Як визначити якість програми навчання

В умовах міцності і мені завжди було цікаво, як тренер або фізіотерапії визначає, коли програма професійна підготовка. Які параметри вирішите, що вправи йдуть добре разом, і тут я кажу насамперед з точки зору декількох груп м'язів. Деякі вправи, створювати накладні, що не завжди бажано.

Виникає всі ці питання, тому я намагаюся з'ясувати, як оформити опис того, як можна описати оцінкою якості програми навчання.

+667
Brightbox SEO 29 лист. 2016 р., 19:29:37
38 відповідей

З естетичних причин, немає сенсу робити швидко прес. Це може призвести до збільшення рефлекторної дуги, і, як такий, дати вам хоча більш високий тонус і пружність АБС; я помітив невелику різницю.

Головна причина швидкого черевного преса є збільшення функціональності і швидкості. Якщо ви граєте будь-які види спорту, то він буде вище продуктивність. Я професійний Спринтер і так я почав робити швидкі черевного преса моя продуктивність зросла.

Що відбувається, полягає в тому, що вони вчаться швидше контракт. Так що коли ви запускаєте наприклад, на кожному кроці вашого клубово-поперекової сил вашого хребта (лордоз. Це несприятливе становище працює, тому що він пригнічує сідниці і не передає сили верхньої частини тіла, і як такої робить вас менш стабільний. Якщо ваші abdominals може досить швидко договір, так само швидко, як клубово-поперекова тягне хребет вперед, тоді ви будете зменшити лордоз. Те ж саме стосується і бічне руху, такі як у більшості командних видів спорту з тенісу.

Незважаючи на те, що stabilizatory м'язів, яка вимагає тривалого ізометричного скорочення, щоб забезпечити стабільність, є якась функція у виконанні швидкої черевного преса, так що ваша продуктивність збільшується. Я особисто роблю ізометричні вправи на ті дні, коли я прагну до гіпертрофії в тренажерному залі, і вибухонебезпечних, коли я спринт і зробити максимум підйомів.

+995
Megan Day 03 февр. '09 в 4:24

Як повернути мої лопатки?

На лава для преса, ви повинні прибрати лопатки для того, щоб захистити ваші плечові суглоби. Ви зробите це таким чином, як ви вже описали. Я думаю, що репліка "squezing грудей" часто використовується, але, безумовно, розуміє, як часто. Кінцеву точку висхідного руху в жимі штанги лежачи, коли ваші руки (майже) повністю прямий , зберігаючи при цьому ваші лопатки прибирається. Якщо ваші плечі раунді (і відійти від наприклад лавці) передній дельтою бере на себе більшу частину навантаження.

+966
myslim mustafa 30 груд. 2011 р., 03:23:17
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Тут кілька помилок.

Ви ніколи не будете коли-небудь, що "гімнастика тіла", так що не хвилюйтеся про це

Це звучить жорстоко, але це правда, за кілька різних причин.

 1. Цього важко домогтися в першу чергу. Вам потрібно докласти чимало часу і зусиль, і навіть гроші, для того, щоб отримати "гімнастика тіла".

 2. Багато людей намагаються, і не вдасться, навіть з урахуванням часу і витрачених грошей.

 3. На це йдуть роки. Так років! У множині!

Ми можемо тільки сказати, що хтось, хто навіть не хочуть його в першу чергу, ніколи не досягти його.

Що стосується вашого питання, це все про дієти

Кардіо > важкої атлетики, коли справа доходить до втрати ваги. Але навіть тоді, втрата ваги в першу чергу робиться на кухні. Якщо ви не можете зробити свій раціон прямо, то незалежно від того, скільки ви бігати або на велосипеді, ви не втрачаєте жир. Насправді, ви просто більше вигоди.

+916
hoopsman 1 січ. 2019 р., 18:52:27

Зсипати і вирізування штапель бодібілдинг співтовариство, і на форумах, в основному, присвячена естетиці ви знайдете багато інформації підтримуючи їх.

Хоча і менш часто говорили, циклах зсипати і вирізування досить красиво з користю анаболитного стероїду. Щось на зразок дека/трен, 12-тижневий цикл зазвичай використовується, і ви помітите, що більшість зсипати циклів, як правило, в ті ж терміни. Наївно думати, що незалежно від стероїди і бодібілдинг: вони були з'єднані протягом тривалого часу.

Що ви не побачите багато довгострокових здорових і сильних людей (3+ років), які постійно зсипати і вирізування. Методи будівництва тіла (наприклад, зсипати і вирізування) оптимізовані для короткострокового збільшення і фокус природи на естетику. Це розвага, але від тіла будівельників Ходжа Твінс навіть поставити свої два цента на пошкодження постійно зсипати і вирізування.

Особисто близько десяти років навчання для силових видів спорту я добрався до цієї реалізації:

 • Це досить легко, щоб бути в надлишку калорій. На середньому або вище програми, я за замовчуванням до їжі більше. Це не наукове, а тому, що я відстежив макроси досить довго, у мене є досить гарне почуття для того, скільки мені потрібно з'їсти. І як я сказав, я за замовчуванням до їжі трохи більше.

 • Коли я хворію, подорожі, перерву або відновлення від травми червоною ниткою йде, що, напевно, в режим обслуговування, а не поступово додаючи силу чисел. Таких як я дивитися мої калорій трохи ближче тому що я просто не потрібно стільки.

 • Скрупульозно підраховувати калорії і макроси кожен зараз і потім. Тільки ви можете зробити швидкі здогадки на дієти, якщо ваша думка базується на реальності, і ви можете тільки пізнати реальність, якщо ви вимірювали і дивилися свій раціон. Кожні кілька місяців я відслідковую все на тиждень або близько того. Це хороша перевірка, щоб упевнитися, що я не потрапила в погані звички або забути щось важливе.

 • У мене сім'я, і я ніколи не кажу своїм дітям "Прости, дорога, папа не може поділитися, що морозиво конуса з вами, тому що я з цього зараз і хочу, щоб мій прес, щоб виштовхнути." Для мене важливо, що мої фітнес-цілей добре підходять з відносно нормального життя. Точки фітнес для мене-це для підвищення мого життя, не стало моїм життям. Це хитрий баланс.

 • Деякі періоди часу, як свята славляться багатим і калорій щільної їжі. Не будь тим хлопцем, показуючи на різдвяну вечерю з куркою і овочами на грилі в яку-небудь посуд. Піднімати важкі через свята, і дивіться ваш шлунок-Гуі-Несс в самому кінці весни-це досить простий спосіб, щоб переконатися, що ви не боретеся реальності.

Якщо ти хочеш перемогти бодібілдинг конкурсах або бути розвиненою мускулатурою з <8% жиру в організмі, ви будете потребувати, щоб Навальний і вирізати, і, ймовірно, приймають стероїди, щоб бути чесним, особливо якщо ви хочете, щоб залишитися там.

Якщо ви хочете добре виглядати без сорочки, бути сильним, і розвивати здорові моделі, яка прослужить вам усе ваше життя, ви повинні збалансувати всі фітнес-методики в реальному житті і подивитися навколо на людей в їх пізні роки, які не вмирати від серцевих нападів і бачиш, що вони роблять.

+904
mryanlam 28 черв. 2016 р., 03:41:21

Я новачок на цьому сайті і було цікаво, якщо хтось може порадити

Після тренування (біг) у мене не залишилося багато слабкості в моїх литкових м'язів (що робить його важко ходити) і м'язи рук ( так слабкий, все мені підібрати важко) я не впевнений, якщо це пов'язано з низькими вуглеводами білками і було цікаво, якщо хтось мав якісь поради, щоб відновити сили?

Також скільки часу в середньому потрібно, щоб відновити сили в м'язах? Чи існують якісь добавки, які можуть допомогти?

Спасибі за ваш час, я ціную будь-які поради

+874
user308989 18 бер. 2019 р., 15:09:16

На жаль, немає швидкого рішення, щоб отримати потрібне.

Коли ви говорите, що ваші гомілки дуже щільно переконатися, що це не запалення окістя, так як це може поставити вас з працювати зовсім, якщо ви продовжуєте тренуватися на ній без належного догляду - може тобі краще в гуглі або ютубі деякі відео, щоб перевірити, і обов'язково розтяжка/інші належним чином.

З точки зору телят, для мене, принаймні, я перший раз бліц-м'язи завжди гірше в плані печіння і відновлення. Якщо ви здатні підштовхнути вашого телят до межі, перш ніж день гонки (при цьому залишаючи достатньо часу для відновлення перед великим днем!), Я думаю, що це буде вигідно. Це означає, що ви повинні прагнути якомога краще вже виробляють.

Єдине, що вам, можливо, вдасться " пік " - це ваші розумові ігри, так як він, ймовірно, буде великим фактором для вас на 5к пробігу. Завжди пам'ятайте, що ваш розум буде говорити вам, що ви не можете піти на і Ваше тіло дуже боліло, щоб продовжити. Кращий спосіб подолати це з позитивним партнером по тренувань (таким чином використовувати для особистих тренерів) або якщо ви не можете знайти кого-то слушного часу, спробувати встановити цілі для себе. Цілі можуть бути або часу або довжини, але переконайтеся, що вони насправді складні.

Пам'ятайте, щоб сказати собі - біль тимчасова. Ви, ймовірно, біль у литках на день або навіть тиждень після, але через тиждень ви забудете про те, що біль ще сталося. Що ви не забувайте, що ваша придбав фітнес, так як він буде залишатися з вами так довго, як ви підтримувати його. Крім того, будь-який раз, коли ви починаєте ходити або перестати рухатися, коли ви могли б дійсно запустити ще один кілометр-це просто ви самі себе обманюєте, ніхто інший.

З точки зору роботи кожен день - потрібно прислухатися до свого організму і зрозуміти, як це - але я б не радив тренуватися щодня. Ви можете залишатися активним у повсякденному значить, ви все ще можете робити інші види діяльності, які тримати ваш пульс, але якщо ви запустите один день, ваші м'язові групи використовуються потрібно час, щоб відновитися. Якщо ви спробуєте втекти, поки ці групи м'язів не відновилася, то ви почнете падати на навчання, яке буде насправді приносять більше поганого, ніж хорошого.

+856
Junior Marrero 30 січ. 2015 р., 18:51:24

Моя дружина і я хотіли схуднути дуже швидко за 2 дні і знайшов ананасова дієта. Спрощено, все, що ми їли ананаси 3 рази в день, великий олова, і один банан як ласощі. Я не знаю як, я не знаю, чому, але ми обидва втратили 10 фунтів на 2 дні. Я припускаю, що велика частина це вода, як ми витратили величезну кількість часу на туалет, але він працював.

Крім цього, дістатися до Дакки і поїсти від продовольчих кіосків на вулицях. Я втратив 47lbs в 2 тижні. Трохи радикально, і я не міг рухатися протягом двох тижнів, за рахунок втрати енергії і повинні бути в межах видимості туалету 24/7, але він працював...

+813
GumGumBear 25 лют. 2019 р., 00:54:43

Перше, що спадає на думку, полягає в тому, що ваш рівень цукру дуже низький в кінці тренування. Я припускаю, що ви не тільки робити присідання, коли ви працюєте, і якщо ваш партнер по тренуванню, відчуває те ж саме, може бути, не вистачає кисню в цьому районі тренажерний зал?

У будь-якому випадку, це важкі вправи, а ти дуже важку. Спробуйте робити присідання раніше в рутину, можливо, зможуть допомогти.

+801
dukee 28 січ. 2016 р., 00:33:44

Судоми, особливо у нічний час, може бути відповідь на низьким вмістом кальцію. Є побічний симптом, який вказує на низький кальцій, його називають божевільним ноги. Ваші ноги не хочуть зупинятися. Якщо у вас є як збільшити свій кальцій.

+801
mikejonesey 24 лист. 2019 р., 10:27:44

Автори популярної програми C25K написали "міст 10k" програма, яка призначена для людей, які успішно завершили C25K і починається "біг 10 хв/1 хв. пішки Повторіть х 4" і є програма "легкість в 10K" тих же авторів, який починається з "виконати 3 хв/1 хв. пішки Повторіть х 5". Остання програма призначена для тих, хто вже має певний рівень фізичної підготовки і тепер дуже хоче потрапити в біг.

Програми називаються C10K, ймовірно, від різних авторів. Швидкий пошук в інтернеті навів кілька різних програм під назвою C10K всі з різними бігу/коефіцієнти ходьби.

+799
philipstilliard 29 серп. 2010 р., 16:26:57

enter image description here

Як я уявляю це:

 • одна штанга, близько$ 1,000 з млинцями до 400кг.
 • дві гантелі, до 80 кг кожен.
 • одна лава.
 • одну стійку для присідань.
 • плюс гумове покриття для підлоги.

Як я бачу, це дуже дороге задоволення. Більше 1000$.

Чи є спосіб здешевлення ?

+784
Batfan 10 лют. 2019 р., 16:50:44

Краще прагнути встановити кількість повторень і позбавлені мети, або краще зменшити вагу, щоб дозволити собі підтримувати досягнення цієї мети розраховувати реп для всіх наступних по мірі збільшення втоми?

+735
user55453 31 груд. 2011 р., 05:45:12

Там може бути цілий ряд речей, які викликали б таку відповідь:

 • Занадто великі навантаження занадто швидко
 • Недостатнє харчування/калію
 • Недостатнє зволоження (не вистачає води)
 • Погану техніку

Це всі поширені причини м'язових спазмів. Якщо ви новачок в тренування, м'язові спазми можуть бути більш частими, ніж вам може сподобатися. Ось кілька способів, щоб допомогти запобігти його в майбутньому:

 • Є хтось, хто досвідчений переконайтеся, що ви виконуєте вправу правильно
 • Тільки збільшення ваги 5-10 кг за раз (2.5-5 кг)
 • Переконайтеся, що ви не працюєте на порожній шлунок
 • Переконайтеся, що ви отримуєте багато води протягом дня, і в той час як ви працюєте
+700
ALongWayForNotMuch 8 черв. 2010 р., 16:51:49

Я втратила 8кг жиру за останні 6 місяців. Я використав, щоб поїсти рису з м'ясом і смажені речі, і Я замінив це на м'ясо і овочі.

Зараз я намагаюся підвищити свою вагу, але без збільшення жиру я втратив. Я додав багато білка (курка, риба, нежирний сир, сироватковий протеїн після тренування) на свою дієту і почав відпрацьовувати. Я не збільшення вуглеводів в їжу, що багато, тільки в попередньої підготовки і навчання.

Я повинен включити вуглеводи знову наростити м'язи або просто привести знову набирає жир?

+677
DerekHale 12 серп. 2012 р., 18:52:56

Ваша підозра, що замок ваших плечах може негативно позначитися на ваших плечах, я б сказав, це правильне припущення.

Плечі є однією з суглобів, які, як мені здається, найбільш схильні до травм із-за неправильної техніки у найрізноманітніших вправ, так що я б сказав, що, ви завжди повинні намагатися шукати правильну техніку заздалегідь, а також прислухатися до свого організму і зупинятися, коли щось болить.

При виконанні підборіддя UPS або підтягування ви завжди повинні спробувати, щоб тримати вас плече вниз і не дозволяйте їм підніматися до вух, як додатковий діапазон руху не варто, підвищується ризик травми, що мова йде.

Це стаття, з 7хв відео просто звертаючись до плеча позиціонування і т. д. при виконанні підтягування.

+620
user74526 29 квіт. 2019 р., 08:13:59

Я чув розтяжка ваші згиначі стегна і плечі. Просто погуглите йде від мене з поганим смаком на пояснення, на якому вправи на розтяжку робити, і особливо на детальну інформацію про те, як зробити їх.

У кого-небудь є хороший джерело такої інформації? Я такий молодий, як хотілося б, тому мені більше необхідності протягувати до практикуючих мої погані гойдалки.

+611
Blacklist Human 17 січ. 2019 р., 17:47:17

Біцепси, трицепси і пронатор Терес && супінаторів м'язи.

Ви використовуєте м'язи, які зазвичай передпліччя використовує для інтерпретації, а тому, що ви зосереджені на, не змінюючи положення рук, а не ваш вивернув йому руку.

http://www.innerbody.com/image/musc03.html

+606
Ramkishan Suthar 20 жовт. 2014 р., 01:43:58

Років тому в мене був подібний досвід, що фактично призвело до клацання пальця. У мене є лише непідтверджена інформація, але, я переконаний, що робити потягування був, в деякому роді, пов'язані з причиною моєї проблеми. Коли-то моя проблема вирішилася, я все ще хотів виконати потягування, так, я вклав гроші в хорошу пару ватник важка атлетика рукавички, і, що більш важливо, набір браслетів(*). Планки зап'ястя руки дозволили мені продовжувати робити вправи без концентрату (повна) на свою хватку. Я теж перейшов на пальці і великий палець зчеплення зі штангою, а не великий палець при барі. Це, здавалося, щоб полегшити дискомфорт руки. Хоча такий підхід може не вирішити вашу проблему, варто поглянути на це.

(*) Я не згоден з усіма твердженнями для браслетів, але вони не показують їх багато корист.

+540
fisnik 18 квіт. 2019 р., 06:43:52

Ви можете використовувати румблер де ви зазвичай крен піни. Але є місця, що буде боляче більше, ніж інші, і з грохотун, це може бути навіть гірше. Але це не означає, що це погана ідея. Насправді, більшу частину часу, місця, що дуже боляче, це ті, які цього потребують.

3-4 рази на тиждень звучить добре. Я не думаю, що є певний орієнтир для того, як часто ви повинні і не повинні використовувати його. І навіть якби був, ми всі різні. Ви повинні почати з те, що здається природним, і "слухай своє тіло". Часто це скаже вам, якщо ви перестаралися, або якщо він відчуває себе так добре, що ви повинні робити це частіше.

+525
Aboosali Mohamed jabeer 17 лип. 2019 р., 13:56:41

Я хотів би почати бігати довгі дистанції (ну ~8км) Краще розпочати з прогулянки, іноді біг, 8 км і перехід на біг на максимальну відстань, чи починати з більш коротких відстанях (напр. 1 км) і збільшити дистанцію з плином часу?

Я просто почав ходити працює і знову ходить, після перелому кісточки ~9 місяців тому(спрацьовує при запуску). Поки я йшов назад і вперед між цими двома варіантами 3-4 рази в тиждень протягом останніх двох тижнів. Один варіант краще іншого, або це все разом інший варіант краще?

+514
Bruce Button 15 черв. 2013 р., 15:48:58

Ласкаво просимо!

Почніть з ваги тіла вправи. Леді віджимань, потім нормальні віджимання. Вперед/назад випади для ніг. Тримайте спину прямо, не нахиляйтеся вперед, а не рухатися вперед коліно від пальців. Може бути, дві невеликі гантелі в руки, просто щоб мати кращу поставу. Якщо це звучить складно - попросити про допомогу - одна година в тиждень з персональним тренером може допомогти багато. Планка-це інша вправа, яку я пропоную. Спробуйте почати з чогось назвав повну тренування тіла. Це означає - кожен раз всі м'язи тренуються. Постав повний зразок тіла тренування для дівчат" в Google. Для мене це був один з перших результатів. Прочитати, спробувати, якщо це працює для вас. Якщо немає - просто задати інше питання. Ми будемо більш ніж щасливі, щоб відповісти.

Існує два основних пункти, або поради тут. Зміна тіла-це тривалий процес, він займає місяці, щоб отримати результати. Ти молодий, тому він може швидше, але все одно - все це про маленькі кроки. Щотижня працював, і в січні наступного року, хтось інший почне. І тоді ви побачите, скільки ви зробили. Наступний рада - це досить легко отримати травму. Ось чому я наполягаю на невеликі кроки. Дивитися ваше тіло, якщо щось боляче - зрозуміти, чому, і що з цим робити. Тренер може допомогти, але в кінці кінців це ви, і Ваше тіло, так що ви зрозумієте один одного. ;)

Я припускаю, що ваша спина біль у тому місці, де бар був... якщо так, то ви можете згорнути рушник через поперечину. Є піниться поставити на турніку, як добре. Вам організм не був готовий до цього, тканин виявився затиснутим, так що є біль, а також удари. З часом, це буде краще, через 2-3 місяці ви будете робити це без проблем. Присідання-це складне заняття, тому я б радив запитати тренера, або когось подивитися, і сказати вам, якщо все добре. Тренери є, так що ви можете говорити з ними. Час від часу, вони можуть виглядати і дати вам підказку. Якщо це занадто часто, або що людина бачить багато роботи - платне навчання буде запропоновано.

Щоб вибрати кращого тренера - поговоріть з деякими з них, поговоріть з іншими людьми в тренажерному залі - якщо ви, як тренер, і інші люди кажуть, що його добре відомо. Принаймні, це не випадковий вибір.

+506
apinstein 25 груд. 2013 р., 18:31:51
Як безпечно і ефективно наростити м'язи, то для краси або для міцності. Також, як працюють м'язи фізіологічно.
+421
shooqie 3 лип. 2012 р., 00:52:39

Я збираюся припустити, що на "Ab вправи" ви маєте на увазі такі речі, як хрумтить, присідання, leglifts і т. д. Речі, які ізолюють АБС.

Вправ дуже мало, щоб допомогти вам спалювати жир, тому що вони, по суті, використовуючи 1 групи м'язів (черевного преса).

Вправи Ab, коли все зроблено правильно, може допомогти зміцнити своє ядро, що забезпечує переваги за всіма напрямами. Однак багато людей роблять скручування і присідання з поганій формі, що може призвести до болю в спині....

Якщо ви хочете спалити жир і отримати 6 Pack, ви збираєтеся потрібно змінити свій раціон. На підставі чого ви заявили у своєму питанні, я припускаю, що вже дуже хорошій формі, і ви просто хочете, щоб позбутися від останнього жиру на животі?

Єдиний спосіб одержати дуже низький відсоток жиру в організмі з правильним харчуванням. Вправи можуть тільки ви досі. Щоб зробити ваші 6 кубиків, простіше дотримуватися дієти палеоліту, що складається з пісного м'яса, горіхів і бобів, фруктів і овочів. Уникаючи молочних продуктів, оброблених цукрів (таких як цукерки) і зерна. Ця дієта, коли дотримана, було доведено знову і знову, щоб допомогти зменшити жир. Крім того, пити багато води.

+351
Composed 11 груд. 2018 р., 18:56:23

Це дійсно залежить від того, які добавки ви приймаєте. Якщо це окис азоту добавки з екстрактом зеленого чаю в ньому, наприклад, хоч і непідтверджена, що ви схильні зробити менше вичерпані під час тренування і, як результат, ви можете зробити більше об'єм і/або більшою інтенсивністю. Це відбувається від того, як організм розщеплює оксид азоту. Кофеїн тримає вас оповіщення і підвищує ваш пульс. Хоча, зверніть увагу, що приймати його протягом тривалого періоду часу, як правило, знизити рівень інтенсивності під час тренування (знову ж анекдотично, не правда для всіх). Приймати його після тренування може допомогти поширити свій організм поживними речовинами краще, але не цитуйте мене на цьому, я не лікар. Однак я знаю, що деякі предтренировочные поставляються з L-аргінін і інші амінокислоти, які допомагають в період відновлення. Так що якщо ви хочете, ви могли б прийняти перед тренуванням, після, і ви бачите якусь користь, але питання в тому, навіщо ви робите це, коли ви можете отримати добавки, розроблені спеціально для цієї мети і зберегти ваші гроші?

У зв'язку з вашим зеленим чаєм питання, теоретично споживання зеленого чаю або зеленого чаю добавки має численні переваги для здоров'я (вітаміну С, допомагає шкірі, високий фтор для кісток, допомагає знизити рівень холестерину, цей список можна продовжувати днів) незалежно від часу, тому його не небезпечно сказати, що це може допомогти у вашому одужання. Вживати його в їжу до тренування принесуть результати, які я описав вище, по суті, кращу якість тренування з-за вмісту кофеїну, але ви не маєте додані ефекти оксиду азоту. Споживаючи його потім буде тримати ваш метаболізм після тренування закінчилася, але її мізерно мало, якщо ви робите будь-який вид тренування серцево-судинної системи, так як дослідження показують, що ваш метаболізм залишається в більш високому стані протягом декількох годин в будь-якому випадку після тренування. Так що в той момент Ви б приймаючи його за поживність і спати. Так що неважливо, що ти отримуєш вигоду. Знаю, що він не містить кофеїну і, як будь-який наркотик/трави ваш організм до нього звикає і вимагає більше для того ж ефекту; в вашому випадку перед тренуванням пильності почуття.

Наскільки різниця між пити перед тренуванням, порівняно з звичайним зеленим чаєм, це більше від особистих уподобань. Приймаючи перед тренуванням послідовно протягом тривалого періоду часу, не дуже добре для вашої печінки і нирок, в залежності від того, який бренд ви виберете. Ви також можете стати залежними від нього, щоб отримати вас через ваші повсякденному житті тренажерний зал, що теж не є добре. Нарешті, вражає, як правило, стають менш помітними після тривалих періодів часу. Це також дорожче, ніж зелений чай і не мають тієї ж поживної цінності. Принаймні, з зеленим чаєм, коли ваш організм адаптується до споживання такого рівня кофеїну, ви все ще отримати вигоду з інших поживних речовин у ньому. (Це не означає, що немає ніяких поживних речовин в предтренировочных добавок) слід уникати перед тренуванням повністю? Це до вас, але немає нічого поганого зі збереженням деяких навколо будинку кілька днів, коли ви не відчуваєте, як навчання або ви відчувати себе млявим. Ви повинні пити зелений чай перед та/або після? Це знову ж особисті уподобання і є численні переваги для здоров'я, тому вона не зможе нашкодити вашому одужання.

Так в резюме, зробити якщо ви хочете. Пийте натуральний зелений чай щодня (до і після-це нормально, якщо у вас немає проблем з серцем) і тримати перед тренуванням, приблизно за ті дні, коли ви відчуваєте себе ледачими. Постарайтеся не приймати перед тренуванням, хоч кожен день.

Я сподіваюся, що це допомагає, вибачте, що так довго, але ви задали дуже багатогранне питання.

+343
Jasmine Patterson 4 лист. 2018 р., 02:48:59

Ви гарячому вигляді ванн людина? Сидіти в гарячій ванні протягом 3 хвилин і спробуйте торкнутися пальцями ніг сидячи. Або якщо ваш тренажерний зал з сауною, позайматися в протягом 5 хвилин, потім спробуйте торкнутися пальцями ніг. Як і всі, практика робить досконалим, тобто послідовність.


Ще один хороший спосіб, щоб потрапити в "сумо поза", торкніться підлоги, потім заблокувати ваші коліна ноги В "А" форми торкаючись руками підлоги раніше. Продовжуйте робити це поступово доводячи свої ноги ближче один до одного, як ви робите це.

+295
sambler 26 квіт. 2019 р., 17:49:36

Я зробив значні успіхи в зниженні ваги, і я зробив це, знайшовши спільноту навколо втрати ваги. Це дало мені надію, щоб побачити інші йдіть за цими кроками і схуднути і він дав мені ясність, що робити.

Я шукаю співтовариство для людей, які працюють та іншим працювати.

Є громади, як це? Я читав в іншому місці на сайті, що люди рекомендують знаходити людей у ваш спортзал і розпочати розмови. Я шукаю що-то більш структурований.

+282
JwalaJosePTL 18 черв. 2018 р., 05:28:28

Ви повинні бути зволожуючий весь день. Це допоможе вашому організму отримати необхідне зволоження для відновлення вашого тіла після тренування. Пити багато простий годину до тренування взагалі майже нічого; це важливо, щоб продовжувати пити.

Не встояти перед бажанням випити після тренування. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібно випити, випити. Зверніть увагу, що розвезення протягом всього дня дозволять вам дозволити собі пити менше після тренування.

Можливо, ви також захочете глянути на відпрацювання раніше ввечері перед сном, якщо ви можете допомогти йому. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про необхідність прокидатися протягом ночі.

Навіть дрібниці можуть допомогти: використовуйте туалет прямо перед сном. Також переконайтеся, що ви отримуєте рекомендоване лікарем час сну для вашого віку.

+271
Andrew Malsbury 29 трав. 2013 р., 14:34:53

Я роблю кругову тренування як мінімум 5 днів на тиждень (30 хвилин). Вона без обладнання, поєднувати, біг, альпінізм, віджимання, стрибки гнізда, віджимання, присідання, вправи черевного преса і т. д.

Я також гуляти по 45 хвилин у вечірній час. Він швидким кроком, прикриваючи 2км. Зазвичай носить мого 2-річного сина. Ми гуляємо в парку в 1 км від готелю. Він грає за 15 хвилин. Потім ми йдемо назад. Це я роблю всі будні дні.

Крім того, що моєму житті в основному сидячий, за винятком в гонитві за своїм сином :)

 1. Я перестарався на здійснення частини? Я волію не змінювати свій розклад прогулянки. Ти думаєш, я повинен урізати кругова тренування? Яка оптимальна кількість разів я можу зробити кругового тренування в тиждень?

 2. Це кругова тренування без обладнання для ефективної тренування міцності?

 3. Минулого тижня я не міг піти на прогулянку і потім тільки тренування ланцюга. Я набрала назад майже кг.

Моя мета полягає в тому, щоб зменшити мій пост-вагітність набрати вагу. Я був досить успішним у тому, що я втратив 10 кг. Але я все ще є довгий шлях, щоб піти, принаймні, ще на 10 кг. Я в основному їм тільки здорову їжу. Але бувають часи, коли у мене є зайві порції, а також один або два рази в тиждень, ми їмо. У вас є які-небудь пропозиції для мене?

Спасибі,

Шармила

+253
Shortstop Jet Charter 22 лист. 2010 р., 11:30:46

Мій спортзал нещодавно отримав нову машину розширення і це жахливо. Він призначений для когось набагато менше, ніж мені, всі кути неправильні, і я знаходжу це дуже важко ізолювати потрібні м'язи (я до кінця, а не робочої ноги).

Чи є спосіб я можу цільової м'язи і зробити навчання ваги з допомогою іншого обладнання в тренажерному залі?

Редагувати

Я був підйомно - > 100 фунтів з старі машини розширення.

+247
Qina Yan 7 січ. 2015 р., 00:57:03

Мені 20 років і мій зріст становить 163 сантиметри. Я перевірив багато відповідей на стек обміну і переживає один з відповідей тут, я повинен знати, що поєднання зростання пластин визначають висоту.

Крім того, мої волосся на обличчі починають рости, коли всі мої друзі мають повне відростили бороди. Я відчуваю, що це свого роду вказівка на те, що мій ріст затримується.

Чи означає це, що мої платівки зростання ще не зрослася і є можливість збільшити мій зріст, якщо я починаю робити вправи висоти росту ?

Якщо так, будь ласка посилання на такі вправи.

+243
Piotr Semenov 29 лип. 2017 р., 00:02:40

Це питання часто приходить і повинні бути спрямовані до лікаря. Лікарі, з якими я спілкуюся давати поради? -

1) Не затримуйте дихання під час тренування; не стримуйте своє дихання на всіх

2) не зчеплення без потреби, тобто при вправи для ніг. Міцно тримаються безпосередньо піднімає ваше кров'яний тиск.

3) Як практично можна відпочити невикористовувані м'язи вашого тіла.

Це набуті навички. Більшість людей буде зчеплення машина важка, спотворювати своє обличчя, затримувати дихання і напружуватися навіть в іншому випадку нецільові м'язи, коли вони працюють в поті чола. Всі ці речі підвищують артеріальний тиск.

+202
gauoo 15 жовт. 2019 р., 02:31:35

Це питання є надто розпливчастим. Як часто ви тренуєтеся? Ви займаєтеся іншими видами спорту? Як твоє одужання? Наскільки інтенсивними будуть тренування?

Якщо ви виявите, що ви можете покласти деяку додаткову роботу в будь-якій частині тренування ви вже робите для цього бойового мистецтва буде хорошим. Працюйте над технікою, кардіо, міцність кузова та ін. Просто переконайтеся, що ви дозволяєте ваше тіло досить "вимкнути" час, щоб відновитися.

+196
Mehmet KYGSZ 16 квіт. 2012 р., 12:58:01

Напруга зв'язок в кісточці? Ти вже тиждень так більшість з набряк повинен був піти відразу. Моя порада-сходити до фізіотерапевта. Вони допоможуть вам з:

 • даю вам добру пораду про те, коли можна починати тренування і скільки
 • використовуючи апарат УЗД, щоб м'яко нагріти тканину, щоб прискорити загоєння
 • записую вам досить просто замінити підтримки розтягнув зв'язки, але зниження стрічкою з плином часу заохочувати зв'язки і навколишні тканини, щоб стати сильнішими.
 • даю вам вправи, які допоможуть зміцнити речі (я б очікував, який матеріал, вправи і деякі стоячи на одній нозі - йде, щоб робити це з закритими очима і трясла всіх рук і ніг.)

Типові терміни загоєння на розтяг 3 тижні - ви навіть не половина шляху.

Важливо, щоб правильно його лікувати або він буде надто вільно (і знову вивих) або занадто туго і заподіяти вам гнучкість і болю.

У вас є ціле життя, щоб насолодитися вашої щиколотки. Повертаючись до вашої спорту на тиждень або два раніше, меркне в порівнянні з цим.

+160
user7427983 18 лип. 2019 р., 20:15:08

У мене не так багато часу, щоб зробити мої тренування, а я просто довго бігати по неділях зранку, але я хотів би пройти навчання по суботах теж, але можливо навчання в суботу може вплинути на мою перспективі неділях.. так що я хотів би знати, що може бути гарним 2 календарних дні тренувань в тиждень. Я думаю зробити слід сеанс в суботу і неділю в фартлек в моїй довгостроковій перспективі.

+156
Micheal Beatty 25 бер. 2017 р., 06:18:11

Я задаю це питання з короткої поїздки на велосипеді на роботу і з роботи в увазі (прим. 15 хвилин), тому, можливо, немає ніякої різниці взагалі.

Коли на вулиці холодно, треба одягатися тепло, коли на велосипеді на роботу (так що я не змерзла; але, може бути, я потім більше); або я повинен злегка сукню (так що я, напевно, буду мерзнути, але і потіти менше)?

+142
Harish a 9 черв. 2013 р., 07:29:06

Більшість тренерів такі. Більшість тренерів працюють в малобюджетних спортивних залів для низької заробітної плати, в місцях, де клієнти не приймайте їх придатності занадто серйозно.

Є кілька відмінних тренерів, але ти не збираєшся їх знайти (принаймні довго) працюють у великих фітнес-центр. Дійсно хороші тренери працюють в професійному або високому аматорському рівні і навчальних закладах.

Я б рекомендував три кроки рішення для вас, що я представляю найбільш ефективних тренерів сила зробили:

 • Купуєте Стартову Силу. Вибираючи тому в присяд, як приклад, я думаю, що є близько 75 сторінок з фотографіями і досить цікавий діалог про те, як проаналізувати, що одного вправи. Також докладно обговорюються у владу чистим, станова тяга, накладні преса, лава для преса, гребні, і деякі супутні речі.

 • Перейти на реальний програма силових тренувань. Зокрема, я б рекомендував або 5х5 або Стартова сила (те ж саме ім'я, як книгу). Не перемудри з цими: відмінно слідувати їм і турбуватися про те, що техніка в порядку.

 • Запишіть собі іноді. Використовуйте свій телефон, збалансувати його, і записати себе з боку (приблизно на рівні стегна). Викласти його на YouTube, і задати деякі відгуки тут чи в іншому місці.

Ви також можете поговорити з ким-то ти бачиш, хто виглядає як вони знають, що вони роблять і просто бути дійсно тупуватий. Ти хочеш, щоб він на твою форму, це займе всього хвилину, і ви хотіли б деяку зворотний зв'язок. Всього чисельність що навчаються будуть раді допомогти, так як у них були (і багато в чому до цих пір є) самі.

+45
Ulf Jaehrig 22 січ. 2010 р., 20:51:11

Це звучить як ваш тренінг добре працює для вас.

Будинок до вашої поточної рутини протягом 12 місяців не перестаратися, за умови наступних умов:

 • Ви все ще в змозі добре спати
 • Ви не відчували б себе постійно голодним
 • Ваші звички в їжі не вийшла з-під контролю; тобто, ви не відчуваєте позивів різко об'їлися
 • Ви не боїтеся ваших тренувань
 • Ти не жертвуєш важливі речі, щоб відповідати вашої тренування в
 • Ви відчуваєте себе в цілому здоровим і щасливим в обраній діяльності
+26
user3729932 9 бер. 2010 р., 15:11:30

З-за травми з подальшим шлунковий вірус, Я багато пив кока-колу, холодний чай і вода), але майже нічого не їла протягом 5 днів. Тепер моя вага знизився на 3 кг.

Я відчуваю, що я втратив м'язової маси. Однак, мій лікар сказав мені, що поки не їсть я б використовував жиру, а не м'язів.

Якщо мені перестати їсти на тиждень, я звільняю м'язи або тільки жир?

Уточнення: це було не спеціально, я просто не могла їсти.

+17
user6849630 11 серп. 2019 р., 16:03:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil