Спека вплинути на зрив вживати кулінарні жири?

Я продовжую уважно стежити за поживністю їжі для контролю ваги цілей, і я не знаю як на рахунок сала я використовую при приготуванні їжі. Наприклад, я вела облік на масло, ніби в необробленому вигляді, на основі інформації тут: http://nutritiondata.self.com/facts/dairy-and-egg-products/133/2. Однак, у мене є відчуття, що це не правильна міра, так як спека може впливати на його склад.

+237
PixelDreamer 3 жовт. 2019 р., 17:16:38
30 відповідей

Є дослідження, що показують, що так зване "виснаження его" (загальних психічних ресурсів, що використовуються при виконанні хоча речі, як математика або змушувати себе фізично) не впливає на споживання солодких напоїв, навіть дегустація солодких напоїв, як правило, мають такий ефект насправді! Не впевнений щодо штучних підсолоджувачів. Дієтична кола працює для мене, як і робити перерви.

З сайту виснаження его Вікіпедії:

Роль глюкози як специфічної форми енергії, необхідної для самостійного контролю була вивчена. Глюкоза, цукор містяться в багатьох продуктах харчування, є найважливішим паливом для організму і мозку. Кілька експериментів були підключені самоконтроль виснаження до зниження рівня глюкози в крові, і що продуктивність може бути поповнена за рахунок споживання глюкози (наприклад, лимонад).[3] однак, деякі (але не всі) дані були оскаржені.[4] у ряді недавніх експериментів з'ясували, що виснаження ресурсів дія не може бути скасована, просто дегустація (але не ковтати або споживати) солодкі напої,[5][6][7] які можуть мати корисний властивостей.[8] інші припустили, що смак цукру (але не штучний підсолоджувач) і психо-фізіологічних сигнальних ефектів

Ще щось, що спрацював на диво добре їсть суворої кето дієта, я зголоднів, але мій розум не як нечітке, як це робить, коли їсть звичайний раціон. Дати йому спробувати. Це займе тиждень, щоб звикнути.

+979
CrossBones 03 февр. '09 в 4:24

Я був би дуже вдячний деякі поради на конкретне питання у мене про мою програму тренувань. Я 34-річний чоловік середньої статури, 1,80 м (5'10") у висоту. Моя мета-просто "слюсар", що означає замість тоноване/полегшення верхньої частини тіла м'язи і зберігаючи жир на животі як мінімум. Я в даний час в "так собі" форма: тонкий, але ніякого помітного росту м'язів/тонус, і з натяком на жир в області живота.

Я не мати легкий доступ до тренажерний зал і так зібрали (з різних джерел) програма тренувань будинку для себе, що складається з наступних сесії, яку я намагаюся робити 2-3 рази в тиждень. Сеанс складається з наступної послідовності, повторюється 4 рази:

 • А1
 • Б1
 • А2
 • Б2
 • А3
 • Б3

Де здійснює роботу біцепси/трицепси/груди (наприклад, А1=віджимань, А2=біцепс ж/ 5кг гантелі, А3=груди Вт/ 10кг гантелі) і Б здійснює роботи прес і ноги (наприклад, B1=складні ножі, В2=присідання). А являють найбільший інтерес під час Б (крім Джек-ножі) я думаю про якість "наповнювачів", щоб дати верхньої частини тіла відпочивають. Для кожної вправи, я намагаюся зробити так багато повторень, як я можу (не зовсім до "відмови"), зазвичай від 12 до 20, і короткі перерви між послідовностями.

У плані кардіо, я їжджу на роботу на велосипеді (1 година щодня) і недавно почали плавати два рази в тиждень (намагаюся робити якомога більше довжини басейну, як я можу). З якими самотужки не представляється, щоб зберегти жир на животі, я був до недавнього часу змінний сила моя головна програма, описана вище, з (аналогічно організовано) кардіо, але у мене ті ж сумніви у її ефективності (Читати далі).

З тих пір, коли дивлячись у дзеркало, я не те що задоволений своїм прогресом, я просто цікаво, якщо моя програма-це просто занадто мало, і є мінімальна інтенсивність - за кількістю повторень кожної вправи, вправи в послідовності, послідовності у сесії або сесій на тиждень, згідно з яким всі ці зусилля марні. Якщо так, я можу прагнути до активізації програми, поки воно окупається, або, якщо виходить, я не можу дозволити собі необхідне для цього час, так кидайте його хоча б не витрачати час даремно. Я сумніваюся, що відносини між видимими результати і зусилля є лінійною, тобто Що ж ви отримуєте, скільки ви вклали. Вірніше, є, мабуть, якийсь мінімальний поріг, вище якого ці програми окупатися - і ось що я сподіваюся, що фітнес-знаючі люди тут можуть проконсультувати з приводу.

Також, хоча я мав намір зробити цю програму сили 2-3 рази на тиждень, іноді я дійсно керувати тільки один тиждень, та/або скоротити, щоб менше послідовності, ніж 4. Я бачу певний прогрес, коли я зберегти його, але ще важко сказати, чи буде це окупатися навіть з вищевказаними цифрами. Моє запитання залишається, щоб досягти своєї мети фітнес, я повинен:

 1. Не скоротіть кількість повторень/послідовностей/сесій, які я виклав
 2. Збільшити ці цифри (які і на скільки?)
 3. Робити зовсім іншого типу програма домашньої сили, такі як інтервальні тренування, які я робив у минулому році (8 комплектів у вправі 20 сек + 10 сек викл) з Ні-краще результати, ніж те, що я роблю зараз

Моя дієта може бути корисною: я їм переважно вегетаріанський, як правило, варені/сирі овочі, фрукти, зернові, горіхи, макарони і хліб. Я триматися подалі від нездорової їжі і надмірного цукру.

Також актуальна ця витримка з рекомендації щодо фізичної активності для американців, яких я, здається, задовольнити:

2 години 30 хвилин (150 хвилин) помірної інтенсивності аеробної активності (наприклад, швидка ходьба) щотижня і силові тренування, зміцнюють м'язи, що діяльність на 2 або більше днів на тиждень, що працювати всі основні групи м'язів (ноги, стегна, спина, живіт, груди, плечі, руки).

Дуже вдячний за будь-які думки!

+933
Chris Sep 9 жовт. 2016 р., 00:22:49
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо це ваш третій тренування, це не має значення. Ваги повинні бути досить важкими, щоб зробити різницю, якщо ви почали з бару (або 95 фунтів у становій тязі). Ці заняття тільки для поступово нарощує вагу при роботі на техніці.

Повернутися на розклад, ніби пропустили тренування не було. Я волію, щоб знову підняти якомога швидше, але пропускаючи його, а просто робите наступний запланований день-це теж нормально.

Беручи присідання в якості прикладу:

 • Субота: присед 45
 • Понеділок: присед 55
 • Середа: упс!
 • (Четвер): йти вперед і присед 65, або інші
 • (П'ятниця): також можна присідати 65 тут-це не має великого значення, ваг світло-або інші. Інше майже напевно не треба, так як ви ще не почали підніматися ще важче.
 • Субота: або присед 75, якщо ви працювали в четвер або в п'ятницю, або присед 65, якщо ви не
+923
RupertO 4 лип. 2013 р., 13:00:03

Є багато способів, щоб зробити вправи з власною вагою складніше, і вони, як правило, передбачають зниження кредитного плеча, щоб зробити вправи складніше, або робити односторонні вправи.

Наприклад, використовуючи тільки ваш поточний план.

 • 10 нерівномірні віджимання (одна рука вище іншого, чергуючи)
 • 25 одноногі присідання
 • 30 другої birddogs ( дощечка з oneleg і протилежною рукою підняв).
+845
user292711 21 груд. 2011 р., 18:48:49

Я використовую кінетичні вимірювання моїх звичайних регулярних фізичних вправ (ходьба). Він розраховує / оцінює обсяг спалених калорій під час цього періоду.

Мені цікаво, як точне (взагалі кажучи) такого роду розрахунки? Калорії легко обчислити з завдання, такі як ходьба і я повинен довіряти його досить добре? Або вони зазвичай досить погано, що я повинна забезпечити близько 50% допомоги в кожну сторону?

+829
Bekmezci 26 квіт. 2016 р., 00:25:43

Я дуже спортивна, і я регулярно тренування і грати у футбол, але я набагато менш гнучкими. Я навіть не можу зігнути і покласти руки поруч з моїми пальцями (доходять до моєї гомілки, коли я відчуваю tighness від стегна). Також я не можу робити підйом ніг, тримаючи ноги (я можу робити багато повторень зі складеними ніжками). Також при грі у футбол я не можу поставити мої ноги вище, ніж моя талія стріляти без бійки. Будь-яка базова тренування/гнучкість рутини, щоб виправити ці проблеми, які гальмують моє розвиток гімнастики, а також спортивні результати.

+805
osmsushi 3 бер. 2019 р., 10:28:30

Я намагаюся зробити досить простий тренування, щоб отримати більше у форму для місцевої неформальній футбольної ліги, і від того, що я читав, в 40 ярдів-Це хороший режим для практики, щоб допомогти поліпшити швидкість і витривалість. На цьому тлі, на моє питання:

 • Чи є "правильний" спосіб тренування за 40? Зараз я просто роблю деякі прості розминки (кілька швидких спринтів), запустити Даш стільки разів, скільки я можу поспіль з мінімальною перервою (до речі, 15 і 60 секунд) між кожним запуском, а потім програму вправ. Як я можу поліпшити це?
 • Які інші вправи я повинен працювати, щоб покращити свою витривалість? Швидкість?
 • Чи є який-небудь конкретної розминки процедури, специфічні для даної вправи?

Спасибі!

+786
Dewo 8 трав. 2011 р., 09:54:26

Я близько 20 чоловік досить активний і добровільний пожежний. Я шукаю, щоб збільшити силу і швидкість, як любитель спортсмен і бути більш ефективним пожежникам. Я підйому протягом 6 років, і я зараз близько 83 кг на 1,83 м і може присідати 225x3x10 комфортно і лавки 185x3x10 комфортно, а також. Я зараз в положенні, коли нічого іншого, крім домашньої гімнастики буде вкрай незручно. Система трансивера бути ефективним способом для досягнення цих цілей?

+761
mademoisellek 16 вер. 2010 р., 00:53:38

Я 16-річний хлопець, який важить 140lbs і я струнка, але не худа і нездорова просто цікаво, що я повинен робити, щоб отримати мій прес показати

+727
BJ Pathak 29 бер. 2018 р., 15:29:15

Загалом, слід утриматися від тренування однієї групи м'язів в наступні дні. Наприклад, ви можете розбити його на основі штовхати і тягнути м'язи (поштовх: груди, плечі, Трис тяги: спина, біс), вищий проти середнього проти нижньої частини тіла, і так далі. Дозвольте вашим м'язам мати належний час відновлення для запобігання перетренованості.

+658
Anjilo D Asino 13 груд. 2010 р., 04:21:15

В залежності від вашого темпами, ви швидше за все будете робити аеробні вправи, оскільки витривалість необхідний для роботи. Ви будете використовувати багато груп м'язів на ногах, в основному, для підтримки крутного моменту і до деякої міри м'язи спини вирівнювання, обертаючи грудну клітку і поліпшити потік повітря, в залежності від вашого стилю бігу.

Це вже великою поверхнею, так що чекати, щоб ефективно спалювати жир. Ви будете тонізувати м'язи, які активно беруть участь у вправі, але ви не будете купувати які-небудь значної маси, який іноді важко досягти, якщо ви занадто захопитеся, зосереджуючись на певній групі м'язів.

+638
Shirley 7 вер. 2010 р., 13:49:52

По-перше, невеликий рада. Втрата ваги є не те, що ви робите, а потім зупинитися, не повертаючись назад у свій черговий пухкий самостійно. Я ненавиджу, коли люди кажуть, що вони "сісти на дієту", тому що це означає, що вони в кінцевому підсумку "йдуть" на дієті. Втратити вага, залишатися у формі, а здоров'я-це не тимчасове, що ви можете зробити і його дотримуватися, це постійна прихильність до такого способу життя.

Судячи з вашого опису, у вас є тільки базове розуміння того, що ви робите правильно, щоб схуднути. Моя перша пропозиція, щоб почати читати все, що ви можете отримати ваші руки на щодо здорового способу життя. Існують тисячі сайтів, присвячених спортом і перебування там. Багато є підробленими або намагається продати вам щось, але ви будете легко розпізнавати і ігнорувати ці досить скоро.

Не лякайтеся тренажерний зал. Є багато машин для вас у використанні для новачка це може бути переважною. Перейти в не зайняте час і запитайте тренера, який в даний час не з клієнтом або будь-який інший персонал, як використовувати обладнання. Вони знаходяться там, щоб тримати вас щасливим і платить клієнт. Вони можуть дати вам важко продати, щоб підписати контракт персонального тренера, але не тиснув. З іншого боку, тренер може бути тільки те, що вам потрібно.

+632
mono 6 лип. 2013 р., 13:03:18

Я пройшов через багато питань на цьому сайті і інших, але я не можу знайти точно, що саме я шукаю, тому я знову прошу його тут.

Я 23-річний чоловік. Я намагаюся, щоб отримати не менше 10-12 кг. Я шукаю здорові вегетаріанські (тільки) дієтичні графік. Я роблю звичайний 1 годину тренування в спортзалі.

Мій нинішній раціон:

Ранок: 4 банана і 1/2 ЛТ. Молоко перед походом в тренажерний зал

Сніданок : 2 чапаті

Обід : 4 Чапаті 1 чашка рису, салат, овочі

Вечеря : 5-6 чапаті , 1/2 молока

Примітка: Я Інженер-програміст (програміст), так що її не можливо для мене, щоб з'їсти весь час в офісі.

Ви можете запропонувати вегетаріанську дієту і графік для отримання 10-12 кг вагою. Мій нинішній вага 55кг.

+594
Christabella Irwanto 9 січ. 2018 р., 06:42:55

Кілька років тому я займався бразильське джиу-джитсу. В ході конкурсної рол, я вискочив ребра на місці, коли мій опонент поставив коліно (і вага) на моїй стороні. Цю травму запросив мене на три місяці, оскільки в будь-який час я буду робити присідання тип руху у мене буде біль. Я ніколи не пішла, але я хотів би.

Останнім часом, я роблю багато силових тренувань. Мені цікаво, який тип тренування я можу включити в моєї поточної підготовки, щоб не допустити ще раз такого роду травми. Це так просто, як зміцнення м'язів живота? Ребра вище, ніж у АБС так чи є спосіб, щоб зміцнити вашу грудну клітку?

+579
olvrlrnz 24 лист. 2012 р., 17:31:03

Отримати підтяжка/бар chinup. Ви можете зробити один для близько $20.

Купити пара паралельних брусах, де можна робити провали. Якщо у вас є пара міцних стільців, вони будуть робити.

Підтягування, chinups, присідання, віджимання, планки, присідання з власною вагою-все це чудові вправи, які міг би зробити за дуже пристойні рутини.

+576
po10cySA 21 лип. 2019 р., 15:19:33

По-перше, деякі анекдотичні поради.

Я помітив, що коли я піднімаю важке, і цілком зрозуміло, що моя хватка є обмежуючим фактором, я буквально зламати форму, тому що я зосереджена стільки на руці моїй, що я забути, щоб зосередитися на більш важливих речах, як розширення грудної клітки, шиї положенні, плеча захоплення, відносний суглоби в стегно/коліно/щиколотки і т. д.

Що я можу порадити, що коли ти знаєш, що ти важкий, а ви знаєте, що ваш хват здатний вимикача; використовувати лямки. Так, ви втратите на рукоятці тренування станова пропонує, але це дуже легко, щоб компенсувати це, роблячи деякі зчеплення-конкретно після тренування.


Найбільш актуальні статті, Що я прочитала цедослідження активації м'язів в залежності від Якщо ви використовуєте подвійний схильний (зверху вниз) ручка або перемикач-зчеплення (більше/менше). І це причина, чому я віддаю перевагу використовувати ремінці і далі подвійний схильний, а не змінювати свою позицію захоплення. Коротше кажучи, найбільший висновок я з цієї доповіді полягає в тому, що над/під зчеплення створює двосторонню асиметрію. Варто відзначити, що це не було підтверджено, що це справляє довгостроковий асиметрій і диспропорцій, але я б не хотів бути першим, щоб дізнатися.

+557
pimgeek 12 трав. 2015 р., 05:08:48

Спасибі за ваше розуміння. Чи Можете ви пояснити, як ви виконуєте свою тягу, а також, як ви виконаєте піни прокатки. Що саме робити? Спасибі.

+452
89270079648 10 лип. 2011 р., 14:54:54

У мене така проблема. Так як я танцюрист, але я теж трохи надмірна вага, навантаження на суглоби коліна і зв'язок-це трохи більше, ніж слід. Так, деякий час тому я почала відчувати біль у зв'язки надколінка, або бути більш конкретним, у тому місці, де воно з'єднується з кісткою. Доктор сказав мені, щоб утриматися від танців на деякий час, поки я зменшити свою вагу, але це не можливо, оскільки конкуренція йде вгору. Деякі еластичним допомогти з болем. Але я також думаю, що можлива причина болю не розтягання зв'язувань досить перед практикою, так що моє питання полягає в наступному:

Як мені зігріти мою зв'язки надколінка? Які є вправи для цього, без обладнання? У мене є балет бар, підлогу, і деякі люди, які можуть допомогти мені з розтяжкою, і це про нього.

Крім того, це не так, як я не намагався знайти щось для цього, я просто не можу думати ні про що.

+433
MrRedwood 17 жовт. 2016 р., 10:15:05

Я як-то збільшив свою вагу дуже швидко (близько 2-3кг/тиждень), що час без тренування, і через так зване "доповнення" до лікаря. Тим не менш, він залишив деякі розтяжки, коли моя вага зменшується набагато швидше після того, як не споживати, що "додаток" більше.

Скільки коштує самий ідеальний приріст, якщо я збираюся зробити це знову + тренування цей час + допомогу персонального тренера і споживання гейнера + сироватка (я віддаю перевагу купити краще, щоб уникнути здуття живота), не залишаючи розтяжок в майбутньому.

+432
Henningzen 7 лист. 2011 р., 21:24:40

Чи є докази, що ходьба/біг вгору і вниз по сходах шкідливо для колін? У "народній логіки" в тому, що особливо, коли ви йдете вниз по сходах, кожен раз, коли ви приземляєтеся, є більше впливу на коліна (ніж, коли ти, скажімо, ходьба або біг по рівній поверхні).

+376
them 28 вер. 2015 р., 16:09:18

Для будь-якого жиру шкала, що ви хочете, щоб судити прогрес з плином часу. Це не дає вам дуже точний номер, але він зможе показати вам тенденцію. Я не вірю, що купівля високоякісних % жиру шкала збираюся дати вам більше, ніж 1 або 2 % більше точності середнього рівня жиру % масштабі.

+345
driax 26 лют. 2011 р., 01:49:41

Я вважаю, що добавки повинні бути точно, що це слово означає: доповнення, зокрема, тому, що вам потрібно певну кількість, а не отримувати його.

Силова підготовка спортсменів, як правило, доповненням білка в їх раціоні, тому що їм потрібно більше, і це просто важко отримати правильне кількість білка в звичайній дієті. Те ж саме буде справедливо для тих, хто, використовуючи рецензованих доказів, вказує у своєму раціоні, що вони не отримують достатньо і гарантує, що вони роблять для нього.

Ідея про те, що ви (і я, і всі) насправді потрібно 9000x кількість B12, що ви зазвичай отримуєте виглядає дуже неправдоподібно. Пройдіть і подивіться на продукти з високим вмістом поживних речовин, я впевнений, ви побачите, що ви, ймовірно, покриті. А якщо ні, ви можете зробити зміни для вас дієту через "справжню" їжу перед введенням таблетки та порошки.

Слід, однак, відзначити, що там, звичайно, золоту середину в вітамінів. Наївно сказати, що кожна людина має 9000x рекомендована добова В12 виділення, а також питання риторичне і неофіційні пускати в хід "ти тільки пописати, і то якщо це не погано для тебе" ковдра відповіді.

Зберігаючи на підніжку В12, для тих, хто страждає від афтозного стоматиту (афтозного стоматиту), там був в 2009 дослідження, яке показало майже повне боротьби, коли учасники дослідження були оброблені за 1000 мкг вітаміну В12 щодня:

Тривалість спалахів, кількість виразок і рівень болю були значно скорочені в 5 і 6 місяців лікування з вітаміном Б(12), незалежно від початкової вітаміну B(12) рівні в крові. Під час останній місяць лікування значного числа учасників група інтервенції досягли "немає статусу афтозні виразки".

Тому в тому випадку, якщо ви отримуєте виразки, визначеного режиму вітамінні добавки можуть не тільки добре працювати, але й могли б ви споживають інших видів ліків (біль, топічні анальгетики і т. д.). Так що поставивши 1000 мкг В12 в такому контексті, що створює набагато більше нюансів і особливих дискусій, ніж "чи повинен я приймати полівітаміни чи ні?"

Резюме

Не беріть дробовик підхід до доповненнями. Дослідження загасити незалежних експертних органів, і зробити справи рішення по справі. Я думаю, ви швидко виявите, що ПРО-та анти-додаток-додаток натовпу однаково в темряві на особливості вашого організму і те, що вам потрібно.

+282
tentaclenorm 2 лист. 2012 р., 06:37:18

У мене є деякі дуже вузькі верхні м'язи спини, які, здавалося б, ніяка розтяжка може послабити. Які деякі альтернативні або додаткові підходи можна зробити, щоб послабити напружені м'язи поза типовою розтягування?

+178
user2613202 17 лист. 2014 р., 04:47:05

Що значить потиличника чи врізався у стіну під час бігу чи їзди на велосипеді?

У витривалості видів спорту, таких як їзда на велосипеді і біг, "битися об стіну" або "Бонк" - це стан раптової втоми і втрати енергії, яка обумовлена вичерпанням запасів глікогену в печінці і м'язах.

Може це може бути досить серйозна річ, тому які наслідки цього, що робить це так серйозно?

З точки зору логістики, на велосипеді ви схильні до найбільшого ризику. Ви можете втратити рівновагу, звернути на дорогу, чи не бути в змозі ООН-кліп з ваших педалей. У цьому випадку ризики відрізнятися від ображене его до смерті зустрічної вантажівки.

З точки зору вченого, у вас буде менше вихідна потужність:

В одному дослідженні, "зниження preexercise м'язового глікогену з 59,1 до 17.1 ммоль х г-1 (п = 3) пов'язано зі зниженням на 14% в Максимальна вихідна потужність, але ніяких змін в максимальне споживання О2; в будь-який момент вихідна потужність споживання О2, частота серцевих скорочень, та вентиляція (ве) були значно вище, викиди CO2 (VCO2) був схожий, а дихального коефіцієнта був нижчим при виснаженні глікогену порівняно з контролем". (1)

Це говориш те ж, що і впертися в стіну?

Так. Термін Бонк на втому, мабуть, походить від первісного сенсу "бити".

Цей термін використовується в розмовної мови як іменник ("удар по Бонк") і дієслово ("в Бонк на півдорозі через гонку"). Умова також відомий на довгі дистанції (марафон) бігунів, які зазвичай ставляться до нього як "битися об стіну". Англійці можуть називати її "збити голод", тоді як "Бонк голод" був використаний Південно-Африканської велосипедистів у 1960-х роках. Вона також може згадуватися як "підірвати".

Будь ласка, поясніть, що викликає Бонк відбувається, що ви відчуваєте до, під час, і після.

Спортсменів займаються фізичними вправами протягом тривалого періоду часу виробляти енергію за допомогою двох механізмів, як полегшується кисню:

 • через метаболізм жирів
 • через розпад глікогену в глюкозу, з подальшим гліколізу.

Коли ви біжите з глікогену ви працюєте під жировий обмін і вихідна потужність буде зменшуватися. Ви будете почувати себе, як ви швидко втратили багато енергії протягом короткого періоду (1 миля біг або так, залежить від індивідуума).

Після цього ви все ще відчуваю, що у вас немає енергії, але це де ментальної міцності/визначення витривалості біг стає більш важливим.

Чи є пільги говориш?

Технічно так, Ви є більш ефективними при спалюванні жиру після говориш, тому що це все залишилося.

Однак, як правило, немає. Ваш організм не здатний працювати без глікогену протягом тривалого періоду і, таким чином, ви не повинні прагнути до Бонк під час тренування.

Як я можу запобігти говориш?

Існує кілька підходів до запобігання виснаження глікогену:

 1. Навантаження вуглеводу використовується, щоб гарантувати, що вихідний рівень глікогену є максимальними, тим самим продовжуючи вправи. Ця техніка становить збільшення складних вуглеводів протягом останніх декількох днів перед подією.

 2. Вживати їжу або напої, що містять вуглеводи під час тренування. Це є абсолютною необхідністю на далекі відстані; передбачається, що Тур де Франс конкурентів отримувати до 50% від їх щоденного споживання калорій на велосипеді добавки.

 3. Зниження інтенсивності тренування на так званий 'рівень жиру максимум' (аеробний поріг або "Аэт") дозволить знизити частку енергії, яка надходить з глікогену, а також кількість енергії, яка спалюється в одиницю часу.

(1): Хайгенхаузер, Р. Ж.; Саттон, Д. Р. Джонс, н. Л. "ефект виснаження глікогену на ventialatory відповідь на вправи". Журнал прикладної фізіології. Американське Фізіологічне Товариство. 54 (2): 470-474. Номер ISSN 1522-1601.

+136
Himea 1 лют. 2014 р., 09:27:51

Зовсім недавно я натрапила на вправу під назвою "Ніндзя виточки стрибає", як показано в цій статті:
25 Самий Оманливий Вправи - Ніндзя Виточки Стрибає

Дивіться також відео:

Це вправа безпечно? Наскільки високий ризик травматизму робити цю вправу, наскільки високим є ризик пошкодити що-то в довгостроковій перспективі це робиш?

Я повинен додати, що я в дуже хорошій формі, і не мені робити це Проблема, однак я відчуваю, що це може бути небезпечно. Є покажчики на цей тип вправ, щоб зробити його більш безпечним?

+129
kirui 28 вер. 2011 р., 14:14:25

Дійсно, є деякі дослідження , що однією депривації сну з більш високою частотою ожиріння, тому він не здається нелогічним прийти до висновку, що сон грає якусь роль у правильному спалювання жиру.

Є також деякі інші дослідження , що зв'язують позбавлення сну, щоб перешкоджати спортивних результатів. Є краще ресурси чим я тільки посилання на Google, але вони, здається, облажався і не завантажується в цей час. Я буду оновлювати цей відповідь, коли я бачу, що це працює. Зараз, будь ласка, прийміть пошуковим запитом 'позбавлення сну спортивне відновлення як плацдарм для власних пошукових ресурсів.

З чисто логічної точки зору, все це робить багато сенсу. Позбавлення сну, в чому імітує споживання алкоголю. Вплив алкоголю на спортивні результати і відновлення добре відомо, через порушення він викликає у вашому травлення та нервової системи. Гормонально, недолік сну також податки, адреналіну залозами, які тепер повинні накачатися адреналіном просто, щоб тримати вас в базу пильність лінії. Правильно відпочивши, ви вирішили використовувати цей адреналін, щоб задовольнити свої спортивні потреби.

Нарешті, цікаво, Дрьомов був частиною режиму тренувань для декількох видів спорту протягом століть. Сумо відразу приходить на розум, коли молодші борці прокинувся в 5 ранку, важка робота протягом приблизно 4-5 годин, тобто величезний обід і спати. Хоча я не впевнений, що хотів би взяти поради по зниженню ваги борця сумо, я не думаю, що хто-небудь міг стверджувати, що їх мускулатура і фітнес-рівня теж дуже вражає.

+122
p martian 25 серп. 2011 р., 08:32:37

Найбільшу проблему я бачу при такому підході полягає в тому, що ви проводите багато часу в протилежних кінцях спектру обсягу. Подивіться на загальне повторень з плином часу:

 • 9
 • 12
 • 15
 • 18
 • 21
 • 24
 • 27
 • 30
 • 33
 • 36
 • 39
 • 42
 • 45

Ось вісім тренувань в ряду досить високій гучності, потім падіння до дуже низького об'єму, який підтримується протягом двох тренувань. В залежності від кількості тренування ви робите в тиждень, у вас може бути або ухилення суперкомпенсации з таким підходом, або сидіти в "хитрощі" (попередник перетренованості) держава занадто довго. Ти користуєшся, що тривале перебування в місцях з великим потоком верхи на суперкомпенсацию хвилі, або великі обсяги просто молоти вас вниз, перш ніж викинути його переваги, додаючи занадто маленький вагу або провівши занадто довгий час в діапазоні 8-12 повторень?

Більш високі діапазони повторень може бути безпечніше, але великий обсяг-це стрес. Це може бути корисно, і це може бути небезпечно. У мене немає якихось прямих рекомендацій, так ти хоч трохи нетипове і у мене немає багато інформації про вас, але ви могли б навчатися, дивлячись на такі програми, як 5/3/1, що реп коливатися коливається протягом кожного тижня і що включити низк-Тома, низькоінтенсивне інші тижня кожен місяць.

+119
James Napoli 9 вер. 2014 р., 00:45:38

Додатковий вага може бути із-за ряду факторів:

 • Ви проігнорували вага бар. Олімпійської штангою-20 кг (іноді 13.5 кг). В ез-бар (зігнутий) зазвичай становить 7,5 кг.
 • В товщі смуга означає, що передпліччя працюють сильніше, щоб утримати вагу.

Встати на ваги з вагами і тоді вийде, яка різниця.

+67
seniorpreacher 20 квіт. 2015 р., 10:22:45

Що допомогло для мене були дві речі:

 • Піти трохи глибше на присідання (нижче паралелі). Він прагне знизити тиск на коліна.

 • Зайняти більше часу відпочиває між підходами. Я використав, щоб відпочити близько 30 сек. до 1 хвилини між підходами, але після того, як деяку біль у колінах, я взяв 2-3 хвилини відпочинку між сетами і помітили, відчувають менше болю.

І найголовніше: якщо біль триває, розглянути питання про прийняття перерву, поки біль пішла. Я знаю, що це неймовірно важко зробити (особливо якщо ти робиш 5х5), але воно того варто в довгостроковій перспективі.

+45
Ben Dover 29 лист. 2019 р., 00:22:07

Невелике дослідження показує, що безлактозное молоко зроблено шляхом додавати лактазу в молоко, який розщеплює лактозу на прості цукру. Якщо бренд ви п'єте щось подібне, це буде вже без різниці на ваше харчування.

+18
SHSF 10 квіт. 2011 р., 06:20:08

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil