Як у важкій атлетиці пояс працює?

Що значить важка атлетика пояс захищає проти? Як саме? Я не можу уявити, навіщо носити його краще, хоча я використовував їх і, принаймні суб'єктивно, я відчував себе більш безпечним і зручним під час підйомів.

+218
John McNamara 1 лист. 2012 р., 22:10:27
40 відповідей

Джерела, які я рекомендую, починаючи міцність Марк Rippetoe і сильний ліфти 5x5 програмі.

Якщо ви зосереджені на стає сильнішою, розмір прийде.

+946
Chopper3 03 февр. '09 в 4:24

Я рекомендую:

 1. Штангу рецепт, який пояснює від фізіології людини, тому тренуватися для сили, і для чого використовувати гантелі, щоб зробити так.
 2. Починаючи міцність: основні штангою навчання, яка пояснює, з фізики, анатомії і біомеханіки, як виконувати базові рухи зі штангою (тобто присідання, жим, станова тяга та жим лежачи), та навіщо їх описаними вище способами, і що робити, щоб відкоригувати рух-шаблон помилки.

Зверніть увагу, що жодна з цих книг приділяє багато уваги розтяжці. Аналогічно, жоден з них не обговорює "функціональний тренінг" багато; вони виступають силове тренування , як найбільш функціональний тренінг, тому що сила-це найбільш значний і найбільш навчальна фактор фізичної функції.

+884
rodrigo therezo 25 жовт. 2017 р., 07:21:58
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є кілька хороших додатків Для Android безкоштовно, як підніматися журналу і Fit77 загальної ваги навчання; LiftBig спеціально для SL5x5, або ВИИТ, що також допоможе вам з вашим кардиотренировкам.

Крім того, тут, у EXRX є деякі хороші таблиці колод готовий до використання.

У будь-якому випадку, яке б рішення ти знайдеш, я хотів би знати про це (спеціально будь-якої програми Linux), тому я закликаю вас, щоб розмістити його в якості коментаря, наприклад.

+878
Stiv 8 лист. 2015 р., 21:25:54

Дізнатися touchtyping якщо ви повинні дивитися на клавіатуру. Дивлячись на клавіатуру при наборі тексту, це погано для постави.

Покладіть ваш монітор досить високо. Якщо я сиджу прямо і дивлюся переді мною я дивлюся на середині мого монітора. Мій монітор стоїть на кілька книг, які лежать на моєму столі.

Якщо я б згорбившись, якщо б заглянути під мій монітор. По моєму особистому досвіду, маючи монітор з досить високою справила великий ефект для дуже невеликим зусиллям.

+848
user3201068 28 квіт. 2015 р., 21:58:27

Робота на гнучкість в щиколотках.

Ви повинні бути в змозі зробити прямій лінії від шин вниз верхній частині стопи до пальців ніг. Це ідеальна позиція, щоб отримати рух ноги в флаттер (на спині/повзати) або стусан дельфіна (метелик). Якщо є які-небудь дуги/вигин цієї лінії, то ви втратите деяку ефективність.

Також, якщо ви не досить гнучкою, щоб домогтися цього, то ваші ікри повинні працювати, щоб утримувати ноги в такому положенні, що робить ефект каскаду. Ваші м'язи повинні працювати важче, щоб зберегти гострим положенні ніг (в результаті чого на початку переймоподібний), і це також знижує ефективність вашого удару, як ваші гомілки жорсткіше, ніж слід.

Будь ділянку, який вказує пальцями ніг (сидячи на верхній частині ваших ніг, наприклад) або лежачи на спині, а хтось, пушащиеся кінці ніг до підлоги допоможе в досягненні точки ніг з меншими зусиллями.

+824
Weston Greene 23 черв. 2015 р., 18:26:53

Характерні для гантелі стійки присідання, де ваш спокій кінця на верхній частині плеча, більшу вагу діаметр буде більш комфортно. З іншого боку, робити тягу гантелі, мають меншу вагу, діаметр не змусить вас досягти нижче, додає новий рівень складності вправи. В цілому, ви зазвичай купуйте ваги в збільшенні розмірів - 2.5 кг до 25 кг для гантелі...і додавайте вагу по мірі необхідності. Якщо ви знаходитесь в рівні прогумовані "якість" там не повинно бути проблемою. Як правило, налаштовує людину на те, що обладнання в них, то краще всього зробити, це просто тренування, піднімати важкі.

+821
kathywolfe 1 лист. 2010 р., 19:36:02

Сироватковий протеїн і казеїн є насправді побічним продуктом виробництва сиру. Вони відокремлюються в процесі приготування сиру. Виробники сиру будуть продавати цей надлишок сироватки в добавок з ким то розвернутися і обробити його далі. Вони видаляють решту жири, лактоза, вона суха, і тоді смак його.

Існує три типи сироватковий, в основному, як багато роботи робиться. Відмінності між ними, скільки лактози, жирів, та вуглеводів у них.

Сироватковий концентрат є найдешевшим і найбільш поширена форма. Це також найменш чисто білкову добавку.

Ізолят сироваткового протеїну являє собою більш сильно переробленому вигляді сироватки. Майже повністю складається з білка. Більшість жирів і лактози були видалені (хоча деякі завжди залишаються).

Гідролізований концентрат сироваткового протеїну - це ізолят сироваткового білка, але білок ланцюги були розбиті на дрібні пасма. Це робить його більш швидкому всмоктуванню (хоча журі все ще відсутній на те, чи це насправді корисно).

Звичайно, існують десятки інших протеїновий порошок добавки. Сироватка-це просто одні з найдешевших. Казеїн є ще одним популярним стилем, який дуже повільно всмоктується в порівнянні з сироваткою. Є також добавки, виготовлені з гороху, конопель, яйця, коричневий рис, змішаний рослин і, ймовірно, більше.

Скільки тобі потрібно? Абсолютно нічого взагалі, якщо ви їсте досить у вашому раціоні. Загальне правило великого пальця полягає в тому, що у вас має приблизно 0,8 г - 1 грам білка на кожен фунт м'язової маси тіла або 1,7 р - 2,2 г на кілограм. Немає нічого особливого про протеїнові добавки, крім того, дуже добре продаються. Це ж просто дуже зручно.

+814
abacles 30 груд. 2013 р., 04:09:20

Анаболічні стероїди вважаються добавки? Чи Можете ви будь ласка, вкажіть, де ви знайшли визначення доповнення.

+743
user67827 20 квіт. 2014 р., 21:32:02

Після (дуже) брудний навалом, я вже худну близько 39 тижнів. (Все було ОК.) На початку моєї дієти (в кінці листопада 2015 р.) я був близько 110 кг. Я планував мій процес втрати ваги буде повільним і довгим, так як обслуговувати як багато м'язи як можливий. Як правило, я використав кілька сумарного добового витрати енергії' (TDEE на) калькулятори, щоб знайти основу для моєї дієти. Всі калькулятори я дав мені TDEE на близько 3000 ккал. (Звичайно, у тому числі вправи, кардіо, і т. д.) Я в кінцевому підсумку скоротилося до щотижневої середня калорійність харчування в 2500 ккал в день. Це, враховуючи розрахункову TDEE на рівні 3000 ккал, повинна бути в середньому дефіцит в 500 ккал у день, що був дефіцит я шукав, і планує підтримувати рівно стільки, скільки треба (поки я був щасливий з моїм рівнем жиру).

На момент написання (кінець серпня, 2016) я про 90-91 кг. Припустимо для простоти, що я тепер втратив 20 кг, з початку моєї дієти. Тобто в середньому близько 0,5 кг в тиждень, це нормально. Припускаючи, що '3500 ккал на кілограм жиру' правило вірно, і що моя втрата ваги була в основному за рахунок втрати жиру, можна вирахувати, що мій щоденний дефіцит калорій має бути близько 500 ккал (це взагалі більше схоже на 560 ккал).

З допомогою myfitnesspal.com-я записував свою щоденну норму калорій і витратах за рахунок ретельно кардіо. Протягом всієї моєї дієти я підрахував, що моя середня добова калорійність харчування становить близько 3000 ккал. Приймаючи цей розрахунок до уваги, що дало б мені TDEE на близько 3500 ккал.

Де це розбіжність приходить? З одного боку ми маємо TDEE на близько 3000 ккал, в залежності від віку, ваги, зросту, 'активність', і т. д. З іншого боку, ми маємо виміряний рівень TDEE на 3500 ккал. Як пояснити цю різницю? Це загальне, що онлайн-калькулятори це неточні? Чи це просто тому, що мої вимірювання (наприклад, фактична калорійність їжі не може бути зазначено на упаковці, витрата калорій за рахунок кардіо не може бути розрахована як treadmil) дуже неточно?

А деякі додавали інформацію, яка може бути важливо: хоча моя виміряна середня добова калорійність харчування становить близько 3000 ккал, це насправді не кількість калорій я з'їдав в день. В будні дні я завжди хотів з'їсти близько 2500 ккал на день. В дні тренувань це буде чистий прийом 2,000-2,200 ккал, в залежності від кількості кардіо я зробив у той день. У вихідні дні, то я б " чіт " (не зовсім так, тому що це було частиною мого раціону), з'їдаючи набагато більше. Кількість калорій, які я з'їла у вихідні дні буде змінюватися багато; іноді це було близько 3000 ккал, іноді 4,000-5,000 ккал або більше. Можливо, це розбіжність пояснюється нестійкою щоденне споживання калорій? Я можу уявити, що втрата ваги на такий безладний режим харчування буде іншим, ніж для дієти, де калорійність їжі точно так само кожен день.

Заздалегідь спасибі!

+735
Techie91 12 лист. 2015 р., 05:05:56

Мої власні думки: я б інтегрувати, але 10х10 здається багато. Так, напевно, 5 або 6 комплектів.Ці різні вправи орієнтовані на різні частини тіла, так що якщо моєю метою було бодібілдинг для естетично широкою спиною, я б точно як мінімум 3 комплекти багато хто з цих вправ (моє вибране буде тягнути на себе, особа підтягнути і гантельний ряд). Багато вправ у вашому списку також робота стабілізаторів, які важливі для здорової спини.

Якщо ви відносно новим для підйому, що б ви не робили, припускаючи, прогресивної перевантаження, ви будете набирати розмір. Я особисто думаю, що якщо ми зосередимося на це питання лише твій (мені не подобається це, тому що є занадто багато змінних, як досвід, споживання калорій, як важка, форма тощо), ці 10 вправ з твердою 10 повторень за один комплект кожен хотів би дати вам більше розмір (знову ж таки, припускаючи, прогресивної перевантаження).

Кожна людина має різні тіла. Спробуйте обидва і подивитися, що працює для вас. Задоволення в житті-це експериментувати і бачити плоди цих експериментів.

+723
fghj 8 трав. 2013 р., 12:48:53

Там взагалі-то цілий ряд силових видів спорту, де люди не аналогічно конкурувати поїзд з конкурентами в тих видах спорту. Короткий уявлення про них допоможе вам вирішити, що буде краще підходить для вас:

 • Бодібілдинг - це насамперед будівлю і формувати м'язи для естетики. Однак, існує великий компонент у харчуванні для бодібілдингу, що потрібно, щоб отримати форму змагання. Бодібілдинг характеризується обсягом роботи в гіпертрофії діапазонів. Чим вище повторень в сеті зберегти максимум ваги і відновлення вище, за умови, що ви правильно керувати обсягом. Вам проаналізувати вашу позує перед суддями, і людина з найвищим балом за день перемоги. Насправді існує кілька варіацій бодібілдинг, і критерії оцінки трохи відрізняються для кожного.
 • Пауерліфтинг - це найбільша сума в присяд, жимі, і тязі. У конкурсі, у вас є три спроби на кожен ліфт, і самий важкий вага для кожного з цих ліфтів враховуються при підрахунку загальної суми. Пауерліфтинг може бути виконана з використанням допоміжних передач або "сирої" (у більшості федерали, RAW-це просто пояс і майку, іноді з колінні бинти). Мета пауерліфтингу отримати дуже сильний в цих трьох підйомників.
 • Стронгмен - це сила конкуренції, де завдання змінюються від конкурсу до конкурсу. Там, як правило, зважене носіння (використовуючи хомути, фермерів, прогулянки тощо), нетрадиційні підйому (наприклад, камені Атласу, автомобіль тяга тощо), витрати роботи, і деякі форми тязі. Він підкреслює вашу серцево-судинну систему, а також необроблених сила.
 • Важка атлетика або як більшість людей знають його, Олімпійська важка атлетика-це важкий ривку і поштовху. Це, по суті, два ліфта, щоб отримати найбільше загальне в конкуренції. Як важка атлетика рухів вимагає від вас, щоб генерувати дуже багато сили в як можна швидше, а потім зловити вагу на плечах або над головою (в залежності від підйомника).

Там навіть більше, включаючи такі події, як ігри горців і певний трек і поле подій. Чотири перерахованих вище, можуть бути навчені, і багато спортсменів так і роблять. Думаю, що ці дисципліни як зростати з плином часу. Навіть якщо ви не уявляєте конкурувати тільки поки, тренування, як якщо б ви збиралися конкурувати дуже мотивує і допомагає зосередити свої зусилля.

Більшість людей починають без якої-небудь мети, всі вони знають, що вони хочуть стати сильніше/швидше/вище стрибати/виглядати краще і т. д. Дисциплін вище, може допомогти вам зосередити свої зусилля і надати форму цієї туманною мети. Будь-хто, хто послідовно тренування протягом тривалого часу проходять підготовку в той чи інший вид. Наприклад, є декілька силачів, які також змагаються у пауерліфтингу, наприклад, Чад Уеслі Сміт. Існує ряд пауерліфтерів, які тренуються, як культуристи в міжсезоння, таких як Френк Зейн і Ден Грін. Деякі культуристи хрест поїзд з пауерліфтингу, таких як Арнольд Шварцнегер (які тренувалися з Френк Зейн).

Кожна з цих дисциплін є щось позичити, щоб зробити вас краще спортсмена. Джим Вендлер захисники бодібілдингу вашої допомоги, хоча він в основному займається пауерліфтингом. Брендон Ліллі говорить про їжу, як культурист, тренування як силач, мобілізація, як штангіст, і думати, як пауерліфтер.

Найнижчий поріг входу, що не вимагає мінімум технічної майстерності будуть займатися культуризмом. Я думаю, принаймні, на початку ви повинні зосередитися на стає сильнішою першого, і турбуватися про розмір/форма пізніше. Починаючи з руху пауерліфтингу, як в стартову силу, є хорошим способом створити базу сил відносно швидко. Він не вимагає, щоб ви вибрали дисципліна і залишитися з ним для іншої частини вашого життя.

+721
user36560 3 черв. 2015 р., 10:12:33

Одна річ мені подобається початкової силові програми є її акцент на присідання. Чому? Тому що я міг практикувати і практикувати їх, отримуючи свою форму у порядку, без ваг.

Тепер я можу присідати добре, я хотів би зробити інші вправи. Є хороший спосіб, щоб практикувати їх без ваг, щоб моя форма гаразд?

(Чому без ваги? 1) це дозволяє мені практикувати будинку, великий плюс 2) це набагато легше зробити форму праворуч)

Оновлення: я також є набір дуже легких гантелей - я міг використовувати їх для практики формі?

+668
hamza678 17 черв. 2013 р., 13:23:31

Після того, як ви взяли на себе відбирання себе від речей, змінивши свій раціон, ви могли б також розглянути можливість двухаспектного нападу також зміни купівля звички, так що можливість придбати сода не є у той час, коли ваші пристрасті високі. Можливо, отримувати ваші продукти звідки-то, що не продає безалкогольні напої, або гарантуючи, що ви не носити з собою дрібниця навколо, коли ви могли пройти в автомат, може допомогти вам.

У мене немає багато нездорової їжі звичка, але я відчуваю, що я зробив би, якби я не привчила себе не купувати речі. Коли я був студентом, ходите по магазинах без автотранспорту означало, що моя вантажопідйомністю, а також моїх вільних грошових коштів був дуже обмежений, і тому я не міг ні собі, ні додому забрати закуски або десертних ложок, тому я дуже рідко їх купив - і досі не.

+666
Sche 12 жовт. 2013 р., 01:51:07

Я часто люблять встановлювати короткострокові цілі, які дійсно не працюють для втрати ваги. Я цікаво, якщо є загальний принцип, я повинен підкорятися, як схуднути на 1 кілограм два тижні - яка швидкість втрати ваги я повинен домагатися? Я був би вдячний, якщо у кого-небудь хороша інформація або джерела, які обговорюють цю тему.

+647
FoxDie 4 лип. 2013 р., 22:19:34

Схоже, що ви насправді питаєте , як я втратити, що впертий вага

Давайте почнемо з простого факту:

Немає ніякої чарівної пігулки для втрати ваги або щоб виглядати чудово і бути в хорошій формі, він приймає важку працю, самовідданість і відданість справі. Відданість і прихильність виходять далеко за рамки просто ходити в тренажерний зал і посилено працює, фітнес-це спосіб життя, пам'ятайте, АБС зроблені на кухні.

Поїсти В Чистоті:

"Фокус вживання в їжу продуктів без консервантів і штучних підсолоджувачів."

Будучи 26 років, до цього моменту ви, швидше за все, були в змозі споживати ні про що і підтримувати гідний показник, зараз ситуація починає змінюватися, і ваш робочий стіл робота надихає... пора починати змінювати себе. Малоймовірно, що ваша програма вправ допоможе подолати будь-які погані речі, які ви поклали у ваше тіло протягом дня, щоб змінити спосіб ви їсте, їжте чисте.

Великий правило, це намагаються зробити більшість ваших покупок поза периметром продуктового магазину. Велику частину часу користування на островах заповнюються всякі штучні підсолоджувачі і вельми оброблені. Коли вас є, щоб відвідати острова, беруть додаткову хвилину, щоб зробити хороший вибір, ви будете дякувати себе пізніше.

Їжте частіше:

Хоча це звучить контрпродуктивно ідея проста. Їжте як мінімум 5 -6 невеликих прийомів їжі в день. Ваше харчування має бути добре збалансованим і рівномірно, яка піддається їж кожні 2-3 години щодня. Коли ви включаєте це у ваш щоденний режим харчування, ваш ТЕФ збільшується, що, в свою чергу, призводить до збільшення обміну речовин, знижується голод, більше енергії і істотно перетворює до втрати ваги.

Не плутайте є найчастіше з їжею більше, хоча, ваші страви повинні бути менше. Ви в основному їдять одну і ту ж суму, яку ви робили раніше, але поширюючи його через день.

Порційна:

"Розуміння скільки порції їжі і скільки калорій або скільки енергії їжі в одній порції міститься"

Розуміючи і застосовуючи правильні порції для кожного прийому їжі, ви не більш, ніж їдять. Це вірно - навіть їдять фрукти та овочі, ви можете мати занадто багато гарної речі. Існує безліч онлайн калькуляторів, ви можете використовувати, щоб допомогти вам визначити належну кількість кабін, білка, клітковини, калорій і т. д. Ви повинні отримувати.

Вправа:

Схоже, що ви робите добре в цій області, але і для інших читачів цього поста: навчання ваги і регулярні фізичні вправи так само важливі, щоб включити у вашому повсякденному житті, як правильне харчування, контролювати порції, і тримати зволоженою . Регулярні фізичні вправи показав, є ряд переваг для здоров'я, але давайте просто зосередитися на спалювання зайвих калорій. При виконанні вправ ви докладаєте деяку кількість енергії. Ця енергія приходить від палива ви кладете в ваше тіло ( ми повинні мати хороше паливо ), або зберігається паливо, також відоме як огрядний, що ми носимо. Тому ретельно обмірковуючи план дієти, тому ми не споживати занадто багато калорій, і додавши регулярні 30-хвилинні тренування в наші дні, ми можемо подзвонити по тих жирових клітин, щоб тримати нас відбувається, у свою чергу, допомагає нам схуднути.

+634
Bill Le 27 січ. 2019 р., 16:28:17

Базальний рівень метаболізму (BMR), і брат, рівень метаболізму (RMR), зверніться до кількість калорій ваш організм буде спалювати без яких-небудь робіт. Вони схожі, і для зручності, більшість людей мають на увазі РМР, коли говорять про добової потреби в калоріях. Кілька речей, які впливають на ці цінності, такі як:

 • Частка м'язової маси жирової. Враховуючи двох чоловік, при цьому загальна вага тіла, тим більше м'язової маси буде мати більш високу РМР.
 • Загальна вага тіла. Більше клітин в організмі, вимагають більше енергії для їх обслуговування. Це не привід йти і напиватися, але з урахуванням двох людей з однаковими відсоток жиру в організмі, тим більше загальна вага буде вище РМР.
 • Термічний ефект їжі (ТЕФ). Деякі продукти вимагають більше енергії для обробки, ніж інші. З точки зору обробки макро-поживних речовин: білка вимагає більше енергії, вуглеводів далекому другому, і жиру вимагає мінімум обробки.
 • Нормальний рівень активності. Хтось з активної роботи, як на будівництві буде природно спалювати більше калорій, ніж хто-то з роботи.

Отже, висновок з цього:

 • Збільшення м'язової маси. (зверніть увагу, скорочення жиру в організмі, ймовірно, хороша ідея з інших причин)
 • Їжте дієти з високим вмістом білка.
 • Бути активним більше відсотків часу.

Зараз, у мене були тренування, на яких я спалюю до 1400 калорій в 90 хвилин навчання. У порівнянні з моєю РМР близько 2400 калорій, це 25% від витрати енергії за день (2400 + 1400 - 150 [до 150-корекції для калорій, я б все одно спалили] за день). Це вписується в дуже добре зі звітом клініки Майо.

Також є деякі прихильники переривчастий посади, наприклад, м'язової маси, що загадав тіло робить більш ефективне спалювання калорій завдання, коли у вас є менша кількість більш великих страв. Наприклад, якщо я з'їв 2400 калорій в 3 рази, кожен близько 800 калорій, я був би більш повний і добре довгий час між останнім прийомом їжі і першим прийомом їжі наступного дня.

+620
iandw 16 трав. 2016 р., 23:39:12

Гей, Едріан,

Я не знаю про Маратон-де-Сабль, тому мені довелося погуглити джерело.

На основі зібраної інформації, я не думаю, що ці вправи допоможуть вашій підготовки для цього конкурсу.

Мета конкурсу-бути в змозі витримати високу температуру, як мало води, як це можливо. Сауна-це в основному пара; тому, хоча це може зневоднюють вас, це не дає вашому тілу такий же досвід, як будеш бути досвідченим у реальній конкуренції. Якщо у вас є спосіб, щоб імітувати сухе тепло, це було б кращим варіантом, якщо ні, сауна виглядає як наступна найкраща річ.

Що стосується вправ з власною вагою, я не думаю, що це необхідно, так як вони не допоможуть вашому тілу зберігати його використання води, вкрай необхідна вимога в конкурсі.

Які вправи виконувати в ньому? Ніхто, крім того, здатні витримувати температуру як можна довше при обмеженому споживанні води. Ви, ймовірно, потрібно споживати менше води в день, як конкурс теж підходить, так що ваше тіло починає адаптуватися до нової потреби у воді.

Удачі в цьому і дайте нам знати, як це працює :)

+604
vita85 24 жовт. 2016 р., 12:13:42

У мене біль у нижній частині спини. Коли я ходжу в спортзал, намагаюся не перевантажувати цю частину мого тіла. Я просто купив поролоновий валик, щоб розтягнути спину до і після тренування.

Мені теж здається плоскою нижню частину спини' коли я нахиляюся (червона лінія), я не можу змінити, тому що Він поганий в іншому випадку (у нижній частині спини):

enter image description here

Що ви порадите мені робити, тримайте розтяжку? Лікаря

+577
danhbaisunwin 14 вер. 2016 р., 09:42:35

Я відпочивав близько 3 тижнів, потім почав робити кардіо (на тренажері) в день на тиждень. Вчора я знову почав тренуватися і речі, здається, знову рухатися вперед. Мені просто потрібно переконатися, що я не перенапружуватися мої нижні м'язи спини.

Він просто взяв деякий час, щоб залікувати відпочинку.

+534
Adrian Popa 29 квіт. 2012 р., 05:56:03

Маркетинговий акцент на певні продукти корисні для здоров'я зробить ключових галузей більше грошей...

Йде поряд з "молоко робить тіло добре", "яловичина, це те, що у нас на обід", і "високий кукурудзяний сироп фруктози Кукурудзяний цукор" кампанії.

Мало того, що вони говорять, ґрунтується на науково доведених фактах і рекомендації не враховують, що це цілком прийнятно для заміни деяких видів продуктів на інші.

Піраміду люблю описувати те, що потрібно людям. Вуглеводи можуть бути ефективно замінено білків і раніше підтримувати здорову дієту, тоді як зворотне не вірно, тому що наші вимоги аміно кислоти. Певні види жирів важливі для росту, оскільки вони містять жирні кислоти. Деякі види жирів (таких як мононенасичені і поліненасичені жири) допомога хорошому здоров'ю не зашкодять. Овочі дуже важливі, але не за кількістю з'їденого, як різноманітність (тобто їсти 3 головок салату в день напевно не покриє ваших основних вітамінів/поживних потреб). Останнє, але не менш, хто вирішив, що здоровий раціон повинен включати більше зернових, ніж все інше? Новий навіть є один великий розділ для молока (не враховуючи, що більшість молочних продуктів містять багато насичених жирів).

В тільки момент, що харчової піраміди отримали права, важливо харчуватися різноманітною дієти.

+522
nsklaus 10 січ. 2016 р., 11:01:32

Яка мінімальна температура води для купання тренувань, як 1-2 км плаває? Я люблю плавати в озерах та річках, і я взагалі нормально з прохолодною водою (особливо, якщо ви плаваєте інтенсивно), але мене турбує, що під охолодження органів (найчастіше простати і нирок). Звичайно, якщо він відчуває себе дуже холодно і я почала замерзати, я вийду відразу.

+440
Sathish Ram 1 січ. 2013 р., 11:51:42

До речі, мої тренування спліт виглядає наступним чином: я роблю ноги по неділях, який включає в себе присідання з подальшим станова тяга, а потім натискає ногою. По понеділках я займаюся бі і назад. Я роблю лат pulldowns, сидячи кабельне рядків, а потім почати робити кучері. На що один з цих днів я повинен робити тяги?

+437
Lalan Kumar 4 лист. 2018 р., 10:28:42

Можна звичайно, але ІМО має дуже невелике практичне значення, так як робочі руки окремо обмежує вас пару вправ. Плюс, це може бути важче утримувати вантаж збалансований так, що ваші руки прогрес в тому ж темпі.

Переконайтеся, що ви добре харчуватися і висипатися. Втома накопичується швидко, якщо будь-який з цих не вистачає.

+434
cooljake 19 груд. 2016 р., 11:41:15

Я пошукав трохи і знайшов деякі рекомендації і деякі контраргументи. Загальна думка полягає в тому, що ви отримуєте те, що ви платите. Тому перший потік, що охоплює рекомендації. Більшість рекомендацій, які я бачив, були на один зубець Инзер ремені, і нічого про те, чи повинна вона бути однаковою по всьому периметру або ширше в спині.

Тим не менш, контрапункт теж варто подивитися. По суті пунктів, висунуті Стюарт Макгілл , що ремені не допомагають, якщо:

 • Ви пошкодили спину
 • У вас погана техніка
 • Вам потрібно підняти ще кілька фунтів, ніж ви зараз здатні

Більше турбує думка, що травми при носінні пояси буде гірше , ніж якщо не носити пояс.

Повернемося до рекомендацій.... Стартова сила форуму перші рекомендації були для http://bestbelts.net. Инзер там ще одна рекомендація. Знову ж рекомендація на один зубець ременя.

+406
Moune Ben Mohamed 1 січ. 2013 р., 04:23:43

Я поєдную бразильського джиу-джитсу і Муай-Тай і час від часу я біжу протягом кількох годин. Але у мене ще є жир на животі, що залишилися, і важко позбутися від нього.

Колеги радять стала менше їсти жирного і більше рису і яєчний білок. Я запитав його, якщо я міг би тримати свою вагу, його відповідь не був ясний. Я кажу це, тому що, коли я почав Муай-Тай я втратив менш ніж за один рік більше, ніж 15 кг.

+400
Radha Nath 23 жовт. 2018 р., 00:26:38

Я бачив деякі дослідження, які вказують на Мк4, хімічної речовини з деяких видів вітамін K, воно здатне попереджати і зменшення переломів кісток.

Я вважаю, що капуста це їжа з самим вітаміну К; однак, я не впевнений, чи є вітамін K Вона дає Мк4 або МК7.

Якщо у вас є посилання, було б здорово.

+387
iKode 5 лист. 2012 р., 19:49:16

"Я купив цей керівництво за методом пілатеса ..." з вашого питання, це звучить, як ви робите пілатес мат. Це не звучить, як ви робите апаратом пілатес. Апарат я маю на увазі буде реформатор, стілець Wunda, Кадилак, і стінка.

Якщо ви робите лише пілатес мат, я хотів би закликати вас, щоб знайти спеціальну пілатес-студія зі всієї апаратури, і дізнаєтеся пілатес на апараті. Якщо у вас є гроші, варто.

Історично склалося так, що вправи на килимках були створені тільки тому, що Джозеф Пілатес був іноді на дорозі без його обладнання, і він придумав вправи на килимках в якості заміни. Однак, коли Йосип був у його нью-йоркській студії, він працював виключно з апарату.

Тепер, я збираюся сказати те, що є спірним: пілатес на апараті-це реальна річ. Вправи матрац є поганою заміною. Особисто я не роблю вправи на килимках. Інші люди розходяться самим рішучим чином з такою позицією, і кожен має право на свою думку.

+384
Bharat Bhardwaj 4 груд. 2017 р., 15:40:35

Я працюю, протягом останніх 6 місяців і зрозумів, що я повинен включати зміни в моєї звичайної тренування, щоб уникнути нудьги вкрадываться. Я почав чергуючи йога і сила від цього тижня, і це дійсно відчуває себе добре. Я відчуваю, що є різниця в моїх сила і гнучкість після того, як я почав займатися йогою, і це допомагає мені в моїй силового тренування, а також. Однак, його дуже рано, щоб прийти до висновку.

Моє питання: це гарна ідея, щоб чергувати йогу і силові тренування?

+378
nicoya 22 січ. 2018 р., 01:57:38

Я 5 футів 6 близько 56 кілограмів. У мене є трохи жирку. я програміст, тому я сиджу / лежу на подушку протягом 8-10 годин щодня. Я вже почав працювати. Я ходжу на біговій доріжці 3 рази протягом 10 хвилин. Між прогулянками я роблю вправи для плоского живота (скручування, млин, 3/4 присідання, альтернативні п'ята стосується). Найкращий режим роботи для мене?

+344
Surajsinh Parihar 24 черв. 2015 р., 10:42:07

Почніть з повороту на машині і натиснувши кнопку "Старт". Відрегулюйте швидкість до найнижчої обстановці. Нехай пояс повернути кілька разів. Якщо ремінь починає зміщуватися до однієї сторони, відкрутіть задній ролик болт на протилежній стороні на ¼ оберту за годинниковою стрілкою. Наприклад, якщо ремінь починає зміщуватися вліво, ослабте (повернути проти годинникової стрілки) правий роликовий болт на ¼ оберту. Ключем до цього є терпіння, так як ви повинні чекати п'ять обертів стрічки між кожною регулювання. Це буде гарантувати, що ви не за правильний пояс.

Якщо вам потрібно більше інформації читайте тут: http://www.visionfitness.com/blog/how-to-align-and-tension-your-treadmill-running-belt/

+336
jmny 18 жовт. 2015 р., 03:18:51

Немає простої відповіді. Це залежить від декількох змінних:

 • Стрес Ви виставили ваші м'язи.
 • Наскільки ви близькі до ваш генетичний потенціал.
 • Наскільки хороші ваші відновлення.

Ви (напевно, виходячи з вашої фітнес як пояснити) можна робити 20 віджимань в день, кожен день, і немає проблем. Однак якщо ви намагалися підштовхнути ваш 1ПМ (один максимум зусиль) лава для преса, ви не зможете зробити це знову завтра. Якщо ви можете, після того, як ви досить підняти і зробити досить сильні, ви не зможете. Зрештою, якщо ваша сила досить велика, то ви не зможете повторити двічі свій максимальний підйом за один тиждень.

В основному тим сильніше ти стаєш, тим більше шкоди ви можете нанести на своє тіло. Надані вам краще на адаптацію, але не з тією ж швидкістю. Ця діаграма нижче показує, що це трохи:

enter image description here

Чим сильніше ви стаєте, тим важче ви тренуєтеся в цілому, і чим важче ви працюєте, тим більше часу потрібно, щоб відновитися і досягти сверхкомпенсации.

Напевно найголовніша причина люди використовують реальних програм навчання (починаючи силу, Madcow, штат Техас, 5/3/1, тощо), оскільки вони намагаються протягнути голку на підйомі, як ніколи не перевищує ваші відновлення (в основному).

Якщо ви знаходитесь на структуровану програму, ви будете знати, якщо ви не відновилися: ви просто не зможете піднімати вагу, як наказано. Якщо ви можете, вітаю, ти сильніше.

Крім того, хворобливість-це дуже неточною оцінкою ефективності тренування.

+298
GBOLAHAN 2 лист. 2016 р., 20:57:37

Ви, можливо, захочете глянути на (і, можливо, уникнути їдять борці сумо'/сну. За їх словами, ключем до їх "вгодованість" є:

 • пропускаючи сніданок
 • задремав після їжі
 • їдять багато вуглеводів

і, звичайно, приймаючи багато калорій.

+293
ascu 28 груд. 2017 р., 16:05:11

Я чув, що він здоровий, щоб пити теплу воду, близьку до (внутрішньої) температури тіла, так що енергія не перейде в його розігрівала і що це не "шок" системи. Чи означає це, що шкідливо пити холодну воду? Я вважаю, це допомагає мені охолонути в спекотний день.

+224
user43748 30 лип. 2011 р., 16:14:42

Саме вправу ніяк не вплине на ваш зріст. Насправді, вправи можуть підвищити секретирование инкрети людського зростання, що може призвести до збільшення висоти. Однак, якщо ви хронічно недоїдають, є ризик, що ви не опинитеся на кілька дюймів коротше, ніж ви могли б. Якщо ви ушкоджуєте ваш зріст пластин, які можуть впливати на ріст кісток, але ризик у першу чергу в зламані кістки, і навіть не рідко викликає проблеми, якщо правильно встановити.

Це правда, що підняття тягарів буде тимчасово зробить вас коротше з-за стиснення хребта, але ефект виключно тимчасовий характер.

+204
Kelly Marie Jones 3 черв. 2014 р., 19:50:47

Є багато одноногі присідання і багатьох вимагає використання лави. Мені подобається використовувати гантелі з спліт-присед, маючи задня нога на лавці. Дуже складно і може бути зроблено, коли у вас немає важкої гирі.

+188
user3178408 13 трав. 2013 р., 20:55:24

Я почну споживати какао кожен день, залежно від дієти, що я піду за. Я цікаво, якщо це добре чи погано. Це чисте какао, без цукру.

+136
0633530465 21 бер. 2019 р., 19:59:28

є два способи зробити присідання:

 • найпростіший спосіб, який, як ви, ймовірно, зробити це
 • і нелегкий шлях, який включає
  • підтримання пози пряма спина, плечі в правильному положенні
  • як якщо б Ви були стояв впевнено, не боячись, перед аудиторією, можливо, якщо ви закінчували опера, руки витягнуті, охоплюючи світ.

Я роблю їх неправильно все своє життя.

Мені цікаво, яку різницю я можу розраховувати в моєму животі. Що впливає на те, що м'язи по-різному?

+130
Glennie B 19 лип. 2013 р., 20:17:16

Якщо під "відстовбурченими" ви маєте на увазі "погладшати", я думаю, що це відбудеться, тільки якщо ви припините займатися культуризмом і бездоглядності, щоб відрегулювати свій раціон, щоб ваш новий образ життя. У цьому випадку ви в кінцевому підсумку їдять занадто багато за те, що ваше тіло дійсно потребує, так що ви можете товстіти з-за цього.

Але м'язи не можуть трансформувати жир. Вони абсолютно різні типи клітин.

+120
Tracy Dixon 23 вер. 2015 р., 18:49:06

На основі коментаря ви додали на ваше запитання: що ви будете перемикати тренажерні зали в січні (через місяць) я б рекомендував вам зробити підготовчі роботи перед початком сила - іншими словами, прямо в тренажерний зал і використовувати цей час, щоб підготувати форму. Візьміть мітлу ручкою або труб пвх, огляд книги СС і відео і почати практикувати присідання, станова тяга, жими і т. д.

Ось одне відео для початку: http://youtu.be/PCWLs1jTOVE

Я не впевнений, що ви маєте в наявності в вашому поточному тренажерний зал, але зосередитися на основних та інтервальні тренування (Хитто/Табата), так що ви витривалість в змозі.

+91
Bunyip 25 черв. 2018 р., 01:15:13

Якщо ви хочете розвинути силу, робити ваги тіла тренування.
Я займаюся підняття тягарів протягом майже 3 років, і коли я перейшов до тіла силові навантаження я можу вам сказати, це те, що дійсно змушує вас є більше витривалості, гнучкості, сильніше м'язове волокно, і навіть хорошій формі!


у спокої підняття тягарів звичайно розвинути силу, але її більш продуманої і цілеспрямованої за формою і насос (виглядає).


Вага тіла тренування дасть вам додаткові сили і заряд енергії, а також змішувати його з деякими ВИИТ як пропустити мотузку і чайник дзвін час від часу.
Я рекомендую використовувати Марк Лорен книги. Він має понад 100 варіацій ваги тіла вправи, і має повну тренувань, один для кожного рівня: початковий, просунутий, елітний...
Його тренування максимум 30 хвилин, але повірте, навіть на рівні новачка досить складно. перевірте це, його досить ефективним.


+64
Quocphu Le 5 жовт. 2017 р., 12:42:57

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil