Чи жир на животі висить, перш ніж отримувати менше?

Пройшло 2 тижні як я працюю в силу і зміни перетворення. Я не бачу великої різниці очікувати від мого жиру 4% менше. І вага зменшився. Але фотографії не брешуть. Тому я взяв з 35 різниця днів. І я бачу, що мій животик висить. left one 35 days old and right one is latest (after 35 days) На моє запитання, 1.сало висить на моїй картинці перед тим, як згоріла і пішла? 2.Якщо я бачу, що жир і вага змінюється, чому, якщо показати на малюнку?

+437
son31ya 29 трав. 2013 р., 18:17:10
39 відповідей

Ab вправи самі по собі дуже складні. Вони були оголошені побудувати розпатлане АБС, що вони роблять, але проблема в тому, що вони не будують міцні АБС. Будь-яка вправа, яке ви робите максимум повторень-це тренування на витривалість, причому, не стільки росту м'язів. Причина того, що вони будують розпатлане АБС, тому що більшість людей отримують за планом, який має їх досить для того, щоб визначити свої АБС, але не достатньо для їх зміцнення. Якщо ви дійсно хочете зміцнити м'язи живота, слід виконувати станову тягу, присідання, а також вправи, які використовують вага ще під час активації в якості основного використовувати м'язи. Практично всі вправи спрямовані безпосередньо на м'язи черевного преса є вправи, які, як правило, є інші форми тренування на витривалість, винятків, як правило, обертається навколо підтягування і провали.

+976
Austina Austinia Chenhennya 03 февр. '09 в 4:24

Я спробував спринті на місяць і його не сдвинешь. Зараз я займаюся бігом на довгі дистанції, але я абсолютно ненавиджу це. Я просто хочу отримати мій пульс вниз на спортивний рівень як можна швидше, щоб я міг зосередитися на інших, веселих, занять/підтримувати його з іншими, веселіше речі (як отримати мускулисте, сильне і могутнє).

Як я можу отримати його униз, щоб нижче 40? Скільки часу потрібно, щоб отримати ваш пульс вниз на всіх? Крім того, висока відпочиває серце частина якої причини чому ви швидко втомлюєтеся?

+934
Allen Zhang 16 лист. 2013 р., 04:20:04
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я хочу стати більш гнучкою. На жаль, там багато суперечливих і посиланнями на матеріал на розтяжку і гнучкість навчання там.

Може хто-небудь мені точку на якийсь авторитетний джерело такої інформації? Наприклад, книгу або сайт.

+795
san g 15 вер. 2014 р., 08:05:29

Я не додаю у вазі (54 кг / 181см) і тому хочуть набрати вагу. Я часто йду танцювати соціальні Сальса. На вечір я близько 4 годин в Сальса-клуб. Близько 2/3 часу я танцюю. Під час танцю мій пульс знаходиться десь між 120 і 150.

Які продукти/добавки я повинен споживати, щоб замінити спалені калорії? Коли я повинен з'їсти його?

+739
Ajay Singh 22 бер. 2013 р., 09:18:07

Якщо ви можете зробити 70 повторень з ідеальною формою (кожен з них!), він не повинен бути значно більш небезпечним, ніж 7х10 або 10х7. Тому питання можна спростити до: об'єм від 70 (ідеальний) повторень небезпечно?

Це залежить від багатьох речей. Якщо я представляю собою зразок людини складається з мене і мого спортзалу друзі роблять такий обсяг підготовки, я б очікував наступне:

 • віджимання/підтягування раз в тиждень - більшість зразок без проблем
 • віджимання/підтягування кожен день - більшість хлопців будуть проблеми плеча протягом декількох тижнів або місяців
 • гойдалки/уривками з Гирі - більшість хлопців би впоратися з цим спокійно кілька разів на тиждень, може щодня

Чому? Це залежить від різних обставин:

 • генетичні
 • використання допінгу (пішоходи)
 • вибір вправ
 • попередню історію травм

Якась сума з цих елементів можна назвати працездатністю.

Висновок: в деяких випадках, об'єм 70 може бути ОК (навіть низькі), а в деяких випадках, це може розглядатися як належний небезпеки.

Примітка: це дуже важливо підкреслити, що найбільша небезпека довгих сетів тримати техніку ідеально весь час. Якщо ви не можете зробити це прекрасно, це небезпечно незалежно від того, скільки повторень ви робите.

+725
SamSpring 9 лист. 2012 р., 04:19:27

У мене тільки такі проблеми, як цей з активною синусит або алергія, в іншому випадку просто дихання з носа кожен подих зберігає все ясно. Ідіть до імунолога, як це необхідно для правильної діагностики та лікування. Нарешті, Афрін працює дуже добре.

+716
Ajouve 18 лют. 2013 р., 05:12:42

Всякий раз, коли я потягніть вгору і підборіддя вгору долоні боляче, як і де пальці, але на стороні долоні. Я відчуваю себе так, немов його стиснули і розтягнули. Після того, як я виконати кілька, скажімо 3, важко рухати пальцями на всіх по трохи, як дуже жорсткими в цьому положенні.

Це нормально для кого-то тільки починається? (обидва вправи і ці вправи)

Я нещодавно втратив значну кількість ваги (~20кг) чи може це бути причиною того, чому мою долоню болить? Я думаю це може тому що шкіра тонша.

Чи є спосіб я можу уникнути цього? Я намагався носити (садові) рукавички, але це не допомогло, було те ж саме.

Мені продовжувати робити ці вправи? Чи буде вона з часом стане менш болючим?

+702
Explosion Pills 6 бер. 2011 р., 11:07:26

Може бути, вам спробувати щось крім того, спробуйте виконати 4 підходи стільки повторень підборідь можна, і після цього робити 5 сетів по 20 повторень з 5 кг ваших локонів. Я впевнений, ви будете вболівати на наступний день. Однак, якщо вам вдасться робити все 5 підходів по 20 з 5 кг, просто додайте 1 або 2 кг більше, так що у вас є новий виклик. Удачі.

+664
Severin Winkler 3 бер. 2010 р., 03:45:38

По-перше, побачити дієтолог, яка спеціалізується на ожиріння. Це не може бути підкреслено достатньо. Якщо ти в програму вправ, переконайтеся, що частота і тип вправ враховуються.

Більшість досліджень протягом останніх 15 років свідчать про те, що ви отримаєте краще програє в 75-80% від очікуваного темпу. Базова швидкість метаболізму (BMR) + калорій від фізичних вправ. Є деякі мінімуми щодо тілесних функцій, що ви повинні зупинитися вище, навколо 1200kcal для жінок і 1800kcal для чоловіків. Більше 100 г вуглеводів на день (якщо не буде кетогенної, не роби цього, якщо ви діабетик) і 0,8 - 1,2 рази свій худий вага (у фунтах) у грамах білка в день, більше, якщо важко працювати. Жири потрібні різні ланцюги жирної кислоти (Омега3/6, тощо) і не повинна перевищувати 50 г на день, мінімум. Мінімальний цукрів, уникати рафінованого цукру. (Знову ж, поговоріть зі своїм дієтологом).

Якщо ви робите менше, чим вище мінімумів, метаболізм вашого тіла буде зміщуватися, і доведеться докласти зусилля для створення живильного ланцюга, які він має. Або з інших джерел, коли це можливо, або дробленні жирової і м'язової магазинів і т. д. Деякі харчові потреби важко або неможливо синтезувати і представити в якості різних симптомів недоїдання.

Деякі плани доведеться їхати дуже низькою калорійністю (до 600/день) це змушує організм використовувати власні ресурси для того, щоб схуднути. Ви будете втрачати м'язову масу, в додаток до жиру, якщо ви зробите це, і не повинна цього робити більше 2-3 місяців. Ви також будете схильні до ризику недоїдання різних захворювань. Це тактика використовується, коли надзвичайно страждають ожирінням з теорією, що швидко втрачається і пов'язані з цим ризики переважують довгострокові переваги. Якщо вам радять йти по цьому шляху, переконайтеся, що ваш різних вітамінів, електролітів та інших показників, які перевіряються до і протягом усього цього процесу, вам знадобиться приймати добавки, і поглинання буде змінюватися.

З того що я читав, це набагато краще, щоб мати належну навантаження калорій, з деяким увагою до ваших макрос повинен, і різноманітні продукти харчування. Зі скромними додаткові вправи і відповідне споживання калорій, ви будете мати кращі результати з плином часу. Ви повинні переглянути свій темп (БМР + вправи) кожні 1-3 місяці, як ви втрачаєте вагу, або якщо ви плато протягом декількох тижнів. Вона буде нижче вашого темпу відпочиває, але ви повинні бути в змозі бути більш активним.

Досить відпочивайте і змусити себе зараз і потім. Упевніться, щоб мати день відпочинку або два в тиждень можна робити кардіо, але не повну тренування навантаження.


Тепер для макросів, ваш дієтолог може направити вас... якщо ви приєднаєтеся до крос фіт (тренувальний табір) програми, або інші тяжкі програми з великою кількістю ваги і опору, ви, безумовно, потрібно більше білка, ніж вуглеводів... ваш дієтолог може направити вас до хорошим асортиментом прагнути.

Я близько 400# (США) і 6'1" високий. Мій ЧСС опік 3300kcal і я згоряю інший 800-1100 в дні тренувань. Мої власні цілі близько 3000-3400 прийому в дні тренувань і близько 2000-2500 вниз днів. Мій макрос діапазони 150-200г вуглеводів в день, уникаючи солодких фруктів і цукру-рафінаду. Я отримую 250-300г білка в день і 100-160 г жирів на день.

Тепер ти важиш менше ніж на половину, що я роблю з набагато ближче мету, так що ваші потреби в калоріях, ймовірно, ближче до половині, що пропонований рівень для жінок поруч зі здоровим вагою.

Мій власний відзнятий матеріал наступним чином...

Прокинутися і порцію ВСАА, з білковий коктейль, 2 мірні ложки сироваткового протеїну і банана, 2 ч. ложки pbfit, і несолодкого кокосового молока і столову ложку кокосової олії і 2 ч. ложки лляної борошна.

Ранковий перекус становить близько 1,5 порцій середньої переварювання білка, я більше курки дня, але якщо ви їсте білки, що працює (буду робити 3 білих і одне ціле яйце круто).

Обід зазвичай салат з додаткового білка, я і з боку карбюратора в дні тренувань. Кіноа, сочевиця, боби і т. д. переважно хліб/рис.

Полуденок це ще один протеїновий коктейль (подвійний розмір) немає банана з водою. Потім попередньо тренування добавки з ВСАА.

Заняття в тренажерному залі становить близько 40-55 хвилин...

Після тренування ВСАА, креатин як одну мірну ложку протеїну. Поряд з бананом, 1-2 унції змішані горіхи (не арахіс) і чашка кефіру.

Останній вечерю-великий салат з сиром.

Ваші порції і повинен буде сильно відрізнятися... остаточний прийом їжі-це молочний білок, які тенденції будуть приблизно на 20% сироватки і 80/ casien. Це для повільного перетравлення і продовжив м'язи відновити за ніч... карбюратора (банан вранці з швидкодіючими сироватки і быстроусваиваемых вуглеводів є гарним поста відновлення) середній білок на сніданок, щоб залишатися анаболічних і здоровий обід складні вуглеводи краще для енергетичної роботи пізніше. Більш швидкий білок, щоб залишитися анаболічні та PrEP для тренування... тренування є грубим... після тренування являє собою суміш білків і, в основному, швидкі вуглеводи... це допомагає поповнити запаси глікогену з достатньо білка, щоб тримати свій робочий орган.

Я був на цьому протягом 3 тижнів, близько 24# 1# м'язи додав, ymmv. Я починаю з абсолютно іншої точки. Ви не згадали ваша стать чи вік. Я заглох на другому тижні, коли мені сказали їсти більше... знову ж таки, 75-80% спалених калорій. З різних жирів, білків і вуглеводів.

+655
Punit Pandey 15 бер. 2013 р., 19:53:47

Це залежить від того, який рівень активності ви і які ваші цілі. Як багато програм ви побачите прогрес, але в кінцевому підсумку ваше тіло стає ефективним у тому краще міняти вправи кожні кілька місяців.

Якщо ваша мета...

Втрата жиру - ви не можете націлити втрату жиру. Ви можете робити тисячі скручувань в день і все одно мати жирок на вершині своєї неймовірної шість-Pack.

Ліплення/тонізуючи м'язи, ви повинні мати м'язи в першу чергу, щоб розгладити. Будь підняття тягарів режим буде будувати м'язи для вас. Цілі-конкретні вправи - я б просто застерегти від отримання м'язового дисбалансу (тобто зробити так, якщо ви працюєте біцепс, трицепс ви теж працюєте, і т. д...). Маючи одну м'яз сильніше, ніж його протилежні м'язи зроблять вас сприйнятливим до травм.

Будь-яка вправа краще, ніж нічого.

+618
Joe Danny 16 січ. 2018 р., 06:59:57

Притаманна проблема з вимірюванням інтенсивності полягає в тому, що він має тенденцію бути дуже суб'єктивним. Крім того, "інтенсивність" може означати різні речі для різних людей. Сказавши це, я хотів би запропонувати вам, рами на ваше запитання по контексту, що ваша мета. Наприклад, якщо ваша мета-бути бодібілдером, то, вимірювань частина тіла має стати відправною точкою в контрастні процедури для ефективності. Якщо ваша мета-підняти більш важкі ваги, то, збираючи записи, що вказують фунта стерлінгів на кожен ліфт повинен стати відправною точкою. Справа в тому, що ви повинні використовувати ваші конкретні цілі(S) в якості вимірювального палицею, щоб порівняти інтенсивність кожної рутини. І навіть при тому, що ваші результати будуть повністю суб'єктивно, в кращому випадку.

+594
user3389408 20 вер. 2010 р., 00:39:36

Після інтенсивних тренувань, іноді у мене є наступні симптоми:

 • Мій розум перегонах. Я все ще можу бути функціональною і продуктивною, але, не отримавши його тримати ще досить довго, щоб зробити просте рішення-це складніше, чим вона повинна бути. В моєму журналі я використав слово "розсіяні", щоб описати це почуття.
 • У мене проблеми зі сном, вночі і на денний сон.

Я читав подібні речі описуються як "перетренованості", або "втома ЦНС", який я поставив в лапки, тому що вони здаються суперечливими.

Це повідомлення на форумі , здається, описуючи те ж саме, за винятком того, особлива увага приділяється харчування і добавки для боротьби з цими умовами.

Я хочу знати, в плані того, що відбувається в організмі, що ці умови. Будь ласка, включіть цитати (бажано академічна) у ваші відповіді.

+565
Frenchiejnr 26 лист. 2012 р., 17:30:55

Зазвичай ви хотіли б, щоб бар, щоб бути збалансованим, але "незбалансована завантаження" є визнаним типу "за спеціальністю" або "екзотичної" тренінг, який ви можете змішати із звичайною в рази. У законі вважають, що методика може бути корисна для підготовки спортсменів, які "місця різної навантаження на їх тіла в декількох площинах руху".

+561
Kevin Evans 6 серп. 2012 р., 17:43:03

Коротка відповідь-ні. Довгий відповідь може бути.

Базова модель "" енергозабезпечення організму полягає в тому, що він містить певну кількість цукру (глюкози) в крові якщо кількість стає занадто високою, він зв'язується цукру в крові за допомогою інсуліну і зберігає їх в жирових клітинах. Якщо число стає занадто низьким, організм використовує глюкагону в ООН-зв'язати цукром і повернути його використання в кровотік.

Тіло може також зберігати глюкози в печінці і м'язах шляхом перетворення її на глікоген, а не. Тому, коли вам потрібен цукор у вас немає занурення у ваших магазинах, і якщо ви занадто сильно вам зберегти його на потім.

Це все радикальне спрощення, що межує з брехнею-сказав-діти, але це досить хороша модель. І це показує, що у нормальної людини це дійсно не має значення, якщо ви тренуєтеся на порожній шлунок або ні: ваше тіло енергії для вас і поповнити його пізніше. Він не збирається нападати сам, просто тому, що у вас немає нічого у вашому шлунку. Якщо ви намагаєтеся побудувати м'язи, ви повинні бути доступні білка, щоб побудувати кращий спосіб мати його в наявності, щоб з'їсти його перед або після тренування, але це більше, додавши м'яз і запобігаючи пошкодження.

Не турбуйтеся, ваш організм розумний. Він з радістю підтримувати рівень цукру в крові, позбавивши вас, намагаючись в точності відповідати їжі на ваш витрат

--якщо ...

Ваше тіло не настільки розумний. У деяких людей є метаболічно захворювань, включаючи, але не обмежуючись діабет, що може змінити цей процес і привести до необхідності слідувати спеціальним інструкціям лікаря щодо дієти і фізичних вправ. Для цих людей, це важливо стежити за цим, тому що їх тіла не робити такі ж речі, як всі інші. Якщо і тільки якщо ви в цій групі не важливо.

Тл;ін, якщо не вказано інше лікарем, це не так важливо, коли тренування має сенс для вас.

+535
Blester Osoya 29 січ. 2010 р., 01:02:17

Я хотів би проаналізувати голові стоїть, але мені потрібно, щоб зробити себе потрібним.

Щодня я займаюся

 1. Собака мордою вниз, обома ногами торкаючись підлоги, 20 секунд

 2. Поза дерева, з кожної сторони 20 секунд

Які ще щоденні пози йоги, вправи я можу зробити, щоб підготувати моє тіло для виконання стійки на голові?

Повільний і стійкий виграє перегони!

+530
gcek2 12 лип. 2014 р., 12:43:42
Поради є формами поради з досвіду користувачів (тобто думка) та/або досліджень. Поради не слід сприймати як медична рада. Читач бере на себе відповідальність за консультації з фахівцем, перш ніж використовувати підказки.
+517
Pamela Van Nest 16 серп. 2019 р., 14:56:13

Я тільки що купив книгу під назвою Джим Stoppani енциклопедія м'язи і сила. Я дізнався зовсім трохи від нього. З цим, як говориться, у мене є питання, я думав, я хотів би задати хороша група людей, і ви.

Джим каже, як Новачок робити одну вправу на м'язову групу з 3 комплектами з близько 2,5-3 хв відпочиває три рази в тиждень. Досі так добре. Однак, я хотів би працювати під час своєї обідньої перерви, оскільки я працюю вдома і мій спортзал знаходиться приблизно в хвилинах їзди. У мене сімейне життя і бла бла. Однак, математично, це займає більше години.

Є проблема з руйнуванням повні вправи тіла? Ідей в моїй голові було щось на зразок половини вправи під час мого обіду і інші групи м'язів після роботи? Як новачкові, чи є спосіб, щоб розбити все тіло тренування на 5 днів в тиждень, щоб тренувати всі групи? Я теж міг би включити у вихідні, але я був просто слідувати радам у книзі, перш ніж я побудував свій план.

Я б робив все після роботи, але мені подобається відчуття від роботи під час обіду, щоб допомогти мені під час мого дня. Перед роботою не варіант з-за ясел, а я той, хто бере маля в садок. Будь-які корисні пропозиції будуть супер!

+510
user46229 8 квіт. 2014 р., 04:05:42

Я додам трохи інший погляд на інший відповідь:

Так, ви можете зробити 2 або 3 години кардіо в день. Але ви повинні створити його. Ви знайдете, що багато велосипедистів і бігунів буде довше потренуватися або два на вихідні, але, може бути, всього годину в робочі дні більш швидкими темпами. День відпочинку не погана ідея небудь.

Головне, що ви визнали, що це займає багато часу, щоб спалити калорії за допомогою фізичних вправ.

Втрата ваги і фітнес йдуть рука об руку, але здорова дієта-найефективніший спосіб контролювати свій дефіцит калорій /. Вправа спалює калорії, але і прагне зробити вас більш голодним.

На мій погляд, найважливіша річ ви можете зробити, це почати робити свої власні страви. Якщо ви їсте не вдома весь час, це дуже важко зрозуміти, як речі були зроблені, або те, що вони дійсно містять. Почнемо з блюда, приготовані вдома, бажано зі свіжими інгредієнтами. Потрапити в цю звичку на кілька тижнів, поки вона повністю автоматизована. Ви можете почати аналізувати калорій більше після цього. Тримаю парі, ти вже хоча знайти поліпшення.

Фізичні вправи, як і раніше важливі і ви повинні тримати його. Але те, що ви поклали в ваш рот, матиме найбільший вплив на ваш щоденний дефіцит або вигоди.

Як Ерік Кауфман зазначив, повільний, стійкий, керований дефіцит це, швидше за все, щоб тримати вагу в довгостроковій перспективі.

+485
siva chowdary 25 вер. 2019 р., 18:25:56

Я намагаюся вести підрахунок загального піднятої ваги під час тренування—мотивувати мене.

Я погуглила "скільки ваги я піднімаю в пуш-ап?" і більшість сайтів повідомляє "64% ваги вашого тіла".

Я не міг отримати відповідь на присідання, хоча. Я знаю, що це не простий механізм зняття, але будь груба оцінка може допомогти.

+482
user1400504 21 лип. 2018 р., 02:37:16
Посилається на питання, що стосуються вимірювання тіла.
+463
user245523 9 лип. 2010 р., 09:17:57

В даний час я працюю на груди і біцепс [ Сб ] , трицепс [ Вт ] , спина [ Ср] , плечі [ Чт ], ноги [ Пт ] від Пн до п'ятниці....

Десь я читав нижче :

Намагайтеся не робити гострих рухів двох днів підряд. Наприклад,
якщо ви працюєте в грудях у понеділок, роботи плече в середу, і трицепс в п'ятницю.

потрібно слідувати вище ? Я новачок і також вище заяву, залежить від інтенсивності рівень ? в даний час я працюю в низькій інтенсивності ?

+430
Christoforos 18 лист. 2015 р., 18:04:22

Я вибачаюсь, якщо це трохи езотерики. Через примхи моєї видільної системи, я схильний до випадкових парапроктит, в основному набряк навколо анального отвору, що викликає свербіж і хворобливі на дотик. Вони розвиваються і зникають протягом тижня. Заковика в тому, що я починаю останнім часом пристойний 5к темпами і в останній раз я зіткнувся з абсцесом, вона стала значно гірше, на кілька днів, ймовірно, тому що це було протирають повторювані рухи. Я б вважав за краще не отлынивай, особливо оскільки іноді це триває тижнями. Я використовую крем, щоб зменшити набряк, але буду вдячний за будь-які рекомендації про те, як я міг би зменшити вплив на недугу.

Я знайшов деякі корисні поради, як працювати з гемороєм?, але багато в чому вона, здавалося, про профілактику геморою, а не як з ними впоратися.

+413
Phong 26 квіт. 2012 р., 05:03:02

Я зазвичай роблю довгий біг щонеділі, що між 18 і 22 ком, я тільки починаю підготовку для запуску, так що я woluld б знати плюси і мінуси просто навчання один день в тиждень. Я маю на увазі плюси і мінуси у здоров'ї, не у виконанні активності або що-небудь ще.

+353
illichosky 27 лип. 2018 р., 18:17:04

Можливо, ви потрапили на плато. Ви можете вийти з фази плато, змінюючи свій режим тренування. Ви можете додавати нові або підвищувати інтенсивність існуючих. Ви можете додати кілька силових вправ, призначених для різних груп м'язів. Також привносячи різноманітність у їжі допомагає, переконавшись, що ви додаєте тільки здорові речі. Якщо організм отримує занадто звик до тієї їжі і фізичні вправи, тіло-зміни сповільнюються. Так що постійно змінювати вправи, коли ви відчуваєте, що ви не втрачаєте більше ваги. Також постійно відстежувати розміри свого тіла і відсоток жиру в організмі, так як вони є більш точними індикаторами втрати ваги, ніж просто підрахунок фунтів. Сподіваюся, що це допомагає.

+345
cgarrido 16 серп. 2014 р., 10:31:04

Предтренировочная закуска з протеїновий коктейль плюс складні вуглеводи, такі як коричневий рис або овес 45 хвилин перед тренуванням може дати необхідну енергію, щоб йти складніше під час тренувань. Спробуйте розділити 3 (великі) основними прийомами їжі на 5 маленьких, їсть кожні 3 години. Еталонне від www.health365.com.au.

+331
user198241 29 квіт. 2017 р., 01:24:50

Як і всі інші - я згоден, що можна мати такий дисбаланс.

Дивлячись на свого мертвого пошукової ліфт... швидше всього причина у тому, що ви використовуєте більш квади, і вони обмежують загальну продуктивність.

Ширше історія пояснює, як це сталося. Коли ви робите АТГ, ви рухаєте колінами вперед. В ці дні це не вважається проблемою, але таким чином, Ви тримати спину більш вертикально. Так що, в свою чергу, квадроцикли використовуються більше і менше.

Головне питання в тому, які ваші потреби. Це може бути, як зараз - це просто відмінно. Однак, я хотів би розглянути іншу техніку. Ось це хороший фільм, пояснивши інший спосіб робити присідання. TL;д-р - тримайте коліна в місці, і просто посидіти з твоєї дупи. Хороша ідея, щоб зробити обидва. Можна одночасно, але якщо ви шукаєте результати... міняти його кожні 2-4 тижні залежно від вашого тренувального циклу. Також ви можете змінити станова тяга - класична проти сумо.

І оскільки головною проблемою на даний момент є квадроцикли. Що техніка присідання не багато допомогти з АТГ дружини. Так що ви в будь-якому випадку потрібна додаткова тренування ніг - гантелі випади гарні - побудувати каре і стабільності. Жим ногами теж добре, але не беріть занадто багато - у вас є пара коліна, і палиця з цим. Розширення ніг є свого роду вправу не дуже добре для колін - спробуйте у разі болю. Просто зупинись, і більше дбати про колінах.

М'яз. Три з них - з кожної сторони. Коли ви переміщаєте коліна, під час присідань - вони теж широко використовуються. Так що це не те, що ми робимо з дня на день... якщо ви відчуваєте після тренування - це також гарна ідея, щоб працювати на них.

АБС - так, це не помилка. Вони роблять велику роботу, коли високе навантаження на ваші плечі. Якщо ви бачите проблему тут, чи потрібна підтримка використання ременя безпеки.

+324
user182379 12 груд. 2017 р., 16:39:09

Я роблю підтягування з бруса, але я тільки в змозі отримати близько 3-х повторень. Після 3 рази у мене біцепс не можу підняти голову в барі. Я роблю вправи Ab, але це не збільшує мій рахунок респ. Як я можу збільшити кількість підтягування я можу зробити?

Я шукаю інструкцією по техніці для виконання правильного підтягування:

 • Скільки відстань між мої руки?
 • В яку сторону вони повинні дивитися?
 • Як я повинен дихати під час вправи?
 • Я повинен робити повторень так швидко, як я можу, Або я повинен робити повільні підтягування?

Я б теж як доп вправ, які допоможуть збільшити кількість повторень можна виконувати.

+293
Whit3rd 15 черв. 2015 р., 08:39:15

Так вони можуть, я навіть рекомендую робити їх у вигляді кола та скоротити період відпочинку. екс. Один комплект комплект комплект віджимання, присідання, випади - 60сек відпочити і повторити. Можливо, ви захочете глянути на штангу комплекси на додаток до деякі комбінації ідей... наприклад: https://www.t-nation.com/training/screw-cardio-four-complexes-for-a-shredded-physique

+291
PaRt1zzzAN 1 бер. 2016 р., 05:23:04

Трохи фону, які можуть допомогти в оцінці ситуації. Якщо ви хочете, щоб уникнути пух, фактичний конкретне питання жирним шрифтом в нижній частині.

До початку квітня цього року я зробила лінійної прогресії, використовуючи більш або менш початкова міцність моделі, з деякими з типових махінацій, що Марк Rippetoe не схвалив би. Немає powercleans (я не можу за життя мені отримати в положенні рейки, не цікавить вибухова сила), доданих рядків. До цього я вже 1,5 року силових тренувань з дуже посередні результати, в основному з-за страху перед відновленням жиру і не їм через плато. На цей раз я їв, як я мав на увазі його і 6 місяць прогрес був краще, ніж до цього. Я б не сказав, що це був досвід-мудрим відходів, однак.

Тепер прийшов час, щоб втратити трохи зайвого жиру, так що з початку квітня я ввів дефіцит калорій. Я занижують калорії від тижня до тижня, а не відразу впали до самого дна, оскільки це простіше в обслуговуванні для запланованих 12 або близько того тижнів, і, здається, уникнути типових наметах втрати ваги. Незалежно від того, що я правий, це схоже на роботу і втрати ваги в даний час легко.

На жаль, за останні кілька тижнів моя мотивація щоб зробити мої тренування пішла вниз. Я опиняюся, що робить психічного відмовки типу "я ляжу спати раніше і більше часу на це завтра" або перевірити деякі переповнення стека питання на моєму ноутбуці, і стирчати там, поки здається занадто пізно, щоб все-таки піти в спортзал. Я підтримував досить послідовно тренажерний зал дисципліну протягом двох років, окремо від випадкових погана тиждень, і, як правило, користуються мої тренування, незважаючи на невпевненість в собі і подрібнення з допомогою деяких вправ. Тому я не впевнений, чому справа прийняло такий поворот.

Деякі причини я можу думати:

 • У мене була чітка мета протягом півроку (стати сильніше незважаючи ні на що) і тепер, коли ця мета зміни (схуднути, зберегти міцність) я трохи безцільним.
 • Я хвилююся, що тренування будуть "погано" порівняно з попередніми, тому що деяка втрата міцності неминучий при дефіциті калорій.
 • Я втомився робити одні і ті ж тренування і вправи (присідання, станова тяга, жим, накладні преси, рядків, підтягувався) весь час.
 • Ідея присідає 3 рази в тиждень і кожен раз дати йому мій найкращий, аж до останнього реп обпік мене (мені і присідати не в кращих умовах).

Якщо після тривалого і успішного періоду роботи, є раптове відсутність бажання продовжувати, що швидше за все найважливіший фактор? Що змінитися може все перевернути?

+271
Yonas Alemayehu 19 трав. 2016 р., 11:07:41

Якщо ви хочете отримати до 240, повернутися на 3500 калорій в день дієти. Якщо ваша вага продовжує зростати, то ви знаєте, що ви все-таки їсте надлишок калорій. Якщо ваш вага не піде вгору, то вам потрібно їсти більше.

220 фунтів потрібно більше калорій, щоб підтримувати, і тому ви не можете бачити (якщо такі є) набрати на тій же дієті, що ви отримали до цього моменту. Один з ваших кращих варіантів буде дозволяти шкалою скаже вам, чи ви їсте достатньо чи ні.

+222
MohamedLEGH 18 лист. 2015 р., 16:00:47

Креатин може поліпшити вашу здатність виконувати коротко, переміжної, високої інтенсивності вправ. Це особливо корисно в тренування і спринт тренування. Беручи креатину, ви збільшуєте ваші м'язи магазинах креатинфосфату (PCR), який використовується в АТП/ПК енергетичний шлях (використовується для коротких сплесків інтенсивної діяльності < 10С). При збільшенні магазинах ПЛР ви можете збільшити продуктивність системи АТП/ПК і скоротити час відновлення. Хоча ви можете побачити деякі кращі спектаклі з добавок, це в першу чергу підходить для дозволяючи вам тренуватися довше і важче, тому спеціальної підготовки ви зробити, це буде важливо.

Якщо ви говорите про повторюваних спринтів, які перевищують 100 м ви йдете, щоб побачити все меншу віддачу від добавок чим довше ви йдете. Щоб досягти покращень у цій області, ви будете потребувати, щоб зробити деякі навчання, орієнтованого на шлях гліколізу.

Якщо ви відповісте на питання в моєму коментарі я зможу дати більш конкретну відповідь про те, як тренуватися для досягнення результату.

Оновлення: судячи з усього вам потрібно створити свій кардіо бази більше. Не знаючи часу, я не можу давати жодних порад. Ви можете продовжувати тренування як ви робите їх, і чому вони не призначені для кардіо тренувань вони будуть виконувати цю функцію, поки ви не в змозі підтримувати зусиль і напружень в анаеробних молочнокислих системи. Якщо у вас багато часу, це буде набагато ефективніше слідувати плану периодизированные тренування, яка будує кардіо бази перед переходом на етапи, які зосереджуються на швидкості молочнокислого і alactic.

+189
Balvaishwer Salaria 13 трав. 2018 р., 23:18:27

"Змащувати паз" або ГТГ-це метод навчання, розробленої Павло Tsatsouline, що став популярним завдяки його книзі 1999 "владу народу! : Російські силові тренування секрети для кожного американця."

Як робити прогрівання вписується в цю систему?

Якщо ви робите кілька сетів підтягувань (або віджимання або що б однієї вправи ви будете намагатися оптимізувати), ви повинні зробити правильний розігрівати кожен раз? Або це ОК, щоб пропустити розминку, але потім буде дуже повільний?

З чисто прагматичної точки зору, мені здається, це дуже важко вписатися в розминці кожен раз, коли ви вирішите виконувати віджимання.

+187
Darren Rodriguez 2 черв. 2011 р., 20:33:28

Місяць відпочинку не достатньо, щоб скасувати всю роботу, яку ви зробили. Deloading на 10-20% свого колишнього ваги переїхав-це загальна рекомендація. наприклад. Якщо ви натискали 60кг 3х10 потім вниз до 47,5-55кг в залежності від того, як ви відчуваєте.

Прогрес лінійно повернутися туди, де ви були, це не слід приймати більше 4-6 тижнів.

+164
Stewart Monroe 20 січ. 2019 р., 18:46:32

Я недавно почав бігати по піску, але в мене були люди кажуть мені, що біжать по піску на тривалий термін викликає серйозні травми колін і суглобів.

+132
user79088 6 квіт. 2013 р., 00:49:56

Я піднімати тяжкості, але іноді я так втомився, я забув взяти обід, тому що я в кінцевому підсумку спати в ліжко після душу, тоді я йду без їжі до обіду наступного дня. І я відчуваю легке запаморочення перед їжею і все навколо, повільно рухаючись. Це режим голодування?

І це правда, що все, що я після цього буде зберігатися у виді жиру в організмі?

+101
valderama 11 лют. 2012 р., 09:04:38

Я чув, що розмір м'язів не пов'язана з силою

Це не правда.

При підйомі збільшити швидкість і кількість повторень. Не додати ваги; замість того, щоб зосередитися на м'язи плутанини (див. p90x).

Також подивіться, інтервальні тренування і кардіо.

Але насамперед поговоріть зі своїм лікарем. Подивимося, що він/вона рекомендує.

+60
Navneet Pandey 7 черв. 2016 р., 13:09:39

Я перехід з програми новачка (5х5 або) в проміжну програму. Безліч режимів вправ рекомендую присіданнях, але що більше підходить для розробки:

 • Пауерліфтинг?
 • Гіпертрофія?

Я зараз роблю з високою спинкою присідати, але після з'являються в проміжних програм, які їх переваги/фокус?

 • Коробка
 • Сумо
 • Стійка
 • Рубати
 • Накладні
+40
Jbs 13 лип. 2012 р., 08:14:49

У мене не було проблем з теляти "п'яти" виникає раніше, але я вирішив послухатися порада письменника, теля піднімає не моя компетенція. Я не знаю, чи буде нахили тазу є безпечними чи ні, вони не виглядають для мене вкрай небезпечна, але, схоже, це може викликати навантаження на певні зони(поперек, стегна тощо).

В цілому, замість того, щоб відповісти на ваше третє питання, я думаю, я буду рекомендувати новий початківців програма тренувань, таких як цей, тому що хоч розтяжки великий, він не буде будувати м'язи, і я вважаю, що не спалює стільки калорій, або. Ось краща програма:

 • 15-30 віджимань в день, коли ви хочете.
 • 40 хитань преса в день, коли ви хочете.
 • 3-8 потягування в день, коли ви хочете.
 • Планк. 45 секунд.
 • Стіни Сидіти. 1 хв.
 • 40-50 Bodyweight присідання, в будь-який час дня.

Я дійсно вважаю, що це краща програма, але якщо ви не згодні, щоб відповісти на третє питання, Так, це було б шкідливо, тому що висить є одним з, якщо не єдина вправа, ось що б побудувати деякі м'язи, переважно у ваших руках і передпліччях. Я сподіваюся, що це просвічує вас.

+30
Bogdan Khalyapin 7 лист. 2016 р., 10:44:42

"Дивлячись м'язисті" багато в чому залежить від вашого жиру у відсотках, які ви знаєте. Сетів з п'яти повторень це добре для стимулювання розвитку сили і розміру, але в кінцевому рахунку, щоб "мати м'язистим", ви, ймовірно, потрібно буде продовжувати втрачати жир.

+28
Jeroen Teeuwisse 29 лист. 2010 р., 02:14:18

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil