Поліпшити свої показники боулдерінг на бюджет

Я тільки почав закритий боулдерінг і це величезне задоволення!

Але я дійсно намагаюся йти. Я можу просто закінчити простих трас (і навіть не всі з них) і тоді я повністю виснажена.

На стіні я починаю На має невеликий звис (це не строго вертикально), я не впевнений, якщо це добре для новачка?

У всякому разі, я ніколи не робив нічого активного в моєму житті, я дуже худа, і у мене немає сили або витривалості. Моя ручка йде дуже швидко, але у мене також є важкий час потягнути себе вгору, щоб досягти наступного утримання. Я знаю, я не повинен бути потягнувши себе занадто багато, але навіть просто зусилля, щоб втриматися на стіні, поки я постояти за мене. Я щосили занадто багато, щоб дійсно мати ясний розум і озирнутися на наступні тримає і, коли маршрут веде мене так що я не можу покращити моє психічне техніка.

Так що, будь-які поради на вправи я можу робити вдома, в доповнення до моєї (я думаю) 3-тижневий боулдерінг?

Я подорожую протягом наступних 3 до 4 місяців і буде робити стільки, боулдерінг, як це можливо в той час, але я не буду мати доступ в тренажерний зал і хотів би робити вправи в свою кімнату.

Для рук: в мене є гумова ручка тренажер, але я не впевнений, якщо я повинен бути хрускіт його повторно або достатньо просто тримати його як можна довше? І як важко я повинен підштовхнути себе? Я можу робити вправи і боулдерінг кожен день з хорошим харчуванням або я повинен відпочивати днів між ними?

TL;д-р: будь ласка, допоможіть біжить боулдерінг новачок з рядом не сила або витривалість геть!

+415
Shravaka 6 черв. 2014 р., 07:53:18
37 відповідей

Я новачок, коли справа доходить до бігу, і я знайшов fitocracy не бути відмінним способом, щоб мотивувати себе. Мені цікаво - які досягнення і квести доступні на сайті для забезпечення цілей для новачка?

Досі я:

 • досягнення: здається, я заблукав (Біг 20 миль (32,2 км) у вашому житті)
 • квест: піти на пробіжку... (Біг на 1 милю (1,61 км) за 12 хвилин) +50 очок
 • квест: хтось женеться за мною! (Пробігти 1 милю (1,61 км) за 10 хвилин) +100 ПТС
 • квест: вони вже близько... (біг на 1 милю (1,61 км) за 9 хвилин) +200 очок
 • квест: починає відтягувати! (Пробігти 1 милю (1,61 км) за 8 хвилин) +300 ПТС
 • квест: зграя за тобою! (Пробігти 1 милю (1,61 км) за 7 хвилин) +400 ПТС
 • квест: нарешті-то 5к (біг 5 км (3.11 км) в один сеанс) +100 ПТС

Я теж бачу два наступних завдань:

 • квест: ветеран Бігун прямо тут! (Пробігти 1 милю (1,61 км) за 6 хвилин) +600 очок
 • квест: спроба 10к (Біг 10 км (6.22 км) в один сеанс) +200 очок
+967
user356393 03 февр. '09 в 4:24

(Ваше питання просить наукових доказів, тому я можу накопати посилань на ті моменти, які я зробити, якщо ви хочете.)

Приклад

Розглянемо назад в нору. Для цієї вправи повинно бути зроблено правильно, ви повинні бути в змозі встати з положення навпочіпки зі штангою на задні дельтоиды. Якщо це зроблено з правильною формою, то штанга буде ідеально вертикальної траєкторії, яка тримає його на місці прямо над вашої стопи.

Ось кілька речей, про це тільки одна вправа (теж тяга,) що я не думаю, що можуть бути відтворені в кабелі вправи:

 • цілого тіла, гормональної відповіді, який не може бути викликаний більш дрібних, окремих спільних навчань, або вправ, використовуючи меншу кількість більш дрібних м'язів
 • можливість поступово збільшувати вагу на турніку без обмежень (що відбувається, коли ви досягаєте максимальної ємності кабелю машина?)
 • гравітація завжди тягне штангу прямо вниз, щоб дозволити вам встати з правильною формою (кабельної системи повинен бути дуже складним, щоб завжди тягнути вниз, навіть у разі коли зміщений вперед або назад)

Принцип перевантаження

Штанги не дасть перевантаження, на відміну від гравітації, які ви відчуваєте в повсякденному житті. Ви ніколи не встати з 250 фунтів на спині в повсякденному житті, але можете зробити це зі штангою, забезпечуючи незвичайне зусилля, необхідні для стимуляції росту м'язової маси. І коли ваше тіло звикає до 250 (напевно, після цього одне тренування), зробити це з 255.

Від експерта

Від Mark Rippetoe (виділено мною):

Просто немає інших фізичних вправ, і, звичайно, ні машина, що виробляє рівень активності центральної нервової системи, поліпшити баланс і координація, навантаження скелета і щільність кістки підвищення, м'язової стимуляції і зростаннясполучних тканин, стрес і сила, психологічна попиту і витривалість, і загальний системний кондиціонер, ніж правильно виконується повне присідання.

+965
Nick Sarafa 10 лист. 2018 р., 18:41:21
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я бігун Новачок і потребую ваших порад для хороші кросівки купити. У мене є одні кросівки, але вони слизькі. Будь-які слушні поради будуть високо оцінені.

+938
user3020081 27 жовт. 2018 р., 16:00:54

Це те, що я відбивався і намагався працювати. З мого досвіду є третя управлінням (крім хребта еректорів або квад слабкість): глют слабкість або бездіяльність. Це може бути спірним, але я думаю, що це само собою зрозуміло.

Якщо ви уявляєте себе в нижній позиції, у вас є закриті стегна, що ви повинні продовжити в якийсь момент під час підйому. Обидва ваші стегна і сідниці сприяти розширенню стегна, але стегна перетинають два суглоба: стегно і коліно. Коліно закрито в нижньому положенні, підколінні сухожилля може сприяти розширенню стегна, так що розширення стегна в такому положенні в основному до сідниць. Поставивши себе на добру положення, ви уникаєте подовження стегна до коліна, розширюється, що дозволить вам зробити ваші стегна бере участь.

Щоб допомогти, ви могли б зосередитися на відкритті агресивно стегна з нижньої позиції, і, як завжди, зниження ваги, поки ви не можете виконати рух з правильною формою.

+934
Maria Martinez 18 квіт. 2011 р., 05:48:21

Попередня Інформація:-

Особиста Інформація

 1. Я ходжу в тренажерний зал тільки за останні 45 днів.
 2. Дивився численні відео на YouTube.

Техніка Розуміння

 1. Розумію, звичайна станова тяга є складовою вправа , яке вимагає egagement на сідничні м'язи і підколінне сухожилля разом з ядром взаємодії.
 2. Я також розумію, груди повинна бути відкрита і прямо над баром, як почати підйом.

Втім, я ще не в змозі отримати або освоїти техніку залучення сідниці. Може хто-небудь допомогти з будь-простий рада?

+899
Emily Gaming VietNam 2 груд. 2017 р., 23:47:54

У мене був такий і я не психолог, але я плавець (океанський рятувальний близько 16 років) і, природно, трохи замкнутий (з урахуванням часу). Я думаю, що відстань плавання є свого роду дивний сценарій для розуму. Якщо ви поговоріть з будь-якої дистанції плавець вони знають, що є медитація, що відбувається з контрольоване дихання і ритмічні рухи та терапевтичної відлив океан (або на басейн, якщо його багато). Ви можете просто бути дуже сприйнятливі до такого роду гіпнотичний стан, і потрібно більше часу, щоб вийти з нього. Я помічаю, коли я різко покинути басейн там незручна, кинулися почуття, і тоді він стає краще.

Однак, я думаю, що ви повинні бути інформовані про те, що плавати обличчям вниз суперечить нашим людським інстинктам і дійсно змусити ваше тіло в режим виживання. Психологічно, ви можете відчувати побічні ефекти це режим виживання і починає більше думати всередину, як результат. Я не впевнений, що є області, які могли б повністю класифікувати це, як це звучить фізіо-психологічні.

Я можу сказати, що настає час, коли я втрачу результатами підрахунку або почати дрейф психічно. Знайти свої тригери, визнати їх і активно зосередитися.

Якщо я запропоную який-небудь спосіб повернутися після довгого плавання, я б розглянути питання про прийняття деякий додатковий час в басейні, наростити своє дихання, щоб більше 'з води' держави . Може бути, кінець спринту або два, щоб отримати собі в менш відформатований поведінки.

+866
Basu Somannavar 12 трав. 2016 р., 12:29:14

Я писав в коментарях, але це стало трохи стіну про те, щоб я хочу зробити це у відповідь, де я можу, принаймні, розбити його на абзаци.

Першим ділом

Я хочу спочатку обговорити, є чи не ви насправді потрібні протеїнові коктейлі, враховуючи ваші легкі тренування для схуднення.

Ви згадуєте у своєму коментарі, що:

це рекламується практично скрізь, що вам потрібно два грами білка на ваш вага тіла в кг

Так, і ключове слово "рекламується".

Ви чули фразу: "Сніданок-найважливіший прийом їжі в день"? Якщо копнути глибше, ми дізнаємося, що насправді це був чоловік на ім'я Уілл Кіт Келлогг, хто перший придумав цю фразу. Можливо, ви чули ім'я Келлог. Чоловік почав компанію, яка продає каші на сніданок. Так як ви могли б припустити, він був дуже щасливий, коли люди почали поширювати чутки, що величезну важливість сніданку.

Подібним чином, всі 2-2.5 г білка на кг ваги займає дуже мало наукових речовина, а це по суті всього лише чутки поширювати, щоб продати більше протеїновий порошок. Що насправді важливо те, що ви з'ясуйте, яку суму в добу працює для вас, тому що вам не обов'язково мати таку ж тренування, або ж обмінних процесів, або ж спати за розкладом, або ті ж пристосування і т. д. в якості осіб, які покладаються на 2г на кг.

Я впевнений, що є люди, які вимагають 2г на кг ваги тіла, але якщо ваші м'язи не потрібно стільки білка, він просто буде перетворювати надлишки жиру і зберегти його.

Це також може бути сказано до того, що ви повинні вживати білок відразу після тренування. Бо яка високобілкова їжа-це дуже легко взяти і з'їсти відразу після тренування? Протеїнові коктейлі, протеїнові батончики... ось чому вони продають цю хрень в тренажерному залі!

Насправді вам не потрібен сніданок. У насправді, коли ви прокидаєтеся, ваше тіло, природно, підвищує рівень цукру в крові, щоб ви почали. Далі піки рівень цукру в крові з високим вмістом цукру, сухих сніданків (наприклад, речі Келлога) збільшує ризик типу-мочеизнурения 2.

Це не означає, що всі сніданок-це погано. Просто знайте, що ви їсте.

Отже, на ваші запитання

Може тунця в розсолі замінити протеїнові коктейлі?

Тунець-це їжа, і протеїнові коктейлі-це заміна їжі. Так що ви просите, якщо їжа може замінити заміну продуктів харчування.

Відповідь-так.

Протеїнові коктейлі повинні бути використані тільки коли ваш споживання білка повинне бути вище, ніж те, що ви можете споживати через звичайні продукти. Це доповнення в кінці кінців. Коли це можливо, ваш раціон повинен бути відрегульований з харчування, добавки і додати останній тільки при необхідності.

Тим не менш, я закликаю вас, щоб перевірити вміст ртуті в тунці до їжі банок кожен день. Особливо длинноперый, як правило, мають значно вищий вміст ртуті, ніж, скажімо, дурисвіт.

Хоча я злити розсіл так само, як я можу, я все ще боюся, що я споживають більше солі, ніж слід. Це викличе певні негативні наслідки в довгостроковій перспективі, порівняно з протеїнові коктейлі?

Я не можу зробити остаточний висновок про вміст солі з тунця, які ви купуєте. Але доросла людина повинна вживати не більше 6 грамів солі в день. Якщо ви майте це на увазі, я впевнений, ти будеш в порядку.

+771
Burke Desaelgn 9 вер. 2015 р., 04:37:10

Я їду на концерт в кінці цього тижня і моя спина зазвичай у дуже поганому болю в кінці концерту День. Які поради я можу використовувати, щоб уникнути/запобігти болю в спині, коли я знаю, що я збираюся бути на ногах весь день?

Спасибі, Кевін

+729
Founders 28 бер. 2016 р., 15:26:06

Вага машин, які використовують пін-обраний вага стека мають більших розмірах, ніж з вільними вагами, тому що це буде дуже складно або дорого для виробництва вагового стека з кроком 2.5 кг. Ти не міг прийняти тарілки легше, використовуючи більш тонкі плити, так як вони повинні бути товще, ніж у Штиря і ще мати достатню міцність, щоб витримати вагу всіх пластин над ними, і ви не можете зробити плити легше з допомогою вузької пластини, або в іншому випадку стек повинен бути в три рази вище. Ви могли б мати систему для додавання один, додатковий меншу вагу на вершині стека для точної настройки його (і деякі роблять), але це додає складності і, отже, вартості.

Причина, здавалося б, незвичайної величини 7кг полягає в тому, що вони насправді виготовлені з кроком 15 паундів, а потім помічені як 7кг для країн, що використовують метричну систему.

Вимагаючи від користувачів, щоб йти вгору з кроком, як великий, як 7 кг сильно неоптимальним з навчальної точки зору, але це не розглядається як проблема, так як машини не призначені для серйозних тренувань, вони розроблені, щоб дозволити спортзали, щоб проштовхнути велика кількість платоспроможних клієнтів, без яких-небудь істотних коучинг або навчання.

Очевидне рішення цієї проблеми-просто не використовуйте машини!

+716
Troyen 4 лип. 2016 р., 01:31:28

300м не випливає, що великого ефекту для середнього спортом, але вище, ніж ефект поступово наростає, з'являються повідомлення про людей, які страждають від висотної хвороби, коли забирався вище, ніж 2400 м.

Висотна тренування була використана спортсмени із багатьох років. На великих висотах, з-за зниженого тиску, ускладнює роботу легенів для дифузії кисню в кров. Тому для того, щоб компенсувати це, у свою чергу крові, збільшує пропускну здатність гемоглобіну, щоб спробувати поглинути більше кисню. Отже, коли ви тренуєтеся на великих висотах, ваш організм зможе краще виконувати на більш низьких висотах відразу після.

На ваші питання, коли спортсменам доведеться змагатися на великих висотах, є невеликий ефект, в залежності від висоти, тому їх організму адаптуватися і виконувати на цих висотах, вони перекладають і почати тренуватися на такій висоті до події.

+690
legend 17 лист. 2013 р., 06:22:04

Я кікбоксер. Кілька тижнів тому, я грав нерідного гри в полі, де я припустився багато. Коли я закінчив, моя ліва нога навколо коліна була дійсно болить.

Тепер, через два тижні у мене болить ліве коліно трохи, але тільки на згинання, особливо з опором. Згинання з опором руху, що зазвичай робиться, але думаю: витягаючи ногу з дуже щільною взуття. Що болить. Розширення не боляче. Кікбоксинг і ходьба викликають ніяких проблем.

Я також помітив, як кікбоксер, я майже ніколи не виконуйте згинання з опором в коліні (завжди вытесняемыми надерти). Тому, можливо, мої м'язи/зв'язки до цього руху, просто атрофується, що призводить до Проблеми.

Як я можу перевірити, якщо моє ліве коліно, згинанні біль сухожиль або м'язовий дисбаланс, і які вправи я можу зробити, щоб запобігти це знову відбувається?

+677
ernesto peraza 11 трав. 2014 р., 21:21:55

Добавки для людей, що працюють на останніх досконалості в їх статури. Будь-який нормальний тренажерний зал щур не помітить і величезна різниця. Потрібно розуміти, що більшість добавки просто нісенітниця і що майже ніхто в рекламу для них насправді взяти їх, але замість добавки з ААС.

+622
Kenjutsu 26 груд. 2013 р., 10:05:59

Здоров'я аспект питання б отримати кращий відповідь на здоров'я.ЮВ сайті.

Це гарна ідея для тренування? Майже кожна "енергетична добавка" використовує чистий цукор у якості базового. Вони зазвичай містять кофеїн, вітаміни групи В, і інші речі, але основною діючою речовиною є цукор. Тому він широко використовується. Пауерліфтерів з'їсть чистого цукру цукерки клейкий ведмеді, коли їм потрібна вибухова сила для важких підйомників. Спортсмени на витривалість буде використовувати гелі, або в чистому вигляді-цукор, цукерки для підтримки енергії через свої довгі тренування.

Однак, я б запропонував не ставши пов'язаних додаток, щоб отримати вас через тренування. Це вид поразок мета навчання (в мої очі. Інші думки можуть відрізнятися). Ви також не повинні дійсно потрібні добавки, щоб отримати вас через кожну тренування. Ставши пов'язаних зазвичай є ознакою іншої проблеми, як:

 1. Вам потрібно більше серцево-судинної системи.
 2. Вам потрібно більше спати.
 3. Вам потрібно скорегувати свій раціон
 4. Ви робите дуже багато. Потрібно скорочувати і нарощувати.

Хоча для тих випадкових тренувань, де вам просто необхідна енергія. Ви збираєтеся зробити новий піар, у вас був довгий день на роботі, собака сусіда постійно брати тебе всю ніч, і т. д. Потім хлоп кілька цукерок і пройти через це.

+620
Ryan Watkins 10 трав. 2019 р., 09:31:32

Я кинула гімнастику з-за екзаменів у коледжі. Це займе 3 місяці, перш ніж я повернуся. Будь ласка, дайте поради на підтримку м'язової маси. У мене є доступ до Вагу тіла вправи і, якщо є в будь-якому випадку для підтримки ваги, який я використовував, щоб підняти будь ласка, скажіть.

+535
Kaushik Raghavan 26 жовт. 2015 р., 14:04:55

Для будь-якого фітнес-рівня, ви можете спалювати більше енергії, тим краще ви можете скидати тепло в навколишнє середовище. Кількість енергії можна записати в довгостроковій перспективі буде визначатися коефіцієнтом передачі тепла.

Максимальна температура тіла, температура навколишнього середовища, теплові властивості вашого одягу і вашого тіла зони визначити максимальну стійку швидкість, на якій ви можете скидання тепла в навколишнє середовище (беручи також до уваги, скільки поту може випаруватися з вашого одягу). Чим більше одягу ви збираєтеся носити, тим менше тепла за одиницю часу, ви зможете скидати в навколишнє середовище. Обсяг роботи можна виконати тоді, будуть падати, так що загальна кількість енергії можна спалити в одиницю часу буде йти вниз.

+487
Anthony Hilyard 26 груд. 2019 р., 22:28:29

Ви не розповідаєте нам про вашу дієту або графік сну. Обидва ці чинники є важливими при розгляді хвороби. [Ця частина повинна бути коментар, але я ще не може прокоментувати]

Відповідь: Якщо це безпосередньо пов'язано із ходити в спортзал, ви могли б хотіти переконатися, що ви миєте руки ретельно після сеансу в тренажерному залі. Тренажерний зал-відмінне місце для мікробів для розповсюдження.

Я радий, що ти отримав аналізи крові і звернення за медичною допомогою, що, ймовірно, ваш кращий курс дій.

+467
Matt Winckler 16 жовт. 2010 р., 09:58:17

Хороше запитання - відповідь полягає в тому, що не існує ідеальної позиції для руки/зброї, у тій або іншій посаді роботи/акцент на різні м'язи. Ось посилання на статтю про деяких з них: http://www.baseops.net/basictraining/pushups.html

Ідея не в тому, скільки ви можете зробити, це те, як багато ви можете зробити, які орієнтовані на м'язи, які ви хочете, щоб зосередитися. Дуже простий поштовх починається в грудях на підлозі, руки по обидві сторони грудях пальцями закрити і спрямовані вперед (повторює штангою прес). enter image description here

+466
VirginieVV 20 лют. 2015 р., 16:04:34

Наприклад, в даний час я роблю багато віджимань, і мені потрібно збільшити кількість віджимань я можу зробити в рядку (в даний час, я можу зробити 34 віджимань за одну спробу).

Мій нинішній розпорядок простий: 5-7 разів на день я роблю максимум віджимань можливо (зараз це 33-34), і я роблю це 7 разів на тиждень.

Що буде хороший навчальний режим для нього? Я повинен зробити кілька наборів поспіль (як 3х20) кілька разів в день, або я повинен просто зробити максимальна кількість віджимань в один набір кілька разів в день? Я повинен продовжити рутинну 7 днів в тиждень, чи потрібно кілька днів відпочинку?

Редагувати: я виявив, hundredpushups.comі там кажуть, що 3 дні в тиждень, 4-5 комплектів на кожен день є кращим способом. Як це може бути можливо? Загальна кількість віджимань в тиждень-це приблизно в 10 разів менше, ніж в даний час я добиваюся, але вони рекламують швидкому поліпшенню?

+432
geetar 10 бер. 2017 р., 07:21:53

Міркування повинні бути, коли, щоб поїсти. Ви повинні бути працюють на гонку, але не так повно вам незручно в гонці. Ви повинні побачити, що працює краще для вас. Чи є ваш останній прийом їжі не пізніше або палива в гонці з закусками або вуглеводною напоєм. Єдиний спосіб дізнатися це на практиці під час навчання. Якщо б це був я, я міг би подумати пару шматочків тостів і меду близько 2 годин, але всі різні. Насолоджуйтеся вашої раси.

+401
Carlos Ferreyra 21 квіт. 2014 р., 02:02:38

Більш того, замість того, щоб тримати мої руки з мого боку, я хотіла спробувати тримати руки в тому ж положенні, вони будуть при виконанні гірки пристінні

Але ти лежиш горизонтально тут, не проти сили тяжіння. Так що спати в такому положенні не допоможе.

Крім того, стінки-гірки в основному для тренування вертикальної ротації на передньої зубчастої м'язі. Щоб виправити округлі плечі, набагато краще і зазвичай рекомендується, щоб регулярно розтягувати м'язи, які внутрішньо повернути плече і вивести їх вперед (двк мажор/мінор, латів, передніх дельтоподібних, підлопаткової) і зміцнити лопатки преднатяжителями/опускатели і зовнішні позиціонери (ромбами, середнього, Нижнього пастки, задні дельтовидні м'язи, мала кругла, подостная), використовуючи тонн потягнувши вправи.

Вперед шиї-це результат подовжений / слабкі трапецієвидні і ромбовидні м'язи

Не правда, це, мабуть, навпаки. Я припускаю, що ви могли "вперед глава постава" або "текстової шиї", яка означає, що ви втратили нормальний лордоз присутня в шийному відділі хребта (вона не пряма), в результаті чого верхня частина пастки, щоб бути у витягнутому положенні і слабшають. Ви повинні робити вправи, як підборіддя виточок, які можна легко знайти в інтернеті.

Крім того, ні один з моїх зап'ясть насправді стосується ліжка

Причина ротированными плечі! Щільно внутрішнього ротатора м'язи заважають ваші плечі від зовнішніх обертових і дозволяючи зап'ясті дотик до ліжка.

Більше того, поставивши руки до "положення стіни слайд" овернайт допомогти виправити мою поставу?

Навряд чи. Якщо ви спите в такому положенні, єдине, що може статися в якійсь мірі полягає в тому, що ваш підлопаткових може розтягнутися трохи з-за ваги передпліччя. Це не зміцнення вашої мускулатури спини, яка є дуже важливою частиною.

+383
Derick Phiri 22 серп. 2014 р., 22:01:00

Ваше серце ставка буде залишатися досить високою протягом деякого часу після вашої високої інтенсивності інтервал, це абсолютно нормально. Період часу вона буде залишатися високою, буде знижуватися в міру поліпшення вашої фізичної форми. Коли я роблю інтервальні тренування, я буду шукати мій пульс, щоб повертатися вниз приблизно 65-70% від максимуму перед початком чергового інтервалу високої інтенсивності. В основному на нижній межі аеробної зони. Якщо я падіння вниз нижче я знаходжу, що я фактично "пригріли" і занадто багато високої інтенсивності інтервал витрачається отримувати мої годину тому в анаеробній зоні.

Сподіваюся, в цьому є сенс?

+382
Adkham 25 серп. 2015 р., 22:27:01

Якщо ви можете запустити одну милю в 5:30, то ви гарантовано зможете продовжити цей темп для 5k, 10k, напівмарафон або марафон дистанція? Ігноруючи час, необхідне для здійснення будівництва на відстані.


Після року обкатки і дізнатися більше про нього я можу перевірити дві відповіді нижче-правда. Ні, ви не можете автоматично продовжити темпі, якщо у вас немає можливості бігати на короткі відстані швидше. У деяких випадках я думаю, що тренування на довгі відстані допомагають будувати ви на більш короткі.

+348
Alicia Frangos 31 січ. 2012 р., 14:29:10

Якщо у вас погана постава, як і багато поколінь Y це робити з вічно натиснувши на телефони, відео ігри та перегляд веб сторінок, виправляючи це зробить більшість з того, що вам дали. Зберегти ваші суглоби, добре зволоженою, зберігаючи себе добре зволоженою.

Хоча висота, в основному, генетичні, діти можуть їх зростання, страждаючи від недосипання, погане харчування, наркотики або алкоголь. У вашому віці у вас зараз перестали рости, так що нічого іншого, крім імплантатів нога робить нічого (або майже нічого) для вашого зростання.

Редагувати: просто маленька історія

Я в кулінарії багато років тому я був у парі з цим хлопцем, близько 6'2, Хороший дивитися, хороша збірка, але ви могли б просто бачити, що він не мав довіри. Я була в шоці, коли він сказав мені: "хреново бути лисіє, чи не так?"

+342
mhopeng 9 бер. 2015 р., 12:33:33

Те, що ваш інструктор каже-шарлатанство. Однак, чому б не зробити її щасливою? Можливо, Вам не потрібно пити воду під час заняття. Я думаю, що є трохи параної про зволожуючий сказано, що ви повинні постійно бути питна вода, і я не впевнений, що є наукові докази для цього. Я роблю за годину і десять хвилин підйому ваги тренування без питної води, і я ніколи не є проблема. Я знаходжу питної води гальмує мене. Я починаю поступово розвозити кілька годин до тренування, тому ходжу на тренування належним чином зволоженою, коли я почну. Як ви думаєте, ви можете з'ясувати, як зробити клас без питної води? Тут два застереження: якщо в кімнаті жарко і ви рясно потієте, то це інша справа. По-друге, якщо клас йде півтори години, то з мого досвіду, що починає наближатися до тієї точки, де потрібна вода. Може бути, ви можете почекати ще годину і п'ятнадцять хвилин, перш ніж пити. Ви б ригати потім?

+342
Karen Ortiz 17 груд. 2017 р., 07:48:23

Слідуючи вашій рутини, ви працюєте стандартної спліт-програми навчання. Це тренування однієї частини тіла/площа, наприклад, ноги, плечі і т. д. на один день, тиждень для відновлення і перепідготовки частини тіла через тиждень. Цей тип програми може бути дуже міцною і була основою тренувальних вправ опір протягом багатьох десятиліть.

Я б порекомендував хорошу книгу, щоб вас заспокоїти, енциклопедія сучасного бодібілдингу ні хто інший, як Арнольд Шварценеггер. Його класичний так, але вона має багато інформація про основні спліт тренування, а потім, як ви прогрес, вона має різні режими і передових методів навчання. Ви говорите, що ви починаєте - так я серйозно рекомендую цей ресурс. Його не про те, що вам подобається Арні, але це дасть вам чітке розуміння основ і як поступово змінювати і вдосконалювати свою підготовку.

Щоб забрати на точці, ви говорите:

Я працюю в свого роду ланцюг мода на 40-60 хв щодня(поки я вже измаялась)

Отже, існують різні типи виснаження. Грубо кажучи м'язи, сухожилля або виснаження кардіо, і ви досягнете всіх цих дуже різних механізмів, і це впливає на те, як ви тренуєтеся, як ви відновити, і як ви ростете. Наприклад, ви можете робити дуже велика кількість повторень (20-х) з легкої до помірної вагу й короткі періоди відпочинку. Це приведе вас до виснаження кардіо з обтяженням, але не обов'язково, м'язова втома або навіть гіпертрофія, яка є те, що ви хочете бути в змозі уразити з вашої підготовки, якщо ви хочете нарощувати м'язи. Це зазвичай передбачається досягти з допомогою 50-75% вашої ваги 1ПМ, з 8-12 повторень у сеті.

Я не збираюся дати тут більш просунуту інформацію, оскільки є дуже багато змінних, щоб розглянути, наприклад, як часто ви тренуєтеся?, які ваші кінцеві цілі?, як ви їсте? і т. д.

Що сказав, Я думаю, що ви можете реорганізувати свої тренування, щоб бути більш ефективним. Особисто я б зробив це (також подвоїти роботу АБС):

 1. ноги/АБС
 2. Груди
 3. Плечі
 4. Зброя/АБС
 5. Тому
 6. Складові день/Олімпійському дню/функціональна день (на ваш вибір)

Комп = великі рухи, більш ніж одну групу м'язів Олімпійський = Олімпійські ліфти Функціональні = спорту

Потім на наступний крок, коли ви не 6 місяців, а сильний - подивися на подвійний спліт тренування, тобто частина тіла двічі на тиждень тренувалися:

 1. Ноги/АБС
 2. Груди і руки
 3. Спину і плечі
 4. Ноги/АБС
 5. Груди і руки
 6. Спину і плечі

Є багато інших методів, які є більш просунутими, наприклад, супер-установка, антагоністичні навчання, форсовані повторення і т. д. і т. д. але вони всі на інший день. Серйозно, не працювати, перш ніж ви можете ходити або ви отримаєте травму і не зможе тренуватися на все.

Книга використання Арні, як я кажу. Відмінне місце, щоб почати за інформацію, і удачі вам з вашої підготовки.

+328
jede 19 вер. 2010 р., 10:45:00

Я 5.8" і 67к. Моя груди 38" БТ живота в середині 34, який повний жиру в нижній частині живота. Здається, справді погано. Я не потребую шість пакетів, але худий живіт. Плз, допоможіть мені позбутися живота...

+323
Thomas Rosen 13 жовт. 2012 р., 01:12:28

Я думаю, що ви починаєте, щоб потрапити в дійсно велику вагу речей можна зробити ризикований, але наявність травми в середині підйому (що може статися), ви повинні бути в змозі знизити навіть 1 ПМ вага вниз до грудей. Це, як кажуть, ви повинні знати, як скинути вагу в жимі лежачи. Якщо ви не використовуєте затискачі, ви можете просто нахилити планку в сторону і всі тарілки будуть зісковзувати.

+323
codegreens 23 лист. 2010 р., 02:20:30

Перехід від басейну в озеро/океан може бути складним. Google на "подолати страх плавання на відкритій воді" або "паніка плавця вода" і ви побачите, що ви не самотні.

Є два аспекти вашого питання:

 1. Подолання страху в загальному, коли тренувань/занять спортом і
 2. Специфіка з плаванням.

Подолання страху в загальному, коли навчання носить особистий характер. Робити речі поступово більш складні роботи для мене.

Специфіка роботи з плаванням пов'язана з диханням. Хвилі, прохолодніша вода, шум, новий гідрокостюм і перешкоди (морська трава, жаби, змії, інші плавці на старті гонки) у воді є всі фактори, які можуть кинути ваше дихання з рівноваги і змусить вас затамувати подих і не видихати достатньо. Не видихаючи підвищує рівень СО2, який в свою чергу збільшує почуття тривоги і навіть паніку. І більше занепокоєння робить вас більш чутливими до факторів, які потім впливає на дихання, тобто дуже легко потрапити в порочне коло в плавання на відкритій воді.

Що робити? Ось короткий ментальні програми (як і інші рекомендації, наприклад, swimsmooth): Виявити, що ви збираєтеся впасти в порочне коло. За кілька ударів (наприклад, 5-6):

 • Уповільнюють швидкість ходу.
 • Акцентом на видих під водою
 • Зосередитися на розслабленні
+303
user3664254 11 жовт. 2012 р., 13:49:36

У "традиційних" вправ ланцюга (у вашій термінології, "процес") складається з виконання всіх завдань, в ланцюзі (тобто список, який ви виклали) один раз, а потім, повторюючи контур 'N' раз. Зроблено в цьому моді, вправи, мета розвиток сили та м'язової витривалості. Час між вправами в ланцюги, як правило, короткі. І, в кінці ланцюга, ви повинні взяти короткий відпочинок перед початком наступною схемою.

Сказавши це, є варіанти тренування ланцюга. Ви можете змінити ваш підхід до ланцюга, як довго, як ви зберегти той же оригінал (ланцюг) цілей. Тобто, переміщення через кожного вправи аеробної манері. Таким чином, виконуючи схему, як ви пояснили, це нормально, як довго, як ви їх виконуєте без відпочинку між ними.

Що ж стосується вашого твердження, що час буде збільшуватися, що може бути з-за вашого нинішнього підходу і можливостей фітнес/кардіо. Робиш один ланцюг з 12 повторень для вправ, які ви перерахували, не повинні, на мій погляд, приймають по 40+ хвилин. І я б не став приділяти занадто багато уваги “додати другої або третьої ланцюга силові тренування" коментар. Ви повинні додати додатковий контур, коли ви відчуваєте себе комфортно робити так.

+296
user74262 15 січ. 2016 р., 17:53:12

Дихання протягом 4 лівих і 4, Як ви робите здається екстремальним, особливо для початківця бігуна. Протягом 2 зліва, 2-х, ймовірно, що вони означають у цій статті. Він також відповідає самим армія біжить каденцій, до речі.

+246
Anirban Kopty 27 жовт. 2018 р., 09:45:17

Які деякі ефективні способи, щоб зменшити час відновлення? Я знайду час відновлення не перевищує 30 хвилин після важких фізичних вправ, таких як біг на короткі дистанції (на шосейному велосипеді), незважаючи на тренування досить регулярно.

+211
Willie Posey 13 вер. 2015 р., 07:02:08

Розминка зазвичай складається з поступове збільшення інтенсивності фізичної активності (пульс Райзер), спільні навчання рухомості, розтягування та спортивні заходів. Наприклад, перш ніж бігати або грати в інтенсивний спорт можна повільно бігати підтюпцем, щоб нагріти м'язи і збільшують частоту серцевих скорочень. Важливо, що розминка повинна бути специфічною для здійснення цього буде випливати, що означає, що вправи (розминка) потрібно підготувати м'язи, щоб бути використаний і для активації енергетичних систем, які необхідні для конкретної діяльності. Ризики і переваги поєднання розтягування з розігріву намішано і в деяких випадках оспорюється. Розігрів готує організм розумово і фізично.

Дивись Вікіпедію зігрітися

+199
asaggese 24 трав. 2010 р., 13:17:20

Було кілька разів в моєму житті, де я вважаю, що я відчув явище, зване "бігунів високої", або у стані ейфорії під час бігу, коли ви відчуваєте, як ви можете бігати вічно.

Моє запитання два рази:

 • Що саме це за відчуття?
 • Чи є способи "поїзд" ваше тіло, щоб увійти в цей стан швидше?
+142
user1791883 14 лют. 2017 р., 17:08:20

Важливо відзначити, що силовий тренінг є кращою формою втрати жиру, ніж "кардіо".

Крім того, приймаючи менше калорій, це значно простіше, ніж "спалювання" їх. Для ясності, середній бублик 250 калорій, що є приблизним еквівалентом 50 хвилин ходьби (180lb людина, 3mph ПАРЄ). Я маю на увазі серйозно, що робити легше: ходити годину або не з'їсти бублик?

Для тих, хто хоче схуднути, пріоритети йдуть:

 1. Дієта. Менше калорій, ніж потрібно.
 2. Силові тренування. Як зазначено в дослідженні вище, підвищуючи свій базальний рівень метаболізму набагато актуальніше для будь-якого, але найактивніших спортсменів на витривалість.
 3. Аеробної активності, так само відомий як "кардіо".

У вашому випадку, я б зосередитися на тому, щоб ваш раціон замкнені. Що знизить ваш вагу тіла, який, у свою чергу, зробить життя легше для вас, щоб рухатися навколо. З вашим лікарем, почніть шукати в маси тіла навчання (включаючи йогу) і йти звідти.

+116
Arzaquel 29 лют. 2016 р., 11:39:05

Я робив масу тіла тренування, які я знайшов на www.nerdfitness.com регулярно на деякий час тепер (масштабування по мірі необхідності), тренування у його нинішньому стані виглядає наступним чином:

3 ланцюга з ~1-2 хв відпочинку між

1 Схема:

20 вагу тіла Присідання 
15 віджимань 
20 стоячи випади (10 кожною ногою) 
20 гантелі рядків (з кожної руки) 
~50-60 сек планка (але я, мабуть, граф повільно) 
30 стрибків 

Я шукаю вправи, щоб замінити гантелі рядків, у мене тільки 10 фунтів Белл і його дуже легко також, лавці я повинен використовувати для його нерівна і моя форма завжди турбувало.

Тому я шукаю заміну для цього вправи, але і просто критику рутини і в чому я міг би зробити краще.

Якщо хтось хоче, дайте мені знати, які саме групи м'язів ці вправи мета і якщо я в чомусь спілкувалися; що було б чудово добре.

Редагувати:

Наявні ресурси:

У мене немає підборіддя вгору бар, біля мого воркаута, дещо я можу використовувати, але не біля мого воркаута, а якщо я просто намагаюся робити підтягування/chinups всякий раз, коли я думаю про це, але я теж працюю, що м'язові групи під час моєї тренування, які не люблять багато це?

Я працюю назовні на траву, ніякі таблиці або що-небудь подібне, що навколо лише те, нерівна лавці я згадував раніше.

У мене є штанга з деякими вагами, але змішувати який з масою тіла хороша ідея? як ідея-це купа вправ швидко, але якщо я замінити, скажімо, присідання, Присідання з вагою, я не можу просто піти прямо в що я хочу використовувати? Мені подобається працювати над цим, що б бардак потік і просто зайняти багато часу, ІМО. ІДК я тут новачок.

+75
Tomas Kubes 20 серп. 2011 р., 08:47:09

"Я десь читав, що ультра працює-це погано для вашого тіла"

Звідки? Це джерело, що заслуговує довіри?

Взагалі кажучи, я думаю, що є думка, що біг на довгі дистанції-це погано для вас. Проте, я ніколи не бачив яких-небудь достовірних науки закріплюю це - і я тримати очі на науку.

Майте на увазі, що є вагомі докази, що біг на довгі дистанції, як наші предки отримали, щоб поїсти, мені важко повірити, що він завдає серйозної шкоди.

+75
feroz misbahudeen 24 квіт. 2012 р., 15:07:10

Майже все, що ви їсте, схоже, досить високим вмістом вуглеводів і низьким вмістом білка. Спробувати протеїновий коктейль або напій за кілька хвилин до тренування і подивитися, якщо це допомагає. Я виявив, що п'є "спеціальні К2о" перед тренуванням значно стебел мій голод. Вона поставляється в декількох смаків і високим вмістом білка і клітковини (5 г кожна), і низьким вмістом вуглеводів (1г нетто).

Суміші білка і тому подібні речі, як правило, будуть доступні в аптеці розділ вашого місцевого супермаркету, і житель фармацевт зможе допомогти вам зробити правильний вибір. Це те, що вони навчені робити.

+65
Catherine Holloway 20 лист. 2013 р., 06:06:32

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil