Болить шлунок м'язи від віджимань

Я недавно почав віджимання рутини і я знаходжу, що мій нижній прес дуже болить, набагато більше, ніж груди і руки.

Як я повинен вчинити? Я повинен додати деякі вправи для зміцнення м'язів живота, такі, як присідання або підйоми ніг? Я повинен відпочити від Мій графік (3 дні в тиждень), щоб дозволити мої м'язи живота, щоб зцілити? Або я повинен діяти як заплановано?

Мені близько 40, я худий, але з-за форми.

+976
David McDonnell 12 трав. 2013 р., 03:21:37
27 відповідей

Я намагаюся зберегти графік щодня протягом 3 місяців, щоб перетворити його назад в звичку

Це геніально. біль пройде. чим частіше ви тренуєтеся, тим швидше це відбудеться. Але одна річ, щоб відзначити : Не треба намагатися зробити записи, поки ви не пристосувалися. почніть з малого. Якщо ви можете зробити це 15 раз , робіть це 8 разів. Піти раніше. менше сетів. Одного комплекту достатньо. За два тижні зробити це легко. Якщо додати вагу кожної сесії. удачі.

+961
dmourati 03 февр. '09 в 4:24

Вживання занадто великої кількості жиру може зірвати ваші зусилля дієти. Калорії-це енергія, а жир це жир. вуглеводів буде burnd в процесі тренування і через день, і те, що залишилося, піде в запас жиру. Жир-це жир виходить прямо, як запас жиру. Використовуйте низьким вмістом жиру молоко замість повного жиру.

+915
junky nails 11 груд. 2017 р., 12:06:48
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

На мій двотактний розділити ноги, я буду робити станову тягу в день тягнути і на наступний день, я.е день ноги, я буду робити присідання. Є проблеми з цим? Ви отримаєте якісь травми через обидва мають великий тиск на ваш хребет і достатньо часу для відновлення не дали?

+887
Dylan Hastey 15 бер. 2012 р., 08:16:47

Так.

Очевидно, які екологічні небезпеки, як скло і сміття може викликати проблеми, але я припускаю, що ви питаєте про вплив на ваші ноги і ноги і відсутність амортизації.

Багато босоногі бігуни біжать на бетон і асфальт, у тому числі під час дорожніх гонок. Всі переваги босоногого бігу вірні на твердих поверхнях. Цієї статті вказує на те, що босоніж (на відміну від носіння взуття) насправді знижує ризик отримання травми при роботі на твердих поверхнях.

Редагувати: "Так" відповідь залежить від того, використовуючи правильну техніку бігу. Я думав, що це само собою зрозумілим, тому що те ж саме стосується і взуття, що працює. Коли у вас погана форма у вас більше шансів отримати травму. "Що таке правильна техніка?" - це абсолютно новий питання сам по собі, але в цілому босоніж біг з передньої частини стопи страйку мають намір передавати менший вплив на суглоби і гомілки, ніж каблук-удар виконується з взуття. Ще один важливий момент: якщо ви є новим босоніж бігун, ви повинні полегшити в нього, так само, як і будь-який інший новий вид діяльності.

+881
zkytony 16 квіт. 2013 р., 15:46:14

Кожен вищий рівень велосипедиста я знав, коли я мчав на деякі форми заборонених або квазі-заборонені речовини, в той час (середина 90-х) в першу чергу ЕПО. Ми чули, що в старі часи, що хлопці будуть брати кров з себе під час падіння і поставте в холодильник. Відлига і знову залити навесні.

Коли ви, що ваша кар'єра і життя (кинула коледж, ніякої реальної альтернативи, вся особистість-це ваш спорт, тощо) Дуже важко сказати "ні" на те, що багато інших людей роблять, не має побічних ефектів.

Я не думаю, що хтось має достатньо знань, щоб говорити на всіх професійного спорту, і можна мудрувати і говорити про такі речі, як креатин, який був заборонений, то його не було, а зараз ніби як не реально забанили деяких установ.

Для деяких видів спорту, як сноубординг, я не бачу великої переваги до допінгових препаратів, тому що це просто про техніку і практиці. В велоспорт ЕПО був популярний, тому що ви можете тренуватися з його навесні, щоб тужилася з усіх сил, а потім до літа гоночні системи (коли ви перевіряли) він був з вашої системи.

І деякі люди, особливо які живуть на великій висоті, ЕПО рівень, природно, вище, так як в цьому дослідженні наголошується, 2007.

Короткий або тривалий проживання в ГА пов'язане із збільшенням секреції ЕПО. Відповідь ЄПВ, щоб гіпоксії не суттєво змінено в АМС, але помітно посилюється в ХАПЭ, що може бути пов'язано з перебільшені гіпоксемії у таких пацієнтів.

Отже, повернемося до казуїстикою, якщо ви живете на висоті 8000 футів і я живу на рівні моря, і я беру ЄПВ, щоб вийти на той рівень, що у вас є з того, що там, як "несправедливо" - це що?

Чим більше ви отримаєте у крові допінг і допінгові препарати в посивів він отримує. Хоча, загалом, я залишився поза його, і в кінцевому підсумку витягли з високого рівня велоспорт, тому що я не хочу робити хімічну лабораторію з моєї крові. Але це вибір кожного спортсмена повинен зробити для себе. Як мінімум, я буду працювати з доктором ви (або ваш брат, в даному випадку) довіряє. Скажіть їм, що ви робите, є аналізи крові, і лікар спостерігає за вами, як ви намагаєтеся обдурити організм людини.

+868
Vingtoft 3 лист. 2014 р., 02:37:39

Грунтуючись на ваш час, я рекомендував би рухатися Ваша мета в 1:40 на колі, а потім йти не швидше, ніж 1:38 на які коліна. Ідея зйомки протягом певного часу працює, тому що, як ти втомлюєшся, у тебе ще є мета в увазі, і може працювати, щоб досягти його для кожного інтервалу. Ви починаєте добре під свої цілі на 30 липня, але навіть на 3-й інтервал, ти втрачаєш свій шпагат. Цей тип шаблону може призвести до прийняття повільніше рази на більш пізніх повторень, що робить його важко, щоб підштовхнути себе і зробити швидше. Підтримуючи розбиває все в постійному темпі, у вас буде краще уявлення про те, як важко потрібно перейти на більш пізніх інтервалах, і коригувати, а не просто йти в темпі, який відчуває, що здійснимо.

Ви повинні також спробувати збити ваш разів ще минулого 1-2 перервами, під час тренування близька до завершення. Стріляти на 5-й інтервал, принаймні так швидко, як будь-який попередній інтервал, а потім стріляти, щоб перемогти цей час на 6-й. Ці шматочки ви повинні нишпорити, не 1-й і 2-й з них. На останньому колі особливо повинно бути помітно швидше; практикуючи це збільшення швидкості в кінці допоможе додати вам впевненості в вашої загальної витривалості.

+812
Yashari 6 вер. 2015 р., 23:02:35

Я згоден з вищезгаданими людьми в тому, що тренажерний зал-це не засіб скинути вагу, це місце, щоб піти назустріч вашим цілям і завданням. Це звучить як вільні ваги є вашою метою, як було сказано вище, це більше про харчування/дієті, ніж про тренування...проте, ключем до отримання своєї мети-це стимули, щоб тримати вас мотивованим....ці стимули можуть включати в себе:

 • партнер по тренуванню
 • середовища, яка мотивує вас для досягнення ваших цілей (це може бути тренажерний зал, де ви 'викрити' ваш прогрес)
 • нагорода за досягнення мети або кроки до вашої мети, такі як новий наряд, відпустку і т. д.

Незалежно від вищесказаного, ось кілька ключових факторів, вибираючи тренажерний зал:

 • розташування - якщо це не зручно, ти не підеш
 • ціна - ви повинні бути в змозі дозволити собі тренажерний зал - довгострокова
 • чистота - чисте безпечне оточення дуже важливо (принаймні, безпечно)
 • друзів - чим більше людей ви знаєте, що є більш імовірно, що ви будете продовжувати
 • доступний дієтолога і/або тренера - щоб ви почали
+745
paulklee 20 жовт. 2016 р., 01:53:59

Схоже, ви задаєте два питання. Чому сила? І чому ці вправи? Вони обидва відповіли "міцність і штанги: Основи фітнес" (http://startingstrength.com/articles/strength_fitness_wolf.pdf)

Чому сила?

З 1.) сила істотно підвищує дев'яти з десяти аспектів фітнесу, та 2.) десятий можна поліпшити досить швидко, і 3.) якщо сила збільшується, вимагають архітектурна зміни, які відбуваються повільно, тому сила повинна бути основним аспектом навчені, з будь-якою інші необхідні аспекти (такі, як серцево-судинна/дихальна витривалість) орієнтований на тимчасово, коли це необхідно.

Навіщо гантелі?

 1. Нескінченно масштабованих навантажень
 2. Дозволяє максимальна вага для підйому
 3. Навчання з допомогою невеликої кількості рухів
 4. Рухів, які мають чітко визначені і відтворюються діапазони руху

Чому починаючи сила?

Тепер, це, де моя відповідь починає ставати особиста думка.

 • Він приймає перевагу початківця ефекту і лінійної прогресії.
 • Це мінімальний, часу-ефективна програма, за допомогою простої всього тіла А/Б спліт.
 • Всі ліфти дуже точно і чітко описано в книзі.
 • Є велика спільнота, щоб підтримати вас у формі перевірок, підготовка висновків, і сам Марк Rippetoe дуже чуйний на запитання на офіційному форумі.

Жодне з цих абсолютних причин, щоб вибрати починаючи сила над іншою аналогічною програмою штангою, як-небудь, або 5/3/1, але їх причини, я думаю, привести людей, щоб вибрати починаючи сила над штангою альтернативних програм.

Ваших конкретних проблем

А більше натискає власною вагою лави та подвійного ваги станова тяга гідні захоплення досягненнями, зусилля, потрібне для них-це більше, ніж більшість людей поставить.

 • Початкова сила не потрібно, що ви націлені на показники, які ви згадуєте. Вона вимагає тільки, що ви піднімаєте більше, ніж минулого разу.

Крім того, незважаючи на докладний опис в книзі про те, як правильно і безпечно, виконати три основні рухи не без їх ризиків

 • Rippetoe визнає ризики, пов'язані з ліфтами. Інструкції тільки так добре, як вони йдуть.

Штанга жим лежачи може призвести до плеча наброс і на плечі бідного розвитку поясом, якщо в барі приносять занадто близько до підборіддя.

 • Це дуже ясно, що бар повинен був початися в середині грудей, у нижній частині діапазону руху, і кінцем в положення прямо над плечима у верхній частині діапазону руху

Станова тяга вимагає відмінній формі, поки не недостатністю, в іншому випадку існує серйозний ризик грижі диска. Це дуже важко самостійно діагностувати, як ліфтер рекомендується дивитися вперед, що обмежує можливість побачити форму під час руху.

 • Rippetoe призначає цілий розділ своєї форуму у формі перевірок.

Присідання тому знову вимагають відмінній формі, і мають легкий спосіб відмови без обладнання. Знову ж, із-за руху ліфта важко побачити в русі, а якщо ліфтер застряг в нижньому положенні, без безпека відновлення рейок може бути важко або небезпечно.

 • Початкова сила не виступає на корточках без опори безпеки при спокої.

Стартова сила пропонує швидко зменшується віддачі.

 • Так. Стартова сила-це початківці програми. Новачки роблять програми, як правило, на ньому лише кілька місяців (найвідданіших і обдарованих слухачів) у рік (люди, які менше виділеного, або старше, або просто менш генетично обдарованих).

У той час як сила важлива в повсякденному житті, хтось, хто може тяга власної ваги (який є новачком або нижче в багатьох інтернет-спільнотах), сильно програють своїм одноліткам і більш ніж імовірно, досить сильна для повсякденної діяльності.

 • Правда. Якщо хтось не хоче, щоб стати сильніше, вони не повинні робити силові тренування.
+736
Gabriel Correa 17 квіт. 2011 р., 03:28:38

Намагаюся зрозуміти ваше питання, Ви стверджуєте, що існує план харчування з p90x, але ти не хочеш йти, тому що:

Я не хочу нічого готувати

і

У мене немає доступу до деяких із запропонованих продуктів

Так що все, що ми можемо запропонувати (якщо бути дієтолог і робить вас повний план конкретно для ваших потреб) є:

1 - замінити всі продукти харчування у вас немає доступу до з іншими продуктами схожої харчовою цінністю.

2 - не лінуйтеся. Якщо вам потрібно приготувати їжу / закуски протягом дня, щоб досягти правильного споживання їжі / калорій, то зробіть це. Там немає коротких шляхів до правильне харчування або покласти на м'язи.

Я намагаюся готувати на 2-3 дні роботи обіди і закуски під час і зробити його частиною моєї рутини / розклад з допомогою програми харчування.

Ви все ще можете з'їсти їжу з вашою сім'єю, але ви, можливо, буде потрібно підготувати деякі речі окремо, щоб поїсти з ними, поки вони їдять їх їжу, або змінити свій план, щоб врахувати різні продукти, які ви будете їсти.

Але найголовніше, якщо ви збираєтеся витратити час, щоб зробити тренування розуму, а також витратити час, щоб зробити пліч живлення від речей або ви не будете отримувати потрібні результати. Дієта-це ключ до змін у будові тіла.

Удачі вам з вашою програмою!

+720
Boi Sletterink 28 жовт. 2019 р., 14:55:52

Плавання використовує стільки м'язів у вашому тілі все відразу, що це відмінний спосіб, щоб збільшити серцево-судинну і м'язову фітнес. Якщо все зроблено досить довго і досить часто, щотижня, це допоможе з втратою ваги за рахунок спалювання калорій і жиру. 45 хвилин плавати буде спалити близько 450 калорій

Детальніше: http://www.livestrong.com/article/19452-swim-burn-fat/#ixzz24OdUmY5K

+719
user269400 29 квіт. 2014 р., 06:00:15

Ну на питання в заголовку досить багато, каже він.

При перегляді Web для гантелей, я спіткнувся про нібито дешевше, бари 30мм 50мм і барів, що все, здається, бал переноситься.

Яка мета шарикопідшипники в барах і коли повинні подумати про покупку цих?

+653
KJW 13 лист. 2010 р., 17:28:29

Я чув, що досконала форма вправи повинні бути повільними. Наприклад, підтягування, я повинен піднятися в 2 секунди, секунди пауза у верхньому положенні, а потім спустіться в 2 секунди.
Яка мета допомогти техніку, набирати м'язи або витривалість ?

Іншими словами, якщо я можу зробити 20 швидких рухів віджимань і я хочу наростити м'язи з допомогою віджимань. Буду я м'язи, якщо я використовував техніку, згаданих вище ?

+630
Rajeev Udayan 8 серп. 2019 р., 16:19:25

Є безліч вправ можна зробити. Якщо ваші знання про можливі мізерне, я пропоную вам поглянути на безкоштовний додатків, таких як iMuscle 2 або іншим вільному доступі на безоплатній основі. Дізнайтеся, які вправи використовуєте, які частини тіла, ви зможете потренуватися без різниці, що дає проблеми. Давид, Корнуолл Великобританії

+620
Zorgatone 12 черв. 2018 р., 09:52:33

Скажімо, я трохи занадто товстий, щоб робити реальну пуш-ап.

 • Ви рекомендуєте мені, щоб підштовхнути вгору колінами, підтримуючи мого тіла і потім подальший прогрес?

  Або

 • Як ви думаєте, буде краще, якщо я почну з менш віджимань, (скажімо.. 5.. 10..15.. додаткові протягом декількох днів)?

Моя мета-підвищити витривалість, зміцнити зап'ястя, передпліччя і грудей.

Відмова від відповідальності: я не дуже товста. Не в образу, якщо вони ніби як є.

+611
alazarlo 24 груд. 2010 р., 14:48:09

Ніколи не ходити босоніж. Ніколи. Мій доктор змусив мене придбати м'які босоніжки на 1 день. Я приніс мої туфлі, щоб мій 2-ий візит і сказали, щоб позбутися від дешевих... ногу і арки потребують підтримки (Еко, новий баланс, мотоцикліст і т. д.). Замінити їх щороку і replece ортопедичні вставки щоквартально. Розтяжки не встаючи з ліжка (вранці або увечері біжить у ванну і т. д.). Стрічкою мені теж багато допомагав. Для кардіо-вправ, я використовую велотренажер.

+564
defrex 19 вер. 2010 р., 08:26:48

у мене багато жиру в області живота намагаюся видалити

 • як прибрати жир на животі без використання устаткування

я вже струнка і моя вага всього 64кг і 5.80 високий

може хто-небудь мені поради, що робити і чого не робити, щоб мати знежирене тіло

я намагався прибрати живіт будь-які методи

+547
Plopp 26 лип. 2014 р., 16:16:46

Виступаючи з анекдотичною точки зору, я згоден з вашим твердженням. Як колишній конкурентоспроможної культурист, я занадто часто слідують порадам дня: Навальний, вирізати і повторювати. Я виявив, що я не був успішним з порядком навчання. Зразок відчував, що йо-йо дієти для мене, тому що ви неодмінно придбаєте жир до м'язів Вам ПОЩАСТИТЬ, щоб отримати. І під час відсіченням фази, вам доведеться платити дуже близько увагу до деталей і як зменшити калорії для того щоб уникнути втрати нещодавно придбаної м'язової маси. Удачі тобі з цим.

Незабаром я перейшов на більш лінійний підхід і був набагато більш успішним. Я б встановити вагу мети сезону і не надто далеко над ним. Що постійно означало контроль споживання калорій і макроелементів розподілу поживних речовин. Такий підхід дозволив мені зберегти будь-м'язової протягом більш тривалого періоду часу. Це також дозволило мені тренуватися не турбуватися, тому що я знав, що мені не потрібно, щоб пролити велика кількість зайвого жиру, накопиченого в ході масових фазу.

Я думаю, що Навальний і вирізати філософія затримався через популярності культуризму. Дуже важко застосувати філософії та методології професійних бодібілдерів середнього "Джо фітнес". Середня фітнесу не потрібно мімікрувати і тренуватися як бодібілдер, щоб досягти своїх цілей.

+528
forestDM 4 січ. 2011 р., 23:59:31

Наведемо кілька прикладів побудови тіла тіла без стероїдів Я б порекомендував сфері будівництво природні тіла. Не завжди можна довести, що ні один з них використовує стероїди (див. Майже будь-який інший професійний спорт), але це тільки початок.

Тут на сайті Швейцарської федерації: http://www.snbf.ch/

Або ось англійська сторінок: http://www.naturalbodybuilding.com/

На відміну від картини Zyzz, більшість знімків з змагань і тому спортсмени "Розпис". Крім того, наскільки я бачу, ці зображення сезон, а поза сезону вони не мають свого тіла аналогічним чином визначена.

+440
Thomas Kowalski 17 квіт. 2013 р., 06:00:22

Це повністю перекреслить мої тренування? Що я можу зробити, щоб компенсувати його сьогодні? Я знаю, що це був лише один сеанс, але я просто ненавиджу відчуття, що весь сеанс даремно. Це було?

+431
Eduardo Napoles 18 вер. 2017 р., 10:04:12

Якщо ви знаєте, що таке стібок, я збираюся припустити, що ви знаєте достатньо про запуск болів і виключити щось екстремальне, як апендицит, який, як правило, нижче у будь-якому випадку.

Є кілька речей, які я хотів би зробити:

 1. Їж вуглеводи і сіль за півгодини до бігу. Кілька чіпси буде пристойна.
 2. Гідрату. Шви зазвичай супроводжував, коли не вистачає води споживається або споживається diarrhetic це. Тримайтеся подалі від кави, содової, або інші газовані напої перед бігом
 3. Не їжте/пийте перед запуском. Ваше тіло потребує часу, щоб переварити і процес їжі. Працюєте занадто близько до їжі викличе тиск на органи травлення, які мають кислот та інші хімікати, щоб зламати вашу їжу.
 4. Дихати. Важливо мати суміш короткої та тривалої дихання при бігу. Два швидких вдиху через ніс, один довгий через рот.
 5. Перевірити своє взуття. Дисбаланс може викликати погане тиск і шкідливі тяги на спину (і інші м'язи). Забезпечити ваші черевики повинні мати відповідні протектори і не перекошена або дуже зношений.
 6. Стилю бігу. Ваші руки повинні бути вгору і вниз / вперед і назад, майже як паровоз. Вони не повинні йти через тіло. Це важливо, тому що хрест-тіла руху можна спустити на ваші м'язи (ядро, тому/АБС/ребер), таким чином ваше тіло не звикло. Наслідки неправильної пози може посилитися чим швидше ви біжите, що може припустити, чому у вас ніколи не було проблем на біговій доріжці.

Там може бути ряд інших причин. Як говориться, якщо ставити щось серйозне, сходи до лікаря або спортивний фізіотерапевт. В іншому випадку, ви могли б отримати деяку зворотний зв'язок від вашого місцевого бігового клубу (в деяких клубах/магазинах виконайте проведення іспитів).

+421
Austin Duesing 21 черв. 2010 р., 10:14:59

Для майбутніх глядачів-

BodyPump: 60 хвилинна програма спрямована на максимум повторень на загальних зважених вправи

BodyAttack: 45-55 хвилин-клас з кардіо-вправ і робиться без ваг

Ваші відчуття після сеансу BodyPump узгоджується з типами вправ; тобі доведеться кинути значну кількість ваги, щоб побачити зміну тренування до кардіо. Якщо ти вже займався гирями, і насолоджуватися вашої програми, гублячи BodyPump для BodyAttack дасть вам кардіо ви шукали. Якщо вам сподобалася програма BodyPump більше, ніж ваша програма підйом, ви могли б розглянути можливість видалення власних програм і перемикання між BodyPump і BodyAttack.

Я не впевнений, що "два" ти говориш щодо решти дня. У ставленні до своєї власною програмою і BodyPump, було б краще, щоб взяти день відпочинку між ними, як BodyPump робить більшість великих м'язів і майже напевно б перетинатися з вашим вагою-навчальний план. Якщо ви перемкнетеся на BodyAttack, ви могли б підняти, а потім зробити програму на наступний день, як BodyAttack не пов'язані з вагою, і вам не доведеться витрачати багато накладок.

+410
abt 1 квіт. 2019 р., 09:14:24

Що вам потрібно, це комбіноване харчування і програма силових тренувань, щоб покласти на деякі м'язи і тримати ваш БФ% низька, щоб показати їх...робить обох в той же час трохи жорстко і Марк Уолберг виглядає поєднання очної дієтолог, повний робочий день персональний тренер і ймовірно за сумісництвом пластичний хірург. Встановити деякі реальні цілі і йти за те, що здоровий і змушує вас почувати себе добре. От дві книги відразу, так що ви можете почати вивчати і створювати гарний план тренування для вас: Стартову силу і нові правила ліфтингу.

Це досить жорстко, даючи вам хороший, довгостроковий план, не знаючи вас і бачачи, як ти тренуєшся....робіть це повільно, наростити і майте на увазі, що кожні 3-4 місяці вам потрібно змінити свої тренування, щоб тримати своє тіло гадати (який допомагає з вашим ростом і метаболізмом).

+312
Hussain zahran 27 лют. 2015 р., 01:09:48
 1. По-перше, 10% правило, тільки збільшують пробіг в тиждень не більше ніж на 10%, ніж минулого тижня;

 2. Я також хотів би запропонувати, щоб не збільшувати темп/швидкість та відстань у той же час, або збільшити дистанцію, при збереженні або навіть на меншій швидкості, ніж у попередніх дистанціях, або збільшити швидкість і не перевищувати відстань від попереднього виконання;

 3. Для запобігання травм, однак, ви повинні спочатку визначити вид(и) пошкодження і знайти правильний шлях, щоб запобігти його. Особисто я знаходжу в книзі "біг без травм" дуже цінний ресурс;

 4. Вага підготовки є важливим, він допомагає посилити ваш сердечник тіла, так що ви можете зберегти право запущеній формі під час пробігу, але і створює підтримку м'язів і тим самим мінімізувати ризики травматизму;

 5. Інші важливі Примітки: правильна гідратація і правильна бігова взуття для видів навчання, не бігають по твердій поверхні, як бетон тротуар занадто довго, не більше-залізничний тощо;

+289
simson alex 8 лист. 2016 р., 02:18:26

Мій нинішній розпорядок:

Пуш

 • Лавка
 • Плече широта піднімає
 • Плече прес
 • Трицепсів магазинної
 • Віджимання

Тягнути

 • Станова тяга
 • Підтягування
 • Гантелі рядків
 • Завитки молотка
 • Особа тягне

Ноги

 • Жим ногами
 • Розгинання ніг
 • Згинання ніг
 • Ногу піднімає

Я б хотів, щоб переключитися на все-calisthenic рутини. Я, мабуть, почати з деякі варіації звір режим-плану:

enter image description here enter image description here

Моє питання в тому, скільки м'язової маси я втрачу від цього переходу? В даний час я не "juicehead" (6'4 і в цілому лавці близько 165 фунтів), але я напевно отримала маси на рік або близько того я піднімаючись. Я збираюся втратити значну кількість м'язової маси?

+261
matsr 29 лист. 2012 р., 07:40:02

Я розглядаю проводить персональний тренер сертифікації, і я швидко зрозумів, що є велика кількість організацій, які пропонують персональні тренування, у тому числі:

Цей випадковий сайт списки ці і ще купу всього (це, де я отримав вище організаціями, якщо чесно), але я навіть не знають, що сайт є вартим довіри, особливо за "визнання в галузі" поспіль. Які сертифікації, якщо такі є, краще всього займатися?

+249
user58414 25 бер. 2017 р., 15:46:34

З Джамаром ручний динамометр може бути використаний для вимірювання міцності зчеплення і я вважаю, що був використаний у минулому році в ході відбору британської команди боулдерінг.

+120
Tr4X 21 жовт. 2015 р., 01:25:29

Одна з головних речей, які ви помітите зі споживанням алкоголю (точніше самогон) полягає в тому, що:

 1. Зниження/відсутність апетиту
 2. Зневоднення

Це суттєво зруйнувати ваш виграш, якщо ви думаєте, головне про терміни поживних речовин. Якщо ви націлені на ваш корабель, ви знаєте, що їсть кожні 2,5-3 години є оптимальним для підтримання метаболізму. Як тільки ви починаєте відсутній ваш знак, ваш організм розуміє, що його чекає ресурси, але не отримує ресурси із-за зруйнованих процес синтезу білка.

Таким чином, канібалізм м'язової тканини.

+20
Arvidaa 18 лист. 2017 р., 19:06:56

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil