Як відрізнити ацетон і запах аміаку після запуску?

Я чув, що спалювання жиру призводить до запаху ацетону при спалюванні м'язів призводить до запах аміаку.

Це правда?
Як я можу розрізняти запахи, так як вони дуже схожі?

+806
vidya more 17 серп. 2013 р., 06:35:09
26 відповідей

Прибрати свої лопатки і зрушують її вниз, щоб захистити ваші плечі. Диск, верхню частину спини на лаву (не головою). Місце прикладом на лаву, а потім помістіть ноги на землю в положення, яке дозволить вивести землі. Уявіть собі гумку, яка натягнута і готова штовхати вага вгору після того, як він торкався грудей. Повільно опустіть штангу до грудей, а потім диск з нижньої і верхньої частини тіла одночасно штовхати вага вгору трохи по діагоналі по відношенню до піні. Це стиль пауерліфтингу, що, безумовно, допомагає збільшити вагу.

Стиль бодібілдинг як правило йдуть більш низьку вагу, іноді немає привід ноги (старої школи, щоб додати більше роботи на грудях) і не піти вниз до грудей, не осудіть. Акцент робиться під утримання і вище повторень, щоб домогтись зростання грудей.

Ти позиція знаходиться під загрозою, тому що ви не активно підтримуючи в хорошій формі і ти натискаєш на жорсткий мала вага чи це насправді важче, ніж ви можете впоратися і компроміс ваші форми, щоб вести його вгору. Те, що я використовував, коли я почав приймати один з цих гумок ви бачите на майданчику для розминки і поставивши його на лаві повздовжньо, так що є смужка гуми біжать шкіри амортизацію лаві повздовжньо. Це дає вашій спині зчеплення і запобігає ковзанню.

Дивитися відео (Алан Трал, Омар Isuf, лопаткової втягування) і отримати уявлення про правильній формі, КИЇ поширених помилок. Сподіваюся, з часом і практикою ви отримаєте повісити його.

+970
rhari 03 февр. '09 в 4:24

Я просто погуглив трохи і натрапив на цю статтю, що намагається масштабувати кілька вправ на великі 3 ліфта. Я зробив деякі швидкі обчислення в голові і придумав жим лежачи співвідношення дробарки черепа. Більшість ліфтерів, здається, щоб бути в змозі зробити ~40% з них жим жим ваги на дробарки черепа, наприклад, 100кг жим лежачи -> 40кг череп дробарки.

Оскільки ваш коефіцієнт здається набагато вище, я б порекомендував звернути на дробарки череп трохи, як жим лежачи, здається, відчуває нестачу в порівнянні. Зосередившись на рухах з'єднання, як жим лежачи і провали, ви повинні бути в змозі збільшити свою силу. Це повинно ні в ваш череп дробарки, в кінцевому рахунку дозволяючи більшу вагу.

+954
user3235747 8 груд. 2010 р., 06:37:55
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Щоб збільшити швидкість бігу, ви хочете, щоб мета ланцюжка "задній", яка включає стегна, сідниці, нижню частину спини і м'язи живота.

Оскільки це питання стосується вашої дочки, я буду уникати будь weightlighting вправи з тренуванням ваги в такому юному віці є спірним і, як правило, не рекомендується.

Замість цього я намагатимусь зосередити увагу на тіло-силові вправи. Я хотів би використовувати мікс-і-матч наступні вправи:

Натисніть на пагорб, але зробити це швидко і коротких, і ви отримаєте максимальну кількість тренувального ефекту з мінімальними ризиками травм. "Найкращий спосіб набрати швидко-м'язові волокна скорочуються, щоб запустити на максимум інтенсивності", - говорить Хадсон. "Найкращий спосіб побудувати силу ніг Хілл працює. Отже, ми запускаємо тотальну вгору по крутому схилу. Але ми тримаємо його 10 секунд, щоб уникнути виробництва лактату і стати втома." Працює не більше 10 секунд повторює також знижує ризик травмування, свій швидкий біг часу. І пагорби за своїм характером зменшити ризик отримання травм, так як нахил скорочує відстань, яку ви повинні "падати" або земель, зниження впливу. "Дослідження показують, спринт в гору, що м'язи знаходяться в постійному 'перевантаження' і нервова система стрільби важко", - говорить Хадсон. "Це такою ж швидкістю, благо як трек розганяється, але безпечніше".

+927
Charles Kwame Yeboah 4 лист. 2014 р., 11:31:49

Ви носите монітор серцевого ритму з нагрудний ремінь? Вони будуть контролювати ваш пульс в тулуб і журнал його до працюючого годинник або велокомпьютер.

Положення це тільки право, і воно повинно функціонувати в точності як на рани пластирі, забезпечуючи охоплення без переміщення туди і назад, викликаючи тертя.

Example HRM on chest strap.

+919
StatsPlease 3 серп. 2015 р., 13:55:21

Я не впевнений, що теля рукава збирається вирішити вашу проблему, це точно не зашкодить.

Ось що я пропоную:

Стрейч перед запуском Лід після і часто протягом дня Візьміть ібупрофен, щоб зменшити набряк Уникайте пагорбів, якщо ви можете: навантаження ахілового більше, як ви піднімаєтеся на пагорб Повільно вниз, тим менше напруги ви поклали на вашій ахіллесовою тим менше вірогідність пошкодити його. Якщо наполегливо болить - перестати бігати

Найголовніше-це відпочинок

http://www.runnersworld.com/injury-prevention-recovery/inside-doctors-office-keep-achilles-tendinitis-away

Я не зупинив біг і у мене були деякі рубцевої тканини, яка дратує і болить. Якщо ви відпочиваєте і нехай її лікують зараз, ви позбавите себе тижнів на відновлення в майбутньому.

+832
BaronKrause 19 серп. 2015 р., 03:27:44

Я буду використовувати перетягнути кучері, тому що це, здається, найкращий механізм ізоляції руку. Так як це тренує довгої головки трицепса, розтягуючи його, як він отримує зігнуті і те ж саме відбувається і на біцепс, і це також тренує задні дельтовидні і трохи збоку теж. Так що це дійсно найкраща "рука" вправа окремо, так як він буквально працює вся верхня рукоятка і деякі передпліччя з-за плечей і активності плечелучевой згинання в ліктьовому суглобі, насправді це може розглядатися як складне рух, оскільки він робить так багато м'язів.

Прогресивна перевантаження буде застосовуватися, завтра почну з 15 кг підходи по 15 повторень, і я буду поступово збільшувати кількість повторень/вага/комплекти як дні проходять повз.

Сьогодні я випробував всі руки одне повторення вичерпано;

Підборіддя UPS= 15 повторень

Обтяжений підборіддя= 1 повторення з 25 кг

Накладні прес= 1 повторення з 35 кг

Одна рука розширення накладні трицепсів= 1 повторення з 12 кг

Одна рука згортуваність Bicep= 1 повторення з 20 кг

Чи можу я розраховувати мастилом канавку, щоб викликати тендиніт, і це дасть мені краще становище, і я можу чекати, щоб менше ніж за один рік подвоїти свої послуги окружність плеча? Я вже тренуюся щодня протягом майже 2 місяців тепер і ніколи не розроблені спільні проблеми, але я також ніколи не пробували змащувати ПАЗ.

Крім того, скільки сетів в день я повинна почати?

+807
Jeroen Smans 17 черв. 2014 р., 20:50:37

Тренування витривалості-це кращі, щоб схуднути. Я б суміш кардіо з вищою реп тренувань.

Кардіо це, де ви будете спалювати більше калорій, щоб схуднути, з високою вправи реп даючи вам більше м'язовий тонус. Я б прагнути до 8-12 повторень у сеті.

Найголовніше-це гарне здорове харчування. Я знаю деяких людей, які втратили 15-20 фунтів тільки від різання вискочити з свого раціону!

+796
Zulfequar Ali 6 бер. 2013 р., 06:55:06

що стосується дієти для схуднення = це не важливо, що і коли ви їсте, але тільки як так, так...

сироватка відмінно підходить для втрати ваги за умови, що ви не споживають занадто багато просто як цукерки це добре для втрати ваги, поки ви не їсте занадто багато (подумай про це - якщо ви знаходитесь на острові, на мілину, де ви можете з'їсти тільки 1 печеньку у день, хіба ви не думаєте, ви б швидко схуднути?)

більше білка у вашому раціоні допоможе вам схуднути швидше, так як він зменшує апетит, і ви спалюєте більше калорій, переварюючи білок

+751
Jordanbaggs 29 лист. 2017 р., 12:10:13

Я шукаю, щоб змінити мої тренування, тільки, щоб тримати мене мотивованим (я роблю це кожні 3-4 місяці) і питає, якщо там були якісь тренажери/вільні (з відкритим кодом як) програми схожі на CrossFit або p90x. Проблема полягає в тому, що вони вимагають спеціального обладнання чи DVD......і я б не хотів нічого платити.

+703
Mehemmed Salimov 8 лют. 2010 р., 11:20:50

Я параметри виділеного домашній спортзал у кімнаті 4х3.5м (13x12' приблизно) з високою стелею. Мене цікавить multigym і два кардіотренажери (велосипед+х-тренер), але скільки місця в multigym потрібно... не для себе, а включити його можна використовувати? Скільки "конверт" навколо нього повинні бути заплановані?

+682
ecsp 1 серп. 2013 р., 10:55:52

Я нещодавно пішла з роботи з дому, щоб працювати в тренажерному залі. Я важу близько 145фунта і я 6 футів, тому я прагну, щоб упакувати на інший 10-14lbs до кінця року.

В даний час я зробити повну тренування тіла з екстрактом інтервальні тренування для кардіо, і я роблю це 3 рази в тиждень в тренажерному залі (понеділок, четвер, субота). Я недавно читав, що я повинен дати мої м'язи близько 5-7 днів відпочинку, перш ніж знову працювати з ними, так що якщо це правда, що буде означати, що я б тільки бути з 1 тренування в тиждень (плюс кардіо через пару занять).

Це, як мені здається, не достатньо, щоб задовольнити мої цілі, це правильно?

Ви б порекомендували рухатися в ізольовану тренування, де я роблю наголос на одну групу м'язів у кожній сесії? Я завжди дивувався, як ви можете відпочити ізольовані групи м'язів під час роботи інших, наприклад... якщо я працюю мої руки в понеділок, потім в середу я повинен працювати мої плечі, не зачепивши моїх руках, але я не розумію, як це можливо?

+642
goddey Newton 1 жовт. 2011 р., 05:13:32

Деякий час тому я грав танець танець революція і, нарешті, вдалося зробити це через найінтенсивніше пісню Я в даний час здатний, не вмираючи. Тобто, бігти здоров'я метр в грі. Але я не помер фізично. Я носити кардіомонітор під час гри і в кінці він показав 203 БПМ. Мій вік на той момент (приблизно місяць тому) було 30. Мій максимальний пульс "повинні" були 190. Чому я живий?

Приблизно рік і 4-5 місяців тому (кінець 2014-початок 2015) я зробив зовсім небагато кардіо, щоб схуднути. Коли пробіжки мій пульс зазвичай плавають близько 175. Те ж саме при плаванні. Потім я підняв інтерес до важкої атлетики і незабаром стає сильнішою все, що було в моїх думках, і кардіо в основному з вікна. Маючи виростили хороший шар жиру з їжі для набору м'язової маси я почав дефіциту калорій і поступово знову збільшується кардіо приблизно з місяць тому. Я повністю чекав, щоб штовхнути мою дупу після того, як на ньому сидить, коли не підйомно для більшості року, але замість цього я одразу ж зруйнував моє кращий час на 1 км, плавати на першій сесії. І на диво, мій пульс буде залишатися нижче для того, що відчував такою ж інтенсивністю, як у попередній рік. Отримувати його до 175 та обліку активно там, як раніше, тепер вимагає набагато більше зусиль, до точки, де я не відчуваю, що це варто, якщо я хочу отримати будь-яку відстань. Я в основному сиджу близько 162 тепер, що відчуває достатньої інтенсивності.

Я тільки одна точка даних, але це показує дві речі. Це насправді можливо, щоб підштовхнути серцевого ритму в те, що буде вважатися "небезпечної" зони, принаймні на короткі проміжки часу, не падає замертво на місці. І в самоті твоєму віці-це поганий показник для співвіднесення ЧСС для інтенсивності. Роком стає все сильнішою, короткочасно підвищується артеріальний тиск (різко) з допомогою маневру Вальсальви на ліфти, збільшення м'язової маси тіла і залишив мене в стан, де ж зусиль вимагає більш низької частоти серцевих скорочень.

В "220 - вік у роках" формула є найбільш поширеним зустрічаються. Це був, швидше за все, придуманої лікарями Вільям Haskell і Семюель Фокс. А не є результатом дослідження на них, насправді це був результат мета-аналізу 11 інших досліджень. Вона не повинна бути використана як серйозний орієнтир для тренування або навчання, а швидше спостереження на лінії тренда через точки даних. Дослідження показали велику власну похибку від 7 до 11 БПМ. Однак простота формули і цитує призвели до неї частіше використовується, в результаті чого в даний час вважається стандартом і загальними знаннями, підкріплене будучи намазати на кардіотренажерах і рекламували лікарі.

При всій повазі до професії лікаря, але, незважаючи на тривале навчання не всіх лікарів можна очікувати, щоб досягти успіху в ньому. Вони теж вчать всі інші, повинні прийняти його в якості аксіоми і не всі з них є критичними достатньо, щоб питання все, що представлено, чи матиме час і бажання навчатися далі на кожен шматок інформації, який вони повинні забезпечувати своїм пацієнтам. Лікар дбає про вас, не падали і вмирали, не обов'язково з дозволяючи , можливо, ставить під загрозу ваше здоров'я заради досконалості у досягненні спортивних результатів або , можливо, отримати деякі переваги від оптимізації вашого пульсу під час кардіо тренування. Вони хочуть, що працює для більшості, а 220 - рекомендації за віком, здається, безпечне один.

Багато інші формули виникали, і в списку, представленому на Вікіпедії: https://en.wikipedia.org/wiki/Heart_rate#Maximum_heart_rate. Інтерес представляє графік, що показує їх відмінності. Хоча це може здатися вражаючим, зверніть увагу, як деякі є чисто лінійними, а інші йдуть за кривою, а різниця між крайнощами перевищує 10 ударів в хвилину.

Навіть так, всі вони ґрунтуються на вік. Тільки що один шматок інформації, щоб йти далі, навіть не вага або процент жиру в організмі або секс, це може бути корисно. Там будуть величезні індивідуальні відмінності. Як довго ти тренувався? Якої інтенсивності? Ви зробили для розвитку сили? Що ваша ємність легень? Як адаптувати свій організм до оксидативному стресу і скільки ефективність накопичений у метаболічні цикли, забезпечуючи енергію? Саме серце піддається гіпертрофії в умовах зростаючого попиту.

Так що з формулами самі виявляються істотно недостовірної, хто може сказати, що представляє собою "небезпечне" або буде мати згубні наслідки в довгостроковій перспективі? Пошук для "тренування серцевого ритму" на Pubmed середньої врожайності 82000+ результати. Ви можете знайти дослідження, які малюють якісь страшні висновки щодо можливих несприятливих структурних змін серцево-судинної системи, як результат частих фізичних навантажень (як короткострокові, інтенсивні напади і витривалість). Є дослідження, які викладають переваги для здоров'я серцево-судинної системи.

Це виглядає в точності декілька формул щодо людей з надмірною вагою: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3081386/ (максимальний пульс прогнозування у дорослих, які мають надлишкову вагу або страждають ожирінням, Шон С. Frackowiak і співавт., Дж Сила Рез. Конд 2011 Травень; 25(5): 1407-1412). Є істотні недоліки в залежності від вікової групи і рівня ожиріння. Танака і співавт. рівняння (208 − 0.7 × вік) показала найкращі результати. Але, дивлячись на рис. 1 я все одно скажу вимірювання у всьому магазині та індивідуальні відмінності досить значні, щоб не покладатися на ковдру рівнянь.

Шукав інформацію про шкоду навчання в різному процентному співвідношенні зон запропонованих максимальна частота серцевих скорочень дає в основному статей жадібно стрибає на ряд досліджень останніх років показують, що занадто багато або інтенсивні фізичні вправи можуть надавати несприятливий вплив. Потім ці закрутки попередніх висновків дослідження (заснованих на марафонського бігу), Що "робити кардіо може бути погано для вас", тому що заголовки, що підтверджує прагнення людей до ліні, ключ до здорового продати життя. Якщо Ви читаєте цю статтю, починаючи з чим уздовж ліній "(а) нове дослідження/дослідження показують(З), що" і не посилання каже, вчитися в будь-якому місці, закрийте його.

Іншими словами, Я не можу знайти будь-яку гідну консенсусу з питання підготовки близький до 100% від розрахункового максимального пульсу-це насправді небезпечно на короткий або тривалий термін (при відсутності раніше існуючих умов) і розраховані максимум сам по собі дуже сумнівний.

Якщо ви хочете мою думку? Довіра відгуки вашого тіла. Багатьох сотень мільйонів років еволюції, які призвели до цього дав йому деякі з біса гарні інструменти.

+561
Alptekin Keskin 22 лют. 2019 р., 15:49:52

Загальний Відповідь

Якщо ви хочете економити, я б сказав, що тобі краще тримати не в ногу, але то ж зусилля, всі разом. Якщо хтось говорить, що ви повинні працювати швидше, врешті, було б запитання: з якою метою?

З мого досвіду, ключ, щоб зробити належну підготовку для ознайомлення з якого свій власний реальний довгий повільний відстань (ЛСД) темпі. (Це також відноситься до ультрас.) Це ж розуму не намагається натиснути сильніше, ніж ви можете, і просто установка на те, що ви вже знаєте, ви можете зробити з вашої підготовки. Якщо ви можете або повинні спринт в кінці гонки, здається необов'язковим, але найчастіше довільних. У будь-якому випадку, як правило, для більшості досвідчених бігунів: не перетренуватися.


Особистий Досвід

Я бігав марафон в Буенос-Айресі давним-давно, в 2004 році, і я не намагався прискорити в будь-який момент. (Помітив, я зробив жахливий час, але все ж) це був мій перший марафон і я почував себе чудово в кінці. Я просто втік так повільно, як тільки міг і, залишивши його потоку, так як пройшло багато часу. Я зробив свою першу половину дистанції близько 2 годин і 20 хвилин. Після цього я просто продовжував йти заповнивши наступну половину через дві години. Так що, так, я побіг трохи швидше, в кінці, але без немає норми, яка передбачає , що на мене, він просто прийшов, тому що я відчував себе добре, щоб працювати швидше в кінці, але я би не вчинила, якщо я втомилася.

Просто щоб довести свою точку зору дозвольте мені обернути його трохи з моїми власними висновками.

Зусилля більш легко виміряти за допомогою свого власного тілесного відчуття, більше я б сказав, що дивитися на свій темп GPS-годинник, який перевіряє свій темп. В залежності від вашого віку, можливо, HRM-це проміжне пристрій, яке може бути обов'язковим для вас, а ближче до "природному сприйняттю". Я більше за природне сприйняття, але у кожної людини є свої улюблені способи оцінки стану здоров'я і розуму під час тренування/змагання. Ви можете вибрати свій власний індивідуальним замовленням переглянувши безліч різних стратегій. Не потрібно вам в обов'язок одним певним чином, тому що хтось просто так сказав. Слід і помилок.


Деякі посилання

Також, ви можете знайти корисним, щоб побачити інші посилання на інші аргументи, деякі, можливо, відрізняється від моєї власної. Простий онлайн статті свідчить, що ви не повинні працювати за межами вашого мозку організму / прислухайтеся до свого організму, хороша посилання, рекомендованих Пітер Ларсон.

Ще одна примітка, Я б припустити, що ви дивитеся на класичний думку з цього питання. Я читаю бібліографічний матеріал з Джеймс теж книги Повна книга працює. Він зазначає, що одним з перших знайомив і рішення ЛСД тему Джо Хендерсон з 1969 книга довгий повільний відстань: гуманний спосіб.

+541
Sterling Diaz 7 січ. 2010 р., 02:06:46

По-перше, Райанов рада про ведення теляти піднімає в моєму власному досвіді, здається, знизити ризик судом. Найпростіший спосіб зробити це, зайшовши в одну з лавок, навколо басейну біля стіни і просто нарощувати їх з однієї ноги. Повторіть 20 разів на кожну ногу повинно бути хороше початок розминки ваших телят.

Тоді я дуже рекомендую цей пост поплавати гладкою про пипець техніці при вільний стиль плавання. В основному кістки з-за поганої техніки, ви змушуєте ваші ноги в витягнутому положенні, а ногами, напевно, тому, що ти занадто сильно зігнувши її в коліні.

Самий простий спосіб виправити це, щоб спробувати не ноги зовсім, наприклад, через колоду або ще щось між ніг і просто перетягніть ваші ноги уздовж нерухомо. Звідти ви можете почати працювати за вашою методикою.

Найголовніше, щоб вивчити удар від стегна, що означає, що ви тримаєте ваші ноги витягнуті і досить спокійну і спробувати почнеться в тазостегновому суглобі і перевести всю вашу ногу, не згинаючи коліно.

Також не намагайтеся зробити потужні удари, тому що якщо у вас немає координації м'язів, проте, він, ймовірно, викликати судоми. Замість того, щоб спробувати зробити невеликі швидкі удари або просто удар 'ліниво': ліва рука проти правої ноги, права рука проти лівій нозі, прополоскати і повторити.

Подивимося, як піде і обов'язково дайте нам знати, як ви прогрес!

+494
rattical 6 вер. 2013 р., 07:28:18

Мені 57 років і знаю, що середній вік, як. Я твердо вірю в зміни і адаптації до процесу старіння. Мої тренування сьогодні повністю відрізняється від того, що я робив десять років тому, або навіть п'ять років тому. Якщо ви робите те ж тренування зараз, що ви робили десять років тому (присідання), це проблема.

Як я вже у віці, у мене зведено до мінімуму повторювані рухи в тренажерному залі. Поясню: я ходжу в тренажерний зал три дні в тиждень і розтягнути один день в тиждень вдома. У тренажерному залі, я зазвичай роблю двадцять п'ять різних рухів (вправ) на годину. За рідкісним винятком, я не повторюю руху. (Багато мої вправи є односторонніми, тому у мене є набір для лівої і правої сторони.) Справа в тому, що у мене дуже різноманітний вправа "дієта", і я, щоб уникнути повторюваних рухів стільки, скільки я можу. Це поширюється на знос вправа рівномірно за мої суглоби. Здебільшого, кожен з моїх трьох днів у тренажерному залі складається з різних рухів. У 57 років, у мене практично немає болю в суглобах, так я думаю, що ця теорія поширення знос дійсно працює.

Якщо ви робите лише присідання, коли ви йдете в спортзал, я хотів би запропонувати вам створити вашу проблему. Пора відходити. Перейти на YouTube і подивитися на випадкові вправи, і зробити його ваша мета, щоб спробувати одне нове вправу кожен раз, коли ви перебуваєте в тренажерному залі. Якщо вам подобається вправа, покладіть її в свій розпорядок. Якщо тобі не подобається, забудь про це. Протягом року, ви зможете створити процедуру, яка зводить до мінімуму повторювані рухи. Поступово присідання стають менше складовою вашої тренувальній дієти.

Щоб допомогти вам почати роботу, один з моїх улюблених нових вправ у цьому відео на 5:57. Уважно дивитися, тому що це швидко:

https://www.youtube.com/watch?v=aWqKjte2hoc

+475
RCVRPSY 25 черв. 2015 р., 12:48:20

Я чув, що в моєму залі деякі хлопці, які мають невеликий перекус, що складається з вуглеводів (фрукт або батончик мюслі) до протеїновий коктейль та їх аргументація полягає в тому, що вуглеводи будуть "спалені" система перша здача білка для відновлення м'язів згодом.

Є навіть якийсь час для цього: 1 батончик мюслі відразу після роботи і протеїновий коктейль через 30-60 хвилин після тренування.

Якісь дослідження/статті підтримує таке обґрунтування?

+470
Adrian Potrzebowski 3 бер. 2015 р., 07:02:14

Я чув, що теніс-це не найкращий вид спорту, щоб схуднути, що хтось, хто грає в теніс просто втрачає цукор в крові. Це може бути тому, що стиль цього виду спорту, що нам не потрібна витривалість, щоб грати в неї? Наприклад, у бігу ми повинні мати свого роду постійною швидкістю, в теніс у нас немає збалансованої фізичного навантаження, тому що більшу частину часу ми спринту.

Це правда?

Спасибі заздалегідь.

+456
Glisa 19 квіт. 2019 р., 06:11:19

Ви сказали, що поки немає тренера/тренера, але моя порада-шукати один, бажано той, хто конкурує, а також. Я говорю про це прямо, тому що ви сказали, що ви хочете виграти місцевий Пауерліфтинг змагання.

У мене теж 7 тижнів до мого наступного змагань з пауерліфтингу, але я місяць в моєму тренуванні, і мій тренер мені написав жорстоку програму з хорошим поєднанням важкого і об'ємного.

Тренер оцінить вашу техніку, ваші здібності, і руху, так що вони можуть адаптувати програму навчання спеціально для вас.

Як приклад з мого досвіду - сама перша сесія у мене була з моїм тренером, моя тяга пішла від 160 кг до 180кг, просто від налаштування моєю методикою. Що сказав мені, що у мене була сила, але моя форма потребує вдосконалення.

Це, як мовиться, якщо ви не можете увійти в карету, існує маса програм, які мають хороші результати, як-небудь/початкова сила на рівні новачка, а коров'яче або Вендлер 5/3/1 для лижників середнього рівня. Що б ви не вибрали, щоб слідувати, переконайтеся, що ви послідовні, і що ви додаєте вага на штанзі щотижня - початок світла, інакше ви швидко плато.

Роботи з поліпшення вашої форми - сам фільм, так що ви можете критикувати ліфтів. Кондиціонер теж важливо, переконайтеся, що ви отримаєте деякі. Мені подобається використовувати високі-реп підготовку до цього.

Провідні в комп, працювати до важких синглів в останній тиждень заздалегідь, з трохи-з роботи, і залишити 2-3 дні на відновлення перед великим днем.

Але, ймовірно, більш важливо, ніж час, проведений в спортзалі час, проведений поза його - харчування і відновлення, де ви отримаєте свій виграш. Є великі і зосередитися на відновленні.

Удачі.

+453
MrV 10 лист. 2013 р., 16:34:49

Я хотів би бути набагато краще підтягування. Я можу тільки навряд чи два рази поспіль - на досить високу планку.

Біда в тому, що я досить високий, що майже у всіх тренажерних залах, я можу дістатися до турніків з мої ноги на землі мої плечі займаються і тягнуть вниз, і мої руки злегка зігнуті. Це означає, що я не можу почати з мертвої повісити з моєї ноги прямо, як рекомендовано у відповіді на це питання. Замість цього, я повинен або:

 1. Зігніть коліна так, щоб підошви ніг були повернені назад.

 2. Як вище, але з мої коліна ще зігнуті, щоб підошви дивилися вгору.

 3. Согнитесь в талії, з ногами прямо попереду - в кінці кінців, рухається в сторону підтягування у сидячому положенні з ногами від Землі.

 4. Сидіти в тому, що моя дочка назвала б "хрест-навхрест пюре" моди.

 5. Тримайся з дуже широким хватом.

 6. Що ще?

Ні один з цих підходів здається легше, ніж іншим - вони всі почуваю себе страшенно ніяково, і у мене є важкий час навіть одного підтягування, коли планка занадто низька (знову ж - більшість барів)

Питання: Як я повинен змінити моє становище ноги при роботі на турніку, що є надто низьким для правильного мертвих вішати?

Питання:

Де наші ноги, коли ми робимо підтягування або підтягування?

Яка оптимальна висота для моїх підтягнути бар.

Рухається вперед ногами на підтягування погані речі?

+405
Phillip Moxley 27 серп. 2013 р., 15:06:30

З мого досвіду, це добре робити віджимання на долонях на початку. Долонями забезпечити створення більш широкої бази для підтримки (особливо з пальцями поширений). Чомусь мені теж здається трохи легше зосередитися на збереженні багажник активний (який я думаю, дуже важливо), коли робиш її на долонях. Крім того, одна річ, яка мені знадобиться в захист зап'ястя є поширення пальцями і підштовхнути їх у землю - це просто, як намагається стиснути кулак. Тоді, як вже казали інші, це вигідно, щоб поступово перейти на суглоби, якщо ви хочете робити велику кількість віджимань, не зловживати зап'ястях. Але я також хотів би запропонувати, щоб переключитися назад на долоні, він може забезпечити більшу різноманітність (наприклад, ви можете рухатися далі руки назад, який робить віджимання набагато складніше - по кісточках ви б впасти на обличчі). Підводячи підсумок, я думаю, що це краще робити їх на долоні, якщо ви не плануєте робити великих кількостях на регулярній основі - але пам'ятайте, більше не завжди краще.

+380
Patrick Wymah 19 груд. 2015 р., 05:58:54

Всякий раз, коли я піду у відпустку, дилема в моїй голові, я повинен спробувати попрацювати там? Або просто відпочити від усього і відновиться, коли я повернуся.

Проблема в тому, що прорив може викликати деякі відсталі прогрес в силі, в залежності від тривалості перерви.

Я знаю, що я вдарив PR на перші дні в тренажерному залі приблизно через 2 тижні немає підйому, який є дивним. Але якщо б я довше чекав, це було б інше?

Я цікаво, якщо є науково-знайшли час, що тіло, як правило, можуть підтримувати рівень міцності, після чого відбувається падіння продуктивності.

Я в основному кажу про це чинності/Пауерліфтинг контексті, але я думаю будь-яка інформація на тій же ідеї з точки зору загальної фізичної підготовки (тобто витривалість/витривалості, координації) було б непогано.

+284
Thien Do 22 черв. 2018 р., 03:50:48

По-перше, давайте які інші типи вправ, які ви можете зробити: стілець, провали, присідання, широкі літати віджимання, підтягування, підборіддя UPS, армійський жим, алмазні віджимання, зниження віджимання, випади, і який-небудь гірей вправу. Вправи, які ви обираєте, залежить від вас, але я думаю, ваш кращий вибір, враховуючи ваші цілі: крісло опускається, широке літати пуш-ап, зниження пуш-ап, і підборіддя злети. Це дасть вам хороший об'єм грудної клітки, плеча, біцепс і трицепс працюють, а ці, схоже, вашої цільової зони.

По-друге, вам потрібно переглянути свій набір/кількість повторень. Замість того, щоб робити 5 підходів до відмови, 3 набори х повторень для кожної вправи, де X-необхідна кількість повторень, враховуючи поточну силу. На кожному тренуванні, то ви збільшите кількість повторень для кожної вправи по 1. Повторіть це, підступ, коли це необхідно, і ви побачите поліпшення.

Ви повинні також розглянути можливість "змазування ПАЗ," який підсумував лаконічно з формулою специфіка + часта практика = успіх. Іншими словами, чим більше ви робите щось, тим краще ви отримаєте на це щось конкретне. Почати робити купки підтягування (нічого екстремального, може бути, 3-5) кожен раз, коли ви використовуєте ванну, або залишати свій будинок, або подивитися фільм. З плином часу, ви почнете бачити дивовижні поліпшення вашої здатності зробити це вправу.

Я нехтую нижньої частини тіла, який я знаю не дуже багато, але я намагаюся зосередитися на своїй верхній частині тіла. Я хочу бути сильніше, бути більш підтягнутою і збрити зайвого жиру на животі.

Ні, це не здорово, але це не жахливо також. З мінімальним кількість вправ ви робите, ви насправді не в небезпеці дивитися як Халк з Барбі ноги, ні ви в небезпеці створення будь-серйозний дисбаланс м'язів, за винятком тих, які представляють себе, надаючи більш нижній частині тіла може обробляти (наприклад, піднімати тяжкості). Як тільки ви отримаєте ваше життя в порядок і більше часу на ваших руках, я закликаю вас взяти на себе повне тіло сила програми (стартову силу і чи є фаворитами цього сайту, але є ще багато там).

Ваша дієта є досить твердим, як скеля. Що сказав, Я дійсно рекомендую підрахунок калорій на тиждень, тільки так у вас є Болл-парк ідея, що ви справді берете в кожен день. Знання-сила.

Ваша мета втрата жиру суперечить з вашої мети для підвищення міцності. Будівництво м'язів вимагає надлишку калорій, щоб живити зростання м'язів, у той час як спалювання жиру необхідний дефіцит калорій, щоб живити огрядні клітини, так що ви можете побачити, як ці дві мети змагатися один з одним. Ви можете спробувати зробити обидва одночасно, але не бачу оптимальних результатів у будь-якій, або ви можете замість цього циклу зсипати/різання, де ви акцент на силові тренування на певний період часу (3-6 тижнів), а потім переведіть увагу, щоб різати сало через більш гнучку дієту і збільшила кардіо.

+262
Gideon Greenspan 13 жовт. 2019 р., 23:02:53

Поперековій-один з згиначів стегна. Це група м'язів, які піднімають ноги вгору до голови, або витягнути тіла на ноги в залежності від того, який момент Ви якір.

Флаттер ногами працюють поперекової разом з іншими, але в обмежених масштабах, так як вони не будуть йти через повний діапазон руху.

Якщо ви хочете краще (на мій погляд) вправи на роботу м'язів-згиначів, ліг на землю на спину. Підніміть руки над головою і вхопитися за нерухомий об'єкт (я використовую situp-бар, який йде під дверима), і, зберігаючи ноги прямими, підніміть їх вгору до кута 90. (Доторкнутися пальцями до дверей/частина обладнання, якщо ви використовуєте це.) Опустіть їх в контрольованому назад на підлогу.

Як тільки ви отримаєте краще в русі, можна збільшити вправа, притиснувши ноги вгору в стелю, як тільки ви отримаєте їх на 90 градусів. Це допоможе працювати ваш нижній частині розгиначі спини і м'язи живота, але це також збільшить навантаження на ваш хребет, як ви начебто "закатати" на спинах ваших плечах. Якщо у вас є спині/Біль в шиї, я не рекомендую це додаток.

+213
eidgrand 11 лип. 2010 р., 01:58:08

ВСАА розшифровується як амінокислоти з розгалуженим ланцюгом. Згідно цієї статті, З щоденника харчування:

ВСАА (лейцин, ізолейцин валіну), зокрема лейцин, є анаболічну дію на білковий обмін за рахунок збільшення швидкості білка синтез і знижуючи темп білкова деградація у спокої людину м'язи. Крім того, в ході відновлення від вправи на витривалість, ВСАА були знайдені щоб анаболічний ефект у людини м'язи.

Тобто, ці амінокислоти можуть стимулювати ріст м'язів. Згідно цієї статті, терміни важливо: лейцин може стимулювати синтез м'язового білка протягом короткого періоду, але з хронічними добавками, організм швидко адаптується і синтезу м'язового білка повертається до норми через 2 години.

Це добре,-цитується в блозі з оглядом останніх досліджень з ВСАА ВСАА повідомляє, що додаток було показано, щоб зменшити м'язову втому і болючість під час роботи, а також збільшити пропускну здатність кисню в крові і зменшенням м'язових пошкоджень під час спортивних тренувань. Втім, автор посилається на дослідження, яке повідомляє, що споживання казеїну і сироваткових протеїн працює краще для навчання опору , ніж добавки з ВСАА.

Варто відзначити, що ви не повинні отримати амінокислоти з добавок, вони відбуваються природно в білок-містять продуктів. По суті, амінокислоти добавок має деякі суттєві недоліки:

Ковтання вільне, кристалічний L-аміно кислоти, на думку багатьох спортсменів перевершує споживання натуральних продуктів містять білок для м'язового білка синтез. Однак, амінокислот, використовуючи тієї ж несучої системи конкурувати з друг з другом для поглинання. Таким чином, ковтаючи одну амінокислоту або певна група амінокислот, які використовувати той же носій може залежно від обсягу всередину, конкуренція між амінокислоти для absoprtion. Результат може бути, що амінокислоти, що містяться в високий conentration вбирається, але також може погіршувати всмоктування інші, менш концентровані амінокислоти здійснюється по тій же системі. Таким чином, амінокислотні добавки можуть призвести до порушення або дисбаланс амінокислот поглинання. Крім того, поглинання пептиди (отримані з травлення натуральний протеїн-містять харчовими продуктами) є більш швидким, ніж поглинання еквівалентна суміш вільних амінокислот кислот ... тим більше, що добавки зазвичай дорожче, зазвичай на смак жахливо, і може викликати шлунково-кишкові розлади.

(Покращене харчування та обмін речовин людини)

+136
Kaj Kandler 13 січ. 2015 р., 01:53:42

У мене 9.2% жиру ,1.80 м і 81 кг, а у мене все ще є жир на пресі...я дієти і тренування важко, я завжди перевіряю, щоб мати достатню кількість протеїнів,калорій і т. д. Кожен день.У мене 5 місяців тому 19% жиру, і я думаю, може це проблема,може бути, я втратив дуже швидко жиру? Або я роблю щось неправильно?У мене 7 денна програма тренувань, і я працюю АБС 2 дні в тиждень, і мої стегна ще на 2 дні в тиждень.

+43
JulesDesigner 24 бер. 2019 р., 09:56:46

Я шукав якісь випробування або змагання, що вимірює рівень ГПП.

Тест повинен бути:

 • - він повинен перевірити абсолютна сила, відносна сила і витривалість (може і більше видах на витривалість)
 • легко вимірні і відтворюються - кожен здоровий чоловік повинен бути в змозі зробити це за допомогою стандартного устаткування і мінімальний час приготування (вчитися тест навичок безпечного має зайняти не більше кількох тижнів).
 • випробування повинні підкреслити, баланс - це не повинно бути можливим, щоб отримати хороший результат тільки один навик. А тест повинен стати причиною поганого ранжирування для всіх недолік в одному з навичок.
 • всі завдання в тесті слід зберегти і не дурний
 • тест повинен бути універсальним (результати не можна безпосередньо залежить від ваги або висоти)

Додатково:

 • було б здорово, якщо тест вже давно табло населення від любителів до еліти підтверджені певними повноваженнями

Інші Примітки: (редагувати)

За словами першого відповіді я зрозумів кілька інших точок. Тримати їх в думці:

 • Віджимання на максимум повторень тесту на витривалість (не відносний випробування на міцність)
 • Жим лежачи і присідання не мають прямого відношення до ГПП, таким чином, вони не мають ніякого відношення

Із-за перерахованих вище пунктів, усі військові/пожежні/... вибір тестів, що я можу дізнатися лише малу величину від ГПП точки зору. Ці тести в основному складаються тільки з витривалості або несуттєвих подій.

Поки я знайшла тільки тактична сила кинути виклик http://www.strongfirst.com/tactical-strength-challenge/

Є що-небудь ще?

+14
daniel lemesle 6 лист. 2015 р., 02:14:04

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil