Кава добре чи погано для вашого здоров'я?

Я програміст. Мені подобається кава, так як він не дає мені спати, я зазвичай п'ю 4 маленьких чашок в день.

Я хочу знати, якщо це небезпечно для вашого здоров'я? Або в якій кількості його потрібно приймати?

+364
Jonathan Morgan 2 серп. 2014 р., 05:06:18
31 відповідей

У мене були проблеми все життя - в основному нижню частину спини. Коли я піднімав важкі присідання і станова тяга кинув мені підходить. Ви близькі до приблизно подвоїти свою вагу. Це де це стає трохи складніше для деяких. Що мене дивує, що ви не маєте тієї ж проблеми самозахоплень.

Я думаю, вам треба трохи повернутися назад і думати на перспективу не в тому, скільки ви будете робити в найближчі місяць-два. Якщо ви продовжуєте отримувати боляче, ви тільки збільшуєте дійсно стає краще.

Кілька загальних порад -

 1. Якщо ви не можете бачити стелю, а тяги ви могли б опускаючи плечі.
 2. Не починайте занадто багато перед вами. Право на гомілки на 1". Далі.
 3. Почати працювати ваш абс.
 4. Напевно, найголовніше - робити добро вранці 2 рази в тиждень. Дуже низький вага в першу чергу.
 5. Зменшити свою вагу багато. Почати робити набори 8 - помірно легко встановлює. Потримайте розтяжку на вершині протягом 3 секунд. На останньому реп утримуйте, поки ви не втратите зчеплення.
 6. Зосередиться на швидко стегнами під час станової тяги. Тяги набагато більш вибухонебезпечною ліфт, ніж сидячи. Знаю, що якщо ти робиш повільно піднімати важче воруши стегнами. Особливо якщо ви робите їх повільно з низькою вагою.
 7. Я зазвичай пропоную носити хороший ремінь тільки на ваш останній набір або два. Ви все ще хочете спину на тренуванні.
 8. Я не запропонував би обхоплює зап'ястя взагалі. Не будучи в змозі тримати планку, це велика проблема, ніж ви думаєте, і ви повинні отримати ваше тіло звикли до нього.

Я думаю, відбувається те, що ваші передпліччя/плече сили просто не існує. Ця нестабільність викликає у вас щоб хоч трохи спробувати використовувати вашу спину, а не плечі для стійкості. Це дуже характерно для молодих deadlifters.

Витратити пару місяців не боляче взагалі нижній частині спини травми може зайняти назавжди, щоб зажити. Через пару місяців почати додавати пару більш важких комплектів 2 і подивитися, як речі виглядають. (8-8-8-2-2)

Я слідував цей же рада/режим близько 8 років тому. Через рік отримав присед до 625lb і станова тяга на 725lb. Не намагаючись сповільнити вас на всіх, але без фундаменту ви збираєтесь тримати поранивши себе.

+989
Gercog 03 февр. '09 в 4:24

Велика проблема, що у більшості людей полягає в тому, що задні дельтоиды є відносно слабкими, і це не займе багато ваги, щоб підкреслити їх (тим більше що вони, як правило, недостатньо підготовлений в порівнянні з медіальної/передні дельтоиды). Тому вони використовують більше ваги, ніж необхідно, і зламати форму, щоб вмістити.

Якщо ви хочете тренувати їх з хорошій формі, Веслування-це хороша вправа, так само як і зворотного рядів. Поставити низький бар Сміт машини або аналогічний, вам в лавці установки натисніть під ним, і потягніть вгору в бар, а не відштовхнути її. Якщо вам потрібно більше ваги, ви можете прокласти пластини на грудях. Коли це стає громіздким, ви можете перейти на вільні ваги вправи/тип гантель.

+985
Konstantin Rudy 3 груд. 2013 р., 18:52:30
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Нещодавно я виявив, що причина мого тіла криві у мене нижня частина спини з-за переднього нахилу таза. Я витратив деякий час на можливі виправлення, але всі сайти, що я знайшов

 1. Пропоную різні вправи для закріплення переднього нахилу тазу, і мені сумнівно, які з них вибрати
 2. В основному упор на те, що передня тазовий нахил, його причини і симптоми як її вирішити
 3. пропонуємо тільки розпливчасті рішення, як "відпрацювати частіше"

Тому, мені було цікаво, якщо хто-то, бажано хто-небудь з досвідом в цьому питанні, міг би надати мені чіткий план тренування з частотою, а також на який термін я повинна зробити це.

Я також хотів би прокоментувати, як довго я повинен чекати, поки я почну бачити істотні зміни.

П. С. Я ще не відчувала помітні болю в поперек або коліна, але це зрозуміло з моєї позі, що у мене надмірне передній нахил тазу.

Дякую

+916
Anoop Yaseen P T 29 черв. 2013 р., 06:46:33

Останнім часом я отримую багато судом. Мої ікри, ноги і руки. Його, як якщо б я скручиваемости ноги або руки, трохи я отримую судоми. Коли я простягаю мою ногу, я отримаю його в гомілку. У мене був постійний тренер, але протягом останніх трьох місяців, я повинен відрізати мої тренування, як це все більш і більш серйозною. Може це із-за поганої форми,жоден тренінг або мої м'язи будуть слабкими? Я повинен турбуватися? Я хочу відновити свої тренування, але страшно, як якщо б я це зробити, коли сидячи навпочіпки, я міг би нашкодити собі погано.

+898
Anonymous Math Student 27 лип. 2013 р., 16:03:50

Я поставив це імпліцитно двох кваліфікованих особистих тренерів. (Один з двох, як правило, тренує спортсменів-олімпійців, тому я довіряю його думку.) Кожен раз, коли я сказав, що я був зацікавлений у навчанні ваги, щоб збалансувати додаткові тренування, що мої квади вам (не тільки в нижній частині тіла, але, щоб підняти верхню частину тіла теж). Обидва з них сказав, що це було обґрунтоване занепокоєння, але мене поставили на програму навчання ваги, а не конкретно на моєму 'забутих м'язів'.

Кожен з них був додатковий рада запропонувати. Один з них порадив мені приймати з плавання, який є хороший кругового тренування (і дає вам вибір з різних ударів для роботи різних груп м'язів). Інший подивився на мою позу і сказав, що мій таз був повернутий від свого звичайного положення, і що це звичайна справа для велосипедистів, які отримують багато миль. Він дав мені те, що я описав би як балансові вправи: розтяжка в тій чи іншій позиції, без будь-яких Ваг.

Що сказав, У мене склалося враження, що якщо все-круглий фітнес-розумна, нормальна кількість приміських велосипеді (кілька кілометрів у день в розслабленому темпі) не достатньо, щоб ваші м'язи, щоб викликати проблеми. До дисбалансу м'язів достатньо, щоб викликати ризик отримання травми, вам доведеться стати кур'єром, вам ніякі інші вправи взагалі або підготовки до гонки.

+866
Cevie 22 лист. 2012 р., 04:47:59

Виконання дефіцит білка залишає тіло мляве.

Як правило, серйозних культуристів і спортсменів спалити кілька тисяч(и) калорій. Менш підготовлені штангісти і спортсмени можуть робити досить ледачий-дві години сеанс, який горить не менше 500, але менше тисячі калорій.

Очевидно, що збільшення потреби в калоріях. Білок повинен бути занадто замінений, але це легко пропустити. Один велетенський шоколадний батончик може скласти для колишніх і зарядити тіло, залишаючи враження одужання, але маскування наростаючим При дефіциті білка.

Зрештою, будь-який досвідчений бодібілдер спортсмен буде відзначити почуття млявий, апатичний і втомлений. У "тиждень", як правило, приймаються і після достатньо їжі і гіподинамії, дефіциту білка виключені.

Організм швидко відновлюється. .8 грам / фунт є недостатнім для важких анаболічних спортивного. Власні опубліковані слайди Доктор Пітер Лемон показують значно збільшити синтез білка за 1 грам / фунт. Популярний анекдот погоджується.

+860
portabella 10 бер. 2014 р., 06:17:00

Якщо ви все ще хочете займатися 4 рази в тиждень, спробуйте робити такі ж складових ліфтів 2 рази в тиждень, і ще 2 дні витратити робити щось зовсім інше. Таким чином, ви простір з вашої ліфти, так що це займе 2 тижні для завершення циклу замість одного, а у вас є ще 2 дні, щоб зробити щось зовсім інше, нове, унікальне.
Великовагових дозволить вам зберегти" маси, а "щось нове" представить новинки і варіації. Це може бути що завгодно: бокс, біг, кроссфіт, вправи... Хто знає, може бути, ви будете любити його, і хочу робити це далі :)

Це приблизний і спрощений випадок просто для того, щоб показати приклад. Через тиждень/два/місяць вам доведеться заново налаштовувати і налаштовувати програму.

Як сказав Krotanix, це дуже важко підтримувати точну статури, так що ви можете використовувати це як "низький" період. І впровадження нових матеріалів дозволить вам добре округлені спортсмен, і ваші м'язи більш пристосованою до дії різних подразників.

+853
James Gibson 17 трав. 2011 р., 09:01:36

Я відвідую регулярні заняття бойовими мистецтвами (приблизно 3-4 тижні). Ми витрачаємо багато часу на розтяжку, особливо в області стегон і ніг, щоб збільшити гнучкість.

Часто після заняття, де ми робимо різні вправи на розтяжку м'язів, я вважаю, що м'язи/інших м'яких тканин я не знаю ім'я/зв'язки я розтягла дуже болить.

Це нормальна реакція для підвищення гнучкості? Я повинен переглянути болючість в якості доказу я стаю більш гнучкою, і мені трохи легше?

Редагувати: загальне розташування болючість стегна, області клубово-поперекового м'яза (я постараюся роздобути фото пізніше). Вона звичайно зникає через кілька днів, лід/тепло прискорює відновлення додатків. Я поки що не помітив ніяких помітних поліпшень у гнучкості.

+830
Achint 30 трав. 2014 р., 10:27:41

Вже близько 20 років, у мене були округлі плечі з-за надто тиснуть в основному дрібні м'язи-Пец. Я намагався змінити це протягом приблизно року тепер. Мої дослідження в інтернеті привели мене на дуже корисну інформацію та класичний стрейч вправи, наприклад. Джефф Кавальер на YouTube.

Ну, я займаюся двк незначні розтягування як пояснив Джефф протягом 1 року після моєї тренування. На жаль, без реальних результатів. Одна з головних проблем полягає в тому, що я не можу повторити цю вправу кілька разів в день. Після робити це один раз, я більше не відчуваю себе натягнуто в Малій двк. Я швидше відчуваю, стрейч / світло-біль у плечі або руці. Я думаю, що м'язи просто так сильно розтягується, як це може на день, але я чомусь думаю, що варто розтягувати його більш ніж один раз для того, щоб домогтися більшого прогресу.

Сьогодні я почав деякі дослідження і знайшов цю статтю. Це з 2012 року, але пояснює дуже добре деякі поняття. Вона свідчить, що існують різні види стретчинга: статичний, динамічний і попереднього стиснення-розтягування. Там я дізнався також, що, оскільки я хочу, щоб виправити мою поставу, важливо, щоб розтягнути для розширення, а не діапазон-з-руху. Так що, можливо, у мене були розтяжки тільки діапазон руху досі.

Будь-якої ідеї, як я можу розтягнути більш ефективно неповнолітнього Пец? Чи існують інші методи, ніж притулившись до дверної рами?

Деякі наукові поради експертів, власний досвід по цій темі або нову розтяжка поради будуть справді дивовижними. Спасибі.

+751
agfa555 10 лист. 2018 р., 14:15:29

Велоспорт дійсно може бути кращим варіантом, поки ви не втратите зайві марним вантажем. Крім того, вважають степ-аеробіка, який ви можете зробити вдома.

До речі, біг з правильною формою і пропуск з майстерністю не так травматично, як якщо б ними зроблено неправильно (для цього потрібно дуже довгий відповідь, але в двох словах, що це: біг на посадку стопи і не overstriding; таким чином, використовуючи ваші м'язи, а не скелет ланцюжок для поглинання ударів, на які питання працює; і стрибаючи, стрибаючи тільки на один дюйм - 2/3 см від Землі. Але, повторюся, це досить просунута техніка, і якщо ви новачок, як я вважаю, палиця з більш низькою серцево-судинної діяльності впливу. Це допоможе вам переробляти непотрібні жири зі свого тіла і трохи зміцнити м'язи. Тоді у вас буде більше опцій та різноманітності додати.

+717
MajesticRa 5 черв. 2011 р., 04:51:46

Я буду бігти напівмарафон за два з половиною місяці. Це буде третій напівмарафон я втік. Я сподіваюся запустити його в дві години; мій попередній рекорд становить 2:08. Мій пульс 52.

З-за зимовій вулиці і трас, де я живу, моя підготовка до цього напівмарафон все було на біговій доріжці. Я роблю відстань, швидкість і нахил працювати. Один припустив, що я повинен перетнути поїзд. Піднімати тяжкості, плавати, або щось інше, ніж просто працює п'ять днів на тиждень на біговій доріжці.

Є наукові докази , що крос-тренінг допоможе мій напівмарафон продуктивності? Більш конкретно, чи є докази того, що витративши півгодини на плавання, піднімання тягарів, або щось подібне, було б більш вигідно, ніж витрачати півгодини на біговій доріжці? Я визнаю, що крос-тренінг може допомогти моїй загальної фізичної підготовки, але тільки я прошу про напівмарафон продуктивності.

+604
ricab 4 лип. 2017 р., 19:49:51

Виберіть п'ять: присідання, станова тяга, жим лежачи, підлозі прес, віджимання на брусах (зважене при досить сильні), підтяжки (так само), chinup (Дітто), постійні накладні натисніть, SLDL, однією рукою рядки, штангою рядків (Єйтс стиль), t-адвокатське стан рядка (може бути зроблено шляхом фіксації одного кінця штанги в кутку кімнати).

Просто виберіть п'ять і переконайтеся, що ці вправи покривають все тіло (наприклад: присідання, віджимання на брусах, chinups, накладні преси, SLDL), а потім зосередитися на оволодінні ним. Це означає, що тільки їх ідеальну форму для як мінімум півроку. Не потрібно робити нічого іншого - ні, навіть не кучері (якщо chinups не розумію тебе великі біцепси, я не знаю, що завиток буде!). Але ви, напевно, не слухаєш мене зараз, поки не дізнаєшся, що це все, що вам потрібно як тільки ви стаєте більш досвідченими. Це нормально.

Тепер, що стосується вашої поточної рутини, це занадто багато для одного сеансу, так що сподіваюся, ви збиралися поділили. Крім того, робити тягу після тривалої сесії-це небезпечно - ви повинні бути зосереджені на вашій формі, якщо ви не хочете важку травму! У них перший або другий. Загалом, організувати тренування так, що ви працюєте на великих груп м'язів, або так, що найбільші навчання проводяться вперше.

Все, ви можете зробити свій власний звичайної, це нормально - але видалити всі кучері. Біцепс це мала м'яз, вона буде швидко збільшуватися від chinups і нишком рядків, і без ізоляції, працювати треба. Повір мені, я досвідчений залізо-коханця. Я пропоную вам зосередитися на якійсь великій комплексу вправ замість того, щоб бездумно керлінг весь час! Крім того, у вас є багато дублювання, наприклад, навіть якщо у вас тяга в повсякденності, ти теж знизує плечима. Я не бачу необхідності для тих, хто. Але, якщо робити їх у різні дні це може бути нормально. Що стосується частоти тренувань, 2 дні в тиждень цілком достатньо, якщо ти старанно працюєш. Кожен раз намагайтеся зробити трохи більше ваги на штанзі (якщо у вас є доступ до дійсно невеликих пластин, званих "маленьких перлин", що всього лише кілька кілограмів, додайте їх на кожному тренуванні) та/або намагатися зробити більше повторень. Це називається подвійної прогресії: коли можна робити 2 повторення більше, ніж ваша мета, збільшити вагу на наступному тренуванні.

Я бачу, що ти не думаєш про ногах взагалі (ти сам це сказав в питанні), тому я пропоную деякі безпечні способи, щоб навчити їх, ОК? Пам'ятайте, чим сильніше ви працювати ваш нижньої частини тіла, тим краще Ваше тіло росте!

Спробувати одноногий присідання. Якщо ви не можете зробити їх або балансування проблема, чіпляємося за що-небудь - в ідеалі мотузці, підвішений десь над головою.

Спробувати Сіссі присідання. Це відмінне рух для квадрациклів і ти не мнучи хребет тут. Ви не повинні використовувати будь-зайва вага. Знову ж таки, якщо баланс є проблемою, чіплятися за щось. Навіть якщо він не протримається у випадку, якщо ви втратите рівновагу і не може встати.

Спробувати стіни присідання. В принципі, ви сидите' проти стіни. Ваші ноги були паралельні підлозі. Отримати секундомір і змагатися з друзями, хто може тривати довше. Це дуже безпечний рух (і дуже боляче!), і я дійсно пропоную вам робити це.

І нарешті, пам'ятайте, щоб відпочити і відновитися після кожного тренування. Поїзд важко (їсти теж важко!), розважайтеся, але тоді пам'ятайте, щоб мати життя поза спортзалу. Навчання призначене, щоб поліпшити своє життя, а не ставати вашому житті, і це стосується будь-якого пауерліфтера, там, як би не був досвідчений і хардкор.
Я не сподіваюся, що це допомагає, тому що я знаю це, я сподіваюся, що ви слухаєте! :)

+564
Fregloin 1 лист. 2012 р., 07:44:43

Одна їжа, яку ви можете хотіти розглянути додавання або збільшення обсягу ви в свій раціон авокадо. Вони дуже багаті живильними речовинами і, швидше за все, допомогти вам в отриманні вагу.

+564
mbowles 5 вер. 2017 р., 22:31:13

Я дуже хочу знати, як досягти цих кокосового плечі! Може хтось має їх, що не вживає наркотики, будь ласка, сказати, як вони їх отримали?!

+445
Sebas Hollow 26 квіт. 2018 р., 21:19:47

Я просто зайнявся важкою атлетикою три рази в тиждень. Тренування складаються речі, як станова тяга, присідання, штангою рядків, гантелей, жими і т. д...

Я відчуваю біль в пальцях, потім і вони почували себе трохи жорсткою. Я знаю, що моя сила зчеплення завжди було досить низьким.

Я повинен бути час, щоб дозволити моїм пальцям відпочинок або я повинен ставитися до нього з чимось на зразок льоду?

+388
portforwardpodcast 14 бер. 2012 р., 11:45:20

Опорно-ли кажучи, я хотів би вам взяти з колег тут, хто робить те, що я називаю "повний спокій" підтягування, де ви тягніть з руки прямо над тобою, потім повернутися до прямої-рукоятка установки для кожного підтягнутися. Хлопці тут в залі кажуть, що вони можуть зробити стільки підтягувань, але вони не пройти весь шлях. У будь-якому разі, мені було цікаво, оскільки більшість людей підтягується короткий шлях, в пакетах без випрямлення рук до "повного спокою" позицію, тому що це довгий шлях, змушує кульку-і-гнізда шкоди в довгостроковій перспективі, або вони просто роблять так, тому що це простіше. Що краще?

+381
BunnyRabbit 22 січ. 2019 р., 18:27:05

Звичайно у вас ще є шанс!

Як наприклад, один з моїх друзів, який в коледжі був 5 футів 4 в 19 років, коли він надійшов у коледж. У віці 23 років, так як він закінчував навчання, я пішов провідати його, і він 5' 11"!!

Не турбуйтеся про Ваш зріст. Я не хочу бути образливими, але якщо ви дійсно націлені на дівчат, і хочу довгих відносин, ви повинні бути з дівчиною, яка піклується про тебе, як людині, а не тільки ваш зріст.

Намагайтеся не бути в депресії. Ви як 17-річний чоловік не перестав рости. Подумайте про це таким чином. Я бачив, як літні чоловіки в 50-х рости 1-3 см вище просто від занять йогою. Якщо ви збільшите свій зростання на 1,5 дюйма, ви будете досягати 5'6", який є гарною висоті! Ви все ще є довгий шлях, щоб піти, і немає необхідності бути небезпечно.

Якщо ви дійсно перебуваєте в украй пригніченому стані, що лікар або терапевт. Самогубство-це точно не шлях.

+321
Ashish Khatri 5 серп. 2019 р., 08:49:29

Поки не ясно, яке навчання ваш радник, але він буде хороша ідея, щоб проконсультуватися з вашим лікарем, особливо якщо є сімейна історія серцевих проблем. Якщо ви лікар і побоювання, вона може замовити навантажувальний тест, щоб подивитися на можливі проблеми з серцем.

Що стосується вашого питання, якщо ви тільки починаєте програму вправ, це гарна ідея, щоб не працювати дуже важко, коли ви починаєте. Якщо ваше серце здорове, ви не в небезпеці поранити ваше серце, але ви можете легко зловживати решті частини вашого тіла. Я б також будьте уважні старанно бігати / ходити проміжки часу, коли ви тільки починаєте.

Тим не менш, ви сказали, що коли ви працюєте з рекомендованої частоти серцевих скорочень, ви не відчуваєте, як ви працюєте. Це наводить на думку, що ваш максимальний пульс може бути вище, ніж в середньому. Багато програм тренування засновані на передбачуваний масштаб напруги, а не частоти серцевих скорочень, щоб уникнути цієї проблеми.

Я згодна з іншими на значення типового рівняння для пульсу. Кращий спосіб встановити коливається частота пульсу-це фактичне польове випробування (щось подібне 20 хвилин-максимум), але це перебір за те, що ви робите.

Моя порада-тільки до лікаря, а потім перестати overthinking про ваших серцевих скорочень і в залежності, як ви себе відчуваєте. Люди робили, що за довгий час з хорошими результатами.

+312
user86010 1 лист. 2010 р., 09:07:55

"Титан Доген кісточок" - відмінна програма, призначена для запобігання травм щиколотки при екстремальних навантаженнях:

http://www.youtube.com/watch?v=8B1XvEbJUKE Джерело 2: http://www.dailymotion.com/video/x2oqcyn

Це дуже авторитетний джерело щодо запобігання травм гомілковостопного суглоба. Крім того, багато теляти піднімає вагу. Очевидно прогресує без ваги / с допомоги і т. д., Так як ви були поранені.

+296
user72433 25 лют. 2014 р., 14:58:02

На роботі мій обід зазвичай складається з курки/риба (скумбрія/тунець) і наповнювача у вигляді пасти/коричневий рис. Я хочу почати різати більше вуглеводів зі свого раціону, а вечеря в більшості випадків складається з вуглеводів у вигляді картоплі і овочів. Я зараз за розкладом тренування, щоб втрачати жир в той час як набирає м'язи. Є здорова низкоуглеводная альтернатива традиційним макаронів і рису, що ви можете порекомендувати, що переважно поширений в супермаркетах і не дуже дорого?

+275
Johnnie Roy Gilstrap 26 вер. 2013 р., 08:19:22

Я отримую кожен місяць жиру, а я ще вдома. Я завжди кажу, ок, я буду працювати завтра, але я не. Я навіть записатися в тренажерний зал, але я ходила два рази і то не до рахунку закінчив. Я хочу гуляти на свіжому повітрі, але ніщо не спонукає мене зробити це. Що я повинен робити?

Привіт.

+199
memo power 5 черв. 2015 р., 02:38:06

Це жорстка відповідь, і в його основі вашої ендокринної системи. Ваше тіло випускає інсулін, щоб прямі жирових клітин, щоб збільшити їх зберігання.

Якщо у вас немає ендокринного захворювання (наприклад, цукровий діабет), ваше тіло стане більш чутливим до інсуліну в жировій краплі, тому ви легко зможете зберігати більше жиру. Чим більше інсуліну стійкі, тим менше жиру ви будете зберігати.

Звучить чудово, за винятком тієї частини, де весь цей бруд плаває у вашій крові, в результаті нальоту.

Також, в залежності від їжі, яку ви з'їли, стільки, скільки 10% калорій, просто виводиться з організму.

Я не згоден з ідеєю, що тіло має необмежену ємність для зберігання жиру. Якщо це було причиною, не було б ніякого нальоту і ніхто не гладить, тому що весь жир буде відмінно абсорбується в жирових тканинах.

+193
Teli Gjika 3 черв. 2017 р., 05:13:50

Ви живете біля траси або в хорошому районі, щоб працювати?

Робити це на вулиці - зробити це весело.


Робити інтервали під підходів і повторень - піти від використання часу


 • Немає нічого в житті, що це весело і складається з вас дивиться годинник" навіщо додавати кардіо до цього списку?

 • Використовувати задану відстань, а не -- він дає вам бездушним, щоб підштовхнути себе. Чим важче ви працюєте, тим швидше ви зможете відпочити.

+173
SneX 12 бер. 2017 р., 14:52:10

Дізнатися правила

Це може бути дивно, але не існує універсального набору правил для проведення змагань з пауерліфтингу. Змагання з пауерліфтингу спонсором Федерації повинні відповідати правилам федерації, але кожна федерація може мати різний набір правил. У змаганнях з пауерліфтингу, який пройшов у спортзалі, а не спонсорами можуть мати свої власні набори правил. Більшість буде приблизно такою ж, але краще не робити припущень.

 • Це насправді змагання з пауерліфтингу? Це може здатися дивним, але я піднімаю це питання, бо в місцевому спортзалі відбувся "Пауерліфтинг зустрітися", який був в основному "скільки разів ти можеш підняти на 325" конкуренції. Він не був прийнятий.
 • Які вимоги до одягу? Ви зобов'язані носити синглетного? Якщо так, то які синглетного?
 • Яке обладнання ти використовуєш? Зовсім "сирий" означає відсутність обладнання на всіх? Ви можете використовувати пояс? Рукава коліна? Обхоплює зап'ястя? і т. д.
 • Яке взуття можна носити?
 • Присед:
  • Чи ти ходиш вага чи це для одягу monolift?
  • Ви дозволили крейдою спину?
  • Чи зобов'язані ви паузи?
 • Лавка:
  • Де ваші ноги пускають? Вони зобов'язані бути плоскими на землі, або ви можете натиснути на кулі ваших ніг?
  • Чи зобов'язані ви паузи?
  • Ви повинні обернути свої пальці навколо бару?
  • Наскільки широкі твої обійми дозволено?
  • Ви зобов'язані виконувати команди? Якщо так, то які команди?
 • Станова тяга
  • Ви повинні чекати команду, щоб відключити блокування?
  • Можна скинути вагу, або вам необхідно опустити його в керованому режимі?

Це не вичерпний список. Просто про що подумати.

Після цього всі ваші тренування повинні зосередитися на підйомі, як на день змагань.

Якщо ви зобов'язані носити синглет, краще одягати його пару раз перед змаганнями, так що ви отримаєте відчуття для цього.

Якщо ви повинні слідувати команди прес-лава, спробуйте знайти кого-то, хто знає, що вони роблять, щоб дати ці команди, так що ви можете практикувати.

+167
Srinivas Goud 17 бер. 2017 р., 13:26:37

Домс являє собою запальну реакцію за рахунок ексцентричній перевантаження і структурні зміни (Реф).

Домс відрізняється від гострого напруги. Його можна лікувати симптоматично, що запальний процес (ібупрофен, холод, масаж). Також було відзначено, що висока швидкість, швидке концентричні м'язові скорочення можуть забезпечити полегшення (теж Реф). Цікаво, я підтримую цей останній маршрут.

Загальна порада полягає в тому, що поки ваша розминка повертає діапазон рухів, що необхідно для тренування, ви повинні бути в змозі, щоб вправи не збільшують ризик отримання травми. Розминка повинна бути всього тіла (велосипеда), після чого почався рух-специфічна розминка низької інтенсивності (порожній-бар жим лежачи, потім збільшуючи вагу, поки ви не досягнете вашого ваги роботи).

+157
cr1lle 23 лип. 2015 р., 08:20:58

Ви не відчуваєте, як ви щось штовхає, тому що ви не були. Ти тримаєш на що-то й стоячи. Більшу частину часу важка станова тяга мені здається, стискаючи все міцніше, фіксуючи його на місці, і стоячи.

Як тільки ви отримаєте реальний важкий--в півтора рази ваги, Напевно, але ваш пробіг може змінюватись ... ви будете почувати себе "вище-вище-вище-прийти на стенд-ап" почуття. Зараз ви не досить близько до вашого максимуму, щоб отримати це.

+137
Vijay Tiwary 6 лип. 2019 р., 02:50:27

При переході від машини до вільними вагами (гантелі), які речі треба брати до уваги?

+123
Efrain Papo Rodriguez 27 жовт. 2019 р., 09:15:55

Все залежить від вашої мети. Це явище також називають зворотним дієти, збільшуючи вміст калорій, так що це буде легше розрізати його на Дієта.

Якщо ви прямуєте план харчування, макроси завжди однакові. Всі вони збільшуються в розмірах, а не тільки один.

+112
Hayder Ctee 1 січ. 2013 р., 17:29:24

Питання: який відсоток калорій з протеїну, вуглеводів і жирів потрібно в моїй дієті, щоб залишатися в дефіциті калорій і в стані позитивного балансу азоту?

Див.: https://www.youtube.com/watch?v=Bz3AG-oCXTE&t=394s

Я тільки починаю регулярно займатися спортом (в основному орієнтована на HIIT) і дієту правильно. Скоріше, я хотів би зосередитися на нарощування м'язової маси. А у мене ще є багато жиру, щоб пролити (я 5'11", 213 кг / 96.6 кг), я вважаю, мені потрібно залишатися у калорійному дефіциті. І для того, щоб допомогти мої зусилля нарощування м'язової маси, здається, що я повинен бути в змозі позитивного балансу азоту.

В http://www.bodybuilding.com/fun/drobson75.htmя думаю, що потрібно не менше 1,7 грама (може навіть до 3,5 грам) протеїну на кожен кілограм ваги тіла в день. На нижньому кінці, це означає, що мені потрібно, принаймні, 96.6 кг х 1,7 гр/кг = 164 грами білка в день. У калорій, це:

 164 грамів білка
 х 4 калорії на грам білка
------
 = 656 калорій з білка

У мене бюджет 1,780 калорій в день, щоб залишатися в умовах дефіциту калорій і втратити до 2 фунтів в тиждень. Так, близько 37% моїх калорій повинні надходити з білка. У мене 63% розділити між вуглеводами і жиру-і я не впевнений, як це зробити.

Оновлення: http://www.bodybuilding.com/fun/mhptrans6.htm здається, припускають, 45% вуглеводів, 35% протеїнів, 20% жирів. Це правильно? Я б досягти позитивного балансу азоту при такому співвідношенні?

+95
Nuel 7 лют. 2019 р., 05:03:40

Так, ви можете. Це називається зміщення завантаження, і ви можете прочитати більше про це на Т-нації

У резюме (прямий статті, зазначеної вище):

 • Завантаження зміщення більш високе навантаження на одну сторону тіла. В більше різниця в опорі від однієї сторони до іншої, більше зміщення і чим більше вимоги до стабільності.
 • Поломки трапляються, коли слабкий хребет заважає застосовувати всі силу можна створити в барі. Використання навантажувально зсув може допомогти місце більш високий попит на основній функції.

Коли ви пропустіть реп або опинитеся не в змозі штовхнути більший вага, енергія-це не тільки втратили переду і заду, а також з боків і обертально. Ваш тулуб обертається і ваші коліна пряжки, викликають енергію і силу, щоб бути розсіялася, перш ніж він зможе дістатися до бару.

Ці бічні і обертальні поломок не повністю вирішені через типові навантаження, але через зсув навантаження може допомогти, розвиваючи велику внутрішню стійкість і міцність, яка забезпечує базу для більше сили передачі, більше сил, і в кінцевому підсумку ми всі ганяли – більше з нашими основними підйомниками.

Налаштування Зміщення Навантаження

В найпростішому випадку, навантаження зміщення більш високе навантаження на одну сторону тіла. Це може бути досягнуто шляхом проведення більш важку вагу в одній руці у порівнянні з іншою, утримуючи вагу тільки на одній стороні тіла, або завантаження барі ще з одного боку. Чим більше різниця в опорі від однієї сторони до іншої, тим більше зсув і чим більше вимоги до стабільності.

Як запрограмувати зміщення навантаження

Ви все одно повинні мати основний ліфтів у якості бази при реалізації зміщення навантаження в вашу програму. Ви можете зменшити інтенсивність основних підйомників і злегка перемістіть вагу швидше (менше вага, більше швидкість), або, принаймні, не намагатися проштовхнути новий пр відразу ж після введення зміщення навантаження.

Вправи, в яких використовується зміщення навантаження повинен бути другим або третім вправ у вашій програмі (наприклад, В1, В2, С1 або С2 вправ). Вони не призначені для заміни основних підйомників, але доповнюють їх, і найкраще це зробити повторень в діапазоні 6-12.

Зразок два дні повній програмі тіла

День 1

Вправ / Підходів / Повторень

А1. Пастка-Бар Тяга / 4 / 5-6

А2. Нахил Штанги На Стенді / 4 / 5-6

Б1. Однією рукою гантелі прогулянки випад / 3-4 / 8^ - тримаєте гантель в одній руці і виконайте 8 повторень, потім поміняйте руки і виконайте ще 8 повторень.

Б2. Трансивер перевернутої рядка / 3-4 / 8

С1. Глют-Хем Рейз / 3 / 10

С2. Однією рукою нахилився гантельний ряд / 3 / 8^^ - петлі на стегнах і підтримувати нейтральний хребет як ряд гантелі з одного боку на 8 повторень перед перемиканням на інший. Не дозволяйте собі, щоб повернути або бічний вигин.

Д. зміщення фермерів гантелі ходьби / 3-5 / 40-коробка 50y. - Тримати важкий вага ви можете в одній руці і один приблизно на 25% легше, в інший за 40-50 ярдів, а потім поміняти руки і повторити ще на 40-50 ярдів.

^ за руку

^^ з кожної сторони

День 2

Вправ / Підходів / Повторень

А1. Передній присед в коробці / 4 / 5-6

А2. Підтягуючі / 4 / 5-6

Б1. Зсув однієї гантелі ноги станова тяга / 3-4 / 8^ - тримати важкі гантелі в руках на протилежній стороні вниз, ноги і легкі гантелі (приблизно на 25% легше) в руці тій же стороні вниз ноги.

Б2. Однією Рукою Гантелі Над Головою Прес / 3-4 / 8^^

С1. Зміщення кроку гантелі крок вгору / 3 / 8^^ - тримати важкі гантелі в руках на протилежній стороні вниз, ноги і легкі гантелі (приблизно на 25% легше) в руці тій же стороні вниз ноги.

С2. Один-Нога Натискає Вгору / 3 / 6^^

Д. зміщення фермерів гантелі ходьби / 3-5 / 40-коробка 50y. - Тримати важкий вага ви можете в одній руці і приблизно на 25% легше, в інших на 40-50 ярдів. Поміняйте руки і повторіть ще на 40-50 ярдів.

^ за руку

^^ з кожної сторони

+75
Elena Simchenko 22 вер. 2013 р., 13:35:21

Я пробував багато методів, але ніхто не навчив мене, як використовувати моє латів. Пізніше я зрозумів, що найкращим способом навчитися використовувати свій латів через "Підтягування вузьким хватом", як описано в статті нижче.

Як правильно робити підтягування Chinups

Зараз це не дуже близько зчеплення, але вони не Підтягування широким хватом. Цей недолік ширини, а робити підтягування займається латів по-різному, і ви можете відчути латів. Вони також збільшують величезну гучність, як ви використовуєте свій латів більше, ніж біцепси. Проте я відчуваю, що біцепс участь у цьому русі теж. Як тільки ви навчитеся використовувати латів, то ви можете перенести на широкий варіант хвата. Хитрість тут полягає в тому, щоб навчитися використовувати латів.

+74
victoria bannon 18 лют. 2012 р., 23:39:09

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil