Які переваги в харчуванні насичених жирів?

З цієї відповіді було зазначено

насичені не робить вам ніяких позичені, у той час як поліненасичені жири були показано, щоб зменшити ризик серцевого захворювань та інсульту

Чи є переваги для здоров'я споживання насичених жирів? Або вони повинні завжди уникати в користь поліненасичених жирів? Є здоров'я/нестача харчування і не споживають насичених жирів?

Я думаю жирами з молочних продуктів, м'ясо, сало, яйця та ін

Редагувати

Так що я отримав два абсолютно протилежні відповіді. Я дійсно не вистачило здорового глузду, щоб відрізнити, щоб вибрати кращий відповідь... мені допомогти, розмістивши відповіді, коментують, підтримують голосування/downvoting.

+675
joaop 10 трав. 2016 р., 20:26:45
26 відповідей

Коли я треную пальці, я намагаюся робити мінімум повторень та занадто велику вагу -- це, напевно, неправильний спосіб зробити це! Потім на наступний день я відчуваю трохи болю або легко отримати мозолі, коли шкіра так болить. У мене багато кучерявих приятелів, чиї пальці схожі на сталь (не м'які). Як отримати такі пальці? Яку кількість повторень і ваги й тривалості вправи призначені для збільшення м'язів пальців?

Мій фон

 1. Пальці для інтенсивних видів спорту, що вимагають руках багато? Recoving з ліктьової кіготь?

 2. Підігріви і тренінги для манжета плеча?

 3. Оговтавшись від рубцевої тканини з-за мозолів на руках?

+990
Mehdi Rejraji 03 февр. '09 в 4:24

Це може бути рівень цукру в крові, але оскільки його влітку це може бути нестача води в поєднанні з теплом і їжею, сидячи в животі. Він бере трохи води просто занадто перетравлювати їжу. Мене нудить, коли я біжу після їжі, і звичайно після обіду може бути саме теплу пору дня. Я навчився боротися з цим, але зазвичай довше проходить, час-мудрий. Ви повинні почати бігати вранці, якщо це можливо, коли ваша їжа перетравлюється і енергії готовий. Плюс сніданок буде відразу після запуску, щоб допомогти збалансувати рівень цукру в крові :)
Я не думаю, що ви отримаєте пряму відповідь на це, так як джерело може бути так багато речей. Ось приклад, блювання, пов'язані з їжею і бігти.

+947
Charul 6 лист. 2015 р., 14:37:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я використовую НВ Мелодія сили групи. Вона обертається навколо вашої руки і тримає ваш телефон без необхідності тримати його.

+946
Duane Meyer 22 січ. 2011 р., 22:46:38

Хто-небудь знає хороша вправа для тіла пастки і шиї? Я пробував перевернутий плече преси, але був би вдячний інші пропозиції.

inverted shoulder press

+937
aarononomous 2 жовт. 2012 р., 04:50:43

Ваша спина не повинна працювати під час цих навчань. Ваш стабілізаторів (ядро, ...) стабілізувати багажник і тоді вантажники виконують роботу (стегна, сідниці, ...)

Якщо ваша спина болить під час присідань або станової тяги, ви, швидше за все, не правильно виконуєте руху і використовуючи м'язи спини, як вантажники, а не стабілізатори

+916
Rich Shealer 4 січ. 2016 р., 21:29:22

Я 6"1 (187cm) на 194 кг (88 кг) пристрілювати 187 фунтів (85 кг) і зараз їм між 1800 ккал, 2200 ккал в день з 50 % білків і жирів і вуглеводів більш або менш збалансованим. Я це роблю вже 3 тижні і хочу продовжити ще на місяць. Перша м'язових структур навколо живота гальмують починають показувати, так як я роблю речі не можуть бути абсолютно невірною.

Тепер, однак, я читав, що ви повинні сильно скоротити ваші тренування, коли ви на дієті, то потяг один мускул Землі кожні 6 днів в діапазоні 6-12 повторень або коли робиш чисто сила вправ (1-3 повторень) навіть взяти стільки, скільки 10-денної перерви.

Ці рекомендації дійсні тільки для бодібілдерів, які намагаються збільшити м'язову масу на максимальній швидкості? Я зацікавлений у збереженні 85кг (187kg) довгострокові, як я люблю roadbiking, але в той же час я хочу збільшити свою силу (менше жиру, більше і сильніше м'язи).

Наступними я біжу в спортзал на "графік" схожий на цей. У мене немає проблем з виконанням максимальна сила вправ в тренажерному залі, але я рідко керувати більш 1-2 комплектів по повній масі і головним чином управляти на знімальному майданчику в діапазоні 8-12 повторень до попадання на великі ваги. Навіть тоді, якщо б я повністю годувати керований 10 повторень мені вдалося лише 8, коли на дієті.

Пуш:

 • Жим лежачи: 1x15x110 фунтів, 1x8x198 ЛБС ЛБС 1x2x246
 • Низькі присідання (тільки почав 4 місяці тому): 1x10x88 фунтів, 1x10x132 фунтів, 1x10x176 фунтів, 2x3x231 фунтів
 • Стоячи армійський жим: 2x5x88 фунтів, 1x4x110 фунтів
 • Діпи: 2x10x26 фунтів
 • Ізольовані трицепс: 1х10 добити моїх руках

Тяга:

 • Підтягування: 1x10x0 фунтів, 1x10x44 фунтів, 2x6x88 фунтів або 1x3x130 фунтів тягнути вниз з однією рукою на машині
 • Станова тяга (біль для деяких невеликих м'язів спини, в даний час відпочиває): 1x10x110 фунтів, 1x10x180lbs, 1x10x220lbs
 • Веслування: 2 комплекти 10 повторень
 • Гантелі кучері стоячи: 1x5x50lbs
 • Знизує плечима
 • Позиціонери плеча
 • Скасовано справа метелики: 1х10

Навчання:

 • День 1: Кнопкове
 • День 2: Тяга
 • День 3: відпочинок або roadbike (25 - 45 мі)
 • День 4: Пуш
 • День 5: Витягніть
 • День 6: відпочинок або roadbike (25 - 45 мі)
 • День 7: Натисніть
 • 8 день: див. день 2

(Примітка із-за погоди кілька тижнів немає дорожнього велосипеда і лише одна сесія)

Хоч я на дієті я досі прогресує в присідання і підтягування (очевидно, що скинути вагу допомагає...), плюс я можу з'їсти трохи більше за тренування. Варто мені зменшити мою тренування? Я не могла їсти менше без почуття голоду, і пропущені тренування я буду почувати себе на дошці, що призводить до їжі.

+874
Rishan 24 квіт. 2011 р., 13:07:19

Я думаю, що ти згорів через низьку Carb дієти. М'язів потрібні вуглеводи для функціонування і відновлення, і без вуглеводів ваш організм буде просто розщеплювати м'язи, щоб забезпечити вас енергією. Силові тренування і високе споживання білка буде протидіяти цьому в якійсь мірі, але різати зайвих калорій від сала буде найкращий спосіб. Ваш, швидше за все, їдять багато корисних жирів, що добре для здоров'я, але не для сгонки ваги. Ваше тіло просто зберігає жир і розбивши його вниз на спусках (і не сильно при спуску або підйомі). Скоротити споживання жиру калорій і замінити його з вуглеводів. Я хотів би запропонувати, їсть близько 180 грамів вуглеводів (приблизно грамів білка на кілограм ваги) в дні тренувань, причому більшість з них вуглеводи в Ваш до і після тренування харчування. Це дасть вам краще тренування і відновлення м'язів. Повернутися до низьким вмістом вуглеводів у дні відпочинку. Вам потрібно принаймні один день відпочинку на тиждень. Сходження кіл також може допомогти в спалюванні жиру, в той час як збільшення витривалості.

Що стосується, повинні ви продовжувати працювати 2-3 км або спринт інтервал підготовки, це підкидання монети. Спринт може спалювати більше жиру, але скласти ноги у процесі (додатковий вага). Міжміські виразно вас, але може стимулювати втрату м'язової маси в областях, де ви хочете зберегти її (особливо при роботі на дефіцит калорій). Якщо в кінці двадцятих років (і старше), вам може знадобитися деякі з збільшення виробництва гормону росту, ви отримуєте від виконання спринтами. Спробуйте суміш обох?

+832
Vahid md 20 лип. 2014 р., 22:14:56

Про Гантелі

 1. Дозволяє для більш природного руху.
 2. Ви можете зробити більше рухів. Не могли б зробити мух з баром...
 3. Досвідчений ліфтер не потрібен корректировщик.
 4. Робота ваш фіксатор/більш балансування м'язів.
 5. Змусити вас використовувати кожну з сторін порівну. Дійсно може допомогти, якщо у вас є м'язовий дисбаланс.
 6. Може допомогти підкреслити більш дрібні групи м'язів.
 7. Розтягує м'язи краще (при правильній формі) сприяння більш міцність сухожилля.
 8. Завжди працювати пальці, руки, зап'ястя і передпліччя.
 9. Спортсмен імітує рухи краще, особливо у верхній частині тіла.

Про Штангу

 1. Дозволяє краще прогресії. Легко додати вага 2.5 кг з кожної сторони. Ми насправді вже 1,5 фунта нашийники використовуються для прогресування ліфтів у шкільному спортзалі.
 2. Допомагає зосередитися на великих м'язових груп. Якщо ви присідали з гантелями буде багато додаткових м'язових груп, що підтримують вагу проходить.
 3. Легше використовувати, коли Ви дійдете до важких ваг. Навантаження 150 фунтів гантелі на груди робити ухили дуже клопітно. Я думаю, що це на моїх грудях було півсправи. Дуже легко завантажити бар і присісти.
 4. Дозволяє робити більшу вагу. Якщо ви присідаєте 600lbs удачі в пошуках гантелей потрібно.
 5. Є певні ліфти, які важко ефективно виконати з гантелями. Думаю, очищає, уривками, доброго ранку, череп дробарки (ненавиджу версії dummbbell)...
 6. Дуже дорого і займає багато місця, щоб зробити гантелі єдиним рішенням.
 7. Якщо ви робите будь-які змагання - вони не використовують гантелі.
 8. Гантелі завжди працювати пальці, руки, зап'ястя і передпліччя.

Практично в будь-якому прикладі ваших гантель руху (Х2) не буде дорівнює штангою рух, тому що це ставить багато стресу на фіксатор м'язів. Я виявив, що свої гантелі максимум за ті ж рухи приблизно 75-90% від штанги руху. Я даю вибір, тому що це дуже легко для деяких ліфтерів, які не постійно використовують гантелі, щоб не мати діапазон руху і балансування м'язів у місці, щоб отримати близько 90%. Тільки якщо ви ставите тією ж інтенсивністю, або якщо у вас більше плану гантелі ви можете Натисніть, що 90% позначки.

Щоб дати вам реальний приклад: візьміть гантелі так, що у вас є близько 70% від максимуму. Лежу на лаві і тримати їх прямо, як ви на вершині своєї прогресії лавці. Подивіться, як довго ви можете тримати його там, і чому ви не. Потім піти і зробити те ж саме з баром. Навіть на 70% мій максимум я можу тримати планку на довгий довгий час - де нудьга може стати причиною відмови.

+755
comancheTodd 13 квіт. 2011 р., 23:54:24

У мене досить авторитетний інструктор з йоги з 16-річним досвідом роботи в різних фітнес-родинних ролей, який стверджує, що збільшення діапазону руху шляхом розтягування насправді зменшує стабільність. Міркування полягає в тому, що маючи слабкіше м'язи насправді може зробити вас слабкіше в якійсь мірі і навіть зменшити вибухову силу. Однак, подивившись через безліч документованих досліджень, я не знайшов жодних доказів на підтримку цієї претензії.

+558
naataliya72 9 черв. 2017 р., 04:19:33

Виглядає добре. Кілька налаштувань я рекомендую.


День #1:

Група C

Я дуже рекомендував би отримувати гантелі теляти піднімає. Немає необхідності в ізоляції Гайструк/тренування камбаловідной (за рахунок складу волокна і т. д. ви потрапили в іншому місці, де у вашій тренування і не помічала роблячи тільки ці). Замість цього я хотів би додати в якийсь Plyo.


День #2:

Машина хрускоту Ab я б 100% кювет. Будь-який складний функціональний механізм вдарить по вашій АБС. В сторону від удару сердечник (як динамічної розминки) триматися подалі від ізоляції підготовку АБ.

Ви б'єте передніх дельтоподібних двічі (притискає плече і піднімає передні). Я хотів додати в якесь розширення Д2 згинанні / (рух плеча по діагоналі) з допомогою мед м'яч ж/ випади або битва канатів (малюнок X).


День #3:

Виглядає досить солідно, я б залишити все як є

+557
Dimaric24 14 жовт. 2014 р., 12:38:50

Мені довелося працювати на нерівній місцевості (приблизно півмилі), з тих пір я відчуваю деяку біль у спині ліве коліно, коли піднімався до моїх грудей скласти

Може хто-небудь будь ласка, запропонувати деякі вправи на розтяжку?

+472
ramdas1989 7 квіт. 2013 р., 02:41:34

Вся справа напружуючи м'язи і відновлення.

Я роблю набори з 25 віджимань, але з трьома тримається близько 20 сек у кожному наборі. Ці мікро-лежить важливі для відновлення м'язів (такі речі, як кисень, глікоген, лактат). В тренування я роблю 100 до 150 віджимань в наборах 25, упереміш з іншими (переважно аеробних) вправ.

Спробувати, що протягом 6 тижнів і ви побачите значне поліпшення.

+430
confused kid 30 черв. 2014 р., 08:00:57

Ось кілька думок:

 • Ви збільшили свій пробіг на 100% (3М за день до 6M в день). Запустивши стандарти, це величезне збільшення об'єму. Під час фази будівництва, тренуються бігуни, як правило, збільшення об'єму приблизно на 10% в тиждень, і то тільки протягом декількох тижнів, перш ніж знову відступити. Цей скромний коефіцієнт збільшення обсягу цілеспрямований, дати час організму спокійно адаптуватися і тим самим уникнути травм. У ваш ентузіазм для роботи, можливе значне збільшення обсягу призвело до болю в стегні.

 • Асиметрія в управлінні неминучі. Як ви згадали, домінуюча сторона тіла має більше м'язову силу і масу. Це, як кажуть, не цілеспрямовано виконати асиметрично! Це, безумовно, призведе до травм у довгостроковій перспективі (ймовірно, надто короткий термін).

 • Враховуючи опис вашої ситуації на запитання, у мене є шість пропозицій:

  1. Зменшити свій біг, а потім поступово збільшувати його.
  2. Включати м'язи ніг тренування (я б дав таку пораду, щоб кожен бігун відчуває біль). Багатьох страждання йдуть від слабкого стегна та стабілізації колінного м'язів. См. тут для 1 великі фізичні навантаження.
  3. Відвідування спеціалізованого магазину. Вони будуть мати бігову доріжку з високою швидкістю відеоапаратури для аналізу ходи. Вони зможуть визначити, якщо ваші ноги при пальцевому, над пальцевої, або нейтральні. Вони також можуть дати рекомендації взуття, щоб виправити будь-які проблеми.
  4. Якщо ви ще не зробили цього, дослідження "середини стопи вражає бігунів". Цей спосіб працює особливо велика на запобігання запущених травм.
  5. Побачити спортивний Костоправ/масажист на кілька візитів. Я рекомендую той, який сертифікований для "активний техніка випуску" (це не те, що це звучить як). Вони можуть дійсно принести користь вашої бігової формі.
  6. Не цілеспрямовано виконати асиметрично!

Удачі!

+415
Andres Fuentes 29 вер. 2016 р., 14:28:33

Гантелі замість роботи

Без доступу до штанги, я б кардинально змінити Програмування з чого починаються сила пропонує, використовуючи гантелі як можна важкий для якомога менше повторень. Мені доведеться відмовитися від важких присідань і тяги, які дійсно роблять початківці лінійної послідовності працювати, але це нормально. Я б зосередитися на загальний атлетизм, це означає, що деякі сили роботі, що ми могли зробити зі штангами, але не можу з легким вагою буде замінений з кондиціонером і швидкістю роботи. Після переходу на штанги ви зможете зосередитися на чистій силі, і ми сподіваємося, буде добре підготовлений гантелі роботі.

Вибір вправ

Існує велика різноманітність гантелей вправи я б вибрав, Але я думаю, що я хочу зосередитися на тих, з якими я ще міг би заперечувати максимальна сила: короткий фермера ходить, накладні преси, жимів. Я б також переконайтеся, щоб отримати в деяких чистить, гойдалки, і уривками. З усіма цими, я б пристрелила за набори з трьох-п'яти, але якщо вага субмаксимальное мене б влаштувало більше.

Таргетинг нижньої частини тіла з меншою вагою

Одна з проблем полягає в тому, що нижня частина тіла, набагато сильніше, ніж верхня, природно, буде важче завдання з максимальними навантаженнями. Один із способів обійти це, щоб використовувати один-ноги вправи, як випади, присідання пістолетом, зарядженим крок, і один-ноги станова тяга.

+386
ZEMA 26 квіт. 2010 р., 05:37:44

На мій погляд найкращий спосіб схуднути шляхом підрахунку калорій.

Це здорово, що ви їсте здорову і нерідко, і такі, однак якщо ви як і раніше є більше, або таку ж кількість калорій, як ви горите, ви не будете втрачати жир.

Для того, щоб втрачати жир треба створити дефіцит калорій, тобто. Їжте менше калорій, ніж ви використовуєте. Дефіцит 400-1000 калорій в день буде характерний для більшості людей, бажаючих схуднути. Чим більше дефіцит, тим швидше ви будете втрачати жир. Проте якщо у вас занадто великий дефіцит може стати млявим, є проблема з підтриманням сили струму і можете втратити частину м'язової маси.

Для того, щоб дізнатися, скільки калорій ви споживаєте в день потрібно записувати всі калорії, які ви їсте кожен день, є безліч сайтів, програм, додатків, який буде робити це легко для вас. У багатьох країнах запаковані продукти харчування повинні мати етикетку інформації харчування, який скаже вам, скільки калорій і скільки енергії в кДж (ви можете легко конвертувати ці дві одиниці, 4kj приблизно на 1 кал) - це їжа. Ви можете приблизно всі інші продукти харчування шляхом зважування суму, яку ви їсте, а потім шукає онлайн для її приблизну калорійність. Сам (Google буде показати вам кількість калорій, зміст деяких продуктів харчування; Якщо ви погуглите "калорій в моркву" наприклад). Переконайтеся, що ви увійти все, що ви їсте навіть здорові речі, як салати, все це додає вгору. Також переконайтеся, що ви переоцінюєте або округлити, так як є багато факторів, які можуть легко означати, що ви споживаєте більше калорій, ніж вам здається.

Наступне, що потрібно зробити, це працювати, скільки ви спалюєте кожен день. Це найбільш легко досягнуто з монітором серцевого ритму, як Fitbit або щось, але знову ж завжди можна апроксимувати його собі. Найбільшим джерелом калорій буде, що називається, ваш ПОВ, який в основному скільки калорій ви спалюєте, просто бути живим. Ви можете приблизно ваш BMR онлайн з BMR калькулятор. Тоді ви можете приблизно, скільки калорій ви спалюєте від будь-яких вправ, які ви робите в цей день, знову ж таки з інтернету. Переконайтеся, що ви недооцінюєте або округлити, щоб забезпечити буферну зону тільки у випадку, якщо ви насправді не горять, що вже як кожен організм індивідуальний. Зверніть увагу, що якщо ви робите годинник високої частоти серцевих скорочень, загальна кількість спалених калорій від фізичних вправ не так багато і ви, ймовірно, можете просто використовувати ваш ПОВ за ваш споживаних калорій.

Тоді просто переконайтеся, що ваші споживаних калорій кожен день (з їжею) становить 400-1000 калорій менше, ніж спалених калорій кожен день (від BMR і вправи), і ви будете втрачати жир.

+336
James Magenst 16 вер. 2017 р., 23:09:13

У той час як "мінімальна комплектація" проти "немає обладнання", індійський клуб вправи з участю руки добре для розвитку вашого зап'ястя і передпліччя. Без формального клуби, будь палиці. Я використав, щоб зробити Ескріма, і коли у мене не було реальної палички, я б пішов на якісь більш вагомі циліндричний об'єкт я міг обернути мою руку навколо і поворотів. Я підозрюю, що ти отримаєш ті ж самі переваги, з більш гнучким інструментом, як гиря на мотузці.

+335
Janga Babu Rao 23 черв. 2013 р., 13:27:14

Я не бачу якихось невідкладних проблем. Але він упевнений, це великий обсяг. Переконайтеся, що ви можете належним чином оговтатися від неї.

Є деякі програми, я вважаю відмінним кроком від лінійної прогресії за програмою новачка, як СЛ 5х5, це може бути гарною підготовчої для переходу на більш високі обсяги та конкретні цілі. Техаський метод-це відмінний шаблон, який дозволить для подальшого прогресу в приріст сили в якості проміжного продукту при цьому залишаючи простір для налаштування. Я також зробив лінійного програмування Candito, який відмінно підходить для новачків (і я його в цьому контексті), але відчував, що з нього вийшов би чудовий випускний з більш простої програми на проміжній території. Його 6-тижнева програма також може бути добре підходять. Може бути, одним з тих, хто за короткий термін зробить для плавного переходу в ППЛ.

Для балансування програми, хороший момент був зроблений на aworkoutroutine.com (хороший блог зі здоровим глуздом, без надмірностей підхід). Він заявив, що створення збалансованого режиму повинні спробувати досягти аналогічного загального повторень на протилежних рухів. Так що якщо, припустимо, ви робите 3 підходи по 5 повторів на лавці, потім десь у програмі повинно бути 3 підходи по 5 повторень рядків. См. про підсумки для кожного великого руху і як вони в порівнянні один з одним. Що може дати вам хорошу ідею. Тепер, це залежить від цілей. Якщо ви збираєтеся на підході бодібілдинг і відчувають конкретні області вашого тіла, потрібно більше працювати, тоді буде перекіс якийсь обсяг. Але збалансованої комплекції все-таки добре, що є і з часом буде природним результатом збалансованої програми.

Хороший дзвінок на крейду. Ви пробували гак зчеплення на тяга ще? Крім того, якщо зчеплення починає ставати обмежуючим фактором, бретелі можуть бути корисні. Ви явно не хочете використовувати їх весь час, так що зчеплення може стати сильніше, але немає ніякої необхідності, щоб повідомити, що один з компонентів утримати вас від благ прогресу на покійних.

+323
Francesco Buoncristiani 3 лист. 2018 р., 16:23:35

Я не можу перевірити це, але я не думаю, що це був клацали тазостегновий синдромом (ГГС). Все про Shs пов'язано з спільної стегна сама, і мій був набагато більше у задній поверхні стегна-призводять м'язи зона.

Я не впевнений точно, що все виправили, але я пішов на це з декількох кутів і не було питання на пару тижнів.

 • Світла-іш , доброго ранку раз у тиждень. 65% від ваги штанги, коліна не повністю закрита, але насправді намагаються ізолювати як можна більше стегна. Цим, зокрема, дійсно зробив мої стегна відчуваю себе чудово, і я зміг швидко наростити масу близько 75%. 3х8 - 3х10.
 • Вперед-зігнути типу йога поза, ноги прямі, намагатися втиснути зад у верхній кут кімнати.
 • Інші мої програми Madcow 5х5.

Я Google б навколо трохи і знайшов, що інші люди говорять про підколінного сухожилля ковзання навколо на свої стегна, і загальний підхід, здається, розтягнути і зміцнити, як зазвичай.

Ці обидва працювали на мені відмінно і в якості бонусу підвищену гнучкість hamstring дійсно допомогло мені знизити мій присед глибину.

+261
Javeria Habib 17 серп. 2013 р., 15:15:29

Рекомендується робити не статичні розтяжки-розігріву перед тренуванням і статичні розтягування після тренування для кожної групи м'язів..спробуйте це у загальному

+248
rexlibris 6 лют. 2017 р., 18:44:56

Ви, здається, прагне до цього. Хороша робота! Це перша частина виграного бою.

Критий їзда на велосипеді-це здорово! Навіть 3 рази в тиждень цілком достатньо. Коли вам набридне через сесії, не зупиняйся. Продовжуй, особливо, коли ви думаєте, ви не можете, тому що коли ви починаєте, щоб стати потрібним. Кожну секунду ви продовжуйте ви отримуєте в геометричній прогресії витривалішими, ніж секундою раніше. Це може здатися важко, навіть неможливо, але повірте, воно того варто. Після цього ви будете відчувати кайф, як ви не повірите. Дуже скоро ви виявите себе йдуть по 4-5 разів на тиждень, може бути, навіть на відкритому повітрі, небо це межа.

Так що Так, я просто хочу закликати вас, тому що я можу зрозуміти, де ви зараз перебуваєте. Просто проштовхнути на 2, може 3 тижні, а фітнес-помилок буде кусатися, і ви будете добре на вашому шляху до ендорфіну-заповнені, з пробудженням життя. Удачі!

+226
Helldweller 3 лип. 2019 р., 17:30:35

Це звучить, як ви змусити себе виконати 50 віджимань, ваше тіло виходить з-правильної форми.
Ось стаття з відео про пуш-ап форма: перша частина його промови людини схильність тиснути головою вперед, як вони втомлюються - роблю це сам, я відчуваю напругу зростання на моїй шиї і привести до деформації, що ви описуєте.

Замість того, щоб примушувати себе до повного 50, викластися на повний 35 або 40 з великої форми. Просто як підняття важких речей, ми схильні загрузнути в цифрах (лава величину X і т. д.) замість того щоб зосередитися на належній формі.

+133
PhDInEng 27 лют. 2012 р., 04:18:05

Швидкість піт ставка поту, ви не можете реально контролювати його. Краще всього, щоб експериментувати з різними режимами рідини та електролітів в тренувальному, і подивитися, що працює краще для вас. Я в тому ж човні, на 4 годинах їзди на велосипеді (у Феніксі влітку), я п'ю майже 80 унцій в годину і ще втратите 4-5 кг ваги.

Одна річ, щоб пам'ятати, що це не тільки вода, але, коли ви працюєте, ви також використовуючи запаси глікогену, які доводиться частину ваги, а також. Крім заміни рідини, ви також хочете думати про заміну калорій. Витривалість спортсменів, таких як міжміські тріатлетов прагнути нікуди від 250-400 калорій на годину в різних формах (ГУ, вони тощо)

Працювати з ним на практиці й навчання, намагаються повторити те, що ваші умови гонки будуть, і знайти те, що працює краще для вас. На жаль, немає чарівної формули, яка буде застосовуватися.

+123
petemcdonnell 16 січ. 2014 р., 23:46:04

Після (або під час) годину або три напруженою, виснажливої біганини та/або їзда на велосипеді, скільки солі потрібно за межами мого нормального раціону?

+97
Malgorzata Iskra 14 бер. 2013 р., 13:13:52

Розтяжки - це "розривання" шарів шкіри (дерми). Як ви вже розібралися, вони, як правило, в результаті швидкого розширення поверхні шкіри і може мати багато причин. На жаль, оскільки кожен з нас індивідуальний, немає стандартної комплектація "норма", скільки вага тіла можна без додати, призводить до розтяжок. Логіка, однак, підказує, що, щоб уникнути їх, ви повинні спробувати, щоб набирати вагу поступово протягом тривалого періоду, так що ваш організм може адаптуватися і пристосуватися до великої поверхні шкіри.

+50
gaoagong 1 лип. 2019 р., 19:19:51

Спочатку, я вільний зізнатися, що я не знаю, де саме вздовж кінцівки м'язової маси і, що у мене дуже спрощений погляд на "коротких м'язів" - так що якщо я концептуально неправильно, будь ласка, поправте мене, або вказати мені на деякі посилання.

Коли я займався муай тай, я думаю, що у мене сильні ноги, а конкретно м'язи, яка відповідає за розтягування ніг (квадріцепс?). Ця м'яз також seemd, щоб бути ссыпаны на верхній частині мого стегна, від коліна. Діапазон руху, що я зробила з ногою, як правило, дуже близько до розтягнутій позиції. Так як я почав ходити в тренажерний зал (і робити жими на ногу з високим діапазоном руху), я помічаю, що моє тіло будує м'язи ближче до колін ( або там новий fat-депозит) - хороша річ в моїй книзі, тому що я сподіваюся на більш стабільний коліна.

Це моє спостереження правдоподібно? Це може бути узагальнена для ефекту навчання рухів з різних дисків?

+45
Raquel Gomes 29 серп. 2018 р., 08:14:02

Що робити доброго ранку.

Початкова Позиція:

Start Position

Кінцеве Положення:

End Position

+41
baby delgado 1 черв. 2011 р., 22:16:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil