Натисніть тренування на силу (вагу)

Я багато прочитала за останні кілька днів і я стикався з "Хіт: тренування високої інтенсивності".

Зараз мені подобається ідея тільки для того, щоб зробити 1 комплект (нехай і з повільним повторень) і там, здається, багато доказів на користь цього методу, так що я думаю, я збираюся спробувати його для себе і перевірити через місяць робити це повертаючись до моєї традиційної рутини, щоб побачити, якщо я зробив будь-якої міцності.

На моє запитання, як я можу робити акцент на розвиток сили вдарили по гіпертрофії (бодібілдинг)? Самі ж представники діапазони застосувати, щоб вразити як при традиційній тренуванні (тобто 1-5 повторень для міцності)?

Нещодавно я отримав відповідь на цьому сайті на інше питання я запитав, де було сказано, що реп діапазони не важливі, це час під напругою, що є важливим: 7-10seconds для міцності (так як це використовує АТФ-кф енергетичної системи). Так це буде означати, що я повинен зробити 1 комплект і тільки 1 реп, щоб отримати потрібну кількість часу під напругою, щоб розвинути силу в удар? Не здається правильним...

+149
Muhtasim Ulfat Tanmoy 10 вер. 2011 р., 00:14:07
30 відповідей

Я не знаю, що б посилити вашу травму коліна чи ні, але я б дав дошками спробувати. Це хороша вправа АБС в цілому, і вони не пов'язані будь-які переміщення суглобів, просто статичне утримання.

+976
Gjertrud 03 февр. '09 в 4:24

Немає ніякої магії тут. Це просто нервово-психологічна реакція. За оклюзії-- що відбувається-це вимушена ковзаючи з міофасциальних структур. З звичайними СМР та мануальної терапії зміщення тканин компроміси ефективності; з вуду ниткою зусилля обтиснення adhessions тканини з силою труться один об одного з мінімальним зміщенням тканин. Це змусило ковзати не тільки усуває дисфункції міофасциальних з-за аномального формування тканини,але і опосередковано (або безпосередньо у залежності від наміру терапевта) виступає в якості ефективного нейродинамические техніки натягувач. Збільшення диска не тільки обумовлений інгібуванням тонус, а також підвищеної нервової їзди. Функціональних оцінок рух і Hep мають ключове значення для збереження змін.

+972
user1533800 28 бер. 2016 р., 17:50:39

Я дорослий чоловік, який стояв близько 6'2. Я все ж хочу отримати хоч вище, може бути 6'4. Будь-які ідеї про те, як вирощувати більш високий?

+932
david igwe 4 лют. 2019 р., 06:48:51

Я читала, що ця дієта може бути потенційно небезпечною, і я хотів деяку зворотний зв'язок, перш ніж я продовжу. Я читала, що це небезпечно з-за супер низьке споживання калорій і види використовуваних продуктів; в принципі вам голодувати.

Це правда? Я не знаю багато про безпеку або раціон харчування - можливо, тому я надмірна вага і потрібно худнути : )

Ця дієта. Основна ідея полягає в тому, що ти їси тільки фрукти, овочі і конкретний суп, який містить овочі, яловичий бульйон і приправи. Його дуже дисциплінований (їжте тільки суп і фрукти в понеділок, їжте суп і овочі на вівторок і т. д.), а також має декілька додаткових послуг, протягом тижня можна їсти печену картоплю з маслом вівторок, ви можете мати стейк в четвер і т. д.)

Дієта говорить в будь-який час, що ви голодні, щоб з'їсти суп. Ви можете їсти стільки супу або овочів або фруктів, залежно від дня, як ви хочете. Якщо ця дієта буде нездорової, чому нездоровий? Про що ці комбінації продуктів, які не живлять організм?

+911
Alec Sloman 3 квіт. 2018 р., 12:34:38

Я була на план на 6 місяців, я їм по харчуванню , а також доповнення. Хоча програма 12 тижнів, але як для мене її було 6 місяців і я майже не бачачи ніяких результатів. Тепер я прийшов до точки, де моя мотивація буде нижче через результатів. Жир на животі ще є. Проте у мене є приріст в силі за моїми тренажерному залі, як вони біжать, як оцінка, скільки віджимань за 1 хвилину або хрумтить і мій результат покращився, але не так як я хотіла (у мене був жир на 24% у листопаді.14 і 22% в грудні.14). За планом, якщо не болить від попереднього дня тренування, значить, вона була хорошою роботи (тобто ви не змушуйте себе). Однак я використовую, щоб їсти "хворі дні", але не більше. Просто світло чи не на всіх. Так що вся моя мотивація йде вниз, як я не бачу великих змін. Як для 6 місяців або більше, я приймаю

  1. L-карнитин (1000 мг)
  2. Зелений Чай
  3. ВСАА
  4. Глутамін
  5. і креатин

сказавши це, вона також Мене турбує вплив, який він чинить на тіло. Що я повинен робити, щоб спалити мій жир і надертися.

+880
Clark Halina 29 лют. 2012 р., 02:12:31

Отримуючи правильні поживні речовини, необхідні для підтримки здорової імунної системи. Людські тіла побудовані на системі трійок. Ми починаємо з трьох макронутриенты: вуглеводи, білки і жири. Кожна з них розбивається на систему з трьох мікроелементів. Баланс мікронутрієнтів' ведуться через систему трійок, а також. Те ж саме стосується рослин, який є, чому ми даємо їм три частини добрива, такі як азот, калій і фосфор.

Якщо вам не вистачає балансу в ці речі, то ваш організм стане ослабленим і хворим. Ви повинні почати шляхом підтримки здорового способу життя, правильного виконання вправ і харчування. Вправа грає майже настільки ж великої ролі в далечі від лікаря, так як правильне харчування (джерело). Прийом вітамінів допоможе переконатися, що ви отримати більшу частину необхідних вітамінів і поживних речовин, і допоможе в значній мірі триматися подалі від доктора.

І нарешті, як Sparafusile зазначив, що є деякі умови, які зажадає медикаментів або хірургічного втручання, щоб запобігти хворобі, такі як гормональний дисбаланс. Залежно від типу хвороби, ви продовжуєте стикатися, було б розумно звернутися до спеціаліста, якщо ви не впевнені, що ви підтримуєте здорову дієту і тренування, але продовжують хворіти.

+839
scutze 18 січ. 2010 р., 01:01:26

ТЛ; ІН: так, і ні.

Ні, ви дійсно не можете зміцнити з'єднання ребер з грудиною та/або хребта. Ребра (1-7 зверху вниз) з'єднати з хряща на інших кістках грудної клітки/хребет. У випадках, ребер 8-12, вони або підключитися на інші ребра або плаваючі, тобто вони тільки підключитися до хребта. Ця частина не може бути посилена, і, на жаль, це та частина, яка відділяє. Кращий рада, не дозволяйте вашому супротивникові стояти на колінах на грудях. (Я знаю, я знаю, я регулярно теж.)

Однак, ви можете зміцнити м'язи, які працюють в між кожним з ребер, які допоможуть зі структурою стабільності і дихання. Це називається міжреберних м'язів. Ви не можете працювати з ними безпосередньо, але є пара вправ, які працюють в їх стабілізації.

Пуловери

У той час як в першу чергу вправа широта, прямі руки пуловер/pulldowns також буде працювати міжреберні, особливо, якщо ви подбаєте, щоб напружена грудна клітка, як ви робите вправи. Мені подобається гантелі пуловери (укладання плиском на лавці), як мені здається, це дає більш широкий діапазон руху і розтягнути, ніж прямий відкидна ручка на машині лат.

Летить

Будь-який тип гантелі Fly також буде працювати міжреберні. Практично будь-яка вправа, де руки прямі і відійти до грудей докладе, так що нахил/зниження/плоскій лаві летить всі роботи реберних м'язів, а також.

+804
Balik 12 лип. 2013 р., 22:34:57

Я новачок в навчання ваги і моя головна мета-набрати м'язову масу і позбутися від жиру. Я включив кардіо і силові тренування в свою програму, але потрібна допомога з харчуванням. Я учень старшої школи, так що це не допоможе моїй ситуації. Всі пропозиції вітаються! Якщо вам потрібні роз'яснення, я буду рада відповісти! Спасибі!

+797
NNME Williams 19 жовт. 2011 р., 12:54:00

Замість того, щоб робити багато кардіо, ви повинні зробити відлік часу на відстані в діапазоні від 100 до 800 метрів. Якщо бігти з усіх сил, і дати собі трохи відпочинку між трасами, ваше тіло буде випускати багато тестостерону, яка допоможе вам наростити м'язи.

+753
mauronet 20 січ. 2018 р., 09:45:31

Ваша математика-це добре. Проблема в тому, що ти задумував свій поточний прогрес. Від Еймі Авайя Еверетт:

Приходять нові люди на сцені, їх ліфти постійно дорожчати кожну тиждень, і вони просто бомба! Їх впевненість в собі просто зашкалює! У нас є наступний чемпіон світу? [Вони думають], в якій я Прінг в моєму ривку і поштовху, 3-5 кг в тиждень, я буду бити всіх цих сук, всі ці топ-10 дівчаток або хлопчиків, і мені буде дивно! Я буду призер Олімпійських ігор точно... як їх порахувати, скільки ліфтів буде в 6 місяців до 3-5кг на тиждень збільшиться.

А потім реальність. Ви можете не піарити щотижня назавжди. Нових людей у спорт мати рівень сили і рівень техніки. Коли ці дві речі збігаються, вони потрапили в стіну. Нові люди піарять щотижня, тому що вони новачки, і вони збираються, природно, Прогрес, де їх межа, спираючись на свої спортивні здібності. Коли вони досягають своєї межі, вони знаходять ССБ не приходити щотижня. Або кожні два тижні, або може навіть не цілий місяць.

Ти додумуєш 2% збільшується до...коли саме? Свою власну смерть?

Ви збираєтеся отримати травму, ви збираєтеся взяти відпустку, ви збираєтеся пропустити їжу або два, і навіть якщо ви не збираєтеся прийти з обмеженнями, фізики, оптимального розтягнення тканин людини, ваш генетичний потенціал. Ти стаєш старшим, і Ваше тіло стане слабшою, так як він перестав реагувати на тренування з причин, ми не розуміємо в повній мірі.

Навіть якщо ви робите все правильно, людський організм може отримати тільки таким великим, і тканин людини може тільки зробити так багато. У якийсь момент ви збираєтеся поставити п'ять фунтів на барі і ви просто не зможете його підняти. Від цього нікуди не дінешся, що. Ви отримаєте вигнали з проміжних програмування, тому що ви не найкращим. Якщо якимось дивом ви їсте кожен прийом їжі, сон кожен темний годину, зробити це для кожного тренування, і уникнути всіх травм, в результаті ваш організм буде просто не в змозі реагувати на стимул ви даєте йому.

+737
heymatthew 21 вер. 2011 р., 05:16:59

Надлишкова вага, як правило, визначається як має більше жиру, ніж оптимально здоровими. - Вікіпедія

Більш рекомендований вага-це не еквівалент з ожирінням. Важливо, що ви підтримуєте деякі жиру (американські військові вимагають 3% в міру моїх знань) для того, щоб бути здоровим.

Погана новина полягає в тому, що всього кілька зайвих кілограмів жиру може привести до ендотеліальної дисфункції. - ShedYourWeight.com

Зайва вага в м'язи, якщо штучно створений за допомогою стероїдів або інших шкідливих для здоров'я засобів нічого не маю, але можливий позитивний ефект на ваше здоров'я, в тому числі вашого серця.

Зайва вага в жир, з іншого боку, дуже шкідливий для вашого здоров'я, в тому числі вашого серця. Вона також викликає безліч інших проблем зі здоров'ям, включаючи зберігання токсинів у вашому тілі, які м'язи буде легко позбутися.

+734
user258707 7 серп. 2015 р., 08:05:51

Кілька днів тому, я раптом подолав свій страх попадання води в ніс, а в басейні, і з тих пір я собака-веслування, плавання під водою, і бовтається навколо без піклування у світі.

Всякий раз, коли я роблю це, вода потрапляє в ніс. Це трохи незручно, але для мене немає явних проблем—я все ще можу дихати через рот і не вдихати воду.

Так що моє запитання, чи є недоліки, щоб дозволити воді увійти в ніс? Буде це викликати проблеми зі здоров'ям або щось, або я чудово, просто продовжувати, як я робив?

+705
Cholomongala 16 бер. 2016 р., 14:09:45

Я збираюся у тривалу відпустку в іншому часовому поясі (близько 8 годин різниця з тим, що я живу в даний час). Як поміняти режим дня, правильно?

Я повинен почати, щоб поступово перекласти мої прокинутися вранці, перш ніж я піду? Чи краще просто приїхати туди і перемикач прямо на місці?

+638
DIPANJAN Chowdhury 21 бер. 2012 р., 21:11:28

Ви дійсно повинні вказати свій вік, коли ставлять таке запитання. Якщо ви все ще ростемо, нам доведеться прийняти інший підхід до направляючи вас, ніж у випадку, якщо ви повністю виросли.

Якщо ти дорослий, це дійсно дуже просто:

  • Якщо ви споживаєте менше калорій (енергії), ніж спалює (через фізичні вправи і т. д.), то ви будете втрачати вагу
  • Якщо ви споживаєте стільки калорій, скільки ви спалюєте, то ваша вага залишиться той же
  • Якщо ви споживаєте більше калорій, ніж ви спалюєте, то ви будете набирати вагу

Так що просто пройти через споживання калорій і фізичну активність протягом звичайного дня, і ви будете знати, чому ви набираєте вагу.

Якщо вище не додати для тебе, піди до лікаря - може бути утримання води або щось гірше.

+603
Chris Cudmore 15 бер. 2017 р., 11:24:17

Якщо ви тренуєтеся пізно, особливо якщо це кардіо сесії, це ОК, щоб пропустити будь-який прийом їжі, а лягти спати прямо. Переконайтеся, що ви будете мати, хоч і здоровий сніданок вранці.

+570
Yboy403 18 лип. 2016 р., 11:38:31

Я хочу керувати "отвори" без травм. Як приклад ,я хочу керувати розминки https://www.google.gr/search?q=standing+knee+touch&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiD5tD-m7vVAhWMDBoKHbPWCbwQ_AUICSgB&biw=360&bih=559&dpr=2#imgrc=crDQ05J71QDkGM:

або https://www.google.gr/search?tbs=sbi:AMhZZisIex0aA9Z1YcQiPlP2dn_1rcqlgJrxbuUFVtYilgn5bRW6ByCEKYyY6O3mcV8LI5kQFJiEIRsQXXoWGpea_1O90OSbwige2qmyUDqeDDmEjk-fsDCwMk19BTYFY_153KX8h13QgBRHrIv3T52z72WnBUCgvO_152RoMElfiiph7TC6jLJAk3MwGH9d_1acS23TRw761QiN_1GXbyjM4uGFLKZB6cDRSD2Lc5wN658dIk1ABM6ROuW3Zq_1z2zV7rGxyiBBBbvuglHrJIa0pGv7a-IbpE9C8D6KXcea0BNPilJxITVW_1TYe8tyP9dbjkpIZzXYH0AwFa9gOjB8n789DgrwLymbxgUsFg . Я не хочу, щоб підштовхнути мій сам я намагаюся як можу і спровокувати травму. Що я повинен зробити, щоб управляти тренувань, як не зробити боляче? Дякую

+551
Carol Cornell 3 квіт. 2015 р., 00:21:43

Я не лікар (і це може бути випадок, коли ви повинні побачити один)... так що це все думаю, що це може бути не професійний погляд.

Що я можу здогадуватися, спираючись на те, що ви описали: може бути затиснутий нерв може бути ступеня деформації (на кшталт каналу зап'ястя), можуть бути напруга м'язів (це відводить мізинця Мінімі м'язи руки ви, здається, вказуючи в пік), або один з його сухожиль, як здається, ви не отримуєте ту біль, через силу/тисне, але більше на згинання/стретч, коли ви спускаєтеся вниз, поклавши навантаження на цю область.

Знову ж таки, якщо відпочиває, обмерзання і беручи протизапальні засоби (всі звичайні домашні засоби тощо) не працює і він буде упиратися, тобі треба здатися лікареві про це.

+536
Indrit Gjergji 9 лип. 2013 р., 14:02:03

Скрізь я читаю, що люди говорять про те, як збільшити метаболізм для того, щоб поліпшити втрату ваги і фітнес. Бути його часте харчування, спеціальні продукти, розвиваючи більше м'язової маси, і т. д. В цілому люди, здається, є ідея, що є одним з найкращих цілей для людського організму.

Як це звучить наївно, Я ніколи не зможу перестати порівнювати обмін речовин з дуже старому прислів'ї:

'Вогонь, який горить в два рази яскравіше, гасне вдвічі швидше.' Лао Цзи

Є дані про вплив підвищеного метаболізму на тривалість життя, здоров'я або благополуччя? Або просто будь-відомий недолік?

+504
Mark Nutt 1 бер. 2015 р., 14:52:32

Тому що в англійській Вікіпедії є pested поганих посилань (в основному третього класу фітнес-сайти, які спрощують все це справа) наведу витяг з німецької Вікіпедії (переклад від мене).

Це Айді Іст Хойт medizinisch widerlegt. Дас концепція taucht сьогодні швидко ausschließlich їм фітнес-не знайшли відповідні Ауф, МММ Ейн дем Körpertyp angepasstes Trainingsprogramm ЗУ erstellen. Померти Begriffe УНД umsomehr померти dahinterstehende Теорії Сінд сталь aus Sicht heutiger Мехр АЛС fragwürdig; wissenschaftlich відповідних Сінд це ніхт.

Ця ідея з медичної точки зору в даний час спростовується. Поняття приходить тільки з фітнес-відносини для створення програми навчання налаштовані на статуру. Термін і навіть більше теорія, що лежить в основі його більш ніж сумнівні з сучасної точки зору; вони не є науково значущими.

У дер Humanbiologie allerdings Верден померти Körperbautypen готелю zur Beschreibung де individuellen morphologisch-anatomischen Aufbaus людина Д genutzt. Померти Bestimmung des з букви дабэй erfolgt über померти Messung дер Брейт-дер-Großen Gelenke (з.Б. КНС) і Einsetzung в єте Формэль.

В біології людини, тим не менше, ці тіла використовуються для опису індивідуальних morpologic-анатомічну будову людини. Типування проводиться вимірюванням розміру великих суглобів (наприклад, колінних), так і вставляючи їх у Формулу.

Так, як Мойсей коментує: ці типи використовуються досі.

Померти Einschätzung поч Körperbautyp вірд insbesondere в дер Sportmedizin angewandt, МММ Ейн angepasstes Trainingsprogramm ЗУ erstellen.

Ці класифікації за типом кузова використовуються особливо в області спортивної медицини, щоб створити особистий навчальний план.

Але тим не менш:

Померти сьогодні gebräuchlichste форма " ГЭТ " Ауф дер Somatotypbestimmung серця і Картер модифікований Somatype метод фон 1967 zurück [...]

Метод, використовуваний сьогодні сходить в серці та картери модифікований Somatype спосіб з 1967 [...] [посилання на мене]


Хоча мені довелося повністю переписати моя відповідь, моя головна думка залишається в силі. Але мені потрібно змінити його трохи:
Те, що більшість фітнес-сайти розповісти вам ще хрень. Вони дадуть вам список, і ви повинні перевірити деякі функції, а потім вони поставлять вас в один клас і змусити вас повірити, що у вас є всі ті функції, які пов'язані з ним, це поганий упрощенчество в моїх очах.

Які характеристики оцінюються сьогодні?

Körperhöhe, Körpergewicht, Hautdickenmessung в vier Punkten, цвай Umfangsmessungen в Extremitäten УНД цвай Knochenbreitenbestimmungen.

Висота, вага, товщина шкіри в чотирьох точках, дві мірки окружність на кінцівки, дві кістки мірки ширина.

І найцікавіше, що є не тільки цих трьох крайніх типів, а набагато більше:

Die meisten людині [weisenбыл] Merkmale Аллер Драй Typen Ауф. Людина unterscheidet в дер Sheldonschen типологія десь achtzig Untergruppen. Померти Fettanspeicherung, дер Muskelaufbau УНД дер Skelettbau Сінд дабэй Анг korreliert.

Більшість людей показують ознаки всіх трьох типів. Шелдона типологія знаю близько вісімдесяти підгрупи. Жир-зберігання, розвитку м'язів і скелета тісно корелюють.

Так що ви можете отримати з цього?
Ви, ймовірно, не екстремального типу, але навіть якщо ви ектоморф за визначенням спортивної медицини, ви не будете збирати м'язову масу так швидко, як інші люди, але ви досягнете успіху в тренування на витривалість.

+459
nigelc 21 черв. 2010 р., 17:17:08

Ви не можете набрати висоту, але якщо ваша причина набираючи висоту, щоб грати краще в спорті, ви можете збільшити свій вертикальний висота стрибка.

Я відповідав на подібне питання тут: Як збільшити зростання природним чином? Ці оголошення хитрощі?

+432
Manfred33 2 лист. 2016 р., 07:27:38

Сьогодні я пішов в 6 км бігти в Токіо, температура була 27 градусів за Цельсієм, а вологість повітря 92%. Це було набагато важче, ніж зазвичай сьогодні, хоча я використав, щоб запустити таку ж відстань 3 рази в тиждень на 75% вологості. Я потіла і моя футболка була вся мокра, але я теж втомилася як-то. Це також може бути небезпечно?

+413
NANDU MISHRA 11 вер. 2017 р., 21:15:18

Я ненавиджу носити пов'язки, коли працюю, і мої навушники, здається, піймали. Хто-небудь використовував цю сорочку раніше? enter image description here

+372
jacque smith 4 черв. 2014 р., 12:02:24

Короткий відповідь, існує ризик для здоров'я від збільшення споживання забрудненого повітря, але користь для здоров'я переважує ризик. Як ні дивно, ви схильні більш високою концентрацією забруднюючих речовин за кермом, але за короткий проміжок часу і з меншими частоти дихання.

В цілому, ризики забруднення повітря, з якими стикаються водії автомобілів були трохи вище, ніж ті, з якими стикаються велосипедисти, з середнім співвідношенням 1.16 для РМ2.5, 1.01 для уфп та 1,65 за елементарного вуглецю або сажі. Однак, підвищена фізична активність призводить до більш високий хвилинний об'єм дихання (об'єм вдихуваного повітря за одну хвилину) для велосипедистів, ніж для водіїв автомобілів, за оцінками, від двох голландських досліджень повідомляє, що хвилинна вентиляція велосипедистів був в 2,3 рази (Ван Wijnen і співавт. 1995) та в 2,1 рази (Zuurbier і співавт. 2009) вище, ніж у водіїв автомобілів. Тому інгаляційні дози РМ2.5 і, меншою мірою, елементарного вуглецю може бути вище у велосипедистів.

Велику стурбованість викликає потенційне збільшення смертності внаслідок нещасних випадків.

Ці дані свідчать про те, що налічується близько 5,5 разів більше трафіку смертей на один кілометр шляху на велосипеді, ніж на машині для всіх віків, і що їзда на велосипеді небезпечніше, ніж їздити на машині для всіх вікових груп, за винятком молоді (15-30 років), приблизно з 9 рази більше смертей серед тих, кого < 15 років, і у 17 разів більше смертей серед осіб > 80 років.

Все-таки це загальний сенс, якщо ви готові вкласти зусилля в неї.

Передбачуване збільшення тривалості життя однієї людини від збільшення фізичної активності коливалася від 3 до 14 місяців (табл. 6). Розрахункова тривалість майбутнього життя, втрачених через забруднення повітря (0.8–40 днів) і дорожньо-транспортних пригод (5-9 днів) був значно менше. У середньому, користь їзди на велосипеді приблизно в 9 разів більше, ніж ризики велоспорт, порівняно з водіння автомобіля для фізичних осіб, які здійснюють зсув, що розраховується як 337,896/(28,135 + 9,639). Приблизна кількість років життя заробив все-таки перевищили втрати при самій низькій оцінці фізичної активності порівняно з найвищою оцінкою забруднення повітря і дорожньо-транспортних пригод (переваги/співвідношення ризиків 2).

На трохи більш тривожним, зверніть увагу, ви можете знайти на короткострокові результати впливу згаданих у є наукова інформація про вплив забруднення повітря під час тренування? де це було виявлено, що відразу після фізичних навантажень, результати випробувань пізнання може бути нижче за забруднення вдихуваного хоча результати порівняння бігунів в країні проти бігунів у місті, і, здається, короткостроковими ефектами.

+362
Scott Denning 24 черв. 2014 р., 19:35:25

У моєму (обмеженого) досвіду, я вважаю, краще піти в магазин за порадою, яке взуття купити, ніж використовувати свої власні судження. У Великобританії існує безліч магазинів під назвою потогінною, які мають бігові доріжки в магазинах. Вони використовують ці бігові доріжки і повільно моушен-камери, щоб проаналізувати техніку бігу і проконсультують Вас за типом взуття купити.

Я думала, що це набагато кращий спосіб купувати взуття, ніж намагатися знайти взуття собі і вони знають, про що вони говорять. Я припускаю, що є подібні магазини для наших американських кузенів. Так в резюме, залишити вибір для тих, хто знає, про що вони говорять.

+309
bladematthewslp 16 трав. 2010 р., 22:04:11

Я розумію, що для витривалості треба робити, в крайньому випадку, близько 24 повторень у сеті. Більш, що занадто багато для будь-якої вправи, в тому, що він робить вправи неефективні або небезпечні? Робить, наприклад, один набір 70 віджимань ineffectivd або небезпечно; і, якщо це так, чому?

Спасибі.

+275
hamedfiras76 30 лип. 2018 р., 13:37:50

Я почав останнім часом працює. Це, головним чином, для створення моєї витривалості, коли я граю видів спорту, таких як футбол, теніс і т. д.

Поки я біжу мої кросівки. Коли я доберуся до приблизно 5 або більше, мої ноги починають хворіти. Напевно, тому, що я не годен, і не звикли працювати, і я, ймовірно, за це отримаю.

Подруга порекомендувала мені зробити правильні кросівки, але.

Я думаю, що кросівки будуть напевно краще працює, але це гарна ідея, якщо ви працюєте, так що ви можете стати краще в чомусь іншому? Не ноги з кондиціонером для комфорту та амортизації бігового взуття, а потім, коли я займаюся спортом, мої ноги не звикли працювати без них? Я повинен просто терпіти біль, щоб спробувати стан моїх ніг, щоб працювати в працювати в реальних умовах?

+186
MartynC 21 бер. 2017 р., 19:04:07

Чисто виходячи з щільності кисню, звичайним правилом є те, що ви втрачаєте 2.5% кисню на кожні 1000 футів (304 метрів) над рівнем моря. Це, ймовірно, не значимі для спортсменів, але і спортсменів світового класу, вона може бути істотною.

+119
polipolable 23 лют. 2014 р., 01:14:21
Одна з технік плавання.
+103
Nostalgene 14 черв. 2011 р., 11:10:33

Ваш поточний досвід має велике значення. Я, як правило, Почніть із зосередження уваги на основних з'єднань - присідання, жим, мертва, підтягування, прес-накладні - перше для того, щоб побудувати силу і, щоб не втрачати час в тренажерному залі. Це три рази в тиждень. В основному стартова програма Сила Марк Rippetoe (я б дав прочитати якщо новий), але з деякими невеликими відмінностями.

Коли ви вперше почати, ви будете отримувати дуже хороший лінійної прогресії від вашої ваги якщо ви їсте прямо і прибиваючи кожне тренування так це ідеал. Як прогресування сповільнюється, я перемикати людей на верхній/нижній спліт два рази на тиждень для кожного. Як і раніше, орієнтуючись на прогресування і переконавшись, що форма-це здорово. Ви можете почати, щоб додати більше обсягу тут, але зазвичай, якщо ти б'єш більше, ніж 10 повторень набору, вона занадто легка.

Якщо ви новачок, є приблизний план, щоб стежити за своєю перші 6 місяців до року.

Якщо ви більш досвідчений, я хотів підкреслити, бити все, два рази в тиждень, але обсяг виходить. Я виявив, що це дозволяє мені залишатися стрункою, переконайтеся, що м'яз отримує мало, а потім ще 48 годин на відновлення (а це приблизно скільки синтез м'язового протеїну посилюється в будь-якому випадку після тренування) і зробити більший прибуток.

Я послідовно додають близько 5 кілограмів м'язів через рік після першого курсу, куди я поклав близько 20-25 кг м'язової маси. Я в даний час 6'3" 225-230 фунтів і досить худий. Я міг би дати вам і показати вам всі вправи, які наука вивчає, що я базую свої тренування навколо від читання, але я знайшов, що так довго, як ви послідовні у кулуарах, як велика різниця, що одне тренування не проти ще незначна.

Дотримуватися програми. Вам важче або більше обсягу кожного тренування/сауна. З'їсти багато. Рости.

Ви можете вередувати скільки завгодно, але я знайшов більшість людей, які занадто сильно переживати з-за дрібних деталей, як повторень і ваги і частоти ті, які в кінцевому підсумку кинути або майже немає приросту в будь-який пристойний час. Ви можете бути різними, але це від 5 років досвід реального світу.

Сподіваюся, що це допомогло!

+86
saleem belto 7 серп. 2011 р., 09:20:31

Спалювання жиру зони-це нерозумно. Спринтери ніколи не тренуються в зоні спалювання жиру і розірвав. Високої інтенсивності вправ може збільшити ваш метаболізм довго після того, як ви закінчите навчання. Самий короткий відповідь, є вуглеводи, коли навчання припиняється спалювання жирів, а вуглеводів, як правило, зупиняє спалювання жиру.

+43
N V 19 серп. 2010 р., 01:29:52

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil