Чому комплекс вправ будувати більше маси, ніж вправи ізоляції?

Я чув це мільйон разів:

Якщо ви хочете отримати масове, потрібно робити складні вправи, не вправи ізоляції.

На конкретному прикладі це близнюки Ходжа пропоную підтягуватися, а не штангою кучері , щоб отримати більше зброї. Яке наукове пояснення цьому? У підборіддя вгору, вага розподіляється на біцепси, найширший м'яз спини, і деякі інші м'язи спини. На завиток штанги, вага в основному зосереджений на біцепс. Мені здається, що біцепс робить більше роботи в штангу завиток, ніж до підборіддя (якщо ви належним чином відрегулювати вага для справедливого порівняння). Так як можливо, що вправи суміш буде вам більше зброї, ніж тренування ізоляції?

+795
Justin Love 4 бер. 2013 р., 10:54:01
29 відповідей

У штангу рядка дійсно приголомшливе вправу, поки (для мене) починай над вашого тіла. Так що якщо ви 180lb, маючи 180lb для бару+пластини має тенденцію бути досить важким, в першу чергу, тому що ви, ймовірно, вже робив багато інших нижній частині спини вправи.

Велика перевага в піднімає штангу (проти-ваги) полягає в тому, що ви можете поступово змінювати свою вагу і дійсно налаштувати Тома проти інтенсивності повторень проти сетів. Кути залишатися майже ідентичні, і те, що ви відчуваєте на свій перевернутий (лежачи) поспіль. З інверсного рядків кут тяги змінюється при переміщенні вгору і вниз.

В кінці кінців, ви будете плато Сила завдяки тренуванням з власною вагою. Пістолети присідання є дивовижними, але ваше тіло важить так багато, і ви отримаєте більш ефективно робити їх, як ви прогресу, щоб вони стали легше. Ви можете поставити обважений жилет або рюкзак, але зараз це не тренування тіла більше.

Варена вниз, я рекомендував би ці пункти:

 • Перевернутий (лежачи) поспіль для загального новачків. Якщо ви маєте достатньо сил, щоб перейти в "Реал" рядків, ви повинні. Це не означає, що зворотне рядка не погані, вони просто не так добре, як штангою рядків, гантельний рядS, або очищає.
 • Якщо ви хочете, щоб залишитися з інверсією рядків, ви можете працювати негативів багато, щоб побудувати силу в кутах, що ви не зовсім цвях на шляху вгору. Зазвичай це робиться для людей, які не можу прибити підтяжка ще.
 • Якщо ви робите сталого прогресу в таких областях, як говориться, ви дійсно, можливо, захочете розглянути питання про перехід на стартову силу або сильний ліфти.
+996
user2162887 03 февр. '09 в 4:24

Fitango.com

Fitango фітнес-цілі і відслідковувати веб-сайт, який виходить за межі простого реєстрації вашого прогресу і пропонує гідів, експертів-створений планів, спрощує відстеження, і як ониosnovany мотивації, щоб тримати вас рухатися до мети фітнес-пов'язане чи ні. (Lifehacker відгук)

Ви можете створити обліковий запис за допомогою Facebook, яка дозволяє поділитися своїми результатами з друзями. Тоді ви або створювати свої власні тренування або ви отримаєте через їх Planstore. Існують також інші категорії, щоб отримати виклик, але ось приклад з відділу Фітнес і спорт:

enter image description here

Для цього прикладу я вибрав марафон плану, ви можете запросити мотиватори. Ці друзі, тренерами або спортсменами, які можуть дати пораду, мотивацію і допомогти вам залишитися на трасі!

enter image description here

Вам доведеться вручну відстежувати Ваші тренування, які потім легко можна опублікувати в Facebook. Ви можете отримати огляд ваших тренувань на вкладку звіт, який дає вам графіки та інші дані.

enter image description here

На щастя, у них також є додаток, яке означає, що ви можете відновити ваші дії зі свого мобільного телефону, не вимагаючи комп'ютера.

enter image description here

Що ж стосується подальших соціальної активності, там міхур.

Пузир-це місце для всіх користувачів план, щоб обговорити прогрес, проблеми і переживання. Використовуючи міхур простий. Просто написати щось в текстове поле і натисніть Опублікувати. Пам'ятайте-все, що ви розміщуєте в міхур видно всім користувачам цього план. Ви легко можете прикріпити фотографії або посилання на ваш міхур постів, натиснувши на відповідні іконки.

enter image description here

Резюме

Fitango має масу варіантів і так як це ще бета-версія продукту, вони, ймовірно, додадуть багато нових функцій у майбутньому. Один недолік у порівнянні з додатків, таких як Runkeeper або додатком, вам доведеться вручну заповнити свої дії. Але натомість, він має набагато більше функцій і дозволяє відстежувати практично все!

+990
KilianNedory 23 лист. 2012 р., 13:46:05
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Є відео на Ютубі під назвою "Цукор: гірка правда", лекція Роберт Х. Люстіг, доктор медичних наук професор педіатрії Каліфорнійського університету в відділі ендокринології, що (в моєму розумінні) передбачає, що, принаймні, в контексті, беручи у величезних кількостях шкідливих для здоров'я цукру, такі як сахароза, фруктоза та сироп мозолі високою фруктози, ви можете компенсувати побічні ефекти, з тих цукрів, спалюючи їх так швидко, як вони обробляються в печінці. Це напевно займе багато роботи, щоб зробити це, хоча.

Однак, є декілька проблем з теорією просто їдять нездорову їжу. Нездорова їжа містить досить рідко корисних вітамінів, поживних речовин і електролітів для підтримки здорового функціонування організму, без того, щоб відновлювати м'язи, пошкоджені під час тренування. Крім того, за даними About.com і кілька інших джерел, надмірні фізичні навантаження підвищують ризик травми.

Більшість нездорової їжі містить високим вмістом фруктози Кукурудзяний сироп, який пригнічує механізм насичення організму, в результаті ви їсте більше, ніж вам дійсно потрібно. Це призведе до необхідності проявляти навіть більше, щоб спалити надлишки. Само собою зрозуміло, що вам знадобиться необхідний рівень електроліту. Ви також потребують білку, а білок змушує вас потрібен кальцій, і т. д. і т. д. Для того, щоб ваше тіло, щоб правильно обробити одну поживну речовину, зазвичай потрібен відповідний рівень двох інших.

Натрію, калію, кальцію і магнію, поряд з бікарбонатом (який ваш організм будує з води, яку ви п'єте і повітря, яким ви дихаєте) є важливими електролітами. В той час як ви, ймовірно, збирається отримати багато натрію від нездорової їжі (мабуть, достатньо, щоб викликати проблеми утримання води), ви навряд чи отримаєте багато калію і магнію, і ви, ймовірно, не слід пити багато води.

Таким чином, оскільки збереження нездорової дієти нездорової їжі не завадить Вам приймати вітаміни і поживні речовини, які необхідні для відновлення пошкодженої тканини, і надмірні навантаження є чинником, який веде до збільшення травматизму, ви, ймовірно, витратити більше часу на відновлення від сильної болі в м'язах або серйозних травм, чим ви збираєтеся витратити здійсненні, і, таким чином, ви не будете спалювати надлишки шкідливих для здоров'я цукру у вашій дієті нездорової їжі.

В кінці кінців, ви будете мати справу з господарем короткострокових і довгострокових проблем зі здоров'ям, поїдаючи нездорову і думаєте, що ви можете працювати його.

+964
SubXero14 29 лип. 2015 р., 04:45:20

ОК, я знаю, що в 45 фунт відбійні плити важить як 45 фунтів залізна пластина. Мій досвід, однак, полягає в тому, що бампери, здається, йти легше. Правда чи міф?

Якщо правда, цікаво, якщо люди вивчили або експлуатують цю ідею.

+940
Jiri B 28 серп. 2018 р., 08:49:04

Я не думаю, що є досить стрес, зробленими групами вуду для фасціальні ножиці, отклеивай спайки або, тим більше, рубцевої тканини, або іншого роду зміни в тканинах.

Вони просто не впливають на тканинах так багато.

Я думаю, що головна причина люди (і я) відчувають себе суглоби, тканини краще нейрогенні причини.

Ви змінити пропріоцептивної вхід і автономну нервову систему, "не те" з цієї цільової області. Ви просто запросити його і показати "Гей, що тут відбувається", і ваша нервова система панікує і намагається робити те, що вважає кращим для цього регіону.

Існує також механізм gaiting біль. Простими словами, якщо ви відчуваєте біль в якомусь регіоні і ви зробити деякі сенсорні дані досить сильні в цьому регіоні, то другого входу збирається "захопити" канал, по якому сенсорна інформація надходить у ваш мозок, маючи на руках оригінал больовий сигнал пригнічується.

З допомогою цих двох механізмів, ви часто будете легко час усунення відчуття болю в коліні, ліктях, зап'ястях, щиколотках і т. д.

Ось кілька основних кроків, як це зробити за прикладом болі в коліні.

Звичайно, ви часто вилікувати причину болю.

І, останнє, але не менш, змиваючи кров, а потім, звичайно, може мати певний позитивний ефект.

Ці дослідження можуть мати певну цінність.

+898
Duck 27 бер. 2012 р., 10:25:26

Так, ви можете з'їсти калорій, щоб замінити калорії, які ви спалили на тренуванні і ще схуднути.

Якщо ви знаходитесь на дієтхарчування калорії обмеженому, найголовніше протягом дня-це чисті калорії , які ви їсте протягом дня, яке може бути визначено як калорій ви споживаєте в порівнянні з калорій ви спалюєте. (Це наївний підхід, але це працює для більшості людей , якщо вони можуть дотримуватися його). Коли ви втрачаєте вагу, ви хочете, щоб число буде негативним. Заснований на вашу поточну ціль калорій, ви, ймовірно, вже на негативній стороні цього рівняння тільки з допомогою базального метаболізму калькулятор , який має припущення на основі вашого рівня активності.

Будь-які калорії понад того, що ви, як правило, для вітальні додаються в калорій ви спалюєте , так що ви можете тримати обсяг калорій той же, вживаючи зайві в ті часи. Як сказав Лорен, ви можете також мати інші переваги, такі, як "після опіку" ефект, але зазвичай я не вважаю тих, чи припустимо обладнання / калькулятори, які я використовую для підрахунку калорій спалювати їх включення.

Також можливо занадто багато вправ і введіть голодному стані, але це зазвичай відбувається лише протягом багатьох днів дуже низький обсяг споживання калорій, менше 1000 калорій немає.

+875
dyasta 30 груд. 2013 р., 08:09:35

Я знаю, що деякі люди можуть заперечити: "я насправді люблю поїсти несолоний тунець з брокколі", але сумна правда полягає в тому, що більшість людей не. Якщо б мені довелося обирати між чізбургер з картоплею фрі і несолоної курячої грудки з морквою, я б, звичайно, піти за бургером. Я впевнений, що більшість людей будуть робити те ж саме, принаймні статистика так сказати.

Моє питання: чому наш мозок віддає перевагу нездоровий, жир, їжу, а не здорову їжу, наприклад тушковані овочі і якесь м'ясо? Є деякі еволюційні факти, які змушують нас надавати цей вид їжі?

+855
Dival Banerjee 7 січ. 2010 р., 09:08:03

http://barefootrunningshoes.org/ має досить велику базу даних.

Моя пропозиція з-за неправильної довжина ніг питання буде Віво , так як він володіє широким носком.

+823
lokijuhz 25 лист. 2016 р., 03:24:21

Я дуже рекомендую Марка Сиссона початковий план фітнес. Він зосереджений навколо 5 ефірне тіло рухів, і призначений для початківців і просунутих людей. Він не вимагає дорогого устаткування і є надзвичайно ефективним. Я вже за цим планом і любити його.

Марки також забезпечує багатство здоров'я та фітнес інформацію, а також активне співтовариство marksdailyapple.com. Але найголовніше, в тому, що стосується домашніх занять, він дає щотижня тренування в тиждень , який призначений, щоб зберегти ваш фітнес-рутину від мирської суєти і тримати його цікавим і свіжим.

+714
skywest 19 лип. 2011 р., 07:53:59

Somatotyping по суті стереотипів (призначення "емпіричного узагальнення" для фізичної особи), це є допустимим / прийнятним-це інша справа, але і прочитати: всі стереотипи вірні, Крім... я: які стереотипи?

У будь-якому випадку Somatotyping викладається в англійських школах і університетах, а дійсним засобом, щоб оцінити індивідуальну придатність / потенціал стати елітним виконавцем у певних видах спорту, наприклад. баскетбол, гімнастика, біг, Веслування, борець.... Навіть Бі-бі-сі охоплює техніку.

Це, як правило, упаковано / навчання за прикладної анатомії або Kinanthropometry банери, і спирається на ряд досліджень, які показали кореляцію між певними фізичними характеристиками і досягнення на елітний рівень у певних видах спорту наприклад

Є також документи, які показують методики не поширюється на відбір спортсменів в багатопрофільному подій, або де випадкові та / або змінні середовища відіграють істотну роль, наприклад.

В останні кілька десятиліть хіт-Картер і Ремпель у formularised категоризація процес, і цей метод був використаний ряд антропометричних досліджень, наприклад.

 • Дослідження на дорослих статури з Хіт-Картер антропометричні соматотипу в Хан Сіань, Китай.
 • Характеристики соматотипу пацієнток з цукровим діабетом 2 типу.
 • Характеристики соматотипу у чоловіків із цукровим діабетом 2 типу.

Там були численні дослідження, які показують нейробіологічні ефект / користь фізичних вправ, цитую Вікіпедію:

Люди, які регулярно беруть участь у аеробного тренування ще більше бали нейропсихологічних функцій і тести продуктивності. Приклади аеробних вправ, які виробляють ці зміни є біг, біг підтюпцем, швидка ходьба, плавання, велосипедний спорт. Інтенсивності і тривалості тренування позитивно корелюють з виходом нейротрофических факторів і величина майже всі види фізичних вправ-індукованих поведінкових і нейронна пластичність; отже, більш виражені покращення в показники нейропсихологічних показників витривалості спортсмени порівняно з рекреаційних спортсменів чи сидячий ліц. Аеробні вправи-це також потужний довгостроковий антидепресант і короткочасну ейфорію; отже, відповідно вправи також було показано, щоб виробити загальні поліпшення настрою і самоповаги у всіх людей.

що, здавалося б, випадково / частково підтримати Шелдон оригінальний твір.

Для трохи фону і список з десятка документів, які підтримують техніку, спортивного відбору див. В адррес brianmac сайті.

+701
FireDragon 28 лют. 2016 р., 03:47:50

Аеробні вправи вимірюється в серці процентну ставку (Макс) і часу. Наприклад, у нас люблять говорити такі речі, як "я проходив X% год протягом y хвилин, то Z% за з хвилини" і т. д. Якщо один із них високий, інший, як правило, низька. Ми не можемо зробити високо-високо, не падаючи в непритомність.

Якщо ви не відчуваєте себе дуже втомленим, це нормально. У цьому випадку, робить це протягом більш тривалого часу, в кінцевому підсумку вам бажаного результату. Якщо є якісь пагорби на всі ваші прогулянки, це величезний бонус.

І крім того, я великий прихильник для прогулянок в цілому. Існує багато можна сказати для тренування, де ви тримайте спину прямою, підборіддя вгору, і, як правило, гарну поставу протягом тривалого періоду часу.

Ходьба по годині в день-це дивовижне додаток до силового тренування.

Що стосується плавання; якщо ви можете робити це регулярно, піти на це. Це один із цих диво-вправ, де ви не можете дійсно зробити це неправильно. У будь-якому випадку, це буде аеробні вправи з опором.

Але просто нанести точки будинку; ти молодець! Ходьба є, власне, вельми гідне доповнення до силового тренування.

+700
Muhtaram Mohmand 13 серп. 2011 р., 13:56:23

Так, так і так.

Якщо немає ускладнень вагітності, більшу частину часу люди повинні бути добре для продовження нормального рівня активності до самого кінця вагітності. Наприклад, мій інструктор по бойовим мистецтвам продовжував викладати і дуже енергійний станцюємо аеробіки буквально до дня народження. (Вона закінчила клас і почала трудову 1/2 годину пізніше).

Однак, я б їй працювати з її акушером-гінекологом на безпечні рівні здійснення та рекомендовані заходи. УЗД та іспитів, як дитина розвивається або інші умови, які можуть виникнути ускладнювати. У загальному сенсі, вона повинна бути досить активною, але враховує ніяких ускладнень або інших факторів у період вагітності. Стимулювати її діяльність, але і заохочувати звернення за консультацією до гінеколога, як до того, що безпечний для неї.

+676
Kandi 29 жовт. 2010 р., 17:17:30

Після багато часу без тренувань, ваші "інші" м'язи повернулися в колишнє стан, як раніше.

Тим часом руки як і раніше мають приблизно однакову потужність, тому що:

 1. ви зможете використовувати їх в будь-яких інших дій ви робите в повсякденному житті.
 2. Руки, ікри і прес, що називається, "м'язи", при цьому м'язи, як правило, швидко відновити сили після тренування і деякі люди використовують, щоб вразити їх 2 дні в тиждень без будь-яких ознак перетренованості і з відмінними результатами.

Висновок : вам слід почати тренування спини, грудей і плечей знову, як ви ніколи не робили цього раніше, почніть з середини вагами і зосередитися в основному на тренування і техніку ви використовуєте для підняття важких предметів.

Хороша форма краще, ніж важкі ваги.

Мати хороший день, Сподіваюся, вам сподобається вашій тренування

+654
FAheem Akhtar 25 вер. 2011 р., 17:10:31

[Попередження: не зовсім відповідь на питання, але тим не менш альтернатива...]

Я, наприклад, дав мій офіс стілець!

Вірніше... Я замінив його здійснення м'яч.

exercize ball from wikipedia

Я сиджу на м'ячі близько половини дня і стояти до кінця дня. Перевагою м'яч як стілець у порівнянні зі звичайним офісним стільцем, в основному, що ви повинні використовувати все більш дрібні м'язи спини, щоб утримати рівновагу... що дуже добре для вашої спини і в моєму випадку допомогти усунути болі, які я відчувала в моїй попереку... я навіть довести м'яч ледь не у всіх зустрічах у нас - ну, крім тих, з клієнтами та топ-менеджментом :-)

Редагувати: ще одна гарна річ про фітболу полягає в тому, що ви можете використовувати його як... здійснення м'яч. Час від часу, коли у мене болить спина, чи можу я стояти або сидіти на м'ячі, я використовую м'яч, щоб зігнути спину "задом наперед". Я просто ляжте спиною на м'яч і руки і відчувати себе в землі протягом 4-5 хвилин... потім я, як правило, більше...

Як за оригінальний питання... я не хочу стояти весь день або сидіти весь день. В 50-50 суміш ідеально підходить для мене.

+619
Achus 19 бер. 2014 р., 16:35:12

ДФУ зазвичай 55% фруктози і 42% глюкози, тоді як сахароза становить 50% глюкози і 50% фруктози молекули - це чому ДФУ трохи солодший.

Глюкоза може бути використана в якості енергії в кожній клітині організму, в той час як фруктоза, наприклад, етанол, повинні бути метаболізується в печінці. Фруктоза в природі зустрічається досить рідко (у невеликих кількостях в овочах, упакованих в багато клітковини), тому не дивно, що печінка не готова обробляти великі кількості фруктози в нашої нинішньої західної дієти.

Хоча ДФУ не є саме по собі гірше, ніж цукор, його низька вартість (з дотаційних кукурудзи, а не високі податки цукрової тростини) робить його дуже привабливим для виробників продуктів харчування, щоб покласти ДФУ на все - соди, молока, соусів, хліба, ви називаєте його.

Так, замість проковтування кількох грамів фруктози, багато людей на західній дієті зараз ковтати кілька унцій, і що, в залежності від того, хто ви запитаєте, це погано, дуже погано, і єдиною головною причиною епідемії ожиріння.

Інші підсолоджувачі не цукор; якщо вони шкідливі, вони шкідливі в абсолютно різні, незрівнянні способами.

Для отримання більш докладної інформації про метаболізмі цукру, див.: Цукор: гірка правда

+591
Gracee Sebastian 6 лип. 2017 р., 06:09:50

Інсулін змушує жирові клітини для зберігання вільно плаваючого жиру з крові. Якщо у вас є ендокринні розлади, ви станете більш чутливими до інсуліну, тим менше жиру піде.

Збираюся з 25% жиру до 20% - це досить просто. З 10% до 5% - це набагато складніше.

Ваше тіло намагається зберігати кожен останній пальчик енергії на більш низьких рівнях БФ.

Ви можете бюст через жирові відкладення стіни, але вони будуть поступово вимагають все тугіше і тугіше дисципліну. Вік і рівень гормонів також є важливими.

+586
Dimitrios Zacharatos 27 лют. 2017 р., 11:54:24

Використовуючи ще й інші м'язи змусить вас спалювати більше калорій і збільшити ваш надлишок після вправ кисню (КПОС). Безумовно, Я раджу вам працювати все ваше тіло, а не просто працює. Я працюю мою верхню частину тіла через день і ноги і бігати в дні між.

+514
Smile 2 січ. 2017 р., 18:36:07

Це звучить захоплююче. Якщо б я тренувався, я б отримував різні дрібні стежки, що проходить в довжині і складності. Повторно виробляючи навколишнє середовище ви будете запускати можете підготувати ваше мислення і всі м'язи, необхідні для завершення вашої мети. На свій маленький слід ви могли б зробити це цікавим, додавши в дрібну детальку, як тут 15 віджиматися, стрибати там, найцікавіше ви могли б.....

Приходу в тренажерний зал може сприяти рутини. Класи, такі як ланцюга або спінінг, і таке обладнання, як бігова доріжка або еліптичний тренажер допоможе, але за межами реальній обстановці перемагає. Іншою стороною цього є можливість зустрічі інших людей, які мають ті ж цілі, що могло призвести до командного навчання.

Удачі і отримуйте задоволення :)

+462
zarathustra 11 лист. 2010 р., 03:59:51

Я бачив фітнес-програм, які націлені шість днів тренувань у тиждень, а наступні три або чотири тижні ще цілий тиждень для відновлення. Термін "відновлення" вводить в оману, тому що ви досі тренування шість днів в тиждень, але це тільки на меншу вагу. Мені цікаво, чому або якщо на цьому тижні не потрібно.

+433
user68362 28 черв. 2014 р., 05:01:34

Для мене це звучить як у вас є харчова непереносимість або алергія, що робить вас роздутим, і взагалі засмутити ваш шлунок.

За кілька тижнів (якщо це можливо, я рекомендую 28 днів) спробуйте виключити всі пшениця, клейковина і молочні продукти зі свого раціону і подивитися, якщо здуття живота, і зменшити в пастці вітру.

Пшениця, клейковина і молочні продукти є найбільш поширеним харчової непереносимості (за винятком горіхів і морепродуктів, але і люди взагалі знають, якщо вони мають ті ж реакції можуть бути дуже важкими).

Якщо це один з них, то ви повинні побачити зниження здуття живота з тиждень або два.

Причина: мовляв, щоб дотримуватися його протягом кількох тижнів, він повинен дозволити своїй інтуїції, щоб відшкодувати будь-які збитки, який стався через непереносимості / алергії.

Після 28 днів, спробуйте додати трохи (примітка: Я маю на увазі маленький) трохи з кожної групи продуктів, по одному за раз, і подивитися, якщо ви знову почали роздуватися. Якщо ви це зробите, то ви знаєте, що проблема є, і просто уникають цю конкретну річ в майбутньому.

Кілька років тому я пройшла через те ж саме, хоча я зробив також кілька інших, більш "цікаві" запитання. Я елімінаційна дієта протягом 28 днів, коли я їла тільки зелені овочі, м'ясо і рибу, і втратили 4 дюймів від моєї талії без яких-небудь помітних змін в силу чи інших пропорціях (виявилося, що у мене дуже погана пшениця / клейковини нетерпимості).

Інші речі, які ви можете спробувати є:

 • Ферментованих продуктів харчування (кімчі, квашена капуста і т. д.)
 • Беручи пробіотичні
 • Добавки з L-глютамін (порошок бажано)
 • Збільшення вашого зеленого паркану Вег
+419
ttulinsky 29 бер. 2015 р., 00:24:31

У мене слабка ліва рука порівняно з правою рукою, як я можу впоратися з цією проблемою при підйомі гантелі і жими. Часто це стає дійсно погано, і мою ліву руку просто віддає. Як я можу зміцнити мою ліву руку більше.

Я не хочу кинути дзвони між сетами. А я хочу зробити це правильно і в правильній формі.

Будь ласка, порадьте.

+353
gabeio 24 вер. 2012 р., 01:31:36

Звернутися до лікаря і придумати хороший план. Хоча є непогані поради, перераховані досі тут, там теж багато дуже бідних інформацію, яка могла б нічого не робити, бути контрпродуктивним, відверта або нашкодити вам. Не знаючи вашої конкретної ситуації, раджу вам з точки зору дієти і фізичних вправ було б жахливою ідеєю.

Загальні правила, хоча:

Знайти дієти і фізичних вправ ви можете дотримуватися. Звичайно, ви могли б зробити якийсь убер-дієта і вправи протягом дня, тижня, місяця і отримати хороші результати (можливо), але це не триватиме довго, і ви втратите ваш виграш.

Фокус на шляху до вашої мети. Не сумуйте, якщо шкала не рухається так швидко, як тобі хотілося ... ти намагаєшся зробити життя зміниться: просто зробити кожен день краще попереднього і

Не надто вниз на себе за невдачі. Ви збираєтеся ковзання. Ви будете мати погані дні. З'ясувати, що пішло не так, і що було для вас проблемою, і спробувати нову стратегію боротьби з ним в наступний раз. ("Я здалася, коли мій колега приніс торт до дня народження; в наступний раз, я поділюся з кимось / добровільно принести корисні закуски / запланувати зустріч для себе під час вечірки")

Удачі!

Джерело: колишній товстун обернувся персональний тренер

+323
cheetooh 26 трав. 2016 р., 19:03:24

Знайти і вивчити на клітинному термогенез.

Це може бути одне правдоподібне пояснення, чому ви можете себе речі більше калорій, не набираючи вагу. Ідея про те, що калорій повинно дорівнювати кількості калорій, це не зовсім вірно (в тому сенсі, що ви повинні фізично здійснювати своє тіло для того, щоб "споживають" калорії), коли ви фактором в клітинній термогенез. Вашого тіла або клітин має здатність спалювати зайві калорії самі по собі.

+296
SpeedyG 24 трав. 2015 р., 03:08:30

Адам Нутталл доданий коментар на це питання посиланнями на мій відповідь на інше питання і я просто оновив відповідь, заснований на недавній досвід так думав, я б опублікувати тут відповідь, що включили мої оновлення.

У минулому я вже пропонував розпорошувати низько-аромат дезінфікуючий спрей, як вигнати в вашу взуття після кожного запуску і додавання невеликої кількості відбілювача при пранні-магазин для зменшення неприємного запаху, але тепер я хотів би додати ще одну пропозицію.

Я побіг в VFFs для років і я хотів їх зняти під час кожного запуску і запустити від 1 до 3 миль босоніж, щоб попрацювати над своєю фігурою, то ставити їх на місце і закінчити пробіжку. Кілька місяців тому я купив кілька пар шкарпеток Injinji і почав носити мій Vibrams з шкарпетками, як і будь-яке інше взуття. Я вирішив відмовитися босоніж, так що мені не доведеться знімати взуття і шкарпетки і поклав їх назад у середині пробіжки. Я працював виключно в VFFs протягом двох років, так що я дійсно не повинні працювати над своєю фігурою більше. З тих пір моя Vibrams не було ніяких неприємних запахів понад те, що я б очікувати від будь-якої іншої взуття, тому я пропоную купувати деякі шкарпетки ніг, щоб піти з вашими пальцями ноги.

+274
chelpandems 17 груд. 2019 р., 08:30:07

Я Джефферсоны, не мріяли б робити регулярні тяга як у мене менше проблем болю в спині. Я думаю, що ноги і стегна привів у дію Джефферсоны, як я вам нижче підібрати штангою.

+258
jefferyb123 2 черв. 2015 р., 20:16:20

За останні шість місяців я втратив біля 34/35кг. Хоча я сам скептично багато людей говорили мені, що я сильно схудла і вони можуть побачити його. Моєю метою було дістатися до 75кг і переглянути свої варіанти там. Проте я зараз думаю, починати вправи, щоб тонізувати живіт області за станом на початок наступного місяця (коли я зазвичай додати нове вправу до мого режиму) і шукаю поради про те, як я можу йти про робити це.

Я перерахую мій нинішній режим тренування у разі, якщо вона може допомогти на всіх/на спільну думку про те, що люди думають про нього.

 • Ходити близько 5 км в день (може змінюватися)
 • Біг 300 метрів три дні в тиждень (варіюється пір, як я бігаю трохи більше)
 • Працює 700/800 метрів двох днів в тиждень (також варіюється, зробив три до цієї тижні)
 • Гирі гойдалки (6 днів на тиждень, 3 підходи, 10 повторень, 16кг) (зробив це в спробі поліпшити мою спину, я потрапив в аварію і отримав досить переплуталися два роки тому і було джерело багато болю, тому я хочу попрацювати над нею і виправити, заглянув у неї, коли я почав навіть бігати вранці я робила, в результаті чого спина болить, стало краще якраз прогресувала, хоча)
 • Скручиваемости ноги (6 днів, 3 сети, 10 повторень, 40кг) (почала робити в цьому місяці. Я вирішив спробувати, щоб побачити, якщо я можу тонізувати мої ноги трохи вгору і зробити їх сильніше. Спочатку, коли я почав це режим тренування на початку нового року, і я був трохи біг і мої ноги і щиколотки були в агонії. Хоча це значно покращився в найближчі місяці, оскільки я думав, що додавання скручиваемости ноги може бути корисно, як я маю намір підвищити свій біг відстані по часу)
 • Безперервний біг (по суботах) (зробив в 1 км субота, було б 2 або так невеликими перервами, дивлячись на моє відстань, слабкий, наскільки я знаю. Я прагнув зробити 2-х кілометрів, коли я почав, але, на жаль, я поступився занадто легко. Я побудую до 2 кілометрів і переглянути, коли я приїду)

Я роблю день відпочинку в п'ятницю, тому я шість днів у тиждень нормально. Якщо я дуже зайнята або погоду дуже погано, я іноді не зробити повну шестиденному тижні.

Це теж, напевно, важливо додати, що я на дієті і досі. Деколи можна також швидше за все, сказати, що моя дієта була дуже агресивною.

Поточна дієти:

Сніданок: один yohurt, близько 90 калорій і низьким вмістом жиру, ароматизатори і точне калорій розрізнятися

Обід: салат, сендвіч, іноді там же курка в ньому може бути один раз в тиждень

Вечеря: салат разом з основним блюдом, що містить якесь м'ясо (в залежності, використовувати, щоб просто бути салат зазвичай, поки я не почав мою ногу кучері)

Напої: Вода, дві чашки кави в день (повністю вирізаний цукру в мій кави), зелений чай з обідом і півсклянки молока після тренування (ніякого алкоголю тепер якщо я з друзями)

(Якщо я з друзями раціоні може коливатися, граф кави може також, якщо це протягом дня. Ніколи більше не бачу їх, так що це навряд чи актуально, на жаль)

Додаткові інформація:

 • 6 футів
 • Почав в 117kg
 • Близько 83кг зараз, тільки увійшов у нормальний вага ІМТ діапазон
 • Набрала багато ваги в 20 місяців, але не всі

Будь-які поради чи зауваження з вдячністю оцінили. Якщо вам потрібна додаткова консультація, будь ласка, дайте мені знати.

+250
flmyngo 25 груд. 2012 р., 15:58:41

Я почав зал минулого місяця. Я ходжу в тренажерний зал 5 днів в тиждень.Я щасливий з моєї тренування на 4 дні з цих (я можу не більше 6 вправ в свій розклад ), але на жаль в день ніг я не можу закінчити більше ніж дві вправи. Будь ласка, допоможіть мені тут.

Нижче представлено розклад вправ на день для ніг:

 • Регулярні присідання 4х12-15
 • Хоук присідання 3х10-12
 • Жим ногами 4х12-15
 • Розгинання ніг 4х12-15
 • Нога відведення & викрадення 4х15-20
 • ікри стоячи прес 3х20-30
 • Сидячи теляти прес 3х10-12
+84
Zach Newell 30 груд. 2012 р., 09:13:17

Я продовжував спостерігати за нею. Якщо я сплю 6-7 годин, я буду відчувати сонливість протягом всього дня. Я намагалася спати 11 годин за зміну, потім я прокинувся о 9 ранку. Я все ще відчуваю сонливість. Я не можу працювати на моїх домашніх завдань та дипломної роботи за цією сонливості завзятість.. може щось не так з моїм здоров'ям. Що це може бути?

+39
hoechenberger 6 груд. 2013 р., 11:59:35

Гумові стрічки або підвіски на шию, які можна прикріпити легку пластину.

+37
ArchLinuxNewbieUser 11 бер. 2015 р., 22:46:33

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil