Один важка атлетика

Я тренувався для мого один рік і не бачу особливої вигоди. Але мав можливість тренуватися з одним протягом декількох місяців. За ці кілька місяців я навчився піднімати більшу вагу з хорошій формі і штовхати себе далі, як ніколи раніше. Це допомогло мені набрати вагу, а також деякі форми в короткий термін.

Тепер я знову одна тренування за останні кілька місяців, я дійсно підштовхнути себе зараз і потім. Але не так часто, як раніше.

Не могли б ви надати якісь пропозиції/поради, щоб допомогти мені змусити себе продовжувати наполягати себе на кожному повторенні в кожному сеті, в кожному сеансі.

Хороша ритмічна музика, здається, допомагає. Я не можу знайти партнера на даний момент. Будь-які пропозиції будуть оцінені.

Дейв

+668
Endrit Sheholli 13 серп. 2010 р., 15:50:15
34 відповідей

Довідка: за останні 3 роки моя вага була 55-58kgs. 3 роки тому, я був в змозі зробити 25+ віджимання без перерви, 10 підтягування (з мертвих повісити на груди за бар), 10 провалів. За останні три роки я пережив мінімальну дієту (з працею 10gms білка в день і менше 1500 калорій).

Його вже три тижні з тих пір, як я приєднався тренажерний зал і мати правильне харчування. Моя вага 63kgs. Я ще в змозі робити по 20 віджимань без перерви. Не один pullup і 1-2 соуси (але мої лікті боляче).

Як говоритися ланцюга визначається його найслабшою ланкою. Я підозрюю, що моя нездатність робити підтягування і ОНП, хоча мій набрав м'язової маси, моя сухожиль і зв'язок не вистачить сил. Я хочу, щоб включити спільні навчання у моїй повсякденній тренування. Які спільні навчання кондиціонер (ЕСП. для верхніх суглобах тіла) я можу включити в свої тренування? Напевно, я буду тренувати їх кожен день для поліпшення reults.

+992
SOehl 03 февр. '09 в 4:24

Як хтось згадав, це не вправу, яке викликає біль у попереку; однак це може призвести до більшого напрузі на ній далі, особливо якщо ви мали в попереку і слабкі підколінні сухожилля, для початку. Коли на негнущихся ногах станова тяга використовується правильно, він може принести користь вашої нижньої частини спини і підколінні сухожилля за рахунок ефективного націлювання них і вирощування їх сильнішими у спробах мінімізувати таку біль.

+971
jibo 9 груд. 2010 р., 12:12:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Нещодавно Я мав проблеми з його групи, зробив все тягнеться і ПТ. І він не працював. Нещодавно я вирішив спробувати свою стару пару кросівок(з натхненням), що спочатку були турбують мої коліна(внутрішня сторона). Дивно, мій поза його групи, здавалося, був набагато краще.

Так, зробив деякі дослідження, і, можливо, зрозумів, що я під пронатора, особливо в моїй новій взуття я купив, що виправили мої інші проблеми з колінами. Схоже, я пішов від надмірної пронації в одну пару під-пронація в нову пару.

Я шукаю ідеї, розтягування(до-після) і зокрема робота м'язів, які можуть допомогти виправити або пом'якшити проблему. Я йду на наступному тижні, щоб бути належним чином пристосовані для взуття в місцевому працюючий магазин.

Так що, сподіваюся, з правильною взуттям, це мій новий ремінець, І деякі добре працюючої техніки я можу поставити це питання за мене і насолоджуватися стежки знову.

Крім того, я бачу багато книг на Amazon про правильну техніку бігу, хто читав і рекомендуємо той, який показує, як тренувати і практикувати правильну техніку, і, можливо, показує ідеї для подолання поширених травм.

Спасибі.

ПС. я не міг тегів коректно в цій темі, не достатньо очок. Не впевнений, якщо хтось може допомогти з цим. (розтяжка під супінація-пронація він-Групи)


Оновлення 4.15.2013: так його вже місяць, так як я остання зміна цієї. Близько 3 тижнів тому я пішов і дістав належну вбудовані запуск шоу та устілки. Напевно менше амортизації та легше.

Я вийшла на 3+ триває км і 6 км з кількома 30сек ходьби перерви. І не його групи Pain! ВУТ. Робити кілька хвилин розтяжці(до і після), м'язів ніг(особливо стегон), стрибки і нарощує на полі вправа/платформ(близько 18"). Але найбільше, я дійсно вірю, що це були черевики за все. Його дорого зрозуміти, але все-час та гроші я витратив на інші засоби правового захисту, було б дешевше.

Для мене, моя проблема виглядала супінації(цибуля ноги), викликані неправильним кросівки, сподіваюся, це допоможе іншим людям там.

+959
basher 15 трав. 2019 р., 15:25:41

Травми пальців від сходження часто пов'язані з деформаціями сухожиль або сухожильних шків, запалення, часткові або повні розриви та/або суглоба, розтягнень зв'язок. Вам потрібно звернутися до лікаря для діагностики, бажано спеціаліст з досвідом лікування альпіністів. Якщо вам необхідно лікування, подивіться на спеціалізованих рука терапевта (або фізичного або професійного психотерапевта, який спеціалізується на оцінці та лікуванні кисті).

За даними абстрактним в Токіо хірургії руки і спортивної медицини Інституту альпініст пальця симптоми описані як:

(1) гостра біль при хватании, і раптом "прив'язати" звук і лузання явища у відповідних пальців і (2) тендер відчутна маса проксимальніше суглоба тіпун.

Ця стаття з Клініка Майо описує симптоми клацання пальця , так як:

 • Скутість пальців, особливо вранці
 • Уривчастий або натиснувши відчуття, як ви рухаєте пальцем
 • Ніжність або горбок (вузлик) біля основи ураженого пальця
 • Палець ловити чи замок у зігнутому положенні, який раптом вискакує прямо
 • Палець зафіксований в зігнутому положенні, яке ви не можете вправити

Якщо ви хочете бути в змозі піднятися тривалий термін, краще всього лікувати симптоми як можна швидше для досягнення найкращих результатів. Ви можете бачити на картинці ви пов'язані з цим шківом палець і системи сухожильного піхви складний і обмежений. Інше важливо, щоб сухожилля або зв'язки лікувати. Вам може знадобитися шина для захисту. Ступінь травми може прогресувати, якщо ви не дасте йому час, щоб залікувати.

Після того як ви очищені, щоб повернутися в скелелазіння, отримати професіонала, щоб допомогти вам оцінити вашу техніку, щоб допомогти запобігти рецидив. Дуже поступово прогрес. Вам також може знадобитися використовувати плівку для захисту. Удачі. Сподіваюся, що це виходить добре.

+891
pxh 31 жовт. 2012 р., 08:27:51

Є слово, яке описує виконаних вправ, використовуючи тільки свій власний тіло?

Так. Такого роду вправ називається гімнастикою (див. Вікіпедію), або ви можете записати його художня гімнастика англійською мовою. Воно походить від давньогрецького "красива сила"

Пуш-ап у вашій картині, мабуть, самий популярний, але є багато інших. Наприклад, дивіться це дивовижне відео (трійник великих), або зробити пошук в YouTube зі словом "аніме Man офіційне додаток".

Є книга, яка направляє на фітнес з допомогою цих вправ?

Є відома книга про прогресивної силового тренування, використовуючи тільки своє тіло і деякі місця, щоб повісити від. Це називається засудженого кондиціонер.

Автор (під псевдонімом) стверджує, що провів багато років у в'язниці, тренуючи себе і навчання інших людей з вправи однозначно. Я думаю, що це все придумано, але система, яку він проголошує, здається, звук.

Є від чотирьох до шести вправ для вчителя, кожен з них з великою кількістю варіантів у зростаючої складності. Наприклад, роблячи віджимання, ви б почати робити їх, стоячи на стіні. Після освоєння 3x40 з них, ви б змінити свої руки на лавку, потім на колінах, віджимання і так далі. Зрештою, спортсмен майстер однією рукою віджимань, однією рукою підтягування та інші вправи.

Є гарний плакат і графіка для прогресій тут. Коли мої тендиніт зрештою заживуть, я думаю, що я збираюся дати йому спробувати. Принаймні перші кроки в прогресії здаються майже безневинними (автор назвав ці кроки "реабілітації" сходинки).

Все, здається, без розуму штангою тренування з такими системами, як HerniatedDisks5x5 і подібні. Ви можете віддати належне, що хочеш, але немає ніяких сумнівів, що, якщо вам вдасться зробити підтягування і багато віджимань (Щоб не згадати, що прогрес дуже далеко до здатності робити на одній руці підтягування) ви станете дійсно сильним, і система в цій книзі ділиться прогресування досягнення цієї мети дії, які (принаймні на перший погляд) видається реалістичним.

Крім того, книга-це смішно, тому що автор ненавидить сучасний бодібілдинг і держав багато спірних тверджень проти нього. Він зображує сучасні культуристи майже як повільні, неповороткі тварини, штучно накачаний, з їх сполуки, пошкоджені. Звичайно, все повинно бути прийнято з зерном солі, але іноді приємно прочитати щось з точки зору інших, ніж культ Rippetoe.

+853
sploders101 21 серп. 2010 р., 13:58:02

У мене був це ж питання і зробив тонн досліджень для себе. Деякі швидкі замітки шахти взяти з зерном солі, як я намагаюся зрозуміти все це занадто...

Ніколи не припиняйте вчитися. Лікувати ваш розум, як м'язи і продовжувати вивчення предмета.

Перетренованість може бути визначений як перевищує вашу здатність тел supercompensate (відновлення сильніше, ніж ви почали)...або робити більше, ніж вам потрібно зробити, щоб викликати максимальну реакцію зростання. Журнал все, що ви робите. Тільки збільшувати зусилля (повторень/сетів/вага/зменшення інше), коли нинішній стимул не дає результатів протягом розумного періоду часу, як тиждень або дві (окремі дні непередбачувані). Навчання та відстеження того, як ваш унікальний організм реагує на стимул, це дійсно єдиний спосіб відповісти на ваше запитання.

Робота з тренером протягом декількох місяців, коли ви вперше почати. Ви отримаєте солідний дохід від інвестицій. Це просто так легко зробити так багато речей неправильно, коли ви і спробувати почати поодинці. Я виросла ще на кілька місяців з тренером, ніж я зробив на моїх власних років. Вони будуть штовхати вас способом складніше, ніж можна було підштовхнути себе в потрібному напрямку, і зупинити вас від заподіяння шкоди собі поганий тон і просто тратити свій час.

Збалансована всебічна програма тіла. Різних респов коливається кожні 4 тижні або близько того. Цикл через низьке число повторень (5) для міцності, середньої повторень (8-15) для розмір, велика кількість повторень 20+ для капілярної зростання/витривалість. Цикл через різні швидкості...2С до 2D-і вибухонебезпечність. Замість того, щоб просто велосипед для кардіо, спробуйте і працювати всі ваші м'язи на кардіо і сила. (Не відкладай капілярного зростання, тому що потрібна сила...витривалість призводить до більш ефективного використання і постачання палива, утилізація відходів, поживних речовин, відновлення тощо)

Спробуйте пити свій коктейль, перш ніж руки. Деякі дослідження показують, що може допомогти відновлення почнеться швидше, дасть вам більше енергії під час тренування. Так як я почав використовувати 3fu3l перед моєю тренування, я мав більше енергії в кінці годинного тренування. (Просто запропонував, щоб ви розглянути наслідки протеїну, вуглеводів, жиру під час тренування).

Отримати набагато більше спати. Досить того, що вам не потрібен будильник. Багато гормону росту виділяється під час сну. < 8 годин, і ви можете бути спінінг ваші колеса.

Нічого не робити в день спокою. Практика активного відновлення...зробити м'язи трохи підкачала (можливо, кілька легких сетів на 50% максимум) для постачання поживними речовинами, виводити відходи. Робити вправи типу...поролоновий валик і т. д.

Не йдіть на провал так швидко (деякі люди кажуть, що ніколи не підуть на абсолютний провал, якщо ви не фахівець і потрібно). Мета-5 підходів х 5 повторень може бути більш ефективним. Подивіться на методи, такі як мастила в паз, де вам робити більше наборів рідше. Це може допомогти вам досягти ваших цілей у той час як почуття менше втомлюватися, використовуючи всю свою енергію організм накопичує в один час.

(Не соромтеся редагувати хто завгодно)

+839
birdman 25 лист. 2017 р., 17:17:17

Мій друг каже мені, що червоне вино робить мене чесніше. Будь ласка, запропонуйте ваш рада.

+835
Screenager8 25 лист. 2013 р., 17:31:11

Багато фрукти з високим вмістом вуглеводів, зокрема фруктоза, яка не "гальмує" і має ряд ефектів, які можуть бути вважаються шкідливими для обміну речовин.

+827
zpdgzcacs 5 жовт. 2015 р., 08:38:18

Зазвичай при навчанні для конкретної раси, що ваші тренування: на цій гонці. Не потрапити в пастку зміна заради зміни або припускаючи, що те, що ви робите не дає достатньо швидкі результати по своєму смаку. На будь-яку відстань, стійкий, послідовний і виважений підхід завжди краще, будь то 5К або повний марафон.

Примітка Джефф Галлоуей навчання рекомендації для дистриб'ютори в кваліфікації 5K і 10Ks, графіка дуже послідовні.

Що ви робите в даний момент працює, так що немає ніякої реальної необхідності в "гру", особливо так як ви ніколи не запускати перед санкціонована гонка. З особистого досвіду, день гонки різних тварин з навчальних днів, захоплення від події, адреналіну від очікування, і товариство в оточенні інших бігунів, які "розуміють", як і ви.

Крім того, що почуття виконаного боргу, що з такою працею навіть у стартовий коридор дуже рада.

Насправді, тренування на швидкостях повільніше , ніж ви сподіваєтеся досягти в день гонки допоможе вам уникнути однієї помилки, що багато бігунів, навіть досвідчених-зробити в день гонки: починаючи занадто швидко.

Як Галлоуей зазначає у своїй другий пункт за посиланням, яку я надав, почати повільно, щоб зберегти енергію. Це стосується будь-якої відстані, але поступальний імпульс і порив стартовою Ріг буде зробити складно. Це буде привабливим, щоб спробувати побити бігунів попереду вас, хто ви думаєте, що повинно бити, або наздогнати тих, хто просто проходив повз.

Темп і натовп буде навіть після першої милі, і все осяде в ритм.

Нарешті, є стара приказка працює, що тут застосовна: "потяг до гонки, не гонки на поїзді." Іншими словами, використовуйте час тренування для підвищення загальної ефективності. Не ставтеся до вашої тренування, як і самі гонки. Це швидкий шлях до травм і прогоряння.

Удачі, і найголовніше, отримуйте задоволення!

+791
Evan Leong 11 січ. 2010 р., 03:54:06

Набравши масу близько обсяг тренування і попередні коментарі на тренуванні може бути допустимим, але це може залежати від того, як ви відчуваєте. Більшість речей я читав державної вигоди можуть бути обмежені ВИИТ. Особисто дивлячись у програму, я хотів би спробувати відрізати і змінити вашу мету повторень в діапазоні 8-10 Зі збільшенням ваги. Також спробуйте змінити ваші тренування, щоб переконатися, що ви дійсно складною наші м'язи працювати важче.

+771
Anush 23 черв. 2011 р., 00:54:37

Рекомендовані методи, щоб захистити шкіру від сонця біг на довгі дистанції влітку?.

 • Біжить до ночі-це не варіант.
 • Повторно наносити сонцезахисний крем складно через поту
+763
user14316 18 лип. 2010 р., 05:22:52

Я згоден з пропозиціями щодо BenWillkommen.

У мене є ще два, які не вимагають спортивному залі стійки для присідань...

 • Випади - після того, як вони стають занадто легко, почати носити пару гантелей, а робити їх.
 • Спринт - спринт на 100 метрів, повернутися на старт і повторити. Робимо це кілька разів-це дивовижний тренування і хіти кожну м'яз в ногах.
+709
trvrr 29 вер. 2010 р., 05:39:54

Мене звуть Мальок і я недавно купив приземкуваті клітини, штангою і гантелями. Я зробив тренувальний вага раніше, але не в 7 місяців.Я дуже хочу повернутися до неї. У мене почалася 20-реп-присед програма і мені цікаво, яку вагу має спочатку. Мені 16 років і 120фунт. Мій присед 7 місяців тому був 225lbs. Я до сих пір роблять добрі успіхи з цією програмою, якщо я почну в 100фунта по 20 повторень? Чи це занадто низько?

Спасибі за вашу увагу,

Мальок

+699
smk081 10 бер. 2011 р., 22:18:59

Погана постава може привести вас, щоб нахилитися і покласти додаткове навантаження на плечі. Також деякі люди напружуються, коли вони біжать і не розслабляйтеся.

Деякі люди знаходять об'єкти в їх рука допомагає їм розслабитися верхньої частини тіла. Предмет у руці може бути як малі, як палиця або як великий, як пляшки з водою.

Як можна вирішити проблеми? Легкий масаж і грілку/лід допоможе послабити його.

Вправи , щоб допомогти побудувати спини і основних м'язів може допомогти вашій поставі.

+649
Terry Lawson 9 лист. 2014 р., 19:31:47

Мої колеги і я вирішили почати робити в 30 секунд максимальних зусиль "тренування" кожну годину, щоб допомогти нам уникнути занадто "міністерським столом" і, щоб додати трохи більше обсягу наших звичайних тренувань.

У нас є тільки тіла для цих рухів, так що ми думаємо робити речі як пуш-ап варіації, перевернутої рядка (з боків наші столики), присідання, присідання тощо.

Ми не впевнені, якщо ми повинні вибрати частину тіла в день і робити варіації на нього, або якщо ми повинні зробити різні частини тіла за 30 Друга сесія.

Ми намагаємося думати про рутинних годинні вправи. Нам знадобиться вісім тренувань (по одному для кожної години, що ми всі будемо тут). Які-небудь пропозиції?

+637
Marosh Fatima 9 лист. 2017 р., 10:23:52

Це залежить від того, наскільки добре ви їсте і що ви робите з вашим життям тіла, як тільки ви припиніть тренування, як далеко ви отримали поки ви тренувалися, вашої генетики і т. д.

М'язова пам'ять буде, швидше за все, повернути його швидше, ніж ті, хто ніколи не підняв

+587
noelicus 5 бер. 2012 р., 12:13:42

Я подивився цей потік, який говорить, що стрибки зі скакалкою гарні для загального тілесного здоров'я:
Що таке скакалка хороша?

Крім того, я бачив і чув про користь бігу/Біг.

Я не товста. Я маю намір робити вправи для:
1. Розумової активності.
2. Швидкий час реакції на оточуюче.
3. Боротьбі з депресією.


Що більше підходить, марафон/біг або стрибки через скакалку? Чому?

+578
Nerver Corameiro 5 бер. 2016 р., 21:49:48

ви могли б спробувати таблетки кофеїну, я точно знаю, що вони роблять те ж саме, як кофеїн в каві

кофеїн хоч і зневоднює ваше тіло, це може також щось робити з ним, як він дістає воду з шлунково-кишкового тракту

+560
Marc Draco 28 бер. 2015 р., 07:57:48

Це ніколи не занадто пізно, щоб зробити щось для вашого здоров'я. 26 років це не так вже і добре, що ви хочете зробити щось для вашого здоров'я і сила. Перш ніж почати, ви повинні зібрати достатньо інформації про те, що краще зробити у вашій ситуації. Особливо якщо ви хочете отримати супер хороші і мають дуже високі амбіції: не кидатися в тренування. Почати повільно і зробити один крок за іншим. Ви повинні зробити це в будь-якому віці, якщо ви починаєте щось нове, в іншому випадку ви можете easyly бути розчаровані, тому що ви можете запитати занадто багато Ваше тіло дуже скоро і, можливо, навіть втратите свої амбіції. Ви можете сформувати і зміцнити свій організм в будь-якому віці - навіть якщо ви були 62 можна почати робити що-то, з тією лише різницею буде те, що ти повинен був взяти маленькі кроки, щоб уникнути Вас просять багато вашого тіла.

+526
Fiss 12 квіт. 2010 р., 13:24:24

Там може бути кілька речей відбувається тут:

 • Ремінь повинен бути вологим, щоб забезпечити хороше вимір вашого серцевого ритму. Якщо ви почнете сухий, потрібен час, щоб попрацювати, щоб робити свою роботу і перші свідчення можна викинути з-за цього.
 • Електричні імпульси від навушників дроти можуть заважати датчиків. Це ймовірніше, якщо ви слухаєте музику з рівний ритм з важким басом.
 • Там може бути щось заважає з'єднання Bluetooth. Це ймовірніше, якщо PIN-код Bluetooth є те, що не можна встановити, і є загальною для всіх моніторів серцевого ритму. Якщо ви біжите з кимось, ви можете бути піднімаючи їх серцевого ритму, якщо вони використовують один і той же пристрій.

Ремінь має дві зони датчика, що вирівняти на грудях по обидві сторони серця. Датчик зони повинні бути pre-волога, або у випадках, коли є якісь перешкоди, можливо, потрібно буде зробити деякі пульсометр гель для забезпечення кращого контакту. Ремінь не повинен ковзати, як ви запустите.

Якщо ви біжите з ким-то, переконайтеся, що ви не відчуваєте перехресних перешкод. Якщо ви можете налаштувати PIN-код використовується для пристрою Bluetooth, будь ласка, зробіть це. Це допоможе звести до мінімуму ймовірність того, що ви не забираємо чуже пристрій.

+455
Winrich Palmer 5 черв. 2015 р., 09:45:02

Чи вважаєте ви експериментальним підходом до відповіді на своє питання?

Отримати деякі кетони тест-смужки, і підтвердити, що ти в кетоз на цільовий прийом вуглеводів. З установленими базовими рівнями, варіювати споживання вуглеводів і тренування спалювати, зберігаючи точний облік. Підтвердити, чи є чи не ви кетоз щодня з кетон тест-смужки.

Моє припущення було б, що ви можете з'їсти трохи менше, ніж ваші вправи спалюють вуглеводи, перш ніж ви почнете спалювати вуглеводи безпосередньо (вигнали), принаймні частину дня. Я також припускаю, що терміни, коли ви їсте проти вчення, складу вуглеводів і індивідуального метаболізму буде робити це дуже мінливий.

+454
socha23 11 лют. 2012 р., 16:40:29

Які є хороші способи затягувати болти на гантелі?

Це не має прямого відношення до фітнесу або харчування, але більшість людей тут, ймовірно, виникають вільні ваги в тренажерному залі.

Наші візьміть гантелі Аллен гвинти кришки.

При затягуванні гайки на одну сторону гантелі, гвинт на іншій стороні, як правило, поворот.

Я використовував гайкові з обох сторін; однак, співвідношення відстані між двома гвинтами робить його важко отримати багато важелів при затягуванні гвинтів. Проблема посилюється тим, що гайкові зазвичай коротше, ніж радіус пластини, що використовуються на гантелі.

Мені просто цікаво дізнатися, що інші методи люди, які працюють в тренажерних залах використовують, щоб тримати їх гантелями.

+428
Arsalan Arshad 14 лют. 2018 р., 21:15:08

Тому я можу робити жими ногами з 650lbs досить надійно і, ймовірно, більше, але ІДК... поставивши всі ці 45lbs вага на жим ногами, машина трохи клопоту. Є вправа, яка працює ноги таким же чином, не вимагаючи великої ваги?

+403
nashw 11 жовт. 2016 р., 04:39:45

Негативні підтягування або лопаткової підтягування допоможуть вам самі швидкі результати, і будь-хто може зробити їх, навіть дітей і людей, які страждають ожирінням.

Щоб зробити краще підтягування робити тягнути ДБЖ.

Щоб краще пересуватися ваги ви повинні робити саме це.

Не слухайте людей, які навіть не знають суть та, що можна робити в тулуба від сідниць до шиї, включаючи всі проміжні. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Core_(Анатомія)

Або люди, які використовують термін "стабілізуючих м'язів" Всі м'язи тягнуть суглоби і ніхто стабілізує це єдине, що вони роблять... там немає такого поняття, як "стабілізатори" або "стабілізуючих м'язів"

+312
pats47 20 груд. 2019 р., 07:48:15

Я постараюся відповісти на це інший шлях, і заявляють, що повний діапазон руху (ROM) вправи підвищують гнучкість. Це в першу чергу з-за в'язкопружних відповідь, де м'язи і сполучну тканину тягнеться вчив, як гумова стрічка.

Я обговорював це трохи на відповіді про те, чому присідання складніше, ніж станова тяга, в'язкопружних компонента є одним з основних факторів.

Цікаво, що я можу сказати на ваше запитання, сказавши, що тіло, як правило, тільки має необхідну гнучкість. Якщо ви тільки зробили ізометричні вправи, я припускаю, що ви втратите гнучкість. Але за умови, що ви розтягуєте своє тіло іншими способами, я вважаю, що інтервал руху залишиться.

Вибачення за необхідність відмовитися від емпіричних і введіть менш перевірені дані, але це найкраще, що я можу придумати.

+224
madu 4 груд. 2011 р., 15:27:42

На деякий час я помітив, що я худий багато на моїй правій нозі під час мого присідання і він пішов на деякий час.

Я в даний час на корточках 200lbs, який є великим, але зниження аж до 145, і я до сих пір помічаю, що я зраджую своїй правій стороні. Я прийняв удар по моєму самолюбству, падіння це низько, але це на краще, і я буду продовжувати знижувати свою вагу, поки я не знайду місце, де моя правильна форма (95lbs нормально під час розминки).

Минулого тижня, я додав односторонній жим ногами і це зробило його дуже ясно, що моя ліва нога слабкіше правою. Моя ліва глют виразно слабкіше.

Що я повинен зробити, щоб допомогти з моєї формою? Односторонній підтримки їхати, поки не виправити цей дисбаланс і мій присед форма?

+212
JABIR BAIG 27 вер. 2014 р., 15:36:43

Поки у мене не було цього досвіду, цього паперу на нюхові галюцинації не фізичні навантаження, як загальне.

Після першого і другого безсимптомний початок захворювання у всіх пацієнтів відзначено phantosmia був ініційований після кашлю, сміху, плачу, чхання, высмаркивания, гучну мова або крик, будь інтенсивний сплеск емоцій, фізичного напруження, фізичних навантажень, вимушеного носового вдиху та/або видиху або гіпервентиляція

Я не лікар, але схоже, що папір порівнюючи захворюваність цими нюхові галюцинації, щоб бути схожими на судоми (які також часто мають нюхові галюцинації до і після. Гарячі пір'я особливо поширені), які можуть бути викликані гіпервентиляцією, як з фізичними вправами. [4.1.3 вищевказаного документа]

Заради охоплюють всі основи, це може бути симптомом чогось більш злоблива , таких як епілепсія, мігрень або пухлини головного мозку, тому може бути добре рекомендується проконсультуватися з лікарем.

+205
Mothermole1 17 квіт. 2011 р., 23:39:10

Я вірю, що ви б зробили, якби Ви були використовувати його. Дивлячись на цю гілку, хоча вони не згадують Андрогель зокрема, схоже, що це проблема: http://masterstrack.com/2010/07/14233/

У атлетики США правила допінг можна знайти тут: http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=3&ved=0CCsQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.usatf.org%2Fabout%2Frules%2F2008%2F2008USATFRules_Article2.pdf&rct=j&q=usatf%20drug%20rules%20testosterone&ei=45d_TvLuC-a1sQKgpfgO&usg=AFQjCNFdaNcCSrmM-wHNC1pst2PRUaKE1A&sig2=Kj91Y7RLaSMnK56y1K3ZFA&cad=rja

+189
Martin Mlostek 3 серп. 2012 р., 23:35:35

Я натикався на статті, Що є багато дуже хороших базових знань про збільшення працездатності, але ви його визначаєте. "Збільшуючи вашу працездатність" Грег Nuckols.

Визначення плато

Плато-це коли кількість тренувань стресом, ваше тіло під відповідний відновлення ваше тіло робить. Наприклад, якщо ви застрягли на 185lb жим лежачи, і не можу здатися, щоб отримати за це кількість, обсяг роботи ви робите це досить добре для 185lb лава для преса.

Ти по суті натисніть рівноваги. Щоб зламати плато, ви повинні змінити навчальний стрес таким чином, що це допоможе вам більше ліфт.

Сказав принцип: специфічної адаптації до нав'язуваним вимогам

Ваше тіло реагує на вимоги, які ви розміщуєте на ньому. Розумію, що бойові мистецтва ставить свої специфічні вимоги до вашого тіла, ніж будь-яка форма тягарів. Навіть у піднятті важких предметів, дисциплін з бодібілдингу, пауерліфтингу та важкої атлетики мають різні вимоги до органу.

У той час як загальної фізичної підготовки (ЗФП) є важливою для всіх мети в житті, які можливості для досягнення ГПП може конфліктувати з більш конкретних цілей, які ви можете мати. ГПП включає ваш рівень кондиціювання, силу і рухливість, щоб робити самі спортивні завдання. Що сказав, ваш ГПП розвивається з часом, використовуючи цей принцип.

Наприклад, видами спорту на витривалість, як біг та їзда на велосипеді підвищують ваш кондиціонер, але зробити це таким чином, що ваше тіло працює більш ефективно, щоб використовувати менше енергії для переміщення відносно легкий вага протягом тривалого періоду часу. Що є протилежністю того, що необхідно для підняття ваги, де вам потрібно перемістити важкі ваги протягом короткого періоду часу, незалежно від необхідної енергії.

Точки навіть піднімаю це питання полягає в тому, що плато в одній області може бути пов'язано з суперечливої діяльності може бути причетний.

Подолавши плато

Ви повинні змінити адаптація і навчання стрес взаємин. Коли ви дивитеся на навчальний стрес, подумайте про це з точки зору обсягу.

Обсяг = Вага * Повторення * Набори

Припустимо, ви вкладаєте в Обсяг 1000 кг тренувальний стрес. Незалежно від того, як ви розлучилися компонентів ваги, повторень і набори, поки загальний об'єм не змінюється ваше тіло використовується для цього рівня роботи. Це не означає, що ви зможете отримати лава для преса 1000 фунтів, якщо ви можете зробити 40 фунтів 5 сетів з 5 повторень.

Вам буде потрібно збільшити обсяг роботи за певний час. Навіть додавання одного представника кожної сесії є збільшення загального обсягу небагато. Припустимо, ви, що 40 фунтів і збільшити повторень в сеті до 10 за раз. Коли ви раптом зменшити обсяг роботи назад до 60lbs 5х5, ваше тіло все ще використовується для компенсації 5х10. Так ви стаєте сильнішими.

Додати, промити і повторити. Конкретний реп діапазони і кількість підходів ви робите, залежить від ваших поточних цілей. Ви намагаєтеся нарощувати м'язову масу? Кілька наборів в діапазоні 8-12 повторень в порядку. Ти намагаєшся стати сильніше, змінюючи діапазони реп-це дуже корисно.

+128
Kenny Tse 27 січ. 2012 р., 08:09:06

Втрачає/набирає вагу часто пов'язаний із боротьба з голодом.

Люди з надмірною вагою, які хочуть схуднути, повинні утримуватися від їжі, коли вони голодні.

Недовага людей, які хочуть набрати вагу, доведеться жерти, коли вони не голодні.

Не звинувачуйте свій апетит. Замість того, щоб його подолати.

+114
Olly Scargill 19 груд. 2019 р., 06:48:38

Я тренування щодня по півгодини, щоб отримати деякі м'язи(наприклад, шахи та важка атлетика). У мене є хороша фізико винятком трохи жиру на животі, так що я щодня роблю якихось півгодини ходьби і 15 хвилин присідань. Тому, будь ласка, запропонуйте мені деякі хороші дієти(т. е. що є і чого немає), так що я можу досягти мої цілі, тобто спалити і зменшити живота жир і отримати м'язи в той же час.
І мої тренування змінюється у часу і зусиль, тому що це залежить від мого настрою і часу, коли я спав минулої ночі, тому я не хочу пропозиції, як, наприклад, з'їсти 20 г жирів і 50 г білка, тому що я не можу виміряти, але я хочу, щоб деякі прості рекомендації, як вживати більше такого роду їжі й уникати вживання в їжу цього і т. д.

+85
user259811 22 груд. 2013 р., 21:15:18

Я ветеран бігун (і я також страждав ІТБС, коли я почав працювати). Навіть гірше, у мене є те, що називається "палець Мортона", так що я навіть не повинна бути запущена з ортопедії і ортопеди

Я дуже скептично стосовно доповнень стабільність взуття для початківців і аналізу ходи.

Причини для цього є здоровий глузд:

Коли ви починаєте працювати ваші м'язи ще не адаптувалися до тип руху цього виду спорту, особливо ноги і ноги, але всі м'язи в цілому.

Коли ви тренуєте м'язи і сухожилля будуть змінюватися і ваша хода. Не тільки: ваша хода і навіть форма ноги зміниться в ході роботи.

Таким чином, якщо ви не виправите ходу, яка у вас була коли починаю бігати на біговій доріжці, навіть якщо це вигідно на початку буде точки під час виконання, де обмеження, що виправлення нав'язувати не буде відповідати вашим реальним потребам.

Єдиний реальний спосіб вирішення вашої ходи і ІТБС проблем працює на запущені форми, це означає, біг і зміцнення вашого ядра, сідниці і ноги: робити містки, планки, бічні планки, бічні підйоми ніг або якщо у вас є час і можливість займатися пілатесом і пошук хороший тренер з бігу.

Ви можете додати дуже хороший короткий свердла для бігу форма: на м'якій поверхні (не пісок) знімайте взуття і пробігти 10 метрів в легку не поспішаючи, руки висячи на вашій стороні, не спринт, просто уявіть, що ви дитина грати і зосередитися на тому, як він почуває себе, як ваші ноги торкнуться землі. Повторювати цю процедуру протягом 10 хвилин біг в одну сторону і назад відпочивати так довго, як ви відчуваєте.

Після того як ви освоїли, що підйом руки в сторони, щоб між стегнами і грудьми і розмахувати ними під час роботи, уникаючи, що перетинати їх по всьому вашому тілу, скільки кутів ви використовуєте і як ви качаєте їх до вас, але не перетинати їх повз центру нашого тіла.

І останнє, але не менш важливе: робити маленькі кроки. Ключ до гарної і без травм бігати на високому каденції, а не великими кроками, тому на початку використання маленькими кроками, ви зможете збільшити довжину кроку в часі.

+84
user211128 12 жовт. 2013 р., 17:25:48

Що ти шукаєш у тренування?

Якщо ви шукаєте здоров'я, ви вже повинні отримувати, що від гойдалки до вас вікна. Гойдалки є одним з кращих речей, які ви можете зробити вашу ланцюжку назад і спину, зробити вікна, можливо, здорових рухів всього тіла, які ви можете зробити. Фізіотерапевти любові вам-ДБЖ (тих, хто їх знає). Звичайно, ви повинні робити їх правильно, так що ви перевірили форму, все ще може бути гарною ідеєю. Також, зробити-вгору техніка була істотно допрацьована з ЕТК вийшов. Перевірити з "гирями з нуля", ваш місцевий РКЦ або, можливо, YouTube.

Якщо ви шукаєте кардіо, ви можете працювати ваш шлях до високих гойдалках РЕП, які є відмінними кардіо-всі самі по собі, або ви можете просто дізнатися більше вправ з гирями. Повній програмі ЕТК є набагато більш інтенсивним, ніж програма-мінімум ЕТК.

Комплекс чистий і преси, гойдалки, може бути, уривками, підтягувань і віджимань буде у вас звалиться на підлогу в найкоротші терміни. Але kettelbell вниз безпечно в першу чергу.

Враховуючи, гойдалки, ви могли б спробувати піти hardstyle і працювати на ваш хіп-диск. У верхній частині руху, ви повинні диск вашого стегна вперед як можна сильніше (з сідниць) і контракт ваші АБС важко, ваше тіло повинно бути повністю жорстким.

+76
Hxmd93 10 серп. 2018 р., 19:08:02

Це добре, щоб тренування у спортзалі , коли я страждаю від діареї ? чи краще взяти відпочивати в цей день ?

Будь ласка, дайте мені деякі пропозиції з цього питання....

+37
Robert Drb 15 бер. 2018 р., 00:53:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil