Балансування штанги з турецьким прикидом чи альтернатива?

Я почав тільки пару тижнів тому, то хто я такий, щоб говорити:

Я нині займаюся ТГУ з 30кг гантелями, який є heavist гантелі навколо. Тому сьогодні я використовував прямі і досить короткі штангою і curlbar вступити в ТГУ, але врівноважуючі вага була моєю головною проблемою. Бар нахили назад і вперед, і моя рука має дуже мало енергії в порівнянні з вагами на кожному кінці.

Використовуючи гантелі (краще curlbar?) природний progession в цій вправі? Якщо так, то як ви збалансувати вагу? Я не можу знайти будь-який підручник з цього питання. Немає гирі в тренажерному залі. Я не можу переїхати до олімпійської штанги, тому що тренажерний зал не досить великий, щоб надійно гойдалки навколо, не розбивши кому-небудь голову.

Ви використовували меншу вагу на початку для штанги, чи це потрібно тільки при з'ясуванні балансу питання?

+194
kuroop 18 черв. 2012 р., 18:18:05
39 відповідей

Як конкурентна весляр, я думаю, я можу відповісти на ваше запитання. Я зобов'язаний використовувати закритий весляр в "несезон", щоб поліпшити свою кардіо фітнес. Є кілька факторів, які слід враховувати при виборі гребного тренажера (велоергометр і, або, "ерг"). Я хочу підкреслити, що ви повинні враховувати при прийнятті вашого рішення і дати рекомендації (я не афіліювання з компанією рекомендую, але, я володію одній зі своїх веслярів).

По-перше, критий веслярів використовувати різні механізми , щоб забезпечити опір. Вони варіюються від повітря (вентилятор), поршень, вода і т. д. Кожна з них має свої "відчувати" тонкі відмінності. Якщо ви можете, ви повинні спробувати кожен весляр ви зацікавлені в тому, щоб побачити, як вона "вписується". Деякі більш легко розмістяться навчальні приміщення, де вони будуть використовуватися. Наприклад, більшість типів вентиляторів колеса можна дибки встали вертикально, поки не використовується. Я не думаю, що ти захочеш стояти вода версія на кінці. Ви повинні також розглянути можливість підтримки та спільнота, яка стоїть за весляра, який ви виберете. Чи весляр мають велику базу користувачів? Компанія надає інструменти, відео, навчання роботі з вашим автомобілем? Всі ці речі, щоб розглянути.

Отже, моя рекомендація. Визнаним лідером в байдарочниця промисловість Concept2. Їх веслярі користуються багато клубів, коледжі та університети. Вони не дешеві і доступні тільки через Concept2. Станом на цю посаду, поточна ціна на нову модель D весляр становить $900. Тим не менш, це машина, яка побудована до останнього з функціями, які роблять його використання приємним. Він поставляється з програмним забезпеченням включити монітор, який може забезпечити стимул і можливість відстежувати свій прогрес. Крім того, ви можете приєднати кардіомонітор (від Concept2) і відображення ВРП на моніторі прогрес. Байдарочниця можна зберігати вертикально, коли він не використовується. Я вважаю, що важливо, тому що він займає менше місця. Веб-сайт компанії надає портал для вас, щоб записати свій прогрес і форум, щоб обговорювати й відповідати іншим користувачам на їх машинах.

І нарешті, якщо ви ще цього не зробили, я б порекомендував вам перевірити з вашим лікарем перед початком використання весляра. Якщо ви зацікавлені в Concetp2 весляр, там, як правило, використовуються доступні версії, як користувачі оновлюють свої моделі.

+954
Jeremy Nicoll 03 февр. '09 в 4:24

Ваш графік-це добре, так тримати.

Я повинен вам сказати, що м'язова маса є більш щільною, порівняно з жиром. Так що шанси високі, що ви втратили деяку кількість жиру і набрали м'язову масу, це добре. Але ви не можете виміряти ваш прогрес, тільки вимірювати ваш вагу. Слід використовувати також, наприклад, спробувати інші методи, щоб зберегти ваш розмір талії і інших частинах тіла.

Як я вже говорив раніше "м'язова маса є більш щільною, порівняно з жиром", так що якщо розмір ваших частин тіла знизиться і ваша вага залишається практично такою ж, це добре, тому що ви втратили вагу і набрав м'язову масу, яка сприяє побудові більш сила і в той же час ваш розмір зменшився.

Дуже щільний матеріал займає меншу площу в порівнянні з менш щільним матеріалом. 
Я сподіваюся, що ти зрозумів, що я намагаюся сказати.
+941
andosmith 22 лип. 2019 р., 12:10:34
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ваш перший крок буде переконатися, що ваше тіло має палива, щоб розвиватися і відновлюватися з тренування. Щоб ефективно розвивати м'язи, ви повинні бути принаймні їдять на ремонт, бажано на вагу.

Далі продовжують виконання бойових мистецтвах! Я зробив таеквондо близько 6 років в юності і в результаті у мене дуже добре розвинена нижня частина тіла. Мої ноги може взяти рукоприкладства теж з-за кондиціонера, що я і зробив. Якщо у вас є час і гроші, підібрати інший вид бойових мистецтв, акцент на ноги: таеквон-до, Муай Тай, кікбоксинг і т. д.

Ви можете зробити багато дому після того як ви освоїли присідання (кредитної: Р/bodyweightfitness)

Розширений Прогресії:

Примітка: у плані мобільності, тим більшу вагу ви приносите назад, тим більше ваше коліно вже йти за палець, так що креветки присідання і глибокий крок UPS вимагають більшої мобільності щиколотки, ніж пістолети

 • Пістолет Присед
 • Глибокий Крок Вперед
 • Креветки Присед
+930
narek Bojikian 2 лип. 2013 р., 10:27:41

Нарешті я зустрів когось, хто читає буде межі! L-тирозин в цілому добре для вашого благополуччя і порадив йому взяти або до, або під час виконання вправи. Це замінима амінокислота, яка може синтезуватися власного тіла, хоча її в надлишку буде тільки змусити вас платити більше.

Не забувайте, що вони є добавки, які в загальному сенсі не обов'язково, але добре мати для мало того, вони служать в свій раціон і прогресу.

Бета-аланін з іншого боку називається "насос" добавки в жаргоні. Це допоможе вам трохи більше, щоб досягти того, що один-більш-реп і допомагає вашим м'язам краще відновитися.

Перевірити Examine.com для отримання додаткових відомостей про цих добавок (бета-аланін вже на першій сторінці - значить він затребуваний там). Читати з добрим оком і не приймати будь-яке твердження на віру. Шукати ще по Академії Google і т. д.

Загалом, ви отримуєте тирозин більш ніж достатньо, якщо у вас є добре збалансовану дієту (не нацистської бодібілдинг дієта, але дієта спортсмена). Бета-аланін-це хотіли б мати, якщо ви можете собі дозволити. Це також дає хороший поколювання на обличчі і тілі, але, більше того, 3 чашки міцної кави або hyphy бруду (винахід Калі) має вистачити більш ніж достатньо для цілей тренування, якщо ви не заберете їх вже і не стійкі/нетерпимі до стимуляторів.

Моя порада, візьміть сироватковий ізолят в формі, і застосування креатину моногідрат від creapure формі мікронізованого. Це єдиний (крім бро-)scientificaly перевірені добавки, які допоможуть вам у досягненні будь-якої мети, коли справа доходить до побудови та підтримки м'язів і стати сильним.

+886
Bruno Guerraz 16 лист. 2013 р., 23:45:06

Однієї з різновидів кардіо-тренінг - фіксованою або змінною набори відстань і час - це "фартлек" (гра швидкостей), див. Вікі запис на фартлек. В основному, це суміш низько-і високошвидкісних тренувань.

Формою навчання розроблений в 1930-х роках у Швеції. У Вікіпедії є приклад типової тренування, його історичні передумови та приклад де воно використовувалося в США.

Ось приклад футуристичного "швидкість відтворення" тренування, фартлек Вт "Google окуляри"

"Швидкість відтворення" може бути підходящим для вас, коли ваша мета схуднути, так як частина концепції-працювати на повній швидкості на частини сесії. Це допоможе вам стати ближче до високої інтенсивності тренувань, який, здається, краще для схуднення, ніж тривала тренування з низькою інтенсивністю.

Особисто я зробив це навчання у школі в Швеції, на військовій службі та частиною фізичних тренувань, коли грав у баскетбол. Тепер, коли я старший і мають більше проблем з коліна - що зупиняє мене від виконання яких-небудь великих відстанях - мені подобається поняття "швидкість відтворення", оскільки воно робить мене більш свідомим про те, як я відчуваю і не звертаю уваги на відстань і час.

+858
chech 10 лют. 2019 р., 17:50:12

Там, здається, загальну згоду в громаді культуризму, що щільність кісткової тканини можна збільшити вагу-підшипник вправи і товщини кістки(обхват) не зміниться у зрілому віці(після зростання пластини близько). Однак, мені вдалося знайти такі джерела, стверджує, що розмір кістки може збільшуватися за рахунок вага-підшипник вправи:

-" Помірні тренування допоможуть побудувати ваші кістки; однак, чим більше навантаження ви піднімаєте, тим більше ваші кістки стануть." (https://www.livestrong.com/article/486880-bodybuilding-bone-size/)

- Захист системи-вчення не мають потенціал, щоб збільшити ширину кістки, за даними Бі-бі-сі." (https://healthyliving.azcentral.com/bones-bigger-working-out-1980.html)

-"Реакція кісткової тканини на ці сили змінюється по його довжині. Біля суглобів, кісток стають більше і щільніше, тоді як вали кісток, як правило, щоб отримати більше і товщі з невеликою різницею в щільності кісточки." (https://www.sciencealert.com/here-s-what-exercise-does-to-your-bones)

Я розумію, що неможливо збільшити довжину кісток після зростання пластини близько, але можна збільшити товщину кістки(обхват)природним шляхом вага-підшипник вправи?

+853
Mangesh Bordawekar 15 квіт. 2017 р., 18:39:51

У мене є своя відповідь! Ви хочете, що називається STRIALE СР 907:

Примітка: цей гребний тренажер продається багато різних брендів імена і цифри. Насправді більшість машин гребний продаються з різними торговими марками та номерами.

Дуже багато Гребні тренажери є насправді зробив великий маловідомої азійських компанії під назвою "Догляд", і тоді всі вони мають різні імена додаються бренду. Бренд-імена, як "Йорк" і багато інші буквально не більше, ніж наклейка, яка говорить "Йорк" або що-застряг на верхній частині машини. Якщо вас цікавлять азіатського виробництва, ви можете побачити CAREFitness сайті. Якщо ви зондируете навколо ви отримаєте ключ до розгадки багатьох брендів вони дотримуються.

"СР 907" саме те, що ви хочете, тому що:

 1. Будь-яка машина дешевше, ніж це повне лайно. Не купуйте його.
 2. Будь-яку машину дорожче, ніж це марна трата грошей, якщо ви потрапите в професійні машини за €1000.

Якщо гроші не об'єкт, то купити Oartec слайдер або адррес rowperfect або Concept2-динамічний. "Традиційний" професійний гребний тренажер Concept2 є, але новий слайдер машини ще краще. Продукт слайдер Concept2 називається Concept2-динамічний. Особисто я віддаю перевагу Oartec-слайдер. У будь-якому випадку це все не має ніякого відношення, якщо ви хочете витратити мінімум 1500.

Так що знову як у пункті (2), Якщо ви не пройти весь шлях до Oartec або Concept2 (скажімо $1500), вам краще отримати SR907. Що-небудь між ними-це справді марна трата грошей.

Щось ще, щоб розглянути: навіть якщо ви вирішили купити дорогий Oartec або Concept2, ідіть вперед і купіть спочатку SR907, і використовувати його протягом декількох місяців. Тільки тоді ви точно знаєте, чого хочете від дорогого весляр, якщо ти цього хочеш.

Ще раз повторіть пункт (1), що дешевше, ніж SR907 є небажаною, тому, на жаль, що ваш найдешевший вибір.

Деякі факти про SR907:

 • Ви повинні мати ніяких проблем, пов'язаних із висота. Я 6' навіть і це прекрасно. Я б сказав, що це буде без проблем до 6'6". Деякі з дешевих машин може тільки дійсно бути використані дітьми. Так що якщо досить велика - перевірити.

 • Це типу ремінь, а не ланцюг типу. Особисто я думаю, що тип ремінця набагато краще. Досить просто послуги є надзвичайно гамірно. Наприклад, спробуйте Concept2, яка має мережу. Деякі кажуть, що ланцюг згинається менше, але це просто нерозумно - футуристичні матеріали, використовувані для лямки у ремінець в ці дні не тягнуться. Адже нова модель Concept2 (динамічний) ремінь, а не ланцюг, тому ви позбавляєте себе від безглуздих шуму. Ця машина ідеально тихо. Отже, SR907 має ремінець, який є те, що ви хочете ... добре.

 • Двигун магнітний, а не повітря-тип. У слові повітря-тип коліс опір обісралися. Звичайно, найкращі з них працюють добре, але в цілому повітря-типу опір колеса просто хрень. Не придбати повітря-тип машини, якщо вона становить €1000+. У вас також є "опір води" типу. Особисто я вважаю, що вони обісралися. Тип magnetique просто так набагато зручніше. І звичайно, ви можете легко регулювати опір при повороті ручки. Зверніть увагу, що магнітний двигун опір просто-таки простий механізм, який існує в мільярдах недорогих велотренажерів по всьому світу; це дуже надійний, безпроблемний частини, які були зроблені мільйони разів. Тому SR907 має правильний магнітний тип опір двигуна, який ви хочете -- перевірте.

 • У SR907 є досить міцним. Ви не будете мати ніяких проблем. Він не такий сильний, як 1000+ машин, але це абсолютно твердим. Дешевші машини жарт. Таким чином, перевірити.

 • Електроніка проста, чого і тобі бажаю. Слава богу. Звільнити будь-якої машини з ідіотськими складні дисплеї, і т. д. Зверніть увагу, що, як і будь-яка машина, ця машина має веселий "спалені калорії" - дисплей. Звичайно, як всім відомо, ці абсолютно ідіотські і нічого не означають. Це просто одна з тих дивних речей, які можна знайти на кожному тренажері, хоча абсолютно марно і безглуздо. Так проста електроніка - перевірити.

 • Сидіння легко і спокійно ковзає і є досить зручною і міцною. Перевірити Х3.

Мінуси:

 • Ви повинні зібрати машину. На жаль це так з кожної машини, крім дуже найдорожчий 1000+ машин. Він упакований дуже добре з допомогою болтів на пластиковій обгортці, з кожен болт пронумеровані правильно. Не поспішайте і ретельно зібрати (15 хвилин) слідуючи інструкціям точно. Не тягніть, що "пластикові керівництво" до тих пір, поки він говорить вам! Ви повинні використати його, щоб витягнути через провід! Хех! Знову ж таки, вже зібрав лише по-справжньому шикарної машини, так що Ікеа-етап неминучий.

 • Нога стоїть, як правило, хороше. Тим не менш, вони дозволяють робити скручування вперед. Іншими словами, ви можете, якщо ви хочете, щоб підштовхнути ваш нога вперед, за аналогією з натисканням на акселератор в автомобілі. Я дійсно не знаю, якщо це хороша річ чи ні; нам потрібен професійний весляр, щоб сказати нам. Це просто життя, я думаю. Ця машина набагато краще, ніж у всіх інших недорогих машин, так що це просто, як це здається. Ви можете легко мод на ніжки з шматком дерева або болт, щоб виправити їх на місці.

 • Єдиний реальний альтернативи розглянути можливість покупки вживаного Concept2. Однак він, ймовірно, буде близько 600+.

 • Якщо ви живете в США, Concept2 в даний час відчайдушно намагається позбутися від своїх старих моделей. Ви можете придбати один досить дешеве "зі старшим екран" (я думаю близько 900-1000, а не 1500). Однак не забувайте, що вони є ланцюговим приводом машини і, отже, незалежно від того, як добротно зроблені і надійні, вони дуже галасливі.

 • На мій погляд це безглуздо купувати вживану машину дешевше: вони будуть зруйновані. Можна, звичайно, купити старий Oartec або Concept2. Іноді ви можете знайти їх на продаж наприклад, коледжів, шкіл і т. д.

 • Що стосується SR907, я поведу його за один повний годину (що складно :-/) кілька разів на тиждень. Я великий хлопець (хоча стає все менше!) і це цілком достатньо жорстким, щоб взяти. Зверніть увагу, що магнітний двигун стає дуже жарко через годину, але ніяких проблем.

Це жорстка машина, яка дозволить вам зробити всі гребете ви хочете, протягом багатьох років.

Я інженер і детально досліджено всі машини доступні, тому що я був занадто жадібний, щоб просто купити Oartec!

Я сподіваюся, вам сподобається Веслування, це неймовірно складно (я маю на увазі, вкрай важко). Це абсолютно важливо, що ви отримаєте правильну форму - подивися все відео в режимі онлайн, звернутися до експертів і т. д. і т. п. Це абсолютно безглуздо гребти, якщо ваша форма досконала.

Це дійсно дуже втомлює. Саме дивне, що в перший час (скажімо 10 хвилин) у вас є почуття, ви могли б піти весь день. Але почекати ще кілька хвилин ... :)

enter image description here

У SR907, зроблений великої азіатської компанії і продаються під різними торговельними назвами. Це тільки "помірною ціною" rameur варто купувати. Будьте обережні, не купуйте машини, які схожі, але перестрашені.

+843
user47753 13 лист. 2014 р., 06:28:29

Я не впевнений щодо 12-15 повторень, а ось на кордоні розмір і тренування на витривалість. 8-12 повторень призначеної для саркоплазматическая гіпертрофія, яка означає, наскільки набирає міцність розмір йде, розмір перевагу. Якщо ви робите 15 повторень, що може стати контрпродуктивним мета якщо розмір (залежно від навантаження), не допомагає сила або витривалість, що багато чого небудь. Наскільки я можу сказати, що тренування рецепт дуже довільний. 3 підходи по 10 повторень-це класична, і багато людей ще не поміняв. Схоже, вони просто злегка збільшив повторень.

Якщо ваша мета Фітнес і сила, ви хочете зробити набагато менше повторень і великими вагами, що не дозволить вам зробити набагато більше. Комплектів 5-6 на кожну вправу. Я не раз ваш період відпочинку, хоча якщо у вас є більше відпочивати, ніж 5 хвилин, які, певно, здогадується, що ви закінчите протягом дня. Якщо ви відчуваєте себе прекрасно, роблячи це з допомогою всього лише 30 секунд відпочинку, потім йти вперед і тільки решту 30 секунд, але змушуючи себе йти лише через 30 секунд не має сенсу. 5 повторень в основному буде сприяти сила яка приносить користь все інше, в тому числі кардіо, ви отримаєте розмір прибутку від цього теж - це неминуче, як тільки ви натиснете дійсно важкі ваги, але не до такої міри, що культуристи отримують.

Ви отримаєте безліч думок по швидкості, і я не впевнений, що це дійсно важливо. Якщо ви піднімаєте більш важку вагу, абсолютно ясно, що ти сильніший. Якщо ви підняття важкої ваги швидко або повільно, ти все одно підйом важкої ваги, так що мета досягнута. Якщо ви хочете швидко зробити повторень, але не можу з-за ваги, Напевно, це добра ознака того, що ти стимулюючи ваші м'язи достатнім для забезпечення міцності. Якщо ви можете зробити їх все швидко, ви, ймовірно, виявите, що ви могли б зробити ще кілька повторень.

Також важливо мати на увазі спокій. Ви не стають сильнішими, коли ви піднімаєте тяжкості, в тому, як ти робиш, що ти насправді слабшає. Ви стаєте сильнішими, поки ви спите, і коли ви пильнуєте, але відпочиває. Взяти хоча б один день відпочинку між тренуваннями. Як ви починаєте бити важкими вагами, ви повинні бути беручи більше - якщо у вас плато, можливо, прийшов час, щоб додати додатковий день відпочинку. Навіть якщо ви робите шпагат по частині тіла, вам ще потрібно принаймні, один день на руки, щоб оговтатися від проведення вагами.

+790
Richard Mole 19 жовт. 2019 р., 04:42:16

Я хотів би, щоб тримати постійний ритм, під час підходів і повторень (наприклад, 4 секунди вниз, утримуйте 1 сек, до 4 сек, пауза 1С).

Будь-які поради, як це зробити? Які б ідеальні репліки виглядають/звучать як?

+786
Barz8 11 лют. 2013 р., 17:15:32

Медіація-це найкраще робити вранці.
(Більшість людей, які медитують погодиться на це).

Пішки до загального відступає (до довгих роздумів), але не стільки перед коротких сесій.

Біг до звучить як погана ідея.

Як підтримувати регулярні медитації звички складно, ви повинні сфокусуватися на тому, що робить його легким. (Пограти з прогулянки раніше чи ні)

+775
Samuel Cheng 21 жовт. 2011 р., 10:13:05

Першим ділом

Хоча я знаю, що ви розумієте під "ектоморф", ви повинні знати, що це поняття пов'язане з розвінчали міф про соматотипів.

Читати другий абзац тут: https://en.wikipedia.org/wiki/Somatotype_and_constitutional_psychology

Робити присідання!

А чому не робити зважені присідання, ви повинні навчитися робити це. Даючи таке фундаментальне вправа-це не відповідь.

Я написав відповідь тут про подолання певних присадкуватий, пов'язаних з дисбалансом.

Як ви не даєте ніяких подробиць про те, як ваша форма ламається під тягарем, я не можу написати розгорнуту відповідь. Але ваш тренажерний зал повинен мати людина, єдиною метою яких є, щоб допомогти вам у цьому. Запитайте їх, щоб перевірити форму.

Додавши купу дрібних вправ ніколи не є гарною заміною для одне величезне вправа комплексу. Це звичайно тільки щось культуристи зробити, щоб отримати, що ідеальної симетрії. І навіть тоді вони робити присідання теж.

+767
djogorchock 26 бер. 2014 р., 03:23:01

Я б ще додав Ті запобіжні заходи, які люди почали робити стосовно розтягування перед запуском, а саме, що якщо по-стрейч, ви можете зробити сухожиль і м'язів, слабше і більше шансів отримати травму, якщо у вас сильно напружувати. Правильна йога, я впевнений, не напружувати м'язи і суглоби, але і багато людей отримують конкурентну про отримання глибше в позу, ніж людина поруч з ними.

+762
Antoine Bacalu 16 груд. 2019 р., 20:59:31

Гаразд - ти ставиш важке питання, без діагностики і т. д. важко відповісти, незалежно від того, я дам йому шанс:

Давайте ви тверде ядро перший: порожнистий корпус тримати, дощок (задню, передню і бокові), л-підняти прогресії (цілився наїжджати піднімає за стегна і поперекової стабільності)

Давайте відкриємо ваші стегна і пов'язані з ними зв'язки: сидячи, схрестивши ноги грушоподібної м'язи стрейч, стрейч метелики, фронтальний випад, диван, стрейч, варто щука.

Давайте зробимо свій мозок і нейронні зв'язки в курсі, що ваші стегна можуть бути повернені: поза кішки, поза верблюда, половина король голуб (це все йога до речі)

Отже, тепер ви фізично можете мати кращу поставу, ви повинні зробити це, і потім, в кінцевому рахунку, ви хочете, щоб ваше тіло зробить це за вас. Це має зробити ваш ґрунтований.

До речі, як я ненавиджу цей сайт... якщо ви дбаєте про активації, а потім перевірити цю статтю.

+730
Vittorius 25 бер. 2014 р., 19:37:08

На боксерському світі, особливо в епоху, коли "Роккі" фільми були зроблені - це свідомо погано, в розробці нових методів в області харчування і фізичних вправ, засновані на дослідженнях та висновках.

Весь "пити сирі яйця, бігати щоранку 5 км і бити цього замороженого порося"-спосіб не зовсім те, що ви повинні прагнути сьогодні.

+682
CATHARANTHUS 9 груд. 2018 р., 05:57:22

Я займаюся скелелазінням, і зробити певний палець розминку на нього, інакше я вам плескати і клацати в пальцях, точно як ви описали. Я не використовую важкі захоплення, як ви описуєте, то може хтось ще більш актуальна.

Я використовую зчеплення шпаклівки, як це. Якийсь фізичної шпаклівка терапія може також працювати. Я зазвичай стисніть його вільною рукою, як я їду на скеледромі, іноді протягом досить тривалого часу, 10-20 хвилин, чергуючи руки, як я за кермом. Це може бути більше, ніж потрібно, але це проходить довгий шлях, щоб послабити всіх сполучних тканин в пальцях. Інші, Ніж шпаклювати, будь-середній або легкий об'єкт податливий опір буде робити (раз в поїздці я використовував плюшева іграшка для собаки я купила в продуктовому магазині). Вони просто багато різних рухомих частин в пальцях, і мені знадобиться тривалий час, щоб отримати їх все приведуть в порядок і рухатися правильно, але я бачу велике поліпшення, коли я роблю.

Я теж роблю 5 хвилин легкої кардіо, щоб моя кров тече.

Мої $0.02

+661
sashka937 30 січ. 2014 р., 01:52:49

Основні Початківець Підніматися

Якщо б я був новачок в силових тренувань і займатися йогою (або майже всі) чотири рази на тиждень, я б або:

 • А) зменшити йоги (або спорт, або туризм, або будь-якої іншої) на три рази два рази на тиждень та вага поїздів на тиждень на деякий час, зосередившись на досягнення базового рівня міцності (див. виноску)
 • Б) продовжувати займатися йогою чотири рази на тиждень і силові тренування раз на тиждень, що дозволяє повільніше, але все ще продуктивна прогрес

Так чи інакше, оскільки я новачок. Майже всі люди нового підйому тягарів потрібно те ж саме: базова програма навпочіпки, підібравши речі з підлоги, штовхаючи речі, і витягувати. Гантелі є найбільш ефективними для цієї мети, і я припускаю їх використовувати тут. Я так щось віддалено схоже на те, що був рекомендований мені як новачку:

 1. Прогрітися протягом п'яти хвилин їзда на велосипеді, біг, стрибки зі скакалкою-все
 2. Підготувати суглоби з колами рукоятка і гойдалки ноги (три підходи по десять в кожну сторону), плюс спільні обертання (один набір з десяти, кожна з яких також може бути зроблено до розминки) для дрібних суглобах
 3. Назад у нору, один комплект 20 (С, як завжди, розминка набори попереднього), додати п'ять фунтів на кожному тренуванні, поки це дуже важко, потім перемикання на 3 комплекти 5, і будучи дуже обережним, щоб вразити всю глибину і уникнути округлення спини
 4. Чергувати присідання і підтягування або підтягування, як за 3 комплекти, як багато повторень, як це можливо з хорошій формі, в результаті збільшення ваги
 5. Станова тяга, один набір з 5, піклуючись про те, щоб бути замкненою, нейтральні хребта

Якщо ви відчуваєте свою Растишку, ви можете зробити набір індуїстські віджимання ... як до собаки, то собака, скріб груди в середині руху, згинаючи лікті, тридцять разів-в кінці. Тяга може виникнути у верхній частині тіла працюють, якщо ви віддаєте перевагу.

Отримаєте зворотний зв'язок на ваші присідання та станової тяги часто просять когось більш компетентного в тренажерному залі, щоб дивитися, і , розмістивши формі перевірити відео тут, на стартової сили форумах, і на важкій атлетиці форуми. Отримання прав супер- важливо. Якщо ви опинитеся не вистачає рухливості, щоб зробити певний рух, виправити це, перш ніж додавати занадто багато ваги.

Чи Купуєте Стартову Силу

Якщо частини, які збивають з пантелику, потім візьміть книгу стартову силу Марк Rippetoe і Лон Кілгор. (Друге і третє видання були хороші; перше видання недостатньо для ваших цілей.) Він не відповідає цим рекомендаціям в точності, але загальний зміст той же. Що ще більш важливо, вона включає в себе виключно докладні інструкції про те, як зробити кожен ліфт правильно і безпечно, а також, Чому за кожен ліфт. Ви можете легко адаптувати ліфт-три рази в тиждень, набрати вагу протокол, рекомендований в книзі, щоб задовольнити ваші цілі.

(Виноска: наприклад, базовий набір стандартів для міцності можуть бути: присідання моя вага на повторень, 1,5 х вага тіла Станова тяга, десять підтягувань, і п'ятнадцять провали. Можна використовувати замінники чи інші цифри за всім цим; головне-це дотримуватися стандартних для якомога більше самозахоплень, навішування (а.до.а. станова роду рух), натискаючи, і витягуючи. Наприклад, деякі люди віддають перевагу більш суворий "1.5 xBW передній присідання, станова тяга 2xBW, п'ятнадцять підтягувань, жим лежачи стандартний 1.25 xBW"; це нормально і цілком гідно.)

+650
Akshar Patel 25 лист. 2010 р., 07:24:47

Відмова від відповідальності: якщо ви відчуваєте періодичні болі, який триває протягом тижня під час тренувань, то ви повинні обов'язково розглянути можливість отримання лікарем або фізіотерапевтом, щоб перевірити його. В іншому моя відповідь-буду вважати, що ви отримали "відбій" від лікаря і що це насправді не більш ніж м'язовий дисбаланс в зап'ястях.

Для мене це звучить як вправи, які ви робите занадто сильні для слабких зап'ястя до ручки, тим самим біль. Я б урізати від рівня інтенсивності і поступово нарощувати силу зап'ястя, перш ніж намагатися робити ці вправи на рівні інтенсивності ви знаходитесь в даний час. Крім того, ви, можливо, захочете додати деякі додаткові сили хвата вправи в свій раціон, щоб прискорити відновлення. От деякі вправи, які допоможуть вам побудувати силу зап'ястя:

 1. Станова тяга. См. Це питання для поради по будівництву зчеплення як ваша тяга прогресує.
 2. Теніс стисніть м'яч. Покладіть тенісний м'яч у руці, стисніть його так сильно, як ви можете, а потім відпустіть.
 3. Зап'ястя кучері. Вам дуже легкий німий дзвін (можливо 1-5 фунтів для початку), тримати його в положення 90 градусів до верхньої частини руки долонею вгору, потім завийте вага без руху передпліччям (тільки кисть і зап'ястя буде рухатися).

Наскільки це робить ваші поточні вправи, за допомогою обруча зап'ястя руки-це нормально, а як ти шкали інтенсивності він часто може стати необхідним інструментом для того, щоб уникнути травм. На складання комплектів я б порекомендував відмовитися від обгортання, і ТІЛЬКИ використовуючи їх на своїй роботі-набори / вправи, які дають вам проблеми. Це, як кажуть, обгортання може стати милицею, що перешкоджають міцності зчеплення з розробкою і призведе до остаточного розкладання сили зап'ястя по відношенню до інших м'язів.

Як, використовуючи один або обидва, особисто я б палицю з обох. Наприклад, якщо слабка зап'ясті відчуває біль від тренування, то шанси на іншому зап'ясті не занадто далеко або. По-друге, з допомогою тільки одного оберніть зап'ясті ви будете розвивати м'язи асиметрично.

+647
iamyojimbo 17 черв. 2011 р., 07:42:16

Які гарні вправи для верхньої частини спини, який ви можете преформ в готельному номері?

У мене тільки моя вага і все. Крім того, я не дуже-то прагне випробувати на міцність різні бари готелю/стрижні, брикетування підтягування / підтягування на них.

+561
Reza Hashemi 15 квіт. 2010 р., 20:12:28

Мені потрібна порада, щоб визначитися зі своєю наступної мети.

Я почав з низькою carbish дієти (як і в не настільки суворої дієти з низьким вмістом вуглеводів) у січні минулого року разом із 20 хв позайматися 3 рази в тиждень, що складається в основному з гирьового гойдалки в поєднанні з деякими іншими вправами. Я почав з 80кг (мені 25 і 176см) і досі я втратив 6кгс. У мене все ще є живіт, хоча його помітно менше, і обличчя моє стислося трохи, щоб точки були люди, помічаючи і коментуючи. Зараз моя кінцева мета-повністю звільнити живіт і в цілому кращій фізичній формі.

Тепер моє питання до вас: чи повинен я продовжувати і втратити більше ваги або я повинен почати працювати в тренажерному залі і почати отримувати деякі "хороші" ваги?

Дякую

+487
banyan 1 вер. 2019 р., 16:34:43
 1. Якщо ви хочете бути бігуном, то вправи для ніг в тренажерному залі-це не допоможе вам багато. Ви отримаєте краще працює питомою міцністю пристосувань, роблячи Хілл повторює. Однак, ваша мета може бути, щоб побудувати м'язи ніг і з інших причин.

 2. Деякі тренери вважають, що легко виконується вдень після тривалої пробіжки допомагає відновленню.

 3. Якщо ви дійсно збираєтеся на відстані, то нормальний метод навчання, щоб зробити спина до спини довгі. Це значить, навчитися бігати, коли ваші ноги втомилися, але напевно готує вас до ультрас.

Наука полягає в тому, що, коли ваші ноги болять, це тому, що у вас пошкоджені деякі м'язи трохи волокон. Вони будуть зростати ще більше і сильніше, але зайняти трохи часу, щоб зробити це. Якщо ви зробили дійсно суцільний тренуванням, то намагаюся робити які-небудь інші дуже тверді тренування на наступний день не так ефективний, як чекати день або 3.

+472
edwardw 30 жовт. 2010 р., 17:20:02

Я зробив свій перший марафон 5 дн. назад. Я боровся з питанням про цільове темпі. Інструмент Макміллан пророкує 3:22:25 для мене, грунтуючись на напівмарафон. Що відчуває до мене дуже агресивно.

Я побіг 3:38:11 в день і я задоволений цим. Я думаю, що якби я почав набагато швидше, я б звелася до ходьбі/хитаючись, зрештою, і закінчилося б все повільніше.

З'явився новий інструмент принеси всі сторінки, дає набагато ближче прогноз для мене: 3:36:58 - див. http://www.fetcheveryone.com/training-calculators-improvedriegel.php

Є стаття в http://www.fetcheveryone.com/eblasts/article37/ пояснюючи математику і дослідження за нею. Коротше, вони проаналізували вибірку в базі даних кожен раз для бігунів, які зробили 5 половинки і марафони, щоб побачити, що відбувається в "реальному світі".

Спробуйте цей інструмент для новачків я впевнений, що це дасть більш точну оцінку, ніж оригінальна формула Ригельс.

Для довідки, мій найкращий раз на коротші відстані: 5к=20:10, 10к=42:50, 13.1 М=96:11 я втік 30-33 До 5 разів у минулому році. Я побіг 1850 миль в 2012 році.

+461
NSUserDefault 22 трав. 2018 р., 16:02:02

Я не робив ніяких вправ, однак, виходячи з конструкції тростини, вона здається дуже правдоподібною, що балансування буде легше.

З спостережень, база тростини значно ширше, ніж висота ( або долоні); в результаті, це забезпечує надійну балансування бази для користувачів.

Важливе значення має ширина верхньої частини очерету; конструкція плоскою і широкою, як долоні, що робить його легко на баланс.

Єдині дві проблеми

 • Металевий каркас повинен бути досить міцним, щоб впоратися з вагою користувача.
 • Висота користувача додатково збільшується, що може бути незручно для деяких людей.

Якщо ці проблеми будуть вирішені, я не бачу ніяких причин, чому балансування не повинна бути легше з тростиною.

+454
sirstancake 6 жовт. 2017 р., 10:09:15

Спробуйте висить вправ. Клацніть тут для відео про різних техніках, використовуючи нижче одиниці обладнання:

enter image description here

Хребет не вступають в контакт з будь-якою формою стиснення хребта.


До речі, це дуже простий у вироби з навантаженням ремені і басейн локшина.

+437
ltoso 24 груд. 2017 р., 22:47:49

Багато людей роблять помилку в управлінні, що вони думають, що це ОК, щоб просто вийти на вулицю і бігти, без будь-якої підготовки підстави. Ця помилка призводить до великої кількості травм. Мій довго працювати протягом усього тижня є 10ish миль, і от коли я біжу між 30-40 км/тиждень.

Якщо у вас немає багато бази, 10 км два рази в тиждень-це не те, що я рекомендую. Плюс, якщо ви просто робите це для загальної фізичної підготовки, то це перебір, і, по всій ймовірності, що сприяють вашому загострення коліно. (Особливо якщо ваші черевики не підходять/старий). Якщо б я тренувати когось, що хотів зробити дві 10 км проходить тиждень, як тільки їх навчання, я б чекав їх в районі 50-60 км в тиждень в якості бази перед цим і прийміть до уваги, що ви втратите якісь здібності, опустившись на-всього два рази в тиждень. Інша проблема полягає в тому, що відновлення буде впливати і, можливо, конфліктувати з іншими тренуваннями, обмежуючи себе дві довгі траси.

Наскільки біль в коліні на велосипеді, я підозрюю, що у вас якийсь позиційної установки, що це неправильно, або що ви наближаєтеся до велосипеда, як ви бігати, сідають і довбають по супер високої каденції. Майже всі кардіо діяльності, вам потрібно мати хорошу форму і хорошу базу, інакше можна легко зашкодити собі.

Для загальної фізичної підготовки, я б вас 3-5 км два рази в тиждень, помірному темпі з кількома :30 другий пікапи, де можна збільшити свій темп 20-30% потім назад в помірному темпі. Загальна витривалість-це не так вже й важко досягти, і ви, безумовно, можете зробити це без двох 10 миль пробігу.

+431
Silvio Bandeira 30 січ. 2013 р., 22:04:11

Нижче наведено декілька посилань, які можуть виявитися корисними, коли мова заходить про те, яке харчування вам підходить.

http://www.musclebuildingfoodshq.com/the-best-bodybuilding-diet-for-muscle-building/ http://www.bodybuilding.com/fun/13-arnold-schwarzenegger-approved-nutrition-tips.html

Примітка: просто використовувати наведений вище в якості еталону, а не як правило, а кожна людина має різні потреби, засновані на корпус-тип , вагу і розмір, але що стосується як родові речі, щоб тримати поставляти ваше тіло з постійною підживленням енергії. Ви не можете отримати магічно м'язи відзначити, так що правильне харчування-це те, що вам потрібно зробити. Крім того, спробувати різні методики харчування, подивитися, що працює краще для вас.

+419
Hayden T 16 бер. 2019 р., 10:48:27

Термін, що ви шукаєте-це "силові тренування". Успіхів у спорті, коли крім майстерності і стратегії на спорт, сильно залежить від вашої сили і могутності.

Підняття тягарів-це основний метод силового тренування для спорту. Попросіть вашого тренера, щоб допомогти вам з програмою підйому. Якщо вони не знають, як або кажуть, що це не важливо, то знайти його самостійно. Переконайтеся в тому, щоб уникати програм, які орієнтовані на кондиціонування або бодібілдінгом, тому що це не стосується вашої ситуації.

+404
Martin Antonelli 30 черв. 2017 р., 00:49:44

"Удар", яку ви описуєте, дуже своєрідний хіт, в тому, що вони спеціально пропагую один набір, як багато повторень, як ви можете стояти:

Майже всі високоінтенсивні методи тренування включають в себе тільки виконавши одне, всі роботи у вправі.

Це суперечить визначенню спортивної науки інтенсивності в контексті підйому, який я зазвичай бачив означає "відсоток від 1ПМ". Це теж не правда різноманітність високої інтенсивності тренувань протоколів, які використовують інтервали або кілька наборів для підтримки високої інтенсивності роботи. Незалежно від того, будемо використовувати привернув визначення Бая хіт для цілей вашого питання.

Зі статті ви використовуєте в якості основи:

Бодібілдинг або силові тренування?

Тренування високої інтенсивності-це не тільки для бодібілдингу або силових тренувань або яких-небудь один аспект фізичної підготовки. Тренування високої інтенсивності можуть бути використані для різних цілей тренування, правильно маніпулюючи відповідними навчальними змінних. На додаток до побудови м'язової сили і розміру, високої інтенсивності тренування є надзвичайно ефективним для поліпшення серцево-судинної та метаболічної кондиціонування, а також безліч інших показників здоров'я та фітнес.

Відповідна підготовка змінних для фокусування на міцність, а не бодібілдинг, вага, використовувані і кількість повторень. Я не переконаний, що час під напругою або енергетичним системам, відповідної змінної замість діапазони повторень. Контроль діапазону повторень, щоб зосередитися виключно на силу, а не метаболічний кондиціювання, витривалість, гіпертрофія або просто означає, що ви повинні зробити все встановлювати з допомогою ваг або вправи, для виконання яких ви можете зробити тільки п'ять або менше повторень. Я не думаю, що це буде досить навчання стимул з власною вагою працювати, навіть якщо вам вдасться знайти точні вправи, які точно досить важко, не будучи занадто важко.

Якщо ви хочете спробувати цей підхід, я б спочатку помітити, що майже всі вправи в рекомендованих програм на сайті Бая зважуються, а не тіла. Це тому, що велика кількість вправ з власною вагою зробити це важко, щоб отримати достатню тренування стимулом для подальшого збільшення сили і розміру з одного комплекту. Що сказав, один комплект на провал (при збереженні бездоганної форми) роботи здався мені досить і продуктивних, з станова тяга та підтягування. Я побоювався такий підхід з однією рукою підтягуватися, працювати стійку на руках, і на одній руці віджиматися. Ці вправи тренують навички роботи та зусиль по стабілізації обстановки, яка означає значну ступінь ризику травм при виконанні сетів до відмови.

+387
user3729932 1 лют. 2015 р., 11:13:21

Відмінний питання! Як ви, ймовірно, очікувати, щоб отримати результати, які ви шукаєте, вам потрібно зробити деяку роботу. 20 кг це багато ваги набрати, але це досяжна мета! Це, напевно, не те, що ви хочете почути, але у свій перший рік, ви не повинні чекати більше ніж 10 кг здорового ваги. Ви повинні бути терплячими!

Відмінний спосіб, щоб почати з простої 3 або 4 дні в тиждень рутини, яка фокусується на тренування і наводяться деякі високої інтенсивності кардіо деякого типу. Я особисто втратив жиру, але набрала вагу в той же час протягом декількох місяців поспіль, використовуючи цей тип рутини, і мені дуже подобається такий стиль навчання. Це швидко, має великі результати, і ви будете любити його!

Щоб почати роботу, потрібно, щоб освоїтися з декількома базовими навчання рухам вага:

Я знаю, що це може виглядати страшним для новачка, але перш ніж ви перестанете боятися, я дам вам знати, що я збираюся дати вам кілька альтернатив, які є ефективними і менш лякаючим. Вони, однак, є оптимальними варіантами, так що якщо ви не боїтеся, пірнати!

Тепер це просто рутина я кажу. Це називається штовхати/тягнути рутину, тому що одного разу ти зробиш штовхаючими рухами, наступного разу, коли ви будете робити тягнуть руху. Що додасть вашому відсунути час частини тіла, щоб відновити, поки в наступний раз, і навпаки. Однак, після присідання рух ваше тіло може обробляти робити частіше, ви будете робити присідання кожен раз, коли ви тренуєтеся. (Плюс це допоможе вам отримати велику дупу!)

Ви повинні структурувати свій розпорядок навколо вашого графіка, але тепер будьте впевнені, щоб отримати принаймні один день відпочинку між кожною тренування. Я буду вдаватися в подробиці, але ось приклад розкладу:

 • В понеділок (натискаємо день): Присідання, Жим лежачи, 10 хвилин високої інтенсивності кардіо
 • Середа (день тяги): присідання, гребти, 10 хвилин високої інтенсивності кардіо
 • У п'ятницю (пуш день): Присідання, накладні прес, 10 хвилин високої інтенсивності кардіо
 • Понеділок (день тяги): присідання, станова тяга, 10 хвилин високої інтенсивності кардіо
 • Повторіть, починаючи з середи (і т. д.)

Руху

Для початку, ви повинні бути спрямовані на 3 підходи по 10 повторень кожного руху в рутині. Ви повинні використовувати вагу, який досить важкий, що на ваш останній реп з 10, ви реально боролися. Ви повинні намагатися збільшувати вагу так часто, як ви можете і прагнути до 10 повторень. Приймайте 1-3 хвилин відпочинку між кожним набором, в залежності від того, як ви відчуваєте. Коротше, краще відпочивати у вашому випадку.

Присед

Сквот слід вважати основою вашої підготовки. Це вправа будеш робити саме для вас. Не тільки ви отримаєте деякі серйозні "назад", але ви також отримаєте чудову поставу. Це найголовніше рух, і ви повинні спробувати все можливе, щоб оволодіти нею. Я надав більш детальну інформацію про присідання в розділі нижче поради. Відмінна альтернатива, поки ви будуєте довіру з рухом-це гантелі сидячи. Я повинен згадати, що ви не повинні використовувати Сміт, натисніть на навпочіпки (подробиці тут), тому що це дійсно напружений на коліна і створює м'язовий дисбаланс між передньою і задньою ногою (погані новини! причини різні системні проблеми!). Завжди використовуйте вільні ваги.

Станова тяга

Тяга схожа на присед в тому, що він працює, що називається ланцюг задніх (живіт, ноги, спина). Однак, це також допоможе визначити ваш верхній частині спини, яка щось присед не можу робити. Це також допоможе дати вам дійсно вигідні і царственої поставою, що відбувається природно. Є не так багато альтернатив для цього, але інший варіант-на негнущихся ногах станова тяга. Ось відео про жінку, пояснюючи негнущихся ногах станова тяга. Я рекомендую робити деякі дослідження на це рух, щоб отримати бланк. Пам'ятайте: тримайте поперек прямий.

Лава Для Преса

Не тільки лава для преса можливо зробити вашу груди більш стрункими, але це також допоможе вам визначення в твоїх руках, яку ви шукаєте (поки під руку щиток). Відмінна альтернатива ви, мабуть, знайомі з пуш-ап. Пуш-ап жорстка тренування! Але, якщо ви вирішите масштабувати його віджиматися з колін вниз, ви робите собі більше шкоди, ніж користі. Масштаб цієї вправи, нахиливши проти чогось. Чим краще ви стаєте на нього нижче, ви можете піти. Кинути в деякі варіації, ви також можете зробити допомагали діпи.

Рядка

Рядки дуже важлива для додання фігурі в спину. Це також допоможе природно потягніть плечі назад і дати вам більш вертикальному положенні. Він також відмінно підходить для визначення ваших руках. Моя улюблена варіація цієї вправи-це перевернуті рядка. Якщо ви боріться за свої 10 повторень, ви можете збільшити нахил. Час від часу вам може знадобитися, щоб додати деякі зміни, роблячи допомогу підтягувань , якщо у вас є машина (або само-допомога підтягувань , якщо ви не).

Накладні Прес

Ваші руки будуть вдячні Вам за це рух. Там не багато до нього, просто натисніть на накладні вагу. Ви можете хотіти використовувати гантелі , поки ви не звикнете з цим рухом.

Кардіо

Всупереч поширеній думці, довгі, сеанси проміжними кардіо ... як біг протягом півгодини або за допомогою еліптичного -- дуже погані методи кондиціонування і втрата ваги. Існує великий обсяг досліджень, показуючи, що короткий, висока інтенсивність тренування, де це. Я випробував фантастичні результати (це збиті мене в такій хорошій формі, мій пульс у спокої-насправді в 40-е роки!, плюс він тримає мене жиру мінімум.)

Ви можете що-небудь підхід з підвищеною інтенсивністю, якщо вам подобається-навіть присідання. Ідея полягає в тому, що ви хочете піти так складно, як ви можливо протягом короткого періоду часу, потім сповільнити його приблизно в два рази довше, то йти важко, і т. д. Мій улюблений тип інтервалів пагорб спринт (бігти, як можна швидше в гору, бігати назад вниз). Мені теж подобається використовувати цей метод на тренажері, або stairmill, або навіть накласти кілька рухів разом без відпочинку між ними (наприклад, віджимання з подальшим рядами йдуть присідання). Експериментуйте! Ідея полягає в тому, що ви штовхати так складно, як ви, можливо, може протягом 10 хвилин.

Ось воно!

Удачі! Ви збираєтеся робити великі. Я думаю, ти будеш вражений тим, наскільки велика ваші результати в перші кілька місяців. Якщо у вас є які-небудь питання, не соромтеся коментувати в розділі коментарів нижче.

Цей стиль рутинну дійсно пропонує багато пробіг. Якщо ви опинитеся стає застійної, повернутися і запитати про нас методології проміжними навчання!

Поради:

 • Пити багато води (особисто я п'ю хоча б літр в день). Це допоможе системі лімфи вашого організму врівень пошкоджених м'язових тканин тіла. (Примітка: вода п'явок солі з вашого тіла. Середня американська дієта має достатню кількість солі в ньому для цього не важливо, але якщо ваша дієта з низьким вмістом натрію, переконайтеся, що ваш споживання солі трохи, так що ви не стати гіпонатріємія.)
 • Поїсти в чистоті. Менше оброблена їжа, тим краще. Шляхом обробки я маю на увазі те, що змінює його з сирцю. Родзинки отримують при переробці винограду. Рулонний вівса обробленого вівса. Ви будете здивовані, наскільки ваш щиток буде ухилятися, навіть якщо ваша фігура залишиться, просто від постійного здорового харчування.
 • Їжте достатню кількість білка. Інша частина ваших потреб в калоріях може прийти звідки завгодно, просто будьте впевнені, щоб отримати достатню кількість білка, так що ваші м'язи можуть залишатися здоровими (як мінімум 1 г на фунт ваги тіла в день-це гарне правило).
 • Отримати достатню кількість сну. Спати, коли ваші м'язи і центральної нервової системи, тяжкість їх регенерації. Якщо ви можете набрати більше 8 годин на добу, то результати прийдуть набагато швидше.
 • Контролювати свою вагу. Додавання звичайної тренування означає, що ви можете бути спалювати більше калорій, ніж ви розумієте, що означає, що ви можете втратити вагу. Складіть штангенциркулі шкіри є відмінним інструментом, щоб допомогти вам відстежувати ваш жир (до того ж вони дуже дешево на Амазоні. Я особисто це один і щасливий з нею). (Я не рекомендую електронного жир читачів, тому що вони дуже неточні.) Взяти для читання кожні 2 тижні, щоб допомогти дати вам деяке уявлення про те, чи не ви їсте досить або забагато. У кінцевому рахунку, масштаб не має значення -- дзеркало повинно.
 • Медитувати. Якщо ви можете додавати 15-20 хвилин в день медитації в свій раціон, повноцінним відпочинком, дійсно допоможе вам знайти усвідомлення свого тіла. Плюс це допоможе вашому мозку створити нервово-м'язові шляху, так що ви можете бути більш ефективним у ваші тренування.
 • Присідання: Ця вправа допоможе вам отримати велику дупу, ноги, і ядро. Якщо гантелі занадто важкі, спробуйте почати з мітлою або ПВХ труби або гантелі. Підказки для навчання цієї вправи повинні думати про:

  • Зберігаючи вашу груди вгору
  • Всі чотири кута ноги прикуті до Землі
  • АБС туго (як ніби хтось збирається вдарити вас в живіт)
  • Коліна, як ви спускаєтеся. Спробувати тиснути на ваші коліна, так що ваші ноги залишаються відкритими. Це буде тримати ваші сідниці займається.
  • Не шубовснути в нижнє положення, контролювати себе на шляху вниз. Тримати ваші м'язи міцніше будуть захищати ваш хребет від травм.

  Потім спробуйте торкнутися вашої дупи до щиколоток. Не забудьте зберегти ваші п'ятки на землю; штовхати через п'яти. Важливо використовувати гарну форму на цьому вправі, тому якщо ви не впевнені, пошук YouTube або поставити особистий тренер.

+344
B Rahul kumar 2 трав. 2019 р., 12:12:24

Якщо ви дійсно повинні мати щось солодке, з'їжте його рано вранці, тому що тоді у вас є цілий день, щоб спалити його. Найгірший час, щоб з'їсти що-небудь солодке на ніч. Ви не повинні їсти нічого 2 години до сну (Якщо ви намагаєтеся скинути вагу).

Я хотів би запропонувати вам мати чит день, коли ви їсте невелику кількість шоколаду (або незалежно від вашого потягу є) замість того, щоб мати величезну кількість кожен 2 тижні. Протягом тижня ви будете більш мотивовані, щоб уникнути поганих продуктів, тому що вам не потрібно багато часу для них, тому що ви знаєте, що в п'ятницю (наприклад) ви не "дозволено", щоб з'їсти щось менш здоровими і не відчувати себе винним про це.

Я безумовно не пропоную вам провести цілий день їм шоколад по п'ятницях. Купи собі маленький і смачний дорогий шоколад, а не щось дешево і сердито. Таким чином, ви знаєте, він дуже смачний.

+272
Metadon 19 лист. 2013 р., 00:18:44

Бігаєте по пересіченій місцевості. Стати комфортно на тренування з аджиліті. Я вважаю, що частина проблеми полягає в нерва/рефлекс рівному асфальті упереміш з звуженням стегна від сидіння за кермом.

Гірські стежки вже довели, щоб зняти диспропорції ніг і омолоджують мою систему musculoskelatal. Якщо стежки важко потрапити, я рекомендую тренування по аджиліті, щоб хвалити довгий повільний відстань вперед. Просто грати в футбол може бути достатньо. Футбол спритність (тобто мотузкові сходи) може допомогти краще зрозуміти проблему. Баскетбол повинен додати ніжне вибухових спритність. Без гірських стежок дисбаланс не може повністю піти, але повний розвиток м'язів буде робити чудеса на страхування більше, конкурентоспроможна йде життя. Також розглянути плавання і велоспорт доповнюють і забезпечують активний відпочинок.

Також фізіотерапевт, мануальний терапевт, ортопед, масажист може діагностувати "защемлення нерва" (напевно, зі стільця) і вони могли б бути в змозі зробити почуття піти. Однак, я сумніваюся, що основною причиною буде підкорений. Всі ці фахівці будуть надати цінну інформацію.

Ви могли б спробувати, щоб поліпшити свої форми і є кілька книг, які я б порекомендував, але принципово, біг по прямій лінії на рівній дорозі кожен день - це для дорогих роботів.

+263
user135988 11 лют. 2019 р., 23:29:45

Там дійсно немає правильної відповіді, його повністю до вас. Ви хочете виглядати "зірвав"? Якщо це так, вирізати.

Якщо ви хочете продовжити свій розвиток далі продовжувати свою їжу під невеликим оптом або подивися на leangains/чисті наповнювачі.

В залежності від ваших цілей я б сказав, Ви повинні почати різати, коли ви бачите ваші м'язи більше, а потім розглянути, якщо ви повинні продовжувати низьким жиру у відсотках або об'ємних резервне копіювання і побудувати більше м'язів.

+192
NAVY 13 квіт. 2016 р., 07:27:53

Недавня стаття на Джаггернаут систем навчання обговорюємо втому проливає деяке світло на цю тему.

 • Навчально-індукованої втому 3 первинні безпосередні причини: виснаження субстрату, нейроендокринні зміни та мікротравми.
 • Виснаження субстрату має відношення до вашої енергетичної системи, в тому числі: АТФ, креатинфосфату і глікогену.
  • АТП поповнюється після декількох секунд відпочинку (відпочинку між підходами)
  • Креатин фосфат поповнюється після декількох хвилин відпочинку (відпочинку між вправами)
  • Глікогену знадобиться кілька днів, щоб поповнити
 • Мікротравми накопичуються до тих пір, поки м'язи або сполучної тканини, схильний до травм (або до травми відбувається).

Ендокринні зміни:

 • Як накопичується втома, падає виробництво тестостерону і збільшує вироблення кортизолу
 • Переважає симпатична активність (боротьба або втеча)
 • Парасимпатична активність знижується (відновлення і регенерація)
 • Нервова система відображає біднішими синхронність і внутрішньоклітинних сигнальних шляхів заохочення катаболізм (АМПК) і не стимулює анаболізм (мТОР)

Коригувальні дії:

Основна проблема тут накопичується втома. Ви можете організувати навчання так, що втома не накопичується до певного моменту, однак, більшість недосвідчених людей не знають достатньо про себе, щоб знати, як регулювати їх підготовки. Це велика причина, чому програми для новачків рекомендую всім відпочити між тренуваннями.

 • Номер один винуватець з накопичується втоми-це обсяг. Обсяг навчання повинен бути досить важкий, щоб викликати зміни, але і зміни гучності дозволяють підтримувати міцність/розмір, забезпечуючи відносний спокій
 • Захист #1: вправи змінюються щотижня. Примітка: це може бути здійснено занадто далеко, але зміни можуть зміцнювати дрібні м'язи, які не потрапили в основні рухи.
 • Захист #2: включити "світло дня". Тобто чергувати високий обсяг і низький обсяг
 • Оборони #3: включити підступ тиждень. Це тиждень з половини гучності, щоб дозволити вашому тілу відновиться, краще проводити приблизно кожні 4-6 тижнів.
 • Оборони #4: включити "активний відпочинок". Це два тижні різати і обсяг і інтенсивність половину, краще проводити приблизно раз на рік.

Статті не бачить різниці між локалізованим інших і всього іншого тіла, і на якомусь рівні ваше тіло Не небудь. Найбільша небезпека з локалізованим інших у тому, що деякі групи м'язів, які важко уникнути. Наприклад, це легко зловживати ваші трицепси і біцепси, як ви працювати ваш верхній частині спини, плечей і грудей. Це може бути зроблено, але ви повинні бути розумними про це. Зверніть увагу на ваше тіло, і якщо ваші м'язи просто не хочуть працювати правильно, ці м'язи можуть бути більш втомленим.

+180
UrGuardian4ngel 5 січ. 2018 р., 17:11:43

Weigths в мій спортзал ходив тільки до 40кг, більшість хлопців, хто може зробити більше, ніж що б поставити 4, 6, 8 або 10 кг гантелями зверху на 40кг з них. Ви також можете спробувати інші вправи. Подібна вправа для грудей преса штангою, жим лежачи, воно також не обмежує вас в асортименті Вага.

Слідкуйте за хорошу роботу!

+156
Lex Vocem 23 бер. 2017 р., 13:12:58

Чому це "заборонено" крен піни нижній частині спини, тому що ви не маєте грудну клітку, щоб захистити ваші внутрішні органи.

Ви можете, і часто має крен піни попереку, але це повинно бути зроблено з чогось більшого, ніж поролоновий валик для розподілу тиску на велику площу.

Так що немає, не використовувати тенісний м'яч, щоб кинути поперекової області спини.

Якщо ви відчуваєте, що у вас є причини чинити так, зайти зробити правильний масаж. Я дуже раджу, що все одно робить це.

+122
Malcolm Greene 21 лип. 2018 р., 23:54:52

Чому люди, зокрема боксери, кидати удари в повітря під час роботи? Є причина і є назва для цього?

+111
Terry Young 10 жовт. 2010 р., 00:40:06

Як говорить Цвєтан, ви не можете вилікувати tireness. Але ви можете вилікувати стрес, який ви отримуєте від роботи типу речі...

Моя тобі порада - покласти трохи грати у вашу тренування. Зробити це весело. Не тільки нудна рутина одноманітних рухів, але спробувати додати гру до нього характеристиками.

Перемога не повинна бути вашою головною метою. Грати сам є.

Він приносить свій розум і тіло в тут і зараз. Це звільняє ваше тіло від стресу, ви принесете додому з роботи. Після тренувальної гри ви зможете відчути багато різних і більш розслабленим. Я роблю це вид тренування, коли мої клієнти перебувають у стресі за нормальну особисту тренування, і вона працює дуже добре.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про те, як покласти більше грати у ваші звичайні методи навчання погляньте на ці імена в інтернеті: -Френк Forencich -Марк Сиссон -Ерван Ле Korra -Іан О Двайер -PTaGlobal Грати

Інший варіант - це біг на 3км бігати босоніж. Це займає ваш розум повністю роботи на деякий час, тому що ви повинні бути на 100% попереджень за гострі камені та інше.

Він також покращує вашу техніку бігу, так що два за ціною одного, якщо ви запитаєте мене :)

+72
Mike Yin 26 лип. 2016 р., 16:26:25

Зараз мені 40, але після 30 мене турбує те, що підходить, коли я у віці 60-80. Думка про тасу скрізь замість танців або бути в змозі підняти коробку книг жахає.

Я був у сидячій роботі, не тренуючись, і зрозумів, що я не збираюся позайматися , коли мені було 60, я б до вас підходять тепер, для того, щоб залишитися підходять, як я старію. Я не знаю, що змусило мене думати про це, але, здається, здоровий глузд.

Мені вдалося потрапити в тренажерний звичка, яка просто переміщає мене з "не вписався" в категорії "вписатися", але я навряд чи буду в WoW хто-небудь з моїм фітнес-рівня.

Мої побоювання дійсні, а які види фізичних вправ (до 40 років) підготує мене за активний спосіб життя на 70?

+67
user4067565 3 черв. 2013 р., 20:34:07

Так. Силові тренування в класичному "супер присідання" рекомендує галонів в день. Молоко є відмінним способом, щоб отримати білок і калорії. Пара застережень: багато молока може не погодитися з вами. (Може зробити вас пукати як божевільний!) Він також може мати багато цукру і калорій, тому якщо ви реально страждає ожирінням, я не рекомендую багато молока, але ви, звичайно, можете просто пити знежирене. Крім того, ви могли б хотіти розглянути протеїнові порошки з молоком замість молока. Галон молока ідея начебто пішов з винаходом протеїнових порошків.

+49
user328778 15 січ. 2018 р., 07:22:12

Є багато факторів, які вступають в гру - кров'яний тиск і рівень холестерину буде впливати, наскільки добре кисень і глюкозу дістатися до м'язів, дієта змінить ваш організм метаболізується (як "працює" це паливо, у клітин є матеріали, щоб зробити достатньо ферментів, щоб обробити його швидко і т. д.), і техніка буде грати велику роль в ефективності, скільки енергії йде просто даремно?

Одним з компонентів, згаданих в інших відповідях з посиланням інакше VO2max - однак, це (як говорить назва), а максимальне. Як щодо по2 в середньому?

В якості швидкого експерименту: сидячи або стоячи, де ви знаходитесь, покладіть одну руку в центрі вашого chestbone, а інший трохи вище свій пупок. Потім залишити їх там на пару хвилин.

Тепер, поки ви чекаєте, ви будете (сподіваюся) було дихати. Так, куди це рух руки - і як далеко? Глибоко дихати би нижня стрілка не рухається, а верхня рука ледве рухалася. Якщо ви дихання так, що при ходьбі, ви не будете отримувати достатню кількість кисню, і ви будете задихатися.

Тепер, на іншому кінці спектру: обидві руки рухаються набагато далі, і в протилежних напрямках. Дихати - зверху роздають / нижня рука. Видих - зверху рука / нижній рукою. Це означає, що у мембранного тягне вниз, всмоктуючи повітря прямо вниз у нижній частині легенів і знову змушуючи його. Кожен вдих забезпечує масово більше кисню. Якщо це не ваш "за замовчуванням" дихання шаблон, ви можете тренувати ваше тіло, щоб використовувати його замість, і , як правило, збільшення витривалості.

(Є відповідні методики для відновлення після тренування, де ви використовуєте м'язи живота, щоб допомогти смоктати мембранного вниз і притиснути його назад вгору - це допомагає зберегти мембранного під контролем, якщо він починає спазматично стискалися, і ви будете часто бачити професійні спортсмени роблять це з їхньої руки за голову і ліктями штовхали вгору і назад, щоб збільшити ємність легень після гонки. Тому що він витискає мембранного щоб тримати його під контролем він може, зроблено правильно, зупинити гикавку.)

+42
Nenomaz 15 груд. 2016 р., 07:07:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil