Хлопця з великим животом повинні робити кардіо або тренування з вагою? якщо, як, чим і в якому порядку?

Хлопець не хоче отримати 6 пакетів ABS або привабливий musclular тіла. Він просто хочу, щоб пролити вагу , щоб вести здоровий, вільним від хвороб життя.

+298
Jeanne Smith 13 квіт. 2019 р., 22:43:36
31 відповідей

На думку багатьох масажистів це означає, що ви можете мати слабкі м'язи ядро (точніше слабкий черевної порожнини) і ваш організм намагається стабілізувати хребет, затягнувши до стегна і нижньої частини спини.

Проте ви дуже сильні, а деякі, як Марк Rippetoe стверджують, що це означає, що у вас є сильне ядро: "Хіба ти не бачиш, що спортсмен з 200 фунтів преса, 300 фунтів чистим, 400 фунтів навпочіпки, і 500 фунтів станова тяга надає більш сильний "ядро", ніж бігун, який може встигнути зробити постійний зворотний деревини-порубати 2 кг набивний м'яч?"

У цій цікавій статті: Основний Плутанини Правда про присіданнях & покійних автор стверджує, що в присіданнях і мертвих дає вам дуже сильну поперек, а не живіт.

Так що цілком може бути, що один може бути дуже сильний пауерліфтер, але все ще відносно слабкий процесор (живіт зокрема).

Тому Я думаю, може бути варто спробувати зробити деякі основні вправи:

і asessing ваш рівень внутрішньої сили.

Це особливий інтерес для мене, так як я був після запуску програми розтягнеться на 3 місяці і коли я пробувала основним вправам у "кращих профільних ..." посилання вище, я ще на рівні новачка. Тому я почав додавати трохи вправ живіт щотижня.

+953
user27564 03 февр. '09 в 4:24

Ектоморфів автоматично виграєте, коли справа доходить до бігу на довгі дистанції і скелелазіння, так само як і будь-який інший вид спорту, де світло є перевагою. Будучи не в змозі набрати вагу легко означає приріст сили майже повністю без відповідного збільшення ваги. Це здорово, якщо ви хочете зберегти низький власний вагу, а стає сильнішою. Крім того, багато дизайнери роблять тільки одяг для ектоморфів, якщо ти свідомо це теж перевага.

+937
Devendrakumar Barai 10 лист. 2014 р., 22:55:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Намагаюся активно займатися основні м'язи-це як намагатися контролювати своє дихання. Це може бути зроблено, але це, ймовірно, перешкоджати ваш прогрес. Якщо у вас немає такої поганої формі, що ви повинні думати про це, ви просто хочете, щоб бігти, і нехай ваш основний ділянку піклуватися про себе.

Як правило, для витривалості біг, ви хочете речі, щоб бути розслабленим, як це можливо. Штучно нахиляючись вперед або назад буде неприродний стрес на вашому тілі, коли говорили, що у вас дуже погано працює форма.

Переважна більшість бігунів самостійно вибрати довжина кроку і удару ногою шаблон, який краще всього підходить для них, так що, якщо у вас виникли проблеми, просто працювати і зосередитися на цілях тренування, а не те, що ваші еректорів spinae може статися, що робити.

+935
Ardhendu Shekhar Singh 30 серп. 2014 р., 14:38:47

Цитувати Ден Джон, якого я дуже любив, "ефективність-це ворог втрата жиру".

Ми люди дуже адаптивні істоти, це те, що дозволило нам досягти успіху в настільки різноманітних кліматичних умов. Частиною такої адаптації є здатність організму готувати себе, щоб стати більш ефективними у завданнях, які ми поклали його до кінця. Коли-небудь дізнався новий навик і помітив, як вона стає легше з часом, як ви тренуєтеся? Це ваше тіло стає більш ефективним при цьому навичка.

Проблема ефективності-це добре, ефективно.

Чим більш ефективно ви щось робите, тим менше зусиль вам доведеться вкласти в неї. Чим менше зусиль ви поклали в щось, тим менше енергії потрібно, і тим менше калорій воно спалює.

Доброю новиною є те, що він зазвичай приймає лише невеликі зміни, щоб зробити речі рухатися, або трохи більші зміни, щоб зробити речі рухатися швидше.

Ви не говорите, що ваш поточний режим, але що б це не було, це змінити!

Якщо ви зазвичай просто робити кардіо, кинути в деяких важких або ваги тіла вправи, змінити тип кардіо (поміняти біг на плавання або гребний тренажер, велотренажер при використанні крос-тренажер і т. д.) або ввести будь-спринти.

Якщо ви піднімаєте, то міняти вправи для різних варіацій (тому присідання стійка для присідань, штанга жим лежачи на похилій жим лежачи і т. д.) або піти на великі зміни (якщо ви працюєте в пауерліфтингу програма, потім зробити 10 тижнів художньої гімнастики, якщо ви робите бодібілдинг, перейти на пауерліфтинг програми; якщо ви робите вправи, то просто взяти тиждень відпустки і відправитися на прогулянку).

Один з найбільших композиція тіла змінюється, я пішов, я пішов з 3 дня заснована тиждень Пауерліфтинг програма працює 4 дні на тиждень програма тренувань з власною вагою. Перші пару тижнів виснажили мене, але я скинув багато жиру і покласти на деякі м'язи в додачу.

+917
ObsessiveCompulsiveDesserts 2 січ. 2016 р., 19:11:41

Біг під ухил це кращий спосіб, щоб зміцнити ваші Quad м'язів. Часто ми створюємо м'язовий дисбаланс, постійно біжить в гору, яка не підходить для сідниць, підколінні сухожилля, згиначі стегна. Гірські фунтів квади, але й зміцнює їх.

Як спуск ефективно працювати
1) орієнтація на високий зріст і розслабленим
2) невеликим нахилом вперед
3) використовувати "великі м'язи", щоб пом'якшити приземлення, на відміну стукати гомілки.


За твором Артур Лидьярд я рекомендую короткий ривок вниз у поєднанні з гору "спринт", щоб повністю максимізувати працює сила (яка робить чудеса для витривалості, так співпало).

Зразок Початківців Тренування
Тиждень 1 - шорт-Гіллс 10 секунд вгору по крутому схилу на 90-95% зусиль (майже всі). Йти назад вниз. (Задкуючи вниз по схилу може позацентрово підкреслити жижки сенс більше сил). Відпочинок 2 хвилини. Повторити 2 рази всього. Можете зробити це після легкий біг.
Тиждень 2 - довгі пагорби 30 секунд до поступового Хілл на середній жорсткого на жорсткий швидкість (не всі), пішла назад на півдорозі, обережно запускати в останньому залі з упором на використання великих м'язів для валика. Відпочинок 2 хвилини. Повторити 4 рази всього.
Тиждень 3 - шорт-Гіллс 4 рази
Тиждень 4 - довгі пагорби 6 разів
Тиждень 5 - шорт-Гіллс 6 разів
Тиждень 6 - довгі пагорби 8 разів

Крім того, додати половину миля до Мілі поступового пагорб до своєї довгостроковій перспективі кожну тиждень, щоб допомогти з аеробної потужності.

Нарешті, з пагорбами, рекомендую не більше ніж 2-3 рази в тиждень і завжди намагатися тримати як мінімум один або 2 дні між сеансами Хілл. Вам буде боляче, особливо на самому початку, але, зосередившись на формі і з використанням сідниці, стегна, підколінні сухожилля і квадрицепси, ви швидко сильніше.

Удачі.

+833
Mike Przybylski 4 бер. 2014 р., 07:55:09

Отже, що дійшли до нас, що тренування на витривалість змушує вас втрачати м'язову масу, швидше за все він буде помітний, як його відбувається. Якщо ви хотіли зробити дистанції, можливо, має сенс поєднати його з основною силового тренування один або два рази в тиждень. Таким чином, ви втрачаєте сили, принаймні ви зможете побачити, як це відбувається, і відстежувати свій прогрес.

Ця відповідь зовсім з мого особистого досвіду, це я, що я зробив, коли я хотів зробити якусь сильну активність і витривалість на час (дорога велоспорт, скелелазіння). Я втрачу чинності через літній / осінній сезон цієї діяльності, але зі збереженням мінімальної програми будуть сила допомогла мінімізувати втрати, і підтримувати основу, щоб знов набратись сил взимку, коли я був у приміщенні більше.

Все це буде чутливим до особливостей вашої ситуації (скільки саме ти намагаєшся втекти, точно, як ви сильний, природно, і на якому рівні ви намагаєтеся зберегти). Багато з цих ефектів (як різні діяльності впливають на вашу силу і енергетичні рівні) досить помітний, і якщо вам не подобається те, що ви бачите, ви завжди можете переглянути свій план тренувань. Ви можете бути краще менше думати про те, що відбувається з атлетами в анотації, і те, що насправді відбувається у вас , як ви тренуєтеся.

+812
d3rudo 26 квіт. 2010 р., 15:47:04

Я читав про тромбоз глибоких вен на тривалих поїздок в літаку. Хоча я в досить пристойній фізичній формі, це моє розуміння, що це може статися у здорових осіб, а також. Різні статті я читав, стверджують, що деякі розтягування і вправи можуть допомогти полегшити деякі з цих проблем. Однак, багато статей не дають конкретики щодо того, що ці ділянки або вправи може бути.

Які вправи на розтяжку або тренування, або до, під час або після польоту, я можу виконати, щоб допомогти запобігти цей стан? Очевидно, що замкнутий простір-це питання, щось на зразок віджимань в туалеті або спринти під вінець не збирається.

+796
luka cuden 9 черв. 2010 р., 00:23:58
Бойові мистецтва-це кодифіковані системи і традиції бойових практик. Вони практикуються по цілому ряду причин, в тому числі самооборони, змагань, фізичного здоров'я і підготовленості, а також психічного, фізичного та духовного розвитку.
+787
user56777 10 бер. 2012 р., 09:58:40

Навчання складніше, тому що ви, напевно, витратила весь запас глюкози в організмі. Ваше тіло має важкий час функціонування, оскільки немає готового палива і намагається використати свій запас жиру для отримання енергії.

Ви не пишіть ваш зріст і% жиру, але за умови, що ви близько 175см, ви, ймовірно, досить низько на жирову масу, і, ймовірно, метаболизирующих також м'язи.

З цієї причини я б порадив проти цього. Наявність м'язової маси-це добре і те, що ви повинні триматися.

Якщо я десь думаю, ви, ймовірно, є щоденні витрати близько 2500-3000 ккал в залежності від того, скільки ви рухаєтеся крім активних вправ. В цьому випадку я думаю, що вам слід споживати 2000-2500 ккал в день, і якщо ви не втрачаєте жирову масу. Починайте різати звідти.

+716
Alon Amir 10 січ. 2015 р., 08:40:29

Я вважаю, що майже кожен бігун на довгі дистанції, турист і багато інші любителі спорту зіткнулися всі давно проблема попрілостей: enter image description here

викликано постійне втирання іншій частині шкіри—два стегна, наприклад.

джерело

Які деякі профілактичні заходи, які можуть проводитися для того, щоб запобігти натирання? Ці методи є універсальними для всіх видів спорту/діяльність, або ці конкретні заходи, які повинні бути розглянуті для кожного виду спорту?

примітка: Я ходив у походи, і навіть з моїм 'під бронею' лайкра у мене були деякі тертя у верхній частині стегна

+658
Hakan Bayraktar 7 січ. 2016 р., 03:35:22

Ви все ще можете покласти на масу без підйому на провал кожен раз. Я скажу, ти вийдеш з вправ, що ви покладете в неї. Якщо ви постійно додаємо 2, 3, 5 кг часто ви робите щось не правильно. Я великий шанувальник досконалої форми за більш недбалий форму, щоб отримати трохи більше ваги. Примітка: Я не важкоатлетом.

Спробуйте зробити деякі "мінуси" ваші останні кілька повторень. Після підняття тягарів (візьмемо для прикладу біцепс) на твої плечі, повільно опустите вагу назад у вихідне положення на стегна. Ви можете виконувати цілі комплекти такий, чи тільки за останні кілька повторень в наборі. Ваші м'язи будуть втому набагато швидше, і це може дати вам додатковий "шарм" на ваші тренування, що ви так довго шукали.

+653
owlonline 12 січ. 2012 р., 10:44:39

А я прочитавши опис на звороті коробки ігрової миші "50г прискорення", я подумав: "рука людини не може наблизитися до такої розгін!" Наступні Google-пошук тільки придумав результати, скільки прискорення, яке може витримати людський організм, а не скільки він може зробити, тому я вирішив запитати Тут:

Скільки прискорення може пересічна людина створювати? (Навіть якщо це просто короткий сплеск)

Яка частина тіла видає більшість? Скільки це коштує?

Скільки можна лікоть/зап'ястя (всі беруть участь у переміщенні комп'ютерної миші) генерувати?

+636
Niyaz K 13 лип. 2015 р., 18:37:48

Я думаю, що тяга легше, ніж КБ гойдалки, тому що станова тяга є досить статичним. Ви в правильному нейтральному положенні на спині, а потім підтримувати його, як ви підніміть. КБ гойдалки-це динамічний / балістичне рух схоже на штангу чисті або кидком: важко зупинитися, і щось виправити. Люди прагнуть навчитися динамічні руху на дрібні шматочки, концентруючись на них до тих пір, поки всі ключові напрямки ввели.

Конкретно відповідаючи на ваше запитання, я думаю, що гарний текст і стільникового телефону відеореєстратор є ключовим. Щось на зразок стартової сили або інструкції, або 5х5 дати вам покажчики, і відеозапис від кутів (особливо з боку) дозволяє критикувати себе і викласти відео в мережу для інших, щоб коментувати.

Форма і критика відео по темі тут fitness.stackexchange.com.

Зокрема в КБ гойдалки, є російський хіп-петлі і тим більше падіння-присадкуватий стиль, так що по темі тексти комусь було потрібно, щоб зрозуміти ці відмінності і вибрати, кого вони вважають найбільш підходящим для них.

+633
Zucca 1 вер. 2010 р., 08:00:26

Я нещодавно вирішив спробувати створити свій власний план тренувань на велосипеді, але я думаю, що я неправильно інтерпретував деякі дані і перетренованості. Я Страва отримати багато інформації, а також ознайомитися з онлайн-пошуку.

Я почав з Страва навчальний план, поєднаний з цього дані для користувацьких зон серцебиття: https://www.strava.com/athlete/training-plans/cycling-training-glossary але інтерпретував "% ч" як "% максимум", а не "% карат", і я думаю, це не план. Я тільки що прочитав на % поріг, з таким поділом: heart rate zones

з цієї статті.

Я зробив "темп" навчання сьогодні їздити і отримав зворотний зв'язок, що "його більше схожий на поріг тренування", тому я тут бажаючи уточнити.

Ось 2 конкретних тренувань, які я отримав від навчального плану і, як мені здалося, і хотів перевірити корекцію треба робити:

 1. 4 х 12 м стійкому стані - спочатку: "сталий стан = 92% - 94% від максимального, тобто 174 - 176bpm". Скориговані: "92% - 94% ХТМ 8м СР, тобто ближче до 78% - 80% від максимального або 145bpm - 150bpm"
 2. 3 х 20м Темпо інтервали - спочатку: "темп = 88% - 90% від максимального, тобто 164bpm - 168bpm". Скориговані: "88% - 90% від порогового значення, тобто 74% - 76% від максимального або 138bpm - 142"

Ці нові зони дуже консервативний для мене, я можу їздити з комфортом на 90% максимум для 3 х 20м інтервалів (6м відпочинок між кожним), і відчуваю, що це поліпшення більш ніж на 75% на 3 х 20м. Я шукаю трохи більш агресивний план тренувань і цікаво, як я повинна бути підготовка (1 - 2 години в день, 5 - 6 днів на тиждень).

+621
Baahubali 15 черв. 2016 р., 18:47:42

Аква шкарпетки (ака води взуття або пляжне взуття) - дуже дешева альтернатива, що ви платите за те, що ви отримуєте. Вони не тривають дуже довго, перш ніж вони почнуть розвалюватися (пару місяців напевно).

Підходять як правило, сильно відрізняються в залежності від того, де ви їх берете, але якщо ви можете знайти що-небудь досить щільне, щоб запустити, то вони будуть робити свою справу, щоб захистити ваші ноги від неприємних гострі речі на землі.

Близько 5 $за пару, це гарне місце, щоб почати якщо ви зацікавлені у випробувати мінімалістський працює без необхідності робити великі інвестиції в спеціально зроблена взуття.

+611
user867 15 січ. 2011 р., 13:55:33

Деякі пози йоги, вказані нижче, повинні допомогти з деякими рельєфом м'язів. Деяким може здатися, що більше плече-м'язи, пов'язані, але має допомогти розслабити шию і щелепу.

Коли ви починаєте відчувати напругу м'язів почати, зробіть глибокий вдих, потім на видиху розслабте плечі, ніби хтось намагається притиснути плечі вниз від вух. Зробити це 5 разів. Якщо натяг не так вже погано, вивести плечі на ті вдиху, і опускаємо їх вниз на видиху.

Масаж голови також допоможе з щелепою. Взяти 3 зайвих хвилин в душі для масажу шкіри голови на всьому протязі.

Герб Орла - знайти зручне положення сидячи (на підлозі або на дерев'яному стільці). Вдихніть і витягніть руки до неба. Як ви видихаєте, принесіть свої руки вниз і обернути праву руку під ліву, як ніби ви крутите зв'язуючи руки в ліктях і зап'ястях. Підніміть лікті так, що вони на тій же висоті, плечі і пальці від особи. Зупинявся тут на 5 вдихів. Повторіть з іншого боку. *існує велика кількість відео на YouTube, які можуть допомогти вам у цьому, а також якщо наочний посібник більш корисно

Верблюд поза - стояти на колінах. (Вуха, плечі, стегна і коліна складені у високі лінії). Покладіть долоні ваших рук на попереку (трохи вище, де Жан кишені). Розслабити плече. Стисніть лікті близько один до одного. Повільно довести свій погляд до тих пір, поки ви відчуваєте себе довго протягне в передній частині шиї і грудей. Зберегти зуби разом, але не стиснуті. Зупинявся тут на 5 довгих вдихів. Великий вдихає допоможе вам відчувати себе розтяжки.

Нахил голови - знайдіть зручне сидяче положення. Підніміть свою праву руку від вас (якщо ви на підлозі, з правою рукою на підлогу, пройтися пальцями від тіла). Кинь своє ліве вухо до лівого плеча. Зупинявся тут на 5 вдихів. Повторіть з іншого боку. Після того, як м'язи розігріваються, між сетами, альтернативний опускаючи підборіддя до грудей і піднявши підборіддя до неба. Коли піднявши підборіддя, тримайте ваші зуби разом, але не стиснуті.

Собака мордою вниз - старт на карачки, руки на підлозі під плечима, а коліна на підлозі під стегнами. Завити ваші пальці вниз, підніміть коліна від Землі і підніміть стегна вгору. Зігніть коліна так сильно, як вам треба. Спробуйте розслабити плечі. Натисніть руки в підлогу, щоб привести вашу груди ближче до ваших стегон. Розслабте голову. Струсніть його так і немає. Окремі зуби розслабити щелепи.

+602
Bill Headrick 19 лип. 2018 р., 21:48:30

Можна прискорити процес загоєння і якщо так, то як? Наприклад: я нещодавно потягнув м'яз в плечі і деякий час після цього підвернув ногу, що є кращим способом для якнайшвидшого одужання?

+590
NightStarGalaxy 8 жовт. 2016 р., 12:04:24

Сидить грушоподібної стрейч додаткові або надлишкові з лежачому грушоподібної м'язи тягнуться?


Сидить грушоподібної м'язи розім'яти:

enter image description here

(Джерело зображення (дзеркальне))

Лежачи грушоподібної м'язи розім'яти:

enter image description here

(Джерело зображення (дзеркальне))

+429
julians 9 серп. 2019 р., 22:45:56

Немає повної згоди з постійною зміною і прогресивної завантаження, і я думаю, що вони мають різну спрямованість. Конкуруючі погляди:

 • Як тільки ви зміните суму, яку ви піднімаєте, ваші м'язи знаходяться в замішанні, так навіщо міняти?
 • Регулярно міняти, щоб заплутати ваші м'язи або утримати від нудьги.

Тепер, з одним з прихильників першої точки зору, зміна в програмуванні є зрештою необхідною, але не з тих же причин, як і ті, хто виступає за безперервна зміна. Я нині роблю сильний ліфти 5х5 програму, а його творець Мехді є прихильником першого viewpiont. Насправді це досить поширений серед більшості програм тренування міцності (Pendlay 5х5, 5х5 Зірка, Rippetoe тощо). Ці програми, як правило, підкреслюють:

 • Низька кількість повторень великою вагою (від 5 комплектів 5 повторень, і в кінцевому підсумку працює на 1 х 5)
 • Прогресивна завантаження, завдання полягає в тому, щоб отримати свої набори з ще 5-10lbs на барі кожної сесії.
 • Невелика кількість складових підйомників, таких як присідання, жим, рядків на один день і присед, накладні прес і станова тяга на альтернативний День. (фактичне поєднання вправ різних між програмами, але концепція та ж)
 • 3 рази в тиждень повний день
 • Тільки коли ви порожні, що можна зробити за допомогою програми ви підступ і перемикати програми.

Протилежна точка зору, здається, виходить з будівлі органу спільноти (хоча я так до цього нового, що заява може бути більш спрощений). Будівля тіла співтовариство прагне підкреслити:

 • Більш висока кількість повторень зниження ваги, підкреслюючи, час під навантаженням
 • повільніше збільшується у вазі
 • Вправи ізоляції або спліт-тренування (тобто верхньої частини тіла в один день, нижня частина тіла на наступний, тощо)
 • Потенційно більш часті тренування (до День)
 • Рутинні зміни програми

На жаль, я просто не знаю, як багато про побічні будинок тіло речі. Мій фокус-це сила. Для мене, я не розумію, тому що мій час в тренажерному залі відносно недовго (я вам мій розпорядок зроблено менш ніж за годину), і я постійно відчуваю себе. Є багато, щоб думати тільки про те, щоб форма правильно. Крім того, прогресивна завантаження дійсно оголює проблеми у вашу техніку досить швидко.


Що таке прогресивна завантаження?

Тільки у випадку, якщо ви не знайомі з цим терміном, це поняття підніматися у вазі кожне тренування. Це відрізняється, ніж робити піраміди з збільшенням ваги і зменшенням повторень кожен набір. В якості прикладу, я буду використовувати сильні ліфтів програма 5х5 для ілюстрації.

Сесія 1: тренування

 • 45lb присед 5х5
 • 45lb жим 5х5
 • 65lb ББ рядок 5х5

Сесія 2: тренування B

 • 50 фунтів присед 5х5 (перейти на 5лб на присідання)
 • 45lb накладні прес 5х5
 • 90lb станова тяга 1х5

Сесія 3: тренування

 • 55 фунтів присед 5х5 (перейти на 5лб)
 • 50 фунтів жим 5х5 (перейти на 5лб)
 • 70фунт ББ рядок 5х5 (перейти на 5лб)

Продовжуйте, поки не затихне (тобто не можу зробити все 5 підходів по 5 повторень). Станова тяга в програмі SL5x5 трохи відрізняються, ніж інші, тому що ви починаєте в 1 Набір з 5 повторень і ви йдете вгору по 10 фунтів кожна сесія.

Коротше кожної сесії ви збільшуєте вагу. Є й інші програми де сила ви збільшуєте набагато повільніше, але ті, які призначені для просунутих ліфтерів, які вже перевищили доходи від програми для новачків (як СЛ 5х5).

+368
Dazag 14 жовт. 2012 р., 10:57:37

Це правда, що основна сила-це дуже важливо. Сильне ядро допомагає запобігти травми. Ви згадали, я не впевнений, що це жим лежачи або верхній прес. Накладні прес дуже вимоглива основні сили, якщо вона виконується в положенні стоячи. Я не кажу, що ви повинні повністю уникати ваг, але якщо ви не можете зробити розширення ДГР, немає сенсу робити станову тягу. Якщо ви не можете робити віджимання немає сенсу робити жим лежачи, тому що віджимання легше і безпечніше. Якщо ви не можете зробити підборіддя, немає сенсу робити біцепса кучері, тому що для тебе краще буде спочатку зосередитися на потягування. Але ви почали щось робити, то це дуже добре, і результати будуть приходить з часом.

+349
user2859790 31 січ. 2016 р., 21:35:48

Несучі вправи в поєднанні з правильним харчуванням були продемонстровані, щоб зменшити, а в деяких випадках зворотна щільності кісткової втрати. Жінки особливо повинні бути в курсі цього, оскільки зниження щільності кісткової тканини може призвести до остеопорозу, який впливає на жінок більше, ніж чоловіків.

Крім того, одним з головних предикторів госпіталізації та поганий стан здоров'я в подальшому житті здатність стояти без сторонньої допомоги з підлоги.

Тому для вашого здоров'я тільки опір навчання є життєво важливим для хорошого здоров'я.

Крім того, купуючи "рвані" вимагає більше, ніж просто з низьким вмістом жиру тіла, але і для м'язів, щоб хвалитися. Вправи на опір-це єдиний надійний засіб для стимулювання росту м'язів. Навіть при дефіциті калорій ви будете нарощувати м'язи, це буде відбуватися дуже, дуже повільно. Харчування в профіцит буде рости м'язи швидко, але людський організм-дуже складна система.

Якщо ви любите силові навантаження, продовження на нього. Пам'ятайте, зміни не відбудуться через кілька днів або тижнів. але довгостроковий завзятість допоможуть вам досягти ваших цілей.

+297
SChalice 22 груд. 2016 р., 16:31:44

Він може набрати зайву з-за інсуліну. І звичайно, як інсулін працює використовується бодібілдерів, які прагнуть збільшити м'язову масу. Так де один, що бажають знизити свою вагу можете з'їсти їх останній прийом їжі за кілька годин до вступу в фазу швидкого сну, культурист може фактично споживати дві попередньо повернутися до активної музичної діяльності живлення (настройка будильника чотири години в інший період отримати ще одну білкового вікна)

+267
chenio 8 черв. 2019 р., 17:05:11

На становий я відчуваю, що я, упираючись в підлогу більше, ніж я підтягування на перекладині. Я теж дуже відчуваю це мої передпліччя, тримаючись за бар, трохи боротьби.

Є хороша тяга керівництво по яких: http://stronglifts.com/how-to-deadlift-with-proper-technique/

+259
baskinomics 29 лист. 2018 р., 03:56:01

Якщо наша головна мета-збільшити нашу владу (удар ногою або попадання м'яча, наприклад), які ваги ми використовуємо?

Може легкі ваги використовуються баллистически бути краще, ніж, скажімо, велику вагу + низьке число повторень?

Ви можете навчати вибуховий рух (спорт в основному) роблять повільно вага вправи?

+208
gregnotcraig 8 квіт. 2010 р., 17:26:47

З початку цього року я поставив собі за мету, щоб тримати світло-lifiting школа до 6 місяців, так що це 6 місяць і я почав бути трохи важче. Отже, моє запитання, мій особистий trainner в тренажерному залі каже мені, щоб зробити, наприклад, підняти штангу фронт 3 серія з 10 повторень, і я думаю, що вага-це круто, не дуже важким, але моя рука не може тримати на 10 повторень, так що я зупиняюся в той момент, я думаю, що не буде робити це до кінця, тому я роблю як 8-7-6 повторень замість 10-10-10 як мій особистий trainner сказав мені. Є в цьому якісь проблеми?

+189
Chetan Sankhla 27 лют. 2012 р., 13:59:47

Я хлопчик 17 років, Вага 92 кг (200 кг) і Зростання 5'6" ці вправи я виконую в даний час

1-25 віджимання коліна (5 комплектів 5 повторень)

2-5 хв на місці біг(1 хв 30 сек похідний біг і біг).

3 - розтяжка

4 - 50 шафа віджимання

Не може контролювати свою дієту (але тільки домашня їжа, ніякого фастфуду або)

Я повинен буде додати будь-які вправи?якщо так, то які

+168
ashkrosh 12 лип. 2010 р., 06:37:19

Як сказав Алек вище, крепатура-це не те, що ви повинні використовувати, щоб оцінити ефективність ваших тренувань. Підвищена здатність підняти більшу вагу з використанням правильної форми, це справжнє випробування.

Якщо ви турбуєтеся про належній формі один з кращих ресурсів, які я знайшов-це сильне керівництво ліфтів. Ключовий спосіб продовжують виконувати присідання добре для тренування різних м'язових зон, які сприяють при виконанні присідань. Працювати ці групи м'язів допоможе вам визначити слабкі ланки, що ви повинні зосередитися на. Знайти посилання на ці додаткові вправи нижче. Місце, яке писав в цьому теж є хороший канал на YouTube називається кінетичною U, який я підтримую. Я сподіваюся, це допоможе вам.

Сильний ліфт присідати керівництво: http://stronglifts.com/squat/


Додаткові вправи: http://www.kineticsportsrehab.com/blog-index/am-i-doing-squats-wrong

+168
Olivier Dulac 2 трав. 2013 р., 17:38:16

Рекомендації я схопив діжку з Jack3d які в основному lemonaid з тонною кофеїну, але він також містить креатин. Випивши всього одну дозу з 8 унцій води, я обожралась на наступний день мій животик.

Я взяв креатин Моногідрат моно і гідро окремо перед і не помітив жодних здуття живота. Я пробувала іншу суміш минулому році (фактично, газованої води і креатину, без кофеїну) і було деяке здуття живота, але я був в змозі отримати його з діуретиками.

Діуретики не допомагають у цьому випадку. У чому ж справа? Як зменшити здуття живота при прийомі креатину?

Вода в це напевно ~гр до 64 унцій сер в нормальні дні.

+134
KeX 15 груд. 2018 р., 07:25:44

Ну, на страшній сторони, присідання можуть призвести до нижньої частини спини проблеми, стиснення хребта, розрив зв'язок, в деяких частинах тіла, що лопнули капіляри, розпухлих колінах, або переломи гомілки. З іншого боку, серйозні травми бувають рідко, і навіть незначні навряд чи з хорошою технікою (тримаючи коліна над ногами і прямою спиною). І кілька джерел кажуть, що присідання добре навіть якщо у вас надмірна вага.

Спочатку ви будете виконувати з власною вагою присідання, і, ймовірно, з чим-то, щоб утримати, щоб забезпечити правильну форму і дати вам зважити, щоб безпечно покинути, але ви можете виразно робити присідання. Що стосується втрати ваги, фізичні вправи добре для вас, важкої атлетики буде будувати м'язову тканину, яка спалює більше енергії, і це допоможе проблеми зі здоров'ям, ви можете мати на увазі ваш вагу. Однак, крім невеликої кількості вправ, щоб штовхнути тіло в механізм, вашого основного маршруту, втрата ваги буде зменшення калорій нижче ваш метаболізм базової ставки (і тільки на 400-500 калорій в день).

+41
Sachnic10 8 трав. 2016 р., 22:15:31

Що таке вимірювання загальної фізичної підготовки для біцепса, груди, живіт, стегна і незабаром на.

І яку вагу має рекомендаційний на 180 см?

+36
mansour kherchi 21 жовт. 2012 р., 19:07:11

Одна річ, ви могли б спробувати щось званих "аеробних інтервалів" або "рідко". Я чув про стратегії нижче від Tom 'бляхар' Шварц на бігу зоні (джерело).

Йду в 200м так швидко, як ви можете (зробити правильну розминку, яка, ймовірно, включає в себе деякі легкі пробіжки протягом 5-15 хвилин, деякі динаміки/вправи, і певні успіхи або прискорень), і час.

Додати 50% до цього часу (так, якщо ви запускали 26, додати 13 секунд, що дає 39 секунд).

Потім, кожну тиждень або дві, зробити інтервалом в 200 метрів з 200-метрової легку пробіжку між ними. Почніть з декількох, а потім додати пару раз в тиждень. Наприклад, в 1-й тиждень можна зробити 4х200 з 200 пробіжку, на тиждень 2 6x200 з 200 пробіжку, тижня 3 8x200 з 200 пробіжку, Тиждень 4 10x200, 12x200 те, 14x200 і т. д. Це, напевно, не доцільно робити більше, ніж 20x200, хоча це залежить від вашої фізичної підготовки. Прислухайтеся до свого організму і не перестаратися. Крім того, працювати в потрібному темпі!

Це дозволить зробити кілька речей для вашого тіла, але одна річ, що це поліпшить ваш ударний об'єм крові, який є важливою частиною покращення вашого бігу. Серцевий викид є мірою того, наскільки швидко ваше серце качає кров, і вона може бути обчислена шляхом множення ударного об'єму (скільки крові в один удар) і частоту серцевих скорочень (скільки разів ваше серце б'ється в одиницю часу). Коли ви робите ці інтервали, ваш пульс піднімається під час посту 200. Тоді, під час легкої пробіжки 200, ваш пульс сповільнюється швидше, ніж потік крові сповільнюється. Це означає, що надлишок крові є заповнення камер в вашому серці, що викликає трохи стрейч. Робити інтервали достатньо, і ваш ударний об'єм повинен збільшуватися, що повинно дати вам приріст продуктивності.

+10
MrRubik 5 січ. 2017 р., 14:13:53

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil