Люди, які двічі піднімати тяжкості в тиждень потрібно менше білка, ніж людей, які три рази в тиждень?

Кілька програм вправ, які я бачив припускають підняття тягарів 3 рази в тиждень, але і сказати, що прогрес може мене зроблені тільки підніматися двічі на тиждень (хоча це буде повільніше).

Такого роду програми також припускають вживання в їжу великої кількості білка. Я чув різні цифри, хоча 1 грам білка на фунт ваги тіла (або худорлявого Bodyweight) є поширеним.

Але незалежно від того, скільки білка вам потрібно, коли після 3-рази в тиждень програма піднімаючись, моє питання полягає в наступному: якщо ви тільки навчання 2 рази на тиждень і спрямованої на досягнення більш повільними темпами, вам потрібно менше білка? Я так думаю, але я хочу бути впевнений.

+390
MVD 9 вер. 2010 р., 03:09:37
36 відповідей

А= м*а*с;

маса*прискорення*s-відстань.

або

А=F*з Силу;

http://en.wikipedia.org/wiki/Work_(фізика)

Я не думаю, що це дуже легко, щоб розрахувати сили. коли я роблю математику я оцінюю сили, як сила тяжіння і прискорення, гравітаційне прискорення.

Чому це не дуже важливо : витрата енергії під час підйому не важлива (дуже маленька в порівнянні з щоденним здійснення витрат). Це з-за невеликий дистанції руху. Якось Я підрахував, що для спалювання кілограма жиру потрібно нести 100 кг заліза на відстані 36 кілометрів (можливо, я помиляюся тут, але не надто багато) це просто смішно.

Ця формула має важливе значення для аеробіки(кардіо ака). Рухатися ваше тіло(50 -100кг) на великі відстані робить трюк.

+989
user203359 03 февр. '09 в 4:24

Маючи сильну ядро є надзвичайно важливим для потужного хитання гольфу. Багато вправи на тренажерний зал м'яч великі, щоб зміцнити своє ядро.

Я б також розглянути питання про підвищення вашої гнучкості, так як це дозволить вам повернути ваше тіло більше, коли ви відкидаєте таким чином, підвищення швидкості гойдання і відстані.

Найбільш важлива річ, щоб зробити час йти в тренажерний зал і стають сильнішими продовжувати грати в гольф. Якщо ви взяли перерву від гри в гольф, щоб схуднути, а потім повернутися сильніше ви втратили багато м'язової пам'яті, використовуваної для розпашних клубу.

+935
craq 3 лип. 2018 р., 05:47:25
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Насамперед, ніхто не бере ці карти тіла серйозно. Вони призначені для культуристів у формі конкурсу, тому вони не застосовуються для багатьох людей.

Не бачачи, важко сказати напевно, але я впевнений, ви, як правило, мають більшу вагу в нижній частині тіла. Я кажу це в основному із-за вимірювання вашої талії і литках. Це, як кажуть, Я думаю, що ваші стегна не надто великі, але занадто товстий. Ці виміри є тільки гарні порівняння, якщо ви дуже худий.

Крім того, більшість людей не мають великої ваги в свої руки. Ваші передпліччя значно менше, ніж ця графіка ідеально підходить, навіть більше, ніж біцепси. Це означає, що ви несете набагато менше м'язів, ніж ця таблиця посилань.

Розвитку плеча обмежується пастки сили, і ваш розмір пасткою відображається у вимірі шиї. За старою військовою висота і вагу, якщо ви були запропоновані вагу для свого класу, то вони б виміряти вашу шию. Якщо вимірювання шия була досить великий, у ньому вказується, що ви несли більше м'язової маси, ніж звичайна людина, і так ваш додатковий вага може бути скасований.

Я не думаю, що ви повинні прагнути мати однакові розміри, як у таблиці, але в таких же пропорціях, як на графіку. Ви повинні бути такий же відсоток менше, ніж кожного виміру.

+910
Everything Fish 3 жовт. 2013 р., 05:54:19

Мені 22, в коледжі, і я не завжди можу вибратися в спортзал так часто, як хотілося б з-за годин його відкритість і мої години роботи.

У мене немає проблем зі здоров'ям, просто з форми. Дуже тонкий/худий будувати і я б дуже хотіла змінити це в міцну посадку базу. Я дивився в упор присівши, в якості прикладу, однак я не знаю, скільки/ як довго/ інтервали відпочинку/ і т. д.

Майте на увазі, я шукаю на домашні тренування, коли у мене немає обладнання будинку і шукаю найкращі результати незалежно від того, наскільки "важко" що-то. Якщо це важко, але вона працює досить швидко, то я б обов'язково прийти на тренування.

У мене немає жиру на моєму тілі, щоб спалити, так що кардіо/спалювання жиру інтенсивні вправи не мають кращі результати на мене.

================================

Вік: 22

Стать: М

Тип Корпусу: Тонкий/Гнучкий

Вага: Вага, 103lbs або 46.72 кг

Як правило, в змозі правильно потрапити в спортзал по вівторках-четвергах, може в понеділок або п'ятницю, а також.

+895
Pierre Bru 17 лист. 2010 р., 16:52:33

Присідання. Багато-багато присідань. Присадкуватий варіації. Багато-багато присідати варіації і послідовності. Випади і також варіації випад.

Погляньте на те, як зек кондиціонування і працювати ваш шлях до пістолета присідання. Коли ви можете виконати 5 послідовних дупу на траву присідання пістолетом, швидше за все, ви будете мати деякі досить сильні стегна.

+862
Dave Payne 15 лют. 2017 р., 08:16:39

Ваше питання є трохи вводить в оману, оскільки, якщо ви уважно читали статтю Армстронга:

Тих, хто непосида більше, тряхнув його за ногу, переміщаючи себе, встати і ходити, і так далі, можете спалювати 350 калорій в день, ніж їх більш сидячий візаві, за словами Лівайна в США новини і Всесвітній доповідь.

Вставати і ходити не вважати соватися, та так, випробовувані вживали до 350 ккал/день більше, але не ворушити ногами, або розгойдуючи ручку (визначення соватися).

В порівнянні, давайте порівняємо, скільки калорій Я спалю сидячи проти стоячого використовуючи цей онлайн калькулятор:

 • Якщо стоячи час роботи: 1496 ккал спалила
 • Якщо сидіти під час роботи: 1152 ккал спалила
 • Калорії-спалити зростання: 344 ккал

Тому просто стояв весь день будуть давати потрібну кількість калорій. Уявіть, якщо б я вовтузився стоячи! Або навіть краще, використовувати будь-який з цих пристроїв:

enter image description hereenter image description here

Що б серйозно збільшити кількість споживаних вами калорій в порівнянні з просто сидячи.

Цікаво, що автор даного дослідження (д-р Ю. Левін) про нездійснення діяльності термогенез (акуратний) була проведена бесіда з США сьогодні і вони включали в наступну картину:

enter image description here

В інтерв'ю він дає деякі тверді поради:

Ми повинні більше рухатися впродовж дня. Ключ повинен знайти те, що ви любите робити.

Прості приклади включають в себе швидку прогулянку навколо кварталу, перш ніж ваш ранковий душ; в 30 хвилинах ходьби на обід; пару ходити і говори зустрічей протягом дня (дослідження показують, ви будете думати краще); інохідь, коли ви говорите по телефону; приймати 15-хвилинну догонялки прогулянка після роботи з вашим партнером; прогулянки з дітьми і слухаючи музику з ними; робити якісь активні волонтерство як приймати дітям-підкреслив мами на прогулянці або чого харчування для людини похилого віку.

Якщо ви включите деякі з цих ідей у ваш день, вас записати зайві 500 до 1000 калорій.

Він йде, щоб відповісти на ваш актуальне питання:

Питання: чи має соватися сприяють схудненню?

Відповідь: з точки зору калорій або втрати ваги, соватися не допоможе ви. Дослідження, проведені нами, показали, що секрет горіння жир вставати, рухатися і ходити. Ми виявили, що людина може збільшити їх акуратні на 800 калорій в день і протистояти набирає вагу, навіть коли вони їдять занадто багато. На першій прес в світі прийняли бути акуратним соватися явище, але ми помітили, що ви ніколи не буде в змозі годі вагатись, щоб спалити 800 калорій в день.

Соватися-це спосіб вашого тіла сказати вам, щоб встати і рухатися. Наш тіло хоче рухатися, але навколишнє середовище пригнічує його.

Так що висновок: не соватися не вистачає. Якщо ви дійсно хочете, щоб спалювати зайві калорії, потрібно відірвати свою дупу і попрацювати. З фітнес, немає такої речі, як безкоштовний обід!

+848
kim james 17 бер. 2013 р., 05:27:22

Які переваги, якщо такі є, не глутаміну на досвідченого спортсмена? Враховуючи, що спортсмен має збалансований раціон.

У попередні дослідження, в основному на основі examine.comя прийшов до висновку, що глютамін не має яких-небудь істотних переваг за виконання вправ на людину. Враховуючи, що ця людина-досвідчений, здоровий спортсмен, який має збалансований раціон.

Стаття Examine.com'и глютамін

Хоча нещодавно мені сказали, що думали, що це не правда. Чоловік, який сказав мені, що я неправильно був засновувати свої доводи на інформації, яку він прочитав у підручнику по харчуванню. Я ніколи не був в змозі отримати абсолютно впевнена відповідь. Це, як кажуть, Я шукаю відповіді, які підкріплені наукової інформації і перевірив і незаангажовані джерела. Сенс, я не шукаю перша стаття на глутамін від bodybuilding.com.

+847
Nick Kharchenko 31 жовт. 2018 р., 08:57:48

Я відчуваю те ж саме. У мене є історія проблеми з колінами (в основному ІТС) і лосини для бігу (і іноді навіть носити джинси-скінні протягом дня), здається, посилити проблему. Я біг дуже короткі відстані (3-4к) в легкому темпі протягом останніх кількох місяців, щоб полегшити назад до речі і не травмувати себе. Перший запуск я пішла на носіння мої зимові колготки я відразу відчув біль на лівому коліні. Я перестав бігти і підтягнули, що в одній штанині, і було чудово для іншої частини пробігу. Я не думаю, що колготки винні в проблемі, в першу чергу, але я думаю, що вони зробити існуючий стан ще гірше, він відчуває, як коліно не туди, куди він хоче.

+806
user267706 19 черв. 2016 р., 07:05:31

Гормони, які вивільняються під час сну буде найбільша причина. Якщо ви не спите досить довго, ви можете пропустити сон відповідальний циклу гормону росту. Звичайно, ви також можете почати страждати від позбавлення сну, Якщо ви отримуєте занадто мало сну. Відпочинку і відновлення отриманих в ході сну теж корисно, але це не залежить від попадання поспіль сплю.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3065172/

+801
user24429 8 трав. 2010 р., 20:57:37

Варіантів у людей, перерахованих в якості альтернативи, як показано в цій темі на шини альтернатив:

 • Відкатали сніговий паркан
 • Відкатали килим / Килим
 • Старий спортивний зал або кінь в стійло килимки
 • Палі килимової плитки
 • Що-небудь м'яке, що ви не заперечуєте проти знищення
 • Мати через набивний м'яч (відтворює деякі з відмов)
 • Shovelgloving - усуває ударну частину на користь, використовуючи кувалду, як вагу.

Я не думаю, що піноблок ви запропонували, це, ймовірно, хороший вибір, а саме тому, що повторювана тема мети припускає, що це буде щось, що ви не заперечуєте отримувати пошкодження протягом довгого часу, тому що краї кувалда з часом почнуть гризти отворів у більшості матеріалів. Що сказав, хоча ніщеброди фітнес не схвалює таке використання, деякі люди використовують їх блоку кувалда для тренувань. Якщо ви подивіться на коментарі, більшість людей використовують його для цієї мети схвалюють, але один з них передбачає використовувати тільки з круглою головою палицю-типу молотка і іншої держави-перша кувалда вдарила виколоті три-дюймовий шматок гуми.

Тим не менш, є люди, які клянуться ці блоки. Що стосується інших, які ви виклали, у мене немає особистого досвіду з будь-яким брендом, але ти будеш шукати щось зроблене з твердої гуми, дає досить, щоб він не зруйнувати чи пошкодити молотком, але досить тверде, що його не відірвати. Балістичний гель-це не те, що ви хочете; він побудований для таких речей, як аналіз впливу куль або холодної зброї в людську плоть, і будуть рвати. Більшість інших продуктів, які ви перерахували, балістика гумової, свого роду матеріал, який ви поклали в задній частині стрільбища, щоб зупинити кулі.

Зрештою, я не можу знайти будь-який продукт, який рекламує його використовувати в кувалду тренування, і деякі з них особливо відзначають, що їх продукт не створений для цього. З іншого боку, я бачив багато відгуків, де люди використовували їх для тренування кувалду і були задоволені ними. У мене склалося враження, що вони можуть бути цілком адекватними для цієї мети і буде служити розумною заміною шин, що більш портативний, і трохи більш прийнятним, щоб сидіти в номері, коли у вас є відвідувачі. Тим не менш, вони також, як правило, коштують близько $100, а тому що підприємства не схвалюємо використання продукту в цьому випадку, вам, ймовірно, не буде гарантійним випадком, якщо заблокувати відірвати або зламати.

+791
Elzo Valugi 10 бер. 2011 р., 17:55:34

Я вважаю, що це може бути неправильно зрозумілий від чого-то Марк Rippetoe, відомий тренер, сказав. Перефразовуючи:

Скажімо, у вас є велосипедист, і цього ніколи не станеться, хто вирішив повісити на велосипеді протягом 6 тижнів і присвятити цей час для силових тренувань.

Тепер, якщо ми подивимося на кожен хід педалі як суб-максимальні вимірювання виробничих сил. Давайте просто скажемо, взяти випадкове число, що це 20% від сили велосипедистів з кожним зниженням.

Тепер, скажімо, ви одержуєте, що робить велосипедиста присідань за шість тижнів. Що велосипедист починає навприсядки 95 фунтів. Після 6 тижнів, він закінчує свою програму сила здатна присед 190 фунтів. Він подвоїв свої сили.

Тепер припустимо, що він залишає тренажерний зал в останній день і застосовує ті ж 20% робочої сили на його зниження. Він набагато сильніше - вдвічі більше, насправді - і тому він буде виробляти приблизно в два рази більше енергії.

Не варто занадто загорнутий в цифрах. Є багато чинників і це не подобається бути в два рази сильніше навпочіпки, буквально перекласти на виведенні рівно в два рази більше потужності на велосипеді. Є безліч інших факторів. Тим не менш, сильніше збільшить виробництво на велосипеді.

Стартова сила програмі Марк Rippetoe в 5х5-це місце, щоб піти, щоб отримати сильний. Моя єдина критики є те, що вони лікують всіх інших починаннях і вправи як марна трата часу. З точки зору стає сильним, він може бути правий, але я думаю там все одно робити інші форми фізичних вправ і тренувань.

+767
DuckTapeAl 11 вер. 2013 р., 20:54:25

Я хочу тренуватися з високою інтенсивністю інтервал в бігу і хочу купити пульсометр, який може експортувати пізніше імпульсу запису на комп'ютер (бажано в Мак ОС Х), ти знаєш якісь?

+600
jeglin 3 трав. 2011 р., 22:52:06

Яйця є, мабуть, кращим джерелом білків там.

Ціна : $
Час приготування : швидко

Ви можете бути культуристом тільки їдять солодкий картопля і яйця білі.

+549
Charley SEDEAU 5 черв. 2014 р., 20:48:47

Ви повинні уникати вживання всіх сміття і оброблені харчові продукти. Вживайте продукти, які мають менше калорій і фізичні вправи щодня, це допоможе вам зменшити свою вагу.

+539
Imre Molanr 26 лют. 2010 р., 15:59:22

Я тренуюся, щоб підвищити свій вибухонебезпечності для баскетболу, що я роблю високої інтенсивності тренувань в тренажерному залі і спринти, мета полягає в тому, щоб побудувати стільки швидко скорочуються м'язи, наскільки це можливо. Я читав , що ви повинні прагнути для швидкого набору, який може означати або:

Менше повторень за більшої ваги з меншою швидкістю

Або

Вища повторень при меншій вазі, з більш високою швидкістю

Є відчуття в м'язах, я міг би шукати після набору, щоб знати, якщо я зробив тренування правильно для швидкого сіпатися? Я підозрюю, що мені знадобиться для експериментів в тренажерному залі, тому що кожна людина має інший тип тіла, але я хотів би знати, що працює для інших спринтери/стрибуни. Я просто знайшов відповідь на питання, який передбачає максимальну швидкість з 70-90% від 1ПМ (я дивлюся на потужність колонки в тому, що відповідь за таблицею). Цей відповідь від вчених, радянських вчених, так що відповідь мені здається досить переконливим, але хотілося б думки інших.

+439
Bishwas Mishra 16 черв. 2011 р., 13:23:11

Я завжди чув гарною відправною точкою для нарощування м'язової маси є 1 г білка на кг маси тіла (або близько 2,2 г/кг). М'язової маси тіла відсоток жиру віднімається від вашої ваги. Візьміть це з зерном солі, однак, тому що деякі люди можуть мати більш високі потреби у білку, ніж інші.

У будь-якому випадку, візьміть 200 фунтів (91кг) людина з 20% наприклад БФ. Він би 40lbs жиру, що робить його ЛБМ 160lbs. Що відповідає приблизно 50-55 г білка за один прийом їжі, який досить слухняне. Чи, може, 30г за один прийом їжі і пару ложок порошку на день.

Якщо ви думаєте про це, це навіть не стільки їжа для 200lb людина. 1г білка = 4 калорії. 160г білка * 4 ккал = 640 калорій.

+423
Tom Green Engineer Aok 2 бер. 2018 р., 15:59:26

Кращі тягнеться на згиначі стегна варіації постійної випад. Основна версія виглядає так:

standing lunge

Дві головні складові, щоб отримати максимальну віддачу від нього, якщо мета-це розтягування згиначів стегна, є: розгинання стегна (поставивши ногу далеко позаду) і вигинаючи спину.

Йога відмінно підходить для початку. Більшість версій йоги 'сонце салютує' включають все, що необхідно для нейтралізації наслідків тривалого сидіння. Я б використовувала будь-яку можливість, щоб зробити розтяжку, тому що 8 годин в день сиджу багато, щоб компенсувати. Якщо це не можливо, щоб зробити повний набір сонце салютує в офісі, просто встати принаймні один раз на кожну годину, він буде робити великої різниці.

Щоб зрозуміти анатомію потрібно знати, які задіяні м'язи, де вони надають, і що вони роблять. Щоб розтягнути, вкладення повинні рухатися далі один від одного. Візьмемо для прикладу поперекової, вона згинає стегно, поширюється на поперековий відділ хребта і поворотах тулуба, тому якщо ви хочете розтягнути його, зробити навпроти кожного дії, т. е.. продовжити одне стегно, згинає хребет, і відігнути в протилежну сторону (ж підняти руку як подовжена нога), яка буде виглядати приблизно так:

reverse lunge

+398
ArioMG 22 трав. 2012 р., 18:45:16

З моєї точки зору, як хто-то з маленької грудною кліткою і довгими руками (на щастя, мій плечова кістка довше, ніж мій променевої і ліктьової кісток), жим лежачи є деякі ризики. Хтось з бочкоподібним грудьми і короткими руками може виконати жим лежачи в безпечний діапазон руху, в той час як якщо б я послідовно виконати жим лежачи зі стійкою до грудей, лікті буде нижче, ніж спиною - що б на мої плечі. Я взагалі мою тисне з внутрішньої частини мого ліктя не менше, ніж спина, але бар не доторкається до моїх грудей. Я не зовсім впевнений, що перевага використання плати за інші варіанти. Я думаю, прес всередині стійки для присідань з шпильки на низькій висоті ви хочете, щоб бар, щоб піти б більше сенсу, і буде безпечніше. Поперемінно робимо замість підлоги Прес, з дошками (при необхідності) під плитами теж зробив би для мене більше сенсу.

+341
Moridin 8 лют. 2015 р., 07:40:51

Я часто чув, як вона рекомендувала, щоб для "вихідний день" між силового тренування певної групи м'язів, щоб дати йому час оговтатися, і таким чином ставати сильнішими. Однак, я не чув те ж саме для аеробних вправ.

Кардіо зміцнює серце - це м'яз, так чому ж рекомендується період спокою застосувати?

Або, наскільки це безпечно і ефективно виконувати інтенсивне кардіо кожен день?

+337
Rajesh Subramanian 8 черв. 2010 р., 01:23:00

Ви повинні бути наступні протоколи навчання, специфічні для ваших цілей або будь-якої програми ви прямуєте. У будь-якому наборі силових тренувань, ви повинні працювати на (або поблизу) відмову, так як це буде досить привабливою для ваших м'язів, щоб справити найкращий стимул для зростання (розміру і міцності). Коли вам дається певна кількість повторень в якості мети для кожного набору, ви повинні відповідним чином налаштувати опір.

Якщо вашою метою є чисто сила, то ви повинні дати вашому тілу достатній відпочинок між підходами, щоб бути в змозі відтворити, що перший раз встановити.

Якщо вашою метою є чисто витривалості, то ви повинні дати вашому тілу мінімальний залишок (60 секунд в якості загального верхньої межі) між підходами і постійно скидати вагу для кожного наступного сету.

Якщо ваша мета-десь посередині, то ваш протоколів тренінгу лежать десь між.

+331
Susanpearls 19 трав. 2014 р., 15:45:53

Я справді шукаю в Біблії працює. У мене є домашній тренажерний зал, але нічого надто складним. Так що я дійсно потрібно щось, що допоможе мені почати.

+330
Ligia 2 лип. 2012 р., 16:56:13

Коротше кажучи, наступним грамотна фітнес-програма-це один найкраще, що ви можете зробити.

Але давайте розглянемо ваше питання більш і екстраполювати на те, чому це відбувається. В першу чергу я хочу зазначити, що це не дурне питання, це цілком припустимо. Нерозумно було б не ставити запитань і робити вигляд, що знаю, що ти робиш, в такому випадку ви втрачаєте багато часу. Як свого часу в тренажерному залі і шкала прогресу буде страждати. Чому? Навіть якщо подивитися на купу цікавих вправи і складіть список, кого ви плануєте робити, як ви робите це? Як робити речі, як Репс, сети, суперсети, прогресивної перевантаження, і більше всіх працювати разом? Грамотна фітнес-програма дає вам стратегію, щоб зробити більшу частину вашого часу в тренажерному залі, а також забезпечити вас з найкращим стимулом для прогресу в досягненні будь-якої мети є центральним у програмі.

Що приводить мене до наступної точки, цілі. Ви згадали, що ви були збентежені, коли тема мети був вихований в минулому. Ви, здається, вже більш чітке уявлення, з зазначенням "в здоровому тілі, може бути, руки і жир на животі", і це хороша відправна точка. Але я думаю, що джерело плутанини в розумінні ідеї фітнес-цілей, в першу чергу. Ось деякі загальні широких цілей у фітнесі; втрата жиру, гіпертрофію, атлетизм, сила, міць і гнучкість. Ось кілька найпоширеніших конкретних цілей у фітнесі; "одні", "почувати себе краще", "робити добро у змаганні", "пройти медогляд", "грати з дітьми без дихання" та ін При визначенні того, які програми ви повинні слідувати, ви повинні знайти те, що відповідає вашому широких цілей (і так, ви можете мати і проводити більше ніж один). Що стосується відбору, тому людина буде питати про ваших цілях.

Інша мета ви згадали, щоб дізнатися про різних вправах і обладнання. Думаю, що грамотна програма робить? Він дає імена всім і іноді навіть показує, як правильно виконувати вправи. Вона навчить Вас, безліч речей і незабаром ви будете знати свій шлях навколо спортзалу.

А непідготовленої людини ви отримаєте велику користь від створення міцного фундаменту. Визначення якої залежить від зусиль докладати зусилля, але справа в тому, щоб не турбуватися про понад середній або просунутий мети, як гонитва за цифрами. Незалежно від роду фундамент ви переслідуєте, ваша головна мета повинна вчитися в хорошій формі вправи, які ви виконуєте і освоювати це. Переконайтеся, що ви кидаєте виклик м'язи, які ви не повинні були працювати, почуття і залучити їх, і ви будете здійснювати прогрес. При виборі програми, якщо у вас немає конкретної мети, то будь-зручна програма новачка буде працювати.

Одна остання річ, харчування. Деякі фітнес-плани дати поради по харчуванню, а інші ні. Це насправді не має значення. Є константи, які ви повинні тримати в розумі, а все інше залежить від вас. Ваше загальне добове кількість калорій (див. TDEE На) буде визначати, чи будете ви отримати, втратити або зберегти вагу. Цілком можливе і ймовірне, як непідготовлена людина з додатковою жиру для підтримки загальної маси тіла під час нарощування м'язової маси та втрати жиру. Ваш загальний щоденний прийом білка буде визначати, скільки м'язів буде побудований (у поєднанні з тренування стимул), 1,8 грама на кілограм-це взагалі максимум, що ваші м'язи можуть використовувати. Є й інші речі, щоб розглянути, як добре, але калорій і білка-це два найважливіших поняття для запам'ятовування. Вам не доведеться рахувати калорії якщо ви не хочете, але вони існують вважати їх чи ні. Головне знайти стратегію живлення, яка працює для вас.

+283
user61208 23 трав. 2018 р., 04:16:14

Я не впевнений, якщо ви ектоморф, але якщо ви їсте достатньо чи ні-це питання. Якщо ви не набирає вагу відповіді немає. Ви їсте 6 разів на день? 3 основних і другорядних страв? Навіть ектоморфів на висококалорійну дієту. Щоб набрати вагу ви завжди повинні бути на залишок калорії дієта. Ви споживаєте достатньо білка? Якщо ви вегетаріанець, ви повинні знайти способи, щоб споживати достатню кількість білка, щоб набрати м'язову масу.

Ваше питання показує кілька речей:

 1. Ви повинні розуміти, 60 віджимань не обов'язково означає, що ти сильний у всьому. У вас є витривалість для віджимань, але скільки можна піднімати? Сила-це дуже відносне поняття для багатьох людей, деякі вважають себе сильними, коли вони зможуть пробігти 10 км без пихкає. Не всі форми сила означає, що ви будете виглядати великими або мати додаткову масу. Розглянемо марафонців, які, в основному, вузькі.

 2. Те, що ви згадуєте як форму, gymming нічого, крім тимчасової твердості м'язів, що більшість початківців досвід. Враховуючи, що ви вже згадували, що ти худенька, що взагалі у відмінній формі? Я впевнений, що ви втратите цю фігуру в кілька тижнів, якщо ви пропустите в тренажерний зал. Тимчасова жорсткість-це "насос" ефект, який виникає, коли м'язи налилися кров'ю і відчув, початківців і давно ліфтерів.

Якщо ви ніколи не робили будь-які gymming, перш ніж я пропоную вам почати з програми силових тренувань в першу чергу. Це включає в себе 3 дні в тиждень повний тіла тренування з 5 сетів по 5 повторень для кожної вправи. Є багато хороших програм, як і стартову силу, і т. д. Вони, безумовно, допоможе вам підкачатися. Повний опис цих програм і правильній формі вправи буде важко в цьому документі відповіді. Ці програми, в основному, зосереджені на стає сильнішим із декілька базових рухів, стає все більше-це позначиться на. Я рекомендую вам шукати ці програми і стежити за їх раціонально протягом декількох місяців, перш ніж ви зробите висновок, що вам достатньо з'їсти або ви ектоморф.

Ще один момент, який я хотів би зробити це, це легко відчути, що 3 дні-це занадто менше роботи, але зверніть увагу на розмір м'язів є функцією тренування, харчування та відпочинок. Якщо ви працюєте поодинці, що не будуть збільшувати розмір, тому, будь ласка, слідкуйте за програмою, як Rippetoe говорить.

Удачі!!

+226
inafalcao 9 вер. 2016 р., 06:33:46

Ось гарна посилання з ілюстраціями і відео для виконання віджимань.

Деякі прості речі, щоб пам'ятати:

 • широкий позиції сили = робоча зовнішня грудей/Печ
 • закриття позиції сили = робоча внутрішню груди/Печ.

Ви можете варіювати інтенсивність, піднімаючи руки (легше) чи піднімаючи ноги (важче). Є багато пуш-ап варіацій у тому числі:

пікіруючі бомбардувальники, які чудово підходять для рук і плечей:

dive bombers

ploymetric, за владу

ploymetric push up

і однією рукою, для ядра:

one arm push up

+212
Joe Fuentes 24 лист. 2014 р., 05:00:36

З того що я читав, теплі вікна гарні для отримання ваше тіло розігрівається і ваші м'язи готові до навантажень. Подумайте про ваших м'язах, як гумки. Коли гумка холодна, вона має важкий час розтягування і схильний до замикання, якщо ви покладете занадто багато тиску на нього. Тепер візьміть цю ж гумку і прогрійте його до пристойної температури, і він буде тягнуться просто відмінно.

+199
merlina pajela 30 серп. 2014 р., 19:03:35

Оптимальна тривалість тренування повністю залежить від ваших цілей і який тип навчання ви робите. Ваші тренування будуть визначати тривалість вашої тренування.

Якщо ви поєднуєте силові тренування і кардіо в одному тренуванні, неважливо, що ви робите в першу чергу. Якщо ви робите одне тренування, а потім іншого-ви повинні виконати перед підйомом. Якщо ви підніміть перед запуском ви ставите себе на більш високий ризик отримання травм із-за втоми в м'язах і пліометричні вибухові роботи.

Оновлення у відповідь на іншу відповідь:

Кілька заперечень на відповідь, яку ви дали свою відповідь:

А) ви повинні не (повторюю ніколи : я дійсно не можу підкреслити це достатньо) буде піднімати важкі вантажі на спині, якщо є хоч найменший шанс, що ви не зможете контролювати, як гирі падають. завжди чи ліфти, як присідання в стійці зі зброєю, які будуть ловити вагу, якщо ви повинні кинути його. Отже, я повторюю: ви повинні ніколи не бути в ситуації, яка змусить вас травмувати спину при присіданні.

Б) Якщо у вас немає корректировщик(який може бути лише ситуація, коли тобі доведеться підняти 200 фунтів від грудей самостійно в надзвичайній ситуації.) ви не поставили штирі на бічній штангою. Таким чином, якщо вага повинен спуститися вниз, ви взяти вагу від перекинувши одну руку вниз.

З) уявіть на секунду, що різниця між правильним скасування запобіжні заходи та нестабільність, яка присутня, коли ви працюєте. Ослаблені сухожилля навколо коліна може зробити його більш важко контролювати, яким чином ваші колінних згинів. Це дається незважаючи ні на що. Тепер вважаю, що якщо ваше коліно починає давати при підйомі, ви можете просто скидати вагу (при правильній скасування запобіжні заходи), що призводить до відсутності травм. Для порівняння уявіть, що ваше коліно вирішить поступитися дорогу, коли працює. Найбільш ймовірна позиція для вашого коліна, щоб поступитися місцем в вибуховий рух (Пам'ятаєте, біг - це дуже пліометричні активність), яке виникає при посадці, навантаженню і штовхає знову. Якщо ваше коліно дає дорогу в будь-який момент цей процес, свій повний вагу тіла, плюс та енергія, яку ви створили з просування вперед, прийде на коліно. Може статися так, що ваше коліно складки правильно і ти падаєш з невеликою травмою крім кількох подряпин і синців, але більш імовірно, що ослаблені сухожилля навколо коліна, і він завалюється назад, hyperextending коліна або, того гірше, зламати тобі ногу в коліні. і, нарешті, коментар до B): Коли ваша нога ніколи не вивантажуються на підлогу, коли працює?

У протиріччя до нижньої лінії "суть в тому, що чим важче ваги, тим більше ймовірність того, що ви можете мати проблеми з-за втоми." Важкі ваги не викличе більше проблем, вони викликають ті ж проблеми з вищою наслідків.

Мій досвід з розділу 1 Волейбол на коллигативном рівні. Я сиділа в минулому році 525 фунтів на мій останній набір з 5 повторень і сидіти навпочіпки, як, що перед практика (3 години біг і стрибки) - це жахлива ідея.

Я, однак, погодитися, що час відновлення важливих. Це, мабуть, навіть більш важливим, ніж час, який ви проведете підйому.

+177
user5859110 26 серп. 2019 р., 00:17:40

Макс, ти потрапив на характер дискусії між "низьким вмістом жиру" теорія (запропонована деяких департаментах уряду США протягом 20 років або близько того) і з низьким вмістом вуглеводів" теорія природної науки за 200 років і зараз просувають в основному всі популярні книги з питань харчування і дієти (Carpender, Лутц, Хеллер, Mackarness, Taubes, Аткінса, Eades, і т. д. і т. п. і т. д.).

Наприклад, сам з собою, я їм лише дуже обмежену кількість вуглеводів кожен день. Я просто не їм "нові" продукти, як картопля, білий хліб, цукор. У мене є величезна кількість м'яса, сметани, жирів, яєць і зелених овочів. (Я маю на увазі величезні - наприклад, я їм не менше шести яєць на день, тільки для початку). Споживання калорій буде якесь велике число, якщо я спромігся виміряти його. Але, знову ж таки, майже ні одна з калорій з вуглеводів (цукрів). Калорій тільки з жирів і білків. У моєму випадку, вага просто падає на мене (один кг в тиждень).

Так ви запитаєте: "просто керуючий калорій бути точний спосіб контролю ваги?" Насправді немає, калорії не мають ніякого відношення до контролю ваги. Вам потрібно скоротити або взагалі виключити споживання вуглеводів , щоб побачити вага зіскочити.

Але знову ж, багато людей не згодні з "про-фат" (тобто з низьким вмістом вуглеводів) мислення, вони вважають, що у США поняття "анти-жир" мислення.

Тому, перш ніж це питання можна відповісти, ви повинні вирішити, в якому таборі ви знаходитесь. два табори абсолютно протилежних переконань , так що це складне питання.

Прочитайте книгу "Чому ми товстіємо" Гері Taubes. (Щоб отримати "в одну сторону" ситуації.) Сподіваюся, що це допомагає в деякому роді!

+153
Alfman 22 лист. 2018 р., 22:54:16

Я б вибрав наступний підхід:

Треба почати хоча б з підставою, що дозволяє зробити як мінімум 2 тренування (швидкість, темп, пагорби і т. д.) і довгостроковій перспективі. Вважайте, що це ваш щоденний водій. Це дасть вам основу, яку ви можете працювати. Ви завжди повинні враховувати свій пробіг і як це буде збільшуватися з часом. Чудова річ про 21К рас вони не б'ють тебе, як марафон робить. Можна гонки кожен уїк-енд, якщо захочеш. (В залежності від віку і тіла звичайно)

Тепер я хотів би подивитися на ваш напівмарафон дату гонки, а потім зробити свою половину плану марафон навколо цієї дати. Так що половину плану зазвичай 12-16 тижнів. Виберіть расу і повернутися з цієї дати і зробити підготовку до гонки.

Потім ви могли б зробити швидкість роботи для вашого 10к/5ц навчання протягом решти частини року. Ви можете трохи змінити свій базовий щотижневий навчання, щоб дати вам результати, які ви хочете для вашої раси.

Наприклад, якщо у вас є гонки 5k в 8 тижнів, тоді ви б почати на більш коротких швидкісних тренувань і, можливо, навіть скоротить ваші вихідні кінцевому підсумку 15к або менше. Ключ отримувати, що короткі швидкості роботи на трасі. Ви повинні також почати підбирати кілька разів цілі, що дозволить вам побачити ваш прогрес.

Ваша перша мета може бути 24 хвилин. Ви можете скористатися калькулятором темпі, щоб визначити, з якою швидкістю ви повинні робити коротше кроком.

Якщо ви підключіть через 24 хвилини до калькулятору 5K гонки ви побачите, що ви повинні бути в змозі зробити 800м в 3:06 та 1 км 6:54. Звичайно, час довільне, але він дасть вам уявлення про те, де ви знаходитеся і що вам потрібно зробити, щоб отримати, де ви хочете бути.

Ось відмінний інструмент для визначення темп. https://www.mcmillanrunning.com/

+136
bUff23 17 вер. 2011 р., 19:44:26

Мені цікаво, про наслідки "діапазон руху", коли робити віджимання.

Які плюси/мінуси, щоб робити віджимання, використовуючи велику кількість повторень, невеликий діапазон руху проти низьких повторень, повний діапазон руху?

Ось як я визначаю відмінність між діапазон руху:

Повний спектр - розширена руки прямі вгорі, внизу носа торкаючись землі руками біля вух, пуш-ап бари даючи більше діапазон.

Малий круг - руки як і раніше злегка зігнуті в верхній, більш руки зігнуті в дно, але ніс не торкаючись підлоги.

Моє припущення: я завжди думав, що віджиматися з повного діапазону руху, навіть якщо ви не можете зробити стільки повторень, краще для міцності.

+112
Bubenio 27 бер. 2010 р., 22:54:50

Коли я стою або при ходьбі, і розмірковував про щось крім моєї пози, я проявляю трохи поперековий гіперлордоз, значна частина грудної кіфоз і трохи вперед голову (як мої професійні та особисті заняття передбачають використання комп'ютера).

Близько 18 місяців я регулярно займатися спортом і працювати на розтягування згиначів, зміцнення основних, сідниць, рядків і т. д.

Коли я дивлюся в дзеркало, я можу брати участь в черевній прямий, тяга трохи з сідниць, і поставити мою груди, і я бачу, дуже симпатична поза. Однак, коли я не думаю про це (а це в 99% випадків) я регресувати.

У мене стоячи/сидячи (вгору/вниз) робочий стіл, але коли я стою і займатися правильну поставу свідомо, а потім повернутися до моєї роботи. Незмінно через деякий час я помічаю, що я дозволила мого живота випинатися і відпочивав багато ваги в поперековому відділі хребта. Потім я її виправлю.

Загалом, мені легше визначити хороші і погані поставою в положенні стоячи і сидячи, а коли я стою, що я можу говорити людина, яка має гарну поставу протягом коротких періодів часу. Але коли я сиджу, я більш-менш зрозуміло, що я роблю і що я повинна робити, і як це погано насправді.

Моє запитання складається з двох частин:

1) Люди, які проявляють чудову поставу, треба думати про це?

2) Яку позу відносяться до стоячи пози? Зокрема, які типи позу помилки сприяють поперековий гіпер лордоз, грудний кіфоз і вперед голову, коли стоїш?

+104
Leromul 8 лист. 2015 р., 11:35:07

Я відчуваю, крепатура (презервативи) на всі мої м'язи, крім мого медіальної дельтоиды. Я знаю, що будинок є не єдиною ознакою зростання м'язів, але це хороша форма зворотного зв'язку. Як я медіальної дельтоподібного вправи не надто відрізняються від моїх інших вправ. Я повільно опустити вага, який повинен збільшити Домс. Так що я цікаво, якщо медіальна дельтоподібного менш схильний до Домс або просто я не працюю з ними наші ефективно.

+82
Jecson Caracut 12 груд. 2010 р., 06:42:26

Якщо у вас є підозра, це може бути від дисбалансу м'язів. Якщо грудні м'язи більш розвинені, він може тягнути плечі вперед змушує вас опустити голову і трохи прогніться назад. Щоб виправити це, ви повинні працювати ваш трапецієвидні м'язи вправи Веслування.

+76
PVAL 12 трав. 2017 р., 15:08:22

Подивіться на адренорецептори, зокрема Альфа-2 і бета-2. Ці рецептори, які контролюють потік крові в/з жирових клітин, а також клітинний метаболізм (і безліч інших біологічних функцій, що не належать до накопичення жиру). Альфа-2 рецептори є поганих – території навколо кульшового суглоба та стегна (особливо для жінок), і низ живота і спини (для чоловіків) мають до 10 разів кількість альфа-2 рецепторів у порівнянні з бета-2. Альфа-2 рецепторів розподіл є, чому це дуже важко позбутися від жиру в цих місцях, і чому вони є останніми при схудненні; альфа-2 рецептори просто не дозволю жир буде випущений з клітки (і відсутність кровотоку робить його важко отримати необхідну втрата жиру (насправді, жир-реліз) гормони (адреналін/норадреналін, катехоламіни та ін) В жирові клітини в першу чергу.) Там, швидше за все, еволюційні причини розподілу цих рецепторів (наприклад, жінка на аліменти підшипник).

Існують біологічні причини жир зберігається не рівномірно по всьому тілу; але це виходить за рамки даної відповіді.

Крім того, при нормальній активності протягом дня (і тижні/місяці/роки), ми постійно зберігання та/або спалювання жиру, щоб підтримати нормальні метаболічні функції (наприклад, вночі, коли ми спимо і в голодному стані ми будемо спалювати жир). Так, принаймні, частина нерівномірний розподіл жирових відкладень відбувається з-за того, що ми накопичувати жир навколо тіла, коли залишок калорії, але коли ми спалюємо жир, а везуть з лиця, рук, грудей, ніг і т. д. в першу чергу, а не від стегна/стегон або живота/попереку. З часом це посилюється нерівномірним розподілом жиру по всьому тілу.

Для всебічного вивчення вищевказаних понять, звернути увагу на роботу Лайл Макдональд. Він переходить в болісну біологічна деталь у вищевказаних понять.

+68
Mickey06 16 черв. 2019 р., 09:29:04

Наскільки я знаю, Єдина мета для рукавичок профілактики мозолів, як ви сказали, і захист від ураження шкіри. Причина, що багато людей (включаючи мене) не люблю рукавички, може бути, що вони більше пітніють в рукавичках, або незручно з якоїсь іншої причини.

+57
acran 9 трав. 2016 р., 16:18:04
Інструменти опору, які використовують поєднання сили тяжіння і маси. Включає в себе штанги, гантелі, гирі, медицина кулі, і знайдені предмети.
+29
Keiitah 4 лют. 2010 р., 13:03:47

При додаванні 5% ваги (з округленням до найближчої 5 кг) кожні 8 тижнів тренувань будь-ліфт для будь реп-це розумна мета. 10% буде агресивним, але здійснимо.

Ці цифри припускають, що ви вже пройшли новачків/непідготовлений етап завоювання.

Дещо інші біти непроханими порадами:

1.) Не забувайте, що зважені підтягування-хороший спосіб для вимірювання речі, а не кількість повторень. Відстежувати Ваші тіла-вага, якщо ви упустите якусь вагу. Використання рюкзака або обтяжливого жилета.

2.) Я б додав тягу в свій раціон. В іншому випадку ви можете побачити жижки і низьке-назад не вистачає розвитку. Не нехтуйте ядра-сила небудь.

+28
DALIBOR B SLAVENSKI 2 жовт. 2019 р., 15:13:56

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil