Є присідання шкідливі для жіночої анатомії?

Я розмовляла з подругою про те, як втратити її невеликий живіт. Я запропонував їй робити присідання кожен день. Вона прочитала в одній книзі, що робить присідання шкідливі для жінок, тому що вони можуть мати поганий вплив на матку і може викликати безпліддя.

Чи є наукове обґрунтування того, що вона стверджує про присідань?

+684
Tom Bourton 5 лют. 2012 р., 21:53:57
35 відповідей

Чому біль у спині болять після виконання вправи, що не має нічого спільного з задньої лінії біцепс завиток і т. д.? Я можу зміцнити мою поперек, щоб уникнути болю ?

+991
user1422434 03 февр. '09 в 4:24

При перемиканні на очищає потужність та/або Передні присідання в перший раз, ви почнете помічати, що багато частин тіла не дуже гнучкий. Це буде корегувати з плином часу, однак я б рекомендував вам зробити додаткові розтяжки.

Я великий шанувальник Гленна Pendlay відео, коли справа доходить до Олімпійських підйому, і це одна найбільш підходящий для вас.

+983
allpnay 12 січ. 2011 р., 19:20:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це не означає, що вам не вистачає чогось, але більше, що, щоб схуднути, треба менше їсти, їсти менше набагато простіше, ніж рухатися більше (інший варіант).

Лікування сердечно, як спосіб бути здоровим і менше їсть спосіб схуднути.

Робити це здорово, але якщо ваша єдина мета-небудь, зробіть це.

+967
ShieldOfSalvation 7 бер. 2013 р., 19:50:37

Ми сім'я лижників і сноубордистів. В обговоренні який вид спорту вчить перш наших дітей ми всі продовжуємо придумувати заслуги обох. Наш намір полягає в тому, щоб, зрештою, навчити обох видах спорту, і нехай вони самі вирішують, що їм більше подобається.

Є перевага для викладання одного або іншого першим? Буде досвідчений лижник мати більш легкий час навчання на сноуборді, або навпаки?

Це може варіюватися залежно від віку, особливо для маленьких дітей (починаючи як молодий, наскільки це практично)?

+966
user4956937 4 черв. 2019 р., 20:31:12

Це легко перевірити, якщо у вас діабет або ні, просто зробити аналіз крові, але 110 мл = 3.25 літрів і це нормальна кількість води. Якщо у вас немає серцевої недостатності або серйозно порушена функція нирок-це безпечний і гарне кількість води для пиття.

Кількість води треба пити, щоб заповнити втрати води через потовиділення в 1,5 рази суму, яку ви втратили (ви повинні компенсувати суму, що нирки будуть виконувати, коли ви п'єте воду). Але ви не повинні пити більше, ніж близько 0,8 літра в годину. Отже, якщо ви взвешиваетесь до і після фізичного навантаження і ви виявите, що ви втратили 1 кг ваги, то ви повинні пити 1,5 літра протягом найближчих двох годин.

+949
AnthonyS 17 лип. 2013 р., 13:17:43

Так що все залежить від того, як часто ви розтягуєте протягом часу, коли ви оновлюєте вашу м'язову масу. Якщо ви у відповідності з вашої вправи на розтяжку, ви повинні мати ніяких проблем, що тягнуться з більшої м'язової маси. Якщо ви не робите ваші регулярні вправи на розтяжку під час оновлення вашої м'язової маси ви могли б почувати, що це важче розтягнути, але це не із-за мускулатури, тому що ви не робите регулярні вправи на розтяжку.

+906
Eko Hesti 17 січ. 2020 р., 06:50:57

Я працюю майже 5 років і я вегетаріанка(навіть яйця) . Хоча я в хорошій м'язової формі, але мені цікаво, як культурист переробляти майже всі жири зі свого тіла і виглядають так розірвав. Я знаю, що вони знижують всмоктування води і деяких добавок, щоб отримати, що Макс статури, але все одно має бути щось інше.

Я спробував купити протеїн,ВСАА, креатин і т. д., Але як і раніше отримувати ті рвані м'язи дивитися неможливо

Ми не можемо зробити таку статуру, без використання жиру пальники і т. д. ?

+887
Isidora Hoxha 10 лют. 2014 р., 19:20:25

за 300 віджимань ви можете отримати трохи м'язи і кращу витривалість(сила).занять на витривалість так tiersome.Тобе змінено системник ви повинні проявляти всі свої м'язи. якщо вам цікаво спробувати цей графік. Пн-п/до=120(4varieties) Потягніть вгору=90(широка,вузька і задня) Вт-відпочинок СР-животики Талії,qudriceps (нога) Чт-біцепсів&трицепсів(з гантелями) Пт - відпочинок СБ-Нд повторювати домашнє завдання(більш Різний сортів)ВС-відпочинок Інша річ, ви повинні їсти 4-6 невеликих прийомів їжі в день не нехай ваше тіло впав голодний"їжте більше, ніж ви думаєте". пити 2-4liters води. Ви будете робити це Екс на 2 тижні і міняти тільки сортів на найближчі 2 тижні.є 148 різновидів віджимань.ви можете завантажити з YouTube. Бажаю гарної постави завдяки. Фогот щось.............................. зосередитися на УР черевця.

+738
rajes wary 5 жовт. 2017 р., 01:25:16

Низький долар шкали на Amazon-це компанія Omron ДБК-306C.

Я не працюю на Amazon, так що якщо ви можете знайти його десь ще, мені не буде боляче. ;)

Omron HBF-306C

+726
lowerkey 21 лют. 2011 р., 21:25:12

Що робити, якщо у вас є біль у спині через багатогодинного сидіння, хоча ходити в спортзал між цими годинами?

Я маю на увазі, що є хороші (а фінська, якщо це можливо) сайтів на комп'ютері ергономіка? Я знаю, що потрібно мати про відпочинок щогодини, але як довго і що мені робити? Я знаю, що я можу зробити, але як довго? А потім ця біль у спині спрямована на середню частину спини і помічаю, що коли я сиджу прямо, ця біль виникає, але коли маленький, притулившись спиною, він начебто не так боляче, ніж раніше.

+712
Ian Belcher 21 черв. 2016 р., 07:35:04

Я працюю на 5-му поверсі 7 поверхової будівлі, і воліє вона. Я в помірно хорошому стані, пішки 1.5 км в кожну сторону до/з роботи кожен день, і зазвичай працюють в 1-3 км бігу/ходьби в обідню перерву.

Але прогулянка до 5 сходових прольотів залишає мені гнітюче нудним, тому я вирішив почати тренування з бігу по сходах на витривалість зокрема.

Я можу придумати пару процедур, що може бути правильно для мене зробити, але я не впевнений, який з них вибрати:

 1. піднятися на 7-поверхова будівля, повільно, спуститися, піднятися знову, повільно, повністю зношені, або
 2. підніматися 2-3 історій в нормальному темпі, крос будівлі до іншої сходах, спуститися по 2-3 оповідань, хрест, будівля, піднятися 2-3 історій в нормальному темпі.

Я можу підтримати #2 на деякий час з-за вбудованого охолодження. #1, з іншого боку, це більше схоже на те, що я намагаюся зробити добре, але у мене абсолютно ватяні ноги до кінця 2 повторень його.

І це правильний підхід, щоб отримати хороші на 5 поверх піднімаємося не так заплутано, що важко говорити?

+702
user12587 22 груд. 2013 р., 21:06:21

Так і здається, спалювання калорій, біг/бег тільки залежить від відстані, а не швидкості. http://www.runnersworld.com/tools/calories-burned-calculator

calorie burned comparison

Це правильно? Навіть якщо я пробіг ту ж відстань за половину часу я б тільки спалювати однакову кількість калорій? Це здається трохи занадто спрощеним.

+698
Nimoy Atwood 31 бер. 2011 р., 11:14:58

Так я хитався і робив багато кардіо протягом п'яти місяців і зараз, і після кожного тренування у мене повна чашка шоколадного молока. Так як у мене невеликі проблеми з непереносимістю лактози я використовувати безлактозное молоко.

Сьогодні я щось читав, що відзначив, що найбільш важливим компонентом цього напою, щоб відновити запаси глікогену є саме лактози, цукру молока.

Чи означає це, що я пив даремний мікс і повинні шукати в іншому місці, щоб отримати правильне поєднання білків і вуглеводів для цієї мети?

Моя програма тренувань-це силові тренування протягом години три рази на тиждень інтенсивне кардіо від 30 до 60 хвилин два-три рази на тиждень з метою зменшити мій відсоток жиру що означає скорочення жиру і збільшення м'язової маси, моя мета полягає в тому, щоб дістатися до десь між 12% і 15% жиру в організмі.

+669
Paul Tudan 26 серп. 2016 р., 19:57:10

Перш ніж я відповім, я просто хочу відзначити, що коли я вчилася в школі (давно) я був 5 футів 11 і важив між 85 і 95lbs. Зараз я важу між 180 і 190. Я пробував багато речей на протязі багатьох років. Деякі працювали, деякі ні. Ваги робив.

Як Марк Rippetoe каже, тренування не допоможуть вам наростити м'язову масу, відновлення після тренування будує м'язи. Початкова міцність штангу силу і масу програма, яка базується на 3 підходи по 5 повторень по 3 вправи 3 дні в тиждень. Техаський метод навіть більш розрідженим, з одним вихідним днем у 5 комплектів 5 повторень 3 вправи і один день-1 Набір з 5 повторень 3 вправи на тиждень. Якщо ти тиснеш собі на силові тренування, вам знадобиться багато часу, щоб відновитися.

Ця процедура є, ймовірно, мало світла. Ти можеш робити все чотири вправи в понеділок, середу і п'ятницю без праці для початку. Ви будете в кінцевому підсумку переростають цю рутинну, але більш просунутий, створене на основі мого досвіду, починаючи з міцності і Техас метод у моїй відповіді на ваше попереднє питання (я хочу, щоб отримати розірвав. Можна виконувати вправи роботу?) який буде йти довгий шлях до допомагаючи вам наростити м'язову масу, використовуючи вагу тіла.

Зокрема, я хотів би підкреслити, що ви повинні тримати низький обсяг і висока інтенсивність і зберігати сталість протягом тривалих періодів часу. Інша справа, що я вкажу, що для того, щоб наростити м'язи, вам потрібно їсти більше. Додавання великої кількості молока і яєць в свій раціон, і пам'ятаючи правило "м'ясо з кожним прийомом їжі" - це простий спосіб додати достатню кількість білків.

Зверніть увагу, що вага тіла процедури займе більше часу, щоб наростити м'язову масу, ніж штангою процедури. Однак, ви можете побудувати багато м'язів з масою тіла. Пора просто почати. Я б хотів побачити ваше наступне запитання на вагу тіла сила/засуджених кондиціонування на певний момент, що ви боретеся, щоб пройти, замість того, щоб переконатися, що він буде працювати, перш ніж почати.

І якщо ви сумніваєтеся, прислухайтеся до Гзк.

enter image description here

+655
user3418765 12 трав. 2010 р., 07:57:24

У мене теж Palsey Ерба у лівому плечі/шиї. Мені зараз майже 20, і я мав терапії і тестах, що проводяться до тих пір, поки мені було 12, коли я відійшов від мого терапевта я так і не зміг продовжити працетерапію.

Деякі з речей, які допомогли мені самої стіни віджимання, і те, що називається "Супермен", які ви покладете на живіт, покласти руки прямо перед вами, як це можливо, і покласти ваші ноги прямо позаду вас. Для того, щоб зробити один набір, Ви підніміть ноги від Землі близько 4-8 дюймів, і підніміть руки приблизно на 5 сантиметрів від підлоги перед вами всі одночасно. Потім після витримки в такому положенні протягом 15 секунд, поверніться в положення спокою. Це повинно працювати в основному спини/м'язи плеча, м'язи живота, і напружувати м'язи, які вам тиснуть, коли palsey наш Ерба є "складною".
Це відмінний тренажер для багатьох м'язів, які важко цілі, і коли робите це, ви повинні працювати ваш шлях вгору повільно, і переконайтеся, що ви готові йти довше, так що ви не ті м'язи, занадто багато. Якщо ви не безпечно про таких речах, у нього може бути зворотна реакція, коли тобі боляче, не краще. Я сподіваюся, що я допоміг деяким. Мають великий день! -Уіт.

+605
astraburgan 8 груд. 2011 р., 18:11:00

Я намагаюся поліпшити мою раз у напівмарафоні та марафоні, так я читав багато навчальних планів для гонок на цих відстанях. Одна річ, я помітив, що більшість з цих програм сказати вам, щоб зробити вашого тривалого навчання проходить досить повільно, часто рекомендуючи 60-90 секунд на милю повільніше, ніж ваш цільовий темп гонки. Чому? Тобто, схоже, якщо я хочу стати швидше бігун на певній відстані, найкращий спосіб буде працювати, що відстань швидко. Однак більшість планів накажу вам зробити ваш давно працює повільно, і швидкість збірки в окремі, більш короткі тренування. Я бачу перевагу робити короткі тренування у швидкому темпі, але я не бачу, як роблю давно працює на 60 секунд на милю повільніше, ніж моя мета ПАРЄ збирається допомогти мені стільки, скільки роблять їх як можна ближче до моєї мети темпі, як я впораюся. Не так як більшість навчальних робіт?

Чому це? Це просто, щоб тримати ноги свіжими на інші тренування? (Якщо так, то я не можу працювати швидше, якщо я знаю, що я буду мати день чи два відпочинку після мого довгостроковій перспективі з-за мого графіка?) І є емпіричні докази в підтримку, що ці довгі, повільно бігає спортсмени тренуються краще, чим швидше біжить на ту ж відстань? Чи це просто незаперечний коучинг православ'я?

Редагувати: є деякі хороші відповіді нижче, але я не погодилася, так як до сих пір ніхто не зміг вказати на якісь наукові дослідження. Вони не можуть існувати; вони часто не для такого роду речі (це майже незбагненно, як мало твердих, наукових доказів у нас є так багато з наших найбільш глибоко вкорінені переконання щодо Фітнес і вправи). Ось що я сподівалася знайти в будь-якому випадку.

+558
Ingo Baab 30 січ. 2019 р., 21:52:58

Це звучить, як ваші ноги мають важкий час буферизації молочної кислоти, які ви отримуєте від їзди на велосипеді. Ви могли мати більш низький відсоток повільно скорочуються м'язових волокон в ногах, ніж середня людина, яка може вплинути на вашу витривалість. Як щодо вуглеводів ? Якщо вам не вистачає достатнім вмістом глікогену в м'язах, це обов'язково позначиться на вашій ефективності будь-якої діяльності.

+548
LousyPostcard 25 січ. 2015 р., 17:03:49

Примітка: Я знаю, що це не достатньо часу для м'язів, щоб повністю відновитися, будь ласка, прочитайте моє питання

Я брав участь у важкій атлетиці вже більше 6 років, і з самого початку я постійно чула не працювати ті ж групи м'язів два дні поспіль. Міркування має сенс, і я дотримувався цієї стратегії з усіма моїми підйому, аж до сих пір. Я недавно почав Смолов присед програма, яка в рамках підпрограми включає в себе навприсядки два дні поспіль.

Моє питання, чи Є, для більш досвідчених важкоатлетів, там може бути вигода підкреслюючи м'язів, поки він ще в середині відновлення, можливо, з-за різного роду реакції організму. Може потенційний різного роду відповідь дає той факт, що тренування з 1 ДЕНЬ 2 не повністю оговтався від?

+526
vnktrmn 10 вер. 2018 р., 17:38:08

Саме які продукти ви повинні зосередитися на буде повністю залежати від ваших минулих дієти, ваше поточне стан здоров'я, і ваших цілей. Однак є кілька основ, які кожен може впровадити на краще життя майже відразу.

 • Позбутися штучних завгодно: сюди відносяться штучні підсолоджувачі, зайво оброблені фоторедакторами знімки обіди, chemicalized "побічні продукти", як консерви, сир і спам, і т. д. Просте правило полягає в тому, щоб забрати товар, і спробувати з'ясувати, що всі рослини і тварини, які пішли на її виготовлення. Якщо ви не можете визначити його в якості однієї з цих речей (соди), або не може дістати відповіді за 10 секунд (обіди і таємниця м'ясо), ви, ймовірно, не повинні їсти його.

 • Звикнути до думки, працювати для іншої частини вашого життя: сидять-це один з кращих способів, щоб знизити тривалість життя. Помиритися і прийти у захват від думки, що ви збираєтеся робити щось фізичне і весело, поки не 90 років. Це може бути підняття невеликих вантажів. Це може бути біг. Це дійсно не має значення, як довго, як ви знайдете це весело і це отримує вас активна і рухлива.

 • Приз ваш сон: надто поширена в західному світі дотримуватися прислів'я, - ви можете спати, коли ти мертвий'. Сувора правда полягає в тому, що якщо ви не спите, ви будете досить скоро помер. Завжди забезпечити собі достатній час для сну, і не намагайтеся переконати себе, що 6 або 7 годин буде достатньо, якщо ви, природно, прокинувшись до 9 години по вихідних. Створити картину сну і прокидатися природним чином протягом однієї години вашої сигналізації, як правило, йдуть.

Наскільки кому можна довіряти, чесно кажучи якусь відповідь хтось дає на це питання буде миттєво бути виконані з жорсткою критикою якщо навколишнє середовище є правильним. Якщо ви кажете, уряд, люди можуть (справедливо) вказують на Нерідко сумнівні зв'язки між FDA і компанії, які він регулює. Якщо ви кажете комусь, як Уестон ціна фонд (провідний адвокат для лікувального харчування), люди (абсолютно справедливо) відзначають, що В. П. є інформаційно-пропагандистська група та визначається її основний статут. І я навряд чи потрібно згадувати проблеми з довіряючи корпорацій і їхніх спин-оффы.

Єдине місце, я виявив, що майже всі розумні люди погодяться, надійний Кокранівського співробітництва. Вони-це міжнародна некомерційна організація, яка має статут орієнтовані на надання кращих в доказових медичних досліджень. Вони є громадська благодійна організація, створена за законодавством Сполученого Королівства, їх фінансування відкрито для всіх, щоб бачити, і він передає збору думки майже всі, кого я зустрів.

Наскільки кому можна довіряти у вашому житті, я настійно рекомендую вам налагодити робочі стосунки з людьми, які займаються харчування і фітнес кожен день - особисті тренери, дієтологи і т. д. Я особисто пішла в 6 різних залах і досить нахабно взяли інтерв'ю у тренерів і дієтологів для того щоб зондувати їх поточні і продовжувала вчитися, перш ніж зупинитися на тренажерний зал мені подобається. Нікому з людей я 'інтерв'ю' коли-небудь розсердився на мене, тому що я платив членські внески клубу на той момент - це ваше право як член/клієнт, щоб знати, хто ви працюєте! Виграш полягає в тому, що, як роки йдуть про ваші зміни тіла, і наші знання про зміни людського тіла, ви будете мати ресурси, які ви знаєте, ви можете розраховувати на, щоб сказати вам правду в їх професійні думки.

+517
chaospearl 18 груд. 2018 р., 14:33:30

Я б сказав, що це має ефект зниження тривалості життя.

Мій основний аргумент на користь цієї гіпотези є той факт, що обмеження калорій було науково доведено, щоб збільшити тривалість життя.

Що відбувається, коли ви знаходитесь на обмеження калорій?

 • Ваш метаболізм знижується через зниження споживання енергії. Чим менше ви їсте, тим менше енергії організм витрачати у вигляді тепла і т. д. (ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11113597). ( "FIRKO (жир інсулінових рецепторів нокаут) миша, спроектований так що його жирові клітини мають нормальні інсулінових рецепторів. У результаті тварини пообідати на нормальне кількість їжі, але ще виросту худий, стійкі до діабету, а також жити довше, ніж звичайно, мабуть із-за зміненого метаболізму мітохондрій." - Інсулін-це головний гормон ситості. З його дія блокується, в одній клітинної популяції, тривалість життя була досягнута http://www.ellisonfoundation.org/research/metabolism-and-caloric-restriction).
 • Харчові продукти містять речовини, які викликають окислювальний стрес в клітинах. Вправа також створює реактивну оксидів. Окислювальний стрес пошкоджує ДНК і має кореляції з раком, і зворотній зв'язок з довголіттям.
 • Він також уповільнює майже всі біохімічні процеси (процеси старіння в тому числі) в організмі, таких як накопичення білка в клітинах (наприклад. Альцгеймера) (ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17183154). "Тривалість життя мишей можна продовжити, просто тримати їх прохолодно. Іншими словами, незважаючи на дієти, Якщо тварин температура тіла тримається трохи нижче норми, строк служби може бути продовжено" - зниження температури викликає зниження метаболізму. http://www.ellisonfoundation.org/research/metabolism-and-caloric-restriction)
 • Сповільнюючи клітинні біохімічні процеси, ви також сповільнити темпи їх проліферації (ділення клітин). Роблячи це, ви знизите ризик виникнення мутацій під час реплікації ДНК, тобто ризик розвитку раку нижче. Довжина хромосомні теломери також повільніше, щоб скоротити, що було доведено, щоб бути відмінним показником тривалості життя. (http://learn.genetics.utah.edu/content/begin/traits/telomeres/)

Наші уявлення про здоров'я і благополуччя є взаємовиключними тривалості життя. Тобто, маючи тривалий термін служби не вимагають благополуччя у вигляді фітнесу. Вправи є дуже великим стресом для організму. Для як життєвий період довгого життя, наскільки це можливо, ваш кращий вибір, щоб обмежити калорії і постійно низької інтенсивності фізичних навантажень (в основному, залишатися активними, коли тобі 80 років, а коли тобі було 20, без здійснення частини).

Аргументи, як це дуже важко відстежувати, і пройде час, перш ніж аргументи, як моя буде доведена в людях, так це чисто спекулятивний на даний момент. Проте вони засновані на великих знань та численних наукових досліджень в області наук про життя.

Я хотів би додати, зверніть увагу на вправи. Я згадав, що вправа викликає оксидативний стрес. Дійсно, в невеликих кількостях. Це шкідливо для організму в гострій стадії, але в довгостроковій перспективі організм стає краще пристосований до вирішення цих форм кисню; підвищує ферменти і антиоксиданти, і допомагає захистити організм від такого стресу. Ось чому безперервне низької інтенсивності вправ, таких як робота по дому або прогулянки, краще-години в день висока інтенсивність фітнес-тренувань (en.wikipedia.org/wiki/Hormesis).

+502
Michael Cropper 11 жовт. 2012 р., 05:18:37

Я новачок в цьому сайті, але прочитав кілька запитань і відповідей тут, які пов'язані з цим питанням і знайшли різні суперечливі відповіді. Деякі кажуть, що єдиний ефект полягає в тому, що великий м'язової маси буде спалювати більше калорій. Деякі кажуть, що додаткова м'язова маса буде спалювати набагато більше калорій, інші відповіді сказати, що м'язової маси ефект, як, наприклад, тільки 10 калорій за кожен додатковий фунт м'язової маси в день. Деякі відповіді кажуть, що допоможе тільки інтенсивне кардіо вправи збільшити BMR, інші стверджують, що немає ніякого суттєвого ефекту від кардіо вправи.

Так що, будь ласка, не робіть просто висловити свою думку або зробити загальним якісним заяви. Як фактичні кількісні дослідження відповідають на це питання? Де дослідження і дані?

+493
david f 13 вер. 2013 р., 22:52:55

Я вже звикла до скелелазіння. Я люблю пригоди і як він потрапляє мені по уторованому шляху, коли я прийду, щоб відвідати місце. Я хочу продовжити свою майстерність і більш серйозно, так що я не стримував в різних місцях, я міг би піти і маршрути я міг залізти.

Моя кінцева мета-витривалість - мульти-крок сходження, що дає мені з висоти пташиного польоту на околиці.

Як я повинен бути для цього професійної підготовки. Очевидно, вдаривши по скелі спортзал є необхідною умовою, але які конкретно силові вправи мені потрібно робити, щоб побудувати силу і витривалість мені потрібно, щоб зробити ці більше не лізе?

+489
Jah Jah Wilson 31 трав. 2018 р., 18:41:21

@BenCrowell якщо ви після кількох газетах читати погляньте на: використання GPS для прогнозування витрат енергії для прогулянки на свіжому повітрі, Джеймс Майкл Маккензі, 2007, с. 12-13 конкретно:

Бразі і співавт. (2003) відзначено, існують істотні відмінності в Ч між суб'єктами, які повинні контролюватися з калібруванням Годину-VO2 від кривої для кожного предмета для даного виду діяльності. Інші змінні також можуть впливати персоналом, такі як напруги, температури навколишнього середовища, відносної вологості, зневоднення і хвороб (Шютц & Deurenberg, 1996; Сперр та співавт., 1988). Частота серцевих скорочень може дуже добре оцінює УО від помірної до тренування високої інтенсивності (ЧСС від 110 BPM до 85% від максимального серцевого ритму) з-за лінійного взаємозв'язок між ЧСС і VO2 в цьому діапазоні. Пульс не оцінка ее ну при низькій інтенсивності фізичної активності за невеликі зміни в HR по відношенню до VO2 з іншої низької інтенсивності діяльності (Ейнслі і співавт., 2003; Hiilloskorpi і співавт., 2003; Лівінгстоун та співавт., 2000; Шютц і співавт., 2001).

 1. Бразі, С., Бразі, Н. Френкс, Р., Экелунд, У. Вонг, М., Андерсен, Л., Froberg, К., & Вэрхэм, Н. (2004). Гіллясті моделювання рівнянь синхронного accelerometry і моніторинг серцевого ритму покращує оцінку безпосередньо вимірюваної фізичної енергії витрат. Журнал прикладної фізіології, 96, 343-351.
 2. Шютц М, & Deurenberg П. (1996). Енергетичний обмін: огляд останні методи, що використовуються в клінічних дослідженнях. Аннали харчування та Метаболізм, 40, 183-193.
 3. Сперр ГБ, Прентіс АМ & Мургатройд пр. (1988). Витрата енергії з хвилини на хвилину серцевого ритму запису: порівняння з непрямі calorimetery. Американський журнал клінічного харчування, 48, 522-559.
+481
Barbara Archibald 5 січ. 2019 р., 14:51:50

Я працюю третю роботу зміни і я в День батька. З-за цього мій сон спорадично в кращому випадку. Більшість днів складаються з двох, два-іш години короткий сон, коли донька спить. У суботу, неділю і понеділок зазвичай 'вільний час' дні, які я зазвичай використовую, щоб грати в догонялки на сон або справи.

Моя робота дає мені підходить, як я гуляю по 5-8 км на день і постійно піднімати важкі предмети, але я хочу набрати м'язову масу, потрапивши в тренажерний зал на 3 дні в тиждень, які доступні для мене.

Я боюся, що абонемент в тренажерний зал буде марною тратою грошей, якщо я не можу в повній мірі використовувати його з моїм нинішнім графіком.

+474
woohoo 23 лип. 2017 р., 18:20:44

Хех. Я зазвичай мають проблеми з підвищеним потовиділенням, коли занадто запущена, хоча, мабуть, не зовсім до того ж рівня. Я особисто зверну свій одяг, якщо вони занадто мокрі від поту, потім викласти їх навзнаки на приладовій панелі мого автомобіля, але це ще й тому, що я, як правило, виконується в пункт призначення, наприклад, до театру Практика починається.

Що стосується гарячої і липкою потім швидко сполосніть під душем робить чудеса. Поки ти приймаєш душ, раковина робить прекрасне місце для того, щоб вставити одягу, тоді ви можете зрушити його назад.

+427
maniratnam 10 жовт. 2014 р., 17:23:54

enter image description here

Як ви можете бачити натільний великих не так багато потенціал зростання боком, так як вона обмежена його кріплення до руки, але нічого не обмежує поступальний ріст грудних, які дають йому товщину від на бік, ну нічого, крім природного "фізіологічні" обмеження росту клітин.

Ніяких наркотиків може змінити природний межа росту м'язів(рівний для всіх), коли м'язова клітина стає надто великою, вона відмирає. Але навіть тоді немає ніяких доказів, що будь-яка людина ніколи не досяг межі м'язового зростання.

+350
Aaron 27788716857 28 лист. 2015 р., 17:12:07

Мені подобається myfitnesspal.com

Це в першу чергу калорії трекер, але він також веде журнал харчування, тренувань, і вага. Це безкоштовно і для iPhone/Android/ожина додатків.

Розрахунок калорій їжі використовуйте відмінну базу даних продуктів і адекватну базу вправ. Продукти є більшість продуктів, популярних ресторанів, і рецепти з популярних кулінарних книг і сайтів. Ви також можете додати свої власні рецепти.

Вправи використовуються для розрахунку спалених калорій. Це засновано на вашій тренування і вашої ваги. База даних достатньо повний, але є деякі обмеження, і багато припущень, які не завжди дають точні оцінки, але це може бути притаманне якомусь підрахунку спалених калорій (у мене немає можливості перевіряти їх оцінками).

Є відмінні можливості соціальних мереж. - ви можете чірікать, розмістити на facebook, або створити спільноту на сайті. Я не використав ці.

Ви можете завантажити їжа і журнали тренувань. І є якісь зачатки зведення даних, які надаються сайтом.

+344
THE FOOD STAMP CHAMP 13 вер. 2015 р., 13:51:04

Я роблю простий силового тренування рутини раз на чотири дні (sxxx, де). Мені потрібно ввести дуже низький день кардіо вплив на цей режим (наприклад, SxCx). Я хотів би використовувати велотренажері (не бігова доріжка або еліптичний тренажер) і я хотів би, щоб тримати його дуже просто, уникаючи таких речей, як інтервали або HIIT. Просто "класичний" стійкий кардіо на велосипеді.

Для цього не потрібно бути найбільш ефективною програмою. Я просто хочу бути впевнений, я не роблю нічого нездорового через незнання.

Велосипед має вбудований почути ставка миттєвий метр. Як я повинен приступити до занять моє серце під цим обставинам? Наступний наївний програму шкідливими або неефективними? 30 хвилин при 60% від ЧСС Макс. На наступній сесії (через чотири дні) я прагну до 61% і так, і так до 30 хв до 80% від Макс пульсу (або до червня місяця приїжджає і я переключаюсь на плавання).

Для тих, хто збирається відповісти "це залежить від ваших цілей": ну, моя середня ЧСС просто перед виходом біг був 53 БМП, і зараз воно складає 66 ударів в хвилину. Я просто хочу, щоб знову опустити її вниз. Одних тільки силових тренувань, безумовно, не тренування серця.

+293
Ihasnoidea 13 бер. 2018 р., 00:04:45

Основні речі, щоб шукати в собі пульсометр для тренування тренування є їх точність, чіткість, функцій і простоти використання.

Точність - Перевірте ваш пульс і порівняйте його з монітором серцевого ритму для точності. В іншому ви можете перевірити це протягом 60 секунд. Під час тренування ви можете перевірити ваш пульс протягом 6 секунд і помножити на 10. Якщо вам потрібен пульсометр для кардіологічної реабілітації, попросіть вашого лікаря для рекомендації.

Читабельність - якщо ваше мислення-це фактор, переконайтеся, що дисплей достатньо великий і досить зрозуміло для вас, щоб читати її легко під час тренування. Нічник або підсвічування функція може допомогти читання, особливо в тьмяному світлі.

Функції - як ви згадали, Ви хочете оцінками, кількість спалених калорій і можливість передачі даних на комп'ютер. Іншими міркуваннями є легкість установки, можливість встановлювати цільові тренувальні зони, сигналізації або відсоток від максимальної частоти серцевих скорочень дисплей, колінах таймери, опір води і здатність міняти батарею самостійно проти того, щоб відправити його назад до виробника для нової батареї.

Простота використання - наявність додаткових функцій, ніж це необхідно, можуть вплинути на його використання, так що вибрати згідно ваших цілей. Розглянемо нагрудний ремінь комфорт і легкість застосування.

Ціна і гарантії є також розгляд.

+274
Damas Benimana 10 січ. 2010 р., 06:37:48

Немає

Не можна орієнтуватися на конкретні ділянки тіла, щоб скинути жир*. Побачити цей відповідь на подібне питання.

Чому

Це називається міф зменшення плями. Я пояснив йому у відповідь:

Віра у зменшення плями означає, що ви думаєте, здійснюють свої руки/АБС/стегна/дупа буде, зокрема, зменшити кількість жиру в цій області тіла. Це якесь непорозуміння. Як exrx.net опис:

Всупереч тому, що в телемагазинах припустити, що немає такої речі як скорочення плями. Жир втрачається по всьому організму у вигляді малюнка залежить від генетики, підлоги (гормони), і вік. Загальна жиру повинно бути зменшено, щоб позбутися від жиру в якій-небудь конкретній області. Хоча жир втрачений або придбано по всьому тілу, здається, перша область, щоб отримати жир, або остання область, щоб стати худий, це животик (у чоловіків і деяких жінок, особливо після менопаузи) і стегнах (для жінок і кілька чоловіків). Присідання, качаю прес, ноги-стегна піднімає, піднімає ногу, хіп приведення, хіп викрадення і т. д. тільки м'язи під жиром.

Іншими словами, ви не можете "тон" вашої маленької дузі. Ви повинні проявляти все ваше тіло і їсти менше і краще харчуватися.

Висновок

Ваше тіло визначає, де він буде видалити жир. Ви можете, однак, сказати ваше тіло де накачати м'яза, який повністю більш дивним, принаймні.

Відмова від відповідальності

(* Технічно, є деякі дослідження, популяризував Тім Ферріс , який передбачає, що там може бути спосіб, щоб пристрелть тучне через механізм більше потоку крові, але наука знаходиться в процесі становлення. Навіть якщо це правда, це ще не найпродуктивніший спосіб позбутися від жиру. Я прошу вас ігнорувати.)

+269
mo Alma 21 квіт. 2019 р., 00:49:01

Краще всього починати тренування я можу рекомендувати за те, що ви просите, або 5х5. Переконайтеся, що ви починаєте його з голим бар як Мехді Хасан (хлопець, який його придумав) рекомендує і будьте терплячі. Це дасть вам стрункий силует, і ви будете дуже мало часу, дуже сильний:

https://stronglifts.com/5x5/

Якщо після цього ви хочете тренуватися для естетики, то ви можете зробити інший гіпертрофії/спліт програми, засновані там. Або це відмінний спосіб, щоб почати, особливо якщо ви ніколи не підняв. Прийняти ваш час і я не можу підкреслити це досить: переконайтеся, що ваша форма правильна. Якщо ви присідання або станову тягу з поганій формі він буде переслідувати вас згодом і може в кінцевому підсумку сильно пошкодив собі. Дивитися відео... і насолоджуватися.

https://www.youtube.com/watch?v=EP2g3Sj3qSw (це тренування) https://www.youtube.com/watch?v=ro3Mh9o7JPU (це тренування Б)

+262
user103947 23 квіт. 2012 р., 10:28:44

Існує безліч стандартних програм тренування, які використовують з'єднання піднімає, але я повинен все ж знайти той, який використовує гантелі в якості обладнання за замовчуванням. Причина проста: штангою буде набагато краще. Але я знаю, що ти не один прямо зараз, так що давайте подивимося, як ми можемо змінити, просто все-складних програм для роботи з гантелями.

Тренування:
Для простоти я зосереджуся на самій простій програмі тренувань, я знаю, що стартову силу. Він складається з 4 складових ліфтів, які можна виконувати з гантелями в різній мірі. Це виглядає так:

 • Присед: 3х5 (3 підходи по 5 повторень)
 • Лава для преса/жиму від плечей: 3х5, їх слід чергувати, так що якщо ти піднімав останній раз, плече преси сьогодні і так далі.
 • Станова тяга: 1х5

Це повинно бути зроблено 3 рази в тиждень, так як це тренування для всього тіла.

Зміни:
Вище програма спирається на штанзі в своєму первісному вигляді, так, щоб використовувати його з гантелями деякі зміни повинні бути зроблені. Я піду з найпростіший модифікації до найважчих.

Лавки і плечового пояса:
Жим лежачи і плече/накладні/армійський жим можна робити з гантелями так само, як це можна зробити зі штангою. Однак побічний ефект ви отримуєте від використання гантелями, визначена 'коливання', що вам доведеться компенсувати. Вам також доведеться використовувати обидві руки, так що ви не можете компенсувати слабку руку з сильним. Як побічні ефекти можуть розглядатися як корисні, а коливання посилює координації, а через два ваги запобігає м'язовий дисбаланс. Ці побічні ефекти також дозволить зробити ліфт складніше для виконання, форма буде більш правоподобны для того, щоб витерпіти і ви не зможете використовувати таку велику вагу. Загалом, ви повинні бути добре, якщо ви почати повільно і працювати ваш шлях до тих пір, поки ви використовуєте хорошу форму з допомогою всіх ваших наборів, на всі ваші повторень.

Присед:
Гантелі, присідання, трохи більш спірним, як присідати варіантів дуже різні вправи, в залежності від того, куди ви поставите вагу. Зараз ви не можете досить покласти його на спину за допомогою гантелей, так що вам доведеться знайти інший спосіб. Я робив гантелі присідання себе, коли у мене не було штанги і виявив, що я міг впоратися з ними краще з вагою на обидві сторони. Я просто нехай мої руки з гантелями) повісити і виконав присед. Це працювало до 88lbs (40кг) для мене, до ваги заважає мій діапазон руху. Небезпеки нахилившись вперед/назад і компенсуючі з гантелями. Намагайтеся тримати їх поруч, ти і не переміщати їх вперед і назад.

Станова тяга:
Це один підйом більшість людей не буде робити з гантелями, Як я вже не раз попереджали. Звичайна станова тяга-це дуже жорстке рух і коливання вищезгаданий гантелі " може серйозно підірвати формі. Тому, коли я починав, я спробував на негнущихся ногах гантелі станова тяга, яка вимагає набагато менше жорсткості. Мені вдалося працювати свій шлях до 88lbs (40кг) в такому варіанті тяга, але могла б, напевно, підняв ще більше.

Висновок:
Це все є на нього. З урахуванням викладених вище змін, це повинно бути можливо зробити все з'єднання програми тільки з гантелями. Хоча це не найбільш ефективні тренування завжди, це повинно бути достатньо для новачка, щоб домогтися значних досягнень поки штанга звільниться. Я сам це робив дуже схожу програму на кілька місяців і пройшов просто чудово, так що це не на два тижні швидке вирішення проблеми, але може працювати протягом тривалого часу.

+240
hapto 10 серп. 2016 р., 07:07:30

По-перше, відмінно працюють на твій фітнес. Якщо втрата ваги є великою метою, переконайтеся, що ви подвоїти свої зусилля в дієті і зона харчування. Їм 500 калорій дуже проста, але спалювання 500 калорій за допомогою вправ-це дуже важко. В якості прикладу, в середньому чорничний мафін має 426 калорій.

enter image description here

Між тим, на 300lbs, вам буде необхідно пробігти дві милі на 10mph темпі, щоб спалити мафінів від. Ніколи не варто недооцінювати кількість калорій в їжі та роботи, які беруть участь у спалювання їх.

Конкретно відповідаючи на ваше питання:

Ваш пульс може залишатися підвищеною після тренування, як правило, в результаті ТОЦ (надлишок після вправ споживання кисню) або з-за надлишкового відходів, які повинні бути видалені з тканини. Я не думаю, що є багато якісного дослідження в цій області, щоб бути конкретним про тривалості, але, схоже, у вас може бути підвищене серцебиття десь в 10% діапазоні, навіть на пару годин.

Більш серцевого ритму, у вас також можуть бути підвищення артеріального тиску, адреналової активності, а всі інші нормальні результати тренування.

Багато людей (включаючи мене) не тренуєтеся, близько до час лягати спати. В середині дня краще для мене, рано вранці я можу поцупити, але я не люблю його, а ввечері погано (особливо для важких тренувань).

Ви повинні запустити ваші результати в минулому лікар, але не здавайтеся і велику роботу по беручи великий крок на шляху до фітнесу.

+203
Yermek 16 лист. 2017 р., 06:50:44

Розминка комплекти не абсолютно необхідно, немає. Деякі люди йдуть в тренажерний зал, навантаження до їх максимум, і вдасться уникнути травм, принаймні деякий час. Але розминка-це дуже хороша ідея, тому що вони зменшують ймовірність того, що ви будете тягнути м'язи під час підйому Макс. Ви повинні зігрітися до ліфтинг, запускати або, як ви це робите, з гребцем або еліптичні, потім покласти все більш вага на турніку перш ніж ваш важкий набір.

Якщо ти жим під 100 фунтів я б зробив один комплект з БАР, то з 75 або близько того, а потім отримати право на важких комплектів. Якщо ви не будете піднімати дуже велику вагу, можливо, тому, що ви робите набори від 12 до 20 для бодібілдингу замість силового тренування, після розминки не треба.

+153
therealtbs 9 бер. 2015 р., 00:07:30

Це так само безпечно, як здійснювати все це. Ви все ще можете тягнути м'язи. Ви все ще можете розірвати сухожилля. Обидва вони, як правило, більш імовірно, відбудеться якщо ви не звертаєте увагу на своє тіло або намагатися проскочити через. Вправи мають тенденцію бути трохи більш безпечним, тому що всі ви підтримуєте свою вагу, що ваш організм звик в першу чергу. Крім того, оскільки кожна частина вашого "ваги" надійно кріпиться і має датчики, там менше шансів, що ви будете мати ваги зісковзує, чи вибуху в рамки, відправивши вас з рівноваги.

Одна важлива річ, щоб зробити, це не поспішати через фізичні вправи, навіть якщо ви думаєте, що ви будете в змозі до влади ще один представник, якщо ви це зробите. Ви чули розповіді людей, піднімати автомобілі в кризу, але пошкоджувати їх організм в процесі? Істерична сила не обмежується часи криз і деякі люди малюють на неї з більшою готовністю, ніж інші. Якщо ви не звертаєте увагу, ви можете заплатити один реп з ледь будучи в змозі рухатися на наступний ранок.

І нарешті, не бійтеся відпочивати між сетами. Мій особистий досвід показує, що якщо я почекаю кілька секунд після того, як повністю вичерпавши себе на зйомках, я можу відразу робити більше 1-2. Якщо я даю собі 30 секунд, я взагалі можу зробити майже стільки ж у наступному сеті, не напружуючи себе. Якщо ви будете ігнорувати час відпочинку, ви більше правоподобны для того, щоб втратити фокус і нашкодити собі через коряві техніку або занурення в істериці сила, і ви, ймовірно, тільки один або два представника у будь-якому випадку час.

Що стосується ефективності, я мав змішаний успіх. Я один з тих людей, хто вважає, що занадто легко натискати занадто сильно, так що програма, як це з великою кількістю повторень, я, мабуть, закінчу одну ніч, а потім доведеться чекати тиждень, щоб повернутися до нього. Що сказав, Я знаю, що це працює для інших людей. Це психологічний або що-небудь ще, "довівши" собі, що ви можете зробити багато повторень в одному сеансі, якщо не один набір. Тому що немає фіксованої суми, рекомендується продовжувати натискати трохи далі кожен раз.

+43
Orlando Martinez 12 бер. 2017 р., 00:51:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil