Наскільки швидше я можу чекати, щоб працювати з меншою вагою тіла?

Наскільки швидше я можу чекати, щоб запустити мій 10 K гонки, коли я втратив 10 кг (18 фунтів) на 1 вересня поточного року, порівняно з, коли я важила 80 кг, в березні цього року?

Деякі контексті.

Я досвідчений бігун (16 років більш або менш безперервне навчання), чоловік, 54 років, який отримав травму в 2010 році і набрала багато ваги, що я повільно намагаюся скинути на протязі багатьох років (близько 10 кг, 22 фунти на рік було розпочато в 2013 році).

Мій нинішній вага 78 кг, довжиною 174 см, що дає мені ІМТ 25.8. Мої нинішні самі останні 10к гонки результат 46:02 хвилин, напівмарафон 1:45 годин. Це було, коли я ще важила 80 кг (176 фунти), ІМТ 26.4.

Я тренуюся щодня, приблизно в 60 км (37 миль) в тиждень, по одному інтервалу сесії, інтенсивні тренування від 10 до 15 км, дещо простіше сесій (для відновлення), і гонки або тест щотижня. Я не відчуваю втоми або більш підготовлених.

+572
hutheano 2 бер. 2013 р., 14:55:35
39 відповідей

На додаток до спільної поворотів я хотів би почати будь-яке складне рух з набором з 5-8 повторень на 50%, що мій цільової вагу для цього вправи. Використовуючи легкі ваги, іноді дивно, але зосередитися на контрольованій рухом і хорошій формі. Встояти перед спокусою просто дути через ваші розминки зі швидкістю.

Крім того, якщо це вправа, де у мене плато-Ед і зберегти "розминка" Ваг поблизу, так що я можу зробити, це крапля , якщо не можете завершити останній набір.

+974
mousaMalekian 03 февр. '09 в 4:24

Тому в більшості навчальних програм з триатлону плаває відстані, і велосипед, і працює, як правило, бути часу. Наприклад такого плану

Я порядно швидко на велосипеді, але дуже повільно, на бігу. На мою йому йде вгору я очікую, щоб завершити велосипед між 2:15 і 2:30 і цей тренувальний план має ряд велосипедів в ці часові рамки, так що немає проблем.

Однак, на бігу, я сподіваюся, що мені вдасться закінчити його близько 2:30, хоча я сумніваюся, що буде. Він, ймовірно, буде близько до 3 години після двох інших подій. 11:27/км цього вистачить на 2,5 години, і три години потрібно в певній доступності.

Ігноруючи мої повільній швидкості, на хвилиночку, цей план має самий довгий спуск на 1:30. Щоб закінчити напівмарафон в цей проміжок часу, ми говоримо темпі 6:52/км, вид пухирів, особливо для хлопця мого віку.

Отже, мої запитання:

Чому це працює для більшості тренування три час програми?

Чому коротке замикання відношення до велосипеда?

Я повинен налаштувати мої час або навіть на деякій відстані працює?

Якими повинні бути мої довгостроковій перспективі, коли підготовка до них?

+904
Amadeus Hein 10 груд. 2019 р., 19:47:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви їсте занадто багато. Метою для зростання на 1 фунт на тиждень, тобто добову калорійність понад 500 ккал. Цього буде достатньо для гарного росту м'язів. Немає такої речі, як hardgainer, ви просто не їсте стільки, скільки ви думали минулого.

М'язи живота не починають показувати, поки ви не отримаєте ваше тіло жиру нижче 10% або щось. Провести рік або близько того зсипати спочатку, а потім вирізати свою вагу на 1-2 кілограми на тиждень, поки ви щасливі.

+871
livvil 30 бер. 2010 р., 22:49:37

Ви не згадали, що ваш рівень сили, тому я відповім на ваше запитання, якщо ви не є досвідченим або спортсменом.

 1. Номер один ключ для вашої тренування, щоб бути ефективним, щоб поступово збільшити гучність. Якщо ви хочете отримати розмір, який ви повинні підняти більше, ніж ви звикли. Якщо ви не можете додати вагу або робити більше повторень ви можете спробувати додати ще один набір в свої тренування. Ви також повинні бути терплячими. Не чекайте, щоб набратися сил дуже швидко, особливо в невеликій групі, як біцепс. Якщо ви робите великий гучності протягом тривалого періоду часу, не забудьте підступ/взяти тиждень відпустки. Ти повернешся ще більш сильним і не тягне.

 2. Хороший насос не передбачає вигоди. Той факт, що ваші передпліччя ломить і у вас є хороший насос на біцепс не обов'язково означає, що ваші тренування ефективними. Як я вже сказав вище, головне обсяг. Я міг би робити 10 сетів з 10 з мінімальним відпочинком і вам божевільний насос. Але я б ніяких результатів, якщо вага недостатній. Переконайтеся, що ви не дуже мала кількість відпочинку між наборами.Якщо ваш сон занадто короткий, то ви не зможете накопичити достатній обсяг, щоб рости ваші м'язи. Все, що менше, ніж за хвилину-це трата часу, якщо ви не женіться за витривалістю (добре вам буде рости, але це буде довше).

 3. Це начебто очевидно, але не чекайте, щоб набратися сил або м'язи, якщо ви втрачаєте вагу, якщо ви новачок. Я б порадив вам бути на калорійний надлишок в +300-500 калорій. Ви також могли набратися сил об'їдаючи свій ремонт теплороду, але це зайняло б багато часу.

 4. Якщо ваша основна мета-збільшення біцепса сила, ви не повинні робити біцепс першу ізоляції руху суміші. Робити рухів сумішшю як лат pulldowns перший ви як і раніше можете вичерпати свій біцепс, пізніше, навіть якщо ви будете використовувати меншу вагу. Однак, якщо ви почнемо з біцепса кучері біцепса буде вичерпаний за спину і, отже, ваші доходи будуть страждати.

Все, ви повинні бути реалістами і не чекати, що ви поставите на 5 кг кожен місяць на штангу завиток. Можливо, знадобиться 2-3 місяці, щоб додати 2.5 кг, якщо ви вже досягли високого рівня сили, так що просто переконайтеся, що ви послідовні і терплячі. Накопичити більше обсяг з плином часу додавши кілька наборів, якщо ви не в змозі зробити більше повторень і не забувайте їсти і добре спати.

+854
Ryan Dixon 19 лип. 2012 р., 05:50:33

Багато дієти дозволяють або навіть рекомендують щотижневі чит вечерею або день чит. Це може бути один підхід, щоб контролювати свій апетит - і на один прийом їжі/день вперед і самі речі.

Обговорення чит-день, а також в якості доповнення стека* та інші методи, які допомагають блокувати всмоктування цукрів може бути знайдений в 4 год тіла.

*Зокрема, рекомендований базовий стек додаток було поєднання часнику, аля, екстракт зеленого чаю, і поликосанол. Циссус чотирикутний також можуть мати певний благотворний ефект.

+797
Kevin Senecal 18 січ. 2019 р., 19:35:55

Я думаю, що відповідь "Ні". Так що тут йдеться:

Я хочу, щоб підняти 60 кг рівно близько 45 раз в годину (для надання допомоги з метою стрільби з лука, з 60 фунтовий цибуля).

Зараз я можу тільки підняти 60 кілограм близько 5 разів, перш ніж я починаю тремтіти (читай: overbowed).

Як тільки я досягаю цієї мети, це не необхідно для мене, щоб зростати у силі або витривалості.

Можна тренуватися з вагами, які від 20 до 40 фунтів і досягти поставленої мети? Або це неминуче, що з часом мені доведеться позайматися з вагами 60 фунтів?

+797
tdct 1 черв. 2013 р., 15:51:38

Пауерліфтинг правила змагань відрізнятися від федерації до федерації, але, як правило, в станову тягу, ліфтер зобов'язаний тримати планку в закритому положенні, поки не повідомляється головному судді, щоб знизити планку. В цей момент, вони повинні знизити планку на землю в управління, якій, як правило, просто означає, швидкий спуск, тримаючись за бар, поки він оселився на землі. Випадково занадто рано опустив планку призведе в ліфті повинен бути червоним прапором, і не вважаючи, навіть якщо був досягнутий повний локаут.

Те, що ви бачите може бути практика для конкуренції, подібно до того, як пауерліфтери, як правило, тренують жим лежачи з паузою в 1 секунду в нижній частині кожного повторення, а не сенсорний-енд-гоу. (Правила в жимі лежачи вимагає ліфтера чекати команди перед опусканням в бар, залишивши його дотики до грудей і не ворушачись, поки не попросять натиснути, а потім, утримуючи її, поки рекомендовано повторно для одягу.)

+796
jotbek 8 серп. 2012 р., 09:26:03

коли він говорить, що протеїновий порошок є те, що сенс пити протеїновий коктейль

Так, випити протеїновий коктейль. Ви могли б спробувати просто сухий проковтнувши порошок протеїну (я знаю хлопця, який використав для цього), але я б не радив.

+767
UnixPhile 1 квіт. 2012 р., 11:11:38

Ви не збираєтеся, щоб отримати більш авторитетні відповіді, ніж те, що ви вже дослідили. Глютамина відповідь є кілька досліджень, і якість досліджень, були класифіковані (А-D) і величини відгуку для людини дали 3 зірки. Кожне з досліджень доступні засланні в останній колонці.

Суть в тому, що для людини, є "незначні" добре впливає на відновлення і скорочення Домс після навчання. Однак є помітний вплив,

Там можуть бути дослідження, щури, які показують набагато краще відповідь на глутамін, але Examine.com не вважає, що ці.

Питання у мене такі:

 • Які дослідження зробили цю книгу допомогою харчування?
 • Хто був автором?
 • В якому контексті книги?

Це все актуально на стан вашого друга. Якщо автор є тренером з фітнесу, вони можуть повторювати інформацію, яку вони чули від інших фітнес-тренерів. Це трапляється часто, і це не шкідливі, вони просто можуть мати погану інформацію. Якщо в контексті цієї книги-це спортивне харчування, то він має трохи більше ваги. Якщо книга цитує його посиланнями, і немає людини дослідження, які показують, більшою мірою, потім дозволяючи Examine.com хто знає, може бути хорошою річчю. Вони намагаються тримати все в актуальному стані.

+751
oiane 5 лют. 2019 р., 13:32:10

Я вірю в балансуванні кількість вправ, які я даю на кожну групу м'язів, але нещодавно мені здалося, що м'язи на ногах може бути незбалансованим. Більше всього на світі, присідання номер один тренування ніг я роблю; вони майже у всіх моїх програм. Враховуючи, що я хвилювався, що я міг би бути потенційно перевантаження певних м'язів, маючи такий великий акцент на присідання.

Якщо присідання є моєю основною тренування ніг, що м'язи ніг потрібно зосередитися на тому, щоб для того, щоб уникнути м'язового дисбалансу?

Редагувати: я роблю медицини присідання м'яч (присідати до 90 градусів, руки тяглися в мою сторону, тримаючи набивний м'яч). Я волію робити присідання штангою, але не мають штангою для одягу...

+726
shing 18 серп. 2018 р., 08:31:24

Спочатку жим лежачи, похила лава прес виглядає нормально. Однак необхідна координація, як вже згадувалося @PoloHoleSet, але і удар начебто вибухової речовини, при жимі лежачи-це скоріше максимальне силова вправа. Статичний проти динамічної. Якщо ваш тренажерний зал має фугасу прихильність покладіть один кінець штанги, а інший кінець кинути, зловити з протилежного боку. Як у цьому фільмі. Будьте впевнені, щоб використовувати все тіло. Пізніше, ви можете зробити кілька рухів ногами.

Проблема цієї вправи в тому, що ви рухаєтеся зловити руку, а потім пробивати. Під час бою, що є чітким сигналом того, що відбувається.

+698
iTux 16 груд. 2011 р., 07:15:13

Існує багато суперечок з приводу ефективності більшість трав'яні добавки, але це не моє питання.

Я просто хочу знати, якщо є надійний/стандартний джерело для перевірки активний інгредієнт чистоти окремих фірмових/пакетовані трав'яні добавки.

Іншими словами, якщо я купую бренд X Гінкго Білоба таблетки, скільки Гінгко Білоба у кожній таблетці, і скільки інертні наповнювачі?

Я чула про організації, аудит виготовлення сайтів виробників трав'яні добавки, в тому числі USP і НФС, але схоже, що вони насправді не тест на утримання самих добавок.

+682
RafiAlhamd 16 черв. 2017 р., 18:12:38

Специфіка фізичних вправ свідчить про те, що, якщо ви хочете плавати краще, займатися плаванням. Робота з упорядкування форма повинна допомогти знизити енергетичні витрати і підвищити ефективність роботи вашого ходу. Краще дихання допомагає вам плавати довше. Кондиціонер допомагає вашої серцево-судинної системі працювати краще.

 • Форма: цей питання/відповідь-адрес, як поліпшити свій фрістайл темп. Провести час з хорошим тренером з плавання, щоб максимізувати ефективність вашого удару.

 • Дихання: дихання теж дуже важливо вміти плавати відстанях добре. Цей питання/адреси як на практиці правильно дихати, видих у той час як ваше обличчя виявляється у воді, так що ви готові вдихнути, як тільки ви повертаєте голову.

 • Тренування опору: опір трубопровід-це ефективний спосіб концентрично зміцнити м'язи вам потрібно для вашого інсульту, ЕСП. грудях, верхній частині спини і плеча. Ви можете використовувати групи, як ви виконуєте свою силу удару на суші , долаючи опір стрічки або кабелю опору, як в цих відео Відео 1 і відео 2 .

  У басейн, ви можете використовувати опір шнура, прикріплених до тіла в басейн, щоб додати опір, як ви плаваєте. Якщо у вас немає плеча або ротаторная манжета проблема, плавати рукавички можна додати опір для ваших тренувань.

  Якщо у вас є доступ до загальної тренажерному залі або Васа трейнер, ви можете лежати на ньому на животі і проаналізувати свій хід проти опору вашого тіла ваги (чим більше кут, тим більше опір).

Просто майте на увазі ідея специфічності тренування. Статичні вправи для підняття тягарів не переводь, а також потреби вашого плавати інсульту, як ці типи динамічних тренажерний зал ланцюга або інтервальні тренування буде.

+661
GoGreen 20 квіт. 2013 р., 01:46:26

Я другий відповідь Камара. Це одна з причин, чому є солодощі взагалі не дуже добре, якщо ви знаходитесь на дієті, тому що цукор-перший у "гарячий замовлення" речей. Вуглеводи, як правило, по-друге, жир-це третій, і останній протеїн купити дійсно не є джерелом енергії, але використовується для ремонту.

Вуглеводи і цукор дуже близько до такої ж, але цукор є простим вмістом вуглеводів, він горить/ламається швидше і створений легше прагнули після першого бо тіла.

 • Цукор
 • Карбюратор
 • Жир
 • Білка

Читати це відмінно: http://idealfitnessofct.com/idealfitnessofct.com/Protein,вуглеводи%26_Fat.html

І це теж добре: http://ezinearticles.com/?How-Long-Does-it-Take-to-Burn-Off-Carbs-Before-Burning-Fat?&id=2142117

* Цукру є прості молекули вуглеводів, так це просто вуглеводи (галактоза, фруктоза, глюкоза), білків (амінокислоти, oligosaccaride, monosaccaride), жирів (вільні жирні кислоти, моногліцерид), не "цукор і вуглеводи" **

Організм спалює вуглеводи і жири разом і ефективно. Глікоген Oncethe організму вичерпаються, організм почне спалювання жирів і білка, щоб тримати її вимогу.

+652
BreadAndBeans 26 лист. 2017 р., 18:51:32

Короткий огляд літератури показує, що це може бути правдоподібним, хоча наслідки можуть бути набагато скромнішою, ніж фактичні фармакологічного втручання.

Кетогенної дієти і підвищення рівня тестостерону: це підвищена відповідальність споживання холестерину? В якій мірі і за яких обставин може бути вигідно? висновок:

Враховуючи всі обставини, дослідження Вілсона побічно забезпечує міцну основою для подальших досліджень у плануванні дієтичне спосіб для підвищення вироблення тестостерону у чоловіків

Тестостерону і кортизолу залежно від поживних речовин раціону і опір вправа одночасно укладає:

Preexercise Т[estosterone] достовірно позитивно корелює з відсотків енергії жир

Так.... не зовсім як божевільний, як здається на перший погляд, але все-таки досить дивно.

+622
circularwizz 7 трав. 2018 р., 11:20:05

Я був в значній мірі беруть участь в управлінні за останні кілька років і тепер хочу набрати вагу і збільшити міцність і вага.

Я читав, але деякі питання тут про силові тренування для новачків, я дійсно хотів запитати - як я повинен підготувати відповідний навчальний план, щоб гарантувати, що я працюю в ключових областях?

По суті, я 185см і 74кг. Хотілося б отримати до 80 кг у здорової і природним чином. З цим у мене є сильне нижній частині тіла, але досить тиждень верхньої частини тіла.

Скільки разів на тиждень я повинен тренуватися? Реально, як довго він буде приймати, щоб збільшити вагу?

+608
patwhite 26 груд. 2015 р., 12:13:30

Не "стрейч"

Роблю статичні тягнеться до тренування не є добре. Це охолоджує і розслабляє вас, який є протилежністю того, що ви хочете, коли ви напружуватися. Що ще гірше, розтягуючи свої м'язи, ви зменшите кількість сили, що ваші м'язи напружуватися, і зробити себе вразливим для травм, як м'язи тягне.

Статична розтяжка-де ви поклали ваші м'язи в стрейч і утримуйте його там протягом декількох секунд або довше-це не дуже хороша ідея, перш ніж підтягування.

Розминка

Замість цього, робити ретельну розминку і деякі динамічні тягнеться. Що я роблю перш ніж тягнути-ДБЖ від Тома Курця простягаючи науково. В принципі я коротко розкачати суглобах (зап'ястя, лікті, плечі, стегна, гомілки, шиї), потім рухатися протягом п'яти хвилин. Іноді я йду на пробіжку, іноді скакалка, іноді тіні. Деякі люди використовують велотренажері--це не має значення, що ви робите, поки це не дуже напруженою і вибухонебезпечною, і він отримує вашу кров накачування. Тоді я зроблю три комплекти гуртків руку вперед і назад, щоб переконатися, що мій плечовий суглоб готовий підкреслити. (Якщо моя тренування включає в себе менше роботи, я роблю махи ногами для стегна.)

+562
jamaldarwish 2 лист. 2011 р., 16:40:57

Так що дозвольте мені починати, кажучи, це найкраща програма, яку я коли-небудь слідував у своєму житті. Я в найкращій і самій сильній формі, коли я був за все моє життя, і я можу приписати більшу частину його стирчить з stronglifts програми "5х5".

Я 5'9, важить 155 кг, і я ношу його з гордістю. Це мої цифри приблизно через 5 місяців.

245 присідань 
185 лавці 
185 рядків 
105 Плечового Пояса 
Станова тяга 315 

Я дуже пишаюся цим, оскільки я не є і ніколи не був здорованем. Я б хотів, щоб продовжувати йти, проте....

Якщо я роблю цю тренування 3-4 рази в тиждень, праве коліно починає хворіти. Я не шукаю медичну консультацію. Я спортсмен, я знаю, яка ниючий біль-це шкідливо для мого здоров'я, і це правда. Це просто перенапруження, і багато напруги поміщається на коліно з-за важкої ваги, і, можливо, не на 100% ідеальна форма. Крім того, при підйомі такий, трохи болю очікувано.

Те, що я шукаю, є продовженням програми, ймовірно, з меншим присідання. Може бути, більше силових тренувань, з чистить чистить і ривків, складових ліфтів і т. д.... Я дійсно не прихильник вчення ізоляції, тому що вони є величезною тратою часу для моїх цілей/статуру.

Мої цілі в основному будуть наростати, і зробити більше м'язи визначення. Я дійсно не хвилює моя вага і моє тіло жиру %. Наближається літо, і я люблю ліпити м'язової маси я набрала після довгої зими важку роботу. Якщо ізоляція, малий обсяг і велика кількість повторень-це те, що мені потрібно зробити, то так тому і бути.

Але якщо хтось мав успіх з чимось трохи більше орієнтована на міцність і з'єднання піднімаючись, я хотів би почути це.

+514
user62153 27 груд. 2013 р., 01:24:38

Ось деякі речі, які ви можете зробити, (я просто вигадую на місці, виходячи з чужого пробою з 10 напрямків фітнесу, але вони речі, які я зробив у минулому або у даний час, щоб відстежувати свій прогрес). Вони в основному дуже стандартні способи, щоб перевірити ці речі і розуміти будь-який професійний ви відвідаєте.

Серцево-судинна/дихальна витривалість

Робити біп тест. Це хороший проксі для VO2max с. Все, що вам потрібно, це завантажити mp3.

Витривалість

Як швидко ви бігаєте 5км або 10км?

Сила

Який ваш максимум назад у нору? лава для преса? накладні прес?

Гнучкість

Величезний список аналізів тут: http://www.exrx.net/Lists/Tests.html

Потужність

Скільки можна влади прибирати? Або, що ваш вертикальний стрибок з місця? Ви можете це перевірити по маркуванню на стіні найвищій точці можна помацати в той час як ноги все ще посадив на землю. Потім підстрибніть так високо, як ви можете і відзначати на самому високому місці ви можете досягти. Різниця між ними полягає ваш "постійний вертикальний стрибок", а в основному тільки поліпшується за рахунок покращення вашого харчування.

Швидкість

Які ваші 40 ярдів час?

Координація

Я не можу придумати тест для цього. Може, що-небудь, як тенісний м'яч від стіни і повернутися до себе (руку). Зробити це у важкий відстань. Побачити, скільки разів ви можете зробити це, не опускаючи його.

Аджиліті

В НФЛ об'єднатиз 3-конус свердла і човниковий біг хороші тести з аджиліті:

У 3 свердла конусні перевіряється здатність спортсмена до зміни напрямку на висока швидкість. Три шишки в L-формі. Він починається з початкової лінії, що йде 5 метрів до першого конуса і назад. Потім він повертається, біжить навколо другого конуса, виконується плетіння навколо третього конуса, який найвища точка л, напрями змін, повертається навколо другий конус і закінчується.

Короткий трансфер до першого конуса свердла. Він відомий як 5-10-5. Що тести-це бічне спортсмена швидкість і вибух коротше районах. Спортсмен починає в три точки, explodse з 5 ярдів праворуч від нього, стосується лінії, сходить 10 ярдів в його лівою, лівою рукою торкається лінії, поворот, і він виходить більше 5 метрів і оздоблення.

Баланс

Є кілька способів підійти до цього. Ви хочете, щоб перевірити баланс, що ви придбали як навичка? Як стояв одноногий на дошці баланс? Або ви хочете побачити, як ваш загальний тренінг допоміг вам з балансом взагалі? Це складніше... ти повинен бачити речі, як "я прокатки мої щиколотки менше під час прогулянки", або "я постраждав менше під час занять спортом". Але, оскільки ви хочете щось повторювані, можна зробити тест, як довго ви можете стояти на балансі ради, як довго ви можете зробити це з однією ногою, з закритими очима, одночасно переміщаючи ногу в інших точках простору навколо дошки і т. д. Але, не практикувати те, що перевірка балансу ви будете робити інші, ніж у тестах, в іншому випадку ви будете відчувати навичка, а не ваш загальний баланс.

Точність

Це залежить від того, яку точність ви хочете перевірити. Ти метальник? Ти у волейбол сетер? Ви баскетбол шутер? Ви мисливець, який стріляє? Ви можете підібрати будь-який тип точності ви хотіли б перевірити і в принципі все, що ти будеш робити в серії з автоматом, щоб перевірити свою точність.

Кинути м'яч в мішень на стіні. Як близько ти? Повторіть 10 разів і приймати підсумок. Або,

Скільки кошиків ви робите з 10 балів за ключ? Або,

Який ваш результат на стрільбищі? (Це має бути покращена шляхом покращення вашого фітнес!)

Що ви будете мати

Ви могли б зробити це за вихідні раз на 4 місяці або близько того, і отримати результати, які виглядають так:

 • Біп тест: 8.5
 • 5к: 20:56
 • Присед: 200lbs, лавка: 100фунта, накладні преси: 70lbs
 • Відкритою долонею плече рухливість тест: -0.5 дюйма, сидіти і досягти гнучкості тест: 14 дюймів
 • Вертикальний стрибок: 24 дюймів
 • 40 ярдів: 6.2 секунд
 • Координація: 42 стрибок+ловить
 • Човниковий біг: 7,3 секунди
 • Час 1-Ноги на дошці рівновагу з закритими очима: 35 секунд
 • Точність: 95 (я не знаю... будь точності результат, в залежності від того, що ви робите)

Потім, ви повинні прийняти кожне з цих чисел краще в наступний раз, коли ви перевірити, або ви можете принести їх до професійної придатності і сказати їм ті, які ви хочете поліпшити в найближчі кілька місяців, і вони можуть дати вам програму для цієї мети.

+474
Kasey f 22 жовт. 2018 р., 08:34:22
 • Може бути, вам потрібно, щоб уповільнити? Чи зменшити навантаження?
 • Вони самі так що ви можете побачити , що ви робите неправильно. Тренер торкаючись помилковою зоною , як це відбувається може допомогти теж. Мій пропріоцепції йде через дах з невеликим візуальна або тактильний зворотний зв'язок.
 • Можливо, ваша сила в плечі є бідним, у цьому випадку Pendlay рядків і підтягувань буде викликаний.
 • Книга Грега Еверетта підсадив мене на сегментовані тягне. Ви тягнете, як ніби чищення або вихоплення, але зупинятися на 1 дюйм від підлоги, коліна в середині стегна, а у верхній частині ви виконаєте максимум-тягнути чи ви є пауза. Він сприяє правильному позиціонуванню всій тяги.

Ви більше згинання і випрямлення спини зверху вниз (Rippetoe-стиль), або на корточках приклад-до-телят і випрямляючи спину, як ви встати (Burgener-стиль)? Ви можете мати успіх, намагаючись як би ти не робив.

+461
ashther 20 бер. 2013 р., 21:47:24

Мені 14 і чотири місяці тому я була 80 кг, і я зрозумів, що мені потрібно схуднути, тому я пішов на folowig дієти:

Сніданок: знежирене молоко з пластівцями мій вибір (1 чаша)

перерва: яблуко

Обід:3-4 цільнозернові хлібці

Перерва: дві мандарини

Вечеря: все, що моя мама зробила, але без вуглеводів, наприклад, спагеті болоньєзе -> болоньєзе і салат і так далі.

Кожну ніч я хотів би Зробити пробіжку 5К

і це повторюється і я вже втратила 12 кг, але зараз я роблю одну і ту ж дієту, але я не можу більше втрачати вагу. моя талія-це добре, але всі інші жири в мій багажник, що найкращий/швидкий спосіб позбутися від нього?

+449
redigade 6 груд. 2014 р., 17:49:00

Я тренувався в Куала-Лумпур марафон 2013 з квітня. Марафон на 30 червня. У мене постраждали мої п'яти до навчання, а я був на 4 тижні в травні. Я знову почав тренування в минулі вихідні с 7 км, 10 км і 12,5 км вчора. П'ята відчуває себе нормально, просто вимагає більш ретельного розтяжки до і після. Тепер у мене є рівно місяць, щоб підготуватися до марафону. Я вже в минулому році марафон (МФ. Фудзі) в листопаді в 4:35.

Я звик робити один або два інтервальних тренувань, два довгих і два 60 хв проходить тиждень, щоб підготуватися до останньої марафону. Я пробіг довгу дистанцію (майже 42 км) за 3 тижні до марафону, а потім я скоротив відстань до дня марафону. Це добре працював для мене. Після марафону я просто бігав 10км кілька разів на тиждень до квітня.

Але що робити зараз? Моє найбільше занепокоєння полягає в тому, що мої м'язи і суглоби не готові до 42км. Як я повинен готуватися? Я напевно не в тій формі, щоб бігти так швидко, як в минулий раз, але я думав, я повинен бути в змозі запустити його в 5:30-5:45 з перервами.

+433
Dillon Esponda 23 жовт. 2015 р., 16:16:15

Мій розпорядок на трицепс і біцепс тренування, як зараз, це: кожну першу тиждень — віджимання два рази і один раз провали; щотижня — навпаки.

Я не можу робити присідання і віджимання в один день, так що, по суті, це три дні в тиждень, робота на трицепси і груди. Це занадто багато роботи для цих м'язів? Я повинен почати робити віджимання і діпи тільки раз в тиждень?

+423
Wi Ssl Wi Ssal 27 серп. 2013 р., 22:23:51

Це тому, що він пошкодив свою праву ногу у футбольному матчі, і з-за операції, нога конструктивно відрізняються.

+422
Kataleena Keck 24 жовт. 2011 р., 01:52:51

Я практикую танець лева як частина традиції і культури моя система бойових мистецтв. Це танець, в якому два виконавця мімічні рухи Лев усередині костюма. Як частина Лева танців (в цілому), різні трюки можуть бути виконані з двома людьми.

Є один конкретний трюк, коли я піднімаю особа (у кого голова лева) на талії і на голові. Підйом людини з левиною головою не особливо складно для мене. Підтримання ваги після установки обличчям вниз на мою голову як правило, ставлять акцент на шию і плечі, і тому, коли я ходжу навколо, як я намагаюся тримати поставу і не звалиться.

Ось фотографія, яка нагадує про що я кажу.

lion dance - full stack
танець лева - повний стек
Фото Скотт Свигарта.

Я морально комфортно з підшипником вагу на голові (від практикуючих знову і знову), але фізично я відчуваю, що все-таки є межа того, як довго я можу тримати вагу. Робити це занадто багато раз і призводить до набагато болючість. Мені цікаво дізнатися, чи існують вправи і розтяжку, що б привести мене в мою шию і плечі, так що я можу виконати цей крок довший.

Ось один приклад мене і мого партнера танцюємо (ми знаходимося в "Золотий лев"). Якщо ви хочете побачити деякі дійсно цікаві і вражаючі речі, хоча, перевірте Лев танцювальний конкурс відео на YouTube.

Я додав тег "черлідінг", оскільки це, напевно, самий аналогічного типу фізичного тренування. Сподіваюся, це приверне людей, які розуміють, що я описую і може забезпечити деяку проникливість.

+414
user1832047 5 жовт. 2010 р., 14:11:15

Ваше питання досить суб'єктивний, тому що ніхто не може сказати вам, скільки бігати, чи дійсно ви будете ще радіти цьому регулярні заняття. За допомогою дієти і часу доби, це все особисте і вам доведеться визначити його для себе.

Перший пункт, який я хотів би підкреслити (крім вже визнали необхідність кинути палити), це те, що дається вашої історії та малорухливий спосіб життя, записатися на прийом до лікаря і нехай вони знають, ваш запропонований режим тренування. Вони можуть зробити фізичний іспит, і нехай ви знаєте, якщо це безпечно, щоб почати заняття.

Як тільки це буде зроблено, що я б порекомендував для вас спочатку є програма під назвою "Диван для 5K", який є програма розроблена, щоб люди, які не пробіжать до рівня, коли вони здатні бігти 5к (трохи більше 3 миль). (Посилання також пов'язано додаток). До того часу, ви дійдете до цієї точки, ви будете знати, що вам дійсно подобається бігати, чи це просто ендорфіни, які виробляються з допомогою вправ.

Якщо вам не подобається біг, це нормально. Спробувати велосипедом. Плавання. Піші прогулянки, що завгодно. Знайти вправа/Вправа, що ви любите робити, тому що якщо ви любите ви його набагато більш імовірно, щоб тримати з ним, і це назва гри.

+376
maehr egnty 11 черв. 2015 р., 06:21:26

Я ходжу по 30 хвилин прогулянок щодня під час роботи (крім вихідних) і кожен вечір вдома я роблю 100 віджимань (в тому числі у вихідні дні).

на початку під час моїх прогулянок мої ікри будуть хворіти, як пекло, і з присідання я боровся останні 50 (дуже важко сидіти кожний раз, але все одно штовхали, хоча), немає ваг будинки для мене, щоб перевірити, і я не виглядають так, як ніби я втратив будь-яку вагу (у мене є, але кишки на мене) проте я можу легко ходити по 30 хвилин і могли б продовжувати, якби не той факт, що я був робиш це протягом робочого дня і 100 віджимань не так вже й важко, маючи просто закрила очі і порахувала до ста і не відчуваю себе так осушених, як я колись думав.

Мені цікаво, то я більше не відчуваю ніякого болю це означає, що я схудла або це просто мій організм пристосувався до болю і я насправді може не бути взагалі втратити будь-вага від цього?

+363
user282662 1 лип. 2011 р., 20:15:31

Я слідував хлопець на ім'я Метт Furey та його тренування допоможе вам реальні результати без використання будь-яких обтяжень.

Ось посилання на його сайт http://www.mattfurey.com/index.htm

Ви можете також прочитати нижче, щоб отримати більше інформації http://www.bodybuilding.com/fun/mahler19.htm

BtW - я не хочу переступати межі, але, на мій погляд, хлопчик 15 років, якщо він такий високий і його не часто в сім'ї, він, ймовірно, повинні бути прийняті до лікаря, щоб переконатися, що він не страждає від гігантизму.

Рутина #1: вбивця 200 віджимань тренування: 3 хвилин тому міст 100 індуїстські присідання 50 віджимання Хінду німецький 50: 10 в ліктях, 10 на руках, 10 Супермен 10 рук широкий, 10 рук назад виконується підряд без зупинки. 25 індуїстські Віджимання з ногами 10" серед 25 індуїстські Віджимання з ногами разом 25 індуїстські Віджимання з руками і ногами разом 25 пальця індуїстські Віджимання 3 хвилини тому міст, 3 хвилини переднього моста рутинну #2: 3 хвилин тому міст 100 індуїстські присідання 10 коників 35 завантажувачів 10 на колінах прогини 20 Індійський джемпер присідання 10 альпіністів

Це офіційно для початківців рутиною, але для більшості це буде занадто багато, так що набори, як зазначено, але з меншою кількістю повторень.

+338
Pageh9 3 трав. 2016 р., 23:45:03

Я додав 300 віджимань в день за останні кілька місяців в моєму житті. Це нарощування м'язової маси?

+310
Keepondreaminit 19 жовт. 2012 р., 19:54:00

Коли я був дитиною, у мене не було проблем з походом на рукоходе. Звичайно, мої руки були зазвичай болить потім (скільки завгодно, тому що за межами бари мають тенденцію окислюватися і утворювати відкладення на їх поверхні), але я міг би зробити це. Нещодавно Я спробував, просто щоб показати мої племінники це може бути зроблено, і я зробив мій шлях через, Але мої плечі і плечі були в багато інтернет потім болю. Я знаю, що вам краще, мені просто потрібно продовжувати робити це, але я теж 35, так що я добре знаю, як легко можна поранити себе, і плечі, як відомо, легко пошкодити. Зрештою, в ідеальному світі, я хотів би працювати, щоб бути в змозі зробити гойдалки і недбальство, але це в майбутньому, звичайно.

Отже, є хороші прогресії або вправа для мене, щоб слідувати? Я повинен почати з просто висить протягом тривалого періоду часу або я краще піду прямо в руках?

В якості додаткового оновлення, підкріплені радами, що я не витримав би серйозної шкоди, швидше за все, я пішов вперед і вдарив майданчик. Робимо рукоходе складно, але я впораюся. Мої плечі і лікті потім трохи боліла, але було терпимо. Найжахливіше, це те, що мої руки починають швидко хворіти, але мозолів, безсумнівно, поліпшити.

+308
ashwinm 21 лют. 2018 р., 06:39:29

Є безкоштовна 1200 до 1400 калорій дієта, яка має звичайну їжу (як нормальну їжу ви купуєте в місцевому магазині) без Hummas або ягняти або соєвих бобів, щось на зразок яйця, хліб, боби і бургери рису плоди такої їжі нічого fansy. Там крок за кроком, день у день протягом 21 дня сувора дієта меню, що я можу просто praint Купи їжі в моєму місцевому Walmart і вобще 21 день від 1200 до 1400 калорій, поки я не втратити 100 фунтів

+302
Jim McLain 11 серп. 2011 р., 11:45:35

Перефразовуючи Ден Джон, ефективність є ворогом втрати жиру.

Коли люди починають бігати для спалювання жиру, вони вважають, що, як час йде, вони повинні були бігти все далі і далі для того, щоб отримати тренувальний ефект. Проблема принципу (ваше тіло адаптується і стає більш ефективним при чому ви запитаєте його; більше ККД = більше енергії = менше калорій).

Найпростіший спосіб боротьби з цим (і, таким чином, нести на спалювання калорій і зниження ваги)? Зробити щось ти не дуже ефективний!

Не знаючи точної рутину, важко дати точні рецепти, але щоб відповісти на ваш загальний питання, слід збільшити число повторень, я б сказав... Може бути.

Збільшення повторень буде більше попит на ваше тіло пристосуватися (спалювати більше калорій), але як з людиною працює для втрати жиру, якщо все, що ви робите збільшення повторень, ви будете мати, щоб зберегти їх збільшення, і там буде точка спадної віддачі (якщо ви ще не вдарив його), і ви також будете працювати в той час питання, Де ваші заняття в тренажерному залі почати приймати багато часу.

Одна з пропозицій може стати збільшення ваги і зменшення повторень у вправі, і хоча це хороший варіант, я б запропонував замість того, щоб змінити вправи, які ви робите в рамках ваших навчальних сесій, може повністю змінити вашу рутину.

Наприклад, якщо ви робите частина тіла розділити рутину (який, схоже ви не), ви могли б змінити, щоб робити:

 • Понеділок: повна тренування тіла (робити петлі, присед, поштовх і рух)
 • Вівторок: 20 - 30 хвилин кардіо (зробити те, що ви зазвичай не робите. Якщо ти бігун, то підряд, якщо ти весляр, а потім використовувати велосипед.
 • Середа: повна тренування тіла (робити петлі, присед, поштовх і рух)
 • Четвер: 20 - 30 хвилин кардіо (як у вівторок, те, що ви зазвичай не робите)
 • П'ятниця: як понеділок та середа
 • Субота і неділя: сходити на прогулянку, вийти на вулицю, насолоджуватися сонцем (Якщо ви не живете у Великобританії, у нас ніколи не буває сонця), провести час на природі, скупатися в морі, що хочете, що не сидить на дивані і дивиться Netflix в режимі нон-стоп.

Ти згадав, що ви робити сухарики в понеділок і п'ятницю, так що замість того, Якщо ви хочете, кинути в швидку рутинну кілька днів в тиждень (я б сказав у вівторок, четвер і суботу, якщо ви не хочете, щоб після вашого повного тіла тренувальні дні) і поглянути на це більш підтримки або фіксації руху, анти-доповнення, анти-вигин і анти-ротації.

Особисто моя найбільша зміна в складі тіла з'явилася, коли я переключаюсь з 3 дня на тиждень Пауерліфтинг порядків на 4 дні в тиждень calisthenic (ваги) рутини. Мені знадобилося кілька тижнів, щоб влаштуватися на рутинну (розминка тільки була залишивши мене в поту), але як тільки я зробив, я дійсно насолоджувався зміною обстановки й інший спосіб навчання.

+263
Jayrell 29 квіт. 2011 р., 03:50:00

Якщо ви "реально" надмірна вага, означає, що ваше тіло вважає себе, щоб мати зайвий жир, то ви можете обмежити калорії значно як довго, як ви підтримувати здоровий спосіб життя вправи і не втомився або дуже голодний. Деякі люди можуть знизити споживання в кілька сотень (300-500) або навіть повністю зупинити вживання на певний період часу і залишатися активним і здоровим, в той час як інші повинні бути вище 1000-1200 для підтримки активного способу життя.

Особисто я, коли був на план втрати ваги, я був в змозі піти протягом періоду часу їжі 3-4 невеликими порціями (~500 калорій за один прийом їжі) щотижня. Це тривало всього кілька тижнів, і за цей час я втратив в середньому по півкіло кожен день. За цей час я пройшов 4-5 миль щодня і практично так само активний, як звичайний, тільки з дуже незначними змінами.

Ваше тіло досить розумний, щоб почати спалювати речі, які він мав би спочатку, і не почне горіти необхідні б/м'язи, поки ви вниз на свій низький здоровий відсоток жиру в організмі. Якщо ви сидите на дивані і не їж, ваше тіло буде розглядати м'язи чесна гра, оскільки вона не використовується.

Скорочення калорій також викликають зневоднення, а далі ви зменшуєте, тим сильніше зневоднення буде. Будьте впевнені, щоб випити все чисто, звичайна, незмінена вода (я підкреслюю чистої води), що вам потрібно. Пийте воду будь-який раз, коли ви відчуваєте спрагу.

Поговоріть з вашим лікарем, перш ніж ви вирішите робити яких-небудь дієт, особливо будь-якому вигляді екстремального скорочення калорій. Деякі лікарі рекомендують відмовитися від надмірного зменшення калорій для пацієнтів, а інші змирилися з цим, але, принаймні, запитати про ризики, зокрема, наводяться для вашого здоров'я, як ваш лікар знає вашу історію хвороби кращі.

Бути абсолютно впевнені, що вам не продовжити калорій обмежувальна дієта за точку досягненні мінімального здорового ваги, і вам почнуть горіти м'язи. М'язів ви будете спалювати включає в себе внутрішні органи, такі як серце. Беручи м'язи з ваших органів-це вкрай небезпечно для вашого здоров'я і може призвести до тривалого або постійного пошкодження.

+244
Vivian 24 черв. 2011 р., 20:54:55

Поки немає болю і коліно в ногу(натискаємо вас коліно), ви, ймовірно, добре йти. Якщо ви відчуваєте біль або дискомфорт, ви захочете купити пару штангетки. Це в будь-якому випадку добре використовувати, так як він покращує поставу у всіх видах вправ для ніг.

+189
Raylee 21 черв. 2014 р., 11:49:07

Є деякі дуже загальні речі, які, на жаль, викликають непереносимість жари дуже багато людей. Вони можуть не усвідомлювати це, поки вони відчувають по-справжньому теплим кліматом, тому багато хто навіть не знають, що вони є.

Кофеїн часто збільшує частоту серцевих скорочень і обмін речовин. Це речі, які може викликати ваша температура підвищується протягом тривалих періодів часу, які в свою чергу можуть викликати непереносимість жари. І звичайно, багато людей, які працюють приймати харчові добавки, що містять кофеїн, так що не думаю, що тут тільки про каву.

Тривога також є відомою причиною.

Клімакс... Ну, може, не в вашому випадку, але у жінок є тенденція відчувати періоди сильної спеки під час менопаузи. І зверніть увагу, що я використовую слово спека послатися на температуру, а не сексуальний потяг (тобто в тепло).

Не вживайте наркотики! Пригнічують апетит препаратів, таких як амфетаміни також можуть викликати непереносимість жари.

Гіпертиреоз найчастіше супроводжується надмірною чутливістю до спеки, і викликана

 • вживання в їжу продуктів, які містять йод
 • Базедова хвороба
 • запалення щитовидної залози (Деякі ліки, вірусні інфекції і вагітність може привести до цього)
 • рак яєчок або яєчників
 • занадто багато гормонів щитовидної залози

У багатьох країнах, якщо ви маєте документально підтверджений випадок захворювання, яке пов'язане з непереносимістю спеки, ви могли б вираховувати такі речі, як системи кондиціонування повітря як медичні витрати, якщо ваш лікар призначає його.

Але якщо всі ті гіршому випадку scenaria, і хочете більш практичних варіантів, пийте багато, і я маю на увазі багато води! Рясне потовиділення буде зневоднюють вас з плином часу. Носити легку бавовняну одяг (вона дихає).

Якщо ви підозрюєте, що є основної медичної причини для вашої проблеми, вам обов'язково потрібно відвідати лікаря про це, якщо ви не зробили так.

+176
Ulrich Schwarz 28 жовт. 2015 р., 23:39:43

Наявність постійною проблемою є реальною проблемою. Звучить так, як ніби ви-досвідчений бігун, який має справу з цією умовою протягом довгого часу, так що я припускаю, що ви досліджували чи пробував такі, але вам може знадобитися допомога професіонала, крім лікаря. І при виборі лікаря для бігуна, вибрати спортивному лікаря, який працює.

 • Спокій і поступове повернення до активності

 • Взуття - те, що я повинен шукати в кросівки?

 • Добре розігріти/охолодити - найкраща розминка для бігу, / охолонути

 • Запущена форма - "в цілому, учасники, які повідомили использующ більш передньої footstrike шаблон повідомили менше травм, ніж заднього відділу стопи вражає бігунів". за даними дисертаційного дослідження на різних ходових стилів.

 • Внутрішні фактори і збалансований розвал-сходження - @Іво дає хороший обговоренні внутрішніх і зовнішніх факторів, які сприяють бігу і надмірне травм. Хоча ви кажете, що ви бачили лікарів, ти не згадував, що бачив спортивних або спеціалізованих ортопедичних фізіотерапія. Спеціалізований терапевта може бути корисна при виявленні яких-небудь внутрішніх факторів, що сприяють м'язів і вирівнювання диспропорцій.

  Ваші ортопедичні устілки повинні бути конкретними для виправлення яких-небудь проблем вирівнювання в ноги, але інша частина ноги/стегна/тазу також необхідно враховувати. За даними клінічного огляду стегна слабкість може бути пов'язана з несправною нижньої кінцівки mechanincs і працює пошкодження, ніж нога механіки.

  Розтягнення/зміцнення розтягнення саме по собі не достатньо для вирішення м'язовий дисбаланс. На додаток до зміцнення гомілковостопного суглоба м'язи-згиначі, посилення або стабілізації вправи, ЕСП. на стегні, як зазначалося вище посиланням, можете допомогти з вирівнюванням і поглинання ударів.

  Міофасциальний реліз - як ви сказали, ви зробили тягнеться і піни rollling. Фізична або мануальний терапевт може поглянути на ваші траси, оцінити, де у вас є обмеження: підошовної фасції, передній, задній, внутрішньою і зовнішньою стороною стопи, ноги, стегна і м'язи стегна; і правильні обмеження міофасциальний.

Тому найкраща пропозиція для мене, щоб дзвонити навколо, щоб знайти правильний фізіотерапевт допоможе вам знайти будь-який розклад, форма і/або м'язових дисбалансів, лікувати і виправляти їх і дати вам програму тренування і міофасциальних спеціально для вас. Балансуючи нижньої кінцівки можна зменшити стреси викликає у вас запалення окістя. В іншому випадку, ви просто продовжувати йти в нескінченний цикл загострення, уникнення, загострення, уникнення і т. д. Сподіваюся, що дає вам деякі ідеї для допомогти.

+169
DAndre 31 бер. 2018 р., 05:49:44

Загалом, нейтральним хватом (долоні звернені один до одного) тиску набагато легше на твоєму плечі. Це стосується і жим гантелей, підтягування і т. д. По легше, я маю на увазі меншу навантаження на сполучну тканину (зв'язки і сухожилля), обертає манжети плеча, а також більш механічно вигідно. Це означає, що ви можете завантажити його важче з нейтральним хватом (долоні звернені один до одного), ніж відкрити хватом (долоні звернені вперед).

Як що вигідніше, залежить від того, що ви після цього.

 • Культуристи воліють долоні зчеплення з-за способу побудови м'язів плеча. Вони також, як правило, використовують діапазон повторень 8-12, а значить інтенсивність підтримується нижче, де це може бути проблемою.
 • Якщо ви намагаєтеся допомогти побудувати силу, щоб покласти більше ваги над головою, долоні звернені один до одного підхід будуть найкращим вибором. Що дозволяє захистити стабілізуючої мускулатури і мінімізуйте навантаження на плечовий суглоб.

Деякі форми конкуренції або силового тренування включають в себе багато накладних робота. Наприклад, сильна змаганнях людина буде мати як нейтральний натискає зчеплення і відкриті натискає зчеплення. Наприклад, пресів журнал нейтральним хватом над головою, поки міст жим з відкритим зчеплення накладні преси.

Як lifter сили, я віддаю перевагу нейтральний варіант зчеплення на всі мої гантелі насущних потреб. Наскільки мускулатури підкреслював, існують відмінності. Приблизно стільки ж різниця, як між підтягування і підборіддя UPS (долонями назовні і долоні звернені до вас). 90% цієї вправи таке ж, але решта 10% можуть бути естетика або більше стабільності плеча.

Іншим варіантом є, щоб повернути гантелі, як ви натиснете. У нижній частині, гантель в безпечне нейтральне положення. У верхній, гантель повернена у відкрите положення. Такий підхід дозволяє отримати найкраще з обох методів: зниження навантаження на плече і естетику (а також зміцнення обертальної м'язи). Якщо ви використовуєте цей підхід, почніть з легких ваг і високих повторень, щоб звикнути до руху краще.

+127
cstayyab 24 серп. 2018 р., 01:51:35

Поточне подання в ультра-біг по колу полягає в тому, що НПЗП і невелике зневоднення часто присутні в довгих прийняти ризик рабдоміолізу занадто висока, тому вони, як правило, не береться.

Раніше вважалося, ібупрофену було так звичайно, що він був названий вітаміном В. станції швидкої допомоги чаші, повні їх для бігунів, щоб взяти.

По електронній пошті список ультра, Дженніфер Jurynec сказав:

Проблема, як я розумію, з допомогою НПЗП не безпосередньо викликає рабдоміоліз. Рабдоміоліз у бігунів є наслідком недостатнього енергії для задоволення завищених вимог призводить до пошкодження м'яза, що викликає витік міоглобіну ( на додаток до інших внутрішньоклітинних компонентів) у крові. Міоглобін, зокрема, може мати кілька шкідливий вплив на нирки і призвести до ниркової недостатності, якщо досить глибоко.

Питання з НПЗП полягає в тому, що вони інгібують обидві cox1 і cox2 pathyways. Ці pathyways, серед іншого, беруть участь у прийнятті простагландинів. Простагландини відіграють важливу роль у збереженні ниркової артерії кровотоку. Простагландини, в нормальних умовах, присутні в низьких кількостях і тому не найголовніше, що регулюють ниркової перфузії. Де вони стають більш важливим є, коли-небудь хвороби або нормальне оточення нирки оскаржується минущі фактори. Ці фактори можуть бути зневоднення і електролітний баланс серед інших.

Моя думка, що є кілька образ в нирках, що не після ultrarace. Вони, ймовірно, включати, рабдоміолізу, зниження ниркової перфузії застосування НПЗП та зневоднення та електролітний дисбаланс. Я думаю, що вони всі об'єднуються для формування несприятливої ситуації в результаті ниркової недостатності. НПЗЗ ізоляції не призведе до ниркової проблеми, якщо у вас немає базових нирок хвороба або яка-небудь фізичний стан, що призводить до зниження ниркової перфузії (такі як серцева недостатність).

Є приклади спортсменів отримати рабдоміоліз, таких як Ерік Скеггс або Дон Девіс.

Проте, є деякі дослідження, які показують, що НПЗЗ можуть бути захисні нирок.

 • Наука Щодня

  Міжнародна дослідницька група на чолі з дослідниками в Університеті Вандербільта медичний університет повідомляє Центр в Працях Національної Академії Наук, що ацетамінофен запобігти оксидативное пошкодження і відмова нирок після травми м'язів на щурячою моделі. Результати підтримують подальше вивчення ефектів препарату у хворих з тяжкою м'язової травми.

 • Європейський журнал прикладної фізіології

  Наша мета полягає в тому, щоб визначити, чи є рабдоміолізу з myoglobinemia існує протягом 48+ ч пригодницька гонка а якщо є кореляція з використанням НПЗП, час гонки і сприймається біль або напруга. Були зібрані зразки крові для аналізу на міоглобін (MB), і сприйняття навантажень і болю зареєстровано в Борг-РПЕ і Ваги ЧР, з 20 пацієнтів (3 жінки, 17 чоловіків) пре-, середньо - і після гонки. Випробовуваних просили про застосування НПЗП у кожного забору та протягом 12 год перед гонкою. В результаті спостерігається значне зростання в Мб на протязі всієї гонки, з НПЗП групи (N = 6), мають значно меншу Мб-пост, ніж ні-НПЗП групи (N = 14). Висока Мб-до і після корелюється до скорочення часу гонки і високого Мб-до зниження болю після. Час гонки також співвідноситься з використання НПЗП, з групи НПЗП значно більше часу гонки, ніж ні-НПЗП групи. Рабдоміоліз з myoglobinemia, яка може бути зменшена за допомогою НПЗП, існує протягом 48+ ч пригодницька гонка. Ознаки того, що високого Мб-рівні корелюють з більш короткими час гонки і менше болю, і причини НПЗП групи більше час гонки, гарантує подальше розслідування.

+55
Joe Mamma 26 серп. 2016 р., 23:06:48

Усунення диспропорції не те, що ви робите, працюючи найслабшою боку більше, ніж інший, як було запропоновано в іншу відповідь.

Розглянемо вашу ситуацію. У вас може бути сильніше лівій стороні біцепса, ніж справа. Однак, якщо ви повинні були зробити більше завитків на правій стороні, ви також підготовки правої сторони передпліччя і плеча. Ви також підготовки лівосторонньої основні м'язи, тому що вони будуть робити більше, врівноважуючим працювати, т. к. можна більше ваги (або роблю більше повторень) на правій стороні. Іншими словами, ви підміняєте один дисбаланс, для безліч нових.

Самий вірний спосіб, щоб збалансувати unequalities, просто навчаючи їх однаково.

Що стосується вашого біцепса прогресування тренування, важко сказати, не знаючи нічого про вашої тренування. Але знову ж таки, біцепса кучері-здійснення ізоляції. Ви, може бути, краще робити його в кінці тренування верхньої частини спини (який задіює біцепси велика) для доданої біцепс гіпертрофія.

+51
Brian McKenna 13 квіт. 2011 р., 19:24:31

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil