Плечі шиномонтаж в ез-бар кучері

Коли я роблю стоячи бар кучері, високий реп-вважати (і особливо протягом 21-реп виклик), мої плечі абсолютно горить мій близький до завершення.

Я зосередився на збереженні плечі назад, груди вперед і вгору, зберігаючи лікті статичні у всі часи.

Я не впевнений, що назви м'язи плеча, але це один з яких розташований в передній, та прогинається, якщо натиснути ліктем по діагоналі вперед/вгору. Я знаю, це повинно вказувати на те, що я роблю неправильно curl, але я не можу допомогти, але затягнути його, коли керлінг.

Для довідки, це не відбудеться протягом концентрований кучері або завитки молотка.

Будь-які поради щодо виправлення проблеми або альтернативні заходи?

+822
binMonkey 28 січ. 2015 р., 07:31:49
26 відповідей

У мене дисбаланс сил у обидві сторони моїх стегон, а також косі м'язи живота. З цієї причини, я намагаюся кудись спускатися до лівої (свої сильні сторони), а не під час присідання. Я також вважаю, крок UPS важче на мою слабку сторону. Я був на ПТ, вони не могли виправити це, незважаючи на безліч сеансів. Крім того, я не можу дозволити собі більшого. І намагається усунути косі безпосередньо (як бічні дошки) викликає біль у попереку - це більше схоже на утиск відчуття.

Я чула, що лікування як проблеми в формі може бути рішенням. Що означає зменшення навантаження на один, в якому я можу підтримувати правильну форму, а потім працювати вгору повинен вирішити це питання.

Це як це дійсно працює?

Я був дуже сидячий у зв'язку з великою кількістю невирішених травми довго. Схоже, я стартер ще раз і починаючи з дуже низькою вагою зараз...

+978
yellowantphil 03 февр. '09 в 4:24

Я біг в мінімалістському взуття для близько 4 місяців, поступово дістатися до 40-80 км в місяць. Максимальна відстань у мене досі тікають складає 12 кілометрів.

Я хочу, щоб запустити напівмарафон в 5 тижнів і мені цікаво, якщо це гарна ідея, щоб запустити його на мій мінімалістський взуття. Коли я штовхав мого максимальна відстань, звикаючи до босоніж я часто потрібно зробити крок назад і дати собі відпочинок, щоб полегшити біль від "босоніж" м'язи. Оскільки половину марафонської дистанції буде моя максимальна дистанція поки що, я боюся, якщо я міг би отримати травму в процесі.

З іншого боку, я зробив всі мої бігають за останні пару місяців в ці туфлі і я звик до цього почуття. Хотілося б налаштування, щоб бути схожим на моє навчання стільки, скільки можливо. Будь ласка, порадьте.

+972
destruction 3 бер. 2013 р., 05:02:14
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мені подобається макет http://nutritiondata.self.com/ досить добре, але я згоден, що він пропав багато спільних інгредієнтів для рецептів. Найбільш комплексний список, який я коли-небудь зустрічав, є однією веде управління. Він не має приємний інтерфейс, але я знайшов, що це буде неймовірно повним.

+965
Venkat Ramana 25 лют. 2019 р., 10:57:57
Вправи для підняття тіла з використанням зброї з супінації хватом (долоні звернені від готелю).
+961
Kevin Doveton 13 лист. 2010 р., 14:25:10

Стандартні поради:

 • хороша їжа за 3 години до гонки/навчання
 • заправляюся (як маленький гель+вода) за 20 хвилин до початку
 • готуйте 15 хвилин після запуску
 • зволожують кожні 15-20 хвилин
 • використовувати батончики/гелі/пити кожні 10-30 хвилин

Інша справа, що ви можете розрахувати, скільки калорій ви будете спалювати і бути впевнені, щоб отримати, що багато з гелів/напої в регулярних інтервалах.

Як правило, ви повинні спробувати і подивитися, що працює для вас.

(Я не знаю, наскільки добре все це документувати, але вони звикають багато)

Будьте обережні

при роботі по 2+ години Ви можете заправитися занадто мало , але ви також можете зробити це занадто багато: не пийте занадто багато, не заправляйте занадто багато, це небезпечно.

+961
kishore yerramsetty 2 січ. 2017 р., 08:33:48

Я хотів би запропонувати вам онлайн або персональний тренер.

Якось У мене була також онлайн-тренер. Я отримав більш або менш індивідуальний план харчування, новий розпорядок тренування кожну тиждень і розмови по скайпу, щоб поговорити про невеликий модифікації, щоб досягти певної мети.

Були й інші люди, робити більш або менш однакові тренування і там завжди було співтовариство до влади ви (це була група facebook).

Зараз, приблизно. 4 роки пройшло, як я цей курс і я до сих пір як плани у мене.

+843
lanz 19 вер. 2013 р., 19:05:53

Що є гарним вправою/метод тренування для підвищення прохідності швидкість суді? Конкретно на увазі, нетбол, але може поширюватися і на інші ігрові види спорту.

З урахуванням сказаного, зокрема, я дивлюся на поліпшення прискорення і короткий швидкість серійної зйомки для змагальної гри.

+824
tryaria 5 бер. 2015 р., 01:51:59

Якщо ви піднімаєте важкі, крейда може допомогти, запобігаючи бар від ковзання в ручці, яка тягне на шкіру. Більшість комерційних тренажерних залів не дозволяють, але ви можете зробити це в спортзал або пауерліфтинг-friendly тренажерний зал.

Якщо ви дійсно хочете, щоб видалити існуючі мозолі, пемзою буде робити трюк.

+806
Paul Paulsen 27 січ. 2013 р., 02:57:47

Так, тяги один раз в тиждень краще, ніж не тяги один раз в тиждень.

Це не є, однак, працюють дуже добре на руки або ноги більше. Може бути, подивитися на станцію саморобний діп в домашніх умовах для швидкого трицепсів тренувань, які не заважають навчанню.

+782
MS Sivakaminathan 21 серп. 2015 р., 19:33:32

Bogdanovist,

Прочитайте цю статтю , так як це дасть вам найкращі докази, засновані дослідження щодо питання та план лікування.

Якщо ви можете мати доступ до ПТ поблизу, я настійно рекомендую вам сходити на одне з них. Переконайтеся, що ПТ має досвід роботи зі спортивними травмами. Реальні швидкі поради, щоб встати на ноги швидко:

 1. Отримати глибокий масаж тканини.
 2. Виконувати ексцентричні зміцнення такий один, коли ви можете стояти на одній нозі без болю.
 3. Не бігати або стрибати, поки ви не можете виконати 3 підходи по 20 повторень для однієї ноги стоячи теляти підняти болю.

Швидкі поради про те, як запобігти травми в майбутньому:

 1. Гідрат, гідрат і гідрат.
 2. Проаналізувати динамічний розігрів до тренування та ігри. Ви не повинні робити їх все, просто деякі з них, але переконайтеся, що ви злегка потім піт.
 3. Ексцентричні зміцнюючі вправи.
 4. Основний зміцнюючі вправи.

Я сподіваюся, що ви знайдете цю відповідь корисним!

+754
Pavithra M 5 груд. 2015 р., 02:15:13

Було б корисно отримати трохи більше інформації тут, щоб дати більш корисний відповідь.

Яка ваша причина, що ваш вік, і ви плануєте продовжити кар'єру?

Що в довгостроковій перспективі залежить від відстані, яку ви тренуєтеся, щоб бігати. Якщо ви тренуєтеся для 5k, в 5 км пробіг можна вважати довгостроковій перспективі. Якщо ви тренуєтеся для марафону що-небудь близько 13-20 миль вважатиметься довгостроковій перспективі.

Від 30 хвилин до години-це більше робити це. Це знову ж таки залежить від вашого фітнес-рівня/віку та мети?

Якщо ви просто робите це для фітнесу і ви насолоджуєтеся нею, я б сказав, що ви робите добре, якщо ви не дуже молоді. Якщо ви хочете отримати швидше, то, можливо, варто додати деякі інтервальні тренування. З задоволенням відповім, якщо ви можете надати більш детальну інформацію.

+737
Omar Fuentes 20 лип. 2012 р., 09:55:40

Враховуючи, що на дворі працює використовує різні місцевості, деякі крутіше, ніж у інших, цілком можливо, що ваш рельєф траси швидкісного спуску чи ти зазвичай біжать з вітром, тим самим роблячи швидкість швидше.

Це може також бути, що механіка, завдяки яким кожен прилад вимірює швидкість змінюється незначно (за рахунок матеріалів).

Нарешті, враховуючи, що на біговій доріжці, ви насправді мають велику швидкість, щоб протистояти зворотний рух ремінь (біг на відкритому повітрі немає), цілком можливо, що ваша чиста швидкість знижується, таким чином, значення, наведені на бігові доріжки.

+723
Paul Collins 5 лип. 2011 р., 15:00:13

Тестостерон-це стероїдний гормон. Стероїд просто присутня, не обов'язково означає, що людина робить добру використання цього. Чоловіки, очевидно, в середньому будуть виконувати жінки у великих подвигів, і мають більш природну вироблення стероїдів допомагає, Але ви робите помилку, виключивши всі інші фактори.

Замість того, щоб питати, як жінка може бути сильніше просто запитати, як нестероїдні користувач може бути сильніше, ніж той, хто часто допінг. Будь-яка людина з досвідом може швидко перерахувати ряд причин, таких як:

 • Найкраще Навчання
 • Довше Навчання
 • Краще Загальний Стан Здоров'я
 • Будучи Генетично/Біологічно Обдарованих

Стероїди є лише одним з факторів. Якщо я використовував стероїд, я б ще, напевно, ніколи не наблизитися до жіночого світові рекорди у будь-яких заходах/ліфти просто тому, що я не досить наполегливо тренуватися і не стежити за ефективну графіком.

Ви повинні порівнювати людей на тому ж рівні. На верхньому рівні чоловіків значно перевершують жінок топ рівня, а середній чоловік набагато сильніше середньої жінки.

+669
zardimond 2 лист. 2010 р., 07:58:19

Деякі поради:

 • Ви можете зробити багато з гантелями і zbar, але далеко не все. Деякі групи м'язів буде складно працювати з тільки що обладнання, яке є, чому більшість людей приєднатися до тренажерний зал. Це не має нічого спільного з початківців і просунутих, і навіть, як новачок, ви хочете, щоб опрацювати всі основні м'язи, а не тільки деяких з них. Я настійно рекомендую почати ходити в спортзал. Що стосується вправ, які ви можете зробити, ось хороший каталог: http://www.exrx.net/Lists/Directory.html

 • Харчування для силових тренувань-це складна тема, тому я не можу вдаватися в подробиці. Ви повинні знати, однак, що, як правило, ви повинні з'їсти більше , ніж зазвичай, щоб отримати м'язи, а не менше, так що ваш підхід порочний. Також майте на увазі, що більшість людей вибирають, щоб отримати м'язи і позбавлятися від жиру в окремих циклах, тобто ви спочатку набрати вагу (м'язи і жир), а потім зрізати частину жиру, потім повторіть. Люди з високим рівнем тестостерону можна легко робити і в той же час, але більшість людей знаходять, що важко.

 • Немає нічого поганого з яйця, особливо яєчні білки є відмінним джерелом білка. Немає нічого поганого як такого з майонезом, але в цілому треба дивитися, скільки калорій, вуглеводів, білка і т. д. ви споживаєте.

Зверніть увагу, що ви в основному тут задаєте питання, кожен з яких має цілі напрямки досліджень в якості відповіді. Ваше перше запитання є те, що кожна сила навчання книга присвячена, а друга-в основному те, що по всій області харчування займається. Питаючи, що ви повинні з'їсти для набору м'язової маси і втрата жиру-це як питати "як мені зробити сайт?" або "чи може хто-небудь сказати мені, як писати код?". Ці питання є не досить конкретним; те, що вам потрібно зробити, це потрапити в тему і вивчати.

+586
Ladykupzo Ladiva Lapse 14 січ. 2013 р., 14:06:05

Я б не став робити важкі тренування під час посту. Один раз я забув поїсти (не за рахунок голодування, а за рахунок відволікаючись) на деякий час перед моєю тренування, і я не розрахував вага у мене був підйом - росте мій попередній максимум за 40lbs, а не просто нижче 10 фунтів. Це не було добре для моєї форми.

Для марафонів я б не стала ходити більш ніж на 45 хвилин між їжею пакети вуглеводів, якщо я завантажив на кварк вранці.

Якщо ви плануєте робити у 40-денний піст, я міг би запропонувати кидати в пару важких траси, розташовані з інтервалом 1-2 тижні, але навіть це, ймовірно, не без ризиків. Якщо ви тільки голодування протягом декількох днів, до тижня, я хотів просто відпочити від тренувань, а також.

+500
EquipDev 22 січ. 2017 р., 21:51:28

Методи, які працювали для мене:

 • Ретельний ранкова розминка тільки після того, як я прокидаюся в день турніру. Це складається з обертового всі мої суглоби в 10 разів, після 5-хвилинної пробіжки або схожі, і закінчуючи 3 підходи по 10 махів ногами в кожну сторону (вперед, назад, убік) і хитань рукоятки аналогічно (вперед і назад). Це прямо Томом матеріал Курц, призначений для забезпечення максимальної гнучкості протягом дня незалежно від прогріву.
 • Повторювати цю вправу як можна ближче до безпосередньо перед моїм першим в якості можливого поєдинку. Час це має бути непереборно важко.
 • Одягнений у толстовку і шкарпетки над або під моєю гі під час очікування, просто щоб тримати температуру тіла до.
 • Отримуєте мій пульс резервну копію перед кожним матчем. Це має ті ж проблеми з синхронізацією, як раніше. Це набагато менш ґрунтовними: хвилина стрибки, біг на місці, бій з тінню і багато. В добре організований турнір, "на палубі" попередження є ідеальним кількість часу.
+496
user2881430 2 черв. 2014 р., 14:21:46

Ви знаходитесь в тому ж човні, що 80% моїх клієнтів, які хотіли, щоб схуднути-

 1. Не робити кардіо. 25x5-це багато. Я б насправді змінити його, може бути, 4x30, щоб дати вашому тілу більше вихідних. Ключ до інтеграції програми кардіотренувань в нову програму для схуднення що ви можете зробити, що не змусить ваш організм перейде в режим голодування? Коли ви починаєте новий кардіо рутини або багато рахунок/енергоємності на кардіо ваш організм буде природним чином намагаються компенсувати за допомогою дієти. Марно надривати дупу на біговій доріжці, щоб спалити 300 калорій, а потім обов'язково з'їсти 500 калорій, щоб відчувати себе краще. Я пропоную вирізати кардіо? Немає. Я пропоную скоротити інтенсивність спочатку, поки ваш організм звик до активності. Також я настійно рекомендую 2 ноги - 2 фути вниз скакалка. Це низький вплив і я не знаю більш швидкий спосіб, щоб зняти жир.

 2. Я не впевнений, про вашої звичайної вагу. Ви позначаєте те, що ви робите, а не скільки сетів, повторень, або стягує. Загалом, що ви говорите добре. Я також хотів би попросити вашого рівня інтенсивності, як ви втомилися після підйому, і як довго болючість в минулому в кожній частині тіла. Ліфтинг-це більш важливо для втрати ваги, ніж кардіо - чим більше м'язів ви поклали на більше швидкості вашого обміну речовин. Також ваш метаболізм високо в небо під час відновлення. Так що ліфт кардіо перед, а не після.

 3. Ваша дієта здається недостатнім вмістом протеїну. Вам потрібно додати пісне м'ясо/квасоля. Я б націлені на 35-40% білки - природні. Ви не повинні приймати протеїнові коктейлі, щоб схуднути. Може бути, 1 з 10 моїх клієнтів буде насправді їдять менше, коли приймають подібні добавки. Тільки навіть думати про приймати протеїнові коктейлі, якщо ви знаєте, що ви будете вирізати рівну кількість калорій з вашого раціону.

 4. Не голодувати ваше тіло, і ви повинні переконатися, що ви обмежуєте запої. У вас велика рутина. Ви повинні з'їсти. Ти ніколи не згадував калорій і потрібно починати відлік. Я б не вважав вас надмірна вага. Я б стріляв за втрати фунти в тиждень або дві. Вам потрібно знати більше про ваших калорій.

 5. Мета, як ви виглядаєте не ваш вагу. Якщо ви працюєте важко і підйому ви зможете наростити м'язову масу. М'язи важкі. Часто первинний м'язової маси (вага води) може змагатися втрати жиру. Цілком можливо, що через рік підйому/кардіо/дивіться, що ви їсте, що ви важите трохи менше, але виглядати абсолютно по-різному.

+470
Simon Oluwabamidele 20 квіт. 2011 р., 00:51:07

Мій пульс становить 65 в спокої і верхній пульс я можу отримати під час їзди на велосипеді становить 191. Моя мета-спалити зайвий жир, так що я намагаюся зробити я на 60% зони/70% для оптимального спалювання жиру.

Тепер я знаходжу, що є 2 способи розрахунку цієї зони.

 1. Взяти 60% і 70% від максимальної швидкістю: 114-134
 2. (60% або 70%) * (максимальна ЧСС - частоти серцебиття в стані спокою) + інше год) 140-153

Ці результати виходять дуже різні, але який з них правильний? Або як я повинен інтерпретувати це?

+468
dedmorozaNET 2 жовт. 2019 р., 07:44:45

Короткий Питання
Може модерувати (пітливість) тренування викликати мігрень?


Деталі
Моя дружина вже двічі мігрені до приходу в тренажерний зал, коли вона вчилася в школі в травні 2014 року (за зазор 2+ тижня), і потім він ніколи не повторно спрацьовує. (Був на ліки за тиждень)

В минулому році (липень 2015) я витягнув її з мого спортзалу. Я ходжу на тренування рано вранці і ми почали ходити разом. Протягом липня-вересня 2015 року вона ходила в тренажерний зал близько 8 тижнів (майже регулярно 4-5 разів на тиждень) і мігрень спрацьовує протягом приблизно 7 разів протягом години після тренування (приблизний графік тренування: 15 хв кардіо + 20 хв силові тренування + 10 хвилин розтяжка/хрумтить і т. д.). Ми відвідали кілька лікарів і тренерів фітнес фітнес-хто сказав, що вправи не можуть викликати мігрень, а насправді це корисно у придушенні його. З тих пір, як вона покинула зал, і там не було жодного виникнення мігрені.

Вчора я наполіг, щоб вона повернутися до звичайного тренування (частково, щоб залишатися у формі і почасти тому, що ми заплатили за весь рік). І попросив її піти в спортзал ввечері, а не вранці. Вона зробила велоспорт на помірний темп протягом 10 хв і приєднався до групи танцювальної активності протягом 1 години. Після близько години роботи мігрень викликана знову.

Всі напади мігрені були схожі з наступної послідовності:

 1. Затуманення зору
 2. Сильний Головний Біль
 3. Блювота
 4. Сильний головний біль триває

Вона любить кататися на велосипеді і танцювати годинами, і це ніколи не викликає будь-яке питання.

Моє Питання
Моя дружина негайно припинити заняття? Може бути, вона робить щось неправильно про тренування або дієті викликає цю проблему?

+424
mo Alma 6 жовт. 2018 р., 06:08:51

Є ще два місця, які ви можете піти, щоб перевірити добавки і ліки проти того, що і це не заборонили.

У глобальній еталонного препарату в Інтернеті (глобальної ДРО) дає вказівки з фармацевтичної продукції, наприклад, якщо вони заборонені в наші поза конкуренцією (IC і ОНС відповідно), та інша інформація, що стосується. Наприклад, деякі ліки є законними, якщо ви приймаєте їх всередину, але незаконно, якщо ви отримуєте ін'єкції.

На іншому сайті є доповнення 411 загасити Сполученими Штатами антидопінгового агентства (USADA). Це організація, яка працює з національними керівними органами (НГБ), щоб забезпечити чисті спортсмени Олімпійської парасольку (Пан Олімпійських, Паралімпійських і т. д.). Ви не обов'язково повинні зареєструватися з повною інформацією, однак я закликаю вас зробити так, як вони регулярно оновлюють список.

В даний час, я не знаходжу матриці анаболічних золото за списком. Це не 100%, вони, можливо, не перевіряв ще, але кожен раз, коли я дивився на відоме незаконні доповнення, які вже в списку.

+395
clumsy 8 серп. 2011 р., 17:29:43

Якщо ви хочете схуднути просто їжте менше. Дізнайтеся, скільки калорій вам потрібно для підтримки поточного ваги і просто з'їсти 250-500 калорій менше. Якщо ваша головна мета-схуднути, це дійсно не має значення, що ви їсте, але здорове харчування завжди краще.

Як темний шоколад, я вважаю, що він пригнічує ваш апетит, із-за кількості клітковини, які він містить. Так це в основному допомагає вам залишатися в дефіциті калорій.

+365
Ivan Davidov 15 бер. 2016 р., 21:52:59

Найкраща рекомендація для запобігання пухирів використовувати трохи вазеліну на тій частині вашої ноги, яка, як правило, отримати їх. У Vasaline допоможе тримати область сухий, а також забезпечують мастило. Також товсті шкарпетки теж допомогти, щоб запобігти тертя.

Vasaline також допомагає з бігунками висип.

+313
Network Effects 13 бер. 2015 р., 20:29:24

Вперед положення голови (так званий наведений силою тяжіння кіфоз)- це досить поширена в наші дні. Перше, що ви повинні зробити, це почати розтяжку шиї Вправа називається втягування шиї:

enter image description here

Ви будете вражені тим, наскільки великий це вправа відчуває. Якщо ви застрягли в переднє положення голови протягом тривалого часу, ви будете почувати себе, як ніби всю верхню частину хребта прокидається.

Після того як ви розробили деякі "нормальні" гнучкість вашої шиї, ви можете почати, щоб зміцнити м'язи так, щоб вони більш збалансовані. Це допоможе тримати голову у вертикальному положенні. Вправи, які ви хочете включити до вашої звичайної тренування є:

Шийного відділу:

enter image description here

Розширення цервікального:

enter image description here

Латеральний шийного відділу:

enter image description here

Якщо у вас немає машини, ви можете використовувати вільні ваги, щоб виконати ці вправи. Наприклад, шиї упряж може бути використана:

enter image description here

Якщо у вас немає шиї проводів, пластин або гантелі можуть використовуватися як так:

enter image description here

Перевірте шиї вправи вказівник на exrx для деяких інших ідей. Я також знайшов це відео варто дивитися.

На додаток до цим шия вправи, ви повинні розглянути питання про включення деяких тяга в свій раціон, щоб збалансувати м'язи верхньої частини спини.

+208
anOkCoder 26 лип. 2013 р., 04:04:31

Ваші друзі неправильні. Дівицтво робить ніякої різниці в результатах роботи.

Щодо міцності будівлі в цьому віці, зосередитися на створенні міцної основи. Правильне харчування-це найголовніше у вашому віці для отримання у формі. Сексуальні історії/діяльності не має ніякого відношення.

+205
Morihei1883 18 вер. 2011 р., 20:16:44

Якщо ви хочете отримати естетичну вагу не Навальний важким всього в 250 профіцит калорій, з прогресуванням.

1 рік 250 надлишків, на наступний рік до 300 350 потім і так далі.

Хороший приклад для дієти : 1 прийом їжі макарони/рис 1 страва з квасолі/зерна 3 закуски з горіхів 10 закуски з фруктів/Овочів і може бути деякі фруктовий сік або мигдальне молоко.

Якщо у вас є щитовидної залози, проблеми залишаються низькими на вуглеводи, якщо немає, то просто нормально харчуватися.

Не приєднатися до будь тренажерний зал, воно того не варто, якщо ви живете в дійсно дешева країна. 1 рік абонемент в тренажерний зал коштує 500$ або 600$ і це тільки 1 рік не достатньо, щоб зробити які-небудь істотні зміни у вашому тілі, ви могли набирати 9-15 кг м'язової маси і потрібно платити знову, щоб тримати м'язи або побудувати більше.

Купивши те, що я перерахував, там ви зможете тренуватися кожен скелетних м'язів у вашому тілі від кінчиків пальців ніг до щелепи. Ви можете отримати широченна спина, величезна груди, величезні ноги і біцепс і так далі на загальну вартість всього 269$, це все обладнання, яке буде тривати вічно, які ви можете мати у вашій шафі або вашого саду. Не слухайте упереджених пауерліфтерів або догматичний народ, вам не потрібно тренажерний зал для швидкості,сили м'язів.

Ціни в середньому ви знайдете

тягнути вгору бар : 25$

два регульованих dumbbels з 6lbs в 64lbs : 44$

дві регульовані гантелі 65lbs для 200lbs : 130$

два 33 фунтів смуг : 7$ кожен

два 176 фунтів діапазони : 25$ кожен

два ручних захоплень : 3$ кожен

для дипов чи перевернутий рядків все, що вам потрібно-це два стільці. або якщо вам хочеться купити ще підтягнути бар і поставити на рівні грудей.

Це може здатися не багато, але з цим матеріалом ви можете зробити близько 500 вправ, і кожна з них може бути виконана в різних варіаціях, а середня тренажерний зал щури не тільки 8-9 вправ, і це все, що він знає.

зверху цих 500 зважених вправ, ви можете також додати більше 200 calisthenic переходить до свої варіанти.

Ви можете почати з простої рутини. Я пропоную навчання 3-4 рази в тиждень і кожен день робити повні тренування тіла, а також змінювати вправи кожен день тижня.

Приклад для вашої спини :

Понеділок 5 підходів 10 повторень дробовик рядків.

У вівторок 3 підходи 5 повторень Підтягування.

У четвер 5 підходів по 5 повторень гантелі рядків.

В суботу 5 сетів по 20 повторень задніх дельт летить.

+142
Prathyusha D 6 жовт. 2018 р., 17:34:57

Тиждень тому, після 4-5 місяців високоінтенсивні тренування я вирішив відпочити від тренажерного залу. Я відчував себе дуже розчарований і засмучений, як я тренувався дуже важко і не було ніяких успіхів, на жаль, як раз навпаки.

Це такі показники, я вважаю, має на увазі, що я повинен був перетренуватися, але я ігнорував їх:

 1. Невеликий приріст у м'язах, іноді як раз навпаки – втрачати м'язи і відчувати себе слабкою.
 2. Як правило, втома (весь день).
 3. Важко спати.
 4. Важко прокидатися вранці.
 5. Я мав червоні плями між біцепс і передпліччя – це частина, яка знаходиться навпроти ліктя, я не знаю, як це називається.

Я також цілком упевнений, що я відчуваю перетренованості, так як наступний:

 1. На кожному тренуванні я тренувався дуже високої інтенсивності протягом 2 годин.
 2. Я тренувався майже кожен день.
 3. Кожне тренування від початку до минулого тижня ( 4-5 місяців ) я тренувався на провал.

Хоча це дуже важко для мене, щоб взяти паузу із спортзалу, я зробив це.

Я так багато дізналася про бодібілдинг в ці дні. На цьому форумі і в інтернеті. Я купив книги, пов'язані з бодібілдингом і силовими тренуваннями вперше в житті. Я вирішив перестати ходити в тренажерний зал без підготовки і 0% знань.

Насправді я дуже злюся на себе, що я ніколи не намагався вивчити теоретичну частину і просто тренувався так важко, як я можу. Я завжди вважав, що цього достатньо. Я провів так багато часу в тренажерному залі, Якщо я роблю простий розрахунок, він буде 6 днів в тиждень * 2 години навчання = 12 годин на тиждень.

Мені 26 років, я працюю в якості розробника програмного забезпечення і я студент, який тисне на мене, але моя воля до успіху завжди штовхнув мене так сильна, хоча не було ніякої вигоди. Ви можете зрозуміти мене, коли ви так зайняті у вашому житті і у вас немає часу, щоб гуляти з друзями, говорити по телефону і т. д. – ви також не знайдете підходящого часу, щоб сісти і запитати себе, якщо ви можете виправити проблему.

Єдина причина, чому я вирішила припинити за Великодня. Я зараз у відпустці(ПТО) і у мене є час, щоб думати більш глибоко про своє життя. На щастя, я не зашкодить моїй навчання, вона йде добре, але я пошкодив деякі аспекти в моєму житті – це може бути причиною, чому у мене немає дівчини, тому я трохи в депресії, будучи весь час зайняті на роботі/навчанні і тренажерний зал.

Так що я поділився з вами стільки, скільки я можу просити тебе про моє повернення. Якщо я expireinceing перетренованості і asssuming він зробив мені боляче душевно (як ви можете бачити вище), скільки часу ви гадаєте, мені потрібно відпочити, поки Моя ЦНС відновиться? Коли ви вірите, що я зможу повернутися в спортзал?

Два дні тому я вірив, що я можу повернутися через тиждень, поки все, що я роблю на цьому тижні вивчає (для школи), а також велике Значення бодібілдинг/сила статей по всьому інтернету.

Я просто знайшов статтю в bodybuilding.com яка специфіка, що якщо хто-то був перетренованості протягом 3-5 днів, одного тижня відпочинку цілком достатньо, а для кого-то, хто був перетренованості набагато більше, ніж, що від тижня до місяця повинна повністю відновитися. Це правильно, що це кращий показник, щоб повернутися в тренажерний зал? Я можу робити інші речі, поки що відновлення не буде зроблено (плавання, біг, АБС) ?

Велике спасибі,

Хлопець

+91
yet 27 лист. 2016 р., 15:22:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil