Це Зумба ефективніше, ніж танці для схуднення?

Я чув багато про зумба останнім часом і я провів декілька досліджень на ньому. Від мого розуміння, багато форми танцю можуть привести до втрати ваги. Я намагаюся з'ясувати, якщо це ефективніше, ніж просто заняття танцями. Очевидно, це буде в деякій мірі залежатиме від типу танцю ти займаєшся, але як би шикуються в порівнянні зі стандартними уроками танців?

+663
rphair 25 лют. 2011 р., 05:07:56
36 відповідей

Існує ряд факторів, щоб розглянути: -Максимальна і мінімальна ставка Харт індивідуальний -Ви повинні варіювати свої тренування між довгими повільними і коротше, більш інтенсивний біг. Коли ви робите інтенсивних, такі як інтервали, ви повинні тримати очі на, як швидко ваш коефіцієнт Харт падає в паузах. - Це важливо для новачків, щоб "побудувати базу" перед виконанням інтенсивних сесій. Це означає місяців від низького до помірного сесії, перш ніж будь-більш інтенсивне навчання може бути зроблено. Це дозволить створити ваше тіло, щоб бути в змозі отримати вигоду з більш інтенсивних тренувань без травм. Більшість працюючих травм відбувається від збільшення суми та/або інтенсивність надто швидко.

Ваш відпочиваючи тариф Харт-хороший вимірювань перетренованості. Якщо ЧСС Харт (ви можете виміряти це вранці) збільшується з плином часу це ознака перетренованості.

+973
xanderiel 03 февр. '09 в 4:24

Коли робиш брасом руки, природно, повинні штовхати вниз. Техніка що стосується дихання полягає в тому, що ваша голова не міняти позицію протягом ходу і замість нього в силу початкового поштовху підняти голову, плечі і частина верхньої частини спини з води. Якщо ви дивитися відео Олімпіада брасом ви можете бачити, цей метод використовується як зверху, так і під водою камер, які дуже корисні для навчання.

Я рекомендую вам переглянути ці відео і теж думаю про вниз, натиск при виконанні брасом. Рух має бути природним і інстинктивним. Після того, як ви починаєте думати про фіксатор головки, ви можете помітити, що ваша техніка потребує ваших рухах руки або положення вашої спини під час інсульту. На жаль, існує безліч факторів, які слід враховувати під час інсульту, але практика дійсно робить досконалим тут.

Удачі!

+921
user2417975 31 січ. 2010 р., 05:25:38
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене було розлад трекінгу надколінка протягом багатьох років. Я біг і біг, і кінцевий результат в кінцевому підсумку підпорядковане розташування у моєму коліні кожен раз, коли я використовую по сходах, ходьби або присідання. Я знайшла чарівний засіб! Друзі мої, я кажу про пристрої катування під назвою крен піни. В більшості випадків причиною розладу трекінгу надколінка є надмірно туго смуг на зовнішній стороні стегна. Прокатки на групи з вашим вагою на крен піни приблизно в 10 разів-це диво. Після двох днів, використовуючи рулон піни, я знову можу користуватися сходами. Він все ще трохи hitchy, але стає краще весь час. Я не можу співати дифірамби досить крен піни. Розтяжка з допомогою цього інструменту буде зменшувати її в найкоротші терміни. Отримати один!

+901
Amir Razavi 27 серп. 2013 р., 04:47:23

Як більшість людей знають, харчових пірамід діаграмі зображує всі необхідні продукти харчування необхідно їсти, щоб підтримувати здорову дієту. Піраміди служить орієнтиром для людей, щоб зробити кращий вибір, коли вони вибирають їжу, так що вони можуть задовольнити всі їхні потреби в харчуванні.

Я дуже серйозно ставлюся до розтягування. але є багато тягнеться туди, і я не знаю, які з них корисні, а які ні.

Таким чином, я було цікаво, якщо там був якийсь стандартизовані рекомендації, для яких груп / розтяжки, що потрібно робити для того, щоб розтягнути м'язи.

Ви можете побачити мою аналогію. Даної ділянки часто уражаються декількох м'язів відразу, тільки як продукт харчування, як молоко надає нам кілька видів поживних речовин. Так що дійсно вибирати вправи на розтяжку повинен включати в себе вибір групи тягнеться, що задовольняє більшість потреб тіла.

Моє Питання

Є стандартизовані рекомендовані вправи на розтяжку?

+882
Lillian Marshall 25 жовт. 2015 р., 15:01:05

Я знаю, що існують різні види стретчинга, такі як динамічні, так і статичні. Скільки інших видах розтягування існують і які основні відмінності між ними?

+867
Pes911 1 трав. 2014 р., 00:55:17

Варикозне розширення вен викликано клапанної в посудині у нозі не працює належним чином. Іноді це викликає прилив крові туди і робить його виглядати непривабливо і дуже незручно (ви говорите, що ви хочете, щоб відня "менше", ось тільки калюжа крові. Компресійні колготки допоможуть циркулювати кров, виштовхуючи її через. Спробуйте низькою віддачею спорту, таких як плавання або їзда на велосипеді. Важливо залишатися активним незважаючи ні на що.

Як і будь-які поради хтось дає вам в інтернеті візьміть його з величезною недовірою і поговорити з кимось надійним (як... лікаря). Просто втомився від них намагається продати хірургії.

+853
Siraj Mekdad 15 серп. 2014 р., 20:27:40

Головне, що вам потрібно зробити, це носити хороший рюкзак, і носити його правильно.

Може рюкзак використовується турист, мандрівник чи школяра, воно має відповідати особа, носити на обох плечах, а не використовуватися для перевезення занадто багато ваги. Перевантажений рюкзак не тільки ставить занадто багато тиску на плечі, він розсіює зайву вагу на стегна, коліна й щиколотки.

Як зазначив Джуліан вище, носочок може допомогти розподілити вагу на стегна і тулуба. Крім того, переконайтеся, що ремені затягнуті (але, звичайно, не так сильно, що вони перекриває кровотік). Якщо вони вільні, то сумка буде бовтатися у зворотному напрямку, що дозволить не тільки поставити навантаження на ваші плечі, але і змістити вагу в штовхає стегнами вперед, приймаючи вас правильна постава. Нарешті, переконайтеся, що м'які лямки, і що оббивка не потерта.

Так, Обертальна манжета бере участь у проведенні рюкзак і є вправи:

Вправи на плечі можна зміцнити м'язи, підвищити амплітуду рухів і розтягнути м'язи, які напружені. Ротаторная манжета стабілізує плечової, і важливо зміцнити цю групу м'язів. Внутрішні і зовнішні обертання хороші вправи для обертає манжети плеча. Стояти біля стіни. Зігніть руку в лікті на 90 градусів і тримайте лікті близько до тіла, з нижньої паралельного важеля до підлоги. Притисніть долоні до стіни на 10 секунд; повторіть з іншого боку. Для зовнішнього обертання, виконайте ті ж дії, але використовуйте тильну сторону руки, а не долоні.

Вони також припускають, знизування плечима і стіни віджиматися, щоб стабілізувати лопатки:

Щоб допомогти стабілізувати лопатки, стенд з вашої руки з боків, тримаючи легку гантель в кожній руці. Ваші долоні повинні зіткнутися з тілом. Тримайте руки прямо і, знизавши плечі вгору до вух. Зробіть паузу і опустіть плечі; повторіть 10 разів. Стіни віджимання Ще одна вправа плече. Встаньте на відстані приблизно 18 дюймів від стіни. Покладіть руки на рівні плечей з долонями на стіну. Повільно опускайтеся до стіни, потім поверніться у вихідне положення.

Нарешті, ви можете просто хочу, щоб нести менше ваги. Загальний малюнок викидають (часто зараховані на якомусь сайті під назвою "Спортивний радник") полягає в тому, що рюкзак не повинен важити більше 10% від вашої ваги. Так що якщо ви перебуваєте під 250 фунтів, ви можете бути перевантажуючи себе.

+809
TheBandit996 27 січ. 2015 р., 01:16:11

Це не та точне відповідність для вашого питання про гейнер, а після тренування білок з'являється для зменшення болю у м'язах: відразу після вправ, протеїнові добавки поліпшують здоров'я і болючість м'язів під час початкової військової підготовки в морських рекрутів

Він може випливати, що загальне зниження білка може бути причиною ваших симптомів. Було б простіше перевірити, чим переїзд у більш теплий клімат.

+780
Kelsey Chaplain 29 трав. 2016 р., 22:41:32

Я 14-річний спортсмен, який грає в футбол в академії, а також на міжнародному рівні з кількома кришками. Моя передсезонка вже почалася, і мені потрібен білок, щоб допомогти з моєї підготовки і цілей навчання. Мені потрібно залишатися худий, тримати моє тіло відсоток жиру дуже низький. Мені потрібно стати сильніше, але я повинен залишатися худим і спортивним. Що таке правильний протеїн для мене? Будь ласка, не могли б ви навести кілька прикладів?

+768
Adina G 26 трав. 2011 р., 21:36:59

Я не знаю, які функції організму впливає на зниження енергетичних витрат, але я знайшов два дослідження на цю тему, який я думаю, ви могли б знайти цікавим.

Перша - на 3 дні голодування, проводяться на кафедрі медицини Університету Рочестера Школи медицини і стоматології Нью-Йорк. Шість чоловік постив три дні і в результаті їх метаболізму (РМР) знизився на 8%. У цей період їх виробництва глюкози знизився на 38%, в той час як їх протеолізу (простежується по лейцину) пішли вгору.

Друге дослідження на 6 місяців обмеження калорій і походить від Пеннингтона біомедичний науково-дослідний центр, штат Луїзіана. Вона включає в себе 48 предметів зайву вагу за шість місяців, розділених на чотири групи з різними дієтами і плани діяльності. Групи дефіцит калорій був їхній щоденний витрата енергії (TDEE на) зменшилася на 270-430 ккал. Однак, одна група, які були дієти, але і вправи не мають свого TDEE на порушені взагалі.

Так голодному режимі не існує, але ви можете повністю пом'якшити його, працюючи при цьому зменшується калорійність вашого раціону.

Це можливо, тільки відповіді на половину ваших питань і, можливо, мої висновки помилкові (я не експерт в області харчування), але в будь-якому випадку, є два вагомих досліджень на цю тему, Якщо ви хочете копати.

+741
NSherwin 13 груд. 2011 р., 15:55:38

Якщо Олімпійський бар стає у стійку, де стійки зачіпає приблизно там, де стрілки на малюнку нижче, як багато ваги повинна бути додана в одну сторону, до цього сторони будуть падати на землю, якщо інша сторона не провела?

enter image description here

Я просто шукаю приблизний і практична. На практиці я маю на увазі, що я не хочу, щоб дістатися до точки, де це чайові або з видаленням вага в цей момент може порушити баланс. У мене ніколи не видаляються більш ніж на 45 з одного боку і я не думаю, що мій спортзал був би вдячний за будь-які експерименти :-Р

+740
Giovanni Brown 28 жовт. 2010 р., 15:31:09

Основна відмінність полягає в "чистоті", скільки лактозу і жир йшов з білком після фільтрації. Сироватковий ізолят зазвичай містить близько 90% білка і сироватковий концентрат-це більше схоже на 70-85%.

Якщо у вас є проблеми з переварюванням лактози або намагаються звести до мінімуму вміст вуглеводів, то сироватковий ізолят буде гарним вибором. В іншому випадку, він, ймовірно, не має значення, просто підберіть концентрату, так як це дешевше в перерахунку на білок г/долар.

+684
ssoto 18 вер. 2011 р., 21:56:36

По-перше, там дуже мало м'язів, які фактично проходять через долоні. Більшість з них або сухожилля або зв'язки, а сухожилля кріпляться до м'язам передпліччя, а не сили.

По-друге, те, що ви описуєте-це дуже широко відомий (в будь-якому випадку велосипедистів) вплив тиску на долоні, яка стискає нерви і кровоносні судини, внаслідок чого оніміння і поколювання. Два кращих ліки є купити хороший набір велосипедних рукавичок з накладками, та зрушення часто ваші позиції сили. Він відпочиває в одному місці протягом тривалого часу, що робить найбільший збиток.

Ви також можете перевірити ваші стиснення шини, занадто високого стиснення повітря призводить до більш шок від дороги передається через кермо.

Також зверніть увагу: в основному для чоловіків-велосипедистів, але в якійсь мірі велосипедистками, тиск на промежину (область між мошонкою і анусом) протягом тривалих періодів часу може викликати короткочасне оніміння/поколювання, і якщо продовжується протягом тривалого періоду часу (декількох місяців до декількох років) може призвести до еректильної проблеми. Є сідла велосипеда розроблений спеціально для вирішення цієї проблеми.

+657
Marian Clem 12 жовт. 2017 р., 06:48:15

Якщо ваш організм здатний витримати напругу вправи на травми без погіршення вашого стану, то ви повинні проявляти. Як ви змогли визначити, чи дійсно ваше тіло може витримати напругу? Єдиний спосіб-це фізичні вправи і спостерігати за результатом.

Є очевидні ризики в цьому. Ніхто не може порадити вам, чи дійсно ви повинні взяти на себе ці ризики. Тільки ви можете вирішити для себе, чи варто відновлювати тренування, щоб уникнути втрати фізичних здібностей варто ризикувати зробити подальше пошкодження до вашого тіла.

Якщо ви вирішили спробувати здійснити з вашої травмою, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб мінімізувати ризики ведення подальших ушкоджень.

Починайте кожне вправу дуже повільно. Дістатися до початкової точки напруги на тілі і визначити, чи дійсно ви відчуваєте себе в безпеці продовження. Якщо напруги ви відчуваєте не знайомий, ви можете вибрати на стороні безпеки і стоп.

Всі ваші повторень повинно бути дуже повільним і контрольованим. Виконуючи їх, ви більше правоподобны для того щоб бути в змозі відчувати біль і зупинити рух, перш ніж біль приходить; будь-які швидкі або різкі рухи можуть призвести до миттєвої болю.

Зверніть увагу, як ваше тіло відчуває себе після завершення набору. Іноді напад болю затягується. Аналогічно, зверніть увагу, як ви себе почуваєте після всього тренування, і протягом декількох годин і наступні дні. Зробити це допоможе визначити, як ваш організм витримав стресу фізичних вправ.

Це ітеративний процес; необхідно постійно контролювати своє тіло після кожного тренування. На додаток до оповіщення вас, коли ви штовхнув себе занадто далеко, цей процес також допоможе вам дізнатися рівень дискомфорту, з яким ви можете спокійно продовжувати працювати.

+653
jrpetersjr 22 вер. 2010 р., 02:21:35

Ваше тіло вимагає мінімальну кількість жиру , щоб вижити і функціонувати належним чином і ролей за простій калорії зберігання. Насправді, ваш мозок має невелика кількість жирової тканини, яка необхідна для роботи головного мозку. Тому неможливо мати процентний вміст жиру від 0 і вижити.

Я би акцент на здорову дієту і план вправ, які допомогли зменшити ваш жир тіла на здоровому рівні. Якщо вас хвилює, як ви будете виглядати в майбутньому, розслідувати тренування з обтяженнями, щоб збільшити м'язову масу. Часто, коли люди говорять про "підтягнутими тілами" просто низьке співвідношення жиру до м'язової маси.

Якщо ви турбуєтеся про втрату жиру, особливо у вашого шлунка, на жаль, де розташовані наші жирові відкладення-це виключно генетичне. Зменшення плями-це міф, на жаль. Зосередитися на здорове харчування, з опором підготовки, і ви будете почувати себе здоровішими і виглядати краще.

+631
RedHawk 21 груд. 2011 р., 05:30:54

Хотілося б дізнатися вправи, які будуть корисні тільки зміст боротьби?

+593
miltonsiqueira 11 бер. 2019 р., 03:39:01

Як обговорювалося питання в іншому, у деяких людей біль в попереку під час прямої ноги піднімає. Чому? Багато місць в інтернеті, скаже вам, що ці люди мають слабкі м'язи живота, і вони не можуть контролювати нахил своїй мисці. Це, мабуть, правда. Однак, повинно бути більше. Я б припустив, що є опуклість диска, який, разом зі слабкими черевного преса, створює біль. З іншого боку, біль буває, коли на поперековий відділ хребта збільшується, і це не при задній опуклість диска тиснув би в спинний мозок. Може хто-небудь допомогти мені з'ясувати це?

+592
Conaned6 11 бер. 2018 р., 11:41:41

Я особисто люблю Крейг Ремзі Анатомія розтягання якої 15 хвилин Essentials набір розтяжок, який приходить на плакаті, який поставляється з книгою.

Quick Stretch Program

+587
Davi Oliveira 21 вер. 2012 р., 16:30:57

Відповідь криється у вашому запитанні...

Я розумію, що немає такої речі як зменшення плями жиру

Так що ви або не зрозуміти або не повірити. Але це відповідь.

Ви будете втрачати жир з вашого всього тіла неважливо, яке кардіо ви робите, якщо ваш правильний раціон і не просто вправи.

+579
herokez 27 квіт. 2012 р., 14:55:22

Якщо ваше горло стає запаленої від паління, підвищення вашої імунної системи не допоможе, тому що запалення-це ваша імунна система пожежогасіння назад. Зараз, наскільки ваша імунна система стрес йде, я виявив, що масло орегано дуже хорошим (у 2 роки у мене було це в моєму домі, і взяли його, коли я відчуваю себе трохи хворий, я не зійшов з чимось серйозним). Також дуже важливо отримати гарне кількість сну - особливо, принаймні, за кілька годин до опівночі.

+539
Jean Le Moignan 16 бер. 2010 р., 08:25:29

Чим вже ваш центр ваги, тим важче збалансувати плити. Думайте про спробу друку відносно невеликий бар, який був 30 футів в поперечнику. Було б дуже невибаглива, щоб збалансувати цей бар, навіть якщо він не багато важить. Балансування буде відбуватися з використанням ваших м'язів, і чим ширше розподіл ваги робить здається важче з-за більш тісне взаємодія м'язів на тій же "вага". Фізика підйом.

+510
AlenBer 26 лип. 2012 р., 05:08:48

Як дитина я був дуже важким, і тепер я один з стройненькая чуваків в моїй родині.

Вони розповідають історії про те, як люди приходять до моєї мами і вимовити слова "Боже, я не бачила дитину, як здоров'я, як твоя" а потім я потрапив у мої підліткові роки і з тих пір були на тонкій стороні. Я навіть приєднався до моєї локальної тренажерний зал і прагне до нього протягом 4 років, але в кінці кінців втратив терпіння, тому що це не спрацювало для мене, я придбав багато сил, але не багато м'язів і коли я закінчив, він тільки взяв на місяць, щоб повернутися до моєї старої худий самостійно.

Тепер як дитина до 9 класу, я звик багато бігати. Мене і моїх друзів, замість того, щоб забрати біти і м'ячі, ми б пограли багато і це не займе багато часу, поки я став найшвидшим серед моїх друзів.

Це змусило мене замислитися, невже я насправді в кінцевому підсумку з тіла бігунів, тому що я навчила його бути таким чином в результаті того, що я зробив в моїх ранніх днів? Як пухкий дитина, що я був, я повинен бути на подібного масштабу тепер, як дорослий?

+451
Dianisha 15 лист. 2017 р., 20:12:07

Я дуже огрядним чоловіком в 400 фунтів (181 кг). Як мені сказали кілька лікарів, що мені потрібно схуднути, або моє здоров'я стане гірше і гірше.

Які вправи є безпечними для великого людини? Для тренування ваги я б остереглася робити присідання, оскільки кожен раз, коли я намагався, я в кінцевому підсумку з болю в колінах і проблеми з ходінням. Я також виявив, що більшість кардіо програми мають той же ефект.

Для втрати ваги я повинен зосередитися на кардіо або тренування з вагою? Це краще реалізувати, або я повинен просто змінити свої звички в їжі?

Які є хороші сайти для навчання себе правильну поживну інформацію? Я чув старе прислів'я "менше жерти", але враховуючи, що більшість моїх страви з ресторанів швидкого харчування, я поняття не маю, якісь пропорції продуктів повинні їсти.

+427
Fee 23 лют. 2014 р., 13:34:31

Чому 1х5 станова тяга так часто?

Одна важка станова тяга п'ять повторень може бути достатньо для більшості людей. Більшість початківців програми не включають в себе великий обсяг станову тягу, тому що немає необхідності в більш ніж одному наборі з 5, Якщо ви робите багато обсягу навпочіпки. Плюс, погана форма в становій тязі-це погана новина, плюс новачки тенденція до поганій формі після важкої тяги, що становить, Може, почекаємо ще кілька місяців для великих обсягів станова тяга.

Може бути метод будується навколо тяги?

Багато процедур, які розроблені тяга, і вони прекрасно працюють. Вони просто не зазвичай для людей без певного досвіду і сил, що перебувають під їх поясом. Рутинну станова тяга Коаном приходить на розум, як найпоширеніший. Якщо ви розробляєте програми по тязі, перше, що необхідно мати на увазі, це не, тому що ви напевно не знаєте як. Але якщо ви робите, то ви, ймовірно, вже знаєте, що це, ймовірно, передбачати, починаючи кожне тренування з якоюсь тязі, ймовірно, з деяким потягнути варіації (наприклад, Румунська станова тяга, стійки тягне, потужність очищає, ривок-хват станова тяга, дефіцит станова тяга, Станова тяга, швидкість), деякі варіації в реп схем з дня на день або тиждень до тижня, і набагато більше обсягу, ніж 1 нікчемні набір з 5. Так, і інші вправи теж, тому що один-трик поні, ми не хочемо бути.

+397
Wen Chen 17 січ. 2013 р., 01:14:34

Це просте вимірювання, яке забезпечує негайне представлення про чи у вас надмірна вага, недостатній вагу, або жодного. Він заснований на ідеї, що люди, які важать значно більше або менше, ніж у звичайної людини їх зростання, ймовірно, не здоровий вагу. Це вірно в більшості випадків, не всі, і знову це тільки коли-небудь були призначені в якості загального керівництва. Ми можемо лише припустити, що люди, які поставилися до неї більш серйозно просто не були поінформовані про це дуже добре, або що-то.

Що стосується інших заходів, я впевнений, що у кожного є свої улюблені. Можливі варіанти:

 • Розмір талії порівняно з розміром грудей
 • Відсоток жиру в організмі, як ви згадуєте
 • ІМТ все одно буде працювати для людини середньої статури"

Майте на увазі, що жоден з цих означає, що ви здорові чи підходять. Є ще фактори, які можна виміряти за допомогою аналізів крові і т. п., Але все це лише вказівка. Я думаю, що кращий спосіб загартовування-це ваші власні особисті оцінки, засновані на:

 • Вашу особисту історію
 • Як ви себе почуваєте розумово і фізично
 • Що ви здатні (біг, підняття, якою б вона не була)
 • Що і як ви їсте
 • Що ви робите (вправи, відповідного відпочинку та сну і т. д.)

Звичайно, це не означає, що якщо ви робите добре на все, то вам слід відмовитися від регулярних медоглядів, і ще багато чого. Іноді речі просто спливають і ми можемо не знати причину.

+291
ram jain 11 черв. 2010 р., 16:15:35

Зміна початкової сили набори з 12

Серце Стартова сила-це взаємопов'язаний синтез наступних факторів:

 • Прогресивна перевантаження кожного тренування
 • Присівши на кожному тренуванні
 • Фокус на кілька складових ліфтів
 • Набори з 5

Є й інші війська, але я б сказав, це ядро програми. Ключ полягає в тому, що кожен елемент залежить від інших. Зміна комплекту 5 для комплекту 12 не може бути зроблено без порушення балансу: прогресивна схема перевантаження доведеться міняти, так як набори 12 відповісти інакше, ніж п'ятірок до збільшення ваги. Загальний обсяг піде вгору, що може позначитися пізніше сідає на тренування, особливо очищає влада.

Вашій Конкретній Ситуації

Не вистачає в наборах 8. По-перше, набори 8 у ривку смішні на все, крім кондиціонера або заняття зі спеціальної підготовки до Олімпійських піднімаючись. По-друге, уривками не в стартову силу ... і влада прибирає ... які в стартовому сила-це зовсім різні тварини з наборами більш ніж 5, просто як обривки.

Якщо ви хочете програму, гіпертрофія, гіпертрофія програма буде кращим вибором, ніж початкова сила з різних діапазону повторень надавали на коробці. Гіпертрофія-конкретні програми, додати об'єму і гіпертрофія-реп-діапазоні працювати, використовуючи відповідні вправи вибір і замовлення ніж цей модифікований pseudoprogram. Або, просто зробити стартову силу і їдять багато. Люди вам більше робити це.

+173
marpme 14 лип. 2012 р., 12:52:16

В принципі ви можете тренуватися в будь-який час дня. Але краще перед їжею.

У нічний час ви можете бути дуже втомився. Знайшли момент краще для вас, коли у вас немає стресу і готовий провести хорошу тренування.

Крім того, віджимання це дуже хороші вправи, але постарайтеся зробити кілька вправ тяга (підтягування, австралійські підтягування ...) і вправи ноги (сидячи, випад ...)

+129
Canta 1 серп. 2015 р., 21:38:40

З точки зору загального живлення, коли ви їсте не так важливо, як, скільки ви їсте (і що ви їсте).

Але в практичному плані, це може зробити велику різницю:

 • як вже згадувалося у статті я пов'язаний, якщо ви пропустите їжу, чекати, поки ви не дуже голодні, це може зробити вас більш схильні переїдати. Це більше проблема психології, ніж харчування, хоча.

 • це залежить багато на одну людину, але для себе у мене є дуже важкий час працює тільки після їжі, причому все це плескається в моєму шлунку і відчуття ситості. Я віддаю перевагу дуже скоро з'їсти після тренування.

 • є деякі ознаки того, що тіло може бути "грунтоване", щоб більш охоче поглинають вуглеводи після тренування і, отже, допомагають запобігти уповільненої м'язах початку.

Ви згадали, що ваші тренування досить пізно ввечері. Якщо ви повинні були чекати, щоб поїсти до і після тренування, це скоріше дуже довгий відрізок між обідом і вечерю. Ви можете або перенести ваш обід трохи пізніше, або, можливо, перекусити за 4-5 годин просто так у вас є трохи палива для тренування.

+113
Satyajith Chiappagari 7 бер. 2016 р., 01:01:55

Якщо ви відчуваєте, що ви могли присідати я не бачу ніяких проблем. Очевидно, ви повинні бути обережні з вашим коліном.

Ніяких проблем тяги два рази в тиждень або наскільки я можу судити, це все зводиться до вашої здатності відновлення (харчування і відновлення).

+105
SiriusB 21 груд. 2019 р., 17:28:23

Я не кажу про м'язової маси, а просто сила. Я знаю деяких людей, хто ніколи не торкайтеся гантелями, робити якісь вправи, жахливі дієти, мають погані звички спати, жити в неспокійні умови, проте вони володіють дивовижною силою.

Один з них-це людина, яка складає 70 років, і хватку молодого спортсмена, поки він не робить абсолютно будь-якої фізичної навантаження, погане харчування, мало рухатися і погано спати. Це кросовер з міцністю стиснення/генетика, на відміну від загальної міцності тіла, або розпливчастість за очікування?

Моя точка зору полягає в тому, що якийсь момент просто сильним, незважаючи на мало або немає роботи, і деякі інші, на зразок мене, роблять його місії, щоб стати сильніше, щоб з працею порівняти з деякими іншими, дуже рідко.

70-річний дідусь, який нічого не робить з ручкою з більш ніж 120 фунтів на квадратний дюйм, які можуть за сили мого дроблення зчеплення мені загрожує - це також змушує мене відчувати себе дуже слабкою, так як я набагато молодший людини, який працює цілком справно, і я не можу здатися, щоб зламати таку силу.

Мене це дратує, але це всього лише генетика? Якщо це так, навіщо слабаки спробувати стати сильнішими/більше підходить, якщо деякі інші завжди будуть домінувати над ними з невеликим роботи/простота?

+93
Alex Beynenson 1 вер. 2015 р., 17:41:38

Може хтось будь ласка, скажіть мені, які м'язи задіяні, коли жим гантелей виконується з долонями до себе?

Я спробував його з моїм лікоть засунуть на моїй стороні і на наступний день я нічого не відчувала в грудях. Замість моїх латів болить. Це вправа призначається, щоб вдарити в груди?

ура

+75
Michael0x2a 30 серп. 2019 р., 23:08:57

Це гарна ідея? Який протеїн мені вибрати? В інтернеті є безліч пропозицій, але я довіряю цій спільноті.

Ні, це жахлива ідея. По-перше сироватковий протеїн швидко перетравлює, так що це тільки дуже корисно після тренування м'язів будинку. Вам потрібні жири і/або вуглеводи перед кардіо.

Ви б краще зробити просту витрусити з бананів і молока або соку, щоб отримати шип калію і вуглеводів перед тренуванням. Для білка можна змішати грецький йогурт, яйця або сир в коктейль. Набагато краще, калорій і поживних речовин для вас до кардіо-тренування.

Якщо ви наполягаєте на або потрібна додаткова (звідси і слово добавка, а не заміна) білка, то за порошок ти краще від казеїну або змішаний. Це засвоюється повільніше, ніж сироватковий ізолят.

+51
Imre Balla 11 серп. 2018 р., 04:59:50

Я поняття не маю, скільки калорій їм судилося бути їжі в день, щоб схуднути... Деякі калькулятори скажи мені, мій мейнтенс становить близько 1400 1600, а деякі навіть 2200!

Я жінка, 141 фунтів (63 кг), 168см високий, 19 років. Було тільки підніматися на 2-3 місяці, так що проблема вже близько 5кг м'язової причини. (якщо це допоможе вам визначити свій склад тіла)

Мета: схуднути, набрати м'язову

Regimine: кардіо і підніміть вага, близько 4 разів на тиждень, але були розхитування геть так різко, як я боюся, що буде просто роз'їдати мої м'язи, працюючи з ними так важко і не годуйте їх достатньо?

Дієта: в основному хліб, протеїнові коктейлі, тунець, йогурт, вага Watcher lasagnes і т. д. Іноді смузі в день. Близько 1500 кал.

Я одержую достатню кількість білка і спати

Може хто-небудь сказати мені мейнтенс в тренувальні дні і не тренувальні дні? Як не навчання було б близько 1300? і дні тренувань 1600? хіба це правильно?

+46
Daniel Le Cornu 9 серп. 2016 р., 00:04:22

Ваша програма виглядає добре продуманою і добре стежили, і нічого з того, що ви сказали, свідчить про перетренованості у звичайному сенсі.

Однак, працюючи буквально у вигляді стресу. Він повинен бути керованим стресом. Якщо ви турбуєтеся про фізіологічному стресі працювати, впливають на ваш стан, або якщо ви турбуєтеся про перетренованості, я б зосередитися на тому, щоб більше спати. Від шести до восьми годин, відверто кажучи, не так багато для більшості людей.

+38
KOTlost 24 бер. 2013 р., 16:20:22

При підйомі ваги ви зможете:

 • Стати сильніше (вище щільність кісткової тканини, сильніше ЦНС)
 • Спалити калорії/схуднути/зменшити відсоток підшкірного жиру.
 • Набрати м'язову масу

"Визначення" м'яз на 100% визначається кількістю жиру, що покриває його. Багато молоді хлопці виглядають дуже певними, коли вони 16-19, тому що вони мають дуже низький відсоток жиру і як результат ви можете бачити свої м'язи. Культуристи використовують голодування та зневоднення для досягнення такої ж погляд при роботі на конкурс. Щоб отримати "визначення" вам необхідна дієта для зменшення жирових відкладень.

На тему високих повторень, щоб побудувати розмір м'язів. Існує багато теорій і науки позаду, чому культуристи знайти більш повторень на 60-80% 1ПМ бути краще для нарощування м'язової маси, ніж низьке число повторень на 85-95%, що пауерліфтерів використовувати. В даний час вважається, що менше повторень на більшу вагу, зміцнює силу більш оптимально, чим вище повторень в меншій вазі, що будує м'язові розміри більш оптимально. Ця діаграма може допомогти:

from starting strength by mike rippletoe

Коли ви працюєте, якщо ви робите максимум повторень з середньою вагою, то ви отримаєте "насос", де ваші м'язи наливається кров'ю, це тривати близько години або близько того.

Для більшості людей у дзвін тіл, дотримуючись простий Сила рутини або в поєднанні з розумною дієти дасть вам хороші результати як міцності, так і "визначення".

+34
Uriah Carpenter 23 квіт. 2011 р., 19:36:12

Мотивація-це жорстко.....що спонукало вас до зупинки? і має цієї мети(їй) змінили? Кожен отримує/мотивований по-різному, Мені подобається писати свої цілі і візуалізувати те, що це я йду. Деякі люди мотивовані в групах (соціальних), інші-при перегляді фільмів (спробуйте фільмі Роккі). Що це зводиться до того, що легко не робити або придумувати причини, чому - крутити її навколо, просто зроби це і якщо ви не можете придумати 5 причин, щоб не продовжувати. Зробити це в рутину і з часом ви навіть не будете думати про це.

+21
Justin LeMay 26 лип. 2013 р., 18:15:52

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil