Синдром прив'язки стегна і біг

Я в тиждень 7 програми couch25k. Якийсь час (роки) мені здається клацати кульшового синдром. Мої стегна-це нормально 90% часу, але завжди точні рухи я можу зробити, щоб зробити його поп досить голосно. Це нормально зі мною, але після бігу, болить трохи, і це може бути незручно сидіти і ходити.

Є все, що я можу зробити, щоб зробити його краще інших, ніж інші? Робити розтяжки, охолодити його з льодом або щось ще?

+280
Yuval Peled 21 жовт. 2015 р., 05:53:13
29 відповідей

Якщо ви це зробите в один день вправи на одну частину вашого тіла, а ви тренуєтеся 6 годин ви побачите швидкі результати?

Наприклад: понеділок-ноги 3 години вранці і 3 перед сном на ніч. На наступний день тільки біцепс і плечі ту ж тактику, 3 вранці і ввечері 3.

Після тренування їжте їжу багато білка і калорій.

Буде тонким отримує хлопець?

+990
Raghu Hegde 03 февр. '09 в 4:24

Нам буде потрібно набагато більше інформації, такі як: вік, зріст, вага, жирові відкладення%, медичних проблем і дієти щоб по-справжньому оцінити ваші проблеми втрати енергії. На попереднє запитання Ви запитували про дієту, то я можу припустити, що у тебе зайва вага в якійсь мірі. Одна потенційна проблема - і це реально вгадати - можливо, ваш рівень тестостерону/зменшилися і ваші нещодавні збільшення вправи має побічний ефект збільшення рівнів Т, надаючи вам більше енергії. Погляньте на ці статті і повідомте, будь ласка, деякі відомості згадані (вік і т. д.) тому ми можемо допомогти:

+973
burhanuddin abbas 9 бер. 2010 р., 10:13:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це дійсно не повинно бути проблемою, їсть трохи більше, ніж 700 калорій, навіть з пригніченою апетиту. Ключем є належне планування і управління вашої дієти, щоб ви знали, що і коли з'їсти і переконатися, що харчування доступно там.

Ви згадуєте свій апетит краще рано вранці/ввечері, тому це звучить, як ви приймаєте ліки вранці і ефект триває весь день. У цьому випадку ви можете мати великий сніданок і вечеря. Хоча це дещо краще вживайте більше їжі протягом дня багато успішних дієт Дієта воїна, сухопарые збільшення, якщо навколо тільки 1 або 2 великих прийомів їжі.

Якщо ваше ліки дробиться на окремі дози, ви можете час ваші страви, ви їсте прямо перед прийняти ваш наступний доза. Таким чином, ви можете мати 3 або 4 рази в день цілком достатньо. Якщо ваше ліки не розлучилися ви все ще можете зробити 2 страви і просто покладатися на легкі закуски/їжі.

На вибір продуктів харчування ви хочете, щоб залишитися з калорій щільна і апетитна їжа. Жири в цілому дуже калорій щільна, тому такі продукти, як горіхи, горіхове масло, вершки, яйця, вершкове масло, авокадо, сир, жирне м'ясо/рибу і т. д. зробити це дуже легко, щоб вразити ваших цілей калорій. Може приклад сніданок яйця + м'ясо (ковбаса/сьомги/стейки/бекон) та/або сиром, шматочком тост/фрукти та деякі овочі. Що легко може зробити до тисячі калорій сам по собі.

Вуглеводи також є хорошим вибором, тому що вони можуть підвищити апетит і, як правило, легко з'їсти. Такі речі, як бублики/тортильї взяти з собою багато калорій. Фрукти також є високим вмістом вуглеводів і відмінний перекус -апельсини/банани. Його краще дотримуватися цільного зерна, але більш оброблені вуглеводи, такі як цукор/борошно вищого гатунку буде легше з'їсти.

Рідкі калорії можуть бути використані в якості останнього засобу, якщо ви просто не отримаєте калорій за допомогою твердої їжі. Ви можете зробити заміну їжі, змішуючи молоко, протеїновий порошок, фрукти, арахісове масло, наприклад. Скромний струсити можете легко упакувати ~500+ калорій і буде дуже легко придушити. Якщо у вас є чутливий шлунок/непереносимістю лактози дивитися на чистий сироватковий ізолят/безлактозное молоко.

Найголовніше-з'ясувати, скільки калорій ви повинні є, щоб досягти своєї мети -схоже, ви хочете втрачати жир, тому, ймовірно, близько 1500 калорій, при сидячій. Потім з'ясувати, скільки разів ви реально зможете з'їсти і розділити свою калорійність харчування за ці страви. Спробуйте зробити страви як можна більш збалансованими і натуральні здорові/цілісні продукти, не оброблені продукти, овочі, збалансоване макро спліт. І вам буде добре.

Одна остання річ, щоб розглянути, що якщо ви тільки почали на новий препарат, його можливо ваш апетит покращиться найближчим часом по мірі розвитку толерантності і побічних ефектів зменшуються.

+968
kirbycope 2 груд. 2017 р., 15:04:39

Логічно вважати, що якщо я їм продукти з консервантами, в результаті чого жири в тому, що їжа може також зберігати в моєму жирові клітини з консервантами і тим самим зробити його більш важким, щоб позбавити своє тіло від цих тучних клітинах?

+908
Promise150 28 серп. 2011 р., 19:46:48

Я знайшов відмінні результати у витривалості, як такої, з ти ходів, але як я бачив там великі успіхи, моя швидкість залишалася відносно сталою.

Що краще зосередитися на тому, щоб включити літаки з TI?

+875
AleRuete 31 жовт. 2018 р., 08:59:59

Багато людей будуть стверджують, що важких часткових повторень з використанням навантаження над 1 ПМ вигідно для побудови сили, але я не думаю, що це так. Претензія полягає в тому, що, оскільки використовується більший вагу він буде набирати все більше сили, але він може працювати з великими вагами з-за механічного переваги, це не означає, що його м'язи виробляти більше сили, то вони виробляють таку ж кількість сил, як зазвичай представниками тієї ж тривалості, так чи є вигода для них?

+720
Asif Talpur 27 січ. 2017 р., 00:50:52

Аналіз витрат-вигод: якщо thumbless є більш комфортним, ви могли б підняти кілька фунтів.

Якщо штанга вислизає з захвату, що, якщо спостерігачі вже була ручка на планці (тобто, це був вже не справжній ліфт (Гугл "лавка Клемсон 640." Ідеальний приклад без ліфта.)), її раздавлю твоє обличчя/шия/ребра, перш ніж вони навіть мають шанс реагувати. Більшість важких жиму травми я коли-небудь "бачили" (YouTube і т. д., Так що загальне воїна ось клавіатура...) були надзвичайно раптове бар-краплі. Невдалий підйом займає секунду або дві, і навіть ліфтер може прикласти деякі сповільнюючи сили на турніку, і у кожного є час, щоб зреагувати. Послизнувся бар? Не шанс.

Оберніть пальці, якщо тільки ти спонсором пауерліфтер і його буквально ваша робота, щоб підняти останню унцію. Всі інші, хто повинен робити себе краще в тренажерному залі, не отримати травму роблячи вигляд, що вони профі пауерліфтер на зустріч... оберніть пальці.

+691
vova63 31 бер. 2019 р., 01:03:57

Я чоловік, 48, 6'2" і 230 фунтів. Я тренування 4-5 днів в тиждень, виконуючи різні види спорту (біг, крос-тренінг, петлі TRX, катання на лижах, підняття важких предметів і т. д.). Я оцінював в минулому році і моє здоров'я серцево-судинної системи знаходиться у верхньому квартиле для мого віку.

Протягом багатьох років я їв здорову їжу в середньому 2000 калорій в день. За даними метаболічних калькуляторів, оцініть, мій середній щоденний запис повинна бути близько 3400 калорій в день. Тому у мене теоретично був дефіцит на 1400 калорій в день протягом дуже довгого часу, але моя вага залишається незмінним протягом багатьох років. Це означає дуже низький базальний рівень метаболізму.

Моя дружина набагато менше за мене і їсть більше. Вона каже, що я в режим голодування і моє тіло не мій жир. Це здається неправдоподібним, так як я рідко голодні. В основному я їм, поки я сповнений. Регулярне харчування, дуже мало сміття. Вона вважає, що мені треба їсти більше, щоб розігнати своє тіло і схуднути, але я відчуваю, що якщо я роблю, що відбувається зворотне. Плюс я б об'їстися і відчувати себе некомфортно.

Я вважаю, що проблема може бути пов'язано з дуже низькою ЧСС. Мій пульс 42 уд / хв і була на такому низькому рівні протягом як мінімум останніх 25 років. Вень я працюю, я можу отримати його до 160, але мені швидко відновитися. Два фактори, які здаються найбільш здатних вплинути на БМР є частота серцевих скорочень і м'язової маси.

Хто є правильним?

+680
user217736 3 квіт. 2012 р., 05:36:32

Використовувати загальний щоденний калькулятор витрати енергії, щоб оцінити, скільки енергії ви растрачиваете тренування та інші заходи. Наприклад, це один надану ExRx, який класифікує силові тренування (включаючи відпочинок між підходами) як "помірні" фізичні вправи, поряд з іншими видами діяльності, включаючи велоспорт і теніс. Фактична енергії, необхідної під час тренування вага буде залежати від вашої м'язової маси тіла і тривалості тренування.

Це дасть вам відправну оцінку, від якої ви можете визначити, скільки калорій ви повинні їсти в день. Потім просто Регулярно зважуйтеся, і щотижня брати середній вагу за цей тиждень, щоб отримати більш стабільне значення ваги. Якщо вага збільшується або зменшується за бажанням, то ваш прийом їжі є доцільним. Якщо ні, то ваша оцінка витрат енергії, ймовірно, був неточним, і ви можете виправити, що, регулюючи свій раціон харчування - збільшивши його, якщо ви втратите занадто багато ваги, або зменшуючи його, якщо ви отримуєте занадто багато ваги.

Не намагайтеся підрахувати, скільки енергії ви горите в тренажерному залі, в механічну роботу, необхідну для підняття важких предметів. Що буде без толку неточні, як людське тіло настільки неефективний у перетворенні їжі енергію в механічну роботу.

+651
Emrikol 21 січ. 2018 р., 03:23:52

Нещодавно я записалася в тренажерний зал, і я вже зробив два тренування. Тренер в спортзалі сказав мені, які вправи потрібно робити, і я просто виконувала їх. Я сумніваюся, що він буде разом з подарунком для моєї третьої тренування, і я хочу з'ясувати, що мені слід робити з максимальною користю.

Тренер відзначив, що працювати 3 рази в тиждень (це мій план), я повинен зосередитися на окремих частинах верхньої частини тіла, двоє з тих днів, і нижня частина тіла, на третій день завжди закінчую тренування з кардіо. Це робить на 3 окремі тренування, хоча він поставляється тільки мені з двома.

Перший режим: до цих пір, я зробив у нижній частині тіла тренування, які включали жим ногами, розгинання ніг, згинання ніг, присідання куля, прямо станова нога, крок UPS, хрусти, і (дуже скорочено) стіни сидять. Я вважаю, що ці офіційні назви для вправ.

Другий день: тільки зараз, я зробив тренування верхньої частини тіла, включаючи груди, прес, лат тягнути вниз, клюють літати, похилій друку (принаймні, я спробував зробити це), і зворотним хватом ряд.

Які вправи потрібно включити в мій наступний тренування (третє планове), щоб покрити м'язових груп, не охоплених тренування верхньої частини тіла просто виконував? Припустимо, що у мене є доступ до добре обладнаний тренажерний зал з різними автоматами і мені не комфортно користуватися ще вільними вагами.

+640
user2103720 24 вер. 2016 р., 08:42:29

Середнього віку чоловік у його ранніх 40-х років. Його єдиною метою вправи, щоб зберегти здоров'я. Добре виглядати і мати привабливу фігуру-це не турбота. Надмірних тренувань може призвести до пошкодження частин тіла, особливо якщо чоловік уже не молодий. Як літній чоловік знає, коли він закінчиться-вправи до такої міри, що він носить його частин тіла? Ломить тіло?

+580
IneQuation 6 лип. 2010 р., 08:38:39

Коротка відповідь така: коли в сумніві, запитайте управління. Довгий відповідь включає в себе деякі загальні принципи:

 • Використовуйте свій шафка для зберігання одягу, і те, чого ти не хочеш в душ з вами. Замок свій шафку і візьміть ключ з собою (якщо це не кодовий замок).
 • Носити рушник навколо талії, що йдуть від шафки в душ. Поки ніхто, швидше за все, перевіряє вас, ви не хочете, щоб рекламувати небудь.
 • Повісити рушник на душовою дверима або на верхній частині насадки для душу, якщо немає гачки для рушників.

Наскільки стиль спільноти душ сходити, це дійсно залежить від вашого рівня комфорту. Більш ніж імовірно, в тренажерному залі більшість людей в душі, з тобою справді не хочу тебе бачити. Поки ви не дивлячись все навколо і зосередитися на тому, щоб очистити, ви не заподіє якого-небудь порушення етикету.

Що стосується одягу в душ йде, яка мета душовою у спортзалі? Якщо просто полоскати перед і після походу в басейн, використовувати купальний костюм. Якщо його зчистити поту від інтенсивного тренування, будучи в чому мати народила нормально.

Що стосується ризику для здоров'я, оцінити чистоту душа. Тренажерні зали, які регулярно дезінфікувати душ буде так само безпечно, як домашній душ. Однак, якщо ви бачите докази менш зоряної зміст, зберегти деякі в'єтнамками. Використовуйте мило і теплу воду. Все більше підпадає під проблеми безпеки.

Останнє, але не менш, якщо миюся будинку підходить вам найкраще робити це.

+571
meenu 12 січ. 2018 р., 06:56:46

Я ходжу в тренажерний зал 3 дні на тиждень у вівторок, четвер і субота (груди, плечі, біцепс/спина, трицепс/ноги). У цю п'ятницю, однак, я збираюся покинути місто до наступного вівторка. Краще перенести суботню тренування в п'ятницю, або збільшити кількість тренувань в четвер? Або, я повинен зробити якісь вправи під час подорожі? Які загальні поради для неминучого тренування прогулює?

+565
ahjmorton 22 бер. 2011 р., 20:20:25

В основному лягла спати опівночі і не заснути до майже 4, так у мене 3 години сну минулої ночі. Щоб зробити справи гірше, я вчора пропустила тренування (або 5х5), тому що М/б/ф краще вписуються в мій графік на цьому тижні, так що тепер я дійсно відчуваю, що я не повинен пропустити сьогодні.

Тому я просто хочу переконатися, що я не ставлю себе на ризик отримання травми, тому що я перевтомився?

+560
kennedy sorai 1 січ. 2010 р., 20:22:53

У мене є певні фітнес-цілі, які я хочу досягти, і я хотів прийняти думку деяких фітнес.Члени ГП, щоб переконатися, що я йду в правильному напрямку, і якщо ні, які кроки я повинен зробити, щоб виправити це.

Мета: зменшити жир до прийнятного відсотка від ваги тіла (в даний час 23.6% на 150 фунтів ваги тіла, прагнучи довести його до 10-15% в залежності від генетичного потенціалу), перш ніж приступати на м'язи-програма збільшення (як я читав, що його важко робити і в той же час!)

План: я почав після C25K програма для бігу, і закінчуючи його після 6 тижнів (перебуваю в 3 тижні зараз). Коли я "закінчу" цю програму, я маю намір запустити 5К 3 дні/тиждень, у вечірній час. Я також почав вести свій харчовий журнал" (з використанням втрачати його додаток), який також відстежує мою тренування калорій. Використовуючи цей сайт (дайте мені знати, якщо є краще/більш точним), я визначила, що мій ідеальний калорійності вимога має бути (для того, щоб схуднути @1 кг/тиждень), і я вірно дотримуватися цієї мети.

Питання: є досить багато з них, але із-за особливостей мого запиту, я не можу розділити їх на кілька окремих, не повторюючи багато вище інформація:

 • Не працює [email protected] дні в тиждень (не менше 6 тижнів, перш ніж я шукати якісь зміни) являють собою хороший план тренування для втрати жиру? Я читав кілька статей в інтернеті щодо частоти/тривалості бігу для втрати жиру, і я трохи втратив на такий суперечливої інформації, що я отримав звичайний пошук Гугл!
 • У разі, якщо відповідь на 1-ні, що я повинен замінити мій звичний? Більше кардіо (в той же день/проміжних днів), використовуючи різні вправи, або довше сплески працює? Я боюся пошкодити спину/коліна занадто багато працює, тому хотів бути впевнений.
 • Дієта - по цьому посиланню на сайт ФДА, моя дієта повинна бути обмежена (на основі 2000 кал щоденний Треб, які я хотів звернути до моєї калорійності бюджету) :

  • >= 300г вуглеводів (>25г волокон, в яку включено)
  • Загальний жир <= 65Г, з насичених жирів <= 20г
  • < Натрію= 2400 мг
  • Істотно, не кажучи вже про білках, так що там втрати!

  Цей вид дієти допоможе мені позбутися від жиру в той час як я біжу? Якщо ні, то які повинні бути межі, я повинен прагнути, щоб в кожній з категорій їжа (якщо це занадто багато, щоб запитати, що я повинен зосередитися на самих, щоб переконатися, що я не беру занадто багато/мало) ?

Мій профіль

 • Зріст : 5'10" (1,78 м)
 • Вага : 150 фунтів (68 кг) (%жиру = 23.6% з допомогою портативного пристрою БІА)
 • Стать : Чоловік
 • Вік : 27

ТЛ;ІН: ідеальне поєднання-дієти/біг, щоб схуднути?

+503
Backslash36 20 груд. 2016 р., 03:10:04

Коли я був дитиною, ми провели майже кожну хвилину грати в ігри і така зовні. У нас не було комп'ютерів або відеоігор споживати наш час. Сучасні діти мають багато сучасних засобів, які утримують їх всередині і статичні.

Скільки часу діти повинні бути активно грати (тренування) у день чи тиждень? В NFL (американської Національної футбольної ліги) і рекламну кампанію (гра-60), що спонукає годину в день грати. Хто-небудь знає, якщо є які-небудь дані в підтримку цієї або будь-якої іншої суми в день?

+462
John Bias 27 квіт. 2013 р., 10:02:28

Коротка Відповідь: Це Залежить

Що я планую мати здоровий щоденний раціон, зробити деякі біг і тренування з обтяженнями на мій власний. Я думаю в правильному напрямку або я занадто впертий, щоб приєднатися до тренажерний зал?

Залежить від тренувань і скільки працює ви будете робити.

Взагалі, біг зробить вас втратити масу. Ви будете ставати сильнішими, особливо якщо ви робите спринт, а біг не допоможе вам набрати вагу.

Визначення "Опір"

Навчання опору є широкий термін. Це може означати, силові тренажери, гантелі, штанги, вправи з власною вагою, гирями...

Я думаю, ви знайдете його важко й повільно будувати маси за допомогою вправ, як ізоляцію трицепсів відкати і завити машини ноги. Вправи з власною вагою (віджимання, гімнастика), все зроблено правильно, буде Вам щось сильніше, але не додають, що велика маса. (Частина їх привабливості полягає в тому, що оскільки опір, як правило, настільки незначні, потрібно робити багато повторень, перетворюючи більшість вправи в кардіо частини, частини витривалість, і тільки невелика частина силових тренувань). Робота гирьового допоможе вам сильніше і трохи більше. Але штанги ... ох, штанги--Вам буде великим і сильним швидко.

Ефективний Опір

Присідання і тяги велику вагу, поряд з достатнім харчуванням допоможе вам найбільш ефективно досягти вашої мети набрати вагу. Я набрала близько 12 кг в 4 місяці на початкову міцність важку програму.

+337
VegasDude 13 вер. 2015 р., 22:23:52

Для того, щоб використовувати ваші стегна, щоб отримати ваші ноги вгору, вони потребують деякої опозиції. Це означає, що всі м'язи аж до бару повинні бути активними і брати участь у деякому роді. Проста перевірка, якщо ви відчуваєте, що ваш тулуб, рівномірно бере участь, косі м'язи працювати так само старанно, як ваш центр, у вас є достатньо активації плеча. Якщо він відчуває, як ви піднімаючи ваші стегна тільки з центральної лінії і/або ви не можете контролювати положення хребта, на твоїх плечах занадто вільно або за контрактом. (Або, можливо, ваші стегна/сідниці занадто щільно, щоб навіть робити цю вправу в першу чергу)

Якщо ти тусуєшся" з ваших плечей хрустів у вухах, зубчаста та інші різні стабілізатори, які кріпляться до ваших лопатки всі простягнув і в слабких, номери-стабілізація позиції. Там немає опозиції, щоб дозволити вам задіяти весь ваш багажник і отримати всі ці косі м'язи працюють з стегон, і стабілізатори, ви повинні використовувати, щоб тримати спину прямою не в сильній позиції.

Якщо ви спробуєте почати з цієї позиції, ви можете в кінцевому підсумку прокатки плечі вперед і обертається усередині того, щоб отримати достатньо активації підйом стегна з прямим м'язом живота, а не закріплення плечей в активну позицію. Єдина перевага навантажувати ваші плечі у цій позі фізіотерапевт вам може бути симпатично.

Нейтральне положення лопатки прилягають до спини дозволяє всі ваші різні стабілізатори і робити свою роботу. Почніть з ваших плечей активно працювати для підтримки їх природної (якщо у вас є гарна постава для початку) позиції, а не дна. Оскільки всі з нас, хто не ріс гімнасток там досить слабкий, можливо, буде потрібно Кий, трохи відсторонившись, щоб протидіяти природною тенденцією йти слабину, особливо там у верхній частині руху.

Загальний сигнал для активації є "обернути латів в пахви" (тільки не плутайте активацію м'язів з фактичними обертання плечового суглоба.)

Джерело: довгий час у мене була серйозна проблема з завантаженням всіх сил в поверхневому осі в даному виді вправи і пропорційно дуже слабкі косі м'язи живота. Я доклав багато зусиль на навчання, щоб виправити це :)

+316
Karine Liuti 24 черв. 2010 р., 20:13:33

Стан: після двадцяти хвилин тренування, що складається з декількох лише (тиждень 1 день 3 перерахованих тут) мої м'язи рук відчував себе надзвичайно втомленим, але не болить.

Питання: Які можуть бути проблеми?

(Я підозрюю, що це може бути пов'язано з деяким харчова недостатність (нутритивная), а не прямий фізичного навантаження, так як я не проявляти своїх руках або верхньої частини тіла області під час тренування.)


Подальша інформація та питання: я зіткнулася з цією проблемою протягом деякого часу. Я використовував для запуску помірно протягом певного періоду деякий час тому, але здався, тому що мої м'язи стають дуже втомилися з невеликими навантаженнями. - Якщо це можливо, може досвідчений бігун надати деякі відгуки про те, що конкретно може бути причина(и)? І як правильно вирішити дану проблему?

+300
jakobi711 9 вер. 2019 р., 20:14:19

Я трохи (дуже?) анал тут, але це 10к не марафон і не чверть марафону.

У будь-якому випадку, тиждень-це дуже короткий час, щоб підготуватися!

Вам потрібно, щоб почати працювати на реальному дороги або стежки. Це тому, що бігові доріжки не працюють всі ті ж м'язи, як справжня дорога. Машину веде у бік штовхає вас на всі часи так що ви можете зіткнутися з поясом і є "дати" проти на дорозі, де земля не "видавати" на кожному кроці. Так само апарат підтримує постійним механічним ПАРЄ проти ходу дороги, де потрібно подумки підтримувати його.

Ви можете помітити це при першому запуску і відчувати себе труять, і трохи поболює в деяких частинах ніг. Отже, почати легко, тому що ви не можете бути в змозі вразити такими ж темпами, як на біговій доріжці, принаймні спочатку.

Переборщують так скоро може зробити вам боляче в цей день працювати.

Інша частина є те, що ви ніколи не запустите безперервний 10к. Це означає ето бути дуже різними. Ви не можете запустити 10к такими ж темпами, як 5к як ВИ будуть зношуватися дуже швидко. Наприклад, якщо у вас 5к за 30 хвилин, ви, ймовірно, не робити 10к в 1 годину. Не поспішай брати більше, напевно 1:15 до 1:30. Далі, як ви йдете через ви можете подумки переглянути свій стан і регулювати вашу швидкість. Краще в цей час на навчання, щоб заощадити трохи газу для пізніше.

Ще одна річ-психологія/дисципліна. Ці траси мають багато людей зазвичай, тому тримати свій темп і спрямованість дуже важливі. Не психував, намагаючись наздогнати когось працює швидше, ніж ви, так як вони можуть мати інший план на гру і кондиціонування. План і тримати прямий курс, щоб мінімізувати витрату енергії, намагаючись ухилитися людей і яких-небудь перешкод

+268
user2488578 17 січ. 2016 р., 15:35:37

Я пробував деякі і не зовсім ефективним в груди, сил на моїх руках.

Це краса пуш-ап, ми можемо тренувати різні м'язи від віджимань. Я знайшов це відео про тренування грудей: Віджимання для повного новачка цікаві.

Як я повинен зробити це, щоб зосередитися на грудях?

Я б запропонував широкі віджимання , щоб зосередитися на нашій грудей.

Wide Push ups

Я взяв цю фотографію з YAYOG книгу, сторінка 60.

Довідка: Ви Самі Собі Тренажерний Зал. Біблія вправ з власною вагою для чоловіків і жінок Марк Лорен.

+266
nur syazana 26 лют. 2012 р., 04:27:30

Якщо ви хочете працювати, для початку-це диван для 5K (c25k) програми. Все, що вам потрібно, це гарна пара кросівок, трохи води, і 30-40 хвилин вільного часу три рази в тиждень.

Я провів пару c25k груп, де я бачив людей, хто ледве міг ходити 20 хвилин в швидкому темпі і біг на 3,1 км по прямій через кілька тижнів. Ці люди не збиралися порушувати будь-які світові рекорди, але вони були зі спалювання калорій і бачити світ.

В залежності від того, як з форми ви, можливо, доведеться повторити тижня в розкладі. Це не має великого значення, якщо ви робите. Краще взяти його повільно і нарощувати, ніж поспішати і не/отримати травму. Ви також повинні розуміти, що ви не збираєтеся бути швидким. Ви, ймовірно, буде йти на 12-14 км/хв темп при запуску. Це повільно, але швидкість приходить з часом.

Якщо ви потребуєте експертної мотивації, є сайти/дошки оголошень, де людей приєднатися і вони можуть розмовляти один з одним про свої успіхи. Також місцеві клуби працює у вашому районі, можливо, також групові спуски/програм. Наша група відповідає на наші роботи кампуса і працює на обід два рази в тиждень.

+265
erfanr 17 лист. 2015 р., 04:21:22

Розширення на шиї-це, природно, пов'язано з розширенням в спину (навпаки - розгинання спини і шиї згинання, або навпаки - теж можна, це просто неприродно).

Так зазвичай буває, коли люди розширюють шию (тобто дивляться вгору), вони також розширюють хребта.

Що стосується хребта і положення тіла, є два основних варіанти ви можете робити підтягування:

 • Порожнисте тіло: хребет нейтральним або навіть трохи зігнуті, підкреслюючи м'язи передньої. Це має ту перевагу, що АБС більше займаються.
 • Вигнута спина: хребет розширеної і м'язи задньої підкреслити. Це має ту перевагу, залучити більше заднього ланцюга, який є, чому ви відчуваєте більше енергії в підтягуючі.

Обидва правильні способи робити підтягування, це питання переваг.

+259
Richard Cerny 13 вер. 2014 р., 18:30:55

Ні, він не вдарив всі три головки плеча (припускаючи, що ви маєте на увазі передню, латеральну та задню дельтовидні.) Розбивка стійку на руках віджимання.

Механічно я не розумію, як можна працювати всі м'язи плеча, Якщо ви можете зіткнутися з наступаючим опір широкому діапазоні кутів плеча може спрямовувати силу. Гімнаст рутини на кільцях, ймовірно, зробити це, але це вважається як одне вправу?

Ви повинні бути в змозі знайти невелику репертуар плеча вправи , які вражають всі м'язи голови і в'яжеться з вашим гімнастика рутини. Я не можу сказати, наскільки видиме розвиток було б.

+225
Josh Worley 22 лист. 2016 р., 09:54:51

Сьогодні я спробував бирка EAS AdvantEdge 100% сироватковий протеїн.

Нижче опис на сайті:

23 г високоякісного протеїну. Тільки 3 грама вуглеводів. Висока концентрація ВСАА. Білка на палива, що допомагає прийняти спортсменів йти. Для підтримки максимальної продуктивності і оптимального росту м'язів, протеїн ви кладете в ваше тіло потребує, щоб бути високою якість. Шал на 100% сироватковий протеїн висока біологічна цінність білка, що природно рясне гіллястий ланцюг амінокислот ( ВСАА). Дослідження показано, що амінокислоти з розгалуженою ланцюгом - ізолейцину, лейцину, і валін - підтримка м'язового білка синтез і таким чином може допомогти м'язи відновитися від фізичних навантажень. Шал на 100% сироватковий протеїн ізольовані через ряд кроки фільтрації, і напівфабрикатом для легкість змішуваність. Це справляє відмінний смак, високоякісний білок це легко змішується у воді або улюбленого напою. 100 відсотків білка в цьому продукті відбувається від сироватки.

Я хотів би знати, якщо пити такі коктейлі, шкоди низкоуглеводная дієта?

+213
Rob Ray 22 груд. 2018 р., 16:21:48

Якщо мені потрібно працювати ввечері, як довго, перш ніж моє нормальний час сну, я повинен закінчити працювати, щоб запобігти негативний вплив на мої циркадні (сон) ритм?

+201
Fuzzymonkey 17 жовт. 2010 р., 18:30:37

Нещодавно я стала уважно стежити за тим, що я їм. Я іду такими правилами:

-ні рафінованих вуглеводів, їжте цільне зерно органічний вуглеводів. Я їм коричневий рис і макаронні вироби з цільної пшениці.

-багато овочів. Я один і не хочете витрачати занадто багато часу на приготування, тому я купую багато мішків заморожені нарізані овочі.

-товариства з м'ясом, я їм близько 1/3 фунта м'яса або менше м'яса в день. Я зазвичай їм м'ясного фаршу, замороженого м'яса/риби-кулі, або з нагоди курячі грудки

-для закуски, я їм мигдаль і фрукти

-ніяких солодких напоїв або молочних продуктів(я не фанат). Замість того, щоб споживати соєві продукти, як тофу

-багато яєць

чи здоровий ця дієта? Моя мета-позбутися від зайвого жиру і одночасно набрати більше м'язів. У мене досить помірний графік тренувань, що складається з віджимань і підтягування на інші дні.

дякую

+189
legenda1992 19 серп. 2012 р., 17:34:48

Це про взуття:

 1. Будучи більш вузька усередині (на плеснової голови), ніж голу ногу буде, коли стояв на комфортно
 2. Тримаючи пальці разом; в кращому випадку ледве дозволяючи пальці окремо, в гіршому хлюпають їх в точку (замість того, щоб запропонувати широкому носку)
 3. Підошви іноді навіть більш вузьку частину над ним (частіше у футбол cleats)

Я біжу , як ніби босоніж, вага на стопи велику частину часу.
У взуття рекомендується для мене, стопи відчуває себе тісно і я не можу запустити пальці з-за страху перекручуючи їх. Я помічаю те ж саме з іншими людьми, але вони, як правило, не звернула на це увагу (їх загальне ставлення буття "у мене немає часу, щоб питання таких дрібниць").

З моєї точки зору - перевірив все, що міг - таке відчуття, що дизайн диктується ще яким-небудь дрібне, довільне визначення "елегантність", ніж все інше, і так як модні примхи часто перевизначити практичність, абсурдно припустити, що "хтось розумніший за мене, мабуть, вже доведено, це корисніше".

Я очікую, що ці проекти несуть відповідальність за кісточки, hammertoes, натоптиші, мозолі, врослі нігті і т. д. "Спортивний" туфлі краще, але рідко відхиляються від "стрункі ноги" естетичне.
Отже, маючи все це на увазі - які переваги?

+92
user15305 12 лист. 2014 р., 16:31:03

Не тільки дивно виглядає, ви отримуєте від інших користувачів(якщо це приватна сауна). Я не можу уявити, це буде дуже корисно. Я підозрюю, що ви повинні вийти з сауни задовго до того, було б дуже корисно для серця і легенів.

Я тренувався для гарячого зарубіжних марафонів в минулому. Правда через літо Великобританія. Я тренувався носити теплової топ і легінси. Тобто разодевшись

Моя гонка була в Греції і він працював для мене. Хоча, я думаю, марафон де Шабля буде спекотніше.

+14
Alyssia Bell 13 вер. 2014 р., 07:20:43

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil