дівчата проти хлопців для основних сил

Хлопці повинні мати більше сили верхньої частини тіла, ніж дівчата, але як щодо міцності серцевини? Схоже, йога, пілатес, танці на жердині і як використовувати ядро набагато більше, ніж біцепси або груди, або нічого.

+445
nikolaymartin 21 серп. 2019 р., 13:09:24
29 відповідей

Мені недавно сказали, що потрібно купити взуття для бігу в кінці дня, тому що наші ноги будуть набрякати протягом дня. Мислення, якщо ви купили їх на початку дня ви могли отримати туфлі, які занадто малі. Це змусило мене думати, що, можливо щоденні пробіжки можуть вплинути на розмір ноги (а значить і розмір взуття), а також.

Перш ніж купувати взуття, я повинен пробігтися, щоб отримати мої ноги до потрібного розміру?

+955
action787878 03 февр. '09 в 4:24

Найперше, що потрібно зробити, це переконатися, що ваша форма правильна. Ботанік фітнес має дуже чудова стаття Про робити присідання, що ви повинні перевірити. Ось коротке резюме, але я безумовно рекомендую прочитати його пост повністю:

 • Присідайте, поки ваші стегна були паралельні підлозі мінімум
 • Не намагатися продовжити свої коліна минулому пальцях
 • Не арки спину
 • Встаньте прямо, ноги трохи ширше, ніж стегна на ширину плечей і помістіть пальці злегка назовні

Він також посилання на відео про двох найбільш поширених навпочіпки помилки і способи їх виправлення, які я рекомендую вам подивитися.

Якщо у вас є можливість, є trianer чи хтось справді знає свої присідання дивитися на вас, щоб забезпечити правильну форму. Якщо після спроби його поради проблема все ще триває, то я пропоную вам у лікаря поглянути на твоє коліно.

+910
Ian Joesph 23 лист. 2012 р., 19:18:05

Це тому, що коли ви використовували в машині, в тренажерному залі ви не повинні активувати згиначів стегна, що є група м'язів, що з'єднують ноги з тазу і черевної порожнини. Вони активуються, коли ви робите класичний кранч на землю і перемістити верхню частину тіла вгору до ваших колін.

Насправді єдиний спосіб зробити сухарики без кріплення ноги, щоб у своєму власному темпі, постарайтеся подумки зосередитися на активації вашої основної і тримати ноги вниз, роблячи ваші хрусти. Не якір ноги під щось інше, як хтось припустив, що таким чином згиначі стегна дещо перебільшена і опору створюються, з якого вони можуть тягнути, і вони не напружилася і випустила на кожен хрускіт чого ви хочете, якщо ви хочете зміцнити їх.

Немає рада, яка буде працювати миттєво, просто тому, що ви робите правильний кранч", ви повинні бути терплячими. З плином часу ви будете мати, щоб зміцнити ці м'язи, і ви зможете качати без анкерування ноги.

Удачі!

+830
Liam Kelly 17 січ. 2015 р., 08:01:33

Хтось просто показав мені цей сайт, і це, напевно, саме близьке, що я бачив ще на один-стоп-магазин для дієти:

Їжте стільки, автоматичний планувальник харчування

Він просто випльовує деякі випадкові страви, які відповідають вашим уподобанням (після того, як ви вводите кількість калорій і зробити перші плани харчування, ви можете натиснути кнопку "Живлення" і кнопка налаштувати все). Деякі рецепти трохи безглуздо, але це дійсно легко перемішувати, поки все виглядає добре. Він також не включає в себе дуже багато на власні овочі, але в FAQ є пропозиція, щоб просто з'їсти стільки м'яса, некрохмалисті овочі, як вам подобається-за їх калорійності буде нікчемним.

Як голови кому-небудь ще, що дивиться на нього, є платна версія сайту, але безкоштовна версія все ще в 100 раз краще, ніж "вгадай і перевір" планування харчування, що я намагався зробити раніше. Досі я просто зробив кілька безкоштовні харчування і додала в список покупок вручну.

Чим більше я про це думаю, тим більше я розумію, що я просто погано годує себе і я, мабуть, не єдиний. Я виріс з фаст-фудом і розфасованих страв, тому що моя сім'я ніколи не взяв час, щоб готувати, і я відчуваю, що все, що я дійсно потрібен хтось, щоб тримати мене за руку через цю ніч, коли я можу ходити (і кухаря) на свій.

+824
Razaleigh Wiseman 20 квіт. 2016 р., 22:17:43

На основі моїх свідчень і знання, працює повільно (щодо продуктивності) викликає адаптації, які не можуть бути досягнуті іншим способом, а саме ексцентриковий розвитку серця, мітохондріальні розробки по переробці кисню. Крім того, він регулює Вла максимум, тобто як швидко гликолитической системи роботи. ЛСД працює, як правило, загартування вниз гликолитической системи. Це може бути бажаним чи ні (800м бігун не має такі ж вимоги, як марафонець)

+772
banguru 17 бер. 2012 р., 01:08:04

Коли справа доходить до відчуття повної, немає такої речі, як один-єдиний фактор, насправді це не 100% зрозуміло, які чинники призводять до цього почуття, хоча деякі з них відомі.

Щоб відчувати себе ситим цілий ряд факторів, що повинні бути виконані, чим більше, тим краще:

 • Начинка шлунка (механічні рецептори в шлунку)
 • Поживної цінності їжі (хімічні рецептори в печінці і товстій кишці)
 • Рилізинг гормонів в результаті травлення (інсулін, лептин, ...)
 • Інші хімічні фактори (рівень цукру в крові)
 • Психологічні фактори (смак, розмір порцій)
 • Невідомих факторів

Після переходу на низкоуглеводную дієту, це недолік вуглеводів , який найбільш ймовірних причин вашого голоду: рецептори товстої кишки і печінки реєструються більш низькі рівні вуглеводів, і рівень цукру в крові не викликає так швидко, як ваше тіло використовується для.

Поки всі інші фактори дотримані (розмір порції, калорії, смак, ...) немає нічого, що ви можете зробити, крім як чекати кілька днів для вашого тіла, щоб пристосуватися до низьких-Carb дієти. З мого особистого я протягом 2-3 днів відбудеться. Після цього мені довелося змусити себе поїсти. (Через відсутність апетиту)

+750
edouardtheron 29 бер. 2019 р., 04:44:14

Я зацікавлений у починати біг. Я живу в Каліфорнії (Північна Каліфорнія, а іноді й Південна Каліфорнія).

Чи існують які-небудь ресурси / сайти, які дозволять виявити і класифікувати локальні фізичні вправи і біг підтюпцем по складності, таких як довжина маршруту, нахил, і поверхня? Не існує стандартизованих показників для цих характеристик?

+741
MuHcOw 24 лют. 2012 р., 00:39:29

Це гарна ідея, щоб зробити дійсно багато віджимань? Я зараз роблю 70-80 в одній серії, але після довгих тренувань я сподівався зробити багато чого іншого. Звичайно, кожна вправа дуже корисно для м'язів і допомагає тренувати витривалість і т. д.

Але не робите дійсно велика кількість віджимань (скажімо, 1000 і більше) мають деякі побічні ефекти? Не було б забагато для суглобів, наприклад? Чи не зв'язки в передпліччях бути в небезпеці?

Я хочу бути сильним і підтягнутим, але по-перше я не хочу завдавати собі біль , тому я хочу, щоб бути обережним, коли справа доходить до інтенсивних тренувань.

+721
David Budiac 18 черв. 2017 р., 09:32:56

Як людина, який мав таку ж проблему - дозволь мені розповісти тобі мої висновки з цього питання. Збільшення м'язів дуже сильно залежить від вашого біологічного будови. Будь-яке збільшення ваги. Те, що працює на 80%, може не працювати для вас.

Я при 180 см висота і 62-65 кг більшу частину свого життя під час годування змушую себе, а потрапивши в тренажерний зал 3 рази в тиждень (не прохолоджувався там, у мене немає часу для відходів).

Остаточне рішення для мене виявилося повністю змінивши підхід - тепер я вибираю групу м'язи і сконцентруватися на ній протягом двох днів поспіль працювати до повної знемоги. Наприклад - жим лежачи з гантелями. Я почну з двох ваг на 27 кг кожен (межа мого будинку гантелі), зробити 3-4 комплекту 10-20-15-х повторень (я розминка з 10 на перший сет, а потім зробити стільки повторень у кожному наборі, як я можу виштовхнути). Кожен раз, коли я виконати 8 повторень в наборі, я зняти деякий вагу. Так, після першого набору, я зменшую кожен вага до 25 кг і продовжуйте, поки я не можу їх підняти 8 разів. Потім я зменшую вагу до 23 і так далі, як правило, на кожному етапі вага йде 1-3 встановлює в ньому. Я роблю це до кожної гантелі краплі просто 12-10 кг. Приблизно в 14 кг Мені потрібно робити повторень в дуже повільному темпі, роблячи його більш статичного навантаження (інакше це не вихлоп досить м'язів). Я зупиняюся, коли я не можу підняти навіть 10 кг в кожній руці 8 разів. В цілому - я 24+ набори одного і того ж вправи повільно знизити вагу.

На наступний день я повторюю весь процес, за винятком того, що стартові набори більше схожі на 10-15-Х, так як м'язи ще не повністю відновлений.

Таких тренувань давно зазвичай 1,5 години - якщо врахувати, що все це час витрачається лише на одному виді вправ. Важливо, щоб тримати себе зволоженою, мати хорошу кардіо і хоч якусь витривалість на м'язи, перш ніж ви повністю завантажте їх. Крім того, можуть бути розроблені тільки основні м'язи, але я припускаю, що там, де ви хочете зростання?

Підводячи підсумок:

 • мій підхід на протязі багатьох років - тренування через день, 4-6 видів вправ, які не повторити на наступному тижні, 3-5 комплектів типу, зростає вага - вони тримали мене, але я не бачив ніякого росту м'язів;
 • Я перемкнув, щоб концентрувати на однієї м'язової групи - 2 заняття протягом декількох днів підряд, один тип вправ для обох, 24+ набори один з розминки -> максимальна вага -> повільно знижуючи вагу, щоб тримати м'язи на межі. Третя сесія щотижня-це все, що вам подобається. Зосередитися на одній головній групі м'язів за місяць, а потім перемкнутися на інший. Якщо час дозволяє і серцево - було 4 заняття для двох груп м'язів (тобто у вівторок + середовище для жиму і п'ятниця + неділю для ніг). Місяць таких тренувань повинно бути достатньо для вас, щоб побачити, ваше тіло реагує на це. Якщо це станеться, ви побачите наочні результати (і збільшення ваги навантаження).

Сподіваюся, що мій досвід допоможе вам.

+681
honzzz 5 черв. 2018 р., 12:32:05

Ашваганда (ашвагандха) добавок допомагає мати значне збільшення м'язової маси та сили, і він запропонував, щоб бути прийняті два рази в день, одну відразу після пробудження і один раз направо, перш ніж іти спати (300 мг крохмалю або 300 мг високої концентрації ашваганда екстракт кореня). "Ашваганда є членом сім'ї трави називають "адаптогени". Термін "адаптоген" застосовується до трави з фітонутрієнтами, які регулюють обмін речовин, коли тіло обуреного фізичного або психічного стресу, і допомогти організму адаптуватися (а) нормалізації функції системи, (б) розвиток опору в майбутньому такий стрес, і (C) підвищення організму функціонувати на більш високий рівень продуктивності" Ось хороший нещодавно опублікованій статті про це. З метою вивчення впливу ашвагандха, грунтуючись на м'язової сили і відновлення: рандомізоване контрольоване дослідження.. Крім того, це також добре для занепокоєння

+669
ElliSil 6 вер. 2019 р., 09:32:54

Я б не радив робити це кожен день. Замість цього, кожен день буде забезпечувати ваші м'язи досить реституції насправді прогрес. Майте на увазі, що кожен день" - це швидше правило, але реституція має вирішальне значення для здобуття сили.

Якщо ваші номери є метою, а не те, що ви вже можете робити, то він виглядає добре. Проблема виникає тоді, коли ви зможете зробити більше 10-15 на кожну вправу. Потім вам потрібно знайти прогрес в плані додати більше ваги для кожної вправи, а не просто робити ще більше повторень. Знову ж таки, тренажерний зал приходить на розум.

Для додаткової втрати ваги, я б запропонував 30-60 хвилин ходьби щодня. Бажано вранці, перед сніданком, якщо це можливо, але будь-який час краще, ніж не на всіх. Просто ходьба допомагає з постави (груди вперед, підборіддя вгору, спина пряма), і кік-починається ваш метаболізм, серед багатьох інших переваг.

+624
Phil Culver 21 лист. 2012 р., 00:59:40

У мене shakeweight як кляпу подарунок на Різдво. Насправді Я спробував це і він не відчуває, як ви отримаєте роботу з навчальним DVD.

Мені цікаво, якщо принципи, що лежать в основі продукту звук? Ви дійсно можете побудувати м'язи швидко, імпульси від м'язових скорочень, що пристрій вимагає? Я можу виглядати як хлопець на відео і робити Shakeweight?

+609
IanLai 7 квіт. 2016 р., 04:08:16

Так, вони різні типи дихання. Однак важко сказати, якщо ваша проблема пов'язана з диханням.

Деякі введення в дихання для різних видів діяльності можна знайти в цьому подкасті: https://www.strongfirst.com/podcast-episode-21-dr-stu-mcgill/ відомий доктор. Стю Макгілл.

Кілька загальних рекомендацій тязі, які могли б реально допомогти з вашою проблемою:

 1. не робити більше 5 повторень
 2. робити вправи на станову тягу з новий налаштування - Встаньте прямо і зробіть кілька повних вдихів і видихів, перш ніж почати новий реп (а не набір з 5, п'ять комплектів 1 із декількох секунд пауза) - це не круто на відео, але наскільки я бачив, багато сильних хлопців, що робити
 3. використовувати тільки ваги, якими можна управляти з ідеальною технікою

Я сказав загальні рекомендації, тому що є більше причин, щоб застосувати ці правила тренування станову тягу, але це не має відношення до вашого питання.

Примітка: Якщо ви новачок в тяги (менше одного року), я б не турбуватися занадто багато. Є шанс, що проблема зникне. Просто використовуйте вагу, який зручний для вас і зайняти ваш час.

+543
user4606 25 вер. 2016 р., 22:50:12

Багато статей в інтернеті пропоную підняти споживання калорій, щоб набрати м'язову масу, особливо якщо ви не худе статура з високим метаболізмом.

Я збентежений, бо не м'язи зросли тільки з білків? Так що я думаю, що ви при випадкових калорій, тому ваше тіло спалює їх для загального споживання енергії, і на вершині, що він використовує білок для відновлення м'язових волокон, які були пошкоджені під час тренування. Чи маю я на це право?

Мені потрібно зрозуміти, що означають ці статті і навіщо, щоб я міг порахувати мої калорії і білок правильно впуску.

+525
mark vozofskian 1 вер. 2016 р., 12:09:28

Я б сказала, що більшість (не наукова) рада, що я бачив в інтернеті-це "витривалість" матеріалу. Так що почніть з X вичавлює кожен день і побудувати до 600 в день або будь-який інший.

Якщо ви тренуєтеся подобається, що ти не дуже набирає силу (принаймні на певному етапі), а просто нарощують витривалість. Так це ніби як працює довше і довше кожен день (приблизно такими ж темпами) замість підняття тягарів з прогресуючої складності для сили/маси прибутку.

Щоб довести свою точку будинку, як більшість людей здійснюють свої ЛК-м'язи може бути зроблено на щоденній основі. Але якщо ви дійсно навчалися ваші ЛК-м'язи, щоб досягти максимальної сили (яке, безумовно, що вам потрібно, якщо ви після чоловіки мульти-оргазм річ), тоді ви отримаєте кращий результат з більш тривалі періоди відновлення. Тому що, принаймні, наскільки мені відомо, ЛК-м'яз реагує на тренування не інакше, ніж будь-яка інша м'яз в нашому тілі.

+511
Jorge Fernando Damasio Leite 15 жовт. 2013 р., 02:35:12

З досліджень про взаємозв'язок між еякуляцією і рівнем тестостерону сироватки у чоловіків.

Мета даного дослідження-отримати уявлення про взаємозв'язок між еякуляцією і рівнем тестостерону сироватки у чоловіків. Сироватка концентрації тестостерону з 28 добровольців були досліджені щодня протягом абстинентного періоду після еякуляції на дві фази. В автори виявили, що коливання рівня тестостерону від 2-го по 5-й день стриманості були мінімальні. На 7-й день з'явилися абстиненції, однак, очевидний пік тестостерону сироватки, досягнувши 145.7% від вихідного рівня ( P < 0.01). Без регулярного коливання спостерігалася після безперервної абстиненції після піку. Сім'явиверження є передумовою і початком спеціальних періодичних зміни рівня сироваткового тестостерону, який не буде відбуватися без еякуляції. Результати показали, що еякуляції, викликаної варіаціями характеризується піком на 7-й день стриманості; і що ефективною час еякуляції мінімум 7 днів. Ці дані першим документом явище періодичного зміни в сироватці рівень тестостерону; співвідношення між еякуляція і періодичні зміна рівня сироваткового тестостерону, і малюнок, і характеристики періодичної зміни.

Хоча, існує кореляція між еякуляцією і рівнем тестостерону, немає переконливих кореляції до короткострокових ефектів тестостерону спортивних результатів.

+433
Robert Ray 28 серп. 2019 р., 07:34:54

Я записався на Новий рік з подругою, ми збиралися двічі на тиждень він стає ліс цікаво з кожним відвідуванням і я знайшов мій сам поодинці вночі.

Зараз поки мені дуже подобається досвід тренажерному залі я знайшов дві години тиша, порушувана лише звуком машини, досить нудною і почувати може призвести до моєї здаюся :(

Там було багато інших людей, але вони, здавалося, задовольняючись тишею. Так що я був цікаво, чи є правила про те, як говорити з іншими в тренажерному залі. Я маю на увазі, я не хочу заважати кому-то тренування, але я б хотів зав'язати розмову.

+404
kristinaocean 16 лип. 2013 р., 11:27:04

Немає. М'язи стають сильнішими, якщо ви зробити його роботу: хрумтить, або збереження жорсткого сердечника в ліфт, наприклад. Я припускаю, що ваш ABS зробити трохи роботи, якщо ви просто міцно тримають їх, але вони адаптуються дуже швидко, і ви не побачите жодної додаткової сили чи розміру виходити від нього.

Однак, в контексті підйому (присідання, станова тяга, пресування, прибирання), АБС буде робити значний обсяг роботи по стабілізації, і це зробить їх сильнішими. Ось дуже хороша стаття, Марк Rippetoe на тему АБС.

Також тег bellyfat показує зв'язок між силою м'язів черевного преса і кількості жиру навколо вашого живота. Немає.

+404
Yatin 9 вер. 2017 р., 17:55:01

Ну, я, звісно, вітаю хто хоче, щоб скоротити їх споживання цукру до рівня нижче 100 грам після 5 вечора, але взяти його від цієї старої щури спортзалу, я витратив усе своє свідоме життя в тренажерний зал, і харчування, як це може зробити більше шкоди, ніж користі.

Якщо ви їсте тільки один вид вуглеводів (а це все, що їсть один комплекс Carb збирається робити для вас, ви налаштовуєте себе на різних соматотипів вниз по дорозі. Я бачила це сто разів.

Це як поставити потужний двигун в запасі Тойота Терцел. Чого ви хочете домогтися? Ви будете задувати трансмісії, муфти, передачі та ін. тому що ті частини заводу не призначений для обробки потужність двигуна набагато потужніше, ніж на заводі встановлений двигун.

Складних вуглеводів в основному тільки паливо, деякі з ваших thighroid залози і в якійсь мірі, ваші запаси глікогену. Те, що ви дійсно хочете зробити, це з'їсти кожного типу карбюратора, всі основні вуглеводи (моносахариди, олігосахариди і полісахариди), в той же час протягом дня. І не забудьте цукор!

Я пишаюся, що ти хочеш зробити це. Тричі ура! Закохатися з допомогою вправ, правильне харчування і т. д., це одна з найбільших речей, які ви можете зробити для себе. І ви закохаєтесь в нього, якщо можна просто змусити себе триматися з ним рік або два і випробувати дивовижний прогрес ви робите.

Але зробити це правильно, гаразд?

+403
lah 17 лип. 2017 р., 21:22:43

30 хвилин-це довго для людини в хорошій фізичній формі.

Чим краще стан pcysical, тим менше час відновлення і тим швидше ви зможете знову працювати.
Але все залежить...

Якщо ви зробите в 100 метрів спринт або Макс-пульс в гору на велосипеді протягом тривалого періоду часу, існує досить велика різниця. Ви повинні прийняти в розрахунок кисень Dept, і якщо ви протягом тривалого періоду не дають тілу кисень, до якого вона прагне, ви будете звичайно відчувати його всього, як довго потім.
Відділення кисню будуть знижені, як ви отримуєте у фізичному стані і тренувати свій об'єм легенів і розмір серця і міцністю.

Щоб поліпшити ефект відновлення вашого організму, я пропоную біг і багато інтервальних тренувань - інтервали з високою інтенсивністю і майже максимум-імпульсів і багато повторень з невеликими паузами між ними, так що ви ніколи не спіймати ваше дихання повністю і ніколи не має часу, щоб отримати ваш пульс вниз.
Доведено, що цей вид бігу, що це анаеробні вправи, де ви використовуєте м'язи вибухової сили з високою інтенсивністю протягом короткого спринту періоди, ефективно підвищити свої аеробні навантаження, тому що пульс тримається майже на максимум весь час, а потім намагався бути насаджена межі. І це може збільшити його набагато більш ефективно, ніж аналогічні звичайні аеробні тренування.
Ви будете тренувати серце, легені і м'язи - хороший спосіб навчання, щоб стати краще, хоча це може не завжди бути приємним (особливо для початку).

Я підозрюю, що ви говорите про отримання вашого часу відновлення після аеробних тренувань знижується, а то це була б моя пропозиція.

+357
icarovirtual 18 черв. 2011 р., 14:05:13

Ваше щоденне споживання білка-це вже дуже висока і дуже хороша.Я не думаю, що потрібно додати ще один протеїновий коктейль, як ти зараз, і, ймовірно, не в найближчому майбутньому.

Що стосується згадані вами проблеми, це проблеми, які варіюється від людини до людини.Я особисто не маю ніякого травлення проблеми незалежно від того, скільки коктейлів я беру, але знову ж таки це залежить від кожної людини.Тому єдиний спосіб з'ясувати це-спробувати це самі і подивіться, як ваше тіло реагує.

На закінчення,вам не потрібно більше білка прямо зараз, і ви, напевно, не потрібно ще рік-другий.Просто продовжуйте працювати, і результати прийдуть.Білка не всі вуглеводів, жирів і клітковини також є важливими.Як довго, як ви тримати надлишок калорій і ви їмо 120-150 гр білка кожен день Ви будете бачити великі результати в найближчому майбутньому.

+352
WayneB 27 вер. 2018 р., 22:11:19

По-перше приятель у відмінній формі, враховуючи, що ви не робите будь кардіо. Я вважаю, що потрібно з ранку 20 хв кардіо до сніданку. Ідентифікатор розпочнеться 10 хвилин на машині циклу вранці. 5 днів в тиждень, потім щотижня додавати одну хвилину. Що допоможе побудувати витривалість і поступово отримуєте свій відсоток вниз, посади, тоді пальові вагу назад.

Ідея позаду цього полягає в тому, що ваші рівні інсуліну знаходяться на самому низькому рівні перед сніданком, і це залишає свої запаси жиру вразливі. Невелика кардіо вранці перед сніданком (так званий голодному кардіо) цілі запаси жиру і, по більшій частині, залишає ваші м'язи недоторканими. Пов'язані тут т-нація статті описувати це в деталях.

+273
robert duff 4 лют. 2015 р., 15:10:20

Як бігун на довгі дистанції, який робить кроссфіт, я б подивився на цей хороший біт і експериментував з собою протягом останніх двох років.

А порівняй вчення говорить (принаймні, на два тренажерних зали в ДК), що витривалість-це погіршений режим харчування, я прийшов до висновку, що практика робить досконалим. Якщо ви хочете зробити ваш найкращий у марафон, потрібно багато, довго працює. Якщо ви хочете провернути 100 повторень зменшується, вам потрібно зробити багато високою підтягування реп. Це досить простий, і це робить сенс для мене. Немає ніяких ярликів.

Я не знаю науки, як наші м'язи працюють, але я вважаю, що ми виконуємо краще після повторного досвіду. Після двох років кроссфіт, я набагато більш розвинена людина, здатний зробити набагато більше з моїм тілом, ніж бігати на великі відстані, але мої довгі дистанції часи страждали.

Простіше кажучи, кроссфіт робить вас краще кроссфіт, який є чертовски гарним показником функціональних можливостей у житті. Однак, якщо ви хочете, щоб виграти 15К, перейдіть на бігунів світу і знайти хорошу програму навчання.

+224
FXCesinha 14 груд. 2014 р., 22:16:53

Ви повинні побудувати економіку в техніці бігу.

Це означає, що ви хочете збільшити швидкість як можна більше, але не вище 4 поріг ммоль молочної кислоти в крові.

Для перерв

Якщо ви хочете використовувати їх у навчанні, ви можете використовувати повторення 1/3 або 1/4 відстані ви хочете працювати на трохи більш високої інтенсивності ( для 4x10km наприклад на >10 уд х хвилин вашого нормального %ІВ )

І ви можете тренуватися навіть для себе дистанцію, намагаючись покращити роботу майстерності, а також метаболічні машина, щоб витримати таку гонку.

Все це про загальну тижневого навантаження.

На вершині, що ви вимагаєте інструментів для вимірювання почути ритму і використовувати його в якості параметра в "зоні".

Тепер, якщо ви хочете використовувати його під час гонки просто використовувати його всякий раз, коли ваш темп починає знижуватися або ваші рухи не синхронізуються ( ознака того, що втома починає накопичуватися ).

Це дозволить запобігти вас від перегріву так довго, як ви, не було зневоднення, і так, це буде видалити відходи з м'язів ( цей процес триває ) як можна швидше.

Я кажу вам , як тільки ви відчуваєте втому , тому що ви не хочете відмовляти собі в glycolitic обмін речовин дуже багато, особливо якщо у вас немає великої окисної системи або ваші м'язи ще не на тому рівні fenotypization.

+216
Zachary Chaput 23 квіт. 2011 р., 15:41:50

Квартира, нестисливої підошви для важкої атлетики. Чак Тейлорс краще, ніж будь-які кросівки. Якщо цього не досить модно для вас, щось на зразок Вібрам з пальцями ноги або інших "безкоштовних" кросівки буде працювати.

Що стосується того, що інші люди в тренажерному залі займаються, це жахлива датчик для правильного поведінки. Це як вчитися водити, спостерігаючи за таксистів.

+159
Mopparthy Ravindranath 23 лист. 2011 р., 15:51:51

ТЛ;ІН версія:

Які групи м'язів, які потрібно використовувати при

 1. піднявши об'єкт з підлоги з прямою спиною
 2. тримає предмет на рівні грудей висоту протягом тривалого періоду часу, в той час як підйом по сходах

...і як би я краще навчати їх?


Через кілька місяців мені доведеться зробити стандартну оцінку підйомно-транспортних робіт пацієнтів у Великобританії. Я тільки дуже незначна сам, тому я шукаю, щоб поліпшити свої можливості підніматися в наступні місяці, на жаль у мене немає доступу в тренажерний зал я дуже обмежений в обладнанні у мене є доступ.

Оцінка складається з двох частин і я хотів би порад з приводу того, що я працюю право м'язових груп:


Підлогу ліфта - підйом 12.5 каменю (80кг) манекен на растяжитель ветроуловителя, щоб сказати висота талії і гуляти з ним. Це робиться з членом екіпажу на кожному кінці.

Я трохи стурбований з цим як 80кг становить 160% від власної ваги, разом з обладнанням, я впевнений, що це буде керованим, так як навіть якщо у мене є головний кінець, я повинен бути беручи за трохи більше половини ваги, правильно?

Image of scoop transfer

*З краще, ручна техніка обробки, ніж це!

У будь-якому випадку для цього я припускаю, що, як я починаю в навпочіпки позиції, то піднімаючись вгору з зігнутими колінами мені потрібно працювати на моєму стегні м'язи. З цією метою я робив присідання, що ще я можу робити? Мені потрібно працювати на моєму нижній частині ніг?


Сходи тягати - той же манекен поміщають в нести стілець (по суті крісло з заднього колеса і ручки), ми піднімаємо його (знову ж двох людей ліфт), потім йде вгору і вниз 3 сходових прольоту без опускання крісла

Design of a carry chair Preparing to lift from foot end going down staris

Я працюю на тій підставі, що ліфт це схоже на ліфт поверхом вище (якщо ти в ноги кінець) так що будь-які поради ви могли б дати за попередній ліфт, ймовірно, достатньо для цього. Однак при підйомі з голови або, коли в похідному положенні ноги нам радять підвертати лікті в сторони, руки тримаєте на біцепс позиції завиток. Сподіваюся, я зможу знайти фотографію, щоб проілюструвати все це більш чітко.

Тому в доповнення до присідання на поїзд мої стегна і моє питання вище ногах, я думаю, я повинен поставити деякі зусилля в моїх руках, надто для того, щоб тримати стілець (коли він на підлозі і ви піднімаєтеся, всі зусилля в руки, а не ноги). Для загальної сили верхньої частини тіла я планував робити віджимання і прочитання, схоже, біцепса кучері можуть бути дуже гарною ідеєю.

Є що-небудь ще, що ви думаєте, що б допомогти, або якісь припущення, що я зробив, і ви можете вказати абсолютно не праві? Я був би дуже вдячний за будь-яку допомогу ви можете дати мені!

+128
Aditya Godbole 15 лют. 2013 р., 09:14:13

Є багато онлайн-калькуляторів для вимірювання ходьба/біг/їзда на велосипеді калорій швидкість горіння. Вони відрізняються у вхідних параметрах, як декому може знадобитися моя вага, а також висоту, а деякі ні. Майже ніхто врахувати тривалість вправи (і це дуже важливо на мій погляд).

Так що моє запитання тут: де ці формули використовуються в цих калькуляторах) йде? Будь-яких наукових досліджень можливо? Є вони надійними?

Також хотілося б знати, що є найбільш точним методом для виміру швидкості запису (мене цікавить тільки наукова частина, не збираюся робити це сам).

+111
656461 13 бер. 2013 р., 02:48:33

Коментар, який ви отримали вище правильну відповідь : звернися до фізіотерапевта.

Однак, йти до нього з достатньою кількістю інформації та попередня медична історія/спорт. Ви говорите, що ви почали відчувати цей біль "нещодавно". Що ти зміниш ? Ви почнете робити вправи, ви не звикли ? Збільшення повторень ? Що ще ? Чи ви тільки починаєте працювати ? Очевидно, щось змінилося і є причиною болю.

Оскільки це, здається, не бути гострого болю (наприклад, надрив м'яза або щось подібне) це, ймовірно, означає ви робите щось неправильно, тобто ви не правильно рухається у вправи, які ви робите, і вас починають дратувати ваші структури. Рухатися правильно означає перехід з правильній техніці і використовуючи правильні м'язи з урахуванням вашої власної анатомії.

Відпочиває, як правило, не шлях, крім гострого болю. Очевидно, поки ви відпочиваєте, ваші структури заживе, Але як тільки ви відновите вправи, ви будете робити ті ж помилки, і біль повернеться. Розумію вашу проблему руху (з допомогою терапевта), продовжуйте тренування навколо болю/травма для збільшення кровотоку та відновлення і в кінцевому підсумку відновити нормальні тренування з правильним рухом.

+46
n0n4m3 21 січ. 2013 р., 12:26:42

Моє питання в тому, що, швидше за все, результат другого тренування, що день? Це скоріше буде корисно, чи шкідливо?

Ти міг би поранитися, для початку. Після першого тренування у 11 ранку, ти розбила багато тканин у вашому тілі і ослабили себе. Для відпочинку і відновлення вашого організму лікує, плюс трохи розмір і сила, щоб перестраховуватися. Що алкоголь був циркулюючих у вашій системі далі порушена координація, набір м'язової маси, виробничі сили і зцілення.

Це було більше ймовірно, щоб бути шкідливими, з цілком певною мірою.

Є деякі люди, які займаються спортом кілька разів на день, але як правило, це Олімпійські атлети, де обмежуючим фактором є вибухонебезпечність і координації, а не "сирий" енергії. Ви взагалі не зможете знайти сили тим, хто тренується частіше, ніж раз на день, якщо не дуже неврівноважена (роблю пробіжку або кілька кондиціонерів, потім робиш будь-ліфтинг і т. д.). Навіть тоді, я не бачу його набагато.

Я б порекомендував знайти і дотримуючись успішного програма силових тренувань. Здогадки будуть видалені для вас, ви отримаєте набагато кращі результати, набагато безпечніше, і набагато швидше.

+36
Saurab 6 вер. 2013 р., 12:15:03

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil