робити низькі рівні кисню ефект спалювання жиру і/або зміцнення м'язів?

Моя мета-втратити 8-ШПР. В даний час я важу 172-ШПР. З допомогою наступних вправ і білкової дієти, я втратив 10-ПДС досі, починаючи з серпня-1. Зрештою, я хочу зробити біг на довгі дистанції, і тому треба бути легше. у будь-якому випадку...

моя основна робота-вихід (4-рази / тиждень):
(-) вільний стиль з диханням кожен 3-й інсульт.
(-) плавати нон-стоп, дихання раз в 3 ходу, протягом 15 хвилин.
(-) вилазь з басейну, випити напій, решта за 5 хвилин.
(-) плавати нон-стоп, дихання раз в 3 ходу, протягом 15 хвилин.
(-) зробити.
Я дихаю, щоб поставити кисень у моїй крові. Потім моє тіло виробляє енергію шляхом з'єднання кисню з вуглеводнями, що я з'їв і зберігатися у вигляді жиру. Процес окислення викидів вуглекислого газу на дихання і теплової енергії. Вуглеводнів "горіти" є неефективним, в результаті чого деякі "ООН-спалили" за вуглеводні у вигляді твердих відходів. (Я думаю, що це правильно?)

Я можу дихати кожен 3-й хід нескінченно, і я віддаю перевагу цей стиль тільки тому, що це весело виклик. Але я, очевидно, більше кисню у крові моїй якщо я дихаю кожен 2-й інсульт. Більше кисню, безсумнівно, допоможе в процесі окислення. Таким чином, буде дихати частіше дозволяють мені більш ефективно спалювати жир в той час як я плаваю?

(1) буде дихати кожен 2-й інсульт прискорити втрату ваги?
(2) може дихати кожні 2-е зміцнення м'язів інсульту? чому?

+29
ArmySarge2 23 квіт. 2013 р., 16:53:03
34 відповідей

Ви можете використовувати файл Excel; таким чином, ви можете додати стільки стовпців, скільки ви хочете, і стільки рядків, скільки ви хочете, як добре.

Це портативний, і ви можете відкрити його на більшості платформ.

+957
vaggelas 03 февр. '09 в 4:24

Я пам'ятаю, як сидів у класі, де спортивний хлопець харчування (з Бірмінгемського університету) сказав, що це важливо, щоб поїсти після тренування, але протягом 30 хвилин. Ідея полягає в тому, що ви берете на себе більш ефективно вуглеводів, а це, в свою чергу, тримає свій рівень енергії вгору. Він сказав, що якщо ви не зробите це, то у вас будуть страждати м'язи швидше втома при фізичних навантаженнях, і ви буде страждати від зниження продуктивності м'язів.

Я завжди вважав, що їжа перед сном погано для вас, тому що їжа просто лежить в шлунку і не перетравлюються належним чином. Він сказав, що це займе чотири години, щоб переварити. Маючи це на увазі, я завжди чекаю чотири години після їжі перед сном.

Якщо ви дати час для їжі, щоб правильно перетравити те ви не повинні зазнавати будь-яких проблем.

+878
Dare Bonojo 11 черв. 2012 р., 05:15:58
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ні, як хлопці сказали вище, якщо у вас немає алергії і проблем зі здоров'ям, то протеїнові коктейлі цілком добре п'ється.

Але важливо додати, що не варто пити за будь-якого роду добавок, тому що занадто багато білка, особливо вітаміни і мінерали, які додають в більшість білків трясе-це погано для здоров'я і може навіть вбити вас.

Ви, ймовірно, потрібно близько 1 грама на фунт або 2,2 грама на кг м'язової маси тіла.

Для більшості людей, це становить від 40 до 70 грам білка в день. Рідко людині потрібно більше білка, ніж цей винятком можуть стати ті, хто наполегливо вправляється (або конкуруючих) і вагітних жінок, які повинні мати близько 25% більше.

Побачити гіпервітаміноз.

+863
Rebeckah Aubertin 26 лип. 2011 р., 16:52:43

Я можу тільки сказати, що працював для мене.

Пропустити станова тяга (і присідання, спина-розширень, і все, що працює нижня частина спини), поки він відчуває себе "добре". Ви будете знати, яке це. М'який біль пройде. У той же час, ви можете крен піни простягання, або просто відпочити.

Якщо ви відчуваєте себе добре, але як і раніше не впевнений, що це час, щоб повернутися в тренажерний зал, почніть тренування з дуже низькою вагою, і працювати повільно звідти з кроком в сторону на 20% нижче попереднього робочого ваги. Якщо щось здасться дивним, просто зупинитися і зайняти кілька днів.

Загалом, ви просто повинні навчитися прислухатися до власного тіла, і, щоб відрізнити Домс (крепатуру, яка не вимагає ніяких змін у тренування) від травм (що вимагає відпочинку, або регулювати ваші тренування).

+862
jnuk 24 вер. 2012 р., 20:52:21

Я б ризикнув припустити, що це пов'язано з здорового функціонування товстої кишки

http://www.helpwithcooking.com/nutrition-information/dietary-fibre.html

+856
Joseph Mwesigye 26 трав. 2017 р., 06:32:05

Я досі не мають однозначної відповіді для моєї ситуації, але я радий повідомити, що тепер, коли весна тут, я біг зовні. Тепер я не тільки на біговій доріжці, я не відчуваю оніміння.

Я все ще збираюся змішати в змінне взуття і бачиш в результаті ортопед. У той же час, я буду радий залишитися далеко, далеко від моєї біговій доріжці спортзалу.

Я написав це як відповідь у випадку інших подібних проблем; в надії, що вони могли б краще удачі на стежці і бігова доріжка.

+809
Jerdev1992 1 жовт. 2017 р., 23:28:18

Фізичні вправи можуть допомогти вам втратити вагу, але набагато більш важливим є хороша дієта.

Ви повинні почати дивитися, що ви їсте. Уникайте їжі з високим вмістом калорій, особливо закуски, соди або інших речей високе (рафінований) цукор. Якщо це допоможе, ви можете почати вираховувати калорії все, що ви з'їли і порівняйте їх з ваших щоденних потреб.

Важко змінювати звички, але ви, можливо, захочете, щоб перестати їсти лежачи перед телевізором. Це зробило б мене втомлює. Давайте вже втомлює ефект травлення, що зазвичай слідує за їжею.
Ви пробували їжі перекусити до тренування? Це може поповнювати свою енергію, але не робить вас дуже повні.

Немає ідеальних вправ для схуднення. Вони повинні бути весело, щоб тримати вас мотивованим. Робиш будь-яку вправу краще, ніж нічого не робити, в кінці кінців.

+790
Eskimo 17 серп. 2013 р., 21:09:56

Як я бачу, є дві речі: не бачачи результати, які ви хочете від виконуваних вами дій, і не розуміючи, чому сила не є лінійною.

Я збираюся атакувати їх у зворотному порядку. Погляньте на графік нижче:

enter image description here

Залежно від тренувального стресу, ваш організм занадто виснажений, щоб продемонструвати який-небудь сили. Він повинен відновити, або перебудувати себе, щоб впоратися з новими вимогами ви розміщуєте на ньому. Якщо ви не зрозумієте, як реагує ваше тіло, ви можете час наступного стресу, в той час як ви знаходитесь на вершині супер крива. Супер компенсація означає, що ви сильніше, ніж раніше. Коли ви у владі 10 років, цілком імовірно, тому що руки втомилися. Якщо ви продовжувати додавати Стрес, Ви будете в кінцевому підсумку отримати слабкіше, тому що ваш організм не може відновитися.

Коротше, ви праві, це не лінійний.

Ефективні Вправи

Думайте про тип стиснення ви хочете. Щипати-це не той же холдинг. Ротації теж не те ж саме, що тримає. Якщо ви хочете, щоб зруйнувати чиюсь руку, потрібно провести дуже важкі речі. Моя пропозиція полягає в тому, що ви не тренуєте свою владу більше ніж раз на тиждень, а в ідеалі після того, як ви тренуєте тягу.

 • Статичні пози: навантаження на панель як важких як можна тримати, і утримувати його як можна довше. Залишитися при такому ж вазі, поки ви можете утримувати її протягом не менше 30 секунд. Збільшити вагу і повторіть.
 • Висока репутація 1 рукою гантелі рядків. 350 тренування дуже ефективна: спроба зробити мінімум 50 повторів не більше 3 наборів. Коли ви можете зробити це, збільшити вагу і повторіть.

Ви можете робити статичний тримає на останньому реп тяги. Якщо ви не робите тягу, це може бути гарний час, щоб почати.

+742
Paulo Eduardo 1 січ. 2013 р., 00:11:27

Чи може людина з доброякісного пароксизмального позиційного запаморочення почав віджиматися,робити більше віджимань збільшує запаморочення аттакс?

+710
Joe Boe 27 січ. 2010 р., 12:10:56

Корисно використовує для шкали тільки до або відразу після тренування

Я не можу відповідати за те, що люди, яких я ніколи не спостерігала зробив, але є як мінімум одна законна причина для зважування себе тільки до тренування:

 • Перевірити прогрес у ваговій категорії в умови конкурсу (тобто якщо я можу пройти ваговій категорії в повній екіпіровці я не про що турбуватися при зважуванні)
 • Відстеження прогресу при виконанні вправи

Хоча я в першу чергу зосередитися на підготовці до пауерліфтингу, я як і раніше включати певні вправи, такі як віджимання, присідання, підтягування і т. д. Для мене набір закінчується, коли я не можу отримати ще один повний реп в. Якщо мій Репс спуститися, але моя вага йде вгору, що ще може бути загальне поліпшення.

У будь-якому випадку, це число зберігається окремо від ваги, який я використовую для відстеження загальної втрати ваги. Мій повний вага спорядження може бути до 10 кг важче, ніж мій ранковий контроль ваги за рахунок утримання води і вага редуктора. Мета зважування себе просто до тренування просто для відстеження мого прогресу в тренуваннях-і це особливо важливо, коли я роблю масу тіла працювати.

Корисний чохол для зважування себе кілька разів

Процес виготовлення вага до змагань іноді потрібно зневоднювати себе досить довго, щоб зробити свою вагу. Ці люди вже сиділи на дієті з допомогою звичайних засобів і зусиль, щоб отримати ці останні кілька фунтів означає, що вони повинні потіти або виплюнути надлишки води, поки вони не потрапили в створ воріт.

За цей час спортсмен буде важити на себе кілька разів, щоб побачити, наскільки близько до своїх воріт вони стали. Після того, як спортсмен важить, вони починають процес регідратації і refeeding себе, щоб вони могли бути в кращій змагальної формі (і більше їх важать у вазі на кілька фунтів).

Спортсмен може зменшити аж на 2-3% від їх маси тіла безпечно, використовуючи цей процес, але я бачив випадки, коли він пішов погано. Поганий процес регідратації коштувати моя подруга кілька фунтів на платформі, як у нього пронос. Намагаючись зменшити більше, ніж ваше тіло може впоратися потребує госпіталізації, щоб повернутися до належного медичного. Нижче наведено кілька ресурсів, які докладно правильний спосіб зробити це:

Масштаби наркоманії

Є ті, які заходять надто далеко по шляху за аналіз. У цьому сенсі зворотний зв'язок від масштабу-це більше схоже на залежність, чим вона корисна зворотний зв'язок. Поки ваша вага може змінюватися в ході тренування, його зазвичай не досить, щоб що-небудь вплив. Якщо ви бачите когось стає на ваги кілька разів під час тренування, вони швидше за все щось робите неправильно.

+688
1a1a11a 19 вер. 2010 р., 17:10:11

При запуску в холодну погоду я рекомендував дихання через рот з самого початку і знайти його краще робити так.

Це також допомагає зробити деякі розминки в приміщенні першого і термобілизна, так що я не запустити холоне в жилах.

+679
tvdster 28 трав. 2012 р., 04:55:11

Я займаюся бігом вже майже більше, ніж пару місяців. Я використовую для запуску І але я думаю, я був не дуже підходять, так не може працювати більше 5 хвилин. В цей раз я вирішила, що не здасться і буде мати досить витривалості добре, щоб запустити 10k.

Проблема я особа є те, що я не в змозі бігати щодня. Я відчуваю біль у ногах (гомілку і литкові м'язи), якщо я намагаюся, і я не здатний тривати більше 2-3 хвилин. Але якщо я втікаю на інші дні,я відчуваю себе легкої хворобливості протягом перших декількох 100 метрів, а потім він іде.

Я можу працювати близько 25-27 хвилин і я біжу приблизно близько 3 кілометрів. Я знаю, що я не намагаюся тиснути занадто сильно, я думаю, я слідувати 10% правило. Я роблю розтяжку до і після пробіжки.

Я впевнений, що я роблю щось неправильно тому що я читав, що інші люди можуть бігати по 5-10 кілометрів з легкістю щодня.

Іншою проблемою я стикаюся не в змозі збільшують витривалість, так як я дуже повільно йде з-за втрати дихання. Я намагаюся правильно дихати.

Я чоловік, 68 кг ваги і 5'7". Я з Індії. Я читав люди говорять про те, власне взуття з деяких спеціалізованих магазина для бігу. Я не бачив нікого навколо. Так, я не впевнений, якщо я використовую правильне взуття. Але я думаю, що вони зручні. Також, я йду в парк з твердим покриттям, не бетон, але цегла разом. У мене є можливість піти до іншого з бетонної поверхні.

Отже, мої запитання, що я повинен зробити, щоб мати можливість запускати щодня, як я дійсно хочу, щоб побудувати витривалість. В 2 місяці, в 3 км-це трохи розчарування. :(

Дякуємо приймати час прочитати це. Це може бути повторюваний питання, але я не міг знайти, якщо ж питання було розглянуто в якій-небудь інше питання.

+622
Cornelia Borlinghaus 11 лип. 2016 р., 12:05:27

По-перше, нічого не наїдайтеся перед сном. Це викличе вашої травної системи і буде впливати на ваш сон.
Подивитися цей відповідь: важка їжа на ніч впливає на сон і більше

Крім того, я здивована, що ви знайдете вправи перед сном корисно. Це суперечить всьому, що я коли-небудь чув. Але в порівнянні з усім іншим ви описуєте, зміна це не може зробити великої різниці.

Я б припустив, що ви намагаєтеся зосередитися на зустрічі кожен з таких куль з поради та рекомендації для кращого і більш глибокого сну. Я досліджую цей матеріал для того, щоб написати коротку статтю про це (нижче). Я зробив все можливе у перекладі на англійську, тому, будь ласка, ведмідь зі мною. І як завжди ніяких обіцянок з приводу ефективності моїх пропозицій, але дати йому спробувати.

Багато що з цього виходить із документально враження, а також актуальні наукові дослідження - але це завжди так, коли мова йде про полях psycologically основі. Так що читайте це як пропозиції та не доказ, але пам'ятайте, що це займе час для вас, щоб побачити результати.

Останні 4 години до сну надають величезне значення на якість сну і здатність заснути, але що ви робите протягом дня також має значення.

Щоб зробити список для гарного сну:

 • Уникати стимуляторів.
  напої та страви, що містять кофеїн (такі як кава, газовані напої, чорний чай і какао); курити, дивитися телевізор, завдань та аналогічна діяльність, яка активує ваш мозок

 • Є темні і злегка охолодженим спальні - 16-18 градусів, ймовірно, буде оптимальним

 • Бути голодним, ні ситим, коли йду спати
  Якщо ви голодні, або спраглим, тобто шматок фруктів або стакан молока або соку. Травлення після рясної їжі буде заважати ваш сон

 • Не п'ю алкоголь.
  Якість сну, Якщо ви засинаєте значно знижується; його порівнюють з штучної анестезії, що є "помилкового сну"

 • Повітря попередньо спальня

 • Встати з ліжка вночі, коли ти не можеш замість сну дивилася в стелю протягом кількох годин. Прогулянка навколо трохи, випий склянку теплого молока і лягти спати знову через 10 хвилин.

 • Не лягайте спати, якщо ви не втомилися - навіть якщо ви не вставати рано.

 • Тьмяне світло у вашій спальні, принаймні, за годину до сну.
  Тіло говорить, щоб настроїти режим сну і повільно передачі вниз - ми побудували, щоб спати, коли сонце йде вниз після всіх

 • Вставати в той же час кожен день, включаючи вихідні та святкові дні!
  Нехай він змінюється тільки +/- 1 година, навіть якщо ви заснули пізно. Тіло повинне звикнути до фіксованої ритм під час сну

 • Бути фізично активним протягом дня, щоб додати природну сонливість.

 • Взагалі не спати вдень, навіть якщо ви не можете спати ночами
  НПД протягом дня просто в нескінченному циклі, що не міг спати ночами. Післяобідній сон повинен тривати не більше 20 хвилин, якщо це необхідно.
  НПД не все так погано, хоча вони являють собою відмінний спосіб для людей, які не можуть отримати повний нічний сон, як спортсмен моряків. Якщо ці люди приймають по 1-годинної або 2-годинний денний сон, коли можна кілька разів на день, це буде набагато корисно і дасть їм набагато більше енергії, ніж уникнути НПД і тільки наприклад 3 години сну один раз в день.

 • Не дивитися на годинник, коли ви прокидаєтеся вночі.

 • Не хвилюйтеся, в той час як в ліжку.
  Уникайте будь-яких думок від вашої роботи або діяльності день з тобою в спальню. І не працювати або сидіти біля комп'ютера до кінця; завжди дати собі кілька годин, щоб охолонути перед сном. Ви повинні дати свій розум відпочити для того, щоб повноцінно відпочити вашому тілу.

 • У концерну "час" або "проблема годину" кожен день у другій половині дня після роботи.
  Використовуйте його, щоб продумати кожну турботу і проблема, запишіть, що ви повинні пам'ятати на завтра, так що ви можете перестати думати про неї, і переконати себе, що це може почекати. А потім знайти хорошу книгу, щоб в кінці дня замість телевізора.

 • Прийняти гарячу ванну перед сном.
  Але чекати годину перед сном після ванни, щоб дозволити температурі тіла попередньо відрегулювати.

 • Завжди тримайте ж eveningly / нічні підпрограм, так що тіло знає, що перед сном кошти.

 • Використовуйте затички для вух і маску для очей

 • Використовувати тільки в спальні для сну - не працює, або дивляться телевізор

 • Прибирати - брудний спальня підкреслює вас, а того заспокоює

 • Переконайтеся, що у вас є хороша ліжко
  Хороша якість, правильний тип матраца сторона ви, хороша подушка і м'яку ковдру

 • Дивитися з медикаментозним сном
  Тривале застосування снодійних і т. д. в результаті навіть погіршився сон

 • Тримайте ручку і папір поруч з ліжком
  Щоб записати думки і проблеми, що викликають нічні пробудження ДБЖ. Потім переконати себе нехай це почекає до ранку

 • Уникайте яскравого світла, коли ви знаходитесь в нічний час.

 • Уникайте активної діяльності перед сном psysical
  Вправа підвищує пульс і кров'яний тиск, і організм виробляє стресові гормони і глюкозо для отримання енергії. Адреналін, зрештою, відправили до кожної м'язі, щоб бути готовим для виконання.

 • Ведіть щоденник сну - спробувати картографічне все, що відбувається, щоб отримати огляд того, що сталося, коли ви були хороший і поганий сон

З цих джерел (в Данії):
https://www.sundhed.dk/Artikel.aspx?id=12095.1
http://www.regionh.dk/NR/rdonlyres/58A54878-BC62-4C9B-B556-F4CB6C0070C/0/Afrivningsblok.pdf
http://www.sovbedre.nu/gode_r%C3%A5d.asp http://www.netdoktor.dk/tema/soevn/gode_raad.htmhttp://www.isleep.dk/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=8
http://www.xn--bedresvn-b5a.dk/Нарешті, не рахувати години, які ви збираєтеся спати. Це якість сну, а не кількість, що має значення. Я багато чула про людей, які тренуються їхні тіла треба менше спати і використовувати замість короткого інтенсивного спить.

Зверніть увагу на безсоння

Вчора я бачив датський документальний фільм про те, що робити з безсонням. Вони сказали, що найголовніше було зробити в стислі терміни для використання спальні. Е. Р. правило, що може тільки бути в вашій спальні по 8 годин в загальній складності - а якщо ви спите чи ні. І тримати це ті ж 8 годин кожен день, тому ви встаєте в той же час кожен день.
нібито це змусить тіло усвідомити, що спальня призначена для сну.

+619
JoeTheKid 3 груд. 2010 р., 04:04:33

При поєднанні дієти і втрати ваги, важливо вирішити, як ви збираєтеся вимірювати прогрес.

Ваші міркування правильні. Шкала буде рухатися повільніше, коли тобі стають сильнішими при втраті ваги. Ви можете навіть втратити жир і набрати вагу!

Є кілька очевидних відбір на цю заяву:

 • Це все залежить від вашої відправною точкою.
 • Люди з низьким рівнем м'язового розвитку буде будувати м'язи набагато швидше, ніж люди з помірним або розширене м'язове розвиток.
 • Швидкість втрати ваги залежить від того, скільки зайвого жиру ви маєте.

Якщо ви подивіться на деякі з організму перетворень на fitocracy, ви знайдете велику кількість жінок, які насправді додатковий вагу в той час як їх одяг підходить краще і виглядав тонше. Природно, якщо у вас багато жиру, щоб втратити, ви будете втрачати вагу, перш ніж ви зробили.

Переглянуті Цілі

 • Зосередитися на втрати жиру. Масштаб може або не може рухатися так, як ви хочете в будь-яку тиждень, і ви ні разу не чит. Однак, ви могли помітити, ваша одяг стає вільніше.
 • Робити регулярні виміри. Виміряйте розмір вашого шия, руки, груди, ABS, стегна, ноги раз у тиждень. Ви повинні бути втрати дюймів за раз, і більш жирний частин ви повинні стати більш пружною. Це ваш #1 перевірте, щоб переконатися, що ви робите, це працює.
 • Взяти щокварталу фотографії прогресу. Навіть 1 місяць це занадто рано, щоб дійсно побачити, як прогрес йде, але після 3 місяців, що ви повинні побачити деякі відмінності.

Шкала є корисним інструментом, в той час як втратити вагу, але якщо вона починає рости і ваша одяг краще, це означає, що ти набрав більше м'язів, ніж ви втратили жир. Якщо шкала читаючи однакову кількість, то курс приблизно такий же. Якщо шкала йде вниз, то ви втрачаєте більше жиру, ніж м'язів.

Втрата жиру не є лінійною

Ви можете знайти кілька тижнів, де жир, здається, танути, а потім кілька тижнів, коли здається, що ви ніколи не будете втрачати жир. Ось чому я рекомендую мати більш ніж один спосіб вимірювання прогресу. Ви також знайдете, що Ваги, що доповідь вміст жиру в організмі є не точними. Легко впасти в депресію, дивлячись на цифри ваг, коли в дюймів, ви втратили розповідають реальну історію.

Як ви станете стрункішими, вам доведеться скорегувати свій раціон, щоб продовжувати прогресувати. Тому що, як ви втрачаєте загальну масу, ваш метаболізм знизиться, тому що вона не повинна підтримувати всі зайві жири. Це означає, що кількість калорій необхідно для підтримки фізичної активності і втрачати вагу знижується з плином часу. Це очікувалося, і вам доведеться перерахувати ваші вимоги кожні 5-10 кілограмів ви втратите.

+608
Joe smith 29 лист. 2010 р., 21:54:06

Ви говорите, ви новачок в бігу так, перш за все, вашому організму потрібен час для адаптації. Ваш хід дій буде трохи відрізнятися, що працює на повільній швидкості, ніж коли швидко біжить або біг на довгу дистанцію. Я знаходжу, що я, як правило, мають більше зсутулившись позі, коли на повільно бігає, ніж я під час бігу в темпі гонки. Він міг щось робити зі своїми тренерами. Зробити аналіз ходи зробив і переконайтеся, що ви носите правильні кросівки для бігу стиль. А за 10к тренування необхідно урізноманітнити своє навчання як @Ентоні Бариш до sys. Суміш довгим повільніше працює з більш короткими, більш інтенсивних інтервалів і швидкості роботи на трасі. Трохи кращий рада, яку я можу дати вам нарощувати поступово. Не робити занадто багато занадто швидко. Я був натхнений, коли я почав бігати, так що зробив цю помилку і закінчили тим, що мали всякі проблеми з колінами і постійно відчуваючи болю. Немає справді 'під одну гребінку' відповіді, коли справа доходить до бігу, так як всі люди різні. Просто прислухайтеся до свого організму і дізнатися, що краще для вас. Ви скоро поліпшуватися з часом, як ваше тіло адаптується, і ви будете в змозі зробити більше, не відчуваючи втоми або болю

+554
festoney 8 1 вер. 2012 р., 07:31:38

Зазвичай це відбувається, коли м'язи звикли, не нагріваючи занадто велику вагу або дуже втомилися після важких фізичних вправ і кричить на глюкозу.

Вони зігрілися до тренування - з підходу низький вага / висока репутація, щоб накачати кров у них.

+542
Anton Dutsov 20 жовт. 2018 р., 15:57:37

Я думаю, що ви намагаєтеся протягнути голку надто багато, та я ґрунтуюся на пару, що ви сказали:

Я 5'8" @ 137lbs намагаюся набрати вагу, але намагається залишатися в тонусі.

Я зробив деякий прогрес в силі , але застоявся в деяких областях (присідання, жим лежачи). Це нормально?

В якості порівняння, я на кілька дюймів вище тебе і вага 185, приблизно на п'ятдесят фунтів більше, ніж ви. Я схильний підстрибувати навколо між 10%-15% жиру в організмі. Незалежно від того, я ледве вище тебе і вагу набагато більше, ніж ви, і мені підходить розмір середній сорочка. Я жодною мірою не натякаю, що у нас однакові типи тіла або що я "нормальна", а просто дати опорну крапку в розмові, тому що я думаю, що потрібно додати багато м'язової маси.

Це дуже важко зробити "пісне вигоди", до того, що це просто не варто намагатися. Чесно кажучи, єдині люди, я бачив, як надійно досягти цього використовували анаболічні стероїдні добавки.

Є загальне заяву, круглу в Нью-ліфтерів:

Прикуешь себе до присідання в стійці, випити галон незбираного молока кожен день, і подзвони в рік.

Є не багато магії в цьому, я впевнений, ти це вже знаєш, але ти сподіваєшся, / вважаючи, що ви можете уникнути реальності. Це хреново, але ти не можеш.

 1. Нарощування м'язів, тривалий термін, краще для спалювання жиру, ніж аеробні вправи. Дієта перевершить всі, але на пункті #2.
 2. Вам потрібно підняти важкі і їсти надлишок калорій, щоб стати сильніше більше. Це хреново, ви отримаєте трохи жиру, але ви повинні визнати, що. Це не означає, що ви повинні бути на 500 калорій в день понад бюджету. Точну суму не помер, але відомо, що ви не можете бути в дефіцит калорій. Прибивання кількість загиблих на кожен день неможливо, тому потрібно пройти трохи.
 3. Після того як ви отримали значну кількість сил/розмір протягом місяця, підтримання ваги, яку ви піднімаєте, включити інтервальні тренування і тягнути свій раціон. Вам втирають 1-2 фунтів в тиждень. 8 кг за два місяці-це величезна різниця: для вашого тіла, це приблизно 6% жиру гойдалки.

Якщо ви намагаєтеся, щоб залишитися в "м'язову маси" режим, в якому ви хочете отримати великий, але не хочете набрати вагу, ви в основному тупцювати на місці вічно, як ви зараз. Вам не треба з'їсти чізбургери кожен день, але якщо ви піднімаєте важкі потрібно спати і їсти багато, щоб зробити більше. Ліфт, як божевільний людина протягом 3-4 місяців, скраб МГО протягом 1-2 місяців, змити/повторити.

+538
Samuel Dauzon 25 лют. 2012 р., 02:10:19

По-перше, витративши 10 років на вивчення біомеханіки, реабілітації і т. д і т. д.. дякую вам за знайшли час, щоб виховувати себе.

 • Які види травм ви постійно і що викликає їх? Я може бути в змозі запропонувати деякі загальні рекомендації.

Як говорити про книги


 • Я дуже рекомендую "основні показники виконавця Mark Verstegen" ви можете знайти він за 2 $на Amazon.
 • Також погляньте на наступній сторінці. У рубриці "Популярні теми", ви знайдете величезну кількість динамічної розминки, предреабилитационный та області спеціальні вправи.

  http://www.coreperformance.com/daily/movement/


 • Нічого сіра готувати ще один фантастичний ресурс. Ця людина геній.

  http://graycook.com/

 • Він пропонує як базові, так і медичний рух екрани забезпечують швидкий спосіб виявлення дисбалансу.

  Ознайомитися з його функціональними екрані руху (ФМС)

  http://www.graycookmovement.com


Сподіваюся, що вони допоможуть. Якщо вам потрібно більше або у вас виникли питання, дайте мені знати. Удачі!

+520
Rodel MARCOS Zschwuarzenegger 22 бер. 2014 р., 23:01:07

Так, поліпшення станова тяга сприяють поліпшенню присед. Обидва ці руху штанги тренувати спину і ноги.

Проте, будь ласка, розглянути питання про "перших трьох питань" , коли ви бачите менше прогресу, ніж ви хочете чи очікуєте.

До речі: сквот не може бути правильно зауважив один чоловік; потрібно дві людини-один для кожного кінця штанги. І, якщо ви не присед і самосели допомогти вам, то залишайтеся з барі; не запорука повністю і залишити його в своїх руках.

+438
Ainagul1234566 19 трав. 2013 р., 11:28:22

Я б сказав Ні. Відстань марафоні вимагає іншого підходу до працює, ніж на більш коротких відстанях. Тому що накопичується глікоген в м'язах триває не більше 35 км, навіть в елітних бігунів, ви повинні тренувати ваше тіло, щоб зберегти глікоген і використовувати замість спалювання жиру. Для цього потрібен інший вид тренувань, ніж ви могли б зробити на короткі відстані, не обов'язково легше (хоча це може здатися спочатку), але різні.

Я не кажу, що це неможливо зробити (я зробив це), але дуже малоймовірно, якщо ви не дуже обережні, щоб не йти на які-небудь цілі, просто щоб закінчити. Хитрість полягає в тому, щоб тримати ваш пульс дуже низький, від 60 до 65 відсотків від максимальної частоти серцевих скорочень, і навіть тоді немає ніякої гарантії, що ви закінчите. При такому низькому темпі ви будете спалювати жир, і майже немає глікогену. Недоліком є те, що він буде почувати себе, як абсолютно неконкурентноспособны, не дуже варто робити під час гонки. Я зробив це в якості навчального виклик самому собі, щоб побачити, якщо це навіть можливо.

+416
Juliana Karasawa Souza 5 лют. 2013 р., 02:16:31

Я не впевнений, наскільки інтенсивним вашого плавання і їзда на велосипеді сеанси, але якщо відповідь буде "помірним" або менше, то спробуйте створити кілька підпрограм ВИИТ навколо плавання і їзда на велосипеді.

Приклад-то ви могли б спробувати б 25 хвилин сеансу щось на зразок...

 • 5 хвилин помірним зусиллям розминки круглі.
 • 10 раундів за 30 секунд максимум зусиль плавання/велоспорт і 60 секунд помірних зусиль.
 • 5 хвилин помірним зусиллям охолонути круглий.

Ви хочете щось пищить за вас, поки це відбувається, так що ви не повинні дивитися на телефоні і для цього я хотів би запропонувати безкоштовний додаток під назвою "IntervalTimer". Звичайно, є багато інших способів, щоб мати щось, щоб ви знаєте, коли, щоб переключитися між інтервалами, але це тільки моє припущення.

...

На стороні живлення речі, переконайтеся, що ви отримуєте достатньо білка (в 1,5-2 рази свою Вагу кг протягом дня) і кальцію, щоб допомогти дати вашим м'язам і кістки, що їм потрібно. Ви також можете спробувати добавки з креатином, так як сприяє подальшому зміцненню м'язів і дає енергію.

+394
KnyazVladimir 25 жовт. 2014 р., 03:49:17

Основним обмеженням тут є те, що кисень ви вдихаєте, перш ніж занурюватися, споживає ваші м'язи, як ви плаваєте. Чим більше енергії ви використовуєте, тим швидше ваш кисню виснажує, і це те, що викликає "блін, мені потрібно піти вгору і знову дихати" почуття.

Кращий спосіб поліпшити свій підводний відстані, щоб вивчити кращі методи, тобто, цей метод найбільш енергоефективними.

Продуктивність, як очікується, знизиться з віком, але оскільки ви нам не сказали свій вік, я б не використати його за замовчуванням в якості пояснення. Де я плаваю, є пенсіонери, які будуть плавати мене з переломом стегна, просто тому, що вони знають свою справу.

Якщо у вас є можливість, запишіться в плавальний клас для середнього і досвідчених плавців, і вони покажуть вам мотузки. Конкурентні плавці в значній мірі залежать від того, найоптимальніший метод з точки зору відстані для кисню-вартість кожного мазка ставлення, і вони будуть ясний більше половини довжини басейну після занурення з ногою-диск тільки.

+387
Franck Tassembedo 13 черв. 2011 р., 18:43:17

Щоб додати ще кілька деталей до інші відмінні відповіді:

Я чув про субсидіарну бачив складні і регульовані лави не вийде, тому я не можу рекомендувати їх. Проста лава не займають багато місця і вона працює просто відмінно в якості загальної вітальні.

Є безліч досить правдоподібно одноногі присідання рухів, які будуть тримати вас зайнятий під 100кг навантаження, якщо це закінчує тим, що його стосується.

+370
RusKil 16 жовт. 2013 р., 23:25:27

Додати креатин в добавках. Він допомагає швидко відновити порвані м'язи... :D Ви можете знайти деякі деталі тут...

+330
Amator Silvarum 1 трав. 2016 р., 05:33:53

Я чула, що біг може бути стресом для тіла (коліна, наприклад), якщо все зроблено в надлишку, і що деякі люди навіть потрапляють в аварії.

Яка рекомендована тривалість часу для роботи, якщо хтось хоче тримати від проблеми ?

+219
Danielle Hatten 8 лип. 2016 р., 21:46:31

Я нещодавно дивився відео фітнес-ютубер про його випробування часто його 1ПМ (приблизно кожні 6-8 тижнів), який замінить один з його звичайних тренувальних днів. Він робить це шляхом розрахунку його 1ПМ, а потім намагається підняти з друзями хлопчика. На жаль, він не каже, чому він це робить. Я не буду включати відео, тому що воно не англійською і не сприяють сам питання інше, ніж давати контекст, чому я задаю питання в першу чергу.

Коли тренування в бодібілдингу-як мода (навчання за hyportrophy і набирає розмір м'язів), слід перевірити свої 1ПМ часто? Якщо так, то чому? Які переваги, що (за винятком, може бути підвищення свого его)?

+219
Muskan Honey 14 черв. 2011 р., 14:17:23

Я зламав ключицю на початку квітня, що в результаті я перенесла операцію, щоб відновити пошкодження і металеві пластини вставили. Мені дали ясно вчора повернутися в тренажерний зал і сказали, що я можу зробити, раз вага так довго, як я не більше ніж зробити це.

Є у кого-небудь пораджу тип вправ, що я міг зробити, що не зашкодить моєму плечу, але допоможе мені ще раз наростити м'язову масу?

+199
Vladimirrrrrrr 2 вер. 2011 р., 11:34:42

Близько 10 місяців тому у мене потягніть вгору бар будинку.Він був дуже товстий.У мене були проблеми розмахнувшись.Я не міг зробити один підборіддя на нього.Однак після декількох днів спроб я зміг зробити підборіддя.Потім я продовжував тренуватися, підборіддя злети і приблизно через 2-3 місяці або більше(я не впевнений),я б міг зробити близько 9 потягування за раз.Але після цього я втратив інтерес до неї і не практикувати його протягом приблизно 6 до 7 місяців.Кілька днів тому я намагався зробити потягування.Я встиг зробити 6 і кожен наступний день кількість зменшується.Сьогодні я був просто в змозі зробити 3.5.Як я можу знову збільшити це число? За скільки часу я повинен практикувати? Я повинен практикувати кожен день?Я можу зрозуміти, що я не можу зробити стільки потягування як раніше з-за відсутності практики, але чому зменшується кожен наступний день?Будь ласка, керівництво мене.До речі, мій вік 16, якщо це має значення.

+173
AndreyVorobay 11 груд. 2011 р., 21:08:06

Мені 15 років і влітку я тренувався з гантелями, і я тільки працюю мої руки прямо зараз. Останнім часом я відчуваю біль в моїй нижньої частини спини і шиї (яка у мене є зворотна кривизна), але я хотів би знати, якщо ця біль-це побічні ефекти від роботи руки. Мені потрібно, щоб почати працювати іншими частинами тіла?

+160
Vipul Paralikar 9 лист. 2015 р., 03:28:29

Мій досвід як особистий тренер, я б сказав, що незалежно від 180 точності, якщо ви не відчуваєте запаморочення, нудоту або головний біль, то ви не перебарщиваете свій біг. Більшість з огрядних клієнтів, які у мене навчаються, як правило, відчувають запаморочення або нудоту, коли я натиснув занадто сильно.

Той факт, що ви не втомилися після всього за 17 хвилин, не про що турбуватися небудь. Це може просто означати, що ви до сих пір не дуже сприяє кондиціонером, та/або це може бути, що ви біжите в темпі, який є просто занадто швидко для тривалого стійкого вигину.

Головне, щоб зосередити увагу на це повідомлення вашого тіла. Тіло має спосіб кажу вам: коли він не щасливий і ви будете знати, коли це так. Так довго, як ви прекрасно себе почуваю після бігу і нічого більше втомилася, то все в порядку.

+148
Marisa Lindley 9 лип. 2011 р., 02:05:10

Кращий спосіб схуднути-це рахувати калорії, це краще, тому що він завжди працює і тому що це змушує вас зрозуміти, що ви повинні їсти, А що не можна. Звичайний чізбургер Макдональдс-це 300 ккал, з'їсти два обіду, а ви ні калорій, і ви будете голодні в годину!

Якщо ви почнете підраховувати калорії, ви помітите, що ваш нинішній раціон і хреново, що ти дуже навряд чи, щоб втрачати вагу. Те, що ви їсте дуже енергоємний, щоб зробити вас повною на рівні калорій, ви повинні бути на.

Необхідне вам щоденна кількість калорій, розрахованих із свого статистика 2344 ккал/добу, це без фізичних навантажень. Додати 160 ккал за кожну милю, яку ви бігати і 120 за кожну милю ви йдете.

Отримати деякі підрахунок калорій додаток (Я люблю фітнес) і почати вводити те, що ви їсте, маючи дані продукти харчування дуже допомагає! Спрямовані на харчування 500-750 калорій менше, ніж вам потрібно в день і ви побачите стійкий, втрата ваги.

Чим гарний підрахунок калорій є те, що вона працює незалежно від того, що калорій ви їсте, так що в теорії ви не повинні думати про це (але на практиці, ви дізнаєтеся, що є розумні, А що ні). Дійсно, єдиним недоліком є те, що це трохи громіздким, щоб завжди записуйте, що ви їсте.

Води, білка, тягарів не важливо до втрати ваги, але гарні в інших відносинах.

Крім того, 200 BPM-це дуже високий рівень! Мета близько 160-180 в середньому, і робити свої екстремальні 200 БМП виконується кілька разів.

+115
Nick Luxton 29 серп. 2013 р., 21:30:32

Є багато людей, які дуже добре розвинені АБС, але у них немає шести кубиків. Це тому, що, як і багато інші відповіді врахуйте, харчування відіграє ключову роль.

Показуючи шість кубиків передбачає, що м'язи видно, і тому, що ви визначаєте кількість жиру на вашому животі. Так що на мій погляд, головне, що ви повинні зосередити увагу на це вправа, що допомагає спалювати жир, не потрібно локалізованих нарощування м'язової маси. Спробуйте включити біг в свій розпорядок.
Бокс також може бути діяльністю з великою вигодою для вас: вона має багато елементів кардіо тренування в поєднанні з кроками, які серйозно ліпити м'язи живота і спини.

+102
udfmsstxa 11 вер. 2011 р., 21:29:58

У мене були проблеми з запалення окістя, це моя група, і дуже болять кісточки / коліна до від довгих до.

Для того, щоб спробувати запобігти це, я перемкнув приземлення на п'яту при бігу приземлятися на подушечки пальців ніг. Це допоможе привести до правильного запущена форма? Я повинен спробувати щось інше?

+76
Mike Richards 26 вер. 2010 р., 15:51:58

За останні 2 місяці або близько того робите важкі присідання (200 фунтів - 262 кг) у мене часто були болі в колінах. Протягом останніх 2 тижнів, це був особливо наполегливим і, здається, в основному в лівому коліні. Я зазвичай болять після тренування, особливо в ногах і попереку, але й біль у коліні, схоже, зберігаються довго після того, як болі підуть.

Яке це? Ну, це на передній стороні ноги, по центру трохи нижче колінної чашечки. На "нижчі" в сенсі "у бік моєї ноги", а не "ближче до кістки". Важко описати відчуття точно. Це тягне/відчуття печіння. Він відчуває себе трохи інакше, ніж м'язи болючість в іншому місці, але я не відчуваю, що щось шліфуванням або шабрением або виштовхування. Це не "гострі" болі.

Наскільки інтенсивність йде, це не болісно. Насправді це досить м'який, що я відчуваю, що я міг би ігнорувати його, коли присідаю зі штангою і продовжувати виконувати мої тренування, як і планувалося. Я просто не впевнений, що це хороша ідея. Це досить погано, хоча це більш ніж хвилин це дуже неприємна думка.

Я не відчуваю ніякого болю, коли стоячи, сидячи або ходьбі. Я не відчуваю це всякий раз, коли я піднятися/опуститися на всіх. Встаючи зі стільця, ходьбі вгору або вниз по сходах, і звичайно, коли роблю присідання. Я теж відчуваю це, коли працює.

Я спробував пропустити пару тренувань, і, хоча біль поступово ставати краще з плином часу, 5-6 днів-це не досить, щоб позбутися від нього, і він приходить назад, коли я повертаюся з тренування. Я був більш або менш ігноруючи це за минулий місяць або так, але оскільки це тепер заважає мені бігти, я отримую більше хвилює.

Я також спробував з допомогою поролонового валика на м'язи навколишні коліно (але уникаючи самого коліна). Це, здавалося, допомогти з якоюсь іншою біль/біль у мене були, але не з болю в коліні.

Я на 95% впевнений, що біль викликана моя навприсядки. Це завжди стає гірше під час/після присідання. Я присідати трохи нижче паралелі, з плечем-ширину позицію і мої ноги вгору приблизно на 15 градусів. Я намагаюся тримати коліна після 15 градусів напрямок, вказуючи у бік моїх ніг, коли я приходжу. Історично я зробив 5 сетів по 5 повторень, але останнім часом я роблю 3 підходи по 5. Я відпочиваю близько 5 хвилин між сетами.

Отже, чи варто турбуватися з цього приводу, якщо так, то як мені впоратися з цим? Це ймовірно, що я роблю щось неправильно? Я повинен взяти пару тижнів відпочинку від присідання і бігу? Ігнорувати це і продовжувати? Значно підступ і працювати так, моє тіло адаптується? Звернутися до лікаря? Я знаю, що ви (ймовірно) не лікар і не має право давати медичні поради. Я просто сподіваюся, щоб з'ясувати, якщо це (1) ігнорований, (2) заклопотаність, але щось, що може бути вирішена за період спокою і/або dealoading або (3) велика проблема, мені потрібна професійна допомога.


Оновлення 2011-09-09


Оновлення: я бачив вчора лікар-остеопат. Він сказав мені, що мої сухожилля і зв'язки були в порядку. Насправді він сказав: "Ваші зв'язки виглядають так, наче вони побудовані, щоб взяти велике покарання!". Він поставив діагноз пателлофеморальные больовий синдром АКА "бігуни коліно". Він сказав мені, що всередині моє коліно стала грубою. Він прописав Р. В. Ч. Е. (відпочинок, лід, стиснення, піднесення), а також двічі на день розтяжка для схуднення, і зваженого розширення ніг 3 рази в тиждень. Він також запропонував мені взяти ibuprofin, особливо якщо я нічого не зробив, щоб посилити мої коліна. Він сказав мені, що одужання може зайняти 6 тижнів і більше, але зателефонувати йому, якщо я не бачу суттєвої різниці в кінці місяця.

Тому в даний момент я збираюся дотримуватися звичайної лікар дав мені на найближчі 6 тижнів або близько того, і не присідання, станова тяга, і працює. Я буду продовжувати робити все решта вправи я роблю (жим лежачи, накладні преси, рядків і підтягування). Я також можете спробувати плавання, якщо я відчуваю, що роблю кардіо (але я поганий плавець). Після того, як я відчуваю, що я одужав, я почну присідання з близько 50% вага я востаннє робив (262 фунта був мій піковий вага роботи) і я буду працювати мій шлях назад вгору. Я попрошу кого-небудь перевірити мої форми.

Дякую за відповіді. Вони допомогли мені зрозуміти, що це не те, що я повинен ігнорувати, і що мій присадкуваті форми швидше за все винен. Я наголошую відповіді Дейва як "найбільш корисний" для сильних пропозицію звернутися до лікаря, що я і зробив. Але я також дуже ціную, відповів Бэрин Loritsch за поради форма і пропозицію TUBOW особливо.

+64
abdo 5 квіт. 2012 р., 02:11:37

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil