Періодичне голодування

В періодичне голодування термін поста почати відразу ж після вашого останнього прийому їжі або тільки після того, як ваше тіло перетравлюється їжа? Я ніколи не зможу зрозуміти це.

+134
foal 28 жовт. 2011 р., 03:57:27
25 відповідей

Останнє, що я чув, кальцію і раніше пов'язані з підвищеним ризиком серцевих нападів, але не збільшує ризик інсультів і, як не дивно, смерті від зупинки серця. Це, здається, відбуваються незалежно від форми добавки (цитрат трохи краще мислить, ніж карбонат, але все одно створює підвищений ризик серцевих).

Є веганські джерела кальцію, але ви будете їсти багато овочів, щоб отримати необхідну кількість. Десь до 10 чашок капусти, наприклад. Тільки 3 з капустяного листя.

Що стосується наукових основ веганства, чесно кажучи, там дійсно не один, це філософська річ. Люди-всеїдні істоти. Ось що наш організм побудований. Сільське господарство і наш масовий транспортної мережі для живлення означає, що веганство-це безпечно, але це дійсно не природно і науково.

+957
Jtan Caballero 03 февр. '09 в 4:24

Я читав кілька потоків і, здається, дуже заплутаною про зайву вагу людей, які намагаються повернутися у форму (зниження ваги+втратити жир+м'язи). Виглядає багато, щоб зробити всі три речі відразу, але я впевнений, що це може бути досягнуто. Деякі кажуть, що "легкі ваги і більше повторень, щоб схуднути", якісь поради "піднімати важкі і менше повторень для схуднення","суміші опір і кардіо для втрати ваги". Вони, здається, відсутня технічний опис. Що краще(або краще) з усіх цих, тільки правильне харчування, здоровий спосіб життя і регулярні фізичні вправи.?

+880
Sebyddd 27 жовт. 2015 р., 22:40:34
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Зараз хрусти самі мають дуже мало спільного з загальної випинати живіт. Що можна було б назвати точкою зниження, якого не існує. Той факт, що ваш шлунок повернувся з-за того, що ти перестала ходити в спортзал і тренуватися. Ви хочете бути в дефіцит калорій, щоб мати можливість втрачати жир.

+837
Jack Achim 13 серп. 2015 р., 11:56:24

Коли викидаєш удар його часто рекомендують один скинути вагу на ній. Це робить великої різниці з тим, що становить цю вагу?

Наприклад, скажімо, у вас є хлопець з 130фунта м'язової маси і жиру нижче 10 фунтів (тобто 7% жиру) і ще один хлопець з 130 фунтів м'язової маси і 50 фунтів жиру (тобто 38% жиру). Б 38% жиру хлопець міг кинути більш потужний удар просто тому, що він важить більше?

Якщо це так, ніж це також змушує мене задатися питанням, чи якісь інші "вчення" буде надмірна вага бути активом? Як би 38% жиру в організмі людини, у наведеному вище прикладі вміти робити краще стоячи м'яч мед кидків, ніж 7% жиру людини просто тому, що він є більше ваги, щоб використовувати при кидку м'яча?

+767
Roberto Villarreal 23 лип. 2014 р., 00:08:32

Для безпечного запуску, це не просто питання довжини. Є й інші речі, які потрібно тримати в розумі. Ось кілька з верхньої частини моєї голови:

 • Форма. Якщо у вас поганий формі, ви більше навантаження на організм, ніж необхідно. Як бігати довше і довше, він буде додати і може призвести до болю/травма. Ось відео на природний біг , який проявляє належної формі.
 • Обладнання. Це означає, що ваші кросівки. Є кілька різних філософій там, наприклад, босоніж, біг, природний біг і т. д. Який би ви йдете, переконайтеся, що у вас є правильні кросівки для вашого власного стилю бігу. Я б порекомендував збирається спеціалізованого магазину, де вони будуть аналізувати вашу ходу і запропонувати правильний тип взуття.
 • План. Не просто вийти і побігти. Є якийсь план, який збільшує вашу витривалість. Якщо ви починаєте занадто швидко або занадто довго, ви можете отримати травму. Ви можете шукати різні плани на інтернет в залежності від вашої мети. Звичайно, ви також можете обговорити з вашим лікарем.
+750
Lalit Lalit 10 вер. 2011 р., 11:47:06

У світі, де "не" скрізь покажчики, якщо це проблема з вашим тренажерний зал, тоді буде зареєструйтесь кажу, щоб не впустити. Всі мої місцеві тренажерні зали є знак, але вони знаходяться на верхньому рівні інших підприємств. Вони також мають товсті килими у вільний вага площі, але не мають відбійні плити.

Я б не хвилює смерть дивиться з інших тренажерний зал глядачі, якщо немає ніяких ознак.

Однак я хотів дослідити, чи буде падати ваги рекомендується використовувати для вправ, оскільки більшість падає я бачу, здається, шукає уваги цілей. Я не можу згадати трохи худий хлопець, скинувши 20кг гантелі після встановивши новий максимум, це завжди 40кг+ робота звірами а потім дуже накачаний гарцювати по залу.

Проте шум буде шокуючим для тих, хто відвик від цього, так що використовуйте прогумовані гантелі або відбійні плити, якщо є вибір, і підняти за товсті килимки.

+739
Imanoooooob 7 лют. 2016 р., 00:43:54

Наскільки щільно/втратити ваші стегна і стегна? Якщо ви зазвичай проводите багато часу в сидячому положенні, ваші згиначі стегна стають виключно туго... на жаль, робота не відпускає їх. Якщо ваші стегна і стегна вузькі, погляд на йогу.

+609
omaid 17 вер. 2018 р., 03:16:46

Адже є різниця між пропорціями обличчя, але ваша здатність торкнутися пальцями ніг, щодо спроможності вашої подруги, це не міра довжини тулуба щодо довжини ваших ніг.

+590
Kilembeka Sulaiman 6 лют. 2011 р., 20:20:11

Минулої ночі я носив мій монітор серцевого ритму під час сну, щоб визначити, що мій пульс був. Сьогодні вранці я перевірив і найнижчою моє серце билося був 48 ударів в хвилину, і максимальний був 100 ударів в хвилину, в середньому 65 ударів на хвилину.

Так 48 БПМ допустимого серцевого ритму в стані спокою, або ж мій пульс повинні бути перевірені, поки я в свідомості?

Оновлення: переробив тест, але після пробудження і отримав 54 БПМ, коли я спала.

+538
JobiJoba 29 груд. 2010 р., 13:31:40

У мене інвалідність впливає на мої ноги. Я багато років здійснюється з лавою та гантелями, щоб отримати хоч який тренування. На даний момент я не можу. Тому я вирішив, що можу робити деякі прості речі, такі як віджимання, планки тощо. У мене мало контролю над ногах і ступнях, набагато менше пальців, тому мені потрібна стіна, щоб натиснути мої ноги проти.

Я вмію робити віджимання і планки таким чином, але мої пальці завжди боляче зовсім небагато, тому мені доведеться припинити набагато раніше, ніж я міг. Я пробувала м'які черевики, які захищають ноги і м'якими поверхнями піді мною, але вони не сильно допомагають. Це те, що кожен переживає і долає час, як пальці твердіють, або це відбувається тільки зі мною, бо мої пальці недостатньо гнучкі? У вас є якісь поради?

+520
Curly060 16 черв. 2011 р., 11:16:16

Не набирає розмір м'язів/визначення може бути результатом багатьох факторів, в тому числі:

 1. Погана рутина / форма. Якщо ви робите погані вправи, або робити вправи погано, то ваш прогрес буде страждати в результаті. Найпопулярніша рекомендація для початківців штангою рутину з прогресивної перевантаження, наприклад, Стартова сила, або-або.
 2. Не піднімаючись достатньо. Якщо ви не піднімаючись досить тяжкою, щоб підкреслити ваші м'язи, тоді не буде адаптації або зростання м'язів. Використання прогресивної перевантаження техніці безпечно збільшити вагу ви піднімаєте кожного тренування, так що ви правильно наголошуючи м'язи.
 3. Погане харчування. У той час як ваша дієта має багато білка (і це гарний початок), ви також повинні харчуватися за свій калорійний рівень обслуговування, так що ваше тіло має багато калорій і використовувати їх для нарощування м'язової маси. Оскільки ви робите кардіо, цілком можливо, що ви просто голодувати ваші м'язи калорій, вони повинні рости.
 4. Поганого відновлення. Ваші м'язи потребують належного відновлення, щоб рости. Якщо ви не отримуєте достатньо сну вночі (спробуйте по 8 годин), або якщо ви тренування ваші м'язи кожен день і ніколи не отримати їх в день відпочинку, то вам буде перегороджувати зростання ваших м'язів.
 5. Немає терпіння. Зміни вимагають часу. Культуристами не народжуються в один день. Результати можуть бути повільними, але з часом, якщо ви будете терплячі і слідувати наведеним тут порад ви досягнете успіху.

Іншими словами: їжте багато, слідувати хороший режим, коли ви піднімаєте важкі ваги з хорошій формі, займе кілька днів відпочити, виспатися, і тримати на нього.

+503
Sajjad Awan 29 січ. 2016 р., 13:30:30

ІМО, ви повинні завжди їдять після тренування для поповнення глікогену та білка.

Очікування (або ні) не буде коефіцієнт стробування у визначенні, якщо вам втратити живота жир.

Втрата жиру це (багато в чому) питання математики: витрачати більше калорій, ніж ви споживаєте. Відмінності, викликані конкретний пост-робочий час трапези буде незначною порівняно із загальною, довготривалої звички.

+472
Charis Harry 28 трав. 2016 р., 14:59:59

Я думаю, єдиний недолік, від цього ви не даєте своєму тілу достатньо часу для відновлення, що істотно відбувається під час сну. Однак, якщо це позитивно впливає на ваш настрій і інші області у вашому житті, то всі кошти продовжити.

+462
Esther1985 26 жовт. 2016 р., 08:43:23

Якщо ви дійсно хочете поправитися, потрібно багато більше послідовності, ніж те, що ви позначили в своєму пості. Працює поліпшення витривалості (здебільшого) просто питання здачі в милях, день за днем. Не повинно бути вражаючим пробіг, але просто більше того ж, а не величезними чергами і тепер кожен раз.

Вам навіть не обов'язково швидко бігати, більшість рекреаційних бігунів роблять помилку, зайшовши занадто сильно на легкі дні, і не досить важко на важкі дні.

Я особисто не прихильник кадрової підготовки, з кількох причин. Це показник, який говорить вам, що відбувається за 30 секунд - 1 хвилину тому, він, природно, повстане з втомою і тривалість тренування, і на це можуть впливати багато зовнішні вектори, що б не вплинути на ваші тренування або мають мінімальний ефект (наприклад, сон, Кофеїн, стрес на роботі тощо). Крім того, навіть кращий HR датчики можуть бути порушені ставок піт, контакті зі шкірою і т. д.

Коротше кажучи, я б ігнорував пульсометра, і поїзд ПАРЄ і відчувати. Дотримуватися темпу на легкому днів, навіть якщо ви могли б піти складніше, і вбити себе на важкі дні. Покласти в послідовні дні, не спорадично, і ви будете поліпшити свій поточний рівень.

+415
Mathieu Van Nevel 8 трав. 2012 р., 00:01:20

"Ваша нервова система стане більш ефективної доставки електронні сигнали, щоб ваші м'язи скорочуватися. Ви зможете набирати більше м'язових волокон, напружені м'язи, а потім більш низький і ось, ви зможете більш ліфт"

Якщо сила нервової, тому що м'язи одні лише рядки, приладами, м'яса, очікують активації нервової системи, то теоретично наші тіла не стають сильнішими, просто ми вчимося робити те, що вже в наші межі всі більш та більш ефективно, вірно?

Це може означати, що максимальна міцність вже був встановлений і визначений день, коли ми народилися від нашої генетики і важелі і тільки чекаючи, щоб бути активований через роки навчання і адреналін постріли. Поправте мене, якщо я помиляюся.

Якщо це правда, то як же спортсмени, що вага 140-160 кг близько 40% жиру, неймовірно сильні, їх сила з-за кількості калорій, або є важлива перевага такий товстий?

+383
Ronny Karlsson 6 груд. 2015 р., 16:25:56

Загальні правила на міцність/обсяг м'язи (не на витривалість):

 1. Не працюють в значній мірі ті ж м'язи днів поспіль.
 2. Якщо ви можете зробити більше 15 повторень в наборі, навантаження занадто легка.

Ваш підтягування/потягування йде проти #1, пропустити один з них або рухатися потягування на вівторок. Як багато ви можете зробити в одному наборі? Спробуйте додати якусь вагу.

Сидіти злети і віджимань йти проти #2. Спробуйте замість цього висить ногу піднімає для вашого АБС. Немає ніяких причин, щоб зробити більше присідань, ніж інші вправи. АБС не відрізняються від інших м'язів в цьому сенсі.

Є багато варіантів віджимань, які ви можете зробити, що буде жорсткіше і тим самим знизити кількість повторень. Google його.

Оскільки ви перебуваєте в хорошій формі, м'язи ДБЖ можна щось подивитися.

+366
Dakeyras 19 бер. 2016 р., 21:10:23

Насамперед, йога ніколи не ment бути про комплекції тіла. Як йдеться в йозі "Біблії" - "Йога сутри Патанджалі",

йога є утримання матерії думки (Читта) приймати різні форми (Врітті)1

що пояснюється як

йога, по суті, складається з медитативних практик кульмінацією досягнення стану свідомості, вільного від всіх видів активних чи дискурсивного мислення, і в кінцевому підсумку досягти стану, коли свідомість невідомо про будь-яких зовнішніх об'єктів до себе, тобто, тільки усвідомлює свою власну природу свідомості як незмішані з іншими об'єкт 2

Можна досить легко сказати, що йога-це форма релігії або філософської школи. Асани, або пози-це лише інструмент для досягнення потрібного стану розуму, як молитви в християнстві або медитації в буддизмі. Асани були придумані як форма відволікання для розуму, тому він може відпустити процес мислення, в першу чергу концентруючись на проведення асани, а потім зосередитися на собі.

Маючи це на увазі, якщо для вивчення йоги від фізичної перспективних, це більше про витривалості та гнучкості та сили.

Проаналізувавши дані, дослідники виявили, що регулярна практика Хатха-йога значно поліпшити гнучкість випробовуваних, м'язова сила і витривалість, і баланс.

Американська рада на тренуванні: "є йога дійсно гарне тіло?"

Американської Асоціації Остеопатіческой

Для того, щоб нарощувати м'язи за розмірами ви повинні в принципі пошкодити їх, так що вони можуть відремонтувати самі, і коли вони роблять, вони стають більше, щоб бути в змозі витримати напругу в наступний раз і не буде пошкоджений. Для того щоб домогтися видимого приросту розмір ви повинні поступово збільшувати напругу м'язів терпіти, що може бути досягнуто тільки шляхом так званої "прогресивної перевантаження", тобто поступово збільшуючи кількість ваги, ваші м'язи повинні працювати.

У йозі, яка є вправи вага тіла (знову ж таки, просто від фізичної потенційних), неможливо послідовно перевантаження. Ви можете продовжити кількість часу, ви схильні до стресу, але в цьому випадку ви будете пристрілювати м'язову витривалість, а не розмір.

Необхідно відзначити, що якщо ви абсолютний новачок, то будь-яка фізична активність призведе в м'язи "тонування" і м'язи будуть здаватися більше з-за невелике зростання і зниження жиру в організмі. Але для того, щоб досягти якихось значних успіхів у розмір, ви повинні почати використовувати важкі ваги.

Отже, підіб'ємо підсумок:

Навчання опору призводить до травми або пошкодження клітинних білків в м'язі. Це спонукає клітини-сигнальні повідомлення для активації супутника клітини почати каскад подій, що призводять до м'язового ремонт і зростання... найбільш пристосовані тканини в організмі людини скелетна м'язи, і це чудово відбудований після безперервної, і ретельно розроблений, навчальні програми вправ. 5

+330
Wilfred Dekker 11 жовт. 2011 р., 11:57:53

Мені 23 і тільки Бог знає, як це могло статися. Це може бути або від того дня, коли я тригера щасливі і швидко евакуювати моє серце(я не був сильним я просто натискаю все це відносно швидко і з легкістю)або від присідання і тяги. Я роблю або 5х5 протягом декількох місяців і були деякі проблеми робить успіхи, поки я дійсно почав вірити в себе.

Я боюся, що в якості додаткового навантаження я вкладаю в мої ліфти зіграла свою роль у формуванні цього. Але я повинен продовжувати підйом завтра? Я хочу сказати, що я доклав багато тиску в моїй дупі, як я прикласти зусилля навпочіпки, тому що всі завжди говорять, щоб стиснути сідниці. Чи Могло це бути причиною?

Моє підняття статті насправді не такі вже й високі:

ЗНМ: 100 Присед: 225 Дл: 225 ВР: 180 Рядів: 100

+203
becks21 23 трав. 2013 р., 23:55:45

Я вдарив плато втрати ваги. Я помітив, що я почав пити набагато менше води, ніж коли я почав свій план тренування, і навіть трохи більше цукру. Так може бути, що з-за моєї нижньої водоприймальної я вдарив плато втрати ваги? Дякуємо за вашу допомогу.:)

+159
Ryan Ross 24 серп. 2013 р., 14:12:08

Ви сидите на вершині п'яти. Ви намагаєтеся повернутися на підлогу прямо при згинанні тому. Картинка тут. Ідеальне положення має поперекового відділу хребта, майже торкаючись підлоги, зокрема хребців, наприклад Л4-Т7 ближче до Землі. Анатомічно, це пов'язано з м'язових ланцюгів, що з'єднують поперекові м'язи, згиначі стегна, м'язи спини і напружені стегна.

Як можна поліпшити сидячи на п'ятах позицію із зворотного нагнути?

 1. Як називається ця позиція? Свою назву йога? Фітнес-термін?

 2. Як поліпшити становище?

 3. Це анатомічний аналіз правильно про згиначі стегна, клубово-поперекового м'яза, спину і стегна? Як знайти більш конкретні м'язи?

+158
roryfgary 14 лист. 2015 р., 19:18:08

Які вправи я можу спробувати на міцність будівлі без маси? Мені 15, 130 фунтів і 5'7. Також зверніть увагу, що у мене немає устаткування і я не маю можливості ходити в тренажерний зал. Не могли б ви будь ласка, дайте детальну специфікацію для вправи мені потрібні і кількість повторень і множин.

Спасибі.

+143
jrjensen 17 квіт. 2013 р., 22:46:32

Я згоден з Informaficker і два його вчення. Планка дуже гарна вправа для роботи стабілізатори в плечах. Я теж бачила це де, в той час як у позі планки, ви чергувати руки піднімаються вгору з ударом. Після приблизно 10 з них, ви почнете відчувати опік.

+108
Robin Lane 9 лют. 2018 р., 19:24:12

Відмова від відповідальності: я спеціалізуюся на аналізі ходи, настільки очевидно, що я сильно упереджений.

Які ваші варіанти для взуття?

 • Без взуття, так і босоніж
 • Мінімальний взуття, як Vibrams
 • Запускати-оф-млин кросівки (під 100$)
 • Високий кінець нейтральною взуття
 • Високий кінець виправлення взуття

Якщо ви вирішили перші два варіанти не для вас, ви будете мати, щоб забрати взуття. Це залишає нам три основних варіанти: вам потрібна корекція чи ні? Без аналізу ходи єдиний спосіб відповісти на це, дивлячись на ваші історії: у вас є історія запущених травм, ви використовуєте ортопедичні устілки в звичайному взутті або вам потрібна ортопедичне взуття? Якщо будь-хто з тих, Так, отримати собі перевірив, перш ніж купувати пару взуття, тому що ви на підвищений ризик отримання травми. Враховуючи, що в країні немає дешевих виправляючи взуття, ви в значній мірі пощастило.

Але що, якщо ви тільки почали працювати і не мають яких-небудь попередніх травм? Ну, це не значить, що ти не в групі ризику. Якщо ви плануєте забрати працює в якості регулярної частиною вашої тренування, ніж ви зацікавлені в недопущенні такого розвитку подій. Тому що більшість надмірне травми довго загоюються, вони зламають будь-який прогрес, якого ви зробили до сих пір, обмежують ваші можливості для альтернативних вправ, а значить, вам доведеться підібрати інше тренування, поки ви зцілені. Так що якщо не для вашого гаманця, зробити це для вашого здоров'я. Якщо купувати правильну взуття допоможе вам не отримати травму, ніж компроміс тільки це має бути і їжаку зрозуміло.

Так сказати, ви самі перевіряли, це означає, що вам доведеться купувати дороге взуття? Ну взуття, незалежно від якості, зношуються з часом і набагато швидше, ніж більшість людей люблять в цьому зізнаватися. Люди, які починають бігати схильні вибирати свої старі тенісні туфлі або деякі зношену пару кросівок у них валяється. Великий ні-ні, тому що неправильна взуття і стоптані черевички є основною причиною травм. Вони можуть змінити свій згортання шаблон неправильний шлях, тому що деякі частини черевика зношена більше, ніж інші, і привести до асиметричної навантаженням. Хороша взуття, як правило, зроблені з міцного матеріалу. Це означає, що вони будуть в змозі підтримувати ваші ноги протягом тривалого періоду часу, що може не безпечна гроші, але, сподіваюся, убереже вас від отримання травм.

Знову ж таки, ви робите компроміс між оплатою 100$ або більше не будучи в змозі бігти за ~6 тижнів. Якщо ти бережеш гроші за своє здоров'я, чому ви не робите собі ласку. В цілому, працює досить недорогий вправ, вам не потрібно платити за тренажерний зал або басейн. Крім деяких функціональних одяг і взуття, вам не потрібно багато іншого. Інвестиції в ці речі, не знаючи, чи будете ви дотримуватися його-це завжди ризик. Однак, вони можуть також зробити різницю між приємним і жахливе. Наприклад, біг в бавовняної сорочки почнуть мочити і прилипати до вашого тіла протягом довгого часу. Тоді як при функціональній одягу, вони будуть стікати в поті і відчувати себе більш приємне (і теплий!).

Як Джон згадав, ви не маєте гарантії, що ви отримаєте якісний аналіз, так що якщо вони дуже авторитетні і рекомендувати друзям це місце, я б взяв його порадою і спочатку дістати (бажано) безкоштовну консультацію. Якщо ви отримуєте чек, переконайтеся, що задавати питання, не бійтеся задавати тупі питання, якщо він знає, що він робить, він повинен бути в змозі сказати вам, чому. Пам'ятайте, ви не повинні придбати взуття від цієї людини, ви завжди можете скористатися його порадою й купити взуття десь більш доступним. Будьте впевнені, щоб спробувати на різних парах взуття, а не тільки тих, з кольоровою або ті, які є у продажу, є істотні відмінності між тривалістю і будує між різними марками взуття. Якщо взуття не правильно, не дозволяйте їм говорити вам в покупці його.

Якщо ви вирішили не отримати чек, будьте впевнені, щоб купити пристойну взуття. Кілька порад про те, як розпізнати один:

 • При натисканні на контрфорс, від задньої частини взуття, вона не повинна випирати, але дасть вам відчуття, що його жорстка і здатна протистояти стресу.
 • Якщо ви тримаєте черевика між двома руками і спробувати зігнути його, подивіться, куди вона гне. Якщо ви бачите, якщо зігнути прямо посередині, краще уникати взуття (Якщо ви шукаєте безкоштовні Найк). Ваша нога має свої суглоби в районі стопи і ось звідки ноги повинні згинатися.
 • Якщо ви спробуєте згорнути взуття, як рушник, вона повинна чинити опір цьому руху. Якщо ні, то, ймовірно, не має ніякої підтримки.

А якщо серйозно, зроби собі ласку отримати правильну ходу аналіз, більшість відомих місць, як безкоштовна послуга , якщо ви купуєте взуття від них. Взуття, принаймні, ви не будете платити двічі!

+46
user4905955 21 лип. 2018 р., 05:40:07

Люди в ParkourEDU повернувся до мене. Дійсно, це навпроти Скорпіона, де ти падаєш на спину, вперед обертів такі, що ти приземляєшся на спину у верхній частині голови шльопаючи ногами вперед і вгору. Вони також надіслав мені відео, де Райан Форд впадаючи у валізу як результат піноблок вислизання з-під ніг у фліп-режим.

Також має сенс в контексті його згадки в контексті пив, тому що забезпечує ідеальний шторм імпульс руху вперед і назад, обертання.

+36
Yossi Gil 12 жовт. 2016 р., 06:33:03
 1. Щоб уникнути світло-продукти. Вони мають підсолоджувачі в них, які впливають на рівень інсуліну, і це робить негативний вплив на ваш метаболізм.
 2. Є досить Protiëns (особливо після заняття спортом і на сніданок).
 3. Уникайте коли, шоколад і чіпси.
 4. Не спорті занадто багато, як ідіот. Це призводить до переїдання. Спорт на нормальній основі.
 5. Пити воду або червоне вино. Не пийте калорії (біле вино, пиво, легкі напої, Газовані напої)

Ці поради від 4-годинна тіла книга Тімоті Ферріс. У книзі Більше рад. Для мене вони працювали добре.

+29
Ross Darker 8 січ. 2015 р., 08:00:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil