Вправи для морського плавання

У кого-небудь є досвід купання в морі?
Я живу в Індії і море поруч з моїм будинком знаходиться Бенгальська затока. Це море шалено жорстокий. Перетин першої хвилі-це дуже важко. Перший день сьогодні, я перетнув їх успішно, але потім багато страждав.
Після перетину першої хвилі, він був трохи порівняно спокійний. Так я відчуваю, що я можу зробити тренування напередодні на мій міжнародний тріатлон в Малайзії цього вересня.

Може хто-небудь будь ласка, запропонуйте деякі хороші плавати вправи для морського плавання?
Чи це треба, що я тренуюся в басейні на швидкість, а не море і море поплавати просто, щоб відчути не на швидкість навчання?

+95
vsocrates 29 груд. 2012 р., 10:30:52
25 відповідей

Різних видів спорту і вправ виробляють різної статури. Бігуни стають худі, якщо вони біжать на довгі дистанції або громіздкі, якщо вони роблять спринт роботу, відслідковувати велосипедистів, мають великі ноги, веслярі будувати великі скрині.

Цікаво, що за конституцією міг би випускатися на регулярній основі, насамперед, на віджимання, протягом тривалого періоду часу.

Я розумію, що різні люди мають різні природні форми тіла і реагують на вправи за різними ставками.

+977
Aux 03 февр. '09 в 4:24

Чим більше повторень ви можете зробити, тим більше ви просуваєтеся до тренування на витривалість. Тобто, ви розвинете м'язи, які можуть виконувати ті ж рухи знову і знову, не втомлюючись, як легко.

Більш важкі ваги з меншою кількістю повторень для нарощування м'язової маси. Це, як кажуть, просто виконуючи 10 комплектів віджимання по 5 повторів не буде нарощувати м'язову масу, якщо ваше тіло сприймає свою вагу як "важкий".

Якщо ви можете виконати 5 віджимань і відчувати, що ви нічого не зробили, ви б не наростити м'язову масу або рухатися до цього державі витривалість. Так що дійсно, відносно, як ваше тіло реагує на стрес, розміщених на ньому. Для порівняння, подивіться на ноги, на витривалість бігуна (думаю 1 сет з 50 повторень) проти спринтера ноги (думаю 1 сет з 5 повторень).

+890
niralittle 18 бер. 2013 р., 08:12:55
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Резюмування ваших цілей:

 • Знизити вагу (починаючи з досить хорошим 18% БФ).
 • Збільшити міцність.
 • Бігти швидше середньої відстані.
 • Краще гнучкість.
 • Поліпшення вибухової сили ніг.

Тому що є багато цілей, це безперечно варто ваше навчання бути дуже цілеспрямованим у досягненні цих точок.

Робота: в плані роботи, ваші 3:2:1 програма буде просто чудово, ось хороша стаття , я помітив щодо можливості домогтися військового стандартам роботи в рамках різних методів навчання.

Знизити вага: це буде дуже складно, ви повинні подивитися на вагу всю свою їжу і бути гранично суворої у вашій дієті, якщо ви хочете продовжувати втрачати вагу. Макро-живильний профіль повинен бути міцніше. Нехтування будь-який з цих призведе до вас стає дуже втомилася, дуже швидко. Особисто я б скоротити 20% барахла на 10%, або перейти до більш потрібним мотлохом: арахісове масло, горіхи, високим вмістом жиру і солі закуски, що є низькокалорійною і забезпечує гарне кількість білка.

Збільшення сили: говорячи про протеїн, ви збираєтеся потрібен хороший джерело, щоб збільшити загальну міцність на 15%, як ви не звучать, як ви підійшли до цього готовий. А непідготовлена людина може збільшити свій максимум лінійно, а 15% - це не недосяжна мета для початківця. Хтось на середньому рівні, хоча боротьба і повинна виглядати на 3-6 днів в тиждень силові тренування.

Вибухові руху: кількість художня гімнастика це добре для підтримки збільшення висоти стрибка, напевно включити коробку стрибає туди. В інших вправи для збільшення висоти стрибка, дивлячись на олімпійській важкої атлетики руху: поштовху вимагає багато вибухові, швидкі рухи. Однак, можна отримати тренера, щоб навчити вас основам.

Розтяжка: кожен раз, коли ви робите холодний-вниз, робити спліт стрейч і варіантів в ньому. З кількістю вправ ви плануєте зробити, я вважаю, що ваша мета гнучкість легко досяжно.

Критика:

 • Ви намагаєтеся досягти дуже багато і відразу. Якщо ви зосереджені на конкретній меті, протягом 3-4 місяців, у той час ви б її досягти.
 • Ваша мета знизити вміст жиру (від 18%) і збільшення сили є бажаним в кращому випадку.
 • У вас немає дня відпочинку.
 • Щоб зробити хороший прогрес у відношенні всіх ваших цілей, які ви збираєтеся потрібно витрачати багато часу в тренажерному залі/біг.

Живильний ГРМ: для більшості людей це не мало жодного значення, однак з тренуваннями стільки вам знадобиться, щоб переконатися, що ваше тіло має доступ до вуглеводів, він повинен забезпечити вас енергією. Для вас карбюратор терміни дуже важливо, і ви повинні дивитися, щоб експериментувати з вашими карбюратора терміни і працювати, щоб з'ясувати, що працює краще для вас. Це дуже особистий і для мене, щоб визначити відповідний час неможливо. Як я вже раніше сказав...

У більшості випадків, і у великій схемі речей, це не критично. Набагато більше значення потрапляє калорій, макро - та мікро-поживних речовин повинен протягом дня. Після цього, послідовність і наполегливість повинні бути застосовано відповідний план тренування, який відповідає вашим уявленням і/або цілей тіла. Якщо ви схильні тренуватися в голодному стані, в набивання постів-спортивне харчування в якомога швидше-це хороша ідея, але перші два пункти (щоденній дієті цілей, послідовне навчання) має пріоритет.

На гарному папері вивчення літератури вивчення ідей і досліджень за живильний ГРМ і "послетренировочное вікно", перевірити це мета-коментар.

Для огляду, характерні для білка ГРМ і його вплив на міцність і м'язів, дізнайтеся в цьому огляді.

Резюме:

У вашому питанні контрсилой я б порекомендував:

 • В неділю як день відпочинку.
 • Дотримуватися складних рухів для Терезів: лава, прес, присідання, станова тяга та рядки.
 • Дивитися додати очищає владу в свої сили роботі.
 • Додати pylometrics (коробка стрибки тощо) для вашого гімнастика/гнучкість роботи.
 • Угробити TRX для цієї програми, це великий косяк (у мене теж) не в'яжеться з вашої поточної мети.
 • Розтяжки після кожного разу, коли ви робите вправи, конкретно працювати на розкол.
 • Виконайте 3 вперед, 1 принцип спокою і кожен 4-й тижні відмовитися від усіх вправ. Продовжуйте робити це, але знизити вагу переїхала до 60% 1ПМ, працює в нормальному темпі і т. д.
+793
Satish Pasupathy 20 серп. 2015 р., 05:27:38

Одна з моїх проблем-моя дієта я вважаю. Мій TDEE це розраховують бути 2439 калорій в день,

Звідки ви знаєте, що? Яке джерело?

якщо ти знімеш 20% робить його 1952. Я їм нижче 1952 кожен день, але не бачу ніякої втрати ваги, і я думаю, що це тому що мій організм звик що я їм.

Я не думаю, що це спрацює. Якщо ви не отримуєте достатньо калорій, ваш організм не може "звикнути"--це отримати калорій десь. Якщо ви припускаєте, що ваш метаболізм сповільнилося, тоді ваше перше твердження про TDEE це вже не виправити. Але я думаю, це, напевно, не питання...див. нижче...

Я споживати близько 1500 калорій в день, якщо мені пощастить. Я зазвичай їм тільки коли я голодний і не наїдатися багато на нездорову їжу. Але я все-таки досить товсті.

Ключові питання:

 • Як давно ти на це обмеження калорій?
 • Який ваш спосіб зважування себе? (Це супер послідовним?)
 • Звідки ви знаєте, що ваше щоденне споживання калорій становить близько 1500 калорій"? Ви дуже ретельно контролювати ваші калорії? Ви впевнені, що ви не робите помилок, таких, як оману, скільки одна порція це?
 • той факт, що мої успіхи на СЛ постійно глухнути і плато змушує мене задатися питанням, якщо я повинен бути перехід на HIIT кардіо для зменшення жирової маси.

Я думаю, що ви шукаєте чарівну техніку, і, як ви сказали, захльостують всупереч інформація та інформаційні перевантаження. Перше, що я хотів би спробувати, просто відповідаючи на вище, а потім, у залежності від того, що ви говорите, відточуючи, і, в кінцевому рахунку, зменшуючи калорійність вашого раціону і далі. Тримаю парі, ви все ще їсте занадто багато.

Наприклад, ваш вислів: "Я, як правило, тільки їм, коли я голодний", - це червоний прапор для мене: хоча хороший план для підтримки ваги, не з мого досвіду (я втратив 60 фунтів жиру) відповідає втраті ваги. Як правило, коли один худне, один відчуває себе голодним і в ті часи не може дозволити собі з'їсти (одна з основних причин, багато людей не дотримуватися його). Я пам'ятаю, як будучи зовсім голодними багато ночей (деякі гірше, ніж інші) і просто довелося змиритися з цим і йти спати таким чином.

+790
Maayan 29 трав. 2018 р., 02:24:22

Коли я роблю віджимання, я роблю їх кращий матч за мету я намагаюся досягти. В якості прикладу при фокусуванні на трицепси, я вибираю більш вузьке положення рук.

Коли наголос більше на плечі, я віддаю перевагу більш широкі позиції.

Але в цілому я б запропонував найбільш 'здорового' і що б бути там, де ви розмістите ваші руки на ширині плечей аппарт і не намагатися спалаху лікті занадто багато, а вони повинні бути проведені ще ближче до свого тіла. Все ваше тіло повинно виглядати як стріла.

symbolic picture

+755
Miklos Horvath 9 лют. 2019 р., 01:21:03

Я думаю, ви чули правильно, але ти неправильно інтерпретуєш його.

Звичайно, велика кількість повторень будує деякі сили, але, звичайно, не багато. Це займе набагато більше зусиль (в джоулях провів), щоб збільшити ваші 5RM, роблячи 15-реп наборів, ніж було б збільшити його насправді робити 5-реп набори.

Не думаю, що це "воно чи не". Більшість заходів у тренажерний зал нарощувати сили. Просто не до такої ж міри.

Це не дихотомія. Це спектру.

+738
Appries 4 вер. 2012 р., 11:55:05



Я не зовсім впевнений, мета цього питання, як порядок багато в чому залежить від індивідуальних. Щоб ефективно відповісти на питання, необхідно зробити деякі припущення:

 • У людини є світло/ні обіду, який робить людина, природно голодна вранці. Деякі важкі вечері для того, щоб пропустити сніданок.
 • Людина повинна спорожнити свій кишечник вранці; не кожен робить це.

Отже, правильний порядок (як я бачу):

 • Ванна кімната виклик; ви не можете (або не варто) насправді зробити що-небудь ще, якщо у вас є бажання зробити це. Немає їжі, пиття, або працювати, якщо це має бути зроблено.
 • Якщо дуже голодно (або занадто голодні, щоб ефективно вправи), вправи перед сніданком. Інтернет рясніє статтями про те, чому тренування до сніданку ефективніше.
 • Душ (якщо можливо, з теплою водою, щоб зменшити вправи втома) після тренування. Так, це безглуздо, щоб прийняти душ до тренування; просто переконайтеся, що ви душ після.
 • Є здоровий сніданок
 • Повторіть процедуру завтра вранці.

Я думаю, більшість людей погодяться з цією метою; однак, це багато в чому залежить від людей та їхніх уподобань. Головне - знайти те, що працює для вас і дотримуйтеся його.

+715
Sameh Al Mesalamy 11 квіт. 2010 р., 10:31:45

Як я з користю інтерпретувати роботи метрики?

Я не був бігти довго. У мене пульсометром і GPS-годинником (всі шестерні і поняття не маю), але я отримую кайф від бачачи метрики.

Я хотів би знати, як інтерпретувати показники, хоча я збираю.

Що таке ключові елементи, щоб шукати в цих метриках?

+699
Lukas Rieger 11 січ. 2020 р., 23:10:18

Це питання більше підходить для здоров'я-клієнт StackExchange.

Однак, я знаю, що пити ваші калорії не ідеально. Особливо коли ви не контролювати, що відбувається у вашій доплата. Це, як кажуть, все, що не уповільнює спорожнення шлунка не змусить вас відчувати себе ситим. Крохмалю і жирів робити це. Це причина, їсть бублик змушує вас почувати себе голодною вже через 15 хвилин, а Бублик з арахісовим маслом або вершковим сиром тримає вас більш повної довше.

+637
Sharad Karangiya 25 квіт. 2012 р., 04:54:39

Робити "негативні потягування": стрибка/стрибки/крісло/що завгодно, щоб дістатися до верхньої частини бар і зробити його вниз так повільно, як ви можете. Інші на хвилину, повторіть 5 - 8 разів, 3 рази в тиждень. Ви будете готові менш ніж за 10 днів.

+624
fazkan 17 вер. 2014 р., 20:10:26

Різниця в налаштуванні. Повний присед-це частина чистого тязі, хоча людина приймає слабину зі свого тіла, перш ніж тягнути, так що різниця чистого станової тяги від звичайної станової тяги-це більше відмовка, ніж нічого. Ваш камінь спотикання (або слабке місце) в ліфті зазвичай продиктовано положення планки щодо ваших ніг, коли ви починаєте:

 • Бар ближче до гомілок означає, що каменем спотикання буде отримувати в барі з підлоги, але якщо ви можете отримати його, ви можете заблокувати його.
 • Бар ближче до Ваших ніг, означає, що каменем спотикання буде більше на локаут.
 • Рекомендоване положення, якщо ви новачок в тренування-бар по середині стопи.

(Ця інформація Пол Картер у свої сили-життя-спадщина книгу)

Подвійний удар або гак хороше зчеплення на розминок сетів, але в підсумку бар буде надто важким для вашого зчеплення з цими. Ось коли вам потрібно перейти на разнохват. Разнохват розтягує біцепс в suppinated боку (сторони, зверненої в бік від вас), тому дуже важливо, що ви не намагайтеся Flex, які біцепса під час підйому. Якщо ви будете слідувати ці кроки, ви не будете мати ніяких проблем:

 • Кріплення вашого тіла (руки повністю розширений з не гнутися, спину починаю відчувати себе штангу не насправді тягне його з підлоги).
 • Тримати жорсткої поперекової області (попереку) під час підйому. Гнучкість у грудному відділі (верхня частина спини) в порядку і на важких ваг очікується.\
 • Тримайте голову в нейтральному положенні. Піднявши його вгору або витягнувши його з боку в бік, залишить вас відкритим до деформації шиї.
 • Натисніть п'ятки через підлогу.
 • Блокування: коліна, стегна і плечі утворюють пряму лінію через ваші щиколотки.

Станова тяга є кінцевою задній ланцюга руху як набір м'язів йде:

 • Підколінні сухожилля
 • Сідничні м'язи
 • Нижньої частини спини і м'язи живота
 • Uppper тому
 • Шия
+581
user299635 11 груд. 2016 р., 22:46:11

З так багато дезінформації по всьому інтернету, як я можу дізнатися станової тяги?

+569
Rukkiyameentharakkalgmailcom R 26 квіт. 2017 р., 20:55:45

Робити суперсети зробити його простіше для вас, щоб пройти через тренування ?

А так як ви тренуєте різні частини тіла, коли робите суперсет-це проміжний період спокою доводиться хоча б частково?

+508
Kepioo 11 січ. 2011 р., 11:23:33

Боулдерінг ставить багато навантаження на зв'язки і сухожилля рук і пальців, більше ніж один навчальний вагу. Це стає особливо очевидним, коли ти розумієш, що тобі доводиться тримати себе в статичному положенні на стіні, тримаючи руки замкнули зокрема кути замість постійно працюють через повний діапазон руху.

Так, ти досить важкий для альпініста. На моє найважче, я думаю, я був просто під 110кг і скелелазіння / боулдерінг кілька разів на тиждень. Це означає, що ви збираєтеся помістити велику напругу на суглоби (особливо пальці, лікті, плечі) і з сухожилля зайняти більше для зміцнення м'язів, такі речі, як шків травм і скарг ліктя / плеча зустрічаються досить часто.

Є шанси, що біль, яку ти відчуваєш через незнання складних рухів беруть участь в боулдерінгу, і як ви самі натякають на питання, метод, ймовірно, означає, що ви покладаєтеся на свої сили верхньої частини тіла неабияку кількість, особливо районних.

Відповідь на це в основному час і практика. Припускаючи, що ти дбаєш про відновлення та харчування, ваше тіло повинно адаптуватися до вимог, яку ви покладаєте на нього.

Якщо ви бажаєте отримати більш конкретні рекомендації, то я хотів би спробувати і лізуть в різні дні, щоб, коли ви піднімаєте, або принаймні піти пристойну кількість часу між двома (тобто піднятися вранці перед роботою, після підйому, або навпаки).

Крім того, використовуйте Ваші ноги більше. Не спробувати і влада звіси, свідомо поставте ноги, повернути стегна в стіну, використовувати каблук гачки, щоб зняти напругу, ваші руки і тримати себе в стіні, не хватка тримає щільно, дивитися жіночий альпіністів і подивитися, як вони вирішують проблеми, які ви опинитеся набирає силу, повільно і з контролем замість dynoing з утримуйте.

Розім'яти передпліччя до і після занять боулдерінгом, і отримати собі деякі м'які тканини працювати на передпліччя. Я бачила напружені м'язи і м'язові вузли в передпліччях призвести до проблем лікоть, перш ніж для альпіністів.

Я зробив неабияку кількість припущень, але всі вони засновані на багаторічному впровадженні нових людей, чоловік і жінка, скелелазіння і боулдерінг і спостерігаючи найпоширеніших помилок, які люди роблять.

+499
cardinal 24 груд. 2018 р., 02:34:15

До речі я вважаю, що Арнольд тисне брати більше часу на реп, це означає, що ваші плечі спереду відчуваю більшу напругу під час руху, як це займає більше часу.

Можливо, ваш середній частині плеча (зовнішня частина) більше користі від Арнольда тисне, як у вас це скручує рух, при піднятті важких предметів. У вас немає, що коли робиш стандартні гантелі прес.

+385
Pierrick 13 груд. 2017 р., 21:47:14

Привіт мені 16 років і 10 місяців. Мій зріст 5'5" та вага всього 47кг. Я занадто тонкий, так що у мене немає подруги. Я хочу бути здоровою. Я хочу, щоб почати тренування набирають вагу. Але я турбуюся про це. Тому що я хочу бути вище також. Всі говорили, що це може каскадерів мого зросту...

Взагалі вагу набирають тренування зростання????

А також розкажіть, що видів домашньої тренування я можу зробити для збільшення ваги. Зараз я їм дуже багато і робить 10х3=30 віджимань в день. І робить підтягування теж.

+364
memarc 4 лип. 2017 р., 19:40:56

Закріпленість його група ' - це трохи неправильно. ІТ-групи насправді не натягнеться. Що станеться одне з 2 берса (латеральний стегна або бічній колінного суглоба), які лежать під стрічку запалюються від тертя його діапазон втирання над ними в анормалном образі.

Зазвичай при запуску якщо у вас слабкі сідничні м'язи / за pronated стопи (або обидва) коліно буде дрейфувати всередину. Це поміщає його на напругу, що потім викликає тертя при русі по Бурсі.

Хороший тест, щоб побачити, якщо ви можете одну ногу навпочіпки, тримаючи коліна вперед і не пірнути всередину.

В цілому її проблема біомеханіку, що потрібно з'ясувати причину(и) для. Я рекомендую вам ознайомитися з фізичного терапевта / фізіотерапевта (в залежності, якщо ви перебуваєте в США або в іншому місці!)

Примітка: розтягування він не буде працювати, так як він насправді не розтягнути, тільки підключення до нього. Однак вони будуть підкручувати, якщо біомеханіки не звертався.

+345
prabhanshu 24 серп. 2019 р., 09:22:31

Я знайшла два різних сайту, як для досягнення 100 віджимань: HundredPushups.com і Alternative100Pushups.com. Однак вони мають різний розклад. Наприклад, якщо ви потрапите в 11-20 віджимань круглі у своєму першому тесті, кількість віджимань в кожному наборі W1D1 в HundredPushups.com кілька 10 12 7 7 і Max (не менше 9), а в Alternative100Pushups.com 8 9 7 7 і максимум (не менше 8). Ви знаєте, чому є Деривація? Який план я повинен дотримуватися?

+338
oneway3124 11 квіт. 2016 р., 07:03:06

Ось деякі пропозиції, які допоможуть вам зібрати стретчинг програма з профілактики травматизму:

 • Правильна гідратація є дуже важливим компонентом підготовки тіла для успішної розтяжки. Шок поглинаючих тканин, таких як хрящі і фасції потрібне гарне зволоження для того, щоб ефективно виконувати свою роботу. Хв жуй охоплює у своїй книзі, постійного болю ліки, яке усуває фасції з конкретними простягається на кожну частину тіла: хребет, плечі, ноги і т. д. (Він також є майстром бойових мистецтв, так що він може мати деяку інформацію на розтяжку, щоб поліпшити свій кайф, але у мене немає книги зі мною, тому я не можу сказати точно.)
 • Стрейч Регулярно- Як тільки ваше тіло добре зволоженою, а регулярні вправи на розтяжку для всього тіла з допомогою йоги рухається, як кобра або поза дитини буде вирішувати великі групи м'язів. Джозеф Wiseburg, має приємний 3-хвилинний режим 6 простягається на 30 секунд кожен, які охоплюють хребет, згиначі стегна, підколінні сухожилля, що приводять м'язи стегна та ін. Потім просто додати певні ділянки для конкретних м'язів ви хочете знайти гнучкість.

 • Розминка для стретчинга - вважай розминка перед розтягування програмі, як до спортивних або інших вправ тренувань. Розминка для вправу з урахуванням м'язів, які ви будете використовувати. Думаю, розминка як будь низька активність навантаження, які отримує ваша кров тече в м'язи і отримує синовіальної рідини, змащувальну суглоби. (Для занять спортом інших видів тренувань, ви б також розглянути вашу нервову систему у вашій розминки, щоб поліпшити вашу реакцію, координацію, терміни і балансу.)

  Ходьба, легкий біг, їзда на велосипеді і т. д. хороші теплі методів для нижніх кінцівок. Для верхніх кінцівок і тулуба розглянемо деякі динамічні вправи, як видно тут. Розминки не повинні бути більше, ніж кілька хвилин, як довго, як ви відчуваєте, що у вас є змастив тканин і суглобів, які будуть поставлені під напругу.

 • Пасивна розтяжка може допомогти поліпшити вашу гнучкість, коли робити регулярно протягом довгого часу. Після того, як ви розім'ялися, розтягуватися до точки опору, що дозволяє тканини, щоб звільнити, а потім взяти слабину. Повторюйте, поки ви не відпустите. Не затягувати.

  Я буду також додати, що пасивне розтягування призводить до тимчасового послаблення розтяжної тканини, і з цієї причини не рекомендується до операції, де потрібна міцність, такі як підняття важких або більшості видів спорту. Просто роби своє пасивне розтягування як звичайні самостійно або після вашої активності, занять спортом.

Що стосується ваших питань:

 • Що стосується вашого питання про "якщо я роблю нахили вперед, чи зобов'язаний я робити тому загинається" - не обов'язково. Як правило, це добре, щоб переконатися, що всі м'язи навколо суглоба мають гарну гнучкість. Однак, якщо у вас обмежений вигин вперед, і надмірні нахили назад (або гіпермобільність), вам не потрібно, щоб розтягнути рух, гіпермобільних.
 • Розтяжки під час перерв у роботі-це допоможе зняти підтягнути м'язи, як ви працюєте. У цьому випадку вони дуже корисні. Однак, оскільки до цього часу набирає асортимент, я запропонував би використовувати міні-сесій як доповнення, а не заміни на повну розтяжку.
 • Що стосується вашого припущення, що розтяжка буде виправити тріск в суглобах - я не впевнений. По-перше, зверніться до лікаря або фізіотерапевта, щоб з'ясувати, що відбувається з вашими суглобами. Не маючи діагнозу, ви можете викликати більше проблем, шляхом розтягування, особливо якщо ви намагаєтеся "вихлоп різної дальності". Ваш стан може отримати користь з вправ, які зміцнюють і стабілізують суглоби, а не збільшення їх гнучкості.
 • Як у позах 1 і 2, я б не сказав, що вони б допомогти з метою профілактики травматизму. Навпаки, екстремальні перегони (вельми нічого) це скоріше причиною, ніж не допустити травми. Для позі "лотоса", розтягнути внутрішніх обертання стегна. і ваші приводять м'язи. Ця стаття дає хороший стрейч, використовуючи метод ПНФ яких контракти напружені м'язи, потім з допомогою розтяжок Як м'язи розслабляються.

Сподіваюся, що допомагає. Крім цього, я згоден з @Дейв, що для кращого розуміння, розглянути книги на розтяжку. Якщо ви все ще шукаєте конкретні процедури, я б порекомендував Джей Бланік, повний гнучкості тіла. (Якщо ви зацікавлені в отриманні будь-якої з цих книги через Amazon, я був би вдячний, якщо ви будете використовувати посилання на нашому сайті.)

+338
user3783608 8 серп. 2016 р., 23:41:55

Метод я використовую, щоб збільшити силу і потужність у колі ззаду нижче. Я не був, однак, стосується калорій.

 • Я deadlifted важкого, прагнучи до 3RM або 5RM. Якщо я можу спокійно зробити потрійний з х кілограмів за один тиждень, я знімаю для набору 5 з тим же вагою. Якщо я можу зробити набір з 5, я йду на Х+5 кг на наступному тренуванні. Якщо б я був змушений зупинитися на три реп, я зроблю другий набір двох або трьох, але в іншому випадку я не роблю набори по. Цей метод збільшує свою силу поступово протягом приблизно шести місяців, за винятком двох коротких перерв.
 • Або як розминка для станової тяги або в різні дні, я зробив очищає потужність, робоча вагою працювати і робити від 3 до 5 сетів з трьох повторень. Я збільшив вагу кожні кілька тренувань, коли я був упевнений, що не скоює якихось кричущих помилок форма.
 • Раз в тиждень або два, я б зробив набір спринтів. Я думаю, що це і очищає допомогла моя швидкість-сила. Спринти і зробив мене стрункішою якщо я їх часто, так що можна було б розглянути "калорій" аспект вашого питання.
+331
Youlou 24 квіт. 2018 р., 03:43:04

Зробити перший набір на свої слабкі руки, а потім зробити те ж кількість повторень на ваші сильні руки.

Ваша слабка рука повинна не перший і цей метод означає, що ви не в кінцевому підсумку за розробку надійних руках

Зміни повторень або сетів краще, як це допоможе вам досягти вищезазначених.

+192
raines 14 жовт. 2012 р., 18:15:39

В доповнення до відповіді МИТРО вище, про те, як мені потрібно робити віджимання більш свідомо, я також взяв на додаток телефон, і дізнався, що я, швидше за все, коротке замикання собою для відпочинку. Припускаючи секунду на віджимання, я розраховував потихеньку назад на кількість віджимань, але це був як мінімум другий йде вниз, а вгору, так що я отримую половину, решту я повинен бути.

+185
SteveB 3 січ. 2017 р., 12:32:03

Це насправді-це косметична питання, і ніщо, пов'язані з фітнес, але я дещо перевіряю це, я зняв з її рук. Виходить, що ваш друг у чомусь прав, заснованих на січень 2014 дослідження.

Наші дослідження показали, що ресвератрол значно пригнічує меланін синтез в пробірці і в природних умовах. Ці результати також підтверджують той факт що ресвератрол може бути потенційним агентом для відбілювання шкіри фармацевтичного та косметичного використання. Необхідні подальші дослідження для клінічні та токсикологічні дослідження ресвератрола в області депігментація шкіри.

Склад обговорюється, ресвератрол, знайдений в шкірці червоного винограду і, як така, закінчується у червоний (та інші) вина. Він також міститься в чорниці, арахісове масло і темний шоколад. Келих червоного вина може мати 0,2 мг - 2 мг ресвератролу, а де ресвератрол добавки таблетки можуть мати 100х цю суму.

Ваш друг, напевно, бачив, зводилися заголовок про дослідження я посилань, але поставити деякі речі в контексті. В даному дослідженні морських свинок (не люди) були використані, компаунд був виданий місцево (поширення по шкірі), і алкоголю не додав.

Я б дуже побоювався покладатися на алкогольні напої в якості довгострокової позитивний для здоров'я продукт.

+150
Lovel Holev 5 лют. 2011 р., 09:47:59

Ніяка їжа не шкідлива якщо вона вписується в ваш макрос. Шматочок сиру містить близько 113Г калорій, з яких 9 г-жири, 7г білки. Оскільки ти людині з надмірною вагою, вам не потрібно багато жирів, але білків. Враховуючи, скибочка сиру містить більше жирів, ніж білків, то він буде перешкоджати вашим довгостроковим цілям.

Набагато краще заміна буде, скажімо, 3 яєчних білка. Це буде надати вам 51 калорій, незначно жирів і 11 г білка. Це забезпечить вам здорові білки, які будуть тримати ваш жир прибутку до мінімуму, в той час як ефективного нарощування м'язової маси.

+122
F R 22 квіт. 2014 р., 13:46:35

Я йшов по цій статті в перевагах відпочинок-пауза вправу і бачив цю рекомендацію, яку мені потрібно трохи допомогти, щоб інтерпретувати.

Новий відпочинок-пауза? Спробувати цю процедуру груди ... 
Навантаження повторень наборів/Відпочинок(секунд)
Похила лава прес-5RM 4 2/15-20, 2/15-20, 2/15-20, 2
Сміт-машина, жим 7RM 4 3/15-20, 3/15-20, 3/15-20, 3
Кабель Кросовер -- 3 15
Пуш-Ап -- Від 3 До Відмови

Я досить добре знайомий з одним-реп-Макс термінології, але є проблема розуміння того, що 5RM в якості навантаження буде означати. Це уявляти, скажімо, 50% одного-реп-Макс або ?

+93
user176352 15 серп. 2018 р., 19:46:41

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil