Біль у попереку при розтягуванні підколінних сухожиль

Я пішов до Сили оборони 4 місяці тому і мав інтенсивний тренінг та інше без хорошої фізичної бази до.

Доводилося тягати з собою 60 фунтів мішок для миль на спину і т. д. А тепер виникли біль у попереку, коли роблю тягнеться задня поверхня стегна.

Здається, що не болять суглоби, тільки м'язи нижньої частини спини. Я googled навколо трохи, і здається, що дисбаланс м'язів? Як м'язи попереку не вистачає сил або щось. Я не впевнений.

Може хтось будь ласка, допоможіть мені з цією проблемою? Що може бути не так зі мною.

+284
goodvibration 7 вер. 2013 р., 11:02:54
34 відповідей

він містить протеїни, вуглеводи, і овочі і nutritiance! не набирає мінімальний жиру, а м'язів неможливо... не стрес :) за фунт м'язів ви отримуєте, ваш організм спалює додатково 80 ккал на день... так що не переживайте, вага просто продовжуй підніматися і є великий і вага буде те ж саме :) якщо не йти на обробну фазу протягом декількох тижнів,

+986
user585123 03 февр. '09 в 4:24

Це частина StrongLift 5*програма 5, де одне тренування присідань, лава для преса, гребні Pendlay та інші присідання, ЗНМ і станова тяга.Вага збільшується на 5 кг на кожному тренуванні.

При виконанні рядка pendlay я помітив, що я в основному гребуть з руками і так як вага був для мене трохи важче, я відчула посмикування в нижній частині спини теж. довелося залишити його після 4 повторень в останніх двох сетах. Інша проблема в тому, що ніхто в моєму залі знає про цих рядках, так що ніхто не може перевірити мою форму, всі вони кажуть, що це шкідливо для попереку, припини це робити.

Як я можу поліпшити мою техніку поспіль себе так він підключається краще? Чи є альтернатива, що я можу вписатися в цю програму з мого шляху розвитку?

+963
Lethes 25 лип. 2011 р., 21:42:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Чи може одна хитається споживання вуглеводів, коли приймаєте ВСАА (або будь-які інші амінокислоти, це важливо) чи ні, це, ймовірно, пренебрежимо мале значення. Амінокислоти цвиттер-іонних і виступати в якості псевдо-буферів, а отже, і травлення не повинно значно залежить від рН шлунка (яке, ймовірно, трохи збільшиться споживання вуглеводів). Крім того, якщо я правильно пам'ятаю, білки і амінокислоти засвоюються в основному окремий набір ферментів, ніж вуглеводи, тому вони не будуть конкурувати в якості субстратів для активних сайтів ферментів'. Крім того, вуглеводи є в основному метаболізується набагато швидше, ніж білки і амінокислоти в будь-якому випадку, тому навіть якщо ви вживаєте їх одночасно, ви будете повністю метаболізувати вуглеводи, перш ніж ви закінчите метаболізм білків або амінокислот. Нарешті, я підозрюю, що є, ймовірно, мало користі для амінокислот ВСАА почнемо з того, але навіть якщо і є, то процес травлення настільки складна і мінлива, і тому залежить від широкого кола факторів (наприклад, добові біоритми, генетична мінливість, ліки тощо), що інвестувати час і енергію в спробі мікро-оптимізувати строки прийому збирається поступатися граничної віддачі, якщо такі є.

+919
bgardner 11 черв. 2015 р., 21:49:49

Кілька тижнів тому я напружив камбаловідной і поступово почав знову вибудовував свою рівнях тренування.

Я помітив через кілька днів тому на повному вправ, що м'язи гомілки (литкового і камбаловідной особливо) тягне дуже туго, який я думаю, ставить мене знову на ризик reinjury.

Я зробив досить багато тягнеться перед поїздкою на роботу сьогодні вранці, але я все одно хвилююся про подальших ушкоджень.

Які вправи потрібно робити до і після тренування, щоб 'послабити' або знизити ризик травми в цій області.

Я роблю багато спорту, який тисне на цю область (велоспорт, футбол і біг). Я теж думаю, що травма сталася в минулий раз робити присідання (без ваги), коли мої литкові м'язи вже були щільно супер.

+801
Hunter Connelly 12 черв. 2015 р., 20:33:09

Великий розвиток від просто сумісний з прогресивно великими вагами, але якщо ви дійсно хочете щось конкретне, перевірити цей список.

+766
Bernesto 12 лип. 2014 р., 05:30:11

Я вегетаріанка, в основному, задоволений своєю дієти. Я помітив, що деякі страви можуть бути трохи важче, щоб переварити для мене, ніж інші, які приводять мене в Гугл за "хороші" поєднання продуктів. Як звичайно, я відчуваю себе трохи втратили всю інформацію, і я відчуваю, що не так багато залишилося хороших комбінацій :-)

Одне з правил, яке повторюється досить часто (і, отже, отримав через перший осудність перевірити інформацію фільтра) полягає в тому, що білки не повинні бути з'їдені разом з вуглеводами. Не залишають деякі дуже поширені поєднання продуктів, як хліб + сир або хліб + яєчня? Щодо загальних гарнірів зразок картоплі або рису, вони не дискваліфіковані після їжі включає в себе великий джерело білка? А щодо продуктів, які є хорошим джерелом вуглеводів і білків? (Це, здається, щоб повністю зламати там.)

Я не приймаю це надто серйозно, і я точно не буду голодувати тут. Але я дуже зацікавлений у хороших комбінацій їжі з практичної точки зору. (Де "практичних" означає "не готовий жерти один-харчування харчування протягом усього дня".) Отже, повертаючись до основного питання, як змішувати толково їжу? Які комбінації є поганими для більшості людей?

+765
GlorytheWiz 27 лист. 2013 р., 02:45:05

Один ключ повинен бути світові рекорди у різних підйомників, і в якому віці вони знаходяться, Я візьму "світи сильна людина" конкуренція як основа для мого визначення "найсильніший" вік.

2014 - Žydrūnas Савіцкас - 38 років

2009 - Žydrūnas Савіцкас - 33 років

2004 - Василь Вірастюк - 30 років

1999 - Йоуко Ахола - 29

1989 - Джемі Рівз - 27

1979 - Дону Reinhoudt - 34

Це просто якийсь випадковий, але в середньому це вік: 32 років.

Так з оптимальними навчання, вам буде пік близько 30-35 років. Однак, якщо ви починаєте підняття ваги в 30, це досить ясно, що ви будете пік пізніше, і так далі.

Багато старих людей отримати додатковий тестостерон для боротьби з падінням рівня ці дні, тому що здається, щоб бути здоровим, так що я думаю, ви могли б продовжити свої золоті дні трохи, якщо ти змагаєшся.

+755
Johnny Mindell 16 жовт. 2014 р., 17:05:15

Болі в спині від сидіння зводиться до розвитку поганих звичок протягом 8 годин ви сидите. Сутулість і погана постава дозволить розслабитися і змусити м'язи в незвичайних позиціях, і за часом будуть викликати дискомфорт. Що потрібно зробити, щоб перевчити м'язи правильно працювати і забезпечують хорошу підтримку для хребта.

Найкраща пропозиція у мене це 12 хвилин: https://www.youtube.com/watch?v=4BOTvaRaDjI

Я роблю це щотижня, може трохи частіше, і вона націлена на зміцнення "ядра", орієнтуючись на згиначі стегна, gluteals і нижньої частини спини.

Крім того, зосередивши увагу на зміцнення черевного преса, щоб забезпечити рівномірний натяг усіх ваших "основних", щоб забезпечити гарне вирівнювання тазу буде йти довгий шлях, щоб зменшити або навіть усунути вашу біль.

+722
Tarek Karray 20 трав. 2018 р., 08:05:25

Цей відповідь тут зазначити, що "нейтральна взуття" для бігу на довгі дистанції. Я використовував Адідас Супернова протягом дуже довгого часу з інверсією підтримки (ОФК міняв їх кожен рік або так, пробувала інші, але завжди повертався до них -- назва можуть бути змінені, але вони мають інверсія -підтримка річ і великий річ у передній частині взуття, в основному причина, по якій я люблю їх). Тепер я стараюся більше часу тривали кілька годин, і я відчуваю, що наднові не добре для них, вони роблять мою зовнішньої частини болить нога-до неприйнятного рівня болю. Тому я зараз шукаю деякі нейтральні туфлі. Це, звичайно, важче перевірити "нейтральна взуття" для бігу на довгі дистанції, тому що потрібно купити їх усі до суду з ними! Деякі загальні поради або інструкції? Я біжу на асфальті.

"нейтральна взуття"? Мабуть, це один з напрямків досліджень, цікаво, що люди придумають "нейтральна взуття". Вони ні-інверсія-підтримав черевики, підошва Vibram-стиль босоніж взуття, кросівки Nike вільна взуття або щось ще? Принаймні, ця тенденція зараз навіть у дешевих магазинах, як тут, буду оновлювати, коли я знаю більше про цю проблему.

+720
Jamie Schembri 30 бер. 2019 р., 08:26:04

Це буде так-і-ні" відповіді.

В цілому

По-перше, якщо ви зробили мало, щоб вагою і раніше, ви перебуваєте в місці, де ви можете будувати м'язи і втрачати жир в той же час. Це не обов'язково згодом неможливо, але це стає все важче чим більше ви тренуєтеся. У цьому сенсі, роблю як навчання ваги і пристойне кардіо, це допоможе вам досягти цих цілей.

Кількість споживання білка вам потрібно, залежить від людини до людини, але 2-2.5 г на кг ваги пристойне правило. Але спробуйте поекспериментувати з ним. Ви могли б витрачати гроші бурчання коктейлі, щоб зробити білок, який не використовується.

Зниження споживання білка і жиру

Ви накопичуєте жир, споживаючи калорії, які не використовуються і не виводяться з організму. Це стосується і протеїну! Люди думають, що споживаючи білок будує м'язи. Ну думаю, що, якщо ви п'єте занадто багато білка, амінокислоти, в якій білок метаболізується, занадто зберігатися у вигляді жиру.

Тому мій попередній рада; не варто занадто наздогнав в тому, що точна кількість білка в день. Дуже може бути, занадто багато, і, отже, контрпродуктивно.

Коли вживати білок

Просто зроби це. Ви випити коктейль відразу після тренування, або почекати годину на обід, це мало що змінює. Але мій кращий рада тут, щоб поширити білка протягом дня. Якщо вас 240г білка за один присід, я вам гарантую, ваше тіло буде зберігати більшу частину її у вигляді жиру.

Нижня лінія

Ви стаєте жиру, вживаючи занадто багато їжі. Це не тільки жир, що робить вас жир. Занадто багато всього відбувається, щоб зробити вас жир. Вуглеводи, білки і жири.

Якщо ви хочете контролювати свою вагу і відсоток жиру, почніть підраховувати калорії і стежити за тим, скільки саме вуглеводів/білків/жирів. Експериментуйте з цими параметрами, щоб знайти співвідношення, яке дає вам кращий результат.

+713
Menna Alaa 6 лют. 2014 р., 20:16:35

Рік потому - якщо хто-небудь побачить цю записку, просто щоб сказати спасибі. Тепер у мене 10% жиру, 85 кг (почав на 130!), і я біжу Демі-марафони.

Після прочитання величезній кількості книг і статей (близько 60 монографій) рішення для мене було в 1967 році книга У. Лутц, "життя без Брот". Я особисто знайшов все ще збентежений і ненауково. Я сподіваюся, що це допомагає хтось.

Я просто хотів подякувати всім вам за те, що надихнули на зорі. Самий кращий!


На стояча пропозицію багатьох експертів, я зробив мій питання набагато більш елегантний, і сфокусовані на питання, я дійсно цікавлюся!

Мені 46 років чоловік, 6', хороший загальний стан здоров'я, але мати жир - в основному великий "пивний живіт". FТР я був пухким дитиною в початковій школі, а потім від 14 до 35 дуже худий, а тепер сало! Дієта: На щастя, я їм тільки домашню їжу (м'ясо, овочі, фрукти). Я їм ніяких солодощів. Ми (слава Богу) не їж фастфуд або оброблених харчових продуктів будь-якого типу. Я не п'ю пиво або вино (але багато вина).

Я взагалі люблю фізичні вправи, і до щастя є загальна прихильність-здатність, і зрозуміти, піде багато часу. Протягом багатьох років у мене не було часу, чи не було часу.

Мій основний питання:

Починаючи з цього моменту, я планую здійснювати, можливо, 30 хвилин в день, кожен день.

(Якщо хтось говорить мені, що це неправильно, і я повинна робити більше/менше/хто знає?)

Мій головне питання:

варіант я в принципі "ходити швидко і жорстко" для мене 45 хвилин. (Я дійсно не в змозі виконати цей момент, мої коліна Gettin' старі. Я люблю піші прогулянки на далекі відстані, хоча зробити це лише один раз на місяць в даний час.)

варіант Б замість того, щоб гуляти важко по 45 хвилин в день, я буду купувати дорогу машину (можливо, еліптичну, чи як? Ви-експерти) і використовувати протягом 45 хвилин в день. Чому? Може машина бути просто більш ефективні для цього? (А не просто ходити важко?) тобто, ви спалюєте більше калорій (чи як там - ти мені скажи!) на незвичайні машини (еліптичний? весельний? х-катання на лижах? стаціонарний велосипед?) порівняно з простою старий Mark1 ходити?

якщо це так (якщо машина є більш ефективним), здавалося б, повинно бути обґрунтоване, оскільки це істотно заощадить час, і вам "більше займатися спортом" (аеробні, серце, як там - не знаю) в рік. (Там же на краю рівнини ефективність роботи прямо у вашому будинку - ніяких поїздок/час приготування і т. д.)

Знову ж - ще один спосіб висловитися, ходить (важко) що-небудь стоїть? Якщо ви плануєте, щоб тренуватися 45 хвилин в день на майбутнє? Чи це просто нерозумно порівняно з деякими шикарну машину? Шикарний машина буде спалювати більше, тон краще нагорі .. чи ні?

Так що я повинен йти з варіант А варіант Б .... ??!

Це скорочений варіант - Спасибі !!!!!!


JonJon - тут ви йдете!

enter image description here

+665
Eduard Grama 20 трав. 2012 р., 07:23:50

Поради щодо поліпшення тлінність і легко травмувати тіло?

Я припускаю, що похід у спортзал-це варіанта, що після ДТП з участю гантелей. Отже, давайте почнемо робити гімнастику.

Ось деякі :-

Програма Тренування Baristi Початківців

План Ботан Фітнес-Початківців

Є ще там, то ті, які я перерахував. Однак, як тільки ви будете задоволені вашими успіхами, ви можете вибрати, щоб продовжити / змінити, - сказав підпрограми або почати робити силові тренування. Якщо ви збираєтеся починати з силових тренувань або від старту або після того як ви задоволені з силою і м'язової маси від маси тіла тренування, ось деякі з них : -

Stronglift 5х5

Стартова Сила (Оригінал)

Морозиво фітнес 5х5

Відзначимо, що розробка не повинна бути рутиною і займає багато часу для прогресу. Також, будь ласка, їсте більше, ніж зазвичай роблять (надлишок калорій).

+662
Stuart Bruff 21 серп. 2019 р., 21:30:35

Я не думаю, що хтось збирається бути в змозі дати вам конкретну відповідь, є чи не ви будете травм у вашої раси.

Ламаючи своє питання трохи, що я помітив тут:

Сьогодні вранці (четвер) я був запущений інтервали на біговій доріжці, 4 хвилини біг - 1 хвилина ходьба, і я їх просто трохи швидше, ніж я зазвичай роблю їх.

Інтервальна тренування є дуже ефективною формою навчання, тому що це важко. Так що ви були одним з найбільш складних видів бігу і робить його трохи складніше, ніж ти зазвичай це робиш, а потім ти почав отримувати біль від нього.

Моя історія змагальних працює, принаймні з мого тіла, показав мені, що тренування для біг-це по суті управління надмірного використання травм. Якщо б ви могли просто тримати посилила відстань і швидкість вічно з постійною швидкістю, кожен буде запустити суб 4 км і стрибати, як газель.

Якщо я виявив, що ти зробив, я б зробив це:

  • Дросель вниз ваш пробіг відстані і швидкості між зараз і свою расу. Ви не збираєтеся отримати швидше та краще тренуватися наполегливіше в цей момент. У вас, що у вас є, і це все. Чесно кажучи, ви не повинні були робити інтенсивні інтервальні роботи протягом тижня гонки в будь-якому випадку. Коли ви перебуваєте в ~10-денний гонки, ви повинні просто тримати себе свіжим і неушкодженим.

  • Зробити ~30 хвилин легенів за пару днів до руки (найпізніше у п'ятницю, не в суботу). Ліхтар тримати темп, щоб уникнути великих пагорбів. Якщо ви відчуваєте себе добре, щоб зробити гонку і штовхати його. Якщо ви відчуваєте, що травма повернеться, може зробити гонку, але скажіть собі, щоб не штовхнути її і не вистачає темп гонки.

Я думаю, що кожен конкурентоспроможними бігун знати кілька травм, які вони нещодавно мали справу. Тримати їх у вузді, не посилюючи їх, і знаючи, як важко ви можете натиснути себе без травми-це величезна складова в довгостроковій перспективі конкурентні бігу успіху.

+638
IvyTran 11 груд. 2013 р., 13:21:41

Це може бути ознакою дисбалансу підтримки м'язів. А саме, основний і задній ланцюга. Ви могли б розглянути деякі аксесуар, робота на основний і нижньої частини спини, щоб довести їх до швидкості з ДЛС.

+615
Paul Fisher 1 груд. 2019 р., 12:53:30

Перш ніж ти зробиш що-небудь, ви повинні запитати вашого лікаря, якщо вам що-небудь повинні уникати робити або все, що ви повинні конкретно робити. Я не впевнений, якщо тут є хто-небудь з навчанням поговорити з цією конкретною обставиною.

Як правило, це погана ідея, щоб почати з ходьби, розтяжка і маніпулювання надзвичайно легка вага. Найнадійніший індикатор того, що щось не так, є біль, тому ви хочете почувати себе вільно і не оскаржено, не боляче. Коли щось починає відчувати себе занадто легко замінити його чимось трохи більш складним, і йти звідти.

Удачі на подальше відновлення!

+614
leeman 2 трав. 2015 р., 00:21:22

Це правда, що занадто багато ваги на ноги-прес-автомат може впливати на організм жінки.Якщо так що може бути альтернативою тим же ?

+609
Helen Dickson 21 лист. 2011 р., 01:05:30

Я просто почав бігати тиждень тому. Я таку програму, яка починається повільно і збільшує інтервал запуску тиждень (c25k). Мені було добре в першу тиждень, але вже на перший день тижня дві, що вимагає біг 1,5 хвилини поспіль, з 2-хвилинним перерв, 6 разів, я відчув сильний біль у нижній частині ноги, як на передній, так і задній стороні ніг. Ця біль почалася з мого першого запуску і 6-го я боровся, щоб пересуватися.

Я знаю, я повинен йти тільки до лікаря, але я просто хочу знати, якщо хто пройшов через таку біль, коли вони почали тікати. Це звучить занадто ненормальним? Я турбуюся. Я був на велосипеді дуже часто досі і можу зробити пристойну відстань, навіть невелика проблема, але я ніколи не бігав за останні 7 років.

Я натрапив на кілька відео на YouTube, показуючи трохи тягнеться і я зробив той, в якому використовується тенісний м'яч знаходиться на землі і треба покласти ногу на ній, в різних точках. Я також бачу деякі сайти пропоную відразу крижаний масаж після запуску.

Будь-які пропозиції або досвід вітаються.

+601
Kimbatt 9 груд. 2017 р., 23:57:10

Рано вранці після того, як ви зробили через туалет. Я помітив, що кожен ранок у мене завжди є, щоб попісяти, так що я не отримаєте точний номер. Ви спалюєте калорії, коли ви спите, так що деяка кількість жиру також спалюється. Коли ви прокидаєтеся вранці і після використання ванної, ви все ще не мають їжі у вашому животі, так що це найбільш точну вагу. Я теж помітила, що вага весь час коливається, і це мене дуже турбує, враховуючи, що я дуже сильно на себе, якщо б я отримав хоча б один фунт, але я також знаю, що в моїй голові, що моє тіло повинне робити, що це просто мені не приймаючи це лол. Наприклад вчора я взвесилась вранці і Вищим Я сказала, що я набрала 3 кг за один день я майже не їв нічого, я думаю, що це водозабір. Просто знаю, що якщо ви бачите номер, який ви не подобається, напевно, тільки пару фунтів важче, ніж він повинен бути

+599
Gabriel Buchanan 29 жовт. 2017 р., 10:34:05

Я ніколи не кинувся, так що я ніколи не робив будь-яких розминки чи знаєте належній формі для бігу.

Я питаю ради, як я хочу, щоб мінімізувати можливість травми.

+574
Alexander A 27 бер. 2011 р., 19:57:21

Є прийнятний "молотарки" і неприпустимо молотарка, і я не довіряю новачкам, щоб помітити різницю. Хто-то в вашому положенні-який я припускаю, означає, новачок робить початківець програму з незнайомою вправа--не повинні намагатися зробити це розходження себе, а вам надійним тренер розгляду вашої анкети в обличчя, або зробити форму онлайн-реєстрації за допомогою відео та форум довіряє.

Загалом, якщо молоти просто означає невелике відхилення від ідеальної форми, що може бути штраф. Але шліфування також може означати не наїзд всю глибину, втрати герметичності в нижній частині, "Добрий ранок-Інг" присадкуватий, величезний "зад Wink", та інші важливі і проблемні помилки форма, і це не добре.

+563
Abdulrahman Hammadi 14 січ. 2019 р., 03:27:25

Постарайся зачепити ноги під що-то можна тягнути проти.

Я робив присідання для такої років, в кінці кінців, я міг зробити присідання без цього противаги.

+513
Teresa Sudbeck 13 груд. 2014 р., 00:23:59

Як довго суміш білка минулому, перш ніж він не гарний? Я завжди змішати його, як тільки я хочу його пити чи можна попередньо змішати, потім кілька пляшок зберігати їх в холодильнику? Я кажу про використання ванни з порошку, а не власне покупка попередньо змішані пляшки, як 6 пачок м'язи молока.

+505
Taimoor M 27 трав. 2015 р., 18:04:41

Що відбувається фізіологічно? Ваші м'язи скорочуються, і ви зменшуєте приплив крові і рухливості в обернутом області. Моя особиста оцінка полягає в тому, що це дурна ідея, і це ще один трюк, покликаний ватки людей з працею зароблені гроші.

Тепер, як кажуть, є деякі травми, які необхідно пов'язувати, і там може бути випадок для стабілізації суглоба, але і в тих випадках, я б звернутися до лікаря і зробити робочої расчалки зроблені спеціально для стан ви намагаєтеся виправити. Просто обмотки великий гумкою навколо ділянки може або не може допомогти, і насправді може перешкодити зціленню і підтримки.

+502
Ossama Benallouch 19 січ. 2012 р., 02:45:21

Я думаю, що ви говорите, коли ви будуєте дуже великі м'язи, а потім не підтримувати їх (так вони скорочуються назад до нормального), шкіру навколо них може виявитися розтягнутим. Те ж саме відбувається у вагітних жінок, або людей, які страждають ожирінням, які втрачають багато жиру. Очевидно, шкіра розтягується з'являються пізніше, і, можливо, ніколи не стануть так щільно, як це було раніше.

Тим не менш, ви повинні турбуватися тільки про це явище, якщо ви плануєте вирощувати ваші м'язи позитивно гігантських розмірів. Якщо ви просто побудувати своє тіло, щоб виглядати сильним і мужнім, але не зовсім як Халк, вам не про що турбуватися. Якщо ви хочете подивитися, як Халк, боюся, вам доведеться змиритися з деякими провисанням, якщо ви коли-небудь повністю відмовитися від тренувань.

+443
jojo621 16 серп. 2013 р., 06:59:56

Біль і скутість в задній частині ноги, і біль в твоїх пасток, ймовірно, це-будинок. Це сталося в про час і це м'язи, які ви хотіли б використовувати з цих вправ. Болі на внутрішній стороні ліктя трохи більше ймовірно, тендиніт, зокрема, щось на зразок Лікоть гольфіста (зворотна сторона тенісного ліктя де біль на зовнішній стороні). Ви часто можете сказати, що один, тому що він значно більше, біль при спробі випрямити руку.

Цей будинок має незначні занепокоєння так довго, як це не заважає вам бути в змозі рухатися на наступний день. Якщо це тендиніт, що це трохи більше турбуватися, адже він може бути передвісником більш постійний шкоди, якщо ви продовжуєте занадто упорствую в цих сухожиль, але, чесно кажучи, це досить часто біцепс з гантелями кучері, коли ви починаєте.

+437
nztgaming 26 бер. 2011 р., 05:50:31

Я тренуюся з персональним тренером вже близько року; ми працюємо чотири дні на тиждень (Понеділок, Вівторок, четвер і п'ятницю) і робити бодібілдинг спліти. Отже, ми робимо динамічну Нижній ядра, важкі верхні, важкі ядра, а потім високої-реп динамічний верхній знову. Я виразно бачив деякі успіхи в рік; я був близько 315, так і зараз близько 255 фунтів. і пішли від 29.9 % жиру, близько 17% або так тепер і набрала близько 13 кілограмів м'язової маси. Я просто не можу здатися, щоб дістатися до цього плато, і мій тренер каже мені, що він тепер про дієту відкинути наступного перешкоди. В основному він сказав мені, що мої чисті протеїни протягом дня і зробити багато овочів і фруктів. Звичайно, ми робимо вуглеводів навколо тренування і вранці, в загальному.

З тих пір я почав робити це, але проблема в тому, що мені подобається мій напій. Не кажу, що я стукати шість пакетів кожну ніч, але я люблю 1-2 келиха вина досить регулярно або піти на пиво після роботи з друзями або будь-який інший. Я люблю добре провести час, але мені сказали, що це, ймовірно, причина, чому я не можу збрити останні кілька процентних пунктів від мого тіла. Мій тренер сказав, що алкоголь піднімає естроген, блокує синтез білка, а також може зупинити спалювання жиру протягом трьох днів з-за ацетату обмін речовин або щось. Це правда? Хто-небудь мав досвід, де алкоголь перешкоджає їх успіхи? Якщо я повинен піти я, але я повинен визнати, що це буде сумний день!

+393
Kithion Jabaraj 14 черв. 2014 р., 10:43:01

Тяги і випади хороша фішка для глют-розвиток

Ви також можете подивитися, якщо ваш тренажерний зал має Римський стілець:

http://en.wikipedia.org/wiki/Roman_chair

+356
Paul Bunch 25 трав. 2016 р., 23:54:38

Так, ви повинні розтягуватися перед запуском, але не сісти і досягти свого роду розтяжка. Це називається статичний розтяг, і найкраще це робити на повністю прогрітому м'язів, в кінці тренування. Що ви хочете зробити, це динамічний стретчинг, який буде ходити і бігати повільно рекомендацію. Динамічна розтяжка робить рухи, що імітують, що ви будете робити в розминки, поступово збільшуючи інтенсивність.

НОГА ЛІФТИ Гойдалки одну ногу в бік, потім поверніть його назад через ваш організм перед іншою ногою. Повторити 10 разів на кожну сторону. Почувати себе слабким? Тримайтеся за стійкий об'єкт.

СТИКОВОГО НОГАМИ Під час стояння, ходьби вперед з перебільшеною замаху так, щоб п'ятки приходять у ваші сідниці. Коли це легко, спробуйте його під час пробіжки. Зробіть 10 повторень на кожну сторону.

ПРОГУЛЯНКИ ВИПАДИ Крок вперед, використовуючи довгий крок, тримаючи переднє коліно або відразу за пальцями ніг. Опустіть ваше тіло, опускаючи спину коліном до Землі. Підтримувати вертикальне положення тіла і тримати м'язи живота жорсткі.

+336
allancth 22 квіт. 2014 р., 14:37:32

По-перше, і найголовніше - ремінь не повинен бути виправлення поганій формі!

Тим не менш, біль у спині є найбільш поширеним при тяги. Ти повинен зробити професіонал - справжній професіонал - не ваш місцевий тренажерний зал-начальник або 5 доларів на годину тренер, щоб тренувати вас. Хорошій формі вкрай важливо, особливо на важких вправах. Ви вкладаєте гроші у навчання основам повернеться сотні разів відносно травм.

Я б не рекомендував пояс тому, хто навчив менш ніж за рік.

Це прекрасно, щоб використовувати ремінь, поки ви не використовувати його кожен раз. Використовую його іноді в свій останній набір, якщо ви відчуваєте, що вам потрібно трохи більше, але не робити це кожен раз, коли ви йдете на 80%

Тільки використовувати його для великих ліфтів. Присідання або станова тяга.

+334
Koorosh Ghorbani 15 лют. 2013 р., 20:11:37

Я віддаю перевагу біг на свіжому повітрі з кількох причин...

  • Він може тримати свій розум дещо більше, ніж при використанні бігової доріжки (тобто приймаючи в декорації і т. д.) (і, можливо, тримайте його подалі від того, що ви працюєте).
  • Ви добираєтеся, щоб піти куди-небудь і бачити речі іншими, ніж в тренажерному залі.
  • Як Грег згадав, природні переваги свіже повітря і сонце-це величезний плюс і не повинен бути недооцінений.
  • Ви можете створювати маршрути з допомогою велодоріжки, районних/міських кварталів, пагорби і т. д. для відстеження прогресу, а також для перемикання речі, щоб тримати його цікавим.
  • Ви, менш імовірно, щоб кинути. Ви можете легко сісти на біговій доріжці, але після того, як ви пробіглися в одну сторону, вам доведеться бігати назад. ;)
+331
kibbik 30 квіт. 2018 р., 15:41:44

Володіння певної кількості ефект жиру в організмі ємність для нарощування м'язової маси?

Для того щоб побудувати м'яз, яка додає ваги тіла, калорійності потрібно надлишків і достатнє споживання білка. Якщо жиру однак досить висока, організм може використовувати енергію у результаті розпаду цього жиру наростити м'язову масу навіть під час дефіцит.

Коли ви перебуваєте на ІСО - або висококалорійне харчування, ви берете стільки енергії і поживних речовин, необхідних для росту м'язів з продуктів харчування, тому жиру не зламати і не сприяє зростанню м'язів.

Коли ви перебуваєте на гіпокалорійной дієти, ваші жирові відкладення можуть бути використані для отримання енергії і, може бути, опосередковано, для росту м'язів. Але це ще не відповідь на питання, якщо більша кількість жиру може привести до більшої або швидше м'язову масу. До речі, м'язову масу можна дефіцит калорій (в PubMed, 2000 ; в PubMed, 2011.)

На закінчення, я не бачу ніякої логіки, як можна більше жирових запасів сприяти підвищенню м'язової маси, за винятком, може бути, в гіпокалорійной дієті. Ця ідея, ймовірно, випливає з загальної практики зсипати, коли вправи для посилення м'язової маси. Але, як сказав в одному з коментарів, збільшення жирової магазинах, ймовірно, просто побічний ефект зсипати, а не корисним фактором для росту м'язів.

+306
SpirosMesa 19 лип. 2015 р., 12:31:10
Навчальний план чи програму. Зазвичай рутина складається із розклад, комплекс вправ і набір/реп схемою.
+209
tom odellna 1 трав. 2016 р., 06:50:35

Я в даний час на план, щоб побудувати м'язову масу. Я при зрості 172 см чоловік і я важу 140 фунтів. Я не можу собі дозволити ходити в спортзал, так що я купив пару гантелей і я переважно роблю наступні вправи - Накладні пресів, жими, випади, румунська станова тяга, біцепс кучері, прогулянка фермера, теля піднімає і нахилився над рядами. Я їм з профіцитом калорій і мені вдалося отримати близько 120-130 грам білка в день (в основному курка, свинина, тунець, арахісове масло і т. д.). Я беру один сироватковий протеїновий коктейль після тренування з молоком (роблячи це всього 30г білка в Шейк, мої 120-130г оцінка, в тому числі і цей) Моє питання я повинен збільшити його в два рази в день? Я погуглив і я чую в основному люди кажуть, що це призведе до здуття живота, нетравлення і т. д. Це безпечно для мене, щоб збільшити споживання або я буду занадто. Вибачте, якщо це неправильне місце, щоб розмістити це. Які-небудь рекомендації з моїм планом тренувань теж вітається.

+141
Scott Odell 31 січ. 2013 р., 09:09:58

По-перше, любов це заяву. Він мертвий на простий, але так мало, здається, розуміють важливість постановки на м'язову масу, щоб схуднути.

"більше м'язової маси = більше пасивний споживаних калорій"

Не впевнені, який тип спліт ви але якщо у вас є день ніг, немає.


Чому?

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15297119
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6392811

Спортсмени повинні тренуватися щодня слід заохочувати знизити інтенсивність і тривалість фізичних вправ протягом 1-2 днів після інтенсивний Домс викликають вправи. Крім того, вправи на менш уражених частин тіла, слід заохочувати, з тим щоб найбільш уражені групи м'язів, щоб відновитися.

Ексцентричні вправи або роман заходи повинні бути поступово введені протягом 1 або 2 тижнів до початку або під час спортивного сезону для того, щоб зниження рівня фізичного знецінення та/або зрив тренування.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12617692

  • Як ви знаєте, покласти на м'язи-це не спринт, це подорож довжиною в життя. Нехай ваше тіло стане знову пристосуватися до підйому.
+91
Dawamaha 15 трав. 2016 р., 11:46:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil