Невеликі і часті тренування добре чи погано?

Я використовую помідорного (працює на деякі завдання протягом 25 хвилин, потім 5 хвилин перерва, і так далі). Ці 5-хвилинні перерви, я хотів би зробити деякі тренування - 3 комплекти пуш-ап і 3 комплекти підтягуватися. Так що я в кінцевому підсумку робить ці тренування близько десятка разів в день.

Це добре для мого здоров'я та фітнесу, чи це може призвести до перетренованості і травм?

+212
Septagram 22 квіт. 2013 р., 18:54:57
27 відповідей

Дозвольте мені встановити тонку лінію: це не корисно взагалі пити спортивний напій після того, як ви підете на пробіжку. Це спортивний напій, матеріал повинен дати вам енергію, щоб бігати, не відновити. Крім того, він все одно завантажується з штучних цукрів. Я б запропонував питна вода, молоко і протеїнові коктейлі після бігу, а не спортивний напій.

+923
fcaqzwxsw 03 февр. '09 в 4:24

Верхня частина спинки заокруглення та нічого страшного. В основному, якщо ти піднімаєш багато, вони завершують. Це те ж саме для нижньої частини спини теж, чесно кажучи, після того як ви встанете поряд з вашим Максом. Це не виправдання для поганої форми, але якщо ви подивитеся за низькими пауерліфтерів ви помітите, що вони прямо на порозі Хороший/поганий формі.

Перевірити його нижче форма. Якщо він рубав вагу на 20%, я впевнений, він буде мати текст книги Ідеальний ліфт, але це просто не те, що відбувається на максимум. Враховуючи, що це не ваш 1ПМ (або навіть 3RM), ви, ймовірно, хочете, щоб переконатися, що ви робите рядків або іншої верхньої частини спини ліфти, щоб зміцнитися, хоча тяга буде робити це за вас.

Я знаю, що це суперечить "ZOMG тримати спину рівно!!!" тренажерний зал Світ, і ти не хочеш, щоб люди подумали, що це добре, щоб закруглити, але знову озирнутися за низькими ліфтерів і переконайтеся самі, що відбувається. Є вибір між "плоский як млинець" і "травма хребта входить кривизни".

enter image description here

Про своєму каре, я відповів на питання деякий час тому з приводу м'язової набір в становій тязі. Викравши з нього небагато, в дослідженні посилання каже:

В [квадрацикли] був пік активності протягом перших 20° підйом фазі через його ролі в коліні розширення і побічно хіп-розширення (в тому, що рух-замкнута кінетична ланцюг вправ).

Цей графік показує підйом на спуск, так що локаут у верхній частині посередині. Це взуття Quad активації. Тому, як тільки ви відірвалися від Землі, він переходить від квади ще в сідниці і стегна.

enter image description here

Я думаю, що ваша форма це добре, щоб бути чесним. Ви завжди можете локшини він сильніший, але ти в порядку. Я хотів позбутися від цих черевиків, якщо вони не плоскі (не кросівки!), і акцент на м'язи живота і стегон позиціонери. В моїй голові перед кожною тязі:

 • Затягнути АБС, як ви збираєтеся отримати удар кулаком. Тільки відпустіть, коли він повернувся на підлогу.
 • Бар покриває вузли мої шнурки, груди вгору, тримаючи планку, так тримати.
 • Штовхати через п'ятки.
 • 1/2 шляху вгору, зосередитися на активації глют. Думаю про "кручені" ноги в землю, вісь на п'яти, кулі виходити.

Ваша спина повинна бути нейтральною. Не надмірно арочні в будь-якому випадку. Нейтральний. АБС не бадьорить так сильно, як спиною (або принаймні досить близько). Як тільки ви почнете йти вгору по вагам, ваша форма буде змінюватися, і ви будете мати нові проблеми.

+830
prathesh 7 груд. 2016 р., 12:12:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я відповім зі свого особистого досвіду як я почав працювати приблизно рік-півтора тому я використовував особистий тренер протягом і буде продовжувати робити це в найближчому майбутньому.

Мої причини в порядку від найбільш важливих:

Мотивація - якщо у мене призначена зустріч з моїм тренером я обов'язково піду, тому що хто-то чекає мене. Я піду на моєму власному десь, але це рідко, тому що завжди є робота, яку потрібно зробити.

Правильна методика і вибір вправ - навіть якщо я читаю в інтернеті або дивився відео я не зможу адекватно оцінити мою техніку і я б, напевно, проблеми, з'ясовуючи, що саме я повинна працювати. Також я б ніколи не намагатися Ваг він дає мені повірити, що я не міг керувати ними. І для багатьох це було б вірно в будь-якому випадку, без коригувальника.

Модифікація вправи "на льоту" - одна з причин, чому я почав тренування були болю в плечі, які не захотіли виїхати на пару років. Мій тренер зміг придумати вправи, які працювали навколо них, і врешті-решт вдалося від них позбавитися повністю. У мене немає великою рухливістю, в загальному, хоча так часто, коли я отримую біль від кілька вправ, які шкідливі і пов'язані з рухливістю, ніж вправи мій тренер придумує різні вправи для однієї і тієї ж м'язі (групі), де моє відсутність мобільності це не проблема.

Час і різноманітність - мій тренер має ступінь бакалавра в галузі фізичного виховання і працює на своїх господарів. Я не знаю, скільки часу йому знадобилося, щоб встановити сеанс для мене, але я б, звичайно, зайняти значну кількість додаткового часу для кожної сесії, напевно, півгодини або більше. Таким чином, я просто ходжу в тренажерний зал і привітатися, ніж пройти через вправи він підготував. Економить мені час і дає більше різноманітності. Я б, звичайно, ніколи не вважайте, що робите присідання на медичний м'яч або фітбол буде можливість і тепер я в змозі залізти на один без рук.

Все це дуже важливо для мене і я впевнений, що без спаринг-партнера якогось-то я б не тренуючись майже як старанно або як добре. Таким чином, вартість тренера добре освітлена результати, які він приносить.

+829
P Morris 18 квіт. 2018 р., 23:42:06

Звичайно. Кращий час для прийому їжі за 3-4 години до сну. Це не дозволяє жиру, щоб зібрати і допомогти в процесі метаболізму. Крім того, маючи легку вечерю, На ніч можна їсти салат або вегетаріанські страви, які є здоровими і жиру. Це не залишить у вас почуття голоду в нічний час і можливість скупчення жирів також можуть бути скорочені. Здорові закуски буде тримати вас у формі. Для здорової закуски ви можете спробувати sheffafoods

+815
ANUPAM CHANDA 30 бер. 2015 р., 02:23:12

Плече Кінематики Під Час Викрадення

Існує так багато відбувається в плечі при будь-якому типі повітряних і обертальний рух.

Надостной менше гр стабілізуючі м'язи, які ніколи не працюють в ізоляції - так це може бути одним з безлічі м'язів ви відчуваєте.

Договірні м'язи є динамічними, пов'язані. З лінії натягу (або вектор сили), яка постійно змінюється і його участь у процесі руху значною мірою пов'язана з його позицією в будь-який момент часу.

Вправи, які ви згадуєте залучати згинання плеча (і, отже, висока активність передньої дельтоподібного. Нижче показує значення 120 градусів ваш друг згадав.


Якщо ви бажаєте отримати більш детальну інформацію про будь-якої частини цього, дайте мені знати.


Плечолопатковий Ритм

enter image description here


Мускулатура Бере Участь Під Час Викрадення

enter image description here


Оновлення:

Та ці вправи чудово спрацює. У бути кращим вибором, ніж В.

Також просто цікаво, яка ваша мета та чому ви намагаєтеся цільової surpaspinatus?

В ідеалі, щоб отримати максимальну "віддачу" я би використовувати додаткові функції шаблон складається з діагональних і обертання зразка), такі як Д2 Згинання. Деякі з кращих травми плеча профілактика та реабілітаційні програми складаються з різних варіацій цих вправ.

enter image description here


Оновлення #2

Ви впевнені, що це надостной?

Якщо ви можете побачити ПТ у вашому районі, однак це простий клінічний тест, який використовується для перевірки надостной пошкодження:

https://www.youtube.com/watch?v=KAgCzTN5vnI

+764
indranil 11 серп. 2012 р., 04:43:43

Низький Carb дієти і біг не сумісні.

Якщо ви працюєте в першу чергу для втрати ваги, ви, можливо, захочете, щоб дотримуватися його, поки ви не отримаєте ближче до мети ваги.

Якщо ви переключаєтеся на більш високу вуглеводну дієту, ви зможете спалити більше калорій, що працює, так що можна продовжувати худнути. Однак, якщо ви збільшуєте ваші вуглеводів, і це робить ваш біжить легше і ви насправді не підібрати темп і працювати, ви не могли б спалити більше калорій. Це залежить тільки від ваших зусиль.

Якщо ви працюєте, щоб стати кращим бігуном, ви повинні з'їдати вуглеводів кілька разів в день. Ви повинні з'їсти складних вуглеводів, принаймні 3 рази в день. Ваше тіло може зберігати складних вуглеводів більш ефективно, ніж прості вуглеводи. Беручи до деяких простих вуглеводів відразу перед тим, як запускати крім складних вуглеводів протягом дня може бути корисно теж.

Ви, ймовірно, відчував себе краще з курка в клярі з-за жирності більше, ніж від панірування...це просто велика кількість калорій. Якщо ви їсте з низьким вмістом вуглеводів, можливо, ви дуже чутливі до вуглеводів, поки ви не перебудуватися, тому вуглеводи можуть зробити вас почувати себе більш втомленим зараз. Якщо ви зберегли ваші вуглеводи протягом тривалого часу, ви не звикли до підвищеного рівня інсуліну, так що ви можете бути більш імовірно, щоб отримати трохи аварії інсуліну, який змусить вас відчувати себе млявим.

+731
Moshe Bixenshpaner 17 лют. 2011 р., 22:27:40

Як вже згадувалося у відповіді Ісраель і коментар фірми', вам доведеться відстежувати споживання калорій. Поєднуючи в собі дефіцит калорій з допомогою дієти з фізичними вправами буде набагато простіше, ніж просто робити один. Без фізичних вправ ви можете виявити, що їжі мало достатньо для дефіциту може залишити вас занадто голодні, або зробити це важко, щоб чинити опір потайки в будь-додаткове харчування, а вправи тільки зажадає колосальних зусиль щодня, які ви можете мати силу волі та витривалість, але ваше тіло може не погодитися.

Як ви сказали, кардіо це нудно для вас. Тільки справа на кардіо,. Мені нудно витрачати занадто багато часу на велотренажер або еліптичний тренажер, і Бігова клопоту і жорсткий на коліна. Але я люблю плавати. Відмінне кардіо.

У заголовку ви питаєте за цікаві вправи. У мене є одна пропозиція, можна спробувати.

DDR

Правильно, відео ігри. Це називається танець революція або РДР на короткі. Гра складається наступати на стрілки в чотирьох напрямках, відповідно до інструкцій на екрані, в ритм музики. Є різні труднощі, починаючи від дуже легко до неподобства важко. Як тільки ви пройдете абсолютний стадії новачка, який відбувається досить швидко, з деякої практики та поради, тим більш енергійні пісні залишу тебе потіти. Це мій улюблений вид кардіотренажерів і я, як правило, щоб підштовхнути мій серцевий ритм і загальна кількість спалених калорій за одну сесію більше, ніж біг або навіть плавання.

На щастя, ви не повинні знайти аркада, де у них є машина. Є танцювальні майданчики доступні для домашнього використання. USB-концентратор харчування часто рекомендують, тому що вони прагнуть залучити багато енергії. Є квартира, листа-як колодки, які я не рекомендую, колодки з піною в них, що може бути дуже порядні, і більш дорогих матеріалів, що триватиме століття. У мене є купа піни-заповнені ті, що були на чергуванні протягом декількох років і продовжують працювати нормально. Я поставив важкі книги навколо них, щоб тримати їх від ковзання навколо. Для гри на вашому комп'ютері є програма, яка називається stepmania виступає, який є безкоштовним і відкритим вихідним кодом, і ви можете знайти практично невичерпний запас пісень, щоб пограти в інтернеті.

Чому мені подобається РДР стільки кардіо? По-перше, це інтенсивні, але не нон-стоп. Ви граєте пісню, як правило, близько 2 хвилин, потім зробити перерву при виборі наступного. Ви можете грати в неї ПРЯМО ВДОМА, не потрібно навіть виходити. Ви граєте в гру, то це розваги. Ви познайомитеся з новою музикою. Ви хочете постійно вдосконалювати, щоб зробити це на пісні більш високого рівня.

Там теж є попередження. Це, як правило, бути ударостійким, так що не перестарайтеся, вона важка на колінах і стегнах. Деякі з моїх проблем з цим принаймні частково, дуже зрадів, коли я тільки почав грати в РДР. Трохи про техніку в основі можна хоча б мінімізувати це.

Наскільки цікаві кардіо йде, ви не можете розбити це на мій погляд, якщо ви потрапите в спорті і хочете, щоб змусити себе технічно. Але власне, що РДР робить для мене.

+699
Bill Colby 7 лист. 2017 р., 09:38:09

Це звучить як ніби у тебе немає м'язової витривалості, і дійшли до кінця цієї myophibrilar циклу навчання (1-6 повторень в сеті). Лавка любить Тома. Люди з великими руками схильні до лавки краще, ніж люди з меншим зброєю.

Я розумію, якщо ви не намагаєтеся виглядати як культурист, але вам потрібно додати корисної маси до рами. Я не кажу вам, щоб вийти і поїсти, як Майкл Фелпс. Просто їжте більше і зробити необхідну роботу, щоб отримати великий. Також перевірте сирої лавці серії по Пол Картер.

При додаванні арки не роблячи різниці і ви біжите з енергії, перш ніж ви можете закінчити піраміду, то ви повинні зосередитися на саркоплазматическая гіпертрофія і м'язова витривалість на деякий час. Саркоплазматическая гіпертрофія не тільки на розмір, це для підвищення вашої системи енергозабезпечення в м'язах. Якщо ви нічого не робите для вашої енергетичної системи, ви збираєтеся бігти з енергії, перш ніж ви можете підняти більш важку вагу.

Ви можете спробувати працювати з Madcow або Вендлер 5/3/1 з допомогою великої, але нудний пакет допомоги для трохи, як обидва зробили хороші речі для моєї лавці.

Madcow організовує роботу такий:

 • Понеділок: 5х5 нарощує набори (збільшення 12.5% поки ви не натиснете свою вагу працювати на топ-сет)
 • П'ятниця: 4х5 нарощує набір перші 4 комплекти в понеділок, тоді набір з 3 до 5 кг важче, а потім набір 8 в Вага 3-й сет.
 • Наступний тиждень використовуйте верхнє вага з п'ятниці за свою вагу роботи на тиждень.

Так, скажімо, у вас 100 фунтів, як ваша вага роботи на тиждень. На тиждень буде виглядати наступним чином:

 • Понеділок: 50x5, 60x5, 75x5, 90x5, 100x5
 • П'ятниця: 50x5, 60x5, 75x5, 90x5, 105x3, 75x8

Вендлер 5/3/1 використовує набори з 5, 3 і 1 або більше за вагою роботи, де ваш топ сет на стільки повторень, як ви можете. За допомогу, ти б знову на лаві біля 50%, а не 5х10.

Ви можете шукати програми і зробити їх основних рисах (і кілька калькуляторів, щоб взяти плюси роботи з неї). Філософія Вендлер це:

Будь-яка хороша програма буде вирішувати сила, гіпертрофія, мобільністьі кондиціонування.

Це звучить, як ви були крім гіпертрофії і це обмеження, що ви можете зробити.

+689
Chlorek 21 січ. 2012 р., 00:43:14

Ну, це може бути, що ви просто виросли... наприклад пів року тому більше частин вашого виробу тіла, як твої щічки. Якщо так - продовжуй працювати, і все буде добре.

Навіть якщо це не ваш випадок. Підлітки ростуть по-різному. Для деяких - вся верхня частина тіла залишається майже як раніше, але ніжки набагато більше. Або руки... дивитися ваші старі сімейні фотографії. Це може бути ваш батько чи дядько. Запитайте цієї людини або сім'ї для отримання додаткової консультації.

З цієї точки зору можуть бути й інші речі, то втрати жиру.

+679
Julius kwarteng 19 вер. 2012 р., 08:38:37

Ці все виглядає досить правильно.

Незначні Виправлення

 • Присед: в основному добре. Тримайтеся поруч. Тримайте вашу груди вгору.
 • Штанги поспіль: в основному добре.
 • Лава: не можу сказати, в основному добре.
 • Накладні прес: в основному добре, не можу сказати.
 • Станова тяга: в основному добре. Я б зосередитися трохи більше на встановлення нижньої позицію до кожного повторення. Крім того, немає ніяких підстав для вас, щоб чергувати свої ручки в цій вазі. На даний момент, просто використовувати подвійну зворотний зчеплення. Якщо зчеплення починає давати вам неприємності, використовувати гачок хватом (великий палець всередині) і крейда.

Реальне Рішення

Всі ці ліфти виглядають в цілому добре, тому що вони настільки легкі. Ви зможете зробити швидко піднімає і замовчувати будь-яку техніку помилки або недоліки. Рішення очевидно: продовжувати додавати вагу. Ліфтинг це добре. Піднімаючи важкі краще.

Найкраще, що ти можеш зробити для своєї форми-поступово додавати вагу на штанзі і змінити свої очікування. Будьте готові до цього, щоб отримати набагато складніше.

+661
37D9C5DF 17 груд. 2014 р., 05:41:19

Можна виконувати силові тренування на певні групи м'язів і тренінг для маси на інших?

Наприклад, я не хочу великі ноги, але я звичайно хочу набагато сильніше ніг. Я можу зробити силового тренування на мій день ноги (від низької повторень і важкої ваги), а чисто поставити розмір моєї верхньої частини тіла на своїх днів (максимум повторень, меншу вагу)?

Або моє тіло тільки зробити одну річ за один раз протягом певного часу? Під цим я маю на увазі, якщо я роблю мої ноги день для досягнення максимальної міцності і тоді на весь тиждень робити тренування для розміру, буде моє тіло, вирішать, що він повинен просто взяти на розмір скрізь, що я тренувався на цьому тижні, або все-таки честь моєї силового тренування на ноги?

Це може включати в себе частини тіла, які пов'язані / близько один до одного, як сказати, якщо я хотів, щоб сильніше біцепс, але більше трицепс.

+657
JustGotAQuestion 17 трав. 2010 р., 04:05:17

Я можу просто сказати, що ви повинні бути терплячими. Я бачив кілька молодих персонального тренера в моєму залі скажіть, хлопці, робити божевільні присідання, коли вони починаються, а м'язи не досить розвинені. Це боляче, небезпечно і відлякати мене зі спортзалу. Щасливою підготовки.

+638
codemirror 21 трав. 2012 р., 18:44:28

Які наслідки, позитивні та негативні:

 • Плавання протягом 30-60 хв спокій. після тренування вага
  та/або
 • Швидко йшов кілька миль в день після тренування

Я таку стартову силу, але не хотіла відмовлятися від свого аеробні програми. Я спеціально плутають про природу одужання: я знаю, що тобі потрібно відновлюватися, але, в той же час, СС каже: "Не хвилюйся про навчання під час болячки". Якщо мої м'язи втомилися від Ваг, коли я плавати або ходити, це добре, погано, чи ні?

+474
ZahiC 2 черв. 2015 р., 03:10:15

На зап'ясті завиток штанги та/або гантелей зап'ясті завиток може значно поліпшити зчеплення. Особисто я вважаю, що штангу завиток зап'ястя буде простіше правильно виконати, але обидва будуть працювати.

+448
hossein khalilian 21 груд. 2011 р., 00:33:08

Працює один раз на м'язів в тиждень-це насправді поширена, але потрібно поставити великий обсяг тренування на ньому. 9 комплектів 10 в м'яз в тиждень-це правило я читав, і це відноситься як до 3-Спліт і всього тіла.

+421
braj kunwar 11 серп. 2011 р., 07:18:02

Я знаходжу вагою сам першим ділом з ранку працює краще для себе після того, як я звільнився від утримання води і, перш ніж я з'їв сніданок.

+406
Scott Newson 6 груд. 2015 р., 12:19:28

Все залежить від того, що ви шукаєте в плані того, що включати або не включати про сходові досвід. Якщо це такі речі, як сходи самі, є машини, починаючи від всюдисущих степпер для Stepmills. Якщо ви хочете уникнути машинах і під'їздах, є також просте вікно програми. Поставити коробку. Крок вгору на нього. Крок вниз. Повторювати до нудоти. Це допоможе вам деякі аналогічні переваги з точки зору побудови м'язів ніг і серцево-судинної системи, не піддаючи вас на фактичне сходах або в тренажерний зал. Якщо це опір підйому вашого тіла, велосипедів вправи деякі м'язи і допоможе з кардіо.

Якщо це просто одноманітність сходах, я раджу робити щось, щоб розбити цю монотонність. Музика може допомогти. Деякі люди мають проблеми з читанням або слухаючи книгу, роблячи сходові. І, звичайно, завжди роблю варіації, такі як пропуск кроків вгору або вниз, стрибаючи вгору і вниз по сходах, або зміна орієнтації тіла під час проходження їх (ці, звичайно, починають відтінок у зміні типу вправ цілком, особливо якщо ви потрапите в більш екзотичні варіації, такі як чотиринога Рух вгору і вниз по сходах, головою вгору або вниз).

+371
sent1nel 18 серп. 2014 р., 06:04:30

Мені потрібні ефективні вправи для крил на грудях. В основному моє тіло в нормі, але груди у мене майже такий же завширшки для нижньої частини тіла і живота. Я хочу, щоб моя груди/крила, щоб бути більше в ширину, тому він стає схожим на образності. В даний час, здається, прямо.Я хочу отримати деякий вага до нього.

Також мені потрібні ефективні вправи для нижньої живота і ABS. Спасибі заздалегідь.

Редагувати

Ну, зараз я не багато, всього кілька віджимань і використання гантелей для рук. Ось саме. Але я маю намір приєднатися до тренажерний зал протягом декількох днів.

+327
TheTechQ 19 січ. 2013 р., 21:38:40

Ви могли б спробувати calistenics тренування ніг. Дослідження довели, що гіпертрофія (зростання м'язів) - це те ж саме, коли робите 30 повторень або 10 повторень. Так просто робити речі, як присідання, стегна довірителів та іншою ногою Вправу по 30 повторень.

+317
Maledict 2 квіт. 2018 р., 12:49:33

Передмова: я не професійний біг або тренерської майстерності, це просто досвід.

Довжина
Встановіть для себе відстань, що означає, що ваш повністю втомилися до кінця, і спробувати завершити його в постійному темпі, залежно від того, якщо ви хочете поліпшити швидкість або відстань. За відстань я зазвичай просто біжіть якомога далі, поки дихання по якій я все ще можу говорити, і поступово збільшувати відстань з плином часу, зберігаючи в моїх межах відстані, як вони покращують. Для підготовки вашої швидкості, зробити те ж саме, тільки збільшити темп, з якою ви біжите, щоб зберегти свої межі. Я зазвичай просто мета трохи вище хв/миля кожен раз, коли я запустити регулярний маршрут.

Регулярність
Якщо ваші непрофесійні він не збирається питання про те, щоб точно солодке пляма часу і відновлення м'язів. Просто запустити досить часто, що ти захворів на наступний день після, і це було важко, але переконайтеся, що ви відпочити. Я намагаюся дотримуватися вихідний, день, в, вихідний день, але не надто хвилювався, якщо я сумую один із-за завантаженості вихідних / день роботи. Просто підніми його знову як можна швидше, і не намагайтеся тиснути сильно, щоб "загладити" це зазвичай закінчується тим, що ти повинен пропустити більше проходить через травму.

Головне
Насолоджуватися нею. Якщо не подобається Ваш буде бажаючи здаватися. Бігати занадто часто, а Ваш буде дуже боляче, не приємно. Занадто мало, і ви не будете покращувати, а не приємним. Змінювати місця запуску, де це можливо, але я люблю тримати деякі регулярні маршрути як вимірювати свій прогрес. Якщо не подобається, єдине, що утримує вас знову бажання досягти своєї мети.

Що Ще Більш Важливо
Встановіть свої цілі. Навіть якщо це просто короткий термін, біжіть в х темп р миль або довгостроковій перспективі", - пробігти марафон за 12 місяців" ви збираєтеся щось потрібно, щоб рухатися далі. Тому, коли йде сніг, ви ноете, є багато, щоб зробити, і це стає важко, щоб насолодитися ви зможете проштовхнути переслідуючи свої цілі.

Також в залежності від вашого вдачі, запис працює через GPS і підтримку довгострокових журналу може бути великим мотиватором. Вона також може бути де-мотиватор, якщо ви не ладнаєте з технікою або дані хоча лісозаготівель :)

Результат
Ви будете зазвичай слюсарно після цього, це майже неможливо не бути. І так може насправді набрала вагу (в залежності від вашої збірки і як мускулисте тепер ви перебуваєте). Але це буде зовсім іншу вагу, ви ставите вага на м'язи в ногах, а буде спалювання жиру з усього тіла. Так що я б не турбуватися про це, прагнете до фітнес-не абсолютні втрати ваги, і ви будете, як правило, виходять набагато легше, якщо на більшу сторону.

Звичайно, якщо ви хочете професійно, те ж саме, що, ймовірно, бик.

+279
AlexMars 3 трав. 2014 р., 08:29:04

Для людини, яка проводить тренування з обтяженнями з плямою на раціон харчування всі страви зважують і білків і вуглеводів збалансовані пропорції, зерно може бути основним джерелом складних вуглеводів, Якщо втрата ваги є метою?

Я завжди помічав рекомендують складні вуглеводи для людей у цій ситуації є коричневий рис, гарбуз, солодкий картопля і подібні продукти. Однак я натрапив на цей пункт в один мої свідчення, що говорить

"Нинішній Палео захоплення демонізують зерна, які не справедлива, або корениться у твердій науки. Тим не менше, більшість людей і залишатися стрункою, коли вони обмежують їх споживання. Це почасти пояснюється зернові бути легко доступні і легко переїсти. Мудрий крок, щоб зберегти зерно для всього один раз в день, або на сніданок, протягом кількох годин до чи після підняття тягарів, або як частина вашого останнього прийому їжі."

Це означає, що зерна, такі як хліб з непросіяного борошна може бути проблематичним і перешкоджає процесу втрати ваги при використанні в якості основного джерела вуглеводів в добовому раціоні?

+228
Joseph Stoddard 1 груд. 2014 р., 19:42:29

Частковий діапазон руху, вправи як чверть присідання дійсно тільки гарні для збільшення міцності в межах часткового діапазону руху.[1] (з ізометричних вправ, особливо крайньому разі часткової диска, причиною появи кут суглоба-питома міцність збільшується.[2]) вони inferioir для побудови загальної міцності і поступається викликає зростання м'язів.[1] однак вони можуть мати якусь користь там, де є попит на міцність тільки в тому, що знижується ПЗУ, наприклад квартал присідань може призвести до більш значних у стрибках і спринті здібності, ніж повні присідання, але дослідження суперечать один одному.[3][4]

Посилання:

1: Блумквіста До Langberg Год, Карлсен З Madsgaard З Boesen М, Raastadбыл Т. Ефект обсягу рухів у важкій навантаження на корточках на м'язи і сухожилля пристосування. Євро Джей Заявл Физиол. Журн. Серпня 2013 року;113(8):2133-42. Дої: 10.1007/s00421-013-2642-7. У форматі epub 20 квітня 2013. В PubMed PMID: 23604798.

2: Лінд м. Збільшення м'язової сили від ізометричних вправ на квадріцепс різними кутами колін. Сканда Дж Реабілі Мед. 1979;11(1):33-6. В PubMed PMID: 419396.

3: Рею, Метью & Р. Кене, Джозеф & Петерсон, Марка І Мессі, Дрю & Сімау, Роберто І Марина, Педро І Фаверо, Майк & Кардосо, Діого & Крейн, Даррен. (2016). Суглоб-кут питома міцність пристосування поліпшень впливу на владу в висококваліфіковані спортсмени. Руху Людини. 17. 10.1515/Хумо-2016-0006.

4: Гартман Н, Вірт До Klusemann М, Dalic Дж, Матучек С, Schmidtbleicher Д. Вплив глибини навпочіпки стрибати. Сила Дж Рез. Конд 2012 Грудня;26(12):3243-61. ВАТ Дой: 10.1519/.0b013e31824ede62. В PubMed PMID: 22344055.

+175
Ivan Baldin 29 лип. 2017 р., 18:49:00

Дієта дозволить усунути жир в грудях. Їжте здорову, збалансовану дієту, так: овочі, зерно(але не білої муки!), фрукти, багато води(це дійсно допомагає, мій кращий рада, щоб випити склянку води, як тільки ви мочіться. Це дозволить вам використовувати вбиральню велике на кілька днів, але після цього він буде нормалізувати, і ви будете просто пити багато води - це гормон, рецептори триматися подалі ваших клітин ліпідний бислой, так що вони більш сприйнятливі), і м'яса, молока і яєць, але з тими трьома в міру.

Дисиметрія з грудні м'язи дійсно поширеним. Насправді, я впевнений, що це поширено на всі м'язи, а грудні дуже близько один до одного, щоб вона була видна. У будь-якому разі, ви нічого не можете з цим вдіяти. Але у вас ще є шар жиру над ними, так що хто знає, може бути, насправді вони цілком симетричні.

Ходьба і біг-це здорово. Якщо ви не виконуєте будь-які інші вправи, я пропоную деякі вправи з власною вагою: віджимання, chinup, австралійські віджимання (зворотні віджимання), дошки, стіни сидить. Крім того, скакалка-це здорово.

+175
edwareger 9 вер. 2017 р., 11:23:05

Деякий час тому я пошкодив спину, я вірю в свій час фізіотерапевт, я побачив, назвав його "л4/л5 диска випирати", а також, здається, трохи радикуліту. Травми повільно очищається, отже, я перестав бачити фізіотерапевта, але вона нещодавно повернулася.

Для того, щоб допомогти зміцнити організм в цілому і допомагають моєю спиною в довгостроковій перспективі, так як лікар рекомендував вправи повільно і зміцнення нижній частині спини, щоб полегшити біль я взяв ходити в спортзал. На даний момент мій режим, головним чином, включає наступне:

 • Швидка прогулянка/пробіжка (6kp/год) протягом ~20 хвилин
 • Лежачий велотренажер, ~20-30 хвилин
 • Плече прес машина (верхня частина тіла тільки)

Я також роблю деякі роботи з допомогою фітболу щоб розім'яти поперек, не беручи занадто багато навантаження на нього. Дотепер мені вдавалося уникати, Що робить біль гірше, і насправді біль зменшилася гарну угоду. Зберігаючи її вільною і мобільного, здається, бути корисним для моєї конкретної травми.

Я хочу, щоб збільшити мій біг на витривалість, так що я можу бігти/бігати на більш тривалі терміни, не викликаючи надмірне навантаження на поперек. Я хотів би бути в змозі отримати до ~10 км біг/біг підтюпцем протягом 6 місяців.

Є інші (бажано на основі спортзалі) методи підвищення витривалості і загальної сили організму, не викликаючи проблем?

Б повернутися brace або аналогічних допомогти?

+151
eskino 18 черв. 2013 р., 21:10:48

У мене 9-5 роботу, а також витрачати значну частину свого вільного часу сидячи. У той час як невеликі зміни у цьому напрямі можна велика частина це не практично, і тому таку відповідь як, сидіти менше, але правильно, насправді не вирішити мою конкретну проблему.

Я вважаю, що у мене домінуючий передній частині тіла, що пов'язано з характером моєї роботи та позакласної діяльності. Багато звичайні фітнес-програми (стартову силу, 5/3/1 і т. д. ) розробка програми, за допомогою яких м'язи тіла розвинені рівномірно, але це не виправити вже існуючий дисбаланс. Я думаю, що певні м'язи в моєму тілі набагато сильніше, ніж інші, в тому випадку, коли вони повинні бути однаково міцними. Наприклад я завжди відчуваю, що мої квадрицепси після присідання і навряд чи коли-небудь відчувати себе мої стегна. Я знаю, що будинок-це не показова міра ", як і м'язи сильно постраждав".

Але я не можу присідати з правильною формою, з-за цього дисбалансу м'язів. Я можу піти в паралельних, але спробу піти нижче результати в деградації формі, де бар, як правило, відстежувати вперед і вгору, а не прямо вгору, як і повинно. Я думаю, що ця проблема через мого "домінувати" і приймаючи всі навантаження замість того, щоб передати мої стегна і сідниці, де це доречно квадрациклів. Мої квади теж досить погано статичну гнучкість, я визначити це, тому що я знаходжу це болючим, щоб сидіти на колінах.

Якщо у мене є цей та інші перекоси в результаті моєї роботи, я хотів би рутина, який допомагає мені в усуненні цього дисбалансу. Це ймовірно, що інший дисбаланс буде існувати, на мою думку, напевно, поширених серед офісних робіт і привести до поганої постави.

По-перше є якийсь стандартний тест, який я міг би взяти (в ідеалі-вдома), де я міг би визначити, які дисбаланси у мене?

Є важка атлетика процедури, такі як 531, або схожі, які призначені, щоб поліпшити такі речі, як поганий постави або слабкою задньої половини тіла? Я хотів би рутину, щоб допомогти мені покращити мої показники підйому і естетики.

Якщо не так, як я повинен адаптувати існуючу процедуру, щоб виправити будь-які дисбаланси мене визначили?

Редагувати:

У мене було багато відповідей на перший відправлену відповідь, що не поміщається в коментар, то я з ними тут звертаються. Я вирішив залишити оригінальний пост недоторканим, але, сподіваюся, ці зміни допоможуть прояснити питання.

Чому ви хочете піти нижче паралелі? Збираюся паралельно цілком прийнятно для присадкуватою формі і якщо це згубно для вас, щоб йти нижче, я не розумію, чому ви хочете.

Коли я сказав, що паралельно я мав на увазі, що я хочу, що б мої стегна складки в присяд піде нижче колін, як описано в цій як присідати відео Алан Трал.

Як ви знаєте, це хороший тест? Також не існує способу, що квад гнучкість' б зупинити вас від сидіння навпочіпки. Якщо ви можете сидіти на колінах у всіх, навіть з болем, то м'язи явно діапазон руху робити сидячи, а це практично половина, що діапазон руху, сидячи на колінах.

Я не знаю, це хороший тест, але ось чому я запитав, Якщо є способи, я можу перевірити це вдома. Під цим я мав на увазі, багато людей робочий стіл робочих місць і багато людей мають досить малорухливий спосіб життя. Я зробив розумне припущення, що на підставі цих умовах багато хто, напевно, страждають від подібних проблем поганої постави. Ссыль на відео, яку я прикріпив вище, в самому початку він заявляє, що

Якщо ви фізично не здатні виконувати належні присяд, присяд, це все одно буде смоктати. Що я маю на увазі під цим? Якщо у вас погана постава, вузькі щиколотки, вузькі стегна і плечі погано, я нічого не скажу вам виправити вашу берлогу на ніч. Вам потрібно виправити ваш дисбаланс і поліпшити вашу гнучкість , перш ніж ви можете очікувати, щоб присідати два рази вашого ваги, з хорошій формі. (Курсив мій)

Я шукав щось на зразок "Ви можете спробувати ці ділянки або посади, якщо ви не можете потрапити в них, то шанси у вас є м'язовий дисбаланс, або щось, що повинні бути виправлені". Важко визначити, що дисбаланс у мене, можливо, тому, що я звик до того, як моє тіло рухається і день у день я не обтяжених відсутністю гнучкості. Але я впевнений, що причина, по якій я не можу отримати мої стегна нижче колін (я можу зробити це з важкої взуття) через непоступливість однієї або декількох м'язів. Я потенційно думки мої квади як вони "тиснуть", але я не знаю, що. Я розтягнувся на гомілках і стегнах, як ви запропонували. Що дійсно було б здорово було б, може бути, п'ять або десять тягнеться / позиції, щоб спробувати провести / відео, виходячи з ефективності їх / записів допоможе виявити / виділити, де я, можливо, м'язовий дисбаланс.

Я особисто думаю, що ви перебільшуєте все трохи. Багато це знання приходить з часом і досвідом. Не буде загальної програми(наприклад, 5 3 1), щоб виправити дисбаланс, тому що тоді це не буде працювати для широкої публіки.

Правда, я міг би бути, я використав, щоб підняти і я не за 5+ років і за цей час досить сидячий. У мене був тренер, але живу в іншій країні зараз (або я просто повернуся). Все, що я дійсно знаю, що моя форма гірше, і я менш гнучка, але я використав, щоб просто підняти і я не тренер. Я знаю, що деякі диспропорції, можливо, буде унікальним для мене. Я йшов на припущення, згідно з яким багато фітнес-програми опубліковані в інтернеті і слідують багато людей. Тобто, більшість людей отримають користь від виконання цих вправ, як це, таким чином, наступний відповідь можна очікувати. Ідея в тому, що величезна кількість людей мають м'язовий дисбаланс, і їх багато (моє припущення) можуть бути згруповані разом і викликані одним і тим же. Це має сенс для мене, тому, що рутини, хто буде працювати спочатку, коли навчання сказати "полагодити офісний стілець постава" буде існувати і я здивований, що немає адаптації в програму, як (531) чи інших, що починається з цією думкою (з урахуванням Алана заяву до початку його присадкуватий підручник). У мене мало знань у цій області, тому, можливо, моє припущення-це масивна над спрощенням було тільки те, що я очікував. Тобто перші пару тижнів зосередитися на ці розтяжки і вправи, щоб зробити ваше тіло більш благородний / здатних потрапити в позиції, як сквот. Я б розглядав їх як "загальні питання".

Також ймовірно, що якщо одна м'яз слабка, що антагоністичні м'язи міцніше.

Це саме те, що я мав на увазі мої квади, вони відчувають себе дуже щільно і тому я боюся, що мої стегна слабкі. Насправді це був просто приклад. Зупинюся на цьому прикладі, якщо мої квади щільно це значить мої стегна слабкі, чи є зв'язок або я міг би також мати сильні стегна і щільно квади?

Інша справа, варто відзначити, що ви можете помилятися щодо вашого дисбалансу, і в кінцевому підсумку зробити їх гірше. Так що це дійсно варто було б бачити особистого тренера або фізіотерапевта.

Так звичайно, я міг би бути. Знову ж таки, це чому я був після якоїсь "тест розтяжок на дому", який буде направляти мене через деякі ділянки і допомогти мені виявити ці невідповідності.

Зауваження з приводу присідання полягає в тому, що немає реальної користі буде нижче паралелі, якщо ви тренуєтеся для конкретної мети навприсядки мораль нижче паралелі

"Йдуть паралельно" визначається як стегна складки під колінами?

+118
Meysam Izadmehr 12 жовт. 2014 р., 08:52:38

Перш за все, ви, можливо, захочете, щоб прочитати цю статтю, "підтягування або підборіддя-вгору" Майк Рейнольда, щоб краще зрозуміти, що стосується підтягувань і підтягувань в цілому.

Правда в тому, що підтягувань і підтягувань як цільової латів, то в рівній мірі (суттєвої різниці за даними досліджень ЕМГ); проте, як ви вже знаєте, що підтягування будуть ізолювати біцепси побільше, за даними ЕМГ дослідження.

Так що, якщо ви дійсно хочете показувати свій біцепс більше без втрати ізоляції широта, то так, ви повинні дотримуватися підтягування відтепер.

Що стосується маси тіла рядків (іноді називають перевернутої рядка), це просто ще один варіант (попроще) для підтягувань або віджимань. З цим, як говориться, можна продовжити нишком схопив перевернутий рядки, в додаток до додавши кілька комплектів ексцентричні підтягування в кінці тренування.

Я кажу, що ви повинні спробувати 3 комплекти максимум з ексцентрика підтягувань на турніку перш ніж назвати це день. Не дивуйтеся, якщо ваші м'язи дуже болять на найближчі дні. Це пов'язано з тим, що ексцентрикові укріплення було показано, що пошкодження більше м'язових волокон, але не турбуйтеся, при належному відпочинку і харчування поряд з хорошим сном, ваш біцепс буде рости більше.

Удачі!

Сподіваюся, що це допомагає!

+35
hamed khosravani 15 груд. 2013 р., 02:14:45

Номер один оборони проти жиру контролює свій раціон. Все інше добавки, правильне харчування. Більшість рекомендацій по харчуванню принципово однакові, і відмінності часто завищені. Одне вірно: ви не зможете здійснювати погана дієта. Завжди починайте з Скільки ви їсте, але і те, на чому ви їсте.

Є кілька способів використовувати вправи, коли ви підкреслюєте спалювання жиру. Ось кілька прикладів:

 • Мінімізувати відпочинок між сетами. Якщо ви зазвичай займає 2-3 хвилини відпочинку між кожним набором, постарайтеся опуститися на 30 секунд до 1 хвилини.
 • Використання кругової тренування. Велика кількість повторень з помірним вагою буде працювати краще. Намагаємося залучати випади і віджимання у вашій схемі, якщо ви можете.
 • Зробити щось на відкритому повітрі. Пішки пару миль у вашому районі може допомогти дати вам час подумати і очистити розум, а також забезпечити деякі активні відновлення. Плавання і їзда на велосипеді і інші варіанти, якщо це доступно для вас.
 • Не завантажується несе. Силач заходах, як фермер йде, несе мішок, і т. д. Все, що вам потрібно зробити, це перевезти щось важке і намагаємося охопити як можна швидше 30-50 ноги і повторіть кілька разів. Короткі швидкі кроки, як правило, працюють краще за все для них.

Кожен з цих твій пульс, і мета полягає в тому, щоб підтримувати підвищений пульс протягом 30 хвилин до години. Час для відпочинку між контурами може бути, коли ти дихаєш дуже важко, коли ти знову зможеш говорити реченнями. Якщо у вас є пульсометр, ви можете тримати ваш пульс між 120-150 ударів в хвилину для більшості тренування.

Доброю новиною є те, що творчо можна збалансувати фізичну і сила добре працювати. Ви можете зробити свою основну роботу, як правило, на початку тренування, то включає всі роботи по наданню допомоги. Ви також можете вибрати, щоб взяти сходи замість ліфтів або ескалаторів, коли ви можете. Всі ці варіанти упакувати багато працювати в невеликій кількості часу.

+27
Myndex 24 квіт. 2017 р., 01:52:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil