію, що неможливо змінити мою кісткову структуру з допомогою вправ, але я цікаво, якщо є якісь вправи, щоб зменшити ширину моєї талії, так як це виглядає неприродно.

ПС -- ширина моя вага близько 100 див.

+106
adn peter 4 черв. 2019 р., 18:05:13

Ставив подібне питання кілька місяців тому, про те, як точний GPS-пристроїв для вимірювання дистанції пробігу на трасі, був вилучений, не по темі. У будь-якому випадку у мене був пошук і відтворення, з'являється кілька органів вже склали декілька столів, даючи знайдений точності для різних електронних пристроїв.р GPS точність Гармін, Полар та інші годинники

Це привело мене до того, грати з годинник Sony SmartWatch 3, Адідас неоч швидкість мобільного + х-клітина комбо, Полярний H7 HRM і годинник комбо, комбінований план тренувань.... (дали коробку з іграшками пару місяців назад, щоб грати з / оцінити). Якщо ви ігноруєте пару з телефоном був трохи темпераментним поєднанням Adidas з'явилися досить точні, але ви тільки будете в змозі отримати доступ до ваших даних, як тільки перед ПК. Решта дійсно тільки підходить на відстань заходів, наприклад, щоб зупинити діяльність на Smartwatch прийме торкніться екрана, щоб активувати екран, швидко проведіть пальцем, щоб перейти від часу / відстань дисплей, на екрані з паузою кнопки, натисніть на паузу, інший проведіть і натисніть, щоб зупинити..... по суті, зупиняємо таймер займе секунду або дві, тому не підходять для спринту. Також знайшов помилку у віддаленні записати будь-якого з пристроїв GPS-пристроїв на основі, був більш залежною від програми, яку ви вирішили використовувати, ніж сам пристрій, з'явиться додатки мають різні частоти дискретизації, наприклад. Мої треки від Google захоплює тільки вашої позиції через кожні 10 секунд (можна змінити), та положення GPS тільки з точністю до 10м.

У будь-якому випадку за @Дарко Жаровик відповідь, я б, напевно, палицю з секундоміром, але якщо у вас є час, щоб грати дивитися у створенні вашого власного будинку зросли терміни ворота EG. Лазерний сенсор проекту, або з допомогою Лего датчик світла наприклад. Лего мозкової Штрум гонки зі світлом стробі (фотофініш), або один з Поленики Pi / Ардуїнов проекти, або, можливо, зіграти з дисплеєм від компанії Sony smartwatch, в теорії це може бути корисно в поєднанні з телефоном встановлена на штатив на фініші. Як він може бути використаний в якості ручного / шум, активувати тригер для камери на телефоні. Так що поки ти запис з позначкою часу ви будете мати точний час. Годинник Bluetooth і WiFi, так що якщо поза діапазону Bluetooth підключення WiFi може бути добре для цілого треку, доводиться грати.

+19
Shahbaz imran 30 черв. 2013 р., 15:26:56

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil